10 nejlepších semen minecraft pro 2022 | HP® Tech Take, 10 nejlepších semen Minecraft v roce 2023

Top 10 nejlepších semen Minecraft

Osivo: -573947210

10 nejlepších semen minecraft pro 2022

Vaše Minecraft Zkušenost je formována podle toho, kde se rozhodnete vyčistit, a proto je tak důležité vybrat pro vás správné semeno. Semena Minecraft jsou tím, co dělá hru zajímavou a představuje nové výzvy ve hře, ať už dáváte přednost pastoračnímu prostředí nebo z ledu a sněhu.

Některé jsou však lepší než jiné a vědět, co je k dispozici.

Může se zdát, že existuje neomezená zásoba semen a pravdou je, že hráči vždy vytvářejí nové světy, které se mají prozkoumat. Pronásledování všech z nich může ve skutečnosti odnést z vaší skutečné hry.

Jaké jsou Minecraft semena?

Minecraft semena jsou kódy, které vytvářejí světy, ve kterých hrajete. Pokrývají širokou škálu míst, včetně kalných dungeonů a krajiny s nádherným výhledem. Po implementaci tyto kódy vytvářejí svět, ve kterém můžete stavět a prozkoumat.

Mohou změnit povahu vaší hry a typ výtvorů, které chcete s vaším nastavením vytvořit. Můžete se také rozhodnout hrát stejné semeno s přítelem, abyste viděli, jak se vaše zkušenosti mohou lišit.

Náhodná světy vs vlastní semena

Zatímco někteří hráči si užívají skákání do náhodně generovaného světa, jiní rádi mají trochu větší kontrolu nad typem hry, kterou hrají, nebo o typech zdrojů, ke kterým mají přístup.

Zvyk Minecraft semena vám umožňují přizpůsobit celý Minecraft Zkušenosti. Semena přizpůsobují hru pro vás a poskytují více specializovanější plán o tom, co se chystáte postavit a co můžete během hry dosáhnout.

Chcete -li zvolit semeno, zadejte kód spojený s tímto semenem. Téměř všechny kódy jsou řadou čísel v negativních nebo pozitivních hodnotách. Pokud nepoužíváte určitou hodnotu, hra automaticky použije náhodné semeno, které jste si nevybrali.

Nalezení nových semen

Pokud chcete vyhledat některá nová semena, ujistěte se, že se podívejte na semena iOS a Android App Seeds Pro. Je to aplikace založená na komunitě, která vám umožní sdílet semena s přáteli online a podrobně je diskutovat.

Nejlepší ze všeho je, že můžete propojit Minecraft Pocket Edition (PE) účet, takže si můžete snadno stáhnout to nejlepší Minecraft PE semena vytvořená ostatními uživateli.

Jak vytvořit a Minecraft svět se semenem

Pokud právě začínáte Minecraft, Vytváření nového světa ve hře je mnohem jednodušší, než si myslíte. Nejprve se vydejte do světového generátoru, kde můžete pokaždé neustále nahrávat stejné biomy a struktury. Minecraft PE Také vám umožní vytvářet světy oddělené od náhodných, automaticky generované hrou.

Pro edici Java na PC nebo Mac

 • Klikněte na “Vytvořte nový svět” knoflík
 • Další obrazovka se objeví, kde si můžete vybrat “Více možností světa.„To je místo, kde budete chtít mít k dispozici své kódy
 • Zadejte číslo pro požadované semeno
 • Jakmile budete hotovi, klikněte na “Vytvořte nový svět„A vaše semeno se spustí

Vytvořit samostatné Minecraft PE světy

 • Klepněte na “Nový“Tlačítko nejprve a poté klikněte na”Pokročilý” knoflík
 • Dále klepněte na “Semínko„Před vstupem do hodnoty semene do poskytnutého pole
 • Poté, co jste vložili správná čísla, klepněte na “Hotovo” a pak “Vytvářejte svět!„Načíst to

Rozdíly mezi Minecraft semena na PC, mobilních a konzole

Minecraft má několik různých forem hraní a semena pracují na každém typu trochu jinak. Hraje více lidí Minecraft na konzole než ty na PC a Mobile, což znamená, že každá základna má svůj vlastní fandom a má různé požadované specifikace.

