10 nejlepších webových stránek pro tvůrce PC z roku 2023, nejlepší místa k nákupu předběžného herního počítače v roce 2023 | Digitální trendy

Nejlepší místa k nákupu předem zabudovaného herního počítače v roce 2023

A pokud jde o kvalitu svých systémů, mohou být ve skutečnosti nejlepší volbou mezi vlastními staviteli PC.

10 nejlepších webových stránek pro tvůrce PC z roku 2023

Nejlepší webové stránky pro tvůrce PC

Pokud jste na trhu pro nový herní počítač a nechcete si vytvořit svůj vlastní systém, těchto deset vlastních webových stránek pro tvůrce počítačů vám umožní vybrat si vlastní počítač, který by měl vyhovovat vašim potřebám.

Už nějakou dobu budu stavět své vlastní počítače. A snažil jsem se přesvědčit ostatní, aby udělali totéž téměř stejně dlouho. Existuje mnoho důvodů, proč byste měli postavit PC. Existuje však také mnoho důvodů, proč bych měl olej změnit na svém autě.

Ale já ne. Nevím, jak změnit olej na svém autě a bez ohledu na to, kolik peněz by to ušetřilo, abych změnil ropu sám, prostě se necítím jako učit, jak to udělat. Jsem úplně spokojený, že za mě to udělám někomu jinému.

A někteří lidé se cítí stejně jako stavět počítač. Raději by se vyhnuli problémům s učením, jak postavit počítač (i když je to mnohem jednodušší proces, než si dokážete představit!) a jsou naprosto v pořádku, když platí navíc za to, že pro ně někdo postaví.

Pokud jste jedním z těchto lidí, rádi zjistíte, že existuje mnoho vlastních společností pro stavebnictví v počítači, které vám postaví počítač, se kterým můžete být spokojeni.

V tomto příspěvku se chystáme projít sedmi nejlepšími webovými stránkami pro tvůrce počítačů, které jsou v současné době tam venku a podrobně popisují, co z nich bude chtít zvážit, pokud chcete mít pro vás postavený vlastní počítač.

Obsah

1. Původ PC

Původ PC Custom Computers

Několik let poté, co společnost Dell získala populární vlastní PC Builder Alienware, tři bývalí zaměstnanci Alienware odešli, aby našli svou vlastní společnost PC PC, Původ PC.

Origin PC nabízí počítače a notebooky na míru pro hraní a profesionální použití a všechny jejich modely a třídy počítačů a notebooků jsou „konfigurovatelné“ tak, aby odpovídaly požadovaným specifikacím, které chcete. Nabízejí vlastní počítače v malých případech faktorů, případech střední věže, případy plné věže a případy super věže. A mají možnosti notebooku, které přicházejí v lehkých návrzích, stejně jako notebooky, které přicházejí s jediným a dokonce duálním GPU.

Origin PC nemá k dispozici systémy nižší úrovně, přičemž jejich nejméně drahý herní počítač začíná na 1 838 $. Mají však možnosti financování, takže pokud nemáte zcela rozpočet na to, abyste právě teď poklesli tisíc dolarů na systém, můžete si místo toho rozhodnout pro nižší měsíční platby. A mají na Amazonu k dispozici malý výběr svých systémů, pokud hledáte rychlejší možnosti přepravy. Nabízejí na svých systémech jednoleté záruky (máte možnost je rozšířit na 3 roky) a bezplatnou technickou podporu ve vašem systému na celý život.

2. ibuypower

Ibuypower Custom PC Builder

Pokud jde o cenově dostupné možnosti PC, je IBuypower jednou z nejlepších možností. Mají herní stolní počítače, které začínají až 829 $ a nabízejí možnosti financování prostřednictvím Potvrdit Rovněž jsou k dispozici měsíční platby.

Ibuypower byl založen v roce 1999 a v současné době nabízejí řadu vlastních stolních počítačů a notebooků, které lze nakonfigurovat tak, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám. A také jako CyberPowerpc (níže), ibuypower prodává předem vytvořené systémy na Amazonu za pouhých 499 $.

Pokud tedy nechcete čekat, až vám IBuypower postaví vlastní systém, můžete se vždy rozhodnout, že váš počítač doručí rychleji nákupem prostřednictvím Amazonu.

