10 Insane Gekko Wingmana Mechanika a interakce ve Valorant, jak používat gekko a rostlin a defúze s Wingmanem ve Valorantu

Jak používat gekko a závod a defúze s Wingmanem ve Valorantu

Stejná mechanika se rozšiřuje na závratě, pokud je záblesk hodený, oslepí skutečný yoru, ale klon zůstane nedotčen.

10 Insane Gekko Wingmana Mechanika a interakce ve Valorantu

Lze s jistotou říci, že nový agent je právě teď docela zlomený.

Aditya Singh Rawat
Aktualizováno dne: 11. března 2023, 2:06

Gekko je nejnovější agent Valorant, který byl propuštěn spolu s epizodou 6 Act II.

Gekko má čtyři stvoření, která jsou také jeho schopnostmi, jedna z nich se jmenuje Wingman, která má ve hře některé z nejzajímavějších mechaniků a interakcí.

Zde jsou některé z nejvíce šílených mechaniků a interakcí schopnosti Gekko Wingmana ve Valorant.

Epizoda 6 Act II II valorantu byla propuštěna o několik dní zpět a přinesla s sebou 22 agenta hry, Gekko. Nový agent je iniciátor s posádkou čtyř zajímavých tvorů zvaných Dizzy, Wingman, Mosh a Thrash.

Nejedná se pouze o přátelé společnosti Gekko, ale také se zdvojnásobí jako jeho schopnosti, což mu poskytuje rozmanitý arzenál, který mu umožňuje otevřít útok pro jeho stranu shromažďováním informací a také podporovat v určitých situacích.

Stejně jako v případě většiny agentů je Gekko právě teď docela přemoženým agentem a vývojáři bude trvat asi čtyři až šest měsíců, aby ho správně vyvážili. Do té doby hráči popadnou tuto příležitost bavit se s agentem, zejména pokud jde o výsadbu a odmítnutí hrotu pomocí Wingmana.

Zde je seznam některých jedinečných interakcí a mechanika souvisejících s schopnostmi Gekko, které jsou rozhodně zajímavé, ale v budoucnu by se mohly změnit.

Epická mechanika a interakce se schopností Gekko Wingmana

Wingman je jedním ze čtyř tvorů, které se potulují s Gekko, je to schopnost „Q“ a po použití se promění v kousek, kterou si lze po krátkém cooldownu vzpomenout a znovu použít.

Zde je seznam některých zajímavých mechaniků a interakcí spojených s schopností Wingmana, díky nimž budete určitě chtít hrát s agentem.

Roztomilé stvoření typu sovy má rozhodně více využití, než se setká s okem. Může se rozlišovat mezi skutečným hrdinou a jeho klonem, to znamená, že se k klonu nepřitahuje a nebude ho otře.

Pokud vedle jeho klonu stojí skutečný yoru a je použita schopnost Wingmana, stvoření automaticky běží směrem ke skutečnému agentovi a ignoruje jeho falešný vzhled.

Stejná mechanika se rozšiřuje na závratě, pokud je záblesk hodený, oslepí skutečný yoru, ale klon zůstane nedotčen.

Ani plně naskládaná stránka se všemi cypher pasti může zastavit Wingmana, když je na misi zasadit/zneškodnit hrot nebo vymazat některé úhly. Jednoduše to projde výletním drátem, bude detekované a zpomalení na chvíli, než se uvolní a pokračuje v podnikání.

Wingman opět zůstává neporažený, protože konečná schopnost Breach Thunder je jen částečně účinná proti závodu na špici nebo znetvořením stvoření.

Pokud Wingman začne pěstovat nebo zneškodnit a poté to porušení zasáhne válcovacím hromem, stvoření by bylo přerušeno. Pokud je to však na cestě k zasazení/zneškodňování špice a zasáhne se konečným, bude to jednoduše pokračovat vpřed a dokončit práci.

Ano, to je to, co si myslíte, že je. .

Prostě to prochází nepřekonatelným a jen to jen opět ukazuje, jak mocný je ten malý chlap, na základě této velikosti nezáleží!

Wingman je nasazen podobně jako schopnost Raze’s Boom Bot. Vydává se přímou cestou a odtud na ní buď pokračuje, nebo odrazí překážky, aby se odklonily směrem k zamýšlené poloze.

Odpuštěně se Raze nemůže tomuto stvoření dostat skok nebo extra tlak pomocí jejích schopností satchel. Brimstoneův Stim Beacon však poskytuje roztržení rychlosti pohybu malému chlapi a spěchá ho dopředu na jeho cestě k detekci nepřátelských hráčů nebo rostlin/zneškodňování špice.

Stejná mechanika se rozprostírá na Thrash, pokud konečný prochází stimulačním majákem, má za následek zvýšenou rychlost pohybu stvoření a pomáhá mu dosáhnout nepřátelských pozic mnohem rychleji.

Sova ze stejného týmu nemůže připojit svůj rekonstruovací šroub k Wingmanovi vypálením na vrchol stvoření, jednoduše se odkloní po kontaktu s ním. Pokud to však nepřítel Sova zasáhne stejnou schopností, šipka přilepí na Wingmana.

I když je to ve většině případů zbytečné, stále hovoří o charakteru malého vole – “Udržujte své přátele blízko a nepřátele blíže “.

Mechanické gadety zabijáka se nezdá být proti Wingmanovi efektivní, možná je to nějaký druh mechanického selhání nebo prostě s ním zachází jako s dostatečně velkou hrozbou?!

Věžička i uzamčení jsou proti Wingmanovi neefektivní, první nereaguje na svou přítomnost, ani k ní nevystřelí, zatímco druhý odzbrojuje stvoření, takže jde o výsadbu/zneškodnění špice.