Minecraft PE semena

Hlavní rozdíl mezi PC a PE Verze je, že světy posledně jmenovaného mají velikost pouze 256 x 256 bloků, což ztěžuje vytvoření různých světů pro hráče. Od roku 2015 bylo sdílení semen buď prostřednictvím mobilních nebo počítačů téměř stejná, ale možná budete potřebovat alternativní kódy v závislosti na tom, který systém používáte.

Semena konzoly

U konzolí budete muset určit, který z nich hrajete před pokračováním. The Minecraft Semena PS4 se liší od Minecraft Semena PS3 nebo Minecraft Například semena Xbox 360 a neexistuje žádná záruka, že se vytvoříte, co hledáte, pokud používáte stejné kódy napříč platformami.

Ověření vašeho Minecraft verze

Před vstupem do semene se ujistěte, že je speciálně navržen pro vaši platformu, takže skončíte s kompatibilním semenem připraveným ke hře. Neexistuje také téměř tolik semen pro konzole, jako jsou pro ostatní vydání, ale více se vytváří.

Chcete se také ujistit, že váš systém provozuje správnou verzi Minecraft takže může spustit požadovaná semena. Pokud máte pochybnosti, dvakrát zkontrolujte.

Ve skutečnosti se možná budete muset vrátit zpět do starších verzí hry, abyste si vybrali semena, která chcete, i když je to velmi snadné udělat, pokud potřebujete.

Chcete -li zvolit svou verzi:

 • Otevřete spouštěč, klikněte na “Spuštění možností„A pak“Přidat nový” knoflík
 • Zadat do verze Minecraft chtěli byste použít
 • Vraťte se k “Zprávy„Oblast, která načte správnou verzi a umožní vám hrát

10 nejlepší Minecraft semena

Určování nejlepších Minecraft Seeds není snadný úkol, zejména proto, že může dojít k osobnímu názoru v závislosti na tom, jak hrajete a co ve hře bavíte.

Některá semena však patří mezi krém plodiny na základě počtu zadaných a jejich pokračující popularity. Zde je několik cool Minecraft semena, která můžete zkusit příště hrát.

1. Minecraft Seed Island

Pohřbený poklad a skrytý kořist činí toto semeno okamžitě vzrušující. S několika ostrovy k prozkoumání máte možnost sbírat řadu skvělých předmětů, včetně 2 kouzelných tunik, 6 zlatých nuggetů, 8 zlatých ingotů, železného meče a mnohem více.

S 2 lodiky (druhá nabízí nejvíce odměn), budete mít spoustu kořistí k hledání. Podívejte se na mapu pohřbeného pokladu, abyste věděli, jak se vrátit zpět k tomu, kde jste se vytvořili.

2. Chrám zkázy

Vítejte v džungli! Budete se vynořeni přímo poblíž chrámu na pohodlném místě, kde můžete přejít na poušť nebo na biom džungle – volba je vaše. Budete muset důkladně prozkoumat předměty a dejte si pozor na pobily, které převezmou tuto oblast.

Vyzbrojte se brzy a měli byste být všichni připraveni zažít úžasnou hru přežití. Nezapomeňte také podívat na řeku, oceán a hory pro další předměty.

3. Píseň ledu a věže

Toto ledové semeno nabízí také jedinečné dobrodružství a trochu výzvu. Vaše postava se vynoří na okraji lesa. Odtud se vydejte směrem k zamrzlé řece, kde začnete vidět, jak se z země vycházejí ledové hroty přicházející.

Můžete také vidět několik ledních medvědů a králíků, kteří se potulují kolem, ale nebojte se, jsou neškodní. Shromážděte nějaké zdroje a začněte stavět v tomto chladném a zajímavém semenu.

 • Název semene: Hoil
 • Osivo: 2223210
 • Systém: Pocket Edition/PE/Bedrock Edition

4. Ultimate Farm Spawn

Pokud máte rádi zvířata (zejména ve tvaru voxelu, Minecraft zvířata), toto je pro vás semeno. Vynoříte se přímo uprostřed farmy s koňmi, prasatami, ovcemi a kachnami.

Nezapomeňte shromažďovat své zdroje z nedalekého biomu Savanna, abyste získali uhlí a kámen, který potřebujete, abyste mohli postavit svou farmu. Poté, co začnete pec, jste připraveni nechat svou fantazii divoce a ohradit tato zvířata.

