Nejlepší parní hry zdarma 2023 | PCGamesn, 20 nejlepších parních her zdarma pro hraní v roce 2023 | Beebom

20 nejlepších parních her zdarma pro hraní v roce 2023

Contents

Získejte Vrchat

Nejlepší zdarma parní hry 2023

Mezi nejlepší parní hry zdarma v roce 2023 patří sociální odpočet, válečné hry a sci-fi anime Adventures, takže je tu spousta, do kterých je třeba uvíznout bez ceny.

Nejlepší parní hry zdarma: Tři hratelné bohy SMITE - Baron Samedi, Olorun a Yemoja, tváří proti hordě nepřátel, včetně Cerberus

Publikováno: 18. srpna 2023

Jaké jsou nejlepší parní hry zdarma v roce 2023? Pokud se nudíte a bez penninetu, nemusíte se bát herního sucha. Steam je nabitá hrami, které se hrají bez utrácení penny (ne, ne takové). A co víc, mnoho z nich je opravdu velmi dobré: hry, které jsou stejně zábavné hrát jako jejich plnou cenu, snižující peněženky.

V posledních letech se parní hry zdarma staly normou a některé dokonce předjíždějí placené pro trojnásobné-dlaždice jako vůdci PC Gaming Hobby. Rychle se podívejte na seznam nejvíce hraní platformy a od her FPS po MMORPG uvidíte, že významná část nejpopulárnějších a nejlepších PC her na platformě se stane zdarma. Takže, protože se zoufale staráme o zdraví vašeho bankovního účtu – a upřímně se obáváme, kolik peněz utrácíte na svůj ošklivý herní zvyk – chceme vám pomoci najít všechny nejlepší zdarma PC hry za váš čas.

Zde jsou nejlepší parní hry zdarma:

World of Tanks

World of Tanks existuje již více než deset let, ale brzy nevykazuje žádné známky zpomalení. MMO Wargaming má více než 800 vozidel, z nichž každá pečlivě navržená tak, aby převzala další tanky na bojišti.

Hráči mají přístup k pěti různým typům vozidla: lehké nádrže, střední nádrže, těžké nádrže, torpédoborce tanků a SPG (samohybné zbraně). Ve velkém měřítku musí týmy spolupracovat jako dobře naolejovaný stroj, aby rozdrtily soupeřový tým. Pokud se vám líbí taktická stránka tankové války, World of Tanks je pro vás perfektní. Hrajte World of Tanks zdarma.

Válečná bouře

V vojáci z druhé světové války by často slyšeli hrom v dálce a připravovali se na déšť, jen aby zjistili, že to byl ve skutečnosti válečný hrom; Hra tanků o letadlech a tancích, které se navzájem střílí. Gaijin’s Flight Game vás narušuje do rozmanitosti autentických válečných strojů a úkolů, které vás přežívají bezpočet souborů a pozemních bitev s ostatními hráči.

Je to hra, která se neustále aktualizuje a vylepšuje, s největšími doplňky poskytujícími zcela nové typy vozidel, jako jsou válečné lodě pro masivní námořní bitvy. Abychom vám pomohli pochopit vše, jsme sestavili průvodce nejlepšími letouny War Thunder Tier 1 a také průvodce bitvami tanků. Hrajte War Thunder zdarma. Hraj zdarma

Svět válečných lodí

Zatímco na Steam jsou k dispozici hromady kvalitních tankových her, budoucí admirálové mají mnohem méně možností. Naštěstí je tu tedy World of Warships, což není jen jedna z nejlepších simulačních her na simulaci námořních války, ale také bezplatná parní hra. S více než 500 titulárních válečných lodí pro odemknutí hráčů, od torpédoborců a křižníků po bitevní lodě a letadlové lodě, si hráči mohou být jisti, že nedojdou z nových hraček, na které se zaměří. Ne že si všimnete Grind: Multiplayer Naval Battles of World of Warships jsou čistě podívanou. Hrajte World of Warships zdarma

Hvězdný konflikt

Toužíte po parní hře zdarma, která je efektivně jedna gigantická, nekonečná kosmická lodí se simulátorem? Hvězdný konflikt bere myšlenku příběhů založených na hráčích vytvořených Evou Online a kondenzuje ji na mnohem více nabitý a bojově orientovaný zážitek s mnohem jemnějším procesem na palubě na palubě.

Když nejste potyčkou v hbitých bojovnících nebo masivních fregatách, můžete jednoduše prozkoumat krásný, pulzující shluk starověkých světů rozptýlený přes jeho značnou prázdnotu. Hrajte hvězdné konflikt zdarma.

Supremacy 1914

Mezi hrami zdarma není mnoho velkých strategických her ve Steam, ale jedna z mála, která zjistíte, že existuje nadřazenost 1914, fantastická hra, která vám umožní hrát jako kterýkoli z národů, které byly zapojeny do První světová válka. Jako MMO byste mohli hrát až s 499 dalšími hráči a se všemi z vás, kteří používáte své strategické mysli k zajištění vítězství, se ocitnete v velmi hlubokých, složitých hrách.

Je to opravdu působivá hra, kterou si fanoušci historie opravdu užijí. Je do toho tolik zabaleno a každá hratelná země je trochu jiná, se zdroji a municí v rozmezí mezi všemi. Možná budete chtít všechny poznat všechny prostřednictvím různých her, nebo možná budete chtít důsledně používat to samé, abyste to mohli opravdu zvládnout. Ať tak či onak, budete v něm snadno strávit spoustu hodin. Zahrajte si nadřazenost 1914 zdarma.

Call of War: Druhá světová válka

Po podobné formě jako nadřazenost 1914, Call of War: Druhá válka vám dává šanci určit výsledek toho, co bylo potenciálně největším globálním konfliktem v historii. S deseti hratelnými národy, z nichž si můžete vybrat (včetně USA, Ruska a Německa) a všichni nabízejí vyzbrojování a munici, které jsou přesné pro časové období, je to hra, která nabízí spoustu rozmanitosti a ten, který se usmívá na úsměv Tvář historických buffů.

