Nejlepší RPG hratelné na parní palubě | RPG web, nejlepší RPG hry na Steam – Steam 250

RPG hry

Contents

Každá hra v sérii Deus EX dostupná na Steam je ověřena/hratelná, s výjimkou lidské revoluce-která funguje mimo krabici, ale musí být uzavřena prostřednictvím rozhraní Steasos, jak bude viset volba ve hře. Zatímco lidská revoluce a rozdělení lidstva jsou k dispozici na moderních platformách mimo PC, PC – a rozšířením, Steam Deck – je jedinou platformou, kde můžete hrát každou hru v sérii.

Nejlepší RPGS hratelné na parní palubě

Ventil Parní paluba je skvělé místo pro hraní RPG, ale pro hráče nových i starých by mohlo být obtížné, aby hráči v Valve ekosystém zjistili, kde přesně začít. Zatímco Handheld PC nabízí oficiální podporu pro širokou škálu RPG, existuje řada her, které hráči potvrdili, že jsou hratelné, ještě předtím, než se Valve ověřil sám-některé z nich jsou hratelné mimo krabici, a někteří vyžadují jen některé drobné vylepšení. Pokud jste si právě vyzvedli vlastní parní balíček nebo se snažíte zjistit, které hry, které budete chtít hrát, jakmile dorazí, jsme sestavili seznam doporučených RPG na základě jejich dostupnosti na jiných platformách , oficiální kompatibilita a další.

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Ověřené ventily/hratelné RPG jsou k dispozici pouze na PC

Tyto parní paluby ověřené a hratelné RPG mohou být k dispozici pouze na PC, nebo jednoduše nedostupné na jakýchkoli moderních platformách mimo něj.

Baldurova brána 3

2023 CRPG Darling, který trvá průmysl bouří, spustil den a datum z prvního přístupu s ověřením Steam Deck; A podle všech účtů se zdá, že je to vynikající způsob, jak hrát jeden z nejlepších RPG roku. Vydejte se s přenosnou Baldurovou bránou!

Utawarerumono Trilogy

Utawarerumono: Prelude to the Fallen, Utawarerumono: Maska podvodu a Utawarerumono: Maska pravdy jsou ověřena parní paluba, přičemž poslední dvě vydání jsou v současné době k dispozici pouze na PC, která vyřazuje hry z PSN. I když jsme měli své vlastní problémy s PC porty pro sérii, dobrou zprávou je, že tyto problémy neovlivňují hru na Steam Deck; Když byste hráli na 720p/30fps na ručním počítači, nezáleží na tom, že samotné přístavy nejsou schopny běžet na cokoli vyššího. Více než možná jakákoli jiná hra na tomto seznamu je Steam Deck nejlepším způsobem, jak hrát celou sérii. Perfektní výkon, 4 až 5 hodin výdrže baterie a vynikající sada SRPG.

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Monochromatický mobius: Práva a zločiny zapomenuté

Pokračování pruhu parního balíčku, že je potenciálně nejlepším místem pro hraní Utawarerumono, Aquaplus ‘JRPG spinoff seriálu na platformě skvěle běží na platformě. Je to snadné doporučení, dvojnásobně, takže když by fanoušci série pravděpodobně měli zbytek franšízy na svém parním balíčku.

The Legend of Heroes: Trails in the Sky (trilogie)

S nedávnými aktualizacemi protonu, Valve přehodnotil stezky na obloze a nyní je oficiálně ověřeno běžet – nebo alespoň stezky na obloze: 3. je 3. I když však FC a SC stále nejsou oficiálně dány odznakem, zbytek série * funguje *, takže je to dobře a skutečně je jen otázkou času. Bez jakýchkoli moderních konzolových portů na obloze je PC jediným místem, kde si můžete zahrát první oblouk série – a Steam Deck je pravděpodobně nejlepším způsobem, jak je hrát. Perfektní výkon, vynikající výdrž baterie (v rozmezí 6+ hodin) a dokonce i nativní podpora 16:10. Na co jiného je třeba doufat v parní balíčku RPG?

The Witcher: Enhanced Edition

Zatímco původní vpád CD Projekt v sérii Witcher nemusí být tak milovaný jako jeho pokračování – stále je o tom spoustu milovat. Když se hra uvízla na PC, Steam Deck je skvělým způsobem, jak fanoušci zažít, kde se série začala – aniž by museli čekat na port konzoly, který by nikdy nepřišel.

Legend of Grimrock 1/2

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Dobře, podvádíme. Technicky Legend of Grimrock není ověřena Steam Deck; Má však nativní verzi Linux a zavádí se a hrálo dokonale spolu s vynikajícím rozložením komunity, které mapuje klávesnici a ovládá myši na rozvržení parního balíčku způsobem, který dává velký smysl. Legend of Grimrock 2 je ve skutečnosti ověřena a obě hry jsou vynikajícími prohledávači DRPG/Dungeon, které jsou exkluzivní pro PC.