5. Vesnice nařízne na polovinu rokli

Vynoříte se přímo poblíž malé vesnice, která je blízko řady různých biomů včetně rovin a oceánu a lesů. Svět je domovem velké rokliny, kde najdete rudu, kterou potřebujete řešit (žebříky jsou vysoce doporučovány). Část dobrodružství je interakce s tímto náročným světem a vidět, jak můžete při vytváření obuvičit masivní rozdělení na Zemi.

6. Savanna vesnice na Velkých pláních

S 2 vesnicemi Savanna umístěné v tomto semenu budete mít přístup ke spoustě zdrojů, takže si můžete stavět podle obsahu svého srdce. Vpravo máte „velkou vesnici Ocean Savanna“, což je dobré místo pro začít hledat předměty a zdroje.

Jakmile shromáždíte to, co potřebujete, možná budete chtít rozšířit na Plains Biome nebo se vydat do „Mountain Savanna Village.„Tam najdete dřevo pro stavbu svého dalšího mistrovského díla.

 • Název semene: Grownono
 • Osivo: 508164565
 • Systém: Pocket Edition/PE/Bedrock Edition

7. Přežití koňského ostrova

Už jste někdy chtěli žít na opuštěném ostrově naplněném koně? Toto semeno vás vynoří na malém ostrově, kde – uhodli jste – vaše jediná společnost je stádo divokých koní. K dispozici je také poblíž ztroskotání lodi, kde můžete shromáždit některé jedinečné předměty, jako je kompas a pohřbená mapa pokladu.

Toto semeno je rozhodně zaměřeno spíše na průzkum než na stavbu, ale můžete si hodně legrace hledat poklad a komunikovat s přátelskými koňmi na ostrově.

8. Titanic

Jak si dokážete představit z jeho názvu, toto semeno má jako jeho hlavní ohnisko. Existují však některé neočekávané funkce, které stojí za to se také podívat. Najdete nedaleký ostrov s svěží džunglí a obří jámou, kde najdete zdroje nezbytné k vytvoření vašich výtvorů.

Bohužel toto semeno nepřichází s určitou slavnou písní Celine Dion, takže si to budete muset přidat sami.

9. Chrám džungle diamantů a kostí

Poznámka: Kořist je v tomto osivu odlišný v závislosti na vaší platformě.

Dorazíte na západní stranu ostrova džungle, kde můžete vstoupit do chrámu naplněného úžasnou kořistí. Spolu s 2 diamanty, které se mají shromáždit, jsou jich. kosti? Je to však skvělé místo pro začátek budování vaší nové říše nebo jednoduše prozkoumat džunglu. Pokud hledáte nějaké další zdroje, vydejte se kolem chrámu k oceánu, kde najdete pavučiny dolu a jeskyně.

 • Osivo: 87953651674304230
 • Systém: Edice PC/Mac/Pocket Edition/PE/Bedrock

10. Základna Pillager

Hledáte jedno z nejnovějších semen, která plně využívá verze 1.14? Budete se chtít podívat na „The Pillager Outpost“, která přidává některé tajné prvky spolu se světem, který jste vytvořili.

Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je vplížit se na vrchol věže kolem Poslavců vybavených kušími. Vyvarujte se chyceni a budete mít přístup k vaší vlastní kuše, která se nachází v hrudi.

Závěr

Existuje důvod, proč Minecraft zůstal tak nesmírně populární od svého vydání v roce 2009. Spolu s jedinečnou kombinací kreativity a průzkumu tato nadčasová klasika neustále prochází změnami a aktualizacemi, často prostřednictvím různých dobrých Minecraft semena, která jsou dnes k dispozici.

Pro naše tipy jsou některá z inovativnějších semen, která umožňují hráčům mít největší průzkum Chrám džungle diamantů a kostí a Savannah vesnice na Velkých pláních.

Tato semena nabízejí celou řadu kořistí a možností výstavby a umožňují vám prozkoumat hodiny po hodinách. S těmito doporučenými semeny můžete zažít zcela nový pohled Minecraft a udělejte z něj nový zážitek pokaždé, když hrajete.

o autorovi

Daniel Horowitz je přispívající spisovatel pro HP® Tech Take. Daniel je autor se sídlem v New Yorku a napsal pro publikace, jako je USA Today, Digital Trends, Uchladitelný časopis a mnoho dalších mediálních médií.

