15 Nejlepší strategické hry pro více hráčů všech dob (2023 vydání), 49 nejlepších strategických her pro prohlížeče zdarma k hraní online (2023)

Nejlepší bezplatné strategické hry pro prohlížeč v roce 2023

Contents

Síla Armady spočívá v jeho intenzivní taktické akci a vynikající odrůdě frakcí. Veškeré námořní námořní námořní námořnictvo se objeví a každý má svůj vlastní styl hry, což umožňuje širokou škálu taktik a kreativních přístupů k vizuálně ohromujícímu boji.

15 nejlepších strategických her pro více hráčů všech dob

Věk zázraků planetafall

Strategické hry nejsou obvykle spojeny s multiplayerem v moderních hrách, protože střelci, Battle Royale a MOBA hry převzali většinu reflektoru s důrazem na rozsáhlé konkurenční režimy. Ale na rozdíl od nejpopulárnějších výše uvedených akčních žánrů, kteří měli čas na rozvoj a specializaci na hraní pro více hráčů, musela být masivní studna strategie pro kreativní design ještě plně využita pro strategické hry pro více hráčů.

Existuje přirozená lákavost pro strategické hry pro více hráčů, které pocházejí nejen z myšlenky vedení skupin, armád nebo říší k vítězství, ale také od postavení jednotlivců nebo týmů hráčů proti sobě nebo z AI v epických střetech vtipu, analytického myšlení,, analytického myšlení,, a řešení problémů. Kromě toho jsou strategické hry pro více hráčů méně fyzicky náročné než jejich protějšky a mohou působit jako příjemný vstupní bod do společensky orientovaných her. Z tohoto důvodu mohou být strategické hry některé z nejuznávanějších zážitků z jakéhokoli žánru.

Abychom hráčům pomohli najít svůj vstupní bod do strategií pro více hráčů, sestavili jsme seznam některých nejlepších strategických her pro více hráčů s nejzajímavějšími a robustními funkcemi a omezili věci na jeden záznam na franšízu.

Nejlepší strategické hry pro více hráčů

15. Příkaz Carrier 2

Příkaz Carrier 2

Vývojář: Geometa
Vydavatel: Mikropóza
Platforma:

Příkaz Carrier 2 je jednou z nejúžasnějších a nejzajímavějších her pro více hráčů na seznamu. Hráči budou působit jako členové posádky sci-fi dopravce, který má za úkol opakovat ostrovy na obecné pozemské planetě a porazit všechny nepřátelské dopravce, se kterými se setkávají. Hráči mohou hrát v PvP a/nebo kooperativních online režiích a kampaních.

Jedinečným prvkem multiplayeru příkazu Carrier Command je, že každý hráč se může specializovat na konkrétní roli na mostě, ať už jde o velící drony, navigace na lodi nebo střílí zbraně. S dobrým týmem hráčů a spravedlivým množstvím koordinace může být zkušenost s multiplayery velmi nový a vzrušující kvůli kolaborativnímu strategickému rozhodování a zábavnému hraní rolí světla.

. Nicméně však neexistuje žádná jiná hra jako Carrier Command 2 a na seznamu získává místo pouze o čerstvosti jeho inovativního multiplayeru.

14. Pole slávy 2: Středověké

Pole Glory II Středověké

Vývojář: Byzantské hry
Vydavatel: Software Slitherine
Platforma: PC

Pole slávy 2: Středověké vidí, jak hráči přebírají velení armád z vysokého středověku a konkurují mezi sebou v hlubokých a poutavých taktických bitvách. . Hráči mohou hrát pouze jednorázové zápasy prostřednictvím online systému play-by-e-mailu nebo offline hotseat her v obou titulech.

Pole slávy 2: Středověké je jednou z nejvíce historicky autentičtějších her, pokud jde o reprezentaci taktického boje středověkého období s terénem a složením jednotky, které působí jako životně důležité složky v konkurenční strategii a taktickém provedení. .

