Cheat kódy (doom eternal) | Doom Wiki | Fandom, Doom Eternal Cheat kódy: Všichni cheaty a kde je najít | PCGamesn

Doom Eternal Cheat kódy: VŠECHNY podvody a kde je najít

Všechny runy odemkly.

Cheat kódy (doom eternal)

Cheat kódy, také známý jako Diskety nebo jednoduše kódy nebo Disky, jsou sběratelky ve věčném doom. Mohou být shromažďovány v misích. Poté mohou být při použití mise výběrem aktivovány tak, aby pro hráče byly úkoly méně časově náročné. Například v misi Taras Nabad je jednou z výzev získání tří různých zabití slávy na Elementals bolesti. Při používání Mission Select může hráč aktivovat Instant Stagger Cheat, díky čemuž jsou všichni nepřátelé bez šéfů na jednom zásahu ohromeni.

Seznam cheatových kódů []

Název cheat kódu Účinek Získané v/pomocí
Všechny runy Všechny runy odemkly. Pevnost zkázy
Hladomorový režim Démoni nesnižují zdraví ani brnění po smrti. Nekravol
Plně upgradovaný oblek Všechny výhody praetoru jsou odemčeny. Pevnost zkázy
Iddqd Sentinel Armor je aktivní pro celou misi Kultistická základna
Idkfa Všechny zbraně jsou odemčeny a zvládnuty a veškeré vybavení je odemčeno. Nevyužité mod boty nebudou přístupní. ARC komplex
Nekonečné další životy Hráč má nekonečné další životy Peklo na zemi
Nekonečná munice Všechny zbraně mají nekonečné munici. Super Gore Nest
Okamžitý režim ohromující Všechny projektily, výbuchy, plamene Belch nebo Bashing Okamžitě staggery démony. Nemá žádný vliv na jedinečné šéfy. Nekravol část II
Režim strany Démoni vtrhli do konfet na celém těle Gib, dolní tělo, Gib, horní část těla, ztráta končetin a fatální headshots. Urdak
Režim napájení: berserk Infinite Berserk PowerUp. Pracuje pouze na pekle na Zemi, na exultii, super gore hnízdo, obloukovém komplexu a Mars Core. Nekravol část II
Režim napájení: Nápoj Nekonečný nápor PowerUp. Mars Core
Režim napájení: Overdrive Nekonečný přepravní pohár. Taras Nabad
Stříbrný režim střely Skvrzení démoni umírají na jediný zásah z projektilů, výbuchů, plamene Belch nebo Dashing. Základna lovců Doom
Režim Quakecon Neviditelné publikum na základě toho, jak hrajete. Nákup všech praetorských výhod

Trivia []

 • IDDQD a IDKFA jsou odkazy na podvody z původního doom (1993)
 • Po shromažďování všech cheatových kódů lze starý PC v pevnosti Doom použít ke hře Doom (1993).
 • Cheat kódy nejsou k dispozici při hraní mistrovských úrovní nebo v

Recenze expertů GameSpot

Doom Eternal Cheat kódy: VŠECHNY podvody a kde je najít

Cheat kódy v doom eternal

Prostě by to nebyla hra Doom bez zátahu cheatových kódů, což vám umožní dělat cokoli od udělení konstantního power ups, okamžitě odemknout veškerou upgrade runy nebo praetor. Sakra, můžete to dokonce zvládnout, takže je tu dav, který na všechny vaše trhací a roztržení na zdraví, nebo nahradit všechny slavné sprchy gibů a gore konfety. Doom Eternal Cheat kódy vám zabrání v přístupu ke všem věčným brankám zkázy, ale kromě toho, že je můžete používat, jak je za vhodné uznávat za vhodné.

Zjistili jsme, že použití doom věčného cheat kódy je zvláště užitečné pro nabíjení zpět přes úrovně, aby se zvýšily zmeškané sběratelské předměty, zejména když kombinujete nekonečnou munici s BFG nebo zkázou věčným unmanyrem.

Prorazili jsme stěny a hledali skryté pasáže, takže nemusíte, a tak jsme si připravili úplný průvodce, jak a kde najít všechny doom věčné cheatové kódy. Během hlavní kampaně je celkem 14 podvodníků a budou označeny podle otazníků s vyprávěním hry.

Kde najít všechny zkázy věčné cheat kódy

Zde je každý cheat kód v doom věčném:

 • Nekonečné další životy
 • Iddqd
 • Okamžitý režim ohromující
 • Všechny runy
 • Nekonečná munice
 • Idkfa
 • Režim napájení: Nápoj
 • Stříbrný režim střely
 • Plně upgradovaný oblek
 • Režim napájení: Overdrive
 • Hladomorový režim
 • Režim strany
 • Režim napájení: berserk
 • Režim Quakecon

nekonečný extra život cheat kód pro zkázy věčný

Nekonečné místo navíc

Hráč má nekonečné další životy.

