.0 Recenze: Tato bitva Royale má krizi identity, co je nové ve Warzone 2?

Co je nového ve Warzone 2? Všechny hlavní rozdíly mezi Warzone a Warzone 2

“S obrovskou mapou o velikosti Al Mazrah je tajná plavání po řece přítoky, podvodní přepadení a průzkum, stejně jako rychlejší pohyb s laskavým svolením Rhibu nebo obrněné hlídkové lodi je možné, což výrazně rozšíří vaše bojové možnosti, pomocí taktiky” ” učit se během Modern Warfare II .

Call of Duty: Warzone 2. Má krizi identity

V posledních okamžicích tohoto brutálního zůstává jen hrstka jednotek .0 .

Bojím se záda o zeď a nahlédnu přes nedaleké rozbité okno při uzavření toxické bouře. Právě jsem použil poslední ze své masky a sady pro seberevivu během předchozího angažmá, takže jsem ponechán snižující se šance na přežití. Najednou, nepřátel vyrazí hlavu z okna v budově, když jsem se pohyboval mezi krytem, ​​a nechal mě odkryté.

. . Nechá mě to bezpečně projít plynem, abych zajistil lepší pozici na nepříteli dopředu. Ale já jsem se hádal neohrabaným tlačítkem, když se snažím umístit plynovou masku do svého inventáře a já jsem zastřelen zezadu a rychle padám na zem.

To vše pro nic.

. Nelze popřít Warzone 2.0 je zábava, ale je to také frustrující častěji, než by mělo být, kvůli některým záhadným návrhovým volbám. , Warzone 2. je odcizující zážitek, který má slabé ozvěny bývalé velikosti a rostoucí bolesti.

Nejistý směr

Warzone 2.0 se necítí jako pokračování, ale spíše nový pohled na původní vzorec.

Originál Warzone byla nedokončená práce, která nikdy skutečně nedosáhla svého plného potenciálu. Proto . . Mohlo by to konečně řešit mnoho z největších problémů originálu, jako je meta nevyvážená zbraň a příliš komplikovaná mechanika. Mohlo by to také stavět na nápadech, které již fungovaly dobře, jako je přizpůsobení zbraní a rychlá, tekutá a uspokojivá hraní smyčka.

Nový systém zásob se cítí jako něco z RPG, s výjimkou robustní sady možností přizpůsobení se špatně hodí pro rychle se rozvíjející bitvu Royale. Váš batoh může mít spoustu úložiště, ale když to vyžaduje tolik vstupů, tato funkce se stává více zátěží. Trvá to tak dlouho, než se pohybujete kolem, že se pravděpodobně dostanete dozadu, když se snažíte jednoduše nahradit jeden kus vybavení druhým. .

Je tedy trochu překvapivé, že podlahová kořist je životaschopnější než dříve. Mnoho z náhodných tření zbraní se cítí stejně životaschopné jako nakládací zbraně. Warzone 2.0 . Je to významný strategický posun, který vyhlazuje to, co dalo Warzone jeho jedinečná identita a bloudí příliš daleko od toho, co způsobilo, že originál byl tak zábavný.

Navíc se v této hře cítí zavedení základů pro pevnosti ovládané AI, pravděpodobně ve snaze uspokojit nováčky. “Nemůžu vyjmout skutečné hráče.”? Tady, máte nějakou ai, aby sekali dolů!.

K procházení

Nová mapa Al Mazrah je vynikající, ale je příliš velká pro nízký počet 150 hráčů.

To vše vyvrcholí v některých strašných problémech s stimulací. Jako Modern Warfare II, Warzone 2.0 upřednostňuje pomalejší herní styly, odměňují metodické hráče trpěli.

. Možná si myslíte, že by to bylo ideální pro ostřelovače, přesto je prakticky nemožné někoho, kdo by někdo i s přímým zásahem do hlavy (s výjimkou pušky Victus XMR).

Omezený počet 150 hráčů se také zdá být příliš nízký pro jinak úžasnou mapu Al Mazrah. Je méně pravděpodobné, že narazíte na soupeře, když se přesunete do různých POI. I když je hezké mít šanci přežít déle, skutečné boje jsou jen málo a daleko mezi nimi, zejména pokud aktivně pronásledujete ostatní hráče.

Tato hra také sdílí stejný frustrující systém minimapu jako Modern Warfare II – kde se na mapě neobjevíte, a to i při střelbě neosvěcené zbraně. Díky tomu je příliš obtížné najít jiné hráče, což má za následek zážitek, který je nudný a příliš často pomalu.