Jako dlouhodobá strategická hra nebudete dělat malé potyčky v jedné relaci-místo toho se vrátíte do jediné hry během několika týdnů IRL. Kvůli hloubce a rozsahu každé hry vás opravdu povzbuzuje, abyste přemýšleli strategicky a naplánovali dlouhodobé důsledky vašeho rozhodnutí. Je to hra, do které je snadné investovat, a než to víte, budete čekat, až skončí škola/pracovní den, abyste se k ní mohli vrátit zpět. Hrajte Call of War: Druhá světová válka zdarma.

Konflikt národů: druhá světová válka

Konflikt národů: Světová válka je ve skutečnosti docela podobná posledním dvěma hrám na seznamu, s výjimkou toho, že zatímco se zaměřují na první a druhou světovou válku, je tento založen na potenciální třetí světové válce. V budoucnu, kdy se globální situace zhoršila do té míry, že všechny země nyní existují ve stavu totální války, a vy převzít kontrolu nad jedním z mnoha dostupných národů.

Všichni mají své vlastní jedinečné silné a slabé stránky, z nichž někteří mají jasnou výhodu nad ostatními, ať už je to proto, že mají více měst a pokrývají více půdy, nebo proto, že mají na mapě strategické umístění. Hra bude snadno trvat týdny a pravděpodobně dokonce měsíce, a když se ponoříte do této strategické hry na dlouhou trať, budete muset využít všechny své odborné znalosti, abyste se upevnili jako globální supervelmoci. Hrajte konflikt národů: druhá světová válka zdarma. Hraj zdarma

Crsed: f.Ó.A.D

Legrační parní hry zdarma nejsou tak běžné, ale Crsed, který začal život jako vtip spinoff pro střelec MMO založený. Zatímco většinu zápasu strávíte při pUBG sledováním statné sady brnění desek, v Crsed (nebo, jak to bylo známo, kuchyně Royale), musíte najít kuchyň, připoutat nějaké kovové nádobí přes vaše vitální orgány, a ty jsi dobrý.

Pravidelné aktualizace obsahu také udržují věci svěží a vtipné, se všemi od historických postav až po super poháněné démony, které se rotují dovnitř a ven z hraní hry s volným hráčem. Hrát Crsed: F.Ó.A.D zdarma. Hraj zdarma

CrossOut

CrossOut je post-apokalyptická akční hra MMO, ve které vytvoříte a stavíte příšerné stroje a používáte je k bash ostatním ve výbušných online hrách. Takže to je v podstatě to, co jste dělali během svého dětství s LEGO, ale s magií počítačů.

Můžete si vytvořit širokou škálu vozidel-od malých, sbalových buggies po drsné terénníky-s arzenálem zbraní stejně velký: Získejte vražedné ruce na energetické vrtačky, kulomety a odpalovací raketové odpalovače nebo dokonce generátory stealth, pokud vy Fancy a tišší přístup. S takovým arzenálem je snadné pochopit, proč je CrossOut jednou z nejlepších parních her zdarma.

Když bojujete, vybudujete si pověst s zvolenou frakcí CrossOut. V PVP nebo PVE (kde můžete dokonce bojovat s uživatelsky vytvořenými šéfy), které se zapojují do nějakého dobrého střelby. Pokud potřebujete začít ruku, stačí se poradit s příručkou pro začátečníky. Hrajte CrossOut zdarma. Hraj zdarma

Nikdy zima

Neverwinter je MMO převzetí kouzelníků pobřežního žánru definujícího stolní RPG Dungeons & Dragons, vezme vás na zapomenuté říše a postaví vás proti Hobgoblins, Kobolds a mnohem, mnohem horší. Je to překvapivě robustní akce-MMO, se silným důrazem na dovednostní boj a pěkný svět, který je třeba prozkoumat.

Pro hráče je trochu tlak na nákup věcí v obchodě s hrami, ale můžete dělat všechno bez placení penny. To dokonce zahrnuje hraní častých expanzí, jako je nedávná aktualizace Jewel of the North, která přidává novou třídu BARD a zdokonaluje vyrovnávací systém. Hrajte Neverwinter zdarma. Hraj zdarma

Hvězdné trek online

Star Trek Online je MMO sada v nezaměnitelném sci-fi světě hvězdné lodi, kde máte loď a posádku a posláni na sci-fi dobrodružství, která se cítí autenticky Star Trek. I když je to stále věku, stále získává pravidelné bezplatné aktualizace, které přidávají nové, komplikované epizodické mise, další vybavení, sezónní události a dokonce i posádku Deep Space Nine ve Star Trek Online.

Příběh má také hmatatelný dopad na vyvíjející se galaxii. I když existuje hotovostní obchod a prémiové lodě, hra je i nadále nesmírně velkorysá vůči hráčům zdarma, což jim umožňuje svobodu při zkoumání konečné hranice. Zahrajte si Star Trek online zdarma.

Final Fantasy XIV

Ano, to je pravda: můžete hrát FIST FANTASY XIV zdarma. Poslední inkarnace MMO této ikonické série Square vyhrála nad značným počtem fanoušků. I když jste nikdy předtím nehráli žádné hry Final Fantasy, mohlo by to být dobré místo pro začátek. Je to jedna z těch her MMO, které jsou zábavné hrát, i když se držíte, i když se držíte zaneprázdněni běžením pochůzek, rybolovu, lovu nebo mírou času v jednom z nespočetných jiných způsobů, které se nachází v rozlehlém světě Hydaelyn, je to jedna z těch her MMO, a to.

V srdci hry samozřejmě stále existuje obrovský a přesvědčivý příběh. Snadno strávíte asi 120 hodin na příběhu Realm Reborn, který byl součástí základní hry, ale kromě toho Square pravidelně přidal nové rozšíření příběhů, takže nyní můžete hrát přes nebesward, Stormblood, Shadowbringers , a Endwalker – některé z nich jsou ještě delší než samotný základní příběh. I když se můžete dostat pouze na úroveň 60 bez placení, je to obrovské množství obsahu, takže rozhodně doporučujeme, aby si ho vzal na točení.

