Nejlepší postavy v Apex Legends: Hodnocení seznamů úrovně (sezóna 18) – Mobalytika, Nejlepší legendy v Apex Legends Season 18: Každá postava zařazena – Charlie Intel

Nejlepší legendy v Apex Legends Season 18: Každá postava se umístila

Contents

Loba může být dobrá legenda ve hře Endgame Play, kde její černošský trh může umožnit vašemu týmu přístup k tolik potřebnému kořisti přes malý prsten. Mimo tuto výklenek nenabízí pro tým moc. I když to nezní jako moc, mít pravidelný přístup k kořisti může být velmi užitečný. Její pohybová schopnost, nejlepší kamarádka zlodějů, je hezká, protože je to teleporta.

Nejlepší postavy v Apex Legends: Hodnocení seznamu úrovní (sezóna 18)

Nejlepší postavy v Apex Legends: Hodnocení seznamu úrovní (sezóna 18)

Hodnocení seznamu úrovní Apex Legends – nejlepší postavy

Pokud hledáte nejlepší postavy v legendách Apex, jste na správném místě!

Aktualizovali jsme naše hodnocení právě včas pro sezónu 18.

Ačkoli dovednost hráče a styl hry vždy jsou na prvním místě, je vždy dobré znát meta, takže si můžete hrát kolem.

Doporučujeme držet se postav, se kterými jste nejvíce pohodlní, dokud nezasáhnete zeď – poté je vhodný zvážit meta výběr.

Pokud jste považovali tento seznam úrovní užitečný, nezapomeňte také podívat se na náš seznam nejlepších zbraní Apex Legends.

Zde jsou naše hodnocení nejlepších postav v Apex Legends:

Úroveň Seznam úrovně vrcholů Apex Legends
S Bangalore, Newcastle, Wraith
A Bloodhound, Pathfinder, Horizon, Revenant, Gibraltar, Seer, Mad Maggie, Wattson, Catalyst
B Pojistka, loba, Valkyrie, krypto, žíravá, balistická, záchranné lano, popel
C Octane, Rampart, Vantage
D Mirage

Vizuální verze našeho seznamu úrovní najdete v našem infographic:

Apex Legends Character Character Tier List Season 18

Komentář postavy

Abychom porozuměli našim žebříčkům pro nejlepší postavy v Apex Legends, pojďme se ponořit do několika důvodů pro každého.

Legendy S

Bangalore

Bangalore je legenda s jednoduchým, ale efektivním rozsahem schopností. Rolling Thunder může být skvělý jak urážlivě, tak defenzivně. Její pohyb pasivní je také užitečný pro únik složitých situací nebo tlačení nepřítele. Bangaloreova kouřová schopnost je jednou z nejvšestrannějších schopností napříč všemi legendami, podobně jako její konečná. Dokonce i s Nerfem jejím konečným cooldownem je Bangalore v této sezoně nejlepší výběr.

Newcastle

Newcastle je pravděpodobně nejlepší obrannou legendou na podporu vašeho týmu. Hradní zeď a mobilní štít jsou schopnosti, které mohou zachránit váš tým v mnoha situacích. Mobilní štít může být také užitečný pro nahlédnutí do nepřátelského týmu. Schopnosti Newcastlu mohou váš tým zachránit před špatnými hrami a být použity k prosazení nepřítele.

Přízrak

Wraith je stále silný výběr. Schopnost portovat váš tým z nebezpečné pozice je vysoce cenná. Wraith může vašemu týmu pomoci vybrat a vybrat si, kdy se zapojit nebo uniknout z bojů. Zatímco Wraith zůstává silnou legendou, další legendy jsou schopny otočit váš tým na dálku důsledněji.

Legendy úrovně

Bloodhound

Bloodhound zůstává solidní legendou, ale nedosahuje se změny hry. Být schopen čelit kouři Bangalore zdůrazněním nepřátel a zvýšenou rychlostí pohybu z Bloodhound je velmi silnou legendou pro týmové a koordinační lety.