Možnosti přizpůsobení prostřednictvím konfiguračního systému IBUSyPower se pohybují od vlastních světel RGB, až po upgradované případy, CPU, GPU, chladiče CPU, až po pokročilou ochranu proti záruce. Jejich Easy Builder je možná jednou z nejlepších funkcí vlastních konfigurace, protože tento proces zjednodušuje na nalezení počítače pro vás na základě typů her, které hrajete.

Všechny vlastní systémy IBUPUPOWER jsou dodávány se standardní tříletou zárukou a jsou připraveny k odeslání do 5-10 pracovních dnů (ale je k dispozici spěch/výroba).

3. Xidax

Vlastní počítače Xidax

Zatímco Xidax možná nebyl tak známý jako společnosti jako Origin PC před několika lety, s velkým jménem sponzorství s populárními hráči/ovlivňovateli (MrBeast, Unbox Therapy, Steve Aoki atd.), jsou nyní jedním z nejoblíbenějších vlastních stavitelů PC.

A pokud jde o kvalitu svých systémů, mohou být ve skutečnosti nejlepší volbou mezi vlastními staviteli PC.

Pro začátek jejich vlastní počítače začínají na 1 092 $, což je poměrně nízké pro vlastní sestavení. Nabízejí také možnosti plochy, pracovní stanice a notebooku na vyšší úrovni pro hraní her nebo profesionální použití.

Prostřednictvím svých možností přizpůsobení a na stolních počítačích XIDAX lze upgradovat tak, aby měly lepší jádro hardware, jakož i možnosti přizpůsobení, jako je osvětlení RGB, přetaktování CPU a GPU, delidding CPU, gravírování, rychlejší přepravu atd. Xidax také nabízí financování prostřednictvím Potvrdit, Takže můžete také provádět měsíční platby na jejich systémech.

Všechny stolní počítače společnosti Xidax přicházejí s hlavní zárukou na doživotní záruku a jejich notebooky přicházejí s 2letou omezenou zárukou.

4. BLD (od nzxt)

NZXT BLD Custom PC Builder Web

NZXT je velmi populární jméno v Hardware a periferií. Protože měli úspěch a získali solidní pověst v hardwarovém průmyslu PC, měli byste také očekávat kvalitní zážitek v jejich vlastních počítačích.

Na rozdíl od některých ostatních vlastních stavitelů PC, kteří nabízejí různé předběžné konfigurované sestavy (které lze rekonfigurovat podle vašich představ), vás BLD žádá, abyste prošli krok za krokem dotazníku, aby vám pomohli najít nejlepší systém pro vaše potřeby a rozpočet pro vaše potřeby a rozpočet, aby vám našli nejlepší systém pro vaše potřeby a rozpočet. Vyberete si hlavní hru, kterou chcete hrát, kolik chcete utratit a zda chcete nebo nechcete systém založený na Intel nebo AMD.

Odtud vám BLD dává doporučenou sestavení a tento systém můžete dále nakonfigurovat podle vašich potřeb. Vše z jádrového hardwaru můžete nakonfigurovat (CPU, GPU, množství RAM a úložiště, PSU atd.) na periferie, jako je případ (pouze případy NZXT), chlazení, barevné schémata a osvětlení RGB.

Jejich dvouletá záruka není nejdelší zárukou vlastních počítačových společností na tomto seznamu, ale také to není nejkratší (alespoň bez placení navíc). Zaručují také, že jejich systémy budou odeslány do 48 hodin a máte možnost zaplatit ~ 200 $ navíc za to, aby systém odeslal ve stejný den (pokud si objednáte 11:00 EST).

5. Maingear

Maingear Custom PC

Maingear staví vlastní počítače již více než 15 let. Společnost Maingear byla založena již v roce 2002 a má slušný výběr počítačů, notebooků a pracovních stanic, které lze použít pro hraní nebo pro profesionální použití.

A stejně jako ostatní možnosti v tomto seznamu jsou všechny systémy Maingear konfigurovatelné, s možností vybrat vše z CPU a grafické karty v jejich systémech až po přidání RGB světel, vlastní nátěrové úlohy, více úložných zařízení v konfiguraci RAID, a upgradované záruky (mimo jiné).