. Ačkoli nabídky multiplayerů hry mohou být omezeny na konkurenční bitvy s menším měřítkem, které se občas mohou cítit opakovaně, stále jsou ruce některé z nejlepších výzev pro více hráčů v okolí.

13. Krevní mísa 2

Krevní mísa 2

Vývojář: Kyanid
Vydavatel: Zaměřte domácí interaktivní
Platforma: PC, MacOS, PS4, Xbox One

Pro něco chaotičtějšího, Blood Bowl 2 zve hráče, aby se stali hlavním trenérem fantasy sportovního týmu v stejnojmenném sportu – kříž mezi šachy, americkým fotbalem a ragby. Toto je virtuální adaptace edice Tabletop vydané společností Games Workshop a je zasazena do alternativního vesmíru Fantasy Warhammer, kde se veškerá agrese a krvežíznivo propouští na stadionu, nikoli na krvavých bojinech. Hráči mohou zažít hru v online režimech PVP One-One nebo Offline HotSeat.

. Nemluvě o tom, že hra sportuje hluboký systém progrese týmu, což dává hráčům širokou škálu možností přizpůsobení pro svůj tým a také vynikající opakovatelnost, a to i se stejnou sbírkou členů týmu.

Ačkoli štěstí a náhodnost jsou běžnými designovými rysy ve strategických hrách založených na založení, Blood Bowl 2 může občas cítit, že úspěch hráče je příliš založen na štěstí několika kostek. To však pouze přispívá k nezapomenutelným a vzrušujícím zápasům hry, což z něj činí jednu z nejlepších strategických her pro více hráčů všech dob.

12. Battlefleet Gothic: Armada 2

Battlefleet Gothic Armada II

Vývojář: Tindalos interaktivní
Vydavatel: Zaměřte domácí interaktivní
Platforma: PC

Od sportovních stadionů po galaktické konflikty 41. Millenia, Battlefleet Gothic: Armada 2 je také zástupcem překvapivě vzácného typu strategické hry – taktický kosmický boj – a také vzácnou hrou Warhammer 40. Stejně jako Blood Bowl je to také adaptace herní hry se dílem se stejným názvem (bez části Armada), která přistupuje k zdrojovému materiálu v reálném čase, spíše než založené na tahu. Hráči najdou online režimy pro více hráčů, včetně malých potyček a velkých kooperativních kampaní.

Síla Armady spočívá v jeho intenzivní taktické akci a vynikající odrůdě frakcí. Veškeré námořní námořní námořní námořnictvo se objeví a každý má svůj vlastní styl hry, což umožňuje širokou škálu taktik a kreativních přístupů k vizuálně ohromujícímu boji.

Kromě utrpení inherentním zastrašujícím faktorem v důsledku mikrointenzivních bojových kontrol pochází největší problémy s multiplayery Armady z nedostatku konkurenčních možností, jako jsou opakování a ligy, jakož i napůl pečeného systému progrese. Nicméně jeho ohromující taktické bitvy způsobují, že multiplayer potyčky o to intenzivnější a uspokojivější, pomáhají Armadě 2 stát se premiérovou kosmickou bojovou hrou, aby provedli řez.

11.

Faktorio

Vývojář: Wube Software Ltd.
Vydavatel: Wube Software Ltd.
Platforma:

V některých ohledech je Faktorio podobný příkazu Carrier 2 v tom, že hráči jednají jako členové posádky, kteří musí fyzicky komunikovat s herními prvky, aby dosáhli pokroku. Pouze místo toho, aby velení dopravce, se hráči ocitnou v mimozemském světě, který má za úkol vytvořit základnu operací, shromažďování a správu zdrojů a bojovat proti jiným týmům hráčů nebo roje mimozemšťanů. Faktorio má online režimy PVP a Cooperative a také možnosti připojení místního sítě.