Disgaea 2 PC

Zatímco Disgaea 1, 4 a 5 viděla širší vydání na více platformách – včetně Switch – Disgaea 2 a 3, viděly výrazně méně lásky. Naštěstí, Disgaea 2 obdržela PC port v roce 2017 a šokující hra je nativně hratelná nativně na Linuxu. Některé další tituly Disgaea jsou na platformě trochu zasaženy nebo chybí, ale vlastní kritéria za ventil Disgaea 2 by měla běžet dobře na Steam Deck.

Persona 4: Golden

Co je tam říct? Zatímco Persona 5 je také k dispozici na PC a je docela zatraceně vynikající. Pro mnohé je Persona 4 nepřekonatelná. Je to druh nekonečného argumentu, o kterém je Persona nejlepší, a neměli bychom se do toho dostat. Můžeme však říci, že Persona 4: Golden je bezchybný zážitek na Steam Deck. Zatímco hra je hratelná také na Vita, pravděpodobně získáte mnohem lepší výdrž baterie kromě výrazně lepšího výkonu na Steam Deck. Snadné doporučení pro fanoušky Persona, nové i staré.

Fuga: Melodie oceli 1 a 2

Zatímco Fuga má port přepínače, který je kompetentní, běží také bezchybně na palubě na Double the Framerate Out-of-The-Box. Totéž platí pro Fuga: Melodies of Steel 2, samozřejmě – a nyní, když hry mají podporu parního cloudu, můžete bezproblémově přepínat mezi hraním hry na ploše a palubou.

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Final Fantasy XIII trilogie

Zatímco všechny tituly Final Fantasy XIII jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné na konzolech Xbox pro současnou generaci, série si zaslouží speciální výkřik za to, že jsou hratelné z krabice na Steam Deck. Nejen, že je to jediná platforma, kterou budete moci přehrávat přenosně, ale protože všechny hry podporují parní cloud, budete moci naskočit mezi parní balíčkem a stolním počítačem bez problémů.

YS: Přísaha ve Felghaně

Zatímco ostatní tituly Napishtim -Engine YS ještě musí být ověřeny, přísaha ve Felghaně – pravděpodobně nejlepší z parta – sportuje parní balíček hratelnou značku, přičemž jedinou hlavní ustanovení je, že hráči budou muset používat trackpady nebo dotyk obrazovka pro interakci s jeho konfiguračním nástrojem. PC verze přísahy ve Felghaně je od sebe nejlepším způsobem, jak hrát hru, zejména poté, co XSeed přenesený přes hlasový působení z jejich původního vydání PSP.

YS: Archa Napishtim

Ještě další případ vydání PC pouze Falcom pracuje na palubě Steam, i když to ještě nebylo testováno. Všechno, co bylo uvedeno o ostatních vydáních Falcom na seznamu, také platí zde; Nezapomeňte si nastavit rozlišení parního balíčku v konfiguračním nástroji, ale jinak je dobré jít.

YS I + II Chronicles

YS I + II Chronicles fungují bezchybně mimo krabici s výchozí vrstvou kompatibility protonu. Hry běží dobře, cutscenes hrají bez problému atd. Stejně jako u stezek na obloze a YS: The Oath ve Felghaně budete muset nejprve nastavit své rozlišení z nástroje pro konfiguraci.

Zwei: The Arges Adventure

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Klasické NIHON-Falcom RPG je nyní na parní balíčku bez hlavních problémů bez hlavních problémů v důsledku nedávných aktualizací protonu; Díky tomu je platforma přesvědčivou možností pro zažití hry.

Revize ASTLIBRA

Ačkoli bylo nedávno oznámeno vydání přepínače pro revizi Astlibra, od té doby je Steam Deck jediným místem pro hraní hry a hra jako celek je exkluzivní pro PC platformu. Podívejte se, co si v naší recenzi myslel Chao o hře.

Deus ex (série)

Každá hra v sérii Deus EX dostupná na Steam je ověřena/hratelná, s výjimkou lidské revoluce-která funguje mimo krabici, ale musí být uzavřena prostřednictvím rozhraní Steasos, jak bude viset volba ve hře. Zatímco lidská revoluce a rozdělení lidstva jsou k dispozici na moderních platformách mimo PC, PC – a rozšířením, Steam Deck – je jedinou platformou, kde můžete hrát každou hru v sérii.