Top 10 nejlepších semen Minecraft

Autor Avatar

Co to znamená semeny Minecraft? Jaká jsou nejlepší semena Minecraft? Jak používat semena Minecraft? Pokud máte takové otázky, jste na správném místě.

Přemýšleli jste někdy, proč jste se na konkrétním místě, obklopeni konkrétní krajinou? Všichni hráči Minecraft se na různých místech vytvářejí s různými krajinami a scénáři. Minecraft si pro každého hráče vybere umístění náhodně. Ale stejně jako všechny ostatní věci v Minecraftu můžete také ovládat místo, kde se chcete vynořit. Zde k tomu můžete použít semena Minecraft.

Semena Minecraft jsou kódy, které Minecraft používá k výběru světa kolem hráče. Zahrnuje vše z krajiny, orientačních bodů, dungeonů a mnoho dalšího. Můžete přizpůsobit svět kolem vás tak, jak chcete. Ale za to si vyberete nejlepší semena Minecraft, která nejlépe vyhovují vašim potřebám a požadavkům. A zdá se to nemožné bez řádného průvodce. Abychom vám pomohli najít nejlepší svět, sestavíme po 10 nejlepších semenech Minecraft, která můžete použít k vytvoření světa kolem vás podle vašich preferencí.

Náhodné světy vs přizpůsobené světy

V Minecraftu jsou dva typy hráčů, jeden, který právě skočí do hry v náhodném světě bez preference. Na druhé straně někteří hráči chtějí vstoupit do světa, o kterém vědí. Minecraft generuje světy pro každého hráče náhodně, aniž by jim poskytl preference. Ale při používání semen lze definovat svět, do kterého chtějí vstoupit podle svých preferencí a podmínek. S pomocí semen můžete vždy určit svět, do kterého chcete vstoupit, a mít svůj preferovaný svět a prostředí kolem sebe.

Jak vytvořit vlastní svět s nejlepšími semeny Minecraft

Vytvoření světa v Minecraftu je jednou z nejjednodušších věcí, které můžete dosáhnout. Nevyžaduje to žádný druh dovedností ani techniky k vytvoření vlastního světa v Minecraft. Musíte vložit semeno Minecraft do světového generátoru a začít s vlastním vlastním světem.

 1. Po otevření Minecraft na počítači klikněte na tlačítko „Vytvořit nový svět“.

How-to-Create-your-own-world-with-thest-minecraft-seeds-step1

 1. V tomto okně najdete tlačítko s názvem „Více možností světa“, klikněte na něj.

How-to-the-the-your-wort-world-with-thest-minecraft-seeds-step2

 1. Zde můžete zadat požadované semeno a vytvořit si kolem sebe vlastní svět.

How-to-Create-your-own-world-with-thest-minecraft-seeds-step3

 1. Po vstupu do semene klikněte na „Vytvořit nový svět“ a vytvořte pro vás nový svět.

10 nejlepších semen Minecraft

Výběr nejlepšího semene Minecraft není snadný úkol. Závisí to na vaší hře a na věcech, které dáváte přednost při hraní hry. Ale existují některá z nejlepších semen Minecraft, která jsou oblíbená ze všech hráčů. Můžete si vybrat některou z těchto semen v závislosti na vašich preferencích a požadavcích.

1. Minecraft Seed Island

Plošina: Windows, Mac

Osivo: -573947210

Nejlepší mininerecraft-semena-semen-semen-island

Pokud máte rádi zkoumání světa Minecraft a hledáte poklad ukrytý na různých místech, pak je to jedno z nejlepších semen Minecraft, které si můžete vybrat. Umožňuje vám prozkoumat několik dalších ostrovů a najít skryté poklady a kořist. Na těchto ostrovech je několik úžasných položek, které můžete hledat a hledat. Tyto položky zahrnují zlaté nugety, železné meče, kouzelné tuniky, zlaté ingoty a mnoho dalšího. Kromě ostrovů obsahují dva lodi mnoho kořistí a skrytého pokladu. Na těchto lodích najdete také mapy pohřbených pokladů a hledat poklad na svých místech.