Průkopník

Pathfinder je skvělý pohyb a rotační charakter. Jeho konečný je účinný při otáčení vašeho týmu do nebo z boje. Pathfinder Být ve třídě Skirmisher vám umožňuje skenovat balíčky péče o péči. S tím může mít váš tým velmi konzistentní zipliny, aby se pohyboval po mapě.

Horizont

Horizon je skvělá legenda pro pohyb, zatímco její konečný Blackhole může způsobit nepřátelský tým, pokud je správně umístěn. S bojem z blízkých čtvrtí může Blackhole dát vašemu týmu šanci tlačit nebo důležitý čas, aby odložil nepřítele. Spacewalk Horizon je užitečnou podporou jejích pohybových schopností a gravitační výtah může vašemu týmu poskytnout vysokou půdu, když je to potřeba.

zmrtvýchvstalý

Revenant získala významné změny v sezóně 18. Ve svislých mapách je ve svém nejúčinnějším a používá instinkt Assassin, aby vyšplhal vysoko a lemoval nepřítele. Shadow Ponce umožňuje Revenant účtovat se vůči nepříteli dělat agresivní hry a jeho konečné, kované stíny, přidává nějakou tanciness absorbováním poškození. Aktualizovaná pomsta se stala skvělou volbou pro agresivní hráče, ale moc nenabízí na pomoc vašemu týmu.

Gibraltar

Gibraltar je dobrý výběr. Dokáže tankovat více škod než většina ostatních legend, a zároveň je schopen chránit váš tým před nepřátelskými schopnostmi. Jeho konečné, defenzivní bombardování je velmi dobré. Bohužel to může být snadným cílem se svým velkým hitboxem a jeho schopnosti mají dlouhé cooldowns.

Věšák

SEER je legenda se silným shromažďováním informací pro váš tým. Jeho konečná výstava je jednou z nejlepších skenovacích schopností ve hře a poskytuje vašemu týmu neustálé informace o tom, kde je nepřítel. Jeho taktika může také odhalit nepřátele podobně jako Bloodhound, a zároveň přerušit uzdravení a další schopnosti, jako je Valkyrie’s Skyward potápěč. Je to užitečná legenda v různých týmových skladbách.

Mad Maggie

Mad Maggie je dobrá rotační legenda, pokud je použita správně. Její konečný, demový míč dává pro váš tým pěknou zvýšení rychlosti pohybu a může vám umožnit otáčet a z bojů z bojů. Její taktické, nepokojové vrtání je silné, protože může vytlačit nepřátele z krytu. S nedávnými nadšenci do Shotgutů, Maggieho pasivní schopnosti Warlordova ire, bude mít prospěch více než jiné legendy kvůli zvýšené rychlosti pohybu se brokovnicemi.

Wattson

Wattson může být silnou legendou v obranných situacích. V posledních několika prstenech hry je pravděpodobně nejlepší legenda vhodná pro držení oblasti v konečné hře. Obvodový zabezpečení a její zachycení pylonu mohou zamknout budovu a čelit konečným schopnostem mnoha legend. Kit Wattsona může poskytnout skvělé buffy pro obranné týmové hry.

Katalyzátor

Katalyzátor je obranná legenda s dobrými schopnostmi. Tato legenda funguje dobře v konečné hře kvůli její schopnosti zamknout oblast uvnitř prstenu pro váš tým. V kombinaci s postavami jako Wattson nebo Caustic se nepřátelé budou snažit tlačit váš tým. Při dobrém použití může být konečná schopnost katalyzátoru efektivní, aby vám pomohla uniknout z nepřátel nebo tlačit jiný tým.

Legendy B

Pojistka

Pojistka má určité užitečnosti a užitečné schopnosti. Jeho klastry kloubny dokážou zadržet oblast, a když je to legenda třídy útočné, nyní může držet více munice, což znamená více prostoru pro granáty. Jeho konečný, pokud se dobře používá, může být účinný při kontrole prostoru v boji a zachycení nepřítele.