Nezávisle ověřené RPG dostupné pouze na PC

Zatímco Valve je těžko v práci a testuje hry, aby viděli, jak běží na parní balíčku, stále nechávají hráče, kteří se snaží spustit hry, pro které se sami nezaručili – nebo dokonce dříve uvedeni jako „nepodporované“ -. Výsledkem je, že hráči katalogizují své zkušenosti na fórech, jako je R/Steamdeck nebo dokonce uvedení zprávy o formální kompatibilitě na ProTondB. Tyto hry pravděpodobně obdrží certifikaci v blízké budoucnosti, ale i dnes fungují stejně.

Xanadu další

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Stejně jako ostatní hry Falcom na tomto seznamu, Xanadu další pracuje z krabice bez problémů – hra má však trochu liché vazby pro obličejové tlačítka a konfigurační nástroj plně nefunguje správně, pokud jde o změnu vaše vstupy. Naštěstí jsou dostatečně snadné si na to zvyknout – a pokud ne, můžete je sami změnit pomocí vlastního rozložení prostřednictvím samotného parního. Cutscenes a herní práce, žádné pohrávání, které je nutné, vyžaduje pouze hráči, aby nastavili rozlišení v nástroji Konfigurace (který funguje dobře, na rozdíl od změny vašich vstupů)

Nevyhnutelné ověřené/hratelné tituly vhodné pro Steam Deck

Ačkoli tyto hry nejsou exkluzivní, máme pocit, že stojí za zvláštní zmínku o tom, jak běží na parní balíčku – ať už je to proto, že neexistuje žádná verze přepínače nebo jak fungují výrazně lépe než jakékoli, které existují.

Monster Hunter World & Monster Hunter Rise

Technicky je to napůl podvádění, protože pouze Monster Hunter World sportovní hratelné hodnocení parní balíčky z Valve; Je však jen otázkou času, než se Monster Hunter Rise dostane stejné ošetření, ne-li rovnou ověřenou značkou. Už jsme potopili desítky hodin do hry sami, až do konce vysoké pozice a hra běží bezchybně s většinou uzamčenými 60 snímků za sekundu v kombinaci průměrného/vysokého nastavení. Ať tak či onak, oba jsou v systému dobře doma.

Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV měla některé problémy správně běžící na parní balíčku kolem spuštění, ale s těmito problémy, které byly vyřešeny, byla hra hodnocena hratelnou Valve; I když bych přesně nedoporučoval útočit na parní balíček, můžete udělat téměř všechno ve hře ve hře, pokud chcete.

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Horizon: Zero Dawn

Jeden z největších vitrín pro přesně to, jak mocný je parní balíček, Horizon: Zero Dawn je nabitý parním palubou ověřenou značkou. Struktura hry s otevřeným světem se dobře hodí k povaze pick-up-and-play parní balíčky a měla by být vhodná pro každého, kdo chce hrát hru poprvé, nebo prozkoumat opakované přehrávání.

Elden Ring

Elden Ring je ověřen parní palubou a díky předběžnému shaderu shaderu na parních – běží s menším počtem stutterů než na Windows. Netřeba dodávat, že je to skvělý způsob, jak hrát hru; Nemluvě o jediném jistém způsobu, jak to hrát přenosně. Co jiného je tam říct?

Persona 5 Royal

Zatímco Persona 5 Royal je v tomto bodě také na přepínači, Steam Deck provozuje hru mnohem lépe než na ručním počítači společnosti Nintendo a zároveň udržuje slušnou výdrž baterie. Snadné doporučení pro platformu.

Trilogy Dark Souls

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Dark Souls: Remastered, Dark Souls II: Scholar of the First Sin and Dark Souls III jsou všechny ověřeny/hratelné podle Valve. Zatímco Dark Souls: Remastered je k dispozici na Switch, je samozřejmé, že Steam Deck nabízí mnohem lepší zážitek při hraní hry, nemluvě o jediných přenosných verzích Dark Souls II a III.

Marvel’s Midnight Suns

Nejnovější TRPG Firaxis byl oficiálně uveden jako parní balíček hratelný ve Valve a při absenci vydání přepínače zůstává Steam Deck jediným způsobem, jak hrát hru přenosně, aniž by se uchýlil k streamování cloudu.

Yakuza: Jako drak

Technicky jsou jediné tituly Yakuza na PC, které nejsou ověřeny nebo hratelné, Yakuza 4, 5 a 6. Zbytek jsou oficiálně podporováni podle ventilu. I když možná budete chtít omezit své FPS na 30 pro Kiwami 2/jako drak, zbytek podporovaných her běží při téměř nekvalitním 60fps s slušnou výdrží baterie; Jako drak je jen ten, který je nejvhodnější pro ruční hru, je to RPG založená na tahu.

Jako drak: Ishin!

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Stejně jako většina posledních vydání Sega, jako je drak: Ishin je hratelný den-1 na Steam Deck; Převezměte roli Sakamoto Ryoma poprvé v angličtině i na cestách.