2. Píseň ledu a věže

Plošina: Pocket Edition/PE/Bedrock Edition

Osivo: 2223210

Best-Minecraft-semeno--skladba-lesa a kořen

Toto semeno je jedním z nejlepších semen Minecraft, která obsahují hodně dobrodružství a vzrušení. Je to jeden z náročných světů Minecraftu, který vám umožní vynořit se na okraji lesa. Tento svět v něm obsahuje zmrazené řeky a ledové hroty vycházejí ze země. Najdete najdete některá z jedinečných tvorů, jako jsou medvědi a králíci, kteří se zřídka vyskytují ve světě Minecraft. Tato stvoření jsou neškodná a nezpůsobí vám žádné potíže. Sbírejte různé materiály v tomto vynalézavém světě a začněte budovat svou říši v chladném a chladném prostředí.

3. Vesnice nařízne na polovinu rokli

Plošina: Windows, Mac

Osivo: 2467475923055248755

Best-Minecraft-semeno-village-cut-in-half-by-ravine

Toto semeno vám umožní vynořit se na místě, které je velmi zásadní a obsahuje důležité biomy v jeho blízkosti. Z tohoto místa je několik různých biomů velmi blízko vás. Tyto biomy zahrnují lesy, oceány a pláně. Toto je jedno z nejlepších semen Minecraft, které vám poskytuje svět plný obrovských roklí, kde můžete najít a extrahovat zlato a další poklady. Je to jedinečný a odlišný typ světa s problémy a obtížemi, díky čemuž je prozkoumáno náročné a vzrušující dobrodružství. Toto rozsáhlé rozdělení na světě způsobí obrovské nepříjemnosti ve vašem způsobu zkoumání a budování vašich míst.

4. Chrám zkázy

Plošina: Windows, Mac

Osivo: 2029492581

Best-Minecraft-semeno-temple-of-of-theom

Toto semeno vám umožní vynořit se na místě, odkud můžete jít buď směrem k pouštní nebo džungli biomů, rozhodnutí je vaše. Na vaší lokalitě je chrám, který je známý jako chrám zkázy. Musíte tento svět zcela prozkoumat pro položky a materiály, které budete muset v tomto světě stavět a udržovat. Jediné, co by mohlo způsobit potíže, jsou Pillagery. Pillager může převzít krytí této oblasti, takže se musíte chránit před takovými stvořeními. První a nejdůležitější věcí, kterou musíte udělat v tomto světě. Vždy najdete jiné materiály a předměty na místech, jako jsou řeky, hory a oceány. Prozkoumejte tedy svět a vybavte se všemi potřebnými materiály.

5. Ultimate Farm Spawn

Plošina: Windows, Mac

Osivo: 1594305760

Best-Minecraft-Seeds-Ultimate-Farm-S-roztřízení

Pokud jste milovníkem zvířat, pak je to pro vás semeno must-pokus minecraft. Toto semeno vás zavede do světa farmy, která je plná zvířat, jako jsou ovce, koně, prasata, kachny a další. K vybudování vlastní farmy budete potřebovat materiály, jako je uhlí a kámen, které můžete snadno najít a sbírat z nedaleké savany biome. Jakmile začnete pec, jste připraveni shromáždit zvířata kolem vás a zkrotit je strukturovat a postavit vlastní farmu. Můžete stavět farmu tak, jak chcete, a splnit všechny své sny o tom, že máte vlastní obrovskou farmu.

6. Woodland Mansion

Plošina: Verze 1.1.4

Osivo: Throwlow

Nejlepší mininer-semena-Woodland-Mansion

Pokud jste se někdy pokusili najít lesní sídlo v Minecraftu, můžete snadno pochopit, jak obtížné je najít ho. Ale s tímto semenem už není třeba hledat lesní sídlo. Toto semeno vám umožní vynořit se poblíž lesního sídla. Vynoříte jen 100 bocků od lesního sídla. Můžete začít stavět svůj vlastní dům, najít a sbírat materiál a předměty a připravit nálet na lesní sídlo.