Hlavní silou Faktorio je schopnost pro velké množství hráčů účastnit se jakéhokoli přehrávání. To se promítá do neuvěřitelně aktivního herního prostředí, kde je vždy co dělat, a role, včetně pomoci druhým rozvrhnout výrobní linky, umisťovat extraktory zdrojů a bránící se před lupiči.

Faktorio nikdy opravdu nepřesahuje jeho předpoklad a může se cítit opakující se nebo broušený, když týmy pracují přes tech strom a odemknou nové položky, které odemknou nové položky a tak dále. .

10. Crusader Kings 3

Crusader Kings 3

Vývojář: Paradox Development Studio
Vydavatel: Paradox Interactive
Platforma: PC, MacOS, Linux

. Hry na hraní rolí mohou být také zábavné a přesvědčivé jako střety hlavy k hlavě, přičemž společnost Crusader Kings 3 společnosti Paradox zaměřuje pozornost přímo na vykořisťování a životy královských rodin během středověkého období. Hra má pouze online kampaně pro více hráčů online.

Crusader Kings 3 se může pochlubit neuvěřitelným měřítkem, kde se hráči mohou rozhodnout být buď nízkým vévodou, nebo převzít roli krále s mnoha vassaly na jejich velení. Naštěstí se zaměření na postavy a jejich vztahy příliš nezmizí z ekonomických, vojenských a náboženských strategických prvků a poskytují docela dobře zaoblený zážitek.

Hraní konkurenceschopnosti může být v multiplayeru Crusader Kings poměrně obtížné kvůli vlastním nerovnostem nalezeným ve světě hry, které budou vyžadovat hry s dobrým sportovním chováním a komunikací, a také větší spoléhání se na hraní rolí. Vzhledem k tomu, že Crusader Kings 3 je jednou z dostupnějších strategických her Paradox Grand Strategy, nalezení dobré skupiny hráčů, kteří se zapojí do středověkých shenaniganů.

. Nejvyšší velitel: Forged Alliance

Nejvyšší velitel: Forged Alliance

Vývojář: Hry poháněné plynem
Vydavatel: THQ, čtvercový enix
Platforma: PC

Jedna z nejstarších her, které vytvořily seznam, Forged Alliance stojí zkouškou času jako jeden z nejlepších průmyslových válců pro více hráčů všech dob. Přestože byly oficiální servery pro více hráčů od té doby opuštěny, projekt Forged Alliance Aliance Forged Alliance a klienta třetích stran, které lze snadno stahovat a nastavit, pokračujte v dědictví hry s pravidelnými aktualizacemi, dalšími režimy a funkcemi a funkcemi. V současné době jsou také podporovány režimy pouze online, s multiplayerem LAN.

Vrcholem Forged Alliance jsou jeho úžasný design frakce, vynikající využití taktického designu kombinovaných bojovných zbraní a jedinečný systém proudu zdrojů. Nemluvě o tom, že padělaná aliance byla před tím, než ilustrovala rozsah boje, které by zahrnovaly malé mravence podobné tanky a rychle se pohybující letadlo, spolu s řezivovými experimentálními jednotkami a nebezpečnými jadernými raketami.

Čas však vybral svou daň na nejvyšším veliteli, protože hra je špatně optimalizována tak, aby běžela na moderních systémech a hráči si pravidelně všimnou rozsáhlých zápasů Chug a zpomalí se k procházení. Kromě technických problémů, Forged Alliance zůstává jedním z největších a nejunikátnějších multiplayerů RTSS stále kope.

8. Starý svět

Starý svět

Vývojář: Mohawk Games Inc.
Vydavatel: Mohawk Games Inc.
Platforma: PC, MacOS

Z velkých tří moderních historických strategických her 4x (civilizace 6, lidstvo, starý svět) je nejlépe nejlépe optimalizována pro zážitek pro více hráčů. Největším důvodem je, že vývojáři ve hrách Mohawk zahrnovali neuvěřitelné množství možností přizpůsobení a režimy pro nastavení a hraní zápasů. Režimy zahrnují standardní online PVP a kooperativní hru, stejně jako offline hotseat a obrovské množství nastavení typu zatáčky pro maximální pohodlí hráče.