Ale především všechny tyto problémy jsou ještě horší kvůli rychlému času hry zabíjet (TTK). Je nesmírně frustrující, že ho hráč, který se právě tak stane, již zaměřuje ve směru, zejména 10 až 20 minut do zápasu. Bylo by hezké mít nějaký čas reagovat, aby vás nemělo potrestat za běh, správu inventáře, interakce s předměty nebo nanášení talířů z brnění.

Stejně jako mnoho her živých služeb, Warzone 2..

Warzone 2.0 .

Naštěstí stále existuje řada funkcí, které dobře fungují Warzone 2., jako je samotná mapa Al Mazrah. . Je to hlavní krok z Caldery v originálu Warzone.

, Warzone 2.0Zbraně se od začátku cítí vyvážené, což je vždy výzva s takovými hrami. . Warzone nabídl více než 120 různých primárních zbraní, ale upřednostňoval pouze hrstku, takže většina možností se cítila nadbytečná. Když se pohybujete se stejnými zbraněmi znovu a znovu, věci by se mohly cítit zatuchlé. Warzone 2.0 nemá tento problém.

Nové Warzone 2.0 . Poslední stání Squad se dostane zpět do zápasu a dává novějším hráčům větší šance než předchozí 1v1 Gulag. Je to jedna z několika osvěžujících a vítaných změn, které dávají hře trochu odlišný pocit, k lepšímu nebo k horšímu.

Warzone 2.0 Snaží se obstarávat širší publikum tím, že si půjčí nápady ze své konkurence, ale přináší Hodgepodge myšlenek, které se zdá, že zapomíná, co vytvořilo originál Tak ikonický.

6/10

Call of Duty: Warzone 2.0 je k dispozici pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC. Inverzní Zkontroloval hru na PS5.

INVERZNÍ Recenze videoher Ethos: Recenze videoher Odpovědi na dvě otázky: Stojí tato hra za váš čas? Dostáváte to, za co platíte? Nemáme žádnou toleranci k nekonečným načtením úkolů, neohrabané mechaniky nebo chyb, které zředí zážitek. Záleží nám na designu hry, budování světa, oblouků postav a vyprávění. Inverzní . Milujeme magii a sci-fi ve stejné míře a stejně jako my milujeme prožívat bohaté příběhy a světy prostřednictvím her, nebudeme ignorovat kontext v reálném světě, ve kterém jsou tyto hry vyrobeny.

Co je nového ve Warzone 2?

Existuje mnoho rozdílů z původní hry.

Obrázek přes Activision

Po měsících pověstí, úniků a spekulací, Call of Duty: Další v září. 15.

a její komponenta pro více hráčů, Warzone 2 jde ruku v ruce s novým vstupem do franšízy a také získal vypuknutí informací a dokonce i nějaké živé hry od 200 tvůrců obsahu v přítomnosti.

Toto není jen rozšíření nebo aktualizace pro originál Hra od roku 2020. Warzone 2 MW2, .

Warzone hry.

Načítání jsou různé

Největší a pravděpodobně nejvíce otřesná změna je, že plnohodnotné nákupy načítání se liší . Nyní mohou hráči zamířit do „The Shop“, aby si koupili na míru vytvořené zbraně a další omezené předměty.

Warzone. Ale v Warzone 2, Nabídka akcie se liší – ale s některými vracejícími se položkami, s nimiž budou hráči velmi dobře obeznámeni.

. Ale skutečné načítání už není. .

Warzone 2, Podle Activision:

  • .
  • Načítání Drop Public Action – Drops Drops klesne do Al Mazrah uprostřed zápasů Battle Royale. Nejedná se však o jednotlivé jednotky, ale namísto toho mohou být přistupováni k jakékoli hráči.
  • .“

Takticals, Lethals a Perks nejsou k dispozici na buy stanic. Takticals and Lethals lze nalézt jako „velmi běžné“ pozemní kořist, ale výhody nebudou k dispozici v Warzone 2 při spuštění.

Rabování změn

Warzone 2 obsahuje nový systém batohu. V Battle Royale vydají zásobovací boxy, které si mohou hráči vyzvednout. Ale když komunikujete s jakýmkoli jiným kořistným kontejnerem, jako je taška na duffel nebo lékařské pouzdro, budou fungovat v jejich vlastním kořistném menu.