Nejlepší parní hry zdarma: Revenant drží mrtvého protivníka v Apex Legends

Apex legendy

Apex Legends, Hybrid of the Hero Shooter a Battle Royale žánry, může být několik let starý, ale jeho široká škála postav inspiruje mnoho různých herních stylů. Postavy mají obrovskou škálu schopností pomáhat svým dvěma spolužákům při získávání vítězství. Datum vydání 18. sezóny Apex Legends nám dává přepracování Revenant a vylepšení do hodnocené hry, aby byla čerstvá. Podívejte se na náš seznam úrovní Apex Legends a také všechny kůži Apex Legends a podívejte se, co je k dispozici ke koupi.

PUBG

Hra Battle Royale, která to všechno začala, PUBG nyní může hrát s více sezónními přívěsy, novými mapami a vozidly, zipline a mnoho dalšího. Stále si zachovává svou neodpustitelskou hranu, ale s trochou štěstí byste měli být poslední stojící a dostat si vyhledávanou kuřecí večeři. Pokud tedy hledáte super intenzivní střelce, kde by smrt mohla přijít v každou sekundu, podívejte se na našeho průvodce mapy PubG, abyste zjistili, jak se v průběhu let změnili.

Nejlepší parní hry zdarma: Samurai běží s jeho mečem přitaženým k oni, která

Naraka Bladepoint

Fancy Battle Royale hra, ale nemají rádi zbraně? Naraka Bladepoint se mnohem více zaměřuje na bojový bojový. Postavy mají k dispozici mnoho možností pohybu, aby udržovaly nepřátele na nohou a dokonce i některá kouzelná kouzla, aby se zabývala nebo sundala je na cestě k vítězství. Od té doby, co se začátkem tohoto roku zdarma hraje, se stala jednou z nejvíce hraných her na Stea.

Nejlepší parní hry zdarma: Hrdina z Overwatch 2 vypálí laser z její zbraně v poušti

Overwatch 2

Věřte tomu nebo ne, Overwatch 2 je nyní k dispozici na páře. Jako aktualizace jednoho z prvních úspěšných střelců hrdinů má hra Blizzard FPS obrovský seznam postav, ze kterých si můžete vybrat, včetně každého hrdiny z první hry. Každá postava má své vlastní načítání, dovednosti a způsoby, jak bránit pokroku vaší opozice, když závodíte s dokončením cílů. S několika sezónami pod pásem si můžete prohlédnout seznam úrovně Overwatch 2, abyste zjistili, kdo jsou nejlepší hrdinové a které postavy jsou nuly.

Nejlepší parní hry zdarma: Gaurdian bojuje proti elektrifikovaným goblinu ve vesmírném brnění

Destiny 2

Destiny 2 je obrovská hra o prozkoumání galaxie plné záhad. Jste opatrovník bránící baštu pozemských obran. Můžete si vybrat jednu ze tří jedinečných tříd a použít své božské síly k decimaci nepřátel. I když to není nejjednodušší hra, do které se má dostat, vzhledem k jeho roky obsahu, je to víc než jen to, že stojí za to potíže díky své vynikající Gunplay. Základní hra vás dostane pouze daleko, ale existuje spousta expanzí Destiny 2, která vám poskytne více pro prozkoumání a nové OP Destiny 2 sestavy k využití.

Voják drží před sebou zbraň, stejně jako další za ním, když tajně procházejí uličkou v jedné z nejlepších parních her zdarma, CS: Go

Counter-Strike globální trestný čin

Mohlo by se zdát zřejmé, že to sem nasadí, protože CSGO je jednou z největších her všech dob, stále neustále na vrcholu souběžných uživatelských grafů i deset let po jeho vydání. Není tedy divu, že Valve reagoval na tuto popularitu s dlouho hledaným pokračováním na milované FPS. Před datem vydání Counter-Strike 2 koncem tohoto roku se však můžete stále připojit k milionům dalších hráčů v původním CSGO.

Nejlepší parní hry zdarma: Ztracený ark. Obrázek ukazuje bitvu

Ztracená archa

Amazon Games a Smilegate spustily bezplatnou hru MMORPG Lost ARK přes Západ v roce 2022, po počátečním spuštění v Jižní Koreji v roce 2019 v Jižní Koreji. Od té doby stovky tisíc hráčů sestoupily na svět Arkesie a upevnily ztracenou archu jako jeden z nejlepších MMORPGS. A není divu, protože ztracená archa je jedna z nejlepších-vypadat Fantasy MMOS kolem, na vrcholu plného šéfů, nájezdů a úkolů. Ve skutečnosti si můžete přečíst, jak moc ho milujeme v naší recenzi Lost ARK.

S 20 třídami ztracených arch na výběr, od MMO Essentials, jako jsou Bard, Paladin a Čarodějka až po jedinečné záznamy, jako je Gunslinger a Wardancer. Smilegate je docela dobrý v poslechu zpětné vazby komunity a přidává další genderové možnosti pro třídy, pravidelné aktualizace obsahu a spoustu kapek bezplatného škubnutí a prvotřídní herní dobroty, které vás udržují vracet.

Nejlepší parní hry zdarma - husa, husa, kachna: před zápasem se v hale vznáší tým vícebarevných hus a kachen

Husa, husa, kachna

Pokud máte rádi hry jako mezi námi, budete mít rádi husí, husa, kachna, nová společenská dedukční hra ve stylu populární, výše uvedené hry pro více hráčů – nyní jsou pouze podvodníci ďábelské kachny.

O husích, husích, kachně, pokud jste již mezi námi hráli, je jen málo co říci, protože je to v podstatě stejné – dokonce i až na vaše povinnosti a zabíjejte mechaniku. Pokud ne, je to skvělá šance vyzkoušet karikaturní společenské dedukční hry, být zdarma hrát a všechno. Za předpokladu, že jste v posledních několika letech žili pod vzduchovou lodí, naložíte se do hry jako husa nebo kachna. Pokud jste bývalý, jste dobrý chlap, rozbalte se kolem a snažíte se splnit své povinnosti. Posledně jmenované jsou baddies, věřte tomu nebo ne, a musíte se pokusit zabránit husům v plnění jejich úkolů – jakýmkoli nezbytným prostředkem. Jednoduché, hloupé, zábavné, nejlépe hraní s přáteli.