Loba

Loba může být dobrá legenda ve hře Endgame Play, kde její černošský trh může umožnit vašemu týmu přístup k tolik potřebnému kořisti přes malý prsten. Mimo tuto výklenek nenabízí pro tým moc. I když to nezní jako moc, mít pravidelný přístup k kořisti může být velmi užitečný. Její pohybová schopnost, nejlepší kamarádka zlodějů, je hezká, protože je to teleporta.

Valkyrie

Valkyrie je dobrá legenda pro lov nepřátel nebo úniku z nebezpečných situací. Její potápěč Skyward umožňuje vašemu týmu velmi rychle přemístit, a zároveň shromažďovat informace při létání. Se zavedením věže EVAC však Valkyrieho konečný není tak dopadající jako kdysi.

Krypto

Crypto je jednou z mála legend, která nemá tvrdý pult jeho konečného, ​​dronů. EMP může způsobit velké škody a způsobit svému týmu dobrou příležitost k boji. Jeho pasivní je užitečný pro získání informací o nepříteli do vašeho týmu, ale postrádá řadu a lze jej snadno sestřelit.

Žíravý

Caustic je dobrá obranná legenda. Jeho taktická schopnost, NOX Gas Trap, může pomoci vašemu týmu zamknout budovu dolů, ale to je kontrativnější než jiné obranné legendy, jako je Newcastle. Jeho konečný však může donutit nepřátelského týmu, aby ustoupil a dal vašemu týmu čas na uzdravení.

Balistický

Balistická je stále poměrně nová legenda, i když jeho schopnosti se ukázaly jako poněkud ohromující, jeho konečný je užitečný pro tlačení nepřátelského týmu s nekonečným municím a rychlým opětovnou načtení, spolu s zvyšováním rychlosti pohybu. Jeho taktické a pasivní schopnosti však může nepřátelský tým poměrně snadno čelit.

Záchranné lano

Lifeline je efektivní podpůrná legenda s její D.Ó.C. Uzdravit drony a její pasivní. Combat Revive však může být obtížné použít efektivně. S novým systémem třídy může nyní Lifeline vyrábět transparenty, aby respawnují váš tým, což ji ještě zlepšuje jako legenda podpory.

Popel

Ash může být dobrou legendou pro otáčení vašeho týmu. Porušení fáze je dobrý způsob, jak váš tým tlačit nebo uniknout situaci, ale postrádá nějaký nástroj, protože přes něj nemůžete cestovat zpět. Její oblouk má ve většině situací minimální účinek, ale může způsobit frustraci nepřátel, pokud se dobře používá. Z tohoto důvodu nemusí být Ash tou nejlepší volbou venku, když ji zastíní jiné legendy.

Legendy

Oktan

Octane může být silnou legendou v kombinaci s jinými legendami pohybu. Jeho skokový podložka může pomoci vašemu týmu dostat se do jinak nedosažitelných oblastí, ale jste zranitelní ve vzduchu. Je to skvělá legenda pro agresivní hráče, protože můžete velmi snadno otáčet do bojů a ven z bojů. Mimo to však příliš nepřidává, takže je pouze užitečný.

Hradba

Rampart funguje dobře v určitých situacích. Její Amped Cover lze poměrně snadno čelit a zničit. Její mobilní minigun Ultimate způsobí velké množství poškození, ale vyžaduje efektivní umístění. Rampart může fungovat dobře, ale často je zastíněn lepšími obrannými legendami.

Vantage

Vantage je dobrý na setkání s dlouhým doletem. Její schopnosti, objektiv pozorovače a značka odstřelovače jí dávají horní část v bojích. Její přemístění ozvěny je pěkná pohybová schopnost, ale vyžaduje linii dohledu. V těsných čtvrtích boje Vantage fungují špatně ve srovnání s jinými legendami.

