10 magických modů pro údolí Stardew, které musíte vyzkoušet – Modding Magic, Stardew Valley Mod transformuje vaši farmu na magický lékárník | PCGamesn

Stardew Valley Mod transformuje vaši farmu na magický lékárník

Magické plodiny Pro některé nové dobroty. Tento mod je to, takže máte s průvodcem nové questy a události, abyste si dostali ruce na tato semena plodin a jakmile poprvé vyděláte semena.

10 magických modů pro údolí Stardew, které musíte vyzkoušet

. Existuje však tolik hráčů, kteří se jen snaží přidat do své hry více zajímavé magie a doufat v hloubkový magický zážitek.

Tyto . Od teleportujícího nábytku po zlepšení tradice a magických mazlíčků je pro každého na tomto seznamu něco.

. Magická rodina

Magická rodina je jedním z těch modů. Stejně jako Stardew Valley se rozšířil Na tento mod budete velmi ohromeni a opravdu si ho užijete. Tento mod do vaší hry přidá dvě nové postavy, první je Valerie, který je kandidátem na manželství a její matka Dezerie.

.

2.

Pokud hledáte super zajímavě vypadající položky na vaší farmě, možná si budete chtít stáhnout Magic Tarots. Mod Magic Tarots vám poskytne nové položky na základě vztahu, který máte s průvodcem. Tyto položky jsou tarot sazenice, které můžete zasadit na farmu jako strom a umístí krásné tarotové karty na zemi vaší farmy.

. !

3.

. The přidá několik dalších kupujících položek, které vás teleportují na vaše oblíbená místa. .

Položky nábytku zahrnují magický oblouk, který vás zavede na vlakové nádraží, magický strom, který vás zavede vedle komunitního centra, kouzelný koberec, který vás zavede do cestovního košíku a nakonec magickou sochu, která vás zavede do kanalizace.

4. Magic Junimo Pet

? No, můžete své kočky nebo psa vyměnit za magického domácího mazlíčka, který se bude hangovat kolem vaší farmy a musí být každý den napojen. Den poté, co dokončíte pomoc HTE Junimos, dostanete jeden na farmě další den a budete to mít jako domácího mazlíčka, což je opravdu tak zábavné.

Pokud jste typ hráče, který opravdu nechce čekat do té doby, máte možnost hledat „uprchlé junimos“, které opustily komunitní centrum a tuto magii junimo můžete získat dříve než obvykle.

5. Magické plodiny

Pro některé nové dobroty. .

Semena, na kterých se budete moci dostat ruce. .

6. Magic Valley

. The přidá tolik funkcí, které usnadní vaše zkušenosti ve hře a poskytne vám statistiky a informace, které vám pomohou při rozhodování.

Některé z funkcí, které si budete moci užít, zahrnují položky, jako jsou rychlé informace, které vám poskytují informace, které potřebujete k rozhodování, správu informací o přátelství pro postavy i zvířata a mapy pro vaši farmu a ostrova Ginger Island. Opravdu to pomáhá magicky změnit vaši hraní!

7. Lumisteria’s Magic Field

Fighting Monsters je velmi zábavná a náročná část údolí Stardew a může vás opravdu zpochybnit novými způsoby, ale někdy chodit do dolů je hodně práce a možná budete chtít jen bojovat proti příšera bez těžby. The Lumisteria’s Magic Field Mod .

.

8.

Jeden z Nejdražší Vraťte žezlo což je položka, kterou si můžete koupit od Krobus za 2 000 000 g, což je obscénní cena za to, co to je. . The MagicsCepter Mod .

neuvěřitelný Takže už nemusíte platit poplatek, abyste se tam dostali. To eliminuje potřebu obřích osnovních nástrojů na vaší farmě.

. Kořeny magických stromů

Magické stromové kořeny mod Protože přidává tyto divoce vypadající stromy, které se prostě cítí, jako byste byli na úplně jiné planetě nebo magické říši. Tyto stromy vám nepomohou v tradičních hrách ve hře, ale přinesou vám nějaké zábavné nové položky, které se dostanete ze stromů.

. Patří sem věci jako Air Essence, Fire Essence, Moon Passenger a další. O těchto zábavných předmětech a jeho super zábavě se budete moci tolik dozvědět, abyste viděli tyto divné stromy na vaší farmě.

10. Pebbleovy pastelové magické nástroje

Náš poslední mod na tomto seznamu není opravdu magické, ale jsou prostě tak roztomilí a cítí se magičtí, když je používáte, takže si zaslouží seznam pro mě vytvořit seznam. The Pebbel’s Pastel Magical Tools Mod . Tento mod přidává tyto barvy ke všemu dokonce i až po Scythes a nástroj pro posouvání, který získáte od Willyho po odstranění třpytivého balvanu.

Poslední myšlenky

Tyto mody budou zcela změnit vaši zkušenost v údolí Stardew a způsobí, že se cítí jako mnohem více kouzelného místa. Přidáte zcela novou magickou rodinu, magické junimo mazlíčky a sadu magických nástrojů a budete mít ve hře absolutně nejlepší čas. Šťastné hraní!

Stardew Valley Mod transformuje vaši farmu na magický lékárník

Nový magický, čarodějnický mod pro útulnou zemědělskou hru Stardew Valley právě klesl a umožňuje vám hrát jako alchymista.

Publikováno: 30. června 2023

Stardew Valley je pravděpodobně nejlepší zemědělská hra právě teď, představující mnoho z mých oblíbených prvků od jeho útulné estetiky až po zdravou hru. Zatímco Hra znepokojených pixel-art je více než okouzlující sama o sobě, mody vytvořené hráči dělají již tak ohromující hru ještě více. Lékař alchymisty je nový mod Stardew Valley, který vás vidí, jak se stanete čarodějnicí Cottagecore, shromažďuje minerály a drahokamy, aby vytvořily nejrůznější řemeslné zboží.

. . . . .

Získáte nasměrovat svůj vnitřní námořník měsícem výrobou okouzlujících magických předmětů, jako je lesk na rty a parfém. . . .

Pokud jste ještě nepopadli Stardew Valley, můžete, když je to označeno během těchto skvělých parních letních prodejních obchodů. . .

. Když nejím těstoviny nebo psaní, tráví zbytek svého času hraním Sims 4, ponoří se hluboko do Baldurovy brány 3 tradice a má sklon k smaragdovým pastvinám v údolí Stardew a snění o životě jako Druid Fairy. S literaturou a středověkou historií pod pásem si Anna myslí, že není lepší období RPG než středověk. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.