10 Nejlepší nápady a vzory kuchyně Minecraft v roce 2023, 10 nápadů na kuchyň Minecraft – Whatifgaming

10 nápadů na kuchyň Minecraft

Nemusí se přizpůsobit každému rozsáhlému sestavení minecraft, ale tento design má určitě své aplikace v závislosti na tom, že se téma používá jinde.

10 Nejlepší nápady a návrhy kuchyně Minecraft v roce 2023

Domov nebo základna hráče Minecraft je jedním z hlavních míst, kde mohou předvést svou tvůrčí a dekorativní stránku, a tato skutečnost může proniknout do každé místnosti. Kuchyně, pokud je umístěna do dané sestavy, se rozhodně neliší. Ve skutečnosti mnoho členů komunity vzalo na sebe, aby přišli s fantastickými nápady na kuchyň Minecraft, které určitě stojí za to se podívat.

Stejně jako témata používaná k vytváření domů a základů samy, hráči Minecraft přišli s bezpočet skvělých dekorativních témat pro své kuchyně. Některé z těchto návrhů používají pouze vanilkové bloky a předměty, zatímco jiné se rozhodnou pracovat v modifikovaných kuchyňských blocích, jako jsou ty, které jsou vidět v Farmer’s Delight a jinde.

Pokud hráči Minecraft hledají nějakou inspiraci nebo jen design, který znovu vytvoří do své kuchyně, existuje spousta pozoruhodných návrhů, které stojí za prozkoumání.

Nejlepší nápady a návrhy kuchyně Minecraft

1) Imrandomova kuchyně

Ačkoli tuto kuchyni původně navrhli Imrandom pro Minecraft 1.16, stále se může dokonale hodit po 1.Aktualizace 20 stezek a příběhů. Využívá různé typy dřeva, od prkna po svléknuté protokoly a ztělesňuje, že hráči kreativity se mohou ohýbat s vanilkovým seznamem bloků hry.

.16, hráči mohou používat spoustu nových bloků představených v jeskyních a útesech, The Wild Update a Trails & Tales, aby přidali ještě více vkusu a dekorace.

2) 3minutové sestavení modernisty

Pro moderní kuchyň Minecraft s velmi krátkou dobou výstavby je tato budova modernisty obtížné porazit. Značně se nakloní na netherské křemenné a betonové bloky a drží se neutrálního barevného schématu. Trapdoors jsou mistrovsky využívány pro řezací desky a povrchy sporák a koncové tyče jim poskytují pohodlnou záři na večery.

Zatímco vejce želvy jsou zajímavou volbou a dobře fungují s barevným schématem, hráči je mohou také nahradit svíčkami pro další zdroj světla.

3) Středověká kuchyně

Středověké stavby jsou již dlouho součástí historie Minecraftu v komunitě, od hráčů vytvářejících hrady nebo celé Modpacks věnované středověku. Pokud fanoušci mají nízké zdroje, ale přesto chtějí vynikající kuchyň, která by vyhovovala jejich středověkému stavbě, tyto nabídky by měly být fantastické.

Ve většině těchto sestav bude nejobtížnějším zdrojem k jejich konstrukci železa pro lucerny a kotle. Vzhledem k prevalenci železa v Minecraftu by se tyto návrhy kuchyně měly snadno postavit za pár okamžiků.

Vytvoření manuálního designu pro kuchyň Minecraft je určitě jedna věc, ale někteří fanoušci postavili také ty, které jsou také automatizované. .

Ještě lepší je, že mnoho automatizovaných návrhů kuchyně může sloužit jejich účelu jak ve vanilce.

5) Kuchyně s více štíty

Tato kuchyně Minecraft by Nerdak využívá mnoho rozhodnutí o designu komunity, vše v rámci jediného sestavení. Pokud hráči chtějí spoustu regálů a povrchů, aby umístili dekorativní předměty, je těžké tento design porazit. Sudy a desky a pasti dále poskytují vynikající možnosti, jak svrhnout samotnou kuchyni.

Je také důležité si uvědomit, že každá hlaveň používaná v této sestavení zdvojnásobí jako úložiště, takže je fantastické pro udržení potravin, dokud nejsou potřeba.

Pro modernější design pro kuchyň Minecraft, tato sestavení 6Tenstudio opravdu nalepí přistání. Kombinací dřevěných prkna, dveří a pasti se spoustou křemene a kamene vytváří tento design kuchyň, která by vypadala skvěle v moderním domě nebo dokonce v sídle.

Závěsné svítidlo zahrnující past.