7. Zmrazený ostrov

Plošina: Verze 1.1.4

Osivo: -7865816549737130316

Best-Minecraft-Seeds-Frozen-Island

Pokud vás nebaví hrát Minecraft ve světě plném rostlin a trávy, musíte vyzkoušet toto nejlepší semeno Minecraft, které vám umožní zažít úplně jiné prostředí kolem vás. Umožňuje vám vynořit se na ostrově, který je plný ledu, ledovcového hrotu a igloos. Tento ostrov obsahuje rozkošné stvoření Minecraft, ledního medvěda. Tato ledová země je všude na tomto ostrově, ale vždy můžete zamířit směrem k nedalekému pevnině, abyste sklízeli náležitosti a zamířili zpět do ledové země. Tuto ledovou zemi můžete také těžit a okamžitě najít důležité a nezbytné minerály a materiály.

8. Mountain Cliff

Plošina: Verze 1.9

Osivo: -969535336

Nejlepší-minecraft-semena-Mountain-Cliff

Pokud máte rádi ohromující a nezapomenutelnou krajinu v Minecraftu, pak už nehledejte další. Toto semeno horských útesů vás zavede do světa plného úžasných a obrovských horských útesů a úžasných vodopádů. Tyto hory obsahují stádo ovcí na svém vrcholu. V tomto světě horských útesů nenajdete žádné další poklady zlata. Ale tyto úžasné krajiny si zaslouží váš čas a poklad. Doporučujeme váš kreativní režim pro tento svět, protože by bylo perfektní volbou mít na těchto horských útesech věž.

9. Zimní les

Plošina: Verze 1.9

Osivo: -3500229128833691836

Nejlepší mininerecraft-semena-zima

Toto je jedno z nejlepších semen Minecraft, která vás vyvolávají uprostřed zimního lesa, kde najdete ve vašem okolí dva igloos. Tyto igloos zahrnují tajný suterén dovnitř. Při zadávání těchto sklepů buďte opatrní, protože tyto sklepy obsahují workshopy s zombie vesničany. Jakmile se tyto stvoření úspěšně zbavíte, získáte přístup k obrovskému a bezplatnému suterénu s rozsáhlým množstvím úložného zařízení. Ideální pro život v ledovém biomu.

10. Semeno koní

Plošina: Verze 1.9

Osivo: 8678942899319966093

Nejlepší mininerecraft-semeno-vilba-village-seed

Jste připraveni se vynořit ve vesnici plné nádherných koní? Tato vesnice je plná záhadných hrudníků obsahujících mnoho různých a jedinečných materiálů, jako jsou diamantové zbroje pro koně, sedla, zlaté ingoty a obsidiány. Toto je jedno z nejlepších semen Minecraft pro ty, kteří se těší na to, aby shromáždili všechny poklady Minecraft na jednom místě. Toto semeno umožňuje zahájit cestu Minecraft s perfektním a ideálním místem.

Závěr

Vstup do náhodného světa může být velmi frustrující a časově náročný. S výše uvedenými nejlepšími semeny Minecraft se můžete dostat přímo do světa podle vašeho výběru a preference, aniž byste ztráceli čas a úsilí hledat vaše preferovaná místa. S těmito semeny skočte do svých preferovaných světů a užívejte si prostředí, které se vám líbí. Pokud chcete nahrávat hry Minecraft a sdílet video na YouTube nebo na jiné platformě, doporučil bych vám vyzkoušet filmoru, snadný, ale výkonný videorekordér a editor vám určitě pomůže.

Fóra Minecraft

Semeno: 4815162342
Minecraft má 4815162342 řádky kódování z rozštěpu a já jsem vyzkoušel semeno a našel několik skvělých věcí.

Rollback Post to Revision Rollback

Zobrazit profil Zurgio

 • Iron Miner
 • Datum připojení: 13. 3. 2011
 • Příspěvky: 289
 • Minecraft: Zurgio
 • Podrobnosti členů

Rollback Post to Revision Rollback

Podívejte se na mě na YouTube! http: // www.Youtube.com/uživatel/Zurgio
Je pravděpodobné, že pokud komentuji vlákno, nevrátím se. Pokud potřebujete pomoc, pošlete mi doručenou poštu.

 • Obsidian Miner
 • Umístění: Podívejte se za vás.
 • Připojte se datum: 19/19/2011
 • Příspěvky: 1 217
 • Minecraft: DBL243
 • Podrobnosti členů

Co je na tom tak cool? Jen vidím, jak stromy nejsou ohromeny
Naposledy editoval DBL243: 7. listopadu 2011
Rollback Post to Revision Rollback
Co byste udělali pro barem Klondike?