D Legendy

Mirage

Mirage může být v určitých situacích dobrou volbou, jeho schopnosti však významně neznamenají na vítězství významný dopad. Při oživení s jeho pasivní schopností může být užitečný pro váš tým, nyní mě vidíte, ale jeho návnady jsou snadno spatřeny a jeho konečný zřídka vám umožňuje uniknout zkušenému nepříteli. Bez změn není Mirage pro většinu situací dobrým výběrem.

Metodika hodnocení

S úrovní

Legendy S-Tier mohou rozhodně změnit výsledek boje a poskytnout vám nejlepší šanci na vítězství v různých situacích. Tyto legendy fungují skvěle v téměř každém týmu Comp. Legendy S-Tier definují meta.

A-Tier

Ve většině situací jsou legendy A-úrovně schopny dobře fungovat. Jsou schopni udělat významný dopad se schopnostmi a hrát dobře s většinou týmových kompasů. Jsou to silné tipy, které pomáhají vašemu týmu vyhrát.

B-Tier

Legendy B-Tier mohou být užitečné situačně a mohou změnit několik specializovaných situací. Celkově nehrají dobře kvůli tomu, že jsou zastíněni lepšími legendami, špatná volba pro Team Comp nebo příliš výklenek na široký rozsah situací.

C-Tier

Legendy C-Tier mohou být užitečné situačně a mohou změnit několik specializovaných situací. Tyto legendy mají často stropy s vysokou dovedností, což může učinit výzvou zvládnout. Když jsou zvládnuty, tyto legendy fungují skvěle ve svých konkrétních výklencích. Pro méně zkušené hráče často existují lepší volby.

D-Tier

Legendy D-Tier jsou špatná volba a ve většině situací nefungují dobře. Tyto legendy mají schopnosti, které lze ignorovat nebo snadno čelit. Nabízejí pro váš tým malou užitečnost a jsou zastíněni lepšími legendami.

Děkujeme, že jste zkontrolovali náš seznam nejlepších postav v Apex Legends. Nezapomeňte se také podívat na všechny naše seznamy úrovně mobolytiky.

NAPSÁNO

Joseph m

Při startu jsem začal hrát Apex Legends s humbukem kolem Battle Royale Games. Byla to jediná hra, která pro mě zachytila ​​skutečného BR. Baví mě hledat tipy a triky pro pokročilé hráče i noobs a pomáhat hráčům zlepšit jejich dovednosti.

Nejlepší legendy v Apex Legends Season 18: Každá postava se umístila

Apex Legends postavy směřující k TDM

Respawn Entertainment

Apex Legends Season 18 přinesla změny rovnováhy, které změnily schopnosti různých legend, a hráči se nyní zajímají, které z nich jsou nejlepší. Zde je náš seznam úrovní nejlepších legend v Apex Legends Season 18.

S sezónou 18 z Apex Legends dobře probíhají hráči do populárního titulu Battle Royale Respawn Entertainment, aby si prohlédli všechny hlavní změny ve hře, včetně přepracování pro Revenant, která změnila jeho soupravu schopností.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco sezónní aktualizace nezavedla novou legendu, přineslo to buffy a Nerfs na stávající postavy, což vedlo k tomu, že hráči přemýšleli o tom, které legendy jsou nejlepší použít nyní.

Článek pokračuje po reklamě

V současné aktualizaci Apex jsme zařadili všechny legendy, což vám poskytne skvělou představu o tom, kdo hrát v nové sezóně.

  • Nejlepší legendy v Apex Legends: Season 18 Seznam zařazení
  • Top 3 legendy v Apex Legends Season 18
  • Je nová legenda balistická dobrá v apexových legendách?
  • Kdo je nejlepší postava pro hodnocení?
  • Kdo je lepší, Bloodhound nebo Seer?
  • Kdo je nejlepší sólová legenda?

Nejlepší legendy v Apex Legends: Season 18 Seznam zařazení

Apex Legends Team Deathmatch

Apex Legends má hojnost postav na výběr.