Rozsudek/Ztracený úsudek

Nedávno vydané PC verze úsudku a ztracené úsudky byly ověřeny parní palubou ze skoku a jsou vynikajícím způsobem, jak hrát hry. I když technicky ne tolik RPG jako Yakuza: Jako drak je stále dobré vědět, že samotná dílčí řada je dokonale hratelná na cestách.

YS VIII: Lacrimosa of Dana & ys ix: monstrum nox

Zatímco obě tyto hry jsou k dispozici na přepínači, nejsou to ani fantastické porty – zejména ys ix. Obě hry jsou ověřeny parní palubou a budou běžet výrazně lépe než jejich protějšky s přepínači.

Labyrint refrénu: Coven of Dusk & Labyrinth of Galleria: The Moon Society

Stejně jako výše uvedené; Oba tyto tituly jsou k dispozici na přepínači, ale v podivném zvratu jsou tyto verze omezeny na 30 snímků za sekundu – navzdory verzi her PlayStation Vita pouze z Japonska zaměřené na 60. I když na DRPG nezáleží na tom tolik, je to nejlepší způsob, jak hrát tyto hry v ručním tvarovém faktoru.

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Dragon Quest XI: Ozvěny nepolapitelného věku

Hráči, kteří vlastní původní Dragon Quest XI, mohou být potěšeni, že je také ověřen, nejenže se bude dívat a běžet lépe než verze Switch, hráči, kteří vlastní původní Dragon Quest XI. Zatímco definitivní vydání je snadno lepší verzí hry, díky tomu je Steam Deck jediný způsob, jak zažít původní Dragon Quest Xi – originální věrnost a vše! – na kapesní počítači. Za předpokladu, že jste si ji koupili před tím, než to bylo vyřazeno, samozřejmě.

HD-2D hry (Octopath Traveler, Triangle Strategy atd.)

Neexistuje příliš mnoho bodů samostatně; Zatím každá hra HD-2D na PC, ať už jde o Traveler Octopath a jeho pokračování nebo strategie trojúhelníku, nebo dokonce živě živě, jsou všechny Steam Deck Ověřeny a běžet jako sen.

Disco Elysium: Poslední řez

Zatímco Disco Elysium má port přepínače, původní vydání PC běží mnohem lépe na parní palubě, s plynulejším snímkem a mnohem rychlejším načítáním časů. Nemůžete se pokazit bez ohledu na to, kde se rozhodnete hrát Disco Elysium, ale Steam Deck je rozhodně nahoře jako jedna z nejlepších možností prozkoumat Revachol.

Pentiment

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Menší název od obsidiána, Pentiment nabízí přesvědčivý pohled na narativní dobrodružství, zprostředkovaný uměleckým evropským uměleckým dílem. Hra je plně ověřena pro Steam Deck a nabízí jedinou skutečně přenosnou metodu hraní hry.

Starší svitky: Morrowind/Oblivion/Skyrim

Všechny tyto 3 z těchto titulů Elder Scrolls jsou oficiálně ověřeny nebo hratelné pro Steam Deck. Přestože je Skyrim sám hratelný na přepínači – a je to vlastně poměrně pevný port – je samozřejmé. Nemluvě o tom, že na přepínač nebudete dostávat mody. Sada snadných doporučení pro kohokoli, kdo vyzvedne parní balíček.

Fallout: New Vegas

Zkoumání NCR přenosně, jak jsme mohli jen snít. I když existují problémy s nestabilitou, neliší se od toho, jak hra funguje na Windows; Mnoho ze stejných modů a nakladačů bude fungovat dobře pod protonem a zážitek z skladu odpovídá zážitku skladovacích oken.

The Witcher 3: Wild Hunt

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Stejné jako s Skyrimem; I když můžete hrát The Witcher 3 on Switch, Steam Deck uvidí herní vzhled a hrát výrazně lépe, a budete moci hru upravit podle svého zálibujícího spuštění. Nemluvě o tom, že nebudete hrát hru, jen pro možnost přehrát ji na cestách.

Harvestella

Harvestella je obzvláště pozoruhodný doplněk k tomuto seznamu, i když jen proto, že se zdá, že hra sama o sobě si je vědoma paluby Steam – v tom smyslu, že je to první titul, který jsme dosud viděli, který je schopen vychovávat samostatně softwarovou klávesnici parního balíčku samostatně. Hra funguje jako sen bez problémů a cítí se jako snadné doporučení ohledně verze Switch, pokud je parní balíček možností. Tato hra byla krátce odstraněna ze seznamu a byla znovu přidána s upozorněním, že hráči budou chtít zajistit, aby používali nejnovější experimentální verzi protonů pro nejlepší zážitek.