Nejlepší parní hry zdarma - Playtime projektu: Obří, zlá červená a modrá hračka s prameny pro paže a nohy nese jeho ostré zuby

Projekt: Playtime

Projekt: Playtime byl koncem roku 2022 vydání z Mob Games, vývojář za virovou úspěchem Poppy Playtime – a již se formuje stejně populární. Stejně jako jeho předchůdce je projekt hrůzou hrůzou přežití se sídlem v továrně na hračky, ale tentokrát nepracujete sám. Pokud vás děsí pro jednoho hráče se příliš bojí, můžete se skrýt za relativní bezpečnost pěti přátel v projektu: Playtime, když jdete nahoru proti jedné pomstychtivé hračce-ovládané jiným hráčem-v poslední asymetrické hororové hře. Pokud máte větší zájem o originál, podívejte se na to, co víme o datum vydání kapitoly 3 kapitoly máku.

Nejlepší parní hry zdarma - dobyvatel

Čepel dobyvače

Čepel dobyvače nabízí ďábelskou směs bojové strategie shora dolů a bojujících se třetí osobou se snaží pokusit se jen několik dalších válečných her odvažovat. Středověká MMO dostává pravidelné aktualizace a podporu od vývojářů.Hry, takže se nebudete nudit, s každou novou sezónou, která přináší čerstvé jednotky, oblasti mapy, které můžete prozkoumat, a nové epochy, které se ponoří do.

Sezóna 9 vás vyzývá, abyste podněcovali vzpouru k osvobození Borderlands pomocí tří zcela nových sezónních jednotek. Samozřejmě můžete uvolnit své kabelové řetězce, abyste stříkali na bitevní průsmyk nebo kosmetické předměty, ale jádro hry je zcela zdarma.

Nejlepší parní hry zdarma: Tower of Fantasy. Obrázek ukazuje anime ženu s blond vlasy stojící před rozmazaným pozadím

Věž fantazie

Hledáte další velký hit RPG s otevřeným světem po dopadu Genshin? No, nehledejte nic jiného než Tower of Fantasy. Zatímco obecný vzorec nemusí být přesně originální, tato hra Anime nabízí nový pohled na styl hry, který rezonoval s miliony hráčů. Pokud se to nezlomí, neopravujte to, správně?

Tower of Fantasy má sci-fi nastavení, s příběhem, který se zaměřuje na lidi žijící na planetě Aida v budoucnu stovky let. Co tam děláte, je na vás. Chcete cvákat po celé krajině na vrcholu robotického jednorožce? Chcete bojovat proti monstra se svými přáteli? Chcete shromažďovat ingredience, abyste mohli sledovat recepty a stát se kulinářským odborníkem? Tato hra vás udrží na dlouhou dobu, protože je toho tolik co dělat.

Zářivě žlutá malá letadla letí nad slunným ostrovem v blokované parní hře bez volného ostrova

Bezúhelný

Jedna z našich oblíbených her, jako je Minecraft právě teď, je Onlurded ideální pro fanoušky blokované hry a její další protějšky, jako je Roblox.

Všichni jsme obeznámeni s zombie z Minecraft, ale bezúhon je tento krok dále jako skutečná hra zombie apokalypsy, doplněná řemeslným, budováním a kreativními aspekty jejích předchůdců také. Hrajte s přáteli nebo bojovat s jinými přeživšími, zastřelte hordy zombie, úplné úkoly NPC a dokonce i na moře nebo nebe v různých vozidlech. Je toho spousta, aby vás udržel zaneprázdněn a získal v této hře bezplatné peníze, takže ve skutečnosti není žádná omluva, aby to nezkoušela. Pokud však potřebujete dále přesvědčivé, tisíce „velmi pozitivních“ recenzí Steam by mohly pomoci.

Nejlepší parní hry zdarma: Warframe. Obrázek ukazuje postavu na sobě červené a bílé brnění a drží raketomet na futuristickém bojišti

Warframe

Warframe vám umožní hrát jako vesmír ninja, a to je pravděpodobně vše, co potřebujete vědět, abyste začali nadšeni. Kromě toho je to kooperační záležitost třetí osoby, která vás postaví proti Gooonům a jiným vesmírným ninjům, všichni nosí fantastické „válečné rámečky“, které poskytují speciální schopnosti. Je to úhledná akční hra s nádechem osudu o tom, díky svému kamarádovému designu mise a sociálním prostředí. Součástí přitažlivosti je zdokonalování vaší vlastní stavění válečného rámu k jasné úrovni a rozdrcení rychleji než kdokoli jiný.

Pokud chcete vytvořit nejchladnější vybavení, může se jednat o trochu grindu, ale na většinu z toho budete krájet lidi na polovinu a na kolena po většinu. Přestože je téměř deset let starý, stále existují pravidelné aktualizace obsahu přidány do Warframe a obrovské množství souběžných hráčů, takže nikdy není pozdě začít, a nebudete mít na další hráči, kteří by se spojili. Vyzkoušejte nejnovější aktualizaci, Veilbreaker, pro zbrusu novou linku pro jednoho hráče.

Nejlepší parní hry zdarma: Trove. Obrázek ukazuje velký zelený dinosaurus složený z bloků a osoby, která se snaží lovit

Trove

Nenechte se zmást jeho blokovou estetikou podobnou minecraftu. Trove je hardcore MMO pro hráče, kteří žijí v boji. V Trove začnete výběrem z výběru tříd inspirovaných fantazií a vydáváte se napříč řadou říší, neustále se vyrovnáváte, bojujete s monstrami Cube-y, ponoříte se do dungeonů a odemknete nové vybavení, které můžete předvést zpět na Vaše domovská základna. Pokud jste v srdci hromadí, pak vás Trove osloví.

Bezplatné parní hry: Albion online. Obrázek ukazuje náměstí fantazie s dlážděním a lidmi, kteří na něm chodí. Existují dokonce slony

Albion online

Albion Online je MMO v karanténě, ve kterém postavy nepatří do konkrétních tříd, což umožňuje přizpůsobivější styl herní Vaše kořist. Není divu, že hráči potopí hodiny do tohoto bezplatného MMO; Svět má co nabídnout, včetně smrtelných bojů proti jiným hráčům, různých biomů, které je třeba prozkoumat, a kořistní systém, který pohání hráče z pohodlí jakékoli oblasti v rozsáhlé mapě Albionu.