Pamatujte, že hodnocení je založeno na výkonu legendy v režimu Battle Royale, nikoli v seznamu skladeb Mixape. Je také důležité mít na paměti, že je obtížné získat tento seznam dokonalý, protože síla legendy je často založena na mapě, stylu hry a týmu.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je náš seznam pro každou legendu v Apex Legends Season 18 Section:

24. Vantage
23. zmrtvýchvstalý
22. Hradba
21. Krypto
20. Pojistka
19. Wattson
18. Popel
17. Katalyzátor
16. Žíravý
15. Mad Maggie
14. Gibraltar
13. Newcastle
12. Bangalore
11. Bloodhound
10. Balistický
9. Záchranné lano
8. Věšák
7. Mirage
6. Loba
5. Valkyrie
4. Oktan
3. Horizont
2. Průkopník
1. Přízrak

Článek pokračuje po reklamě

Kdo jsou nejlepší postavy v Apex Legends? Top 3 legendy

3. Horizont

Horizon je jednou z nejúčinnějších postav v Apex Legends, protože její sada je pro jednotlivce a týmová mobilita nesmírně silná, takže ji a její spoluhráče těžko zasáhnou.

Dále je její konečná extrémně mocná pro nucení nepřátelských týmů z mocných pozic a vystavení dobře umístěným házením a přátelským schopnostem, jako je obranný bombardování Gibraltaru.

Článek pokračuje po reklamě

Horizon Ultimate in Apex Legends

Ultimate Horizon může být užitečný v legendách vrcholů.

2. Průkopník

Pathfinder je od vydání hry neustále jednou z nejpopulárnějších legend, protože byl mezi původní seznam postav, když byla hra poprvé spuštěna.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Důvod, proč je tato postava jedním z nejlepších, je kvůli jeho mobilitě, která může týmu pomoci dostat se na lepší pozice a efektivně se otáčet přes mapu.

Článek pokračuje po reklamě

1. Přízrak

Získávání nejlepšího místa pro náš seznam úrovně Apex Legends Season 18 je Wraith, protože nadále dominuje z hlediska přežití a mobility.

Článek pokračuje po reklamě

Na vrcholu Velké taktické schopnosti Wraithů, která jí umožňuje uniknout poškození po dobu krátké doby a přemístění, je její konečný velmi důležitý nástroj pro účel, aby byla agresivní nebo defenzivní, takže ji byla dobře zaoblena jako legenda a a Skvělá postava týmu.

Kdo je nejlepší postava pro hodnocení?

Mezi nejlepší postavy pro hodnocení patří Seer, Valkyrie, Loba, Newcastle, Gibraltar, Bangalore, Caustic, Pathfinder, Horizon, Wattson, Crypto a Lifeline.

V hodnocených ligách je to všechno o kompozici týmu a stravování podle vašeho stylu hry. V závislosti na postavách, které vaši spoluhráči hrají, možná budete chtít vyvážit obranu, útok, podporu a rekonstrukci.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Mějte však na paměti, že to vše záleží na tom, jak hrajete a co můžete udělat pro svůj tým, protože většina legend je životaschopná, pokud hrajete svou roli.

Valkyrie v Apex Legends

Valkyrie může vyjmout nepřátele shora.

Kdo je lepší, Bloodhound nebo Seer?

V současné době si mnozí vybírají Věrný přes Bloodhound Vzhledem k jeho účinnosti při sledování nepřátel, přesně vědět, kde jsou, a je schopen sledovat své pohyby s jeho konečným.

Přestože je v sezóně 16 Apex Legends mírně nerfinován, Seer je stále skvělý ve sledování nepřátel dolů.

Článek pokračuje po reklamě

Kdo je nejlepší sólová legenda?

Nejlepší sólové legendy jsou ty s vynikajícím pohybem a velkou přežití, takže Horizon, Valkyrie, Octane, Wraith, Pathfinder a Vantage jsou všechny skvělé možnosti.

Článek pokračuje po reklamě

To je vše pro nejlepší legendy, které lze použít v sezóně 18 Apex Legends. Další informace, podívejte se na některé z našich dalších průvodců:

Kdo je nejlepší postavou Apex Legends v sezóně 18?