Nier Replicant / Nier Automata

Obě hry běží skvěle; Obě hry jsou oficiálně uvedeny jako parní balíček hratelný. I když existuje velmi schopný přepínací port pro Nier: Automata – Steam Deck je stále jediným způsobem, jak hrát replikant přenosně, a nejlepší způsob, jak si užít automaty na cestách.

Nezávisle ověřené nevýhradní RPG

Kvůli redundanci jsme také testovali řadu nevýhradních RPG, které ještě neobdržely ověřenou/hratelnou značku. Zde je několik her, které jsme našli, a stojí za to doporučit.

Hvězdný oceán: Božská síla

reklama. Pokračujte v posouvání pro více

Tenhle je nejprve na trochu technické schopnosti. Pokud hrajete Star Ocean: The Divine Force právě teď na Steam Deck, narazíte na nějaké poněkud ošklivé kompilace shaderu, když poprvé vstoupíte do oblasti nebo bojujete s novým nepřítelem; Jakmile to však bude hotovo, hra běží skvěle na platformě. Kromě problémů s velikostí malého textu – což je problém bez ohledu na platformu – Star Ocean * nakonec * bude snadným doporučením pro platformu. Než to čtete, budou problémy více než pravděpodobné pro hráče.

Final Fantasy XI

Dobře, ok, to je určitě trochu dosah; A není to úplně snadné pracovat, ale stojí za to ji vykřiknout, protože to není jako MMORPG z roku 2002, je snadné pracovat na PC v nejlepší době. Větrná má oficiální průvodce pro získání hry + vlastní launcher pracující na platformě, a tak byste hráli hru stejně. Vypadá to a běží skvěle, jakmile je vše nastaveno!

Nadcházející RPG na parník

Vzhledem k tomu, že se Steam Deck zjistil, že je úspěšný, dostali jsme se do bodu, kdy začínáme vidět hry potvrzují kompatibilitu předtím, než se spustili. Během letošní Tokio Game Show jsme dostali řadu RPG, které předběžně potvrdily podporu Steam Deck Support.

Všechno ostatní

Ne každá hra bude běžet na parní palubě, ale někteří by mohli jednoduše vyžadovat nějaké vylepšení. Pro účely tohoto seznamu konkrétně hledáme hry, které nevyžadují, abyste se dostali do režimu stolního počítače, abyste mohli fungovat hra, ale spousta titulů s problémy s přehráváním videí bude fungovat s instalací vlastní verze protonů s kodeky před- nainstalováno, jako proton-ge. Jiní mohou vyžadovat nějaké manuální pohrávání, ale jsou nakonec opravitelné. Pokud hra, kterou chcete hrát.

RPG hry

Top 150 nejlepších parních her všech dob označených s RPG, Podle recenzí Gamer.

Doporučené hodnocení

 1. Steam Top 250
 2. Skryté drahokamy
 3. Nový tento týden
 4. Nejlepší z roku 2023
 5. Nejvíce hraje
 6. Ověřena parní paluba
 7. Vlastní hodnocení

Zaregistrujte se do vydání Clubu 250 Weekly a získejte Top 30 her v týdnu doručeno přímo do vaší doručené pošty každých sedm dní! Další informace.

Přívěsy

Pohyb, hodnost, titul, datum, platformy, značka a cena

Skóre

8.83 98% 1 192 015 hlasů

Dnes stoupači

 1. 592 WolfQuest: Výročí vydání
 2. 662 Hall of Torment
 3. 321 Příběhy černého lesa
 4. 711 Lovechoice
 5. 1191 Beacon Pines
 6. 1241 Dragon Ball Z: Kakarot
 7. 1291 Cat Quest
 8. 1301 Hylics 2
 9. 1311 小 白兔 电商 ~ Bunny E-Shop

Fallers dnes

 1. 1323 Příběhy Maj’eyal
 2. 331 Test
 3. 601 Outcore: Desktop Adventure
 4. 611 DREGH
 5. 671 The Elder Scrolls III: Morrowind® Game of the Year Edition
 6. 681 Star Wars ™ Jedi Knight – Jedi Academy ™
 7. 721 prach: Elysian ocas
 8. 1201 Byl jsem dospívající exkomonista
 9. 1251 Epic Battle Fantasy 4

Club 250

Club 250 je klub parního člena Steam 250, který agreguje vše 54 milionů recenzí Od páry po produkci úplné historie hodnocení her. Je to další iterace Steam 250 se spoustou ambiciózních a vzrušujících funkcí. Veškeré podrobnosti jsou v sekci na naší stránce Patreon.

Připojení k klubu 250 za pouhých 2 GBP měsíčně nám pomáhá pokračovat v vylepšení, která vám pomůže najít dobré hry na páře. Jako bonusová motivace přichází větší úrovně slibů s některými dalšími odměnami, včetně vašeho jména, loga a odkazu na web.

