10 nejlepších texturních modů (2023) | Gaming Gorilla, Fallout 4 HD Oprava 2K na Fallout 4 Nexus – Mods and Community

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte

Instalace:
Pokud máte nainstalovanou oficiální HD DLC, nejprve jej vyjměte.
Stáhněte si všech 15 archivů ZIP, rozbalit a
Vyměňte původní soubory BA2 ve složce datu.
Nebo nainstalujte všechny archivy s manažerem modu podle vašeho výběru.
Nemám ponětí, jestli to funguje se všemi manažery mod.
Nainstalujte soubor přepracování FO4 HD Review Materials.

10 nejlepších texturních modů Best Fallout 4

Nejlepší mody textury Fallout 4

Fallout 4 je krásná hra a její grafika dobře stárl. Vždy však existuje prostor pro zlepšení grafiky a pokud máte rádi hraní Fallout 4, je pravděpodobné, že chcete, aby hra vypadala co nejvíce.

Grafické mody jsou naštěstí horkou komoditou a není zde nedostatek vylepšení, které si můžete stáhnout, velké i malé.

Nejlepší mody textury Fallout 4

Existují tisíce modů pro Fallout 4 a může být obtížné rozhodnout, který z těchto modů ke stažení, protože nechcete riskovat stahování něčeho, co se vám nelíbí, nebo horší, mod, který vám rozbije vaši hru.

Abychom vám ušetřili spoustu času a poskytli vám představu o tom, které grafické mody způsobí, že vaše hra bude vypadat nejlépe, prozkoumali jsme Nexus, takže nemusíte.

Zde je náš seznam 10 nejlepších texturních modů Best Fallout 4:

10. Oprava syntezátoru – c.A.S.T

Nejlepší Fallout 4 Texture Mods - SynTh Revihaul - C.A.S.T

Institut a jeho syntetizátory jsou boogymy Commonwealth a hra je zpočátku nastaví tak, aby byly na stejné úrovni.

Ačkoli příběh skončí jako mnohem méně černobílý, existuje důvod, proč inspirují tolik strachu a úzkosti kolem Bostonu a tento mod pomáhá to odrážet.

Zatímco syntetizátory Gen 1 a 2 v základní hře byly mírně strašidelné, aby se na ně podívali, tento syntetický mod je posouvá na úplně jinou úroveň.

Přepracovává všechny syntetizátory tím, že jim dává 70 nových brnění, 77 nových přilby, 42 nových uniforem a dvě jedinečné syntetické zbraně, z nichž všechny mají nové balení textur v rozlišení 2K i 4K.

To vše společně dává syntezátorům mnohem zlověstnější, futurističtější vzhled, což usnadňuje pochopení toho, proč je pustina vyděšená z nich. Vypadají také mnohem rozmanitější místo toho, aby byli řezani a vložili verze sebe navzájem.

Když narazíte na tyto přepracované syntetizátory poprvé, určitě budete k překvapení a poskytne vám zcela nový názor na Shadyty Institute.

9. Čistá voda společenství

Nejlepší Fallout 4 Texture Mods - Clean Water of the Commonwealth

Na konci Fallout 3 má hlavní pustina druhá šance s pomocí čistoty projektu, což je přístupná čistá voda pro každého.

I když je to pro ně skvělé, Commonwealth nemá takové štěstí, pokud jde o čistou vodu v základní hře, a téměř veškerá voda, do které narazíte.

Ačkoli se dalo tvrdit, že je to kvůli častým radským bouřkám z zářícího moře, které ozáří oblast Bostonu, rozhodně to ztěžuje obcházení, zejména pokud se snažíte dostat na ostrov podívanou.

Pokud vás unavuje dostat rads pokaždé, když vstoupíte do kaluže nebo se chystáte na plavání, tento mod může pomoci a také to způsobí, že voda ve hře vypadá 10x lépe!

Čistá voda Mod Commonwealth přichází se čtyřmi různými vodovodními nastaveními od neuvěřitelně jasného po Bahama Blue.

Existuje dokonce možnost udržet záření nebo udělat vodu ještě více ozářenou, pokud opravdu chcete vyzkoušet své dovednosti přežití.

8. Vylepšená mapa s viditelnými silnicemi

Nejlepší Fallout 4 Texture Mods - Vylepšená mapa s viditelnými silnicemi

Pokud jde o grafické mody, většina lidí si myslí na masivní generální opravy, které vylepšují textury krajiny nebo postavy. Tento mapový mod však dokazuje, že změny nemusí být velké, aby bylo možné lepší hrát.