Starý svět také dělá vynikající práci při přidávání nových nových systémů do osvědčeného vzorce nalezeného v sérii civilizace, jako jsou znaky a řízení dynastie a zajímavý systém akční body. Kromě toho se zaměření starého světa na starověk v době železné pro nastavení hry dává multiplayerovým zážitkem další vrstvy historické hloubky ve srovnání s jejími protějšky.

Mohawkova hra rozhodně není hledačem, s grafickým stylem sotva ekvivalentním civilizaci 5, natož 6 a špatný tutoriál nedělá žádnou laskavost pro širší přitažlivost hry. Brodění těmito neúspěchy najdou hráči vysoce poutavý a jedinečný zážitek pro více hráčů, který stojí za to se naučit.

7. Stellaris

Stellaris

Vývojář: Paradox Development Studio, Tantalus Media
Vydavatel: Paradox Interactive
Platforma: PC, MacOS, Linux, PS4, Xbox One, Xbox Series X | S

Od prvních dnů doby železné po rozlehlost vesmíru v budoucnosti je Stellaris jednou z nejúžasnějších strategických her vůbec. Pouhé množství vzájemně propojených systémů způsobí, že se hlava každého hráče roztočí z vzrušení a některé z ohromení. Stejně jako Crusader Kings 3 je jedinou nabídkou pro více hráčů online kampaň.

Stellaris se ponoří do hlubin řízení a expanze říše, stejně jako Crusader Kings 3 tráví svůj čas rozvíjením svých postav. Na rozdíl od mnoha ostatních strategických her Paradox Grand Strategy je Stellaris skutečnou 4x hrou, kde hráči začínají na relativně stejném stavu, což zase zvyšuje konkurenceschopně životaschopnější zkušenosti.

. Nicméně Stellarisův systém tvorby říše a široká škála možností vítězství z něj činí jednu z nejlepších strategických her pro více hráčů všech dob.

6. Věk zázraků: Planetfall

věk-zázraků-planetfall-splash

Vývojář: Triumph Studios
Vydavatel: Paradox Interactive
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Co získáte překročením starého světa a Stellaris do zaměřené planetární sci-fi 4x Grand Strategy Game? Je zřejmé, že získáte věk zázraků: Planetfall, poslední titul Age of Wonders a jeho první vpád do sci-fi. Planetfall nabízí širokou škálu online režimů a nastavení otáček a také offline hotseat.

Největší silné stránky hry lze nalézt v jeho takovém taktickém bojovém systému založeném na tahu a celkové přizpůsobení hry. Hráči mohou opravdu uvolnit svou kreativitu, když zkouší různé kombinace frakcí, tajných technologií a souprav hrdin.

Výsledek frakce a technologické flexibility Planetfall nechává každou jednotlivou frakci poněkud postrádající identitu a zajímavou mechaniku, kromě strategické vrstvy, která neposkytuje tolik poutavého rozhodovacího potenciálu jako boj. Navzdory těmto drobným problémům je flexibilita multiplayerů Planetfall, velmi rozmanitý a náročný boj a zvědavé prostředí z něj činí vynikající zážitek pro více hráčů, aby se mnoho hodin potopil.

5. Age of Empires 2: Definitive Edition

Age of Empires 2

Vývojář: Zapomenuté říše, zlý čarodějnický software, Tantalus Media
Vydavatel: Xbox Game Studios
Platforma: PC

Taktické hry RTS bývají speciálně přizpůsobeny pro více hráčů a mnoho her, které tento přístup uspějí s létajícími barvami. Age of Empires 2 je jedna taková hra a také se stane jedním ze starých pilířů klasického podžánru RTS, kde hráči musí řídit nejen pohyby vojska a bojovat, ale také extrakci zdrojů a budování základny. U režimů má hra online režimy PVP a Cooperative a možnosti pro připojení LAN.