Maingear ano mít systémy, které začínají za poměrně slušné ceny (alespoň pro vlastní předem vytvořenou webovou stránku PC). Jejich základní herní počítačový model, Vybe, začíná na 1 349 $. Všechny vlastní počítače Maingearů přicházejí s jednoroční zárukou s možností upgradovat na tříletou záruku prostřednictvím možností konfigurace.

6. Cyberpowerpc

Cyberpowerpc Custom PC Builder Web

Možná žádný web pro tvůrce PC Builder nenabízí širší škálu základních modelů a možností konfigurace než CyberpowerPC. CyberpowerPC byl založen až v roce 1998 a prodávají vlastní počítače i vlastní notebooky.

Mají také některé z nejnižších počátečních cen mezi dalšími možnostmi na tomto seznamu, přičemž herní stolní počítače začínají na 925 $ a herní notebooky začínají na 895 $. Najdete však ještě levnější možnosti od CyberPowerPC přímo na Amazonu, s možností již od 499 $.

A stejně jako Maingear a původ PC nabízí CyberpowerPC také možnosti financování prostřednictvím Potvrdit, Existuje tedy potenciál provádět měsíční platby na svých systémech.

Všechny systémy CyberPowerpc přicházejí se standardní jednoroční zárukou se tříletým plánem služeb a celoživotní technickou podporou. Mají pomalejší dopravní časy, přičemž vlastní systémy trvá pár týdnů, než budou vyslány, ale můžete zaplatit za spěché přepravy za pouhé 3 dny. Jejich možnosti na Amazonu jsou však způsobilé, což znamená, že vám mohou být odeslány za pouhé 2 dny zdarma.

7. Digitální bouře

Digitální bouře vlastní počítače

Digital Storm existuje od roku 2002 a nabízejí řadu vlastních stolních počítačů, pracovních stanic a notebooků pro hraní a/nebo profesionální použití.

Zatímco jak CyberPowerpc, tak ibuypower nabízejí širší škálu základních modelů, které si mohou vybrat, a mají k dispozici levnější možnosti prostřednictvím Amazonu, Digital Storm nabízí nejlevnější systém základního modelu mezi všemi ostatními možnostmi na tomto seznamu. Jejich základní model Lynx začíná na 999 $ a má spoustu možností, které je třeba upgradovat.

Všechny modely Digital Storm jsou dodávány s tříletým omezeným zárukou, s možností upgradu na 4 nebo 5leté omezené záruky také. Jejich systémy také přicházejí s možnostmi financování, pokud chcete provádět měsíční platby místo placení plné ceny předem.

8. Falcon Northwest

Falcon Northwest Custom Systems

Falcon Northwest existuje již od roku 1992, což z něj činí nejstarší vlastní počítačový stavitel na tomto seznamu. Pokud primárně hledáte vlastní počítač, který je vhodnější pro rozpočet, pak Falcon Northwest pro vás nebude možnost. Pokud však máte velký rozpočet a potřebujete vysoce výkonnou plochu nebo notebook, pak by Falcon Northwest mohl být vlastním stavitelem PC, který budete chtít zvážit.

Falcon Northwest má možnosti Traqditional Desktop od 3 700 $ a možnosti notebooku na 2 500 $. Všechny jejich systémy přicházejí se standardní tříletou zárukou a nabízejí možnosti přizpůsobení hardwaru a na estetiku (na míru malované případy),

Na rozdíl od ostatních možností na tomto seznamu však Falcon Northwest nenabízí financování svých systémů, a proto neexistují žádné měsíční platební možnosti (pokud samozřejmě nepoužíváte kreditní kartu.)

9. Avadirect

Avadirect Custom PC Builder

Avadirect může mít nejrobustnější katalog ze všech možností na tomto seznamu. Od špičkových herních stolních počítačů, přes zakázku postavené herní notebooky, přes pracovní stanice, až po sestavení mini-PC, až po extrémní tablety, Ava Direct má spoustu různých systémových možností a konfigurace, které si můžete vybrat mezi mezi nimi.

Avadirect také prodává také jednotlivé komponenty s možností koupit vše od stolních disků po náhlavní soupravy, klávesnice a myši.

Mají herní stolní stolní počítače začínající na 1 003 $ a notebooky postavené na míru na 699 $. A nabízejí financování všech svých systémů, pokud chcete rozdělit svou investici do menších částek.