Vylepšená mapa s viditelnými silnicemi usnadňuje obcházení společenství.

Tento mod zvažuje také obecnou topografii oblasti odrážející ji na mapě a přidává odlišné vodní linie a přesnější značky mapy.

Můžete se také rozhodnout povolit některé volitelné funkce, jako jsou očíslované linie mřížky a očíslované oblasti, což vám umožní lépe porozumět odlišným oblastem mapy.

I když to nemusí znít jako měnič her, pokud jste tento mod nezkoušeli, věřte nám, když říkáme, že je to jeden z nejlepších modů Fallout 4, který dnes přidá do objednávky načítání.

7. Lepší ruční textury zbraní

Nejlepší mody Textury Fallout 4 - lepší ručně vyráběné textury zbraní

Ačkoli Fallout 4 není jednou z nejlepších her PS4 pro první osobu, může se občas cítit trochu jako jedna, pokud hrajete v první osobě.

Z tohoto důvodu strávíte přiměřené množství času pohledem na vaši zbraň na obrazovce, na rozdíl od vaší postavy.

Během rané části hry to znamená, že budete bezpochyby zírat na většinou potrubní zbraně, které bohužel ponechávají hodně, zejména ty, které jsou pokryty v této nepřirozeně jasné oranžové rezi.

Lepší ručně vyráběné zbraně opravují tyto nevýrazné textury tím, že vanilkové zbraně vypadají realističtější a mnohem méně oranžové.

Každá zbraň je stále přátelská k lore, ale mnohem příjemnější se na něj podívat, s úhledným a tmavším povrchem, který ji nepřeháněl.

Zbraně stále vypadají ručně vyráběné a sestavují se zbytky kovu a dřeva, ale určitě je pro ně větší sofistikovanost než v základní hře.

Celkově to ve skutečnosti nutí používat trubkové zbraně místo toho, abyste dělali vše, co můžete, abyste se jim vyhnuli.

6. Hi-poly tváře

Nejlepší Fallout 4 Texture Mods - Hi -Poly Faces

Faces in Fallout 4 nyní prošly dlouhou cestu od roztavených plastových pastelek, které byly ve Fallout 3 a New Vegas. Stále však mohou být někdy příliš záhadné údolí se svými příliš špičatými nosy a boxy krky.

Pro zlepšení vzhledu tváří ve Fallout 4, tento mod zavádí nová vysoká polygonová obličejová oka pro postavy hráčů, které jim dávají mnohem realističtější dotek.

Tento mod byl také vytvořen tak, aby počet polygonů byl dostatečně rozumný, že nemusíte mít herní počítač 2000 $, abyste jej mohli hladce provozovat!

Hi-poly tváře jsou také vysoce stabilním mod, který vás nevystaví riziku pokazit vaši postavu, pokud nepoužíváte nic jiného, ​​co by ovlivnilo obličejové sítě.

Je třeba také poznamenat, že tento mod vyžaduje vzhled vzhledně, mod, který přepracovává tvůrce postav, ke spuštění. Jedná se však také o malý mod, který ve hře neovlivňuje nic jiného.

Pokud chcete nejlépe vypadající postavu ve společenství, je nutností hi-poly tváře.

5. Čivosti pustin Redone – Kompilace retexture

Best Fallout 4 Texture Mods - Wasteland Creatures Redone - Relexture Compilation

Každé stvoření v pustině má schopnost zničit váš den, a to je jeden z nejlepších texturních modů, které jim pomohou vypadat co nejlépe při tom.

Budete tak zaneprázdněni, že budete ohromeni tím, jak skvěle vypadají Deathclaws, že jste téměř zapomněli být naštvaní, že jste zemřeli a zapomněli jste zachránit!

Nejlepší ze všeho je, že tento balíček MOD kombinuje všechny mnoho textur do přímého stahování, což usnadňuje zlepšení vzhledu tvorů ve hře.

Tento model balení vylepšuje všechny jejich textury, od nadýmání mouchy po Yao Guai a Stingwings po Mirelurk Kings.

Můžete si dokonce vybrat, které textury chcete a které ty nemáte, takže pokud máte rádi vanilkovou texturu, nemusíte se ji vzdát!