Albion je jméno a hra Pvp The Game, takže se nenechte zapadnout do zemědělství a jezdit na koni do velkého neznámého. Přepadení jsou běžné a brutální, takže přicházejí připraveni, ale ne příliš připraveni, protože neodpustitelný systém plného kola na smrt může být neuvěřitelně frustrující.

Bezplatné parní hry: Eva online. Obrázek ukazuje epickou vesmírnou bitvu, která se odehrává na černé a červené obloze

EVE Online

Jeden z velkých MMO naší doby, Eva Online je nyní k dispozici ke hře bez poplatku za předplatné. To znamená, že doslova může kdokoli s PC zahájit vlastní plavbu objevu v rozlehlosti prostoru. Jedinou otázkou je: Kdo budeš? Na rozdíl od třídních her Fantasy RPG není Eva o tom být Strážce nebo válečníkem a zachránit svět. Jde o to, aby se stal ozubením v obrovském vesmíru ovládaném hráčem.

Budete tedy obchodníkem a pomůžete přinést ostatním potřebné předměty? Nebo vstoupíte do řad zkorumpované korporace a zapojíte se do taktické sabotáže proti svým nepřátelům? Toto jsou jen dvě z nespočetných tisíc cest, které vám jsou k dispozici v tomto neuvěřitelném, bezkonkurenčním MMO.

Bezplatné parní hry: DOTA 2 Underlords. Obrázek ukazuje herní desku s různými fantastickými postavami nebo kolem ní

DOTA Underlords

První oficiální automatická šachová hra z bloků po Drodových modech Dota 2, DOTA Underlords, Valve’s Mobile a PC úsilí nastartovalo vysoký startovní tyč. Je to trochu uživatelsky přívětivější než jeho vlastní inspirace a veteránští hráči notoricky tvrdého MOBA se budou cítit jako doma.

Jedním z klíčových rozdílů, které má tato volná parní hra ke svému velkému soupeři, Riot’s Team Fight Tactics, je systém Dota Underlords Items System. Kola jedna, dvě, tři, deset a každé páté kolo poté jsou kola dotvarování, která vám dávají výběr ze tří položek. Valve také představil silnou přítomnost samotných podloží do týmu každého hráče a poskytla každé sestavě významné další buffy a poškození podle dovedností, které vyberete pro vaši podložku každou hru.

Bezplatné parní hry: Image ukazuje někoho s mečem, který se blíží k zlověstné struktuře, představuje démonickou tvář s zářícími očima a fialový paprsek světla zmizejícího na obloze

Smite

SMITE je MOBA s twistem: ovládáte své bohy s názvem Náboženství jako vy v akční hře třetí osoby, s kamerou umístěnou za nimi. Díky tomu se Smite cítí jako velmi odlišný druh hry 5V5 a rozdíly se tam nezastaví. Smite má řadu režimů, včetně týmu Deathmatch-influed Arena. To znamená, že má stále spoustu známých věcí: pruhy, plíživé a předměty jsou přítomny a správné a panteon bohů se někdy přidává. Pokud právě začnete, podívejte se na našeho průvodce SMITE SMITE SMITE SMITE SMITE.

Nejlepší parní hry zdarma - Marvel Snap: Racket Raccoon Card se přehrává na plné desce superhrdinů hracích karet

Marvel Snap

Jedna z útěkových hvězd z roku 2022, Marvel Snap dává fanouškům Battler pro budování balíčků zbrusu novou kolekci, tentokrát představující oblíbené superhrdiny každého. Ve skutečnosti je to tak dobré, že je to dokonce přeměněné fanoušky Marvel na žánr boje proti kartě a naopak, takže nemusíte být fanouškem obou, abyste to vyzkoušeli. Přestože je včasný přístup, PC verze Marvel Snap hraje skvěle, s několika příležitostnými chybami sem a tam s hlavní nabídkou. V podstatě je to mobilní formát přenesený na vaši větší obrazovku, ale to vám alespoň umožňuje zažít zvuky, animace a barevné kresby v celé jejich slávě.

Tato hra zdarma má podporu mezi platformami, takže můžete hrát také napříč PC a mobilními zařízeními, udržovat svůj pokrok a svou sbírku s sebou, když mezi nimi přepínáte. A když stavíte svou sbírku, seznámejte se s nejlepšími palubami Marvel Snap, které můžete vybudovat, ať už je to, jakákoli úroveň nebo Marvel Snap Pool, ve kterém v současné době žijete.

Bezplatné parní hry: Paladins. Obrázek ukazuje kouzelné staré brýle, protože magie začíná generovat kolem své jedné kamenné ruky

Paladins

Může to získat hodně hůlky, aby vypadal jako overwatch, ale Paladins má svůj vlastní pohled na vzorec Hero Shooter. Pomocí balíčku karet, které napodobují speciální pasivní schopnosti, pomůžete svému týmu zachytit kontrolní body a doprovázet obléhací motor k předním dveřím nepřátelské pevnosti – přečtěte si našim průvodcem pro začátečníky Paladins pro tento systém radu ohledně tohoto systému. Paladins Champions se úrovní během zápasu, přičemž každá nová úroveň upgraduje své dovednosti nakreslením nových buffů. Poté můžete otevřít truhly, vyzvednout více karet pro své paluby a voila, máte novou oblíbenou parní hru zdarma.

Bezplatné parní hry: Cesta exilu. Obrázek ukazuje ošklivý rytíř, který má na sobě rohatý helmu a drží hořící klub

Cesta vyhnanství

Značně ponurá a gotická než jiné akční hry venku, cesta exilu je také požehnána jedním z nejpřesvědčivějších systémů vyrovnávání v RPG. Čeká na neuvěřitelně velká a osvobozující mřížka schopností a zlepšení, která je připravena umožnit vám posílit vaši postavu jakýmkoli způsobem, kterým podle vás za vhodné. Chcete-li odemknout tyto tantalizační schopnosti, budete muset bojovat s světem zamořeným monstrum a pomocí bojového systému, který je (šeptá nyní), možná o něco lepší než Diablo III. Kromě toho to také získává masivní expanzi a novou konkurenční ligu každých několik měsíců, což vás bude zaměstnávat, zatímco stále čekáme na cestu exilu 2, což je obrovská nadcházející expanze do základní hry.