10. Počítačový upgrade King (Cuk)

Počítačový upgrade King Custom PC Builder

Počítačová upgrade King je novější společnost na vlastní PC, ale rychle si vytvořili jméno. Na Amazonu najdete spoustu jejich systému, ale na svých webových stránkách mají ještě více nabídek.

Nabízejí celou řadu stolních počítačů a notebooků základního modelu a všechny lze do určité míry přizpůsobit. Jejich stolní počítače začínají na 649 $ a jejich notebooky začínají na startu na 1499 $, což z nich snadno učiní jednu z cenově dostupnějších možností na tomto seznamu.

A stejně jako mnoho dalších vlastních stavitelů PC v tomto seznamu nabízí financování prostřednictvím potvrzení všech svých produktů, aby bylo snazší získat systém vyššího konce.

11. Počítače singularity

Počítače singularity

Pokud hledáte jedinečný vlastní systém a jste ochotni zaplatit za získání počítače, který je skutečně jedinečný, pak možná není lepší stavitel PC než singularity počítače.

Na rozdíl od ostatních možností na tomto seznamu, počítače Singularity nenabízí seznam sestav, které si můžete přizpůsobit pomocí výběru a výběru požadovaných součástí/komponent. Počítače singularity spíše nabízí kontaktní formulář, kde se s nimi můžete spojit a zahájit proces konfigurace vašeho systému.

Jeden pohled na jejich galerii sestavení vám poskytne představu o tom, jaký druh počítačové singularity nabízí: extrémní vlastní systémy chlazené vody.

Takže, i když počítače Singularity nemusí nabízet tak pohodlnou možnost, jako je výše uvedené webové stránky pro stavitel Buďte pro vás možností.

Nechci stavět svůj vlastní počítač? Místo toho vyzkoušejte tyto vlastní stavitele počítače

I když vždy doporučuji, aby hráči stavěli své vlastní počítače (spíše než si je koupili předem postavené), uvědomuji si, že ne každý chce přijmout výzvu postavit počítač. A samozřejmě to je naprosto v pořádku. Sedm výše uvedených stavitelů PC je dobrých alternativ k vytvoření vlastního systému.

jestli ty dělat Chcete si vytvořit vlastní počítač, můžete si prohlédnout naše následující průvodce sestavením, které vám pomohou najít správné části pro váš systém:

Brent Hale

Hej, já jsem Brent. Stavěl jsem počítače a psal o budování počítačů po dlouhou dobu. Jsem také vášnivý hráč a technický nadšenec. Na YouTube stavím počítače, kontroluji notebooky, komponenty a periferie a držím dárky.

36 Myšlenky na „10 nejlepších webových stránek pro tvůrce PC z roku 2023“

WRT Cyberpower: Můj systém dorazí rozdrcen na jeden roh. CP řekl, pošlete to zpět a oni by to vyhodnotili. Jakmile to dostali zpět, stali se naprosto nereagující. Zdálo se, že mají v úmyslu udržet můj stroj a moje peníze. PayPal dostal moje peníze zpět – po mnoha týdnech. Odpověď

Nejlepší místa k nákupu předem zabudovaného herního počítače v roce 2023

Albert Bassili

Pokud nevíte, jak postavit počítač od nuly a celý proces se zdá být příliš skličující, pak je předem vytvořený počítač skvělá volba. Ale samozřejmě se problém stane; odkud to koupíte? I když existuje spousta skvělých nabídek na stolní počítači a obchody s herními počítači plovoucí kolem, může být těžké vědět, s kým maloobchodníkem je ten nejlepší. Abychom vám život trochu usnadnili, rychle jsme se podívali na pět největších maloobchodníků a proč byste k nim měli jít, takže pojďme dovnitř!

Nejlepší nákup

Nejlepší nákup betaù

Zatímco Best Buy nemá nejrozsáhlejší škálu předem vytvořených herních počítačů, často házejí doplňky, jako jsou klávesnice, myši, hry a dokonce i software, jako jsou anti-viry a skvělé nabídky na software pro produktivitu, jako je Microsoft 365, jako součást nákupu. Můžete také dělat obchodníky a některé předběžné sestavy mají verze s otevřeným boxem, které vám umožní získat je o něco levnější; Navíc získáte 15denní okno pro návrat bez problémů. Samozřejmě existují také výhody, pokud jste součástí předplatného TotalTech Best Buy, takže je třeba zvážit, pokud chcete jít touto cestou.