7) Rustikální kuchyně Waspycraft1

Měděné bloky se mohou často přehlédnout v mnoha různých sestavách Minecraft, ale tento kuchyňský design od Waspycraft1 určitě používá měď k velkému účinku. Kromě vytvoření rustikální odvzdušňovací kapoty pro spotřebiče tento stvoření také implementuje blesky jako základnu pro svíčky, aby se také spojily stolní nastavení.

Zemité tóny měděných bloků z nich dělají perfektní přizpůsobení dřevěnému okolí ve zbytku kuchyně.

8) Kuchyně ve stylu IKEA

Návrh Ikea pro domácí oděv je obtížné nechat ujít kdykoli a kdekoli je to vidět, a to samé lze říci také v kuchyňských prostorech. Tento design používá mod sekáče a bity k vytvoření kuriózního, malého a nepopiratelného designu inspirovaného IKEA, který vypadá jako perfektní místo, aby si na okamžik věnoval a chytil kousnutí.

To nemusí být nejkomupující kuchyňský design, ale někdy mohou být menší sestavy stejně teplé a zvoucí.

9) Kombinace kuchyně/obývacího pokoje

To, že hráči Minecraft implementují design kuchyně, neznamená, že musí zůstat exkluzivní. .

Ještě lepší je, že tato sestava využívá populární koncept rámu položek, který způsobuje, že design se objeví, jako by hráči měli kebie na zeď, které obsahují různé ingredience vaření.

Tam, kde se někteří fanoušci Minecraftu rozhodnou používat ve svých výtvorech středověkou nebo starodávnou architekturu, tento design od Monkeythecatofficial se napíná na starší, ale ne příliš staré filozofii. Kombinací břízového dřeva, dioritu, hlubokého a trochu křemene, tento projekt zachycuje některé z uměleckých tradic ve 30. letech 20. století v Americe.

Nemusí se přizpůsobit každému rozsáhlému sestavení minecraft, ale tento design má určitě své aplikace v závislosti na tom, že se téma používá jinde.

10 nápadů na kuchyň Minecraft

10 nápadů na kuchyň Minecraft, které můžete vyzkoušet

Když přemýšlíte o Minecraftu, nalezení nejlepších nápadů na kuchyň Minecraft nemusí být první věcí na vaší mysli. Koneckonců, můžete budovat repliky v životní velikosti pyramid, zkrotit obří pandas nebo kopat přímo do podloží-vše za jeden den.

Ale co když máte hlad?

.

A přiznejme si to: Zatímco jídlo je jídlo, s tím, že vaše kuchyně se nepodaří odpovídat vznešenosti projektů, které vytváříte venku, je naprostá rouhání!

Proto jsem sestavil 10 z nejlepších nápadů Minecraft Kitchen, abych vás inspiroval.

!

Malé kuchyně moderní nápady Minecraft

Tato moderní kuchyně od Blendigi je jednoduché, čisté a estetické rozšíření pro jakýkoli moderní domov Minecraft. Je vybaven základní sadou nábytku kuchyně a sestavení jídelny – nízký jídelní stůl, béžové dřevěné židle, police na zeď, umyvadlo, ledničku – a další estetické ozdůbky, jako jsou rostliny a vlněný koberec.

Kromě toho velké okno a některé žaluzie umožňují přirozenému slunečnímu světlu proudit v kuchyni – rozjasnění místa a vytvoření pěkné a pozvané aury na něj.

Tento design kuchyně se snadno staví a využívá bílý prostor efektivně – perfektní směs pro vzhled a funkčnost.

McRAM’s Modern Kitchen

Tato moderní kuchyně od McRam využívá černé a bílé tóny k vytvoření ostrého kontrastu, který umožňuje barevným akcentům opravdu pop. Ostrov kuchyně přichází také s vlastní zřetelnými podlahami a zdůrazňuje své místo jako vrchol kuchyně, a přitom se stále celkový design cítí soudržný a řádný.

Kromě toho je používání některých násypků jako ventilačního systému nad hlavní oblastí vaření geniálním pohybem! I když nestavíte repliku této kuchyně přesně, jakákoli sestava kuchyně Minecraft by měla s těmi násypky vrstvu hloubky.

Moderní kuchyně 6Tenstudio

Tato moderní kuchyně od 6Tenstudio je o něco více přeplněná než první dva na seznamu, ale neřekl bych, že je to špatná věc; prostě jiný. Ve skutečnosti se mi líbí, jak tento dobře využívá rozmanitost – jmenovitě kamenná lednice, dřevěné dveře a nábytek a dekorace logů. Dělají místnost docela pěkně.