“Když hráč zemře, upustí svou primární zbraň na zem a batoh, který obsahuje zbytek jejich obsahu, a je přístupný prostřednictvím kořisti,” řekl Activision.

Plavání, nová vozidla a lodě

Al Mazrah obsahuje několik řek a vodních oblastí pro prozkoumání. S Warzone 2 MW2 Nová mechanika plavání, včetně schopnosti střílet pistole pod vodou, v krajině je mnohem více rozmanitosti než dříve. A to zahrnuje lodě pro procházení vody.

“S obrovskou mapou o velikosti Al Mazrah je tajná plavání po řece přítoky, podvodní přepadení a průzkum, stejně jako rychlejší pohyb s laskavým svolením Rhibu nebo obrněné hlídkové lodi je možné, což výrazně rozšíří vaše bojové možnosti, pomocí taktiky” ” učit se během Boj pozemní války, “řekl Activision.

Existuje „více než tucet“ jedinečných vozidel .0, a všichni mohou být přizpůsobeni. Nejen to, ale některá vozidla budou muset být plynuta, aby pokračovala v používání, protože po prodlouženém použití dojde plyn.

Rozdělené plynové kruhy

Zatěžující plynový kruh se nyní rozdělí do několika oblastí a dá hráčům na výběr, kterou bezpečná oblast pro převzetí, jak hra pokračuje.

“Tlusivá bouře postupně obklopuje krajinu Al Mazrah, možná znáte zasahující zeď páry z vašeho času ve Verdansku a Caldera,” řekl Activision. „Tentokrát však očekávejte variace v kolapsu kruhu. Jedním z možných výskytů může být výsledek extrémních anomálií vzorů počasí, které mají za následek rozdělení bezpečné zóny do více kruhů v zápase, které se znovu objevují do jedné bezpečné zóny, když se zápas blíží konečnému kruhu.

Dva-VS-Two Gulag

V Gulagu 2.0, počínaje zbraní je minulostí. Začnete pěstmi a budete muset zloupat zbraně, abyste bojovali buď nepřátelského hráče nebo nepřítele ovládaného AI, který má klíč, který potřebujete k útěku z vězení.

“Gulag bude prostředí dva VS-dva, kde se musí náhodně spárovaná duos koordinovat, aby sundala svou opozici,” řekl Activision. „Všichni hráči obdrží předdefinované načítání – při spuštění to bude pistole nebo brokovnice, smrtící granát a taktický granát – s vysoce efektivním zbraním a zařízením umístěným směrem do středu mapy.“

.

“Gulag bude také zahrnovat vězeň, který se objeví uprostřed zápasu, aby pomohl urychlit boj,” řekl Activision. “Porážka vězeňského vězně vrátí všechny čtyři vězně Gulag zpět do bitvy Royale, která nabízí dilema: souhlasí oba dua?“

Ani příznak přesčasy není ani zachytit, takže kempování nebude fungovat.

“Pokud ani tým ani vězeň není po krátké době odstraněn, ztratí všichni čtyři operátoři,” řekl Activision.

Nepřátelské pevnosti a černé stránky

AI kontrolované pevnosti a černé stránky se nacházejí všude kolem Al Mazrah. Tyto oblasti jsou plné nepřátel AI, kteří brání umístění, které si vy a váš tým můžete rozhodnout, že s nimi budete bojovat, aby našli „působivý kořist“ uvnitř. .

„V Al Mazrah Warzone je více než lidské operátoři; Je to živý, dýchací svět s řadou bojovníků AI připravených k obraně své půdy, vše integrované do struktury světa, “řekl Activision. „Pokud se rozhodnete zapojit bojovníky AI, očekávejte jiný typ hasičské firmy ve srovnání s hráčem versus hráče.“

Seznamy skladeb třetí osoby

MW2 Rovněž přicházejí seznamy skladeb třetí osoby Warzone 2, Přidán do hry při týdenní rotaci během sezóny 01.

“Tento posun v perspektivě by mohl zcela změnit základy bitevních royale v.” , Umožňování různých taktik viditelnosti a změněné, ale stále nabité akční hry, “řekl Activision. Modern Warfare 2 Majitelé již mohou získat chuť třetí osoby nyní prostřednictvím multiplayeru hry.“

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. . Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

.

Call of Duty Warzone 2.0

Activision provádí významné změny ve Warzone 2.0, a mnoho z toho zní jako návrat do Warzone 1.

