Flush Factory je zpět ve Fortnite – Dot Esports, Flush Factory – Fortnite Wiki

Fortnite Wiki

V sezóně 7, Flush Factory byl zničen ledovcem. Zřícenina Flush Factory lze nalézt jen jihozápadně od skladů.

Flush Factory je zpět ve Fortnite

Pokud jste nostalgičtí pro továrnu Flush, vydejte se dolů do Mega Mall.

ScreenGrab prostřednictvím epických her

Továrna na spláchnutí byla odstraněna z Fortnite: Battle Royale V prosinci, kdy byl rozdrcen ledovec a nahrazen Happy Hamlet na začátku sezóny sedm.

Ale nyní je továrna Flush ve hře zpět – prostě ne tak, jak byste mohli očekávat.

Továrna na Flush není tak extravagantní jako její předchozí verze, ale to je stále příjemné přikývnutí na starém místě přistání. Přestože byla továrna Flush Původně představena v první sezóně, nikdy to nebylo populární místo. Nemělo to moc kořisti a bylo to zdánlivě míle daleko od akce.

Bez ohledu na to, někteří fanoušci jsou rádi, že epické hry odkazovaly na továrnu Flush a zvěčnili ji Fortnite sezóna devět.

Associate Editor. Brit uvízl tisíce kilometrů od domova na malém malém ostrově, který vypadá jako sladký brambor. League of Legends? Je toho vědom. Valoranta? Možná o tom slyšel. Protiúder? Zní to vágně povědomě.

Flush Factory

Přesunuli jsme se! Stejně jako Gamepedia spojila síly s fandomem, tato wiki spojila síly s naším ekvivalentem fandomu. Wiki byla archivována a žádáme, aby se čtenáři a editoři přesunuli na nyní kombinované wiki na fandomu. Kliknutím přejdete na novou wiki

Flush Factory byl bývalým jmenovaným bodem zájmu v bitvě Royale přidal v sezóně 1. V současné době se nachází jihovýchodně od Slurpy Swamp a západně od Misty Meadows a dříve se nachází uvnitř souřadnic D9, západně od Lucky Landing a jižně od Shifty Shafts. Je to velká továrna, která vyrábí toalety se sklady a dalšími stroji.

V sezóně 7, Flush Factory byl zničen ledovcem. Zřícenina Flush Factory lze nalézt jen jihozápadně od skladů.

V kapitole 2. sezóny 5 byla přidána zpět poblíž Slurpy Swamp, přinesena zpět na nula bod. Nyní je to však jen orientační bod s názvem Flushed Building, místo toho, aby byl jmenován POI.

Flush Factory Ruins1

Obsah

  • 1 body a sublokace
    • 1.1 další kořistní místa
    • 1.2 rekvizity

    Recenze expertů GameSpot