Fallout London, Fallout London

Fallout 4 Londýn Datum vydání

Vzhledem k tomu, že Fallout: Londýn se koná mimo kontinentální Spojené státy, neexistují žádné plány přivést zpět již existující frakce. Naším hlavním zaměřením je přivést do Londýna nové a vzrušující frakce.

Fallout 4 Londýn Datum vydání

Co je Fallout: Londýn?

Fallout: Londýn je ambiciózní Mod velikosti DLC, který přivádí hráče do jaderné apokalypsy až ke dveřím parlamentu. Mod zapouzdřuje odvážnou, dobrodružnou povahu herních her s novým světem, frakcemi, dějovými liniemi, NPC, zbraněmi, stvořeními a mnoho dalšího! To vše se spojuje v balíčku svázaném s jedinečně britským lukem.

Kolik sponek série bude přítomno ve Fallout: Londýn?

To je složitá otázka. FEV nedosáhl Londýna žádným způsobem, tvarem ani formou. To znamená, že žádné super mutanty, žádné kentaurs, žádné deathclaws a pravděpodobně nižší množství psykerů než kdy předtím.

Vault-Tec je zcela americká společnost, takže v Londýně nebude mít žádnou přítomnost. Budeme mít verzi trezoru, ale bude to zcela odlišné od verze trezoru-Tec, kromě toho, že se jedná o úkryt pod zemí. Neočekávejte tedy lepší život, pod zemí. V podobném duchu bude pravděpodobně britský protějšek chlapce Vault, pokud jde o populární maskota, který bude časté vystoupení.

Jaké frakce existují ve Fallout: Londýn?

Fallout: London obsahuje řadu zajímavých nových frakcí, které lze zobrazit jednotlivě kliknutím na kartu FraCs

Will Fallout: Londýn bude na konzole?

V tuto chvíli neplánujeme přivést Fallout: Londýn na jakoukoli jinou platformu než na PC. Specifické samostatné položky mohou být uvolněny samostatně. Komunita má povolení převést uvedené samostatné položky na jiné platformy.

Will Fallout: Londýn má vyjádřeného protagonisty?

Po provedení mnoha interních průzkumů a diskusí, jakož i externího výzkumu,
Fallout: Londýn se rozhodl jít vpřed bez vyjádřeného protagonisty.
Důvodem je mnoho důvodů; Prvním a především je však nedostatek obsahu, který máme k dispozici za to, že má vyjádřený protagonista v Londýně.
Stávající hlasové soubory jsou málo a daleko mezi užitečnými. Vzhledem k tomu, že vlastní linie vyrobené z již existujících linií začaly zmařit tón, se ukázalo jako příliš omezující pro naši charakter.
Jako skupinu cítíme, že naše postava může být přijata po mnohem hloubkovější trase pomocí neznámého protagonisty. Jsme zcela otevřeni myšlence, že někdo vyjádří postavu později jako doplněk, ale není to náš současný problém.

Kde je Fallout: Londýn zapadá do časové ose?

Fallout: Londýn začíná v roce 2237, který se hodí mezi události Fallout 1 a Fallout 2. To by umístilo Fallout: Londýn celkem 50 let před událostmi Fallout 4.

Jaká je velikost spadlu: Londýn?

Fallout: Londýn se skládá z kondenzované verze Londýna, která se zaměřuje kolem hlavních čtvrtí.
Mapa světa je o velikosti Vanilla Fallout 4 Commonwealth a umožní hráčům zažít vše od srdce Westminsteru až po Rolling Hills na okraji Bromley.

Budou existující frakce přítomny ve Fallout: Londýn?

Vzhledem k tomu, že Fallout: Londýn se koná mimo kontinentální Spojené státy, neexistují žádné plány přivést zpět již existující frakce. Naším hlavním zaměřením je přivést do Londýna nové a vzrušující frakce.

Kdy je Fallout: Londýn se očekává, že bude propuštěn?

Fallout: Londýn je v neustálém rozvoji, který přetrvává kvůli oběti volného času dobrovolnických týmů. Oznámili jsme, že oficiální datum vydání mod bude v roce 2023. Přesné datum není uvedeno, protože bude připraveno, až bude připraveno.

Co je potřeba ke spuštění Fallout: Londýn?

Fallout London vyžaduje Fallout 4 a všechny DLC. Neexistují žádné plány na vydání verze „lite“, protože by to vyžadovalo velké přepracování našeho mod.

Jak budou zbraně ve Velké Británii ovlivnit boj ve Fallout: Londýn?

Ve Fallotu bude skutečně méně zbraní: Londýn. Není to však kvůli zákonům o zbraních ve skutečném světě. Vzhledem k tomu, že se divergence blíží druhé světové válce,
Je zcela pravděpodobné, že mnoho omezení zbraní v dnešním Londýně se prostě nikdy nestalo ve vesmíru Fallout.
Fallout: Na druhé straně Londýn má v úmyslu existovat segmenty hry, které povzbuzují nebo dokonce vyžadují použití zbraní na blízko.
Bude zde také velké množství sešrotovaných together zbraní, podobně jako pistole potrubí ve Fallout.

Will Fallout: Londýn vyžaduje novou hru uložení?

Ano, je nutné nové uložení.
Fallout: Londýn se bude konat v novém světě s novým protagonistou a je zcela oddělený od událostí Fallout 4.
Kromě toho Fallout: Londýn provede kritické změny v mechanice základní hry.

Fallout 4 Londýn Datum vydání

Fallout: Londýn je ambiciózní, stezka Blazing DLC-velikost mod pro Fallout 4, Bethesda Game Studios ‘2015 post-apokalyptic RPG. Fallout: Londýn stojí od svých současníků a nabízí zcela nový zážitek: nastavení hry Fallout mimo Spojené státy. V souladu s monikerem, Fallout: Londýn se koná v Londýně. Od dusných parlamentních aristokratů po vzkříšení rytířů kulatého stolu až po nekompromisní kult revolucionářů (a další!), Fallout: Londýn ztělesňuje historii a estetiku Londýna a dává nezaměnitelně jadernou rotaci na milované město.

Fallout: Londýnský vývoj je náročný na práci a zahrnuje celou řadu eklektických mezioborových jednotlivců, amatérské i průmyslové úrovně. Tým si udržuje silný pocit profesionality a oddanosti řemesle. Všichni na Fallout: London Team sdílí hlubokou lásku k videoher, a co je nejdůležitější, samotný Fallout. Každý člen Fallout: London Team je individuálně přijímán pro své příspěvky a talent v říších herního designu a moddingu.

Zájem o připojení k týmu? Vydejte se na oficiální Fallout: London Discord Server!
V současné době přijímáme! Jsme otevřeni dotazům pro všechny pozice! Aplikace budou zkontrolovány náš tým a bude poskytnuta zpětná vazba.

Poznámka: Veškerý obsah vytvořený pro Fallout: Londýn zůstane majetkem Stvořitele, který bude použit podle vlastního uvážení.
Veškerý materiál vytvořený pro Fallout: Londýn musí být jako takový výslovně uveden a označen s logem Fallout: London.