Age of Empires 2 se docela dobře hodí k konkurenčnímu multiplayerovi kvůli náročné mikroinzidentské hraní vyžadující hráči s více úkoly se všemi aspekty své frakce, což vede k neuvěřitelně vysokému stropu dovedností. Navíc hra má solidní počet historických frakcí, které hraní hraní drobných zvratů, lákavé hráče, aby změnili svou taktiku a kreativně přemýšleli.

Takové zaměření na rychle se rozvíjející, mnohostrannou konkurenční hraní znamená, že hra může být zastrašující a stresující kvůli neustálé akci na všech frontách s malým prostorem pro přestávku na dýchání. Toto je však jednoduše součástí strategické zkušenosti v reálném čase v multiplayeru a dělá Age of Empires vysoce opakovatelným, pokud dokážete omotat hlavu kolem všeho nebo ne prasknout krevní cévou.

4. Celková válka: Shogun 2

Vývojář: Kreativní shromáždění
Vydavatel: Sega
Platforma: PC, MacOS, Linux

Odchod od budování základny je totální válečná série známá svou úžasnou strategií založenou na tahu a taktickým hybridním designem v reálném čase. Shogun 2 se stane nejlepším zástupcem nabídek pro více hráčů seriálu na obou úrovních hry, i když Warhammer 2 se opravdu blíží svým magickým systémům a bonkerům frakcí a jednotkovými odrůdami. Shogun 2 nabízí online pouze konkurenční a družstevní režimy.

Shogun 2 se zaměřuje na Sengoku Jidai (válční státy) Japonsko dává hru dostatek jednotky a frakcí, aby byly jak bitvy, tak kampaně těsné, krvavé a podmanivé záležitosti. Největší silou multiplayerů hry je však jeho avatarský režim dobytí, kde hráči vyrovnávají avatar vlastního Daimyo (Feudal Lord), získají veteránské jednotky a zapojují se do velké války klanu metagame se skupinami, které soupeří o dominanci nad Japonskem.

Existují některé problémy s rovnováhou, které skutečně udržují multiplayer Shogun 2 od legendárního stavu a hektický rychle se rozvíjející boj může být zastrašující pro nové hráče se učit. To znamená, že Shogun 2 stále zůstává strategickou hrou pro jeho nastavení nejvyšší úrokovou multiplayerovou strategií a má odvahu přinést něco skutečně jedinečného pro žánr strategie.

3. Společnost hrdinů 2

Společnost hrdinů 2

Vývojář:
Vydavatel: Sega, Feral Interactive
Platforma: PC, MacOS, Linux

S klasickým žánrem RTS přesunujícím se na pozadí je na vývojáři, aby inovovali a vyzkoušeli nové věci, aby udržovali RTS na svém vysokém podstavci. Série společnosti Relic’s Company of Heroes se stále kořejí v klasických konvencích RTS, ale provádí několik klíčových posunů, které mu pomáhají vydržet zkoušku času, na rozdíl od svých předchůdců, konkrétně minimalizovat budování základny a soustředit akci na příkaz a ovládání jednotky hry. Hra poskytuje pouze režimy PvP a Cooperative.

Není pochyb o tom, že multiplayer společnosti Heroes 2 okamžitě spojuje hráče s vynikající frakcí a designem jednotek a poskytuje hráčům zdravou rozmanitost herních stylů, které se mohou učit a zlepšovat s. Kromě toho má boj podobnou úroveň mikrofonu jako Age of Empires, což také vede k tomu, že hra má vysoký strop dovedností a mnoho hodin zábavy se dostane k této vysoké úrovni dovedností.

Ačkoli to může být docela trestné pro nové hráče, Company of Heroes 2 má návykovou kvalitu, která snadno ponoří hráče a přimět je, aby strávili rostoucí množství času vymyslet na budování objednávek a taktiky týmu. Nemluvě o tom, že hra má velkou podporu pro konkurenční hru, včetně žebříčku a sezónních odměn, což jí dává další nohu nad mnoha strategickými hrami pro více hráčů na seznamu.