Tento kodex doom věčný cheat je Po setkání s prvním chapadlovým monstrem se nachází v pekle na Zemi Na stanici metra. Z tunelu je pravý otočení, cesta pak jde doleva, sledujte ji, dokud nepřijdete na křižovatku s bednou napravo. Naskočte do vzduchového odvětrávání a běžte až do konce, kde uvidíte, že nekonečný kód navíc Lives Cheat.

Sentinel Armor Cheat Code Doom Eternal

Umístění IDDQD

Sentinel Armor je aktivní pro celou misi.

Tento cheat kód je nalezen na Kultistická základní mise po získání super brokovnice a vzestup do arény s několika klecemi, které musíte otevřít. Po otevření všech těchto a zabití démonů uvnitř, podívejte se na centrální kleci a použijte opičí tyče na obou stranách, abyste se otočili na zvýšenou plošinu uvnitř klece. To je místo, kde najdete Cheat Code Sentinel Armor Cheat pro doom Eternal.

Okamžité ohromující zkázy věčné

Umístění režimu okamžitého ohromujícího

Jeden zásah z projektilů, výbuchů, plamene Belch nebo Bashing Okamžitě staggery démona. Nemá žádný vliv na jedinečné šéfy.

Tohle je Druhý cheatový kód, který najdete na Nekravol část II a najdete po rozbití oba Titanových řetězců, Ale než projdete portálem. Vraťte se zpět do výtahu, který vás přivedl do této arény, skočil dolů, otočil se 180 a měli byste spatřit malý tunel, který má v něm cheatový kód.

Všechny runy odemčené cheat kód doom věčný

Všechny umístění runy

Všechny runy odemkly.

Tenhle je vlastně na pevnosti samotného zkázy. Pokud čelíte centrální konzole, která vede k novým misím, pak se nachází cheat kód v vnější věž napravo. Nemusíte otevírat věž, abyste získali cheat kód, ale je to mnohem snazší, pokud ano. Chcete -li chytit kód bez otevření dveří, postavte se na levý okraj před dveřmi a dvojitá pomlčka odešla kolem věže, je pod níž je třeba přistát. To je složité, protože hra bude předpokládat.

nekonečné munice doom věčný

Umístění nekonečné munice

Všechny zbraně mají nekonečné munici.

Tento cheatový kód může být Nalezeno na úrovni hnízda Super Gore, přímo pod titulárním hnízdem. Pokud zíráte přímo na hnízdo Gore, musíte zakroutit doleva a měli byste vidět ústa s rozbitou stěnou těsně nad lávou. Přeskočte přes a prohněte zdí, pokračujte v tunelu a zachytíte nekonečný cheat munice Žádný problém.

Zbraň Mastery Doom Eternal Cheat kód

Umístění IDKFA

Všechny zbraně jsou odemčeny a zvládnuty a veškeré vybavení je odemčeno.

Tento kodex doom věčný cheat je Nachází se v prádelně na úrovni komplexu oblouku. Tato místnost je těsně po velkém atriu, kde najdete zabijáckou bránu úrovně. Po porážce všech démonů v této oblasti musíte najít otevřené okno a použít opičí tyč k odhojení do jiné budovy. Podívejte se na zem a měli byste spatřit malou díru na podlaze s velmi zřejmým plovoucím otazníkem uvnitř – jděte ji chytit.

Onslaught Cheat Code Doom Eternal

Režim napájení: Umístění nábřeží

Nekonečný nápor PowerUp je aktivní pro celou misi.

Tenhle je na Mars Core Mission a je docela snadné najít po vystřelení z dělostřelecké zbraně A ocitnete se v kosmické stanici plné démonů s chapadlami. Jakmile narazíte na místnost, která je posetá chapadlovým démonem, zamířte dovnitř a okamžitě vpravo. Na podlaze by měla být díra, ale napravo je to obří plovoucí otazník a režim PowerUp: Onslaught Cheat Code.

Silver Bullet Mode Cheat

Umístění režimu stříbra

Skvrzení démoni umírají na jediný zásah z projektilů, výbuchů, plamene Belch nebo Dashing.

Tento cheat kód najdete na Pozmí mise lovce zkázy po procházení omezujícím překážkou laserové mřížky a lezení na pohyblivou platformu rozkládající lávu. Krátce poté dorazíte na stoupatelnou zeď, která se ovine kolem obřího pilíře. Hlavní cesta mise vyžaduje, abyste k tomu skočili, vyšplhali a pak skočili a vstoupili do boje v nové oblasti. Pokud se však otočíte před odjezdem, zjistíte, že horolezecká zeď vás ve skutečnosti převede přímo na horní část sloupu, kde najdete cheat kód Mode Mode Cheat Code.