Stejně jako hi-poly tváře je tento texturní mod přátelský, což umožňuje většině uživatelů nainstalovat jej bez obav o kapky s rámcem nebo pádem.

Stejně tak je tento mod přátelský k norem a hladce se hodí do prostředí Fallout 4.

4. Textura balení s vysokým rozlišením

Když už mluvíme o životním prostředí ve Fallout 4, tento balíček textury s vysokým rozlišením vytvořený společností Valius dává masivní podporu grafické věrnosti a je to jeden z nejvíce stažených v komunitě Modding.

Jako probíhající projekt je cílem tohoto mod nahradit nevýrazné textury v rámci Fallout 4 s náhradou vyššího rozlišení, aniž by došlo k ohrožení původního stylu.

Výsledkem je mnohem realističtější svět naplněný množstvím malých detailů, které pomáhají, aby se celá hra cítila mnohem více jako titul příští generace.

Vážně, budete chtít prozkoumat každé dveře, stůl a fanoušek stolu, se kterými narazíte, abyste ocenili všechny vylepšené textury, které jim dávají mnohem více života.

Tento mod je dodáván ve verzi 2K a 4K, přičemž 4K je doporučován pouze pro ty s 4GB+ pamětí grafické karty. To znamená, že i hráči s nižšími spec počítači by měli být schopni spustit verzi 2K textury s malým potížem.

Mějte na paměti, že se nejedná o přepracování grafiky pro celou hru, což znamená, že najednou nebude vypadat tak dobře jako poslední z nás část II; Tento mod však dokazuje, jak malé detaily mohou záležet, pokud jde o transformaci celé atmosféry hry.

3. Projekt optimalizace textury Fallout 4

Best Fallout 4 Texture Mods - Projekt optimalizace textury Fallout 4

Pokud provozujete starší počítač a chcete získat co nejvíce FPS ve Fallout 4, slyšíme vás a cítíme vaši bolest.

Fallout 4 může být noční můra, která bude běžet na starších počítačích, aniž by vaše grafika úplně změnila na úroveň, která se podobá Doom 64.

I když můžete získat některé z nejlepších herních notebooků za méně než 800 USD, pro ty, kteří chtějí co nejlépe z hardwaru, který mají nyní, cílem projektu Optimalizace textury Fallout 4 je pomoci vám pomoci.

Velikost vanilkové grafiky ve Fallout 4 je překvapivě velká a namísto zvyšování rozlišení textury jako mnoho jiných grafických modů, tento snižuje rozlišení bez obětování vizuální věrnosti.

Výsledek je překvapivě příjemný na to, aby se podíval a může výrazně zvýšit FPS a zlepšit celkovou stabilitu hry!

Pokud máte potíže s provozováním hry dobře na svém počítači a trpíte s framerate kapkami, koktání, havárie a zpoždění, stojí za to přidat tento mod do vaší objednávky zatížení, abyste viděli, kolik to může zlepšit váš herní zážitek.

2. Vivid Fallout

Best Fallout 4 Texture Mods - Vivid Fallout

Pokud máte slušný počítač, ale nechcete riskovat zpomalení vaší hry pomocí grafických modů s vysokým rozlišením, je tu pro vás solidní střední země a může snadno nahradit místo jiných modů, což vám ušetří hodně místa.

Vivid Fallout je balíček MOD ALL-IN-ONE, který přepracovává krajinné textury, včetně budov, mostů a silnic, aby byly pop a vypadaly mnohem realističtější.

Ačkoli tato vylepšení byla kdysi oddělená, společnost Vivid Fallout je všechny sestavuje dohromady v jednom mod, což usnadňuje instalaci se správcem modu a snazší pro běh systému.

Ve skutečnosti má tento jediný mod mnohem nižší dopad na výkon než samostatné jednotlivé mody, což je neuvěřitelné vzhledem k tomu, že Fallout 4 má jednu z největších map otevřeného světa v historii her.

Kvalita tohoto mod je neuvěřitelná a musíte se jen podívat na obrázky před a po Nexus, abyste viděli, jak velký rozdíl poskytuje.

Pokud chcete, aby jeden z nejlepších modů Relexture vylepšil grafiku ve vaší hře, Vivid Fallout je určitě ten, který nechcete přidat do objednávky zatížení.