Bezplatné parní hry: Týmová pevnost 2. Obrázek ukazuje obsazení hry, která se pohrává a snaží se navzájem zabít v průmyslovém místě

Týmová pevnost 2

Co lze říci o týmu Fortress 2, Mega-Popular Valve, neustále se vyvíjející střelce? Má mnoho klobouků. Je také extrémně rafinovaný, vždy plný hráčů navzdory spuštění v roce 2007, a získává časté aktualizace, aby hru vykrmila ještě více klobouky, režimy a mapy.

Ale navzdory tomu, kolik se hra za devět let od spuštění rozrostla, zůstává snadné ji vyzvednout, zejména pokud máte nějaké Chums na hraní. Samotný balíček se nyní cítí nekonečně obrovský, s velkou škálou typů her, z klasického zachycovacího bodu Red vs. BLU hry, co-op mann vs. Stroj, kde hráči spojují, aby udržovali vlny vražedných robotů na uzdě.

Bezplatné parní hry: DOTA 2. Obrázek ukazuje Juggernaut, který uvolní jeho konečnou schopnost okolních nepřátel v oblasti zeleného lesa

Dota 2

Dota 2 je masivní, na druhém místě pouze League of Legends v říši MOBAS. Miliony lidí to zdánlivě hrají neustále, vždy se vracejí, aby se podívali na nové postavy a záplaty. Jako MOBA s kořeny v původu žánru víte přesně, co očekávat: eklektický seznam hrdinů Dota 2, obrovský seznam výkonných předmětů, deset hráčů, tři pruhy a obrovský důraz na dovednost. Mohli byste strávit dny a dny jen přemýšlením o metagamu, nemluvě o honění vašich talentů tím. Nadějný hráči musí někde začít s touto volnou parní hrou, takže se podívejte na našeho průvodce nejlepším hrdiny Dota 2.

Nejlepší parní hry zdarma - mág s drakem stojí vedle velké ženy s ohnivým šaty v Wizard101. Mág vrhá magii

Wizard101

Wizard101 je fantasy mmorpg, která zaujala hráče po více než deset let. V něm hrajete jako student Ravenwoodské školy pro magické umění. Vyberete si, zda se chcete specializovat na oheň, led, bouři, mýtus, život, smrt nebo rovnováhu, která pak určuje magické schopnosti, které se rozvíjíte během svého času ve světě spirály.

Svět hry je obrovský a zjistíte, že navštěvujete různé lokality, včetně zasněžených základů, měst pod mořem, starověkých pouštních komunit v egyptském stylu a mnohem více kromě toho. Hra má také docela lákavý příběh, s větší hloubkou, než jste mohli očekávat na základě jeho cutesy uměleckého stylu.

A tady to máte: ty nejlepší dostupné hry na páře, které vás nebudou stát absolutně nic. A protože všichni přicházejí za oblíbenou cenu každého, znamená to, že můžete hrát ještě více her než dříve. Se vším od děsivých hororových her po logické válečné hry, proč je všechny nezkusit a zjistit, které jsou pro vás? Není to tak, že vás to bude stát něco jiného než trochu RAM, a možná dokonce objevíte nového oblíbeného.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

20 nejlepších parních her zdarma pro hraní v roce 2023

Předvolný obrázek škádlí nejlepší parní hry zdarma

Steam je bezpochyby jednou z nejpoužívanějších herních platforem. S nejlepšími parními hrami dávajícími hráčům nekonečné hodiny zábavy, je to jen pochopitelné miliony hráčů. To je ještě lepší s častými obchody, jako jsou tyto nejlepší nabídky v letním prodeji Steam, díky nimž stojí za to. Věděli jste však, že najdete některé z nejlepších herních her na Steam? Vzhledem k tomu, že platforma je rozlišená s tolika bezplatnými hrami, rozhodli jsme se ji prozkoumat sami a zkompilovat pěkný seznam pro vás všechny. Takže bez prodlení, vyčistěte nějaký prostor na počítači a pojďme se do něj dostat.

1. Counter Strike: globální útočné

Pravděpodobně jste věděli, že s tím začneme. Jedna z nejlepších her zdarma na Steam zůstává CS: Go, týmové FPS, které je oblíbeným hráčem už téměř deset let. Global Offensive je nejnovější iterace v sérii CS, s Counter-stike 2 brzy následovat.

Snímek obrazovky ve hře: Přejděte na nejlepší seznam parních her zdarma

Hra obsahuje mnoho herních režimů, včetně příležitostných, deathmatch, konkurenceschopných, závodů a mnoho dalších. Takže pokud jste banda přátel, kteří hledají skupinovou hru, CS: Go je jednou z nejlepších bezplatných her na páře.

Získejte Counter-Strike: Global Offensive

2. Podvod

Deceit je další týmová hra, ale místo toho převrátí koncept přes hlavu. Tento multiplayerový střelec z první osoby vás staví do bot a buď a Pozůstalý nebo infikovaná duše. A i když to může znít jako mezi námi, věř mi, je to mnohem tmavší.

Snímek ve hře ve hře podvod pro nejlepší seznam parních her zdarma

Jako nevinný musíte spolupracovat a shromažďovat předměty, abyste mohli uniknout nebo to udělat sami. Jako infikování, je to vaše práce Pijte krev, pokusy o sabotáž a nakonec zabijte všechny. Pouze štěstí řekne, na které straně spadnete.

Získejte podvod

3. Dota 2

Přichází hned za CS: Jděte, jako jedna z nejhranějších her na Steam, je Dota 2, jedna z nejlepších zdarma, kterou můžete získat. Pro ty, kteří nevědí, je Dota 2 a MOBA hra se soustředila kolem dvou týmů proti sobě a pokusila se zničit „Starověké„To je pomník na jejich základně.

Snímek ve hře ve hře Dota 2 pro nejlepší seznam parních her zdarma

Každý hráč v DOTA si může vybrat 120+ hrdinů že každý má své vlastní schopnosti. Zápasy v Dota 2 vyžadují hodně strategie, takže se ujistěte, že jste tu vážně hraní.