2. Wargame: Red Dragon

Wargame Red Dragon

Vývojář: Eugen Systems
Vydavatel: Eugen Systems, Focus Home Interactive
Platforma: PC, MacOS, Linux

Tyto poslední dvě položky jsou zaměnitelné kvůli tomu, jak vynikající jsou oba jako strategické hry pro více hráčů. Pokud společnost Heroes 2 udělala krok vpřed s klasickým žánrem RTS, pak série Wargame Series skočil Vpřed, protože to odstranilo budovu základny téměř úplně a masivně zvýšilo taktickou hru zaměřenou na jednotku. Red Dragon zahrnuje solidní rozmanitost online režimů PVP a kooperativního.

Red Dragon vyniká ze zbytku se svým trestně nedostatečně zastoupeným nastavením studené války, protože hráči berou velení ozbrojených sil z celého světa a zapojují se do velkolepých kombinovaných bitvy zbraní. .

To vede k tomu, že Red Dragon snadno ohromují nové hráče, ale boj je stejně návykový jako společnost hrdinů, ne -li více. Je také přítomen potenciál pro hraní rolí a spolupráce.

1. Ocelová divize 2

Ocelová divize 2

Vývojář: Eugen Systems
Vydavatel: Eugen Systems
Platforma: PC

Steel Division 2 prohraje s Red Dragon s jeho nastavením a odrůdou jednotkových jednotek, ale více než to vyrovnává s významnou kvalitou života a dostupností režimů. Stává se tak, že série Steel Division je prací stejných vývojářů jako Red Dragon a slouží jako jeho duchovní nástupce na druhé světové válce. Steel Division 2 přináší online pouze konkurenční a družstevní režimy.

Taktická hraní Steel Division je velmi stejná jako Red Dragon, ale je to přítomnost historických scénářů a konkurenčních a kooperativních kampaní armády, které opravdu nesou den.

Kromě bratrance se studenou válkou je Steel Division 2 jediným místem, kde zažít epické bitvy a zakázky z druhé světové války v malém konkurenčním i velkým způsobem spolupráce. Rozmanitost režimů umožňuje hráčům najít jejich pravý výklenek a také experimentovat s nabídkami pro více hráčů, s nimiž mohou být méně pohodlné.

Samotné zápasy 10V10 10V10 stojí za to požadovanou cenu, kterou lze nalézt také v Red Dragon, jednoduše zažít bláznivou akci, která se děje na celém bojišti. Vynikající systém kampaní Steel Division 2 a solidní taktický boj, jakož i respektující přístup k modelování historie a hlubokého taktického boje, z něj činí nejlepší strategickou hru pro více hráčů všech dob všech dob.

Některé z pokrytí, které najdete u kultivovaných supů, obsahují přidružené odkazy, které nám poskytují malé provize založené na nákupech provedených z návštěvy našeho webu. Pokrýváme herní zprávy, filmové recenze, zápas a mnoho dalšího.

Nejlepší bezplatné strategické hry pro prohlížeč v roce 2023!

49 Strategické hry pro prohlížeče zdarma nalezené v našem seznamu! Nejlepší a nejnovější strategické hry prohlížeče najdete pomocí filtrů.

Battle Arena

Forge of Empires

Elvenar

Procházejte platformou:
Populární značky:
Další značky:
Seřazeno podle:

Hra o trůny se blíží

Hra o trůny se blíží

Sláva a sláva na vás čeká ve Westerosu, ve hře Game of Thrones: Zima přichází, oficiálně licencovaná hra pro prohlížeče zdarma založená na epické fantasy sérii od George R.R. Martin.