1. Fallout 4 sezóny

Best Fallout 4 Texture Mods - Fallout 4 Seasons

Vezmeme -li nejlepší místo jako nejlepší režim textury Fallout 4, máme 4 sezóny Fallout 4.

Unikátní svět Fallout pomohl z něj učinit jednu z nejlepších post-apokalyptických her všech dob. Žádná z her však nikdy neprokázala známky měnící se období.

Jistě, Diamond City postaví Halloween a vánoční dekorace, až se data otočí, svět kolem něj zůstává stejný a stromy jsou stále neustále mrtvé.

Pro některé to může být ponoření, zejména vzhledem k tomu, že Fallout 4 má funkční systém počasí, díky kterému se cítí dynamičtější než jeho předchůdci.

Přestože existuje více modů, než můžeme spočítat, že mění prostředí ve Fallout 4, tento mod je zdaleka nejlepší a nejvíce rozvinutý.

Všechna roční období hladce zapadají do přírodního prostředí, aniž by se pociťovali rozbití tradice, a nebyl ušetřen ani jeden detail.

Jedinou nevýhodou je, že musíte ručně aktivovat roční období sami, protože neexistuje žádný cyklistický systém ve hře, který by změny automaticky podporoval.

Bohužel, tento mod byl od té doby odstraněn z Nexus, ale autoři Mod Frogprincessq4 a MSRAE pracují na tom, aby ho hostovali na Damanding’s Creative Family Mods.

Jako jeden z nejkvalitnějších modů, které se kdy vytvořily pro Fallout 4, budete chtít dávat pozor, až bude k dispozici znovu nainstalovat, abyste mohli zažít její úžasnost pro sebe.

souhrn

Doufáme, že se vám líbil náš seznam 10 nejlepších texturních modů Best Fallout 4.

Jsou to nejlepší, co bylo kdy propuštěno, z nichž každá zcela transformuje vzhled a dojem hry.

Pokud jste tedy ještě nezkoušeli žádný z těchto modů, velmi doporučujeme, abyste je zkontrolovali a zažili rozdíl, který pro sebe dělají.

Zde je rychlá rekapitulace 10 nejlepších texturních modů Best Fallout 4:

 1. Fallout 4 sezóny
 2. Vivid Fallout
 3. Projekt optimalizace textury Fallout 4
 4. Textura balení s vysokým rozlišením
 5. Čivosti pustin Redone – Kompilace retexture
 6. Hi-poly tváře
 7. Lepší ruční textury zbraní
 8. Vylepšená mapa s viditelnými silnicemi
 9. Čistá voda společenství
 10. Oprava syntezátoru – c.A.S.T

Pokud se vám tento článek líbil, podívejte se na naše další seznamy modů níže:

 • 10 nejlepších modů Minecraftu všech dob
 • 10 nejlepších modů Minecraft Dragon všech dob
 • 10 nejlepších zvířecích modů Minecraft
 • 10 Best Fallout 4 Companion Modys
 • 30 nejlepších modů Minecraft ke stažení

Fallout 4 HD Oprava 2K

Fallout 4 HD Oprava 2K poskytuje nové a vylepšené textury HD. Nahrazuje deset tisíc textur po celém světě Fallout 4 a jeho DLCS.

Požadavky DLC

Název DLC
Automatron
Workshop pustiny
Far Harbor
Workshop constaptions
Workshop Vault-Tec
Nuka World

Požadavky na Nexus

Název mod Poznámky
Viditelná galaxie 4K a rámec Požadováno, aby textury Galaxy a Sky Stars fungovaly.

Mods vyžadující tento soubor

Název mod Poznámky
Fallout 4 Complex Parallax nebo verze 4K. Musíte si vybrat, jakou verzi dáváte přednost.

Oprávnění a kredity

Kredity a povolení k distribuci

 • Aktiva jiného uživatele všechna aktiva v tomto souboru patří autorovi, nebo pocházejí od zdrojů MODER bez volného použití
 • Nahrajte povolení, které za žádných okolností nesmíte nahrát tento soubor na jiné weby
 • Povolení k úpravě Musíte ode mě získat povolení, než budete moci upravit mé soubory, abyste je vylepšili
 • Povolení konverze nemáte povoleno převést tento soubor tak, aby za žádných okolností pracoval na jiných hrách
 • Oprávnění k použití aktiv musíte ode mě získat povolení, než budete moci používat některá z aktiv v tomto souboru
 • Oprávnění používání aktiv v modech/souborech, které se prodávají
 • Oprávnění používání aktiv v modech/souborech, které získávají dárcovské body, nemáte povoleno získat darovací body za vaše mody, pokud používají moje aktiva
 • Povolení modifikace konzoly Tento mod nebude k dispozici na Bethesdě.síť pro uživatele konzoly