.0 si užila obrovské uvedení na začátku minulého roku, nespokojenost hráčů od té doby rostla. I když nemáme souběžná čísla hráčů na konzole, podle SteamDB, čísla hráčů Modern Warfare 2 se začátkem listopadu neustále po vrcholu.

V blogovém příspěvku Activision nastínil, co mění Warzone 2.0 hráčů může očekávat, když se sezóna 2 spustí 15. února.

Tady je náš Ian Higton, který dává Warzone 2..

Activision již oznámila návrat 1v1 Gulag z Warzone po kritice Warzone 2.0’s 2v2 Gulag. Nový Gulag získá původní mechanik Warzone přesčas – ovládací bod vlajky ve stylu nadvlády – místo vězení. V rámci toho Activision „editoval“ stávající gulag pro lepší boje 1v1, ale vyhrazená mapa 1v1 je v dílech pro budoucí období.

Pokud vyhrajete gulag a vrátíte se k boji, dostanete větší odměnu za hotovost než dříve. To má pomoci přemístit hráče se dostat zpět do hry rychleji. Mezitím bude gulag nyní vynořit hotovost jako pozemní kořist, aby povzbudil průzkum.

Když už mluvíme o hotovosti, Activision uvedla, že je to mírně snížené hotovostní odměny za dokončení smluv, přičemž se zvyšuje nejnižší hodnota peněžních hromádek z pozemní kořisti na 800 USD a z peněžních registrů na 500 USD (dříve 100 $ minimálně). . Záměrem je vytvořit „rychlejší a konzistentnější hraní ve snaze o zdroje“, vysvětlil Activision.

Přechod na kořist a inventář, Warzone 2.0 se posune pryč od kořistí oken/nabídek na plovoucí kořist, která nyní vypadne ze všech kontejnerů na světě, podobně jako kořist z Supply Boxes.

Tato myšlenka je zde zlepšit tempo hry minimalizací času stráveného navigací v uživatelském rozhraní a návratem hráčů zpět do akce rychleji. Vítá vítaná změna, vzhledem k negativní zpětné vazbě na Warzone 2.Systém rabování 0.

Související, střední a velké batohy již nebudou k dispozici a eliminované hráči spadnou kořist na zem spíše než na batohy naplněné kořistí. To znamená, že každý hráč bude mít v celé hře stejný batoh, který, jak doufá, že Activision, následně sníží dopad stohování zdravotnických potřeb, vybavení a zabijáků.

Zde je klíčová změna Warzone 2.. .0, ačkoli revize není přesně tak, jak to fungovalo ve Warzone 1.

“Tato funkce bude spuštěna s mírně sníženým fondem dostupných výhod, který můžeme v průběhu času pomalu znovu zavést,” řekl Activision. „Chceme navigovat tuto konkrétní funkci co nejpečleněji a zajistit, aby všechny dostupné výhody poskytovaly dostatek užitečnosti a zůstaly životaschopné/vyvážené možnosti.”

V rámci změn načtení přicházejících do Warzone 2.0, primární zbraně budou dostupnější z nákupních stanic „aby hráči mohli sledovat vítězství svými nejžádanějšími zbraněmi“.

Cena značek načtení naložení byla mírně snížena, takže jednotky si mohou koupit plné načítání rychlejším tempem. . Byla přidána druhá načtení veřejné akce, což znamená.

Mezi další změny patří všechny hráče začínající ve vestě tří desek, což znamená, že různé velikosti vest již nebudou existovat v kořisti. „Tato standardizace přinese spolehlivější pocit každé angažovanosti od začátku,“ řekl Activision. „Budeme se i nadále dívat na údaje o optimalizaci prostojů a zlepšení schopnosti zotavit se z předchozího angažovanosti.

Při pohybu, od sezóny 2 hráči budou moci prorazit dveřmi, zatímco se staví tak, jak by to sprintovaly. Tato změna zahrnuje mírné zvýšení rychlosti pohybu při pokovování, aby hráči umožnili rychleji pokrýt v okamžicích potřeby.

Koupit stanice byly usnadňují přístup, s přidanými umístěními tření, statickými třeními přes mapu a nakládací značky na zatížení mají neomezené zásoby na všech stanicích.

.

.0 Trochu vyzvednout tempo, možná ve snaze přesvědčit propadlé fanoušky, aby skočili zpět. .

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

!