Praetor Suit Cheat kód

Plně upgradované umístění obleku

Všechny výhody praetoru jsou odemčeny.

Můžeš najít To na pevnosti z Doom Hub World, A možná jste to již spatřili, protože je to rozzlobeně skryté v očích přímo za přední částí lodi a těsně před nečistovním kontejnerem. Jak se tam dostanete? Rozhlédněte se po místnosti a všimnete si spousty oken vitráže. Na jednom z nich je malý zářící červený cíl – vystřelte to a objeví se skoková podložka, která vám umožní dosáhnout sběratelského sběratelského.

Overdrive Cheat Code Doom Eternal

Režim napájení: Umístění overdrive

Nekonečný pohár overdrive je aktivní pro celou misi.

Můžeš najít Tento cheat kód na Taras Nabad poblíž skrytého hnízda Gore, který je těsně po sekci Catacombs Ale před padlým Titanem. Když vstoupíte do místnosti, narazíte na místnost plnou sudů, podívejte se doleva a měli byste špehovat rozbitou zeď – to vede k hnízdě Gore a režimu napájení: Overdrive Cheat Code.

Hladomorový režim Doom Eternal Cheats

Umístění hladomoru

Démoni nesnižují zdraví ani brnění po smrti.

Tohle může být nalezeno v pekelné úrovni Nekravolu. Chcete -li získat cheat kód hladomoru, budete se muset dostat docela daleko na tuto úroveň. Nachází se těsně po aréně s jediným rotujícím špičkovým strojem, kde vystoupíte pomocí klece mrtvoly jako výtahu. Po ukončení arény a boji proti Marauderovi v další chodbě byste si měli všimnout výtahů mrtvoly na pravé straně, počkejte na mezeru, pak naději dolů a najdete tajnou nižší úroveň, která obsahuje snímač kelímky a tento cheat kód a tento cheat kód.

režim party doom věčný

Umístění režimu večírku

Démoni vtrhli do konfet na celém těle Gib, dolní tělo, Gib, horní část těla, ztráta končetin a fatální headshots.

Tento cheat je Nachází se na Nekravol část II a nachází se po první hlavní bitvě Ve velké aréně se všemi vířící modrou, er, duší šťáva? Po dokončení bitvy je chodba na levé straně místnosti, vydejte se na to a na konci dávejte pozor na velkou kapku. Nejprve skočte dolů na malou římsu vlevo a pak se ohlédněte zpět tam, kde jste skočili a podívejte se dolů. Je tu malá rozbitací zeď, tak se snižte a rozbijte ji, abyste si podváděli ruce na večírku pro doom věčné.

Doom Eternal Berserk Cheats

Režim napájení: Umístění Berserk

Nekonečný Berserk PowerUp on Map Start. Pracuje pouze na „Hell On Earth“, „Exultia“, „Super Gore Nest“, „Arc Complex“ a „Mars Core.“

Tohle je Nalezeno na Urdaku po zarovnání druhého prstenu. Hlava zůstane z ovládací místnosti a podívejte se doleva znovu a měli byste si všimnout skalnaté výklenky s malým tunelem – skočte a skočte do římsy a najdete Cheat Code Berserk v doom věčném.

Umístění režimu Quakecon

Neviditelné publikum na základě toho, jak hrajete.

aktivovat cheat kódy zkázy věčné

Doom Eternal Jak aktivovat cheats

Přemýšlel, jak zapnout cheats in Doom Eternal? Vlastně je to docela snadné, ale můžete aktivovat pouze podvodníky mezi mnoha věčnými misemi zkázy. To můžete udělat buď pomocí Mission Select v hlavní nabídce, nebo výběrem mise v pevnosti Doom. Jakmile jste na obrazovce mise, vyberte si jen Stisknutím tlačítka R vyvoláte nabídku Cheat Codes, což vám umožní vybrat, které cheaty chcete zapnout a vypnout.

A tady to máte, všechny zkázy věčné cheatové kódy a kde je najít. Vyzkoušejte databázi herních kódů na našich sesterských stránkách CodesDB pro všechny druhy dalších her.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Doom Eternal Cheat kódy

Na rozdíl od předchozích her, cheat kódy zkázy věčné jsou sběratelské předměty, které musí být objeveny dříve, než se stanou použitelnými. Vypadají jako diskety s návrhy vhodnými pro jejich odpovídající cheat.