Poznámky k autorovi

Tento autor neposkytl žádné další poznámky týkající se oprávnění souboru

Soubory kredity

Systém dárcových bodů

Tento mod je rozhodnut pro přijímání dárcovských bodů

Verze 1.01

 • Fallout 4 – Textury 1 a Fallout 4 – Textury 2 Archiv znovu nahrán. Nahrazeny textury opěrné stěny.

Fallout 4 HD Oprava 2K poskytuje nové a vylepšené textury HD,
Nahrazuje deset tisíc textur po celém světě Fallout 4 a jeho DLCS.
Abych dokončil celý nový vzhled, vybíral jsem další textury
z HD textury, vylepšil a přidal je.
Oblečení, stvoření, zbraně, brnění a další věci.
Ve vaší hře už žádné svinstvo nízkých res.
Zahrnuta je také většina modů, které jsem kdy vydal.

2K verze vs. původní verze jednoduše vysvětlena:
Snížení velikosti volného souboru z 95 na 61 GB.
Archivy BA2 od 65 do současnosti 43 GB.
Nyní by měla zlepšit výkon a snížit spotřebu VRAM.

Oprava FO4 HD je plně integrována do původních souborů textury BA2.
Nejsou nutné žádné další balíčky textur HD.
To zajišťuje lepší výkon a kratší dobu načítání.
Tento Fallout 4 HD Oprava jsem intenzivně testoval
poslední roky a já jsem neměl jedinou havárii.
Je to největší a nejstabilnější mod na Nexus.

Varování:
Po výměně neověřte integritu souborů prostřednictvím Steam
Původní soubory BA2 s mými novými!

Instalace:
Pokud máte nainstalovanou oficiální HD DLC, nejprve jej vyjměte.
Stáhněte si všech 15 archivů ZIP, rozbalit a
Vyměňte původní soubory BA2 ve složce datu.
Nebo nainstalujte všechny archivy s manažerem modu podle vašeho výběru.
Nemám ponětí, jestli to funguje se všemi manažery mod.
Nainstalujte soubor přepracování FO4 HD Review Materials.

K tomu, aby textury Galaxy a Sky Stars fungovaly viditelný rámec Galaxy.
Textury HQ LOD K dispozici pro uživatele FO4 Lodgena.

Spropitné:
Předtím vytvořte zálohu svých původních souborů textury BA2.

Děkuji za výběr mé revize HD.
Šťastné hraní.

Moje zvláštní poděkování patří:
Biraitbec pro jeho pracovní základnu

Zvláštní pozdravy na:
Gameduchess
Seadragon777
Blu377
ICevenomgaoguskhxkgukming
Stavetskaya
Villings
54yegan
Ladyaurora
Gurleygirl
Sinday
Sstockholm
Vicwhiplash

obrovské díky:
Bethesda
Nexusmods

Top 12 Best Fallout 4 Texture Modys

Nelson Chitty Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte, můžeme vám získat malou provizi bez dalších nákladů. (Další informace).

MoD pro zlepšení textury pro Fallout 4

Zlepšení vizuální věrnosti a celkové grafické kvality her Bethesda je jedním z nejuznávanějších cílů, které si může stanovit, že si moder může stanovit Modder.

To je to, co udržuje hry svěží a relevantní, dlouho poté, co je Bethesdovi vlastní lidé přestali aktualizovat.

Po naprostém selhání, které bylo Fallout 76, udržení Fallout 4 vzrušující a krásné získalo zcela nový význam.

Nemůžeme se vzdát zoufalství. A není čas plýtvat vilifikací Todda Howarda. Pravděpodobně nebudeme za chvíli dostávat žádný nový obsah Fallout a musíme se vyrovnat s tím, co musíme uhasit touhu po retro apokalyptických dobrodružstvích.

Pokud lidé stále aktualizují a užívají si Skyrim po téměř 10 letech, jaká omluva nemusíme udělat to samé s Fallout 4?

Pokud chcete dát své hře facelift, ale nevíte, kde začít svou cestu k absolutnímu ponoření, naše texturní mody, které se hodí níže, vás určitě nasměruje správným směrem.