Získejte Dota 2

4. Apex legendy

Zatímco výše uvedená hra je zábavná, je pochopitelné, zda hry shora dolů nejsou vaším šálem čaje. Naštěstí EA učinila Apex Legends jednu z nejlepších herních her dostupných na Steam. Apex je Intenzivní střelec hrdiny která zvedla z popela Titanfall 2.

Snímek ve hře Apex Legends

Založený ve stejném světě, Apex má over 18 legend že všichni soutěží Battle Royale nebo týmové režimy vyjít jako ten nahoře. Hra má futuristické zbraně, rychlý a intenzivní boj a svět, na který je úžasný pohled.

Získejte legendy vrcholu

5. Destiny 2

Destiny 2 není jen jednou z nejlepších herních her ve Steam kvůli své grafice, ale také kvůli své intenzivní tradici. Zatímco hra je MMO, Můžete si to stejně snadno přehrávat a bavit se s režimem příběhu.

Snímek ve hře ve hře Destiny 2 pro nejlepší seznam parních her zdarma

Jste Guardian, Obrana posledního města lidstva před darebáky. Hráči v Destiny 2 si mohou vybrat ze tří různých tříd, Tisíce zbraní, A hodně vybavení. Vytvořte si tedy vlastní kombinaci a pusťte se do tohoto dobrodružství ve vesmírném věku.

Získejte Destiny 2

6. Vrchat

Tento je pro uživatele virtuální reality. VR má jednu z nejlepších a nejvíce pohlcujících her, které můžete hrát, a Vrchat je jednou z nich. Tato hra zdarma na hraní na Steam je kombinací Tisíce různých světů které hráči vytvořili společně.

Snímek ve hře ve hře VR Chat

Prostředí ve VRChat je plně prozkoumatelná a pohybuje se od procházky v parku až po složitější. Můžete se spojit s přáteli nebo lidmi online a setkat se společně ve VR. Jo, a můžete také Zahrajte si také tuto hru na počítači.

Získejte Vrchat

7. Brawlhalla

Ubisoft je známý pro vydávání některých z nejlepších her tam a Brawlhalla je jedním z nich, i když zdarma. Brawlhalla je bojová hra na platformu s osmi hráči, která postaví hráče proti sobě v nastavení arkádového stylu.

Snímek ve hře Brawlhalla pro seznam nejlepších parních her Brawlhalla

Hra má 50 různých legend na výběr, spojený s více 20 různých režimů. Nejlepší na tom je, že hra je k dispozici zdarma také na téměř každé jiné platformě, takže můžete snadno křížit se svými přáteli.

Získejte Brawlhallu

8. Sims 4

Jako někdo, kdo strávil bezpočet hodin v Sims 3, je nejnovější iterace rozhodně jednou z nejlepších her zdarma na Steam. Stejně jako jeho předchůdci, i Sims 4 je simulační hra, která se zaměřuje na vytváření a správu virtuálních lidí.

Snímek ve hře SIMS 4

Můžete žít svobodné životy, začít rodiny, kupovat domy a auta, jít na dovolenou a žít plný virtuální život. Jen buďte opatrní, abyste nezapomněli na svůj skutečný.

Získejte Sims 4

9. Fallout Shelter

Zatímco Sims se zaměřuje na správu jedné osoby, Fallout Shelter vás uvede do bot hlavního organizátoru ovládajícího celý bunkr. Tento Hra na budování základny Poskytuje hráčům kontrolu nad nejmodernějším podzemním trezorem z trezoru.

Snímek ve hře ve hře Fallout Shelter

Nyní je jejich úkolem stavět, spravovat a dělat obyvatele šťastných. Můžete mikromanage tyto obyvatele a zajistit, že jsou právě to, co potřebujete v této pečlivé hře.

Získejte Fallout Shelter

10. PUBG: Battlegrounds

Byla doba, kdy byla PUBG placenou hrou na Steam, ale od té doby, co se osvobodil, vzrostl jako jeden z nejlepších.

Snímek ve hře PUBG pro nejlepší seznam parních her ve hře

Zcela možná, hra, která zahájila žánr Battle Royale, PUBG: Battlegrounds, je multiplayer BR střelec, která upouští hráče uprostřed masivní mapy. Hráči se pak musí navzájem eliminovat a vyjít na vrchol jako jediní přeživší. Takže si vyzbrojte své zbraně a vložte.

Získejte PUBG: Battlegrounds

11. Týmová pevnost 2

Hned pod PUBG je další legendou hry, která neustále zůstala jedním z nejlepších výběrů zdarma na Steam. Tento multiplayer FPS umístí dva týmy hráčů na mapu a kóduje je červeně nebo Blu.

Snímek ve hře ve hře Team Fortress 2

Hráči si mohou vybrat dále z Devět různých tříd že všechny mají své vlastní načítání. TF2 má řadu herních režimů, na nichž mohou týmy hrát a navázat svou dominanci.

Získejte týmovou pevnost 2

12. SCP: Secret Laboratory

Zatímco SCP není jednou z nejvíce hráčů, určitě je to Kulta Classic. SCP je pro bezpečné ochrany obsahu, je konceptem paranormální organizace, která drží nadpřirozené anomálie.

Snímek SCP tajné laboratoře ve hře

Tyto předměty nebo bytosti jsou rozděleny do různých tříd v závislosti na úrovni jejich nebezpečí. Tajná laboratoř se zaměřuje na stejný příběh, kde mnoho anomálií uniklo, a je vaší prací je najít a obsahovat je.

Získejte SCP: Secret Laboratory

13. Warframe

Na první pohled může Warframe vypadat podobně jako Destiny 2, ale nedělejte chybu, jsou to úplně jiné zážitky. Založeno více na Parkour A méně opakování úrovně, Warframe je hra looter střelce zasazená do světa systému původu.

Warframe ve hře ve hře

Máte válečný rám, a Bio-Suit schopný intenzivního pohybu a hromadného ničení a musíte jej použít k porážce nepřátel. Hra má také řadu dalších mechaniků, včetně lodní bitvy, učinit z něj jednu z nejlepších her zdarma na páře.

Získejte Warframe

14. Halo nekonečný

Přestože je kampaň Halo Infinite zamčena za paywallem, nic vám brání v prožívání nostalgické akce pro více hráčů. Halo Infinite Multiplayer přenáší své dědictví jako jeden z nejhranějších zážitků z hromadného hráče.