Steam 250

Hodnocení se automaticky aktualizuje alespoň jednou denně z dat živých recenzí Steam. Další informace.

Ukazatele pohybu ukazují změnu pozici od včerejška.

Stav systému

 • Generováno 24. září 2023 05:29 UTC
 • Zdrojový kód, problémy

Club 250 Patreon

Club 250 agreguje vše 54 milionů recenzí na páře poskytovat plné historii hodnocení, zatímco Steam 250 se dívá pouze za poslední dva dny. Club 250 je mnohem ambicióznější a vzrušující, ale drahý projekt. Veškeré podrobnosti o některých plánovaných vylepšeních jsou v sekci na naší stránce Patreon.

Zvažte připojení k Clubu 250, abychom mohli pokračovat v vylepšení, která vám pomohou najít dobré hry na páře. Jako bonusová motivace přichází větší úrovně slibů s některými dalšími odměnami, včetně vašeho jména vyleptaného na web!

Community Discord parní kurátor

Připojte se k komunitě Steam 250 na Discord z webu, vaší plochy, mobilních nebo všech tří najednou!

Sledujte naši oficiální stránku parního kurátora a získejte přístup k žebříčku her přímo z obchodu Steam Store! Automaticky aktualizováno každý den.

Oznámení cookie

Steam 250 ukládá pouze přísně nezbytné soubory cookie (pokud existují). Naši partneři třetích stran však mohou ukládat další soubory cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nejlepší RPG na Steam: Top 5 her, podle odborníků

Někdo hraje videohry na PC

Steam je celosvětový prodejce softwaru a platformy pro správu herních klientů. Od svého založení v roce 2003 začala Steam jako server pro aktualizaci souboru pro hry Valve a do roku 2005 začala Steam prodávat tituly softwaru 3. party hry. V současné době se Steam může pochlubit 120+ milionům aktivních uživatelů, kteří mají užitek robustních funkcí správy her Steam, včetně nákupu her, zjednodušené instalace, dohazování herních serverů, sociálních sítí a služby správy softwaru. Jedním z nejplodnějších a nejoblíbenějších žánrů v herních počítačích je hra na hraní rolí. RPG jsou pro hráče široký žánr s mnoha základními herními zážitky. Náš seznam pěti nejlepších nejlepších RPG na Steam si klade za cíl pomoci našim čtenářům najít to nejlepší z nejlepších v oceánu skvělých titulů.

Videohry mají dlouhodobé vnímání, že jsou určeny pro děti. Proto stojí za zmínku, že nedávný výzkum naznačuje, že hraní videoher může posílit mozkovou sílu dítěte. Vědci ve Vermontu tvrdí, že hry vede k lepší kontrole impulsů a pracovní paměti, zlepšení chování a akademického výkonu.

Ve skutečnosti mnoho dětí z 80. a 90. let cituje videohry jako pozitivní vývojový dopad na jejich vzdělání a kariéru. Vědci z University of Surrey naznačují, že hraní online her může ve skutečnosti pomoci profesionálům vyvinout rafinovanější sadu dovedností pro jejich vybrané pole. Autoři studie zjistili, že IT odborníci a inženýři mají tendenci se přitahovat k hrám s puzzle-platform, což může pomoci zlepšit prostorové dovednosti. Lidé pracující v manažerských rolích mezitím projevovali větší zájem o akční hraní her, které vyžadují dovednosti organizačního i plánování.

Připraven ke hře? Nejlepší RPG na Steam na našem seznamu prvních pěti jsou dlouhá dobrodružství s nádhernými vrstvami detailů čekající na objevení. Sdělte nám své oblíbené RPG v komentářích níže!

Hraní na PC, nejlepší hry zdarma

Seznam: Nejlepší hry na hraní rolí na Steam, podle odborníků

1. „Elden Ring“ (2022)

Pro téměř 20 milionů hráčů je „Elden Ring“ titulem, který nabízí bojový boj s srdcem spojený s průzkumem, přizpůsobenými stavbami a schopností vyrovnat se v bohatě detailním světě fantazie hry. „Elden Ring,“ The Dark Fantasy Epic, je široce považován za mistrovské dílo. „Elden Ring“, kterou vytvořil Hidetaka Miyazaki ve spolupráci s George RR Martinem, je z Assoftware nejambicióznější RPG, s designem s otevřeným světem, který zabírá ikonický „duší“ vzorec do nových výšin. Když poprvé vstoupíte do záhadného světa známého jako země mezi tím, že si všimnete výrazného rozdílu v designu ve srovnání s předchozími hrami od přehodnocení. Veteráni z „Bloodborne“ a „Dark Souls“ ocenili posun barev jako více zvoucí, s slavnou krajinou, aby viděli, “Raves Slash Gear.