12. Oprava textury Fallout – pipboy

Oprava textury spadů

Vždy jsem věřil, že jsou to malé věci, detaily, které dělají nebo rozbijí hru.

V tomto případě je to skromný, ale stále přítomný Pipboy, který se změní, aby se zlepšil vaše zkušenosti.

Tento mod od plodného modelu Gorgulla rozlišení na texturách Pipboy velmi přidává k modelu mnohem více podrobností. Nejen to, ale také na něj aplikuje okolní okluzi.

Pokud jste na to, můžete také přidat skleněnou texturu na obrazovku Pipboy nebo ji dokonce rozbít!

A nebojte se, že je těžší používat. Naopak, mod také zvýší užitečnost na mapě, takže máte snadnější čas obejít.

11. Oprava textury spadů – Power Armors

Oprava textury spadů

Také Gorgulla přichází další podobné zlepšení, tentokrát na něco docela většího – Power Armors.

Stejně jako přepracování Pipboy pro retrofuturistické smartwatch, tento mod slibuje vysoce detailované a ostré textury na všech energetických zbrojích, včetně každé práce s nátěrem, i když zjišťuji, že to funguje zázraky s prostým verzí.

Výsledky jsou pozoruhodné.

Jako další výhodu si uživatelé mohou vybrat, zda použít textury 4K nebo 2K v závislosti na jejich potřebách a síle jejich systému.

10. Oprava syntezátoru – c.A.S.T

SynTh Revihaul Mod

A pokud nestačí úprava celého arzenálu vašeho exoskeletonu, můžete také pokračovat a přepracovat celek druhu syntezátoru.

To je přesně to, co se Maarotakai rozhodl s jejich C.A.S.T mod, a výsledky hovoří samy za sebe.

Mod slibuje, že do syntetizátorů pustiny a ústavu přidává tolik potřebnou odrůdu zavedením stovek nových různých variací brnění včetně přilby, zbraní, uniformy a dalších.

Nejenže se mění v barvě, ale také zářící a chromované kousky brnění.

Žádná dvě syntetizátory nebudou opět stejná.

9. Čistá voda společenství

Čistá voda modelu Commonwealth

Poté, co uběhlo téměř 300 let od upuštění od bomb, věda navrhuje, aby se prostředí obecně a zejména voda zotavila – a přesto je voda ve Fallout 4 obvykle špinavá nebo přímo radioaktivní.

Díky Modder Feyawen, že už nemusí být takový.

S čistou vodou modelu Commonwealth bude všechna vodní útvary vypadat čistěji a čerstvější než kdy předtím.

Mod obsahuje tři možnosti barev vody, od „Just Clear“ až po nepřirozeně jasně modrou, kterou byste spojili s plážemi Aruba, ve formě tropicky stínované verze.

8. Lepší ruční textury zbraní

Lepší ručně vyráběné textury zbraní mod

Zatímco voda pustiny by mohla použít trochu více realismu, aby vypadala lépe, ruční zbraně by z toho měli naopak těžit.

Opravdu rezavé věci skutečně přijímají nepřirozeně jasný odstín oranžové barvy s časem. Ale upřímně to vypadá hrozný Na ručně vyráběných zbraních.

To je místo, kde uživatel Mike_trx přichází s jejich vylepšenými texturami, které vaše ručně vyráběné zbraně vezmou z trapně ošklivé ohavnosti k pochmurnějšímu vzhledu opotřebovaného kovu a stárnutí dřeva.

7. Vylepšená mapa s viditelnými silnicemi

Vylepšená mapa s viditelnými silnicemi mod

Pokud se vám líbila funkce PIPBOY Oprava, která zlepšila viditelnost mapy, ale nemohla se docela obejít k přijetí toho, proč byste utratili cenné zdroje, takže váš pipboy 4k, pak je to pro vás mod.

Zlepší to vaši kvalitu života tím, že vyměníte textury mapy novými, které zdůrazňují silnice, vlakové tratě, topografii a vodní linii, aby vám pomohly obejít se bez poškození zraku.

Některé mapové značky byly dokonce přesunuty, aby lépe popisovaly skutečnou hru ve hře!

6. Čivosti pustin Redone – Kompilace retexture

Čivosti pustiny přepraví mod

Osobně raději nestrávím hodiny po hodinách shromažďováním modů, aby se zlepšila moje hra.