Snímek ve hře ve hře Halo Infinite pro nejlepší seznam parních her zdarma

Přináší zpět všechny klasické herní režimy, včetně Slayer, zachyťte vlajku, podivně, a mnoho dalších. Takže se ponořte do multiplayeru halo stejně jako předtím.

Získejte halo nekonečné

15. FPS Chess

Než posouváte tento seznam tím, že si myslíme, že navrhujeme šachy, navrhuji, abyste si toto jméno přečetli znovu. FPS Chess pracuje jako jakákoli jiná hra, kterou jste hráli. To se však stane pouze dokud váš kus nenarazí na další.

Snímek ve hře ve hře FPS šachy

Jakmile se to stane, doslovný Showdown začíná tam, kde oba kusy mají zbraně a musí se navzájem eliminovat. Čím větší část, tím silnější zbraň. Takže pro šachovou hru na rozdíl od nikoho jiného, ​​podívejte se na to.

Získejte FPS šachy

16. Válečná bouře

I když jsme zde uvedli mnoho střelců, neexistuje žádný konkrétní, který se zaměřuje zejména na válku. War Thunder je jediný záznam pro toto oddělení. Tato vojenská hra MMO napříč platformami je věnována bojovým jednotkám od letectví a obrněných vozidel po námořní plavidlo.

Snímek válečného hromu ve hře

Hráči si mohou vybrat z více 2 000 vozidel a bojovat proti sobě v realistických bojových scénářích. Pro ty, kteří hledají skutečnou dohodu, se War Thunder kvalifikuje jako jedna z nejlepších her na Steam.

Získejte válečný hrom

17. Cry of Fear

Seznam her může být stěží dokončen bez zmínky o výběru, který jiskří teror uvnitř hráčů. Cry of Fear je jednou z nejlepších herních her na páře, o kterých veteráni již vědí.

Snímek ve hře ve hře Cry of Cry of Fear za nejlepší seznam parních her zdarma

Jste mladý muž, který hledá odpovědi v opuštěném městě. Ve vašem hledání však máte šanci na noční můru, která vás pronásleduje na další dny. Aniž byste nic zkazili, jen vězte, že Cry of Fear je mistrovským dílem, které musíte vyzkoušet.

Získejte pláč strachu

18. Bezúhelný

Následování v žánru hrůzy/strašidelného je bezúhonná další z nejlepších parních her zdarma, kromě toho, že kombinuje zombie a management. V tom jsi přeživší Hra pixelů po katastrofě se staral o sebe.

Snímek ve hře bezúhonného

Vyzbrojeni holým minimem, musíte se pícniny, stavět a vyzbrojit se proti Zombie hrozbám po celém světě. Setkáte se s hráči, kteří můžete vyloučit nebo pracovat po boku vítězství.

Získejte se

19. GWENT: Hra zaklínače

Gwent sám o sobě je karetní hra původně součástí hry Witcher 3. Bylo však tak populární, že CDPR musela učinit samotnou nezávislou hru. Gwent kombinuje žánr karty CCG & TCG a vytvořit a Rychlé boje Zkušenosti.

Snímek ve hře Gwent

Hráči mohou postavit nejsilnější paluby s postavami čarodějnice a jejich schopnosti porazit své soupeře a objevit se jako pravého Gwent Champion.

Získejte GWENT: Hra zapisovače

20. Rybářská planeta

Jakmile se hrají všechny výše uvedené hry na Steam, potřebujete uklidňující zážitek, který vás může dostat rybářská planeta. Tato hra zdarma je Rybářský simulátor To vás umístí do bot každodenního člověka. Hra se objevuje 170+ druhů ryb které mění jejich chování v závislosti na klimatu, čase, den, sezóně a dalších faktorech.

Snímek ve hře ve hře o rybářské planetě pro nejlepší seznam parních her zdarma

Hra je také velmi krásná, s přes 25+ vodních cest vybrat si z. Takže na konci dne, pokud je vše, co chcete, klidné, zkontrolujte rybářskou planetu.

Získejte rybářskou planetu

Doporučené články

Nejlepší seznam parních her 2023

50 nejlepších parních her, které byste měli hrát v roce 2023

Vyjádřený obrázek ukazující letní prodej Steam

15 nejlepších parních letních prodejů 2023 herní nabídky

Steam Next Fest - Nejlepší ukázka her

12 Nejlepší ukázky páry příští festiky musíte vyzkoušet

Nainstalujte páru na Chromebooky

Pára přichází na Chrome OS jako součást beta; Přináší několik vylepšení

Jak se objevit offline na páře

Jak se objevit offline na páře

Chrome OS mění nápovědu v herních chromebookech, herní tablet; Podívejte se na podrobnosti zde!

Steam oficiálně dorazí na Chrome OS; Pracuje na několika vybraných chromebookech

4 komentáře

Vřele doporučuji špinavou bombu. Hrál jsem to už roky a je to stále skvělé. Hráč Pop je daleko dolů, ale není to kvůli nedostatku kvality a zábavy, pouze rozhodnutí o řízení a reklamě. V současné době je během volných hodin více než dost úplných serverů a mnoho dalších během hlavních hodin. DB je hra F2P FPS od Splash poškození ve stylu předchozích her, jako je Wolfenstein ET a Quake Wars (ETQW). Je to objektivní založený na každé mapě, která má 2 nebo 3 cíle, kterých je třeba dosáhnout k vítězství. Je jedinečné v tom, že si můžete vybrat z přibližně 20 Merces a různé karty načítání a schopností se na ně vztahovat. Hra nabízí servery FF i FF-Off, hodnocené a nesediné, prohlížeč serveru MM Plus. Ujistěte se, že víte, jestli je to, než začnete střílet spoluhráče!

Dobrá hra zdarma na Steam je Doki Doki Literature Club, který jste pravděpodobně slyšeli o tom, jak se vznáší na internetu, ale myslím, že je to skvělá hra

Chudar a n říká:
Jo, je skvělé, že byste to měli přidat a do seznamu se bez

právě hrál tu hru a byl skvělý, máte nějaké další návrhy podobné tomu, co je také zdarma?