Wingman má nějaké podivné a zajímavé interakce se Sageovou bariérou Orb, což je její schopnost generovat zeď.

  1. Pokud již byla umístěna zeď a je k ní odeslána Wingman, stvoření se proti ní jednoduše odrazí a po odklonění bude pokračovat vpřed na své cestě.
  2. Pokud se však Gekko podaří poslat Wingmanovi, aby znemožnil/zasadil hrot po umístění nebo před umístěním zdi, v obou případech to jednoduše prolomí zeď Sage a dokončí práci.
  3. Sage může stále přerušit rostlinu nebo zneškodnit Wingmana svou zdí pomocí její schopnosti přímo na vrcholu stvoření poté, co iniciuje akci.
  4. Sage může skrýt všechny stvoření koule jednoduše umístěním její zeď na ně. Díky tomu jsou nepřístupné, aby byly získány společností Gekko, pokud není zeď rozbitá.

Wingman je nadšenec na skrýt a hledat, takže jednoduše skrývání uvnitř kouře nestačí. Pokud společnost Gekko využila schopnost hledat nepřátelské hráče, budou detekovány kouřem, aniž by stvoření dokonce vstoupilo do vizuální bariéry.

Pokud Wingman začal výsadbu, pak Astraina gravitace dobře nenarušuje malého chlapce v tom, aby udělal jeho věc, ale změní jeho postavení. Pokud ho však schopnost úplně vytáhne z webu.

Také pokud jde o zneškodnění špice, gravitace je velmi efektivní a snadno narušuje akci projít.

V případě, že chcete vizuální reprezentaci všeho, co bylo vysvětleno, neváhejte a podívejte se na video, které předvádí všechny tyto interakce a mechaniku Wingmana spolu s několika dalšími věcmi, které by se mohly hodit.

Nyní máte představu o tom, jak je v tomto okamžiku přemožený Gekko. Takže se bavte s novým agentem a ukažte svým soupeřům, jak silného Wingmana může být, pokud je použito správně.

Jak používat gekko a závod a defúze s Wingmanem ve Valorantu

Poskytováno Riot Games. Wingman, nesoucí hrot ve Valorantu.

Nejnovější agent ve Valorant, Gekko, používá pro své schopnosti skupinu jedinečných tvorů, s jeho nejunikátnějším jeho křídlem. Zde je rychlý průvodce gekko o tom, jak a kdy použít Wingmana k rostlinám a zneškodnit špičku ve Valorant. Velmi vysoký v riziku i odměně, pokud je použito správně, může být Wingman klíčem k bezpečnému zajištění webu nebo vyhrávat zásadní opakování.

Gekko Valorant

Wingman vysvětlil

Než půjdeme do strategií Gekko, zde je rychlý přehled o tom, co je schopnost Wingmana ve Valorant. Jeden z více tvorů, které může Gekko svolat, Wingman je skaut, který může jít přímkou ​​směrem k směru, který si vyberete. Stejně jako Razeův boom bot, on se odrazí ze stěn, nakonec dosáhne nastavené vzdálenosti a zastavení, změní se v koule, kterou si Geeko může vyzvednout, aby ho podruhé v kole použili podruhé. Buďte opatrní, protože Wingman může zemřít, pokud na to zastřelí.

Kde Razeův boom bot exploduje za nějakou poškození poté, co nalezl nepřítele, Wingman honí jakéhokoli nepřítele na jeho cestě a exploduje otřesným výbuchem. Srovnáváním tohoto účinku jsou omráčení Breach a Skyeův pes, kde hráč zasáhl střelbu pomaleji, pohybuje se pomaleji a nemůže rozsahovat.

Co však Wingmana dělá skutečně jedinečným, je to, že může komunikovat se špičkou na útoku i obraně. Pokud Gekko nese špičku ve Valorantu, když vyjmete Wingmana, můžete se zaměřit na místo na místě rostlin a pomocí alternativního oheňů, aby ho přejel a zasadil ho sám. Má omezený rozsah, takže se ujistěte, že na obrazovce ukazuje potenciální místo rostlin.

Po výsadbě se změní na stejnou kouli, jako by zasáhl nepřítele nebo se rozběhl. Na straně obrany, pokud vidíte špičku, AIM Wingmana, dokud to neukáže možnost defúze a nevypnul ho s tlačítkem alternativního ohně.

Kdy použít Wingmanova rostlina a defúze

Mít Wingman Go Plant the Spike je skvělá volba, pokud jste právě vyčistili web nebo pokud jsou nepřátelé kouřili. Jeho malý hitbox a řada umožňují vám a vašemu týmu postavit se na post-rostlinu dříve než dříve, což obvykle vede k snadnějším zabitím. Jediným s sebou je, že může být spamován a sestřelen a ponechat Spike na mnohem těžší retrénní místě, než kdybys s tím zemřel.

Když jste ve scénáři 1v1 jako Gekko, může mít závod Wingmanu, který může špička vyhrát valorantové boje téměř jednorázově. Nepřátelé si nebudou jisti, jestli to byl výsadba, nebo jestli to byl váš malý kamarád.

Pokud jde o obranu, Wingman je lepší při čištění prostoru jako Boom Bot. Pokud však chcete jít na znetvoření, kouření nepřátel a jeho používání je opět skvělým nápadem. Malý hitbox bude neustále přiměje nepřátele přemýšlet, jestli zasáhnou křídlo, nebo jestli někdo právě poklepal na špičku na návnady. Kromě toho můžete použít spam nepřátel k určení jejich pozice a přistání některých vlastních záběrů. A konečně, stejně jako při útoku, můžete použít Wingman k vynucení nepřátel ke kontrole špice v 1v1s.