Kdo je nejlepší postava Apex Legends v sezóně 18? Obrázek krytí

Která z legend vyniká jako nejlepší postava Apex Legends v sezóně 18? Rozdělili jsme nejlepší legendu v každé třídě.

S tolika legendami, z nichž si můžete vybrat po 18 sezónách vrcholových legend, se může volba cítit ohromující. Výběr nejlepší postavy Apex Legends může udělat tento zásadní rozdíl ve vašich hrách.

Takže, které legendy byste si měli vybrat ve své další hře Apex Legends a proč?

Celkový charakter nejlepších apexových legend

Bangalore

Bangalore je zjevně nejlepší postavou Apex Legends s obrovskou marží. Zaškrtne všechny políčka, které byste mohli chtít z legendy, a má také nejsilnější pasivní třídu.

Takže jaké políčka Bangalore tick, to znamená, že si myslíme, že je to nejlepší postava Apex Legends?

Všechny její schopnosti poskytují urážlivou i defenzivní sílu, díky čemuž ji činí neuvěřitelně flexibilní hrát. Je důležité, že je také příjemnou legendou, která je vždy bonusem!

Její pasivní, dvojnásobný čas vám dává další rychlost, když jste zastřeleni. To je samozřejmě silné pro zasažení rychlého útěku, ale lze jej také použít k utékání vašich soupeřů vysokou rychlostí. V 1v1s může rychlá rychlost také odložit soupeře.

Poté má The Rolling Thunder Ultimate tři hlavní aplikace. Zamíchejte tým, který vás tlačí, vyčistěte tým z prostoru nebo jen zničí tým, který se nemůže z cesty přesunout. Tato schopnost je tak silná, že se v sezóně 18 získala cooldown.

Nejsilnější schopností Bangalores je však bezpochyby její taktický laundák granátů kouře. To může chránit vás a váš tým, blokovat nepřátele nebo dokonce poškodit nepřátele. Tam, kde tato schopnost vstupuje na zcela novou úroveň, je mít jeden z rozsahů „digitální hrozby“.

To vám umožní kouřit na nepřátele a zastřelit je kouřem. Pokud nepřátelé sami nemají rozsah digi, máte velkou výhodu. Ale „digi“ jsou vzácné předměty, takže může být těžké přijít.

To je místo, kde přichází pasivní třída útoku. Extra zásobník příloh, ke kterým má legendy třídy Assault Class, uděluje položky zlaté úrovně. Dělat zbrojnice na Storm Point je také obzvláště užitečné, když hrajete také Bangalore.

Nejlepší postava Apex Legends ve třídě řadiče

Katalyzátor

Třída ovladače má některé z nejnižších pickrát v obecné hře. Ale mají také některé z nejvyšších sazeb výběru mezi profesionálními hráči v ALGS. Je to proto, že legendy řadiče jsou primárně postaveny pro držení pozic a hraní budov. Všichni víme, že vaše hry jen dělají zatraceně nudné, nakonec nejsou miliony na lince.

Nejlepší postava Apex Legends ve třídě řadiče je tedy ten, kdo má nejvíce flexibilitu a užitečnost v otevřených prostorech. Existuje jasný vítěz, katalyzátor.

Převzetí kontroly nad dveřmi jako katalyzátorem je široce podceňovaná schopnost. Dělat tento střední boj může být nebo zlomit. Můžete zachytit své protivníky mimo budovu, kterou hrají. Schopnost nahradit zlomené dveře také přichází užitečným způsobem více, než byste si představovali, zejména po boji.

Piercing hroty katalyzátoru nejsou rozbité, ale dokončete práci.

Její temný závoj je místo, kde přichází její skutečná flexibilita a proč je jednou z nejlepších postav Apex Legends. Schopnost používat zeď k ochraně, otáčení přes otevřené prostory nebo rozdělit nepřátelský tým ve dvou je velmi silná.

Tato schopnost je nyní ještě silnější, že blokuje všechny skenování, včetně Seerova konečného s touto zdí. Konečně skutečným protikladem všech skenovacích schopností ve hře.

