Diablo 2 vzkříšená průvodce začátečníky | PCGamesn, Diablo 2 vzkříšená kompletní příručka pro začátečníky – Fextralife

Průvodce pro začátečníky Diablo 2

Nikdy nenechte předměty na zem v naději, že to pro vás někdo „dupe“. Zvednou položku a zmizí.

Diablo 2 vzkříšená průvodce začátečníky

Hledáte průvodce začátečníkem po Diablo 2 vzkříšené? Je to už více než 20 let od spuštění Diablo 2, takže je zcela pochopitelné, pokud si nepamatujete každý malý detail o hře RPG. Přestože Blizzard odvedl skvělou práci, remaking Diablo 2, existují určité aspekty hry, které nekončily zkoušku času. Kdo by mohl hádat, že hra pojmenovaná po ďáblu by mohla být tak neodpustitelná?

Je snadné utratit své cenné body dovedností, jen abyste objevili v polovině hry, že jste vytvořili strašnou sestavu. Existují důležitou mechaniku, kterou byste měli zvážit, než se pustíte do bitvy, jako je skutečnost, že svou postavu můžete respektovat jen omezený početkrát za přehrávání. Nejste si jisti, kterou třídu si vybrat? Stavíme na Amazonu, Čarodějnice, Druidu, nekromanceru, barbarském, Paladinu a Assassin – vyberte si svůj výběr!

Ať už jste vracející se hráč Diablo, který hledá rychlý opakovač, nebo jste kompletní nováček série, tyto tipy by měly být užitečné na začátku hry. Budeme vás připraveni poslat Diablo a jeho přisluhovače zpět do pekla, než dostanete šanci vybrat třídu Diablo 2.

Užitečné zkratky

Mimo boj strávíte spoustu času v nabídkách Inventory Inventory Diablo 2. Proces prodeje můžete urychlit novou vylepšením kvality života, který vám umožní okamžitě prodat položku v obchodě. Ovládejte a klikněte na libovolnou položku ve svém inventáři a prodejte ji obchodníkovi. S touto šikovnou zkratkou můžete ušetřit spoustu času a šetřit vám minuty pokaždé, když dokončíte bojové démony.

K dispozici je další zkratka související s obchodníkem, kterou můžete použít k zakoupení více položek v jednom kliknutí. Posun a kliknutí pravým tlačítkem umožňuje zakoupit zásobník položek. To je užitečné při nákupu svitků pro vaše tomes, protože vám umožní koupit 20 svitků v jednom kliknutí. Položky můžete také přidat přímo do svého pásu stisknutím Shift a Left Click.

Konečně, Použijte Alt k zobrazení všech položek spadnutých na podlahu. To je zásadní, protože vám umožňuje vidět každou položku na obrazovce, což vám dává svobodu být selektivnější ohledně toho, co vyzvednete. Na začátku hry si většina hráčů vyzvedne jakýkoli starý odpad, jak ji mohou prodat, ale to se drasticky zpomaluje, jakmile začnete najít lepší kořist.

Čarodějka a Amazon vedle dvou městských portálů v Diablo 2 vzkříšené

Kupte si tomes hned

Svitky identifikace a městského portálu budou dvě z vašich nejpoužívanějších předmětů v Diablo 2, hned vedle lektvarů. Jakmile odemknete přístup k prodejci v Act 1, okamžitě si koupte tome identity a městského portálu. Tyto tomes vám umožňují ukládat až 20 svitků v každé lodi, což vám ušetří spoustu zásob. Tomes by se měly stát oporou vašeho inventáře během hry, pravděpodobně zabírat stejný prostor od začátku do konce.

Nezapomeňte na svého žoldáka

Diablo 2 nestráví mnoho času zdůrazněním toho, co jsou žoldáci a jak je lze efektivně používat. Téměř v každém činu existují žoldáci, kteří mohou bojovat po boku s vámi za cenu. V Act 1 vás Kashya odměňuje po dokončení The Blood Raven Quest tělohlavý žoldák. Žoldáci s vámi bojují, dokud nezemřou, a mohou zemřít docela rychle, pokud jim nebudete věnovat pozornost.

I když to může znít jako zátěž, žoldnéři mohou být velmi užiteční, zejména pro sólové hráče, kteří by mohli potřebovat pomocnou ruku. Žoldnéře můžete vybavit stejným typem vybavení a zbraní, jaké byste mohli použít. Zlepšení vybavení vašeho žoldáka je nejjednodušší způsob, jak zlepšit jejich přežití – pokud chcete, aby váš společník AI poškodil tank pro vás, budete muset sdílet svůj kořist. Můžete dokonce dát své žoldnéřské lektvary přímo z pásu držením Posun a stisknutím odpovídající lokety.