Pokud mohu nainstalovat pár a nejprve s ním udělat, je to k lepšímu.

Díky uživateli Nexusmods Stabcops, rozsvícení stvoření ve hře spadá do říše možnosti pro někoho, jako jsem já.

Compiluje několik retexture modů pro stvoření, jako jsou Brahmin, Bloatflies, Deathclaws a Mirelurks z celé pustiny.

Přinutí je vypadat zčtěněji a radioaktivní a zároveň přidat více znatelnější rozmanitosti členům stejného druhu.

Nejlepší část? Nestojí vás to jediný FPS.

5. Hi-poly tváře

Hi-poly tváře mod

Tváře ve Fallout 4 jsou notoricky lepší než tváře předchozích titulů Bethesda. To však neznamená, že nemohou použít trochu zlepšení.

Můj oblíbený mod pro lepší představy jsou hi-poly tváře od SQR17, protože vyhladí okraje a dělá vše méně špičaté, aniž by změnil umělecký styl a celkový pocit postav hry.

Všechny animace nadále fungují stejně dobře ve vanilce a neměli byste opravdu zažít žádné kapky FPS.

4. Projekt optimalizace textury Fallout 4

Fallout 4 Optimalizace textury Project Mod

A pokud tomu tak je, budete rádi, když slyšíte, že ne všechny naděje je ztracena.

Navíc FPS můžete získat několika prostředky a instalace projektu Optimalizace textury Fallout 4 je jedním z nejlepších.

Modder Torcher si uvědomil, že vanilková hra používá mnoho zbytečně velkých textur, které spotřebovávají příliš mnoho zdrojů pro jejich kvalitu. Takže se rozhodli komprimovat a změnit velikost textur individuálně v naději na zlepšení výkonu.

Kdo potřebuje 2k trávy textury, správně?

Výsledkem je významný zisk FPS ve většině nastavení bez vážné ztráty grafické věrnosti. Velmi hezké!

3. Textura balení s vysokým rozlišením

Textura balení s vysokým rozlišením FA4

Na druhé straně spektra najdeme balíček textury s vysokým rozlišením pro Fallout 4.

Toto je mod, který slibuje zlepšit vzhled a pocit hry pro ty se systémy dostatečně dobrými, aby ji spustili.

Byl vytvořen společností Modder Valus vyladění textur individuálně a v některých případech je zcela nahradil podrobnějšími texty.

V závislosti na vašem systému si můžete vybrat mezi 2K vylepšením nebo úplným ošetřením UHD 4K.

2. Vivid Fallout

Vivid Fallout Mod

Existuje však mod, který slibuje obě zkrášlit hru a způsobit, že textury konzumují méně v-ram než ty původní … což se zdá být příliš dobré na to, aby to byla pravda, dokud to nevyzkoušíte sami sebe.

Vivid Fallout – Vše v jednom je kompilace všech modů živých spadů od Hein84.

Pracuje od té doby, co hra vyšla, aby přepracovala všechny textury krajiny včetně silnic, skal, mostů a dokonce i konkrétního, aby vypadaly ostřejší a realističtější.

Toto je můj moding, kdykoli nainstaluji Fallout 4 pro nový přehrávání.

A vzhledem k tomu, jak silně je schváleno v souvislosti, řekl bych, že nejsem sám ve své chvále.

1. Fallout 4 sezóny

Fallout 4 Seasons Mod

Ale zdaleka nejúžasnějším texturním mod je Fallout 4 sezóna, modulární instalace, která vám umožní simulovat absolvování ročních období v pustině Fallout 4.

Modder Frogprincessq4 a Gameduchess spojili síly a vytvořili čtyři různé texturní balíčky, které přinesou zelenou a svěží jaro, suché teplo léta, jasné barvy podzimu a bílý sníh zimy do společenství.

Bohužel, spíše než nechat ho na herním cyklingu ve hře, budete muset aktivovat každou sezónu sami.

Ale mohu vás ujistit, že absolutní člověka to dává vašemu spadu 4 stojí za to malé další úsilí.

Nelson Chitty

Nelson Chitty je venezuelský expat žijící v Argentině. Je to spisovatel a překladatel vášnivý pro historii a cizí kultury. Jeho ideální víkend je stráven mezi klidným hraním her civilizace VI a hledáním dalšího Anime Seinen do Marathonu.