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu
 • Iron Miner
 • Datum připojení: 8/4/2011
 • Příspěvky: 261
 • Minecraft: Justin13692
 • Xbox: Excelledjustin
 • Podrobnosti členů

Naposledy editoval XMinecraftShadowsx: 7. listopadu 2011
Rollback Post to Revision Rollback

 • Obsidian Miner
 • Umístění: Podívejte se za vás.
 • Připojte se datum: 19/19/2011
 • Příspěvky: 1 217
 • Minecraft: DBL243
 • Podrobnosti členů

Zkusili jste dokonce toto semeno?

Ano, jen jsem viděl, byly stromy a tráva nic neobvyklého..
Rollback Post to Revision Rollback
Co byste udělali pro barem Klondike?

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu
 • Iron Miner
 • Datum připojení: 8/4/2011
 • Příspěvky: 261
 • Minecraft: Justin13692
 • Xbox: Excelledjustin
 • Podrobnosti členů

Ano, jen jsem viděl, byly stromy a tráva nic neobvyklého..
Rollback Post to Revision Rollback

 • Obsidian Miner
 • Umístění: Podívejte se za vás.
 • Připojte se datum: 19/19/2011
 • Příspěvky: 1 217
 • Minecraft: DBL243
 • Podrobnosti členů

Ano. Neviděl jsem nic, jen stromy
Rollback Post to Revision Rollback
Co byste udělali pro barem Klondike?

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu

Zobrazit profil Floof09

 • Tree Puncher
 • Datum připojení: 4/9/2011
 • Příspěvky: 24
 • Podrobnosti členů

Myslíte si, že kamenná země je vzácná nebo tak něco? Protože je to opravdu běžné a je tu mnohem větší. Mnohem větší.

Pokud to není, jsem pařez.

Rollback Post to Revision Rollback

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu
 • Iron Miner
 • Datum připojení: 8/4/2011
 • Příspěvky: 261
 • Minecraft: Justin13692
 • Xbox: Excelledjustin
 • Podrobnosti členů

Ano. Neviděl jsem nic, jen stromy

Prozkoumejte více kreativní, možná najdete něco zajímavého.
Rollback Post to Revision Rollback

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu

Zobrazit profil Floof09

 • Tree Puncher
 • Datum připojení: 4/9/2011
 • Příspěvky: 24
 • Podrobnosti členů

Dobře prozkoumal trochu víc a je to zajímavé. Ale nic mimo to.
Bylo by to velmi pěkné místo pro stavbu města nebo zvláštního domu kvůli podivným jeskyním a kopci.

Není to však nic víc než trochu zajímavé.

Rollback Post to Revision Rollback

 • Zlatokop
 • Umístění: Důvěrné
 • Připojte se datum: 14/14/2011
 • Příspěvky: 446
 • Minecraft: Ribky
 • Podrobnosti členů

Co jste tedy zjistili, že to bylo v pohodě? Toto není místo pro zveřejňování malých hádajících her. Toto je místo pro zveřejňování semen a důvodů, proč bychom měli hodit naše diamantové tipy a přestat pracovat na našich již úžasných světech, abychom viděli něco cool. Fórum jsou semena, ne kde na světě je Carmen Sandiego. Řekněte nám všechny skvělé věci, které jste našli. UDĚLEJ TO.

Rollback Post to Revision Rollback

 • Zobrazit uživatelský profil
 • Zobrazit příspěvky
 • Poslat zprávu
 • Tesař
 • Umístění: Můj úkryt Otaku
 • Datum připojení: 5/9/2012
 • Příspěvky: 53
 • Podrobnosti členů

zapomněl jsi na diamanty! Zde zakrývám některé věci, které jste zmeškali jen na Cordinátech x 28. y 12. Z 148 Existují 4 diamanty a pokud hledáte některé rudy, jsou Cordináty x 43 let 13 a z 136 a ne daleko od toho je 4 diamodny na koridnátech x 75 let 11 a z 89
a 4 další diamanty, pár bloků odtud jsou Cordináty x 95 let 13 a z 82
A tam je dungeon při x 121 let 33 a z 10 a 8 diamantů při x 27 y 11 z 124 a myslím, že je tu více thx