Obrazovka statistik v Diablo 2 vzkříšena

Utratit své dovednosti pečlivě

Devs implementoval řadu důležitých změn kvality života na Diablo 2 vzkříšené, ale schopnost respektovat podle libosti není jedním z nich. To je pravda, pokud chcete respektovat svou postavu, máte pouze jednu příležitost k tomu během celé hry. Po dokončení Den of Evil Quest v Act 1 vám Akara dává příležitost resetovat všechny vaše dovednosti. K této příležitosti dochází jednou za obtížnost.

Je důležité, abyste své dovednosti utratili moudře, protože své chyby můžete opravit pouze jednou. Stojí za to sledovat průvodce sestavením, abyste se ujistili, že neztrácíte žádný ze svých cenných bodů. Diablo 2 Resurred vám umožní přenést svou postavu k vyšší obtížnosti, ale nepřežijete, pokud vás vaše body příliš slabí na to, abyste bojovali proti monstra.

Existuje alternativní metoda, která vám umožní respektovat podle libosti, ale vyžaduje to, abyste dosáhli obsahu koncové hry na pekelných obtížích. To zahrnuje porážku každého šéfa napříč všemi pěti akty – je pravděpodobné, že pokud jste se dostali tak daleko, vaše stavba nemůže být tak špatná. Podívejte se na našeho průvodce Diablo 2 Respec, který přesně zdůrazňuje, co potřebujete k přiřazení svých bodů dovedností.

Neváhejte experimentovat s vaší třídou

Dobře, takže víte, jak jsme právě řekli, že byste měli pečlivě utratit své body dovedností? Pokud plánujete hrát pouze jednou s normálními obtížemi, nebojte se experimentovat s vaší sestavou. Obtížnost startéru Diablo 2 nevyžaduje, abyste vytvořili nejoptimálnější sestavení – můžete se dostat pryč s plýtváním některými body, pokud chcete vyzkoušet něco nového.

Nemyslíme si, že je možné vytvořit tak špatnou sestavu, že hru nemůžete dokončit normálně, ale to je určitě něco, co můžete udělat na noční můře a pekle. Použijte normální jako hřiště pro svou kreativitu, ale pokud se rozhodnete nakopnout obtížnost na úrovni, může být dobrý nápad místo toho sledovat průvodce sestavením.

To jsou všechny začátečníky tipy, které musíte začít v Diablo 2 vzkříšené. Nezapomeňte se podívat na našeho masivního průvodce na receptech Horadric Cube, abyste viděli všechny položky, které můžete kombinovat dohromady. Když už mluvíme o masivních průvodcích, náš seznam léta Diablo 2 obsahuje každou kombinaci run v celé hře – podívejte se, jakmile dosáhnete Act 2!

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Průvodce pro začátečníky Diablo 2

Otevřená nabídka

Lethal Gambit – Lies of P Build Guide

22. září 2023, Fexelea, 0

Stormsteel Templar - Lies of P Build Guide

Stormsteel Templar – Lies of P Build Guide

21. září 2023, Fexelea, 0

Lži Průvodce Build - DragonBlade Dancer

Lži Průvodce Build – DragonBlade Dancer

19. září 2023, Fexelea, 0

Lži Průvodce build - SawBlade Slicer

Lži Průvodce build – SawBlade Slicer

18. září 2023, Fexelea, 0

Diablo 2: Vzkříšený – 15 začátečníků tipů a triků, které vám pomohou prostřednictvím svatyně

Novinka na Diablo 2? Těchto 15 bitů rad pochází z 20 let zkušeností.

Diablo 2 Andariel

Diablo 2 Andariel (Image Credit: Blizzard Entertainment)

Diablo 2: Vzkříšený je tady a mnoho hráčů – nových i starých – se bezpochyby připravuje na démony svatyně. Diablo 2 je v tomto bodě více než 20 let starý a existuje spousta tipů a triků skvělých začátečníků, které vás seznámí nebo se znovu dostanou do remasterované legendární hry. Zde nejsou v žádném konkrétním pořadí.