. Se správným množstvím předmětů a určitým mírným úsilím můžete také vytvořit dokonalou kuchyni pro váš další domov Minecraft.

Jednoduchá kuchyně McRAM

Clean Kitchen MC Design

Tato jednoduchá kuchyně od McRam využívá dřevěné podlahové desky a závěsné lampy, mírnou odchylku od ostatních kuchyní, které byly uvedeny v seznamu.

Dodává se také s nezbytným vybavením, včetně stolu a židlí pro stolování, skříně pro skladování předmětů, umyvadlo a dokonce i trouba!

Police a rostliny jsou také příjemným dotykem, což vám umožňuje zobrazit váš cenný majetek (nebo možná kořist od vašich nepřátel). A pokud nejste pochmurná o tom, jak extra rostliny lemují rohy této kuchyně, máte také další prostor pro tyto přirozené doteky.

Interiér kuchyně

. .

. Podívejte se na ty převislé lampy koncových prutů! Hladký nízký stůl! Je to perfektní kuchyně Minecraft pro malý dům nebo sídlo.

Nemluvě o tom, že nad kuchyňským prostorem je také střešní okno a během dne pomáhá rozjasnit tuto část domu ještě více.

Středověká kuchyně

Tématické minecraft jídelny

.

Líbí se mi, jak design této kuchyně bere narážky ze starověkých stavebních motivů – dlážděných stěn, kamenných cihlových posílení, renesanční obraz a samozřejmě velký centrální jídelní stůl, aby zvedl velké množství dortu, masa a piva.

Ať už stavíte tuto kuchyni na hradu nebo jako samostatná hospoda, můžete se vsadit. !

Královský jídelní stůl

Rychle vpřed několik set let od středověkých časů a najdete další zajímavý design kuchyně Minecraft, jako je tento design královského jídelního stolu od Eagle Mcraft.

Pokud vaše základna Minecraft nemá svůj vlastní vyhrazený kuchyňský prostor, můžete v rohu přidat nějaké židle a dlouhý stůl a místo toho to fungovat. Věřte mi: Funguje to stejně dobře – a vsadím se, že je to svěží dolar, že nikdo nebude pálit oko pro vaši malou zkratku.

Jednoduchá a moderní kuchyně

Minecraft kuchyně nápady

Možná plnohodnotná kuchyně je více vaší uličky. Pokud tomu tak je, tato jednoduchá moderní kuchyně od 6Tenstudio s šachovnicí podlahou a vzory vám může dobře vyhovovat.

Nejen, že barevný kontrast přidává výrazný „kuchyňský“ dotek, který všichni známe a milujeme, ale také široká škála vybavení, se kterou můžete v této kuchyňské oblasti hrát.

Rychlý pohled – a můžete vidět sporák, některé skříně, dřez, lednici a všechny věci, které mohou dokončit kuchyň. Barevné schéma se podobá něčemu, co můžete vidět také u hostů, pokud je to vaše věc.

Minecraft kuchyně a bary

Pokud máte pocit, že výše uvedený design je pro váš vkus trochu příliš přeplněný, tato jednoduchá kostkovanou kuchyň od mandoominu má stejnou barevnou paletu a kuchyňský pocit, zatímco zůstane co nejméně minimalistická.

Velké okno umožňuje přirozené světlo nalévat do místnosti. V závislosti na tom, kde jste jej postavili, může tato myšlenka Minecraft Kitchen dokonce umožnit okamžikům oranžových odstínů jiskřit přes vaši kuchyň nakreslenou ze západů a východu slunce, čímž se každý den vytvoří krásnou podívanou.

Ale pokud jste více mimo průzkumného chlapa, tato kuchyně může sloužit jako skvělé místo pro uložení vašich zbraní a jídla pro vaše výpravy. Ty police napravo nejsou jen pro zobrazení!

Nerdak’s Simple Kitchen

Malá domácí kuchyně Minecraft

Chcete -li se seznam doplnit, tato jednoduchá kuchyně od Nerdaka zabírá malý prostor, ale je stále stylovým nápadem pro každý domov Minecraft. .

Pro ty, kteří mají rádi jednoduché, ale funkční návrhy, které nevyžadují příliš mnoho rozruchu – je to jeden z nejlepších nápadů na kuchyň Minecraft, který zváží stavbu pro váš domov.

A pokud chcete postavit něco většího, nemusíte se bát! Můžete snadno přidat rozšíření, jako jsou police, rostliny a vybavení, aby se místo spustilo na své vlastní personalizovaném způsobu.