Chcete -li aktivovat odemčený kód, zvolte z hlavní nabídky možnost vybrat misi a vyberte požadované kódy z nabídky „Cheat Codes“. Cheat kódy lze použít pouze na dříve vyčištěných misích a skrýt klíče zabijáků, když jsou aktivní, ale jakékoli jiné sběratelské předměty s aktivními podváděnými kódy se budou stále počítat do progrese hry. I když je aktivní cheat kód, objekty, které by v rozporu s funkcí cheat nelze použít (například s runy nelze interagovat, zatímco všechny runy podvádění je ve skutečnosti).

Shromažďování každého cheatového kódu odemkne schopnost hrát původní zkázu na zabijáckém počítači v pevnosti Doom. Dokončí také úspěch „Reporiged the Genie Lamp“ a odškrtne jeho odpovídající milník.

Některé podváděné kódy jsou k dispozici pouze v hlavní kampani kvůli jejich omezené použitelnosti. Nabídky pro výběr podvádění pro Starověcí bohové, první část a Část dvě Nezahrnujte „všechny runy“, „idkfa“, „plně upgradovaný oblek“ nebo „berserk“.

Cheats nejsou k dispozici při hraní mistrovských úrovní nebo v režimu Horde.

Seznam cheatových kódů [Úpravy]

obraz Kód Účinky Nalezena úroveň
Nekonečné další životy Získejte neomezené další životy. Peklo na zemi
Iddqd Získejte účinky sentinelového brnění pro celou misi, což výrazně snižuje poškození, které hráč způsobí. Kultistická základna
Stříbrný režim střely Když zasáhli projektily, výbuchy, plamenovou belch nebo kapesními, rozmístění nepřátelé okamžitě umírají. Základna lovců Doom
Nekonečná munice Všechny zbraně mají neomezenou munici, s výjimkou kelímku (od Update 2) a Sentinel Hammer Super Gore Nest
Idkfa Všechny zbraně a vybavení jsou odemčeny a zvládnuty. Není k dispozici v První část nebo Část dvě z Starověcí bohové, Vzhledem k tomu, že všechny zbraně a vybavení jsou ve výchozím nastavení zvládnuty. ARC komplex
Režim napájení – nápor Získejte neomezený účinek pro celou misi a vynásobte veškeré škody způsobené čtyřmi. Mars Core
Režim napájení – Overdrive Získejte neomezený overdrive efekt pro celou misi a dávejte neomezenou munici pro většinu zbraní (s výjimkou kelímku, BFG-9000, UNMAYKR a Sentinel) a zvýšit pohyb hráče a rychlost střelby zbraně. Taras Nabad
Hladomorový režim Démoni nesnižují zdraví nebo brnění na smrt, což nutí hráče, aby se spoléhal pouze na předem umístěné snímače, aby přežili. Dokončení mise s tímto cheat (a žádnými dalšími) aktivními oceněními pekla na pódiu Země a úspěch „Master of Fasting“. Nekravol
Režim strany Zničení částí těla a bodování smrtelných headshotů způsobí, že se démoni rozpadnou do konfet. Nekravol – část II
Okamžitý režim ohromující Démoni jsou okamžitě rozloženi, když jsou zasaženy projektily, výbuchy, plamenovým belchem ​​nebo otřesným. Nefunguje na šéfcích. Nekravol – část II
PowerUp Režim – berserk Získejte neomezený berserkový efekt pro celou misi a umožňují nepřátelům zabít holé ruky jedním zásahem. Lze použít pouze na peklo na Zemi, na exultii, super gore hnízda, komplex oblouku a základní úrovně Mars. Urdak
Všechny runy Odemkne všechny runy. Není k dispozici v První část nebo Část dvě z Starověcí bohové, Protože všechny standardní runy jsou ve výchozím nastavení odemčeny. Pevnost zkázy
Plně upgradovaný oblek Odemkne všechny výhody za praetorský oblek. Není k dispozici v První část nebo Část dvě z Starověcí bohové, protože všechny výhody obleku jsou ve výchozím nastavení odemčeny. Pevnost zkázy
Režim Quakecon Slyšte, jak fanoušci fandí, když roztrhnete a roztrhnete! Odemknuté po úplném upgradu praetoru

Trivia [Edit]

 • Mírná chyba, která si všimla s podváděním Berserk, je, že může hrát animaci řetězové pily, ale pouze na Mars Core.
 • Cheat kódy IDDQD a IDKFA jsou pojmenovány po jejich protějšcích z původního zkázy. První kód poskytuje nezranitelnost, zatímco druhý kód uděluje megaarmor spolu se všemi zbraněmi, municí a klíči.