1. Zaměřte svou sestavu

Diablo 2: Vzkříšené není jako Diablo 3 v tom smyslu, že můžete znovu specifikovat a znovu dojistit znaky tolikrát, kolikrát chcete. Ve skutečnosti předtím, než Akara udělila statistiku a resetování odměny za dovednosti za Den zla Questline a před zavedením žetonů rozhřešení neexistoval žádný způsob, jak předělat jinou postavu, než začít znovu na úrovni jedna.

Se třemi úrovněmi obtížnosti – normální, noční můra a peklo – získáte zdarma tři statistiky a dovednosti z Akary. Tokeny rozhřešení se vytvářejí kombinací zvláštních esencí obdržených při zabíjení šéfů v pekelném problému, což je činí vzácné a drahé. Z tohoto důvodu chcete být opatrní při výběru dovedností pro vaši postavu.

Každá postava má tři různé stromy dovedností, a přestože můžete smíchat a porovnat dovednosti vše, co chcete, nejlepší sestavy jsou obecně co nejvíce zaměřené. Například, pokud hrajete jako čarodějnice, budete si pravděpodobně chtít vybrat spíše nachlazení, oheň nebo blesk než směs všech tří. Zejména v rané hře může míchat stromy dovedností vést k podceňované postavě, která bojuje s šéfy.

2. Maximalizujte svůj atribut vitality

Diablo 2: Vzkříšený dává postavám čtyři různé fondy statistiky, známé jako atributy: Síla, obratnost, vitalita a energie. Dostanete pět bodů atributů pokaždé, když se zvýšíte (stejně jako některé z úkolů), takže jsou relativně vzácné. Zatímco všechny atributy jsou důležité, Vitalita je ten, který obecně chcete maximalizovat. Obrovský životní bazén je základem většiny sestav Diablo 2, s některými výjimkami pro čarodějky s stavbou energetického štítu.

Zařízení a zbraně, které používáte, vyžaduje sílu a obratnost, takže se ujistěte, že máte dost obou pro své nejlepší zařízení. Zbalení se také hraje do statistiky bloku; Pokud byste chtěli maximalizovat svou blokovou šanci, ušetřete dostatek bodů. Jinak by všechny body atributů měly jít do vitality.

3. Maximalizovat odpory

Odpory vaší postavy vůči ohni, chladu, blesku a jed jsou, co vás udrží naživu, když se přesunete do problémů s noční můrou a peklem. Postavy začínají normální obtíže bez odporu, ale lze je získat prostřednictvím vybavení a určitých úkolů. Pro ten druhý nezapomeňte zachránit Anya v zákoně pět.

Můžete zkontrolovat své odpory na obrazovce hlavní znaky, těsně pod statistikami. Pokud máte, řekněme, 15 odolnost vůči jedu, vaše postava uvidí 15% snížení jakéhokoli jedovatého elementárního útoku.

Nenechte se příliš pohodlně s odpory v normálních obtížích, protože základní čísla se ponoří, jakmile zasáhnete těžší potíže. Uvidíte trest -40 v noční můře a trest -100 v pekle. To znamená, že v koncové hře budete potřebovat někde kolem +175 pro všechny odpory, abyste měli maximální ochranu.

Upřednostňujte vybavení, které nabízí odpory, a nezapomeňte si vyhlížet na kouzla stejné povahy.

4. Spusťte normální hraběcí pro runy

Diablo 2 ve skutečnosti nemá koncovou hru, ale povaha jeho procedurálně generovaných úrovní a respawing nepřátele znamená, že můžete spustit stejné šéfy znovu a znovu hledat kořist. V rané hře je Act One Black Marsh domovem hraběnky, která běžně upustí runy užitečné pro řemeslné vybavení, které vás může přenést alespoň na konec normálních obtíží.

Hledat Tal a ETH Runy k vytvoření Stealth Ráda pro brnění těla. Poskytuje jedu odpor, rychlejší běh/procházka, rychlejší rychlost obsazení, rychlejší zotavení a další.

Shael a ETH jděte do štítů a vytvořte Rým RETUREDORD, s lepší blokovou rychlostí, 25% na všechny odpory a zvýšení magického nalezení.

List je fantastickým rokem pro čarodějnice. Tir a Ral Runy jdou do ukazatele pro obrovské podpory k požáru a odolnost vůči chladu.

5. Najděte a používejte trasové body pro rychlé cestování

Skutky hry jsou rozděleny do regionů a většina regionů má svůj vlastní trasový bod, který lze použít pro rychlé cestování. Musíte však objevit a aktivovat trasový bod ve volné přírodě, než bude k němu přístup z hlavního města ACT.