„Elden Ring“ je skvělá hra RPG, ale také zaškrtne tunu dalších krabic. Je to špičková hra na otevřeném světě a úžasně živá fantasy hra. Má hardcore boj jako klíčová součást herní smyčky, takže se více zkrývá směrem k akci-RPG straně spektra, pokud je to pro vás důležité. Ale neberte si za to jen naše slovo, “píše PC Games n .

“Ačkoli se nebojí.”. Stejně jako „Dark Souls“ před tím, „Elden Ring“ je hra o překonání šéfů prostřednictvím pokusu, chyby a případného mistrovství. A navzdory naklonění k tradičnější fantazii je to stejně divné a odlišné jako studio – zabírat světlo na hrůzy jeho světa, spíše než je skrývat v jedovaté bažině. Jako RPG je to také některé z nejlepších prací z uživatele, s rozsáhlými možnostmi buildcraftingu, které vám umožní přizpůsobit vaši postavu a bojový styl mnoha různými způsoby, “dodává PC Gamer.

2. „Disco Elysium – Final Cut“ (2021)

„Disco Elysium“ je nejčastěji chválen a kritizován za své odvážné politické vyprávění. “Sledujte své politické sny … Jste detektiv s jedinečným systémem dovedností, který máte k dispozici a celý městský blok, který vyradí vaši cestu přes.”. Vyslechněte nezapomenutelné postavy, vraždy cracků nebo podpřování. Stát se hrdinou nebo absolutní katastrofou lidské bytosti, “píše Metacritic.

“Pokud si nemyslíte, že by videohry měly mít politiku, nehrajte‘ Disco Elysium – poslední řez.„Pokud si nemyslíte, že by hry měly usilovat o něco říct, tento detektivní-RPG není pro vás hra. To neznamená, že hra je manifest. Způsob, jakým to cynicky, přesto promyšleně kritizuje řadu ideologií, ukazuje, že politika hry není tak úzká, že byste mohli očekávat. Ale to není bezbožný centrismus. Symmpatie Disco Elysia v konečném důsledku spočívají s pracujícími lidmi a pohyby, které soustředí na jejich nejlepší zájmy, přestože vás žádají, abyste hráli jako policajti na druhém konci této rovnice. Skvělá mechanika hraní rolí a bohatě realizovaný svět by byly působivé bez ohledu na příběh, ale „Disco Elysium“, tematické srdce z něj dělá nejlepší PC hru, kterou můžete hrát v této chvíli v historii, “Raves PC.

„Disco elysium“ bloudí blízké tomu, že je hra o tom, jak je v pohodě … Renegade Cop, ale dělá obdivuhodnou práci, aby držel zrcadlo až do skutečné újmy, kterou může člověk způsobit, a dává vám nástroje k napravení. Je to také konečně nejvzácnější ze všech věcí: masitý, narativní RPG, který neobsahuje žádný boj, “nabízí brokovnici skalního papíru.

3. „The Witcher 3: Wild Hunt“ (2015)

Před sérií Netflix, „The Witcher 3: Wild Hunt“ byl obrovským finančním úspěchem pro vývojáře hry CD Projekt Red. „Často považováno za jednu z největších her generace PS4 a Xbox One, stejně jako obecně,„ The Witcher 3: Wild Hunt “bylo něco zjevení, když bylo spuštěno v roce 2015. Hra byla propuštěna jako důrazná kritická uznání jako nezbytný zážitek z otevřeného světa, zatímco jiní se jen pokusili zkopírovat to, co „Skyrim“ nastavilo do pohybu… „Zaklínač 3: Wild Hunt“ byl oceněn za jeho bohaté vyprávění, jeho široké a přesvědčivé Obsazení postav a nesčetné množství vedlejších úkolů a obsahu DLC stejně pohlcující a věcné jako hlavní příběh, “chválí Screenrant.

“Svět je nádherný v tom, jak je to, co je neúspěšné, s mnoha místy vidět a navštívit.”. Středověké prostředí je plné živého života, je jednoduché a podhodnocené, se širokými otevřenými poli, deštivými loukami, zasněženými horskými pásy a skromnými dřevěnými městy a městy, abyste se mohli potulovat po koni nebo pěšky. Všude existuje spousta tajemství, jako je monster Lairs, které by zničily pro kořist, mapy pokladů následovat a skryté boční úkoly ve vzdálených vesnicích. Hodiny ve hře se udržují oblohu, která se mění s hodinou, když přecházíte z města do města, země do země a ráno rozjasňuje obzory brilantními zlatými východu slunce a ráno hořícími karmínovými západky a spálení karmínových západů. Všechno je úžasné na to, abyste se podívali, povzbuzují vás, abyste se bezcílně potulovali, jen abyste se dostali do památek, “dodává /sklon.