Nejlepší postava Apex Legends ve třídě Recon

Věšák

Bohužel nejlepší postava Apex Legends ve třídě Recon nebyl těžký výběr. Seer je prostě příliš dobrý na to, aby zde také nedal kývnutí.

SEER prošel velkou transformací od doby, kdy byl v téměř 100% výběru v některých oblastech ALGS. Byl výrazně přepracován a nyní nerfinoval se na začátku sezóny 18.

I přes ten Nerf však stále vyniká jako nejlepší postava Apex Legends ve třídě Recon.

Důvodem jsou jednoduše informace. Třída Recon se v posledních několika sezónách stala výrazně slabší a Seer stále poskytuje nejlepší a nejjednodušší informace. Přidejte ticho na vrchol přes jeho taktickou a redukované, ale stále užitečné omráčení a máte docela solidní legendu.

Nejlepší postava Apex Legends ve třídě podpory

Loba

Loba je opravdu silná volba ve třídě podpory. Třída podpory rozhodně postrádá nějaký oomph, přičemž legendy jako Newcastle a Gibraltar jsou obzvláště příjemné hrát ve vaší průměrné hospodě lobby.

Co pomáhá Loba vyniknout jako nejlepší postava Apex Legends ve třídě podpory, je to, jak pohodlné vám umožňuje být ve hře. Oblíbená zbraň, snadno nalezená. Munice běží nízko, vůbec žádné starosti. Balíček péče poblíž, nevadí, jestli ano!

S snížením kořisti v sezóně 18 se Loba stává ještě cennějším. Navzdory mírnému zvýšení cooldown je její konečný stále velmi silný.

Některé týmy ji stále používají v Algs, protože umožňuje snadný přístup k kořisti z týmů, které bojují poblíž. To může být velmi cenné pro týmy zóny „rychlého rotace“.

Loba dokonce zajišťuje, že vám nebude chybět jediná položka s vysokou úrovní, když se pohybujete po mapě, díky její pasivní schopnosti.

Největší věcí, která loba zklamala, byla její taktická „kamarádka zlodějů“. Zpočátku to bylo prostě hrozné, pak to bylo úplně zlomené a teď je to docela uklizená pohybová schopnost. Velká změna, která tlačila Loba až do nejlepší postavy Apex Legends ve své třídě, byla schopnost normálně pohybovat, zatímco náramek je za letu. Už ne postavení jako socha, zatímco se hodí.

Respawn navíc respawn snížil cooldown na příteli zloděje v této sezoně, což je pro hráče Loba extra malý bonus.

Nejlepší postava Apex Legends ve třídě Skirmisher

Průkopník

Pathfinder je v současné době jednou z nejvíce vybraných legend. Hodí se k dvěma klíčovým aspektům. Schopnosti Pathfinders jsou silné a je také jednou z nejpříjemnějších legend, které ve hře hrají.

Třída Skirmisher je plná silných legend, ale Pathfinder vyniká jako nejlepší postava Apex Legends nad zbytkem potyček.

Jeho zipline obdržela několik podstatných vylepšení na začátku sezóny 16. Extra rychlost a vzdálenost pomohla této schopnosti konkurovat jiným rotačním schopnostem. To bylo dvojité buffed třídou pasivní kombinující se s jeho vlastním osobním pasivním. Balíčky skenovací péče dávají Pathfinderovi jeho ziplinu zpět. Což znamená, že díky této schopnosti můžete řetězovat několik ziplínů zády k sobě.

Tam, kde Pathfinder opravdu vyniká, protože postava nejlepších apexových legend je s jeho drapákem. Jedná se o schopnost vysokého stropu dovedností, která vám může pomoci vytvořit neuvěřitelné agresivní hry nebo uniknout z těsného místa. V dnešní době se v Algs moc nevodí, ale pro obecnou základnu Players je to neuvěřitelně mocná volba.

Zůstaňte naladěni na esports.GG pro další pokrytí apexových legend a zprávy o esports.