Dell

Dell Latitude

Společnost Dell prodává pouze značku herních počítačů, ale má jeden z nejširších rozsahů specifikací, které pravděpodobně najdete na trhu. To znamená, že pokud máte dobrou představu o tom, co chcete, téměř jistě najdete předem vytvořený počítač, který ho má, nebo alespoň něco dost blízko, že si můžete přizpůsobit. Společnost Dell také pracuje napříč různými vertikály, což znamená, že mají herní počítače, pracovní počítače, grafický design a editace videa, obecné používání počítačů atd. Takže si nemyslete, že zde najdete pouze herní počítače nebo pracovní počítače. Kromě toho společnost Dell obvykle zahrnuje softwarové balíčky nebo hry a má několik skvělých možností financování, a pokud opravdu chcete to nejlepší v hraní, pak je zde řada Alienware špičkových herních stolních počítačů, jako je Alienware Aurora R14.

  • 90+ her PS5 právě měly své ceny snížené – z 10 $
  • 70+ her Nintendo Switch jsou diskontovány při Best Buy – od 16 $
  • Nabídky notebooku Best Buy: Levné notebooky začínající na 219 $

HP

Zatímco HP nemá tak velký výběr jako Dell, mají spoustu skvělých předem vytvořených počítačů zaměřených na rozpočet, zejména pokud chcete něco pro hraní. Jejich předem vytvořený pavillion HP je vynikající pro hraní, pokud nechcete utratit jmění a má několik pěkných možností přizpůsobení, pokud máte dobrou představu o tom, jak koupit herní počítač. K dispozici je také Omen od HP sestavy, která má také jak rozpočet, tak vyšší herní počítače, které si můžete vyzvednout. To znamená, že HP má také skvělou práci a předběžné budovy obecného použití a podobně jako Dell obvykle najdete několik skvělých možností přizpůsobení a financování. Pokud tedy nejste tak důvtipní a chcete něco jednoduchého, HP je skvělé místo pro získání předem vytvořeného počítače z.

Lenovo

Logo Lenovo

Pokud jde o Lenovo, jejich předem postavené počítače mají tendenci se zaměřit na střední až vysokou škálu her; Zejména jejich sestava legie předem vytvořených stolních počítačů je vynikající a je dobrá volba, pokud se právě dostáváte do světa her. Mají také několik dobrých stolních počítačů pro práci a obecné použití, ale pokud chcete, pravděpodobně má větší smysl jít s Dell nebo HP. To znamená, že Lenovo svítí ve svých notebookech s jednou z nejrozsáhlejších nabídek na trhu; S Lenovo najdete jakýkoli druh notebooku. Ať tak či onak, společnost má vždy skvělé nabídky a často házejí předplatné bezplatného softwaru, hru nebo dokonce periferie, takže stojí za to se prohlédnout jejich obchody ještě před nákupem věcí.

Newegg

Newegg Green Monday Sale

Newegg je podobný Best Buy v tom, že nemá svou vlastní značku předběžných stavitelů, ale prodává ty jiné společnosti. Newegg je samozřejmě jedním z The Premier počítačové a počítačové díly online obchody, takže najdete předběžné stavy od většiny společností, zejména butiků. To může být jak špatné a dobré; Pokud jste obeznámeni s počítačovými specifikacemi a jste ochotni věnovat čas a úsilí do výzkumu, můžete opravdu najít to, co chcete, a potenciálně ještě levnější než jiné obchody. Na druhou stranu, pokud nejste technicky zdatní, může to být nesmírně ohromující brodit stovkami předem vytvořených systémů. Na druhé straně nákup NewEgg znamená, že můžete také chytit jakékoli upgrady nebo periferie, které chcete, když jste u toho.

Doporučení editorů

  • Nejlepší herní nabídky PC: Výkonné herní soupravy začínající na 860 $
  • Nalezli jsme 5 skvělých herních monitorů OLED v koši
  • Nejlepší OLED TV obchody: 12 levných televizorů OLED, které si můžete koupit ještě dnes (a jeden drahý)
  • Nejnovější prodej Best Buy vám získá 65palcový 4K TV z 360 $
  • Tento herní počítač Alienware s RTX 4090 je dnes 500 $