„Skutečná síla„ The Witcher 3 “je však to, že naplňuje tyto nezapomenutelné krajiny s NPC, které se rozdávají skromné, ale nezapomenutelné úkoly (podle tuctu), které pomáhají vytvořit jednu z nejvíce lidských zážitků RPG na trhu. Při rozpadajícím se městech Wayside by mohl čaroděj Geralt najít chudé elfové bojující tváří v tvář místnímu rasismu; Jinde by mohl pomoci se scházejícím baronem se svou dlouholetou dcerou. Tyto úkoly obratně procházejí morálními problémy, aniž by byly těžkopádné nebo nabízely zjevná řešení, “Opines PC Gamer.

4. „Fallout: New Vegas“ (2010)

Série „Fallout“ je známá svým jazykem v tváři pohledu na život v post-jaderné apokalypse America. „Pokud jste fanouškem jiných her„ Fallout “nebo série„ Elder Scrolls “, je pravděpodobné, že se vám bude líbit„ New Vegas.„Vaše postava je oživena v post-apokalyptickém retro-futuristickém světě po útoku od nepřítele. Po Velké válce se snažili doručit balíček do New Vegas. V hlavních i vedlejších misích narazíte na intenzivní boj proti nepřátelům, jako jsou roboti a mutanti. Je to hratelné s perspektivou první nebo třetí osoby, s různými působivými zbraněmi, “píše se využívat.

„Zatímco Fallout 3“ byl úspěšný, bylo to jiné bestie zcela od Classics Interplay. Obsidian se převzetí franšízy přesune akci zpět na západní pobřeží a znovu představuje prvky, jako jsou boje s reputací a frakcí. Obsidian se rozšiřuje téměř o všech aspektech Bethesdy, čímž se hra sníží o dobrém nebo zlém a více o tom, komu byste měli důvěřovat. Také přidává většinu humoru, který jsme milovali z klasických her, “podrobně popisuje hráč PC.

“Po prvních hodinách dochází vaše mise z potenciálních zákazníků a nechá vás podnikat, kde se vám líbí: Interakce s kýmkoli chcete, být dobrý, zlý nebo cokoli mezi tím, aby se” New Vegas “stal nej dobrodružnějšími filmovou hrou” Fallout Fallout.”Můžete se spojit s novou Kalifornskou republikou, připojit se k legii milující otroky, postavit se za špinavé lidi z New Vegas nebo být … samoobslužné,” dodává PC Games N .

5. „Nier: Automata“ (2017)

„Nier: Automata“ je široce chváleno za vynikající provedení příběhu i hraní. „Mnoho z nich je považováno za jednu z největších her, jaké kdy byly vyrobeny, a jeden z největších herních příběhů, jaké kdy vyprávěli,„ Nier: Automata “je mentálně i fyzicky náročné. Její boje pro hack-and-slash se snadno vyzvedne, ale je obtížné zvládnout, s vlnami nepřátel a vyčerpávajícími bojovými šéfy, aby vaše reakce a dovednosti testovaly. Mezitím budete projít emocionálním vyzváněním s příběhem, který zkoumá, co to znamená být naživu, a zpochybňuje naše předsudky o tom, co je živá bytost dokonce. Může to být hodně, ale stojí to za to, “píše pro vítězství.

„Nier: Automata’s Outlook o vyprávění vyprávění je neuvěřitelně zvláštní. Chcete -li získat úplné zkušenosti, musíte spustit více herních her, z nichž každá nabízí nový zážitek a perspektivu. Váš pohled na světový pohled na události a postavy se drasticky rozšiřuje, když dokončíte každý přehrávání, hrajete na svých očekávání. Věci se opravdu obrátí na vaši třetí přehrávání a dáte vás na emocionální horskou dráhu až na skutečný konec. Spiknutí se krouží a klepe na čtvrtou zeď povýší příběh na skutečně jedinečné místo. Získání až do samého konce může být náboženský zážitek z toho, kolik srdce a význam objevíte v symbolice, “vysvětluje /vysvětluje /sklon

„Pravda je,„ Nier: Automata “je těžké se vařit na jediný odstavec. Na první pohled se jedná o akční sci-fi příběh o regeneraci Země z destruktivních robotů. Na druhém pohledu je to úplně něco jiného. Na třetím pohledu najdete plechovského muže se jménem matematika ze 17. století a začnete se ptát, kolik dalších pohledů bude potřebovat, aby skutečně věděl, co tato hra dělá, “dodává PC.

Možná vás také zajímá:

 • Nejlepší herní monitory
 • Nejlepší herní náhlavní soupravy
 • Nejlepší herní židle
 • Nejlepší herní notebooky

Prameny

Poznámka: Tento článek nebyl zaplacen ani sponzorován. StudieFinds není připojen ani spolupracuje s žádnou ze zmíněných značek a nedostane žádnou kompenzaci za její doporučení.