Pokud například plánujete provozovat hraběnku několikrát, budete chtít najít trasový bod v Act One Black Marsh. To vám umožní obejít prvních několik regionů a vaše opakované výlety zrychlí. Můžete rychle cestovat do trasového bodu Black Marsh, zabít hraběnku ve své věži a poté opustit hru, abyste tento proces opakovali.

Trasové body jsou statická místa, která se vždy objeví v určitém regionu. Nezaměňujte je s městskými portály, které jsou portály vytvořené uživateli, které vyprší, jakmile jsou použity nebo je hra opuštěna zpět do hlavní nabídky.

6. Naplňte svou tašku lektvary brzy

Během rané hry jsou zdravotní lektvary obecně hojné. Měli byste najít mnoho od sestřelených nepřátel a v hrudnících po celém světě. Na druhé straně je mnohem těžší najít lektvary many a pravděpodobně budete muset navštívit prodejce, abyste je koupili. Kdykoli navštívíte město, nezapomeňte zásobit.

Stamina hraje také velkou roli, ale pouze na prvních několik hodin hry, dokud nevyrovnáte a nenajdete lepší vybavení. Z tohoto důvodu však budete také chtít přinést spoustu výdrží lektvarů. Mohou být naskládány, což znamená.

V pozdní hře by mohly být důležité protijetové lektvary, protože někteří pokročilí nepřátelé mají ošklivé jedovaté útoky, které vydrží, dokud nebudete vyčerpaní život. Zvažte je při převzetí šéfů. Podobně nezapomeňte přinést nějaké rozmrazovací lektvary, když čelí Duriel.

7. Upgradujte opasek co nejdříve

Začnete hru bez jakéhokoli zvláštního vybavení a jedna z prvních položek, na které byste si měli dávat pozor, je pás. Základní pásy rozšíří vaše sloty lektvaru o čtyři, zatímco pokročilé pásy rozšiřují sloty až o 12 za celkem 16. Dokonce i základní pás zdvojnásobí váš dostupný prostor, který sníží množství času, který strávíte pohyblivé lektvary z vaku na pás, hotbar.

8. Najměte a vybavte žoldáka, který vám pomůže s boji

Žoldnéři jsou k dispozici na pronájem ve startovní oblasti všech činů. Zabíjení krve Ravena v prvním úkolu ACT vám poskytne nepoctivého lukostřelce zdarma, který může být vybaven odpovídajícím zařízením. To je důležité, protože žoldáci jsou relativně slabí bez brnění a zbraní. Jakýkoli žoldáci, které si najmete v budoucnu, zruší váš současný žoldák a jakékoli vybavení, které nosí, bude také navždy pryč. Nezapomeňte si vzít zpět své vybavení před výměnou žoldáků.

Meta-hra se obecně těžce nakloní k Act dva žoldáky, protože jejich aura schopnosti a třída zbraní jsou Polearms. Jeden z nejlepších počátečních let, které můžete vybavit na žoldáka, je Porozumění, který používá Ral, Tir, Tal, a Sol runy. To poskytuje žoldáka (a vás) meditační auru, která rychle regeneruje manu. V kombinaci s něčím jako odolnost aury, můžete získat rychlou mana regen a zvláštní obranu bez velkého úsilí.

9. Držte runy a drahokamy

Runy se velmi změnily Diablo 2, když byly představeny. Mohou být použity k vytvoření některých z nejsilnějších předmětů ve hře-léky-ale jsou také široce používány jako měna ve hře. Pokud nemáte nějak obrovský přebytek receniálu, měli byste se držet co nejvíce. Dokonce i nízké runy lze kombinovat v horadrické krychli, aby se „krychle up“ dala.

GEM jsou také docela důležité, a to jak pro přidání zvláštních schopností k obdařeným položkám, tak pro tvorbu receptů. Stejně jako runy mohou být v horodrické krychli upgradovány drahokamy s nízkou kvalitou, takže možná budete chtít držet co nejvíce. Můžete dokonce najít lidi, kteří obchodují s polovinou vysokých run pro určité množství dokonalých drahokamů, jakmile se ekonomika sezóny rozběhne.

10. Prodávejte žluté (vzácné) vybavení pro velké peníze

Zlato je vždy důležité v Diablo 2: vzkříšené. Na začátku hry budete potřebovat k nákupu lektvarů, portálů a ID svitků a budete ho potřebovat k vzkříšení svého žoldáka v pozdní hře. Umírání také způsobuje, že ztratíte spoustu zlata, takže tvrdý boj šéfů vás může nechat chudým.

Nejlepší způsob, jak shromáždit zlato, je vyzvednout žluté (vzácné) předměty, identifikovat je a prodat je obchodníkům. Hodně času budete moci získat maximální množství zlata na oplátku. Vedlejší poznámka: Nezapomeňte si uložit zlato do své osobní skrýše, aby se zabránilo ostatním hráčům, když ho ukradne, když zemřete.

11. Udržujte zařízení s +statistikami dovedností

I když dostáváte body dovedností, když se vyrovnáte nebo dokončíte určité úkoly, dalším nejlepším způsobem, jak získat své dovednosti, je přes zařízení. Je to vzácné, ale vše, co zjistíte, že zvyšuje vaše preferované dovednosti, by mělo být upřednostněno (alespoň pokud to nezpůsobí, abyste byli mnohem slabší). Nejlepší výstroj s +dovednostmi bude legendární (zlato/hnědá) a léta, i když vzácné (žluté) předměty se mohou také valit s některými vynikajícími statistikami.

Díky sdílenému skrýši nyní v Diablo 2: Vzkříšené je mnohem snazší vyměnit vybavení mezi vašimi postavami. A protože Diablo 2 spadne náhodné vybavení, které se nemusí nutně týkat vaší současné postavy, nezapomeňte dávat pozor na zařízení, které pracuje s vašimi dalšími postavami.

12. Použijte Horadric Cube pro další prostor pro inventář

Horadric Cube, získaná prostřednictvím ACT Two Quest, je jedním z nejmocnějších nástrojů ve hře. Nejen, že vám to pomůže pohybovat se ve hře ve více oblastech, ale také se používá pro tvorbu, kombinování drahokamů a run a další.

Horadric Cube zabírá čtyři prostory ve vašem inventáři, ale po otevření poskytuje 12 mezer. Z tohoto důvodu mnoho lidí udržuje kostku v hlavní tašce, aby držela větší předměty. To se stává důležitějším, protože se vaše inventář naplní kouzly.

13. Otevřete městský portál, než čelíte šéfovi

Smrt v Diablo 2: Vzkříšená vás posílá zpět do výchozí oblasti zákona bez jakéhokoli vybavení. Je jen na vás, abyste se navigovali zpět do svého mrtvého těla, které po kliknutí znovu vybaví veškeré vaše vybavení a vše přesune zpět do vašeho inventáře. Nebo, pokud to nemůžete vrátit zpět, můžete hru opustit a přesunout své tělo zpět do města. To však resetuje mapu a příšery.

Když jdete do bitvy šéfa, otevřete nedaleký městský portál, který nepřátelé nebudou rojí. To vám umožní rychle cestovat zpět do svého těla, pokud zemřete, a usnadňuje tento úkol mnohem snazší.

A pokud hrajete hardcore a umíráte, bavte se s zahájením nové postavy.

14. Hrajte s týmem

Diabloovi přisluhovači silnější, jak se připojí více hráčů, ale mít skupinu lidí, kteří hrají, je nejlepší způsob, jak jít. Budete se moci pohybovat hrou mnohem rychlejším tempem a budete se moci stáhnout a uzdravit, aniž byste se starali o to, aby byli nepřátelé rojí. Zatímco většina postav sestavy zaměřuje na maximální poškození s maximální přežití, není důvod, proč nemůžete pracovat s některými podpůrnými dovednostmi pro posílení vaší strany, zejména v rané hře.

Jen vězte, že kořist je sdílen v Diablo 2: Vzkříšené, takže buďte připraveni chytit všechny špičkové předměty, které klesají. Jinak se budete muset pěkně zeptat nebo obchodovat.

15. Buďte opatrní před podvody a falešnými obchody

Diablo 2: Vzkříšené je bezpochyby naplněno mnoha veterány, kteří rádi pomáhají nováčkům s vybavením a vyrovnáváním. Existuje však také spousta lidí, kteří chtějí využít jiných hráčů jakýmkoli způsobem. Zde je několik tipů, jak se ujistit.

Před souhlasem s obchodem vždy zkontrolujte položky v okně obchodu. Někteří lidé vymění legendární předměty s položkami s nízkým koncem a doufají, že lidé nekontrolují obrazovku statu.

Nikdy nenechte předměty na zem v naději, že to pro vás někdo „dupe“. Zvednou položku a zmizí.

A nikdy si nestahujte žádný software třetích stran, který by hru „mohl“ pomoci “. Pravděpodobně to způsobí, že nějakým způsobem ztratíte vybavení.