K dispozici na prohlížeči

Elvenar

Elvenar

V Innogames ‘Elvenar si můžete postavit epické fantasy město, osídlené elfy nebo lidmi, a sledovat, jak roste v rozlehlou metropoli, zaplavila se v bohatství a poháněla se vojenskou silou. Elfové mají k dispozici silnou magii, zatímco lidé jsou dobře obeznámeni ve válce.

K dispozici na prohlížeči

Forge of Empires

Forge of Empires

Forge of Empires je MMORTS založené na prohlížeči od Innogames. Prožijte historii, jak vládnete nad svou říší prostřednictvím fází raných lidských civilizací.

K dispozici na prohlížeči

Battle Arena

Battle Arena

Battle in PVP v reálném čase bojí v MOBA s některými prvky RPG.

K dispozici na prohlížeči

Věčná zuřivost

Věčná zuřivost

Hrajte roli v bitvě mezi bohy a obry ve věčné Fury, bezplatném ARPG z R2 her. Nebe a peklo jsou ve válce a oblast člověka je mezi nimi chycena.

K dispozici na prohlížeči

Runescape

Runescape

Runescape je jedním z nejpopulárnějších prohlížečů MMORPG zdarma, z britského rozvojového studia Jagex. Runescape, zasazeno v podrobném, středověkém fantasy světě epického měřítka jak geograficky, tak historicky, hrdě čerpá svou inspiraci z klasických her na hraní rolí, aby poskytovala současný, inovativní a originální zážitek pro miliony hráčů po celém světě, s populární možností předplatného ještě větší měřítko a ambice, oba běží přímo v téměř jakémkoli prohlížeči počítače.

K dispozici na prohlížeči

Goodgame Empire

Goodgame Empire

. Navrhněte a vybudujte svůj vlastní středověký hrad, vytvořte mocnou armádu a bojujete proti ostatním hráčům na dynamické mapě světa, když se pokoušíte dobýt čtyři království a spojit je pod vašim pravidlem.

Armor Valor

Armor Valor

Vytvářejte své pozemky a vedou válku proti všem příchozím v Armor Valor, norské inspirované strategii RPG z R2Games! Elfové a trpaslíci se spojili proti lidem a ve vzdálené zemi se Orci také zvýšili a vyhlásili válku.

K dispozici na prohlížeči

Pozůstalý odkaz

Pozůstalý odkaz

Pozůstalý Legacy je bezplatná strategická hra s tématem Zombie z R2 her. V blízké budoucnosti se hra odehrává během zamoření zombie.

K dispozici na prohlížeči

Ultimate Pirates

Ultimate Pirates

Avast! Zapněte plachtění a vypleňte volné moře v Ultimate Pirates, webovou MMORPG z Gameforge a Developer Moonmana.

Upírská říše

Upírská říše

Bitva mezi upíry a vlkodlaky se vrací zpět v čase v R2 Games ‘Free-to-play Titul Vampire Empire! Najmout mocné válečníky z historie a mýtu, aby bojovali ve světě nekonečné noci, kde lidé po staletí ne vládli.

K dispozici na prohlížeči

Firestone Idle RPG

Firestone je ve fantasy světě v Alandrii, je nečinný RPG, ve kterém jsou hráči pověřeni budováním nejlepší možné strany hrdinů a jejich používáním k porážce nemrtvých a orků, kteří morí po celém světě. .

K dispozici na prohlížeči

Příbuzný:

  • Nejlepší strategické hry
  • Mmorts
  • MOBA hry
  • Hry založené na založení
  • Obchodní karetní hry

Třetí věk

Třetí věk

Vydejte se na epický příběh slávy ve třetím věku, prohlížeči zdarma MMORPG zdarma z her R2, které vyvolávají obrázky nejogennějších ze všech fantazijních světů. Třetí věk nabízí těžký herní zážitek z PVE příběhu, i když se můžete zapojit do PVP, pokud si přejete.

K dispozici na prohlížeči

League of Angels 3

League of Angels 3

Vydejte se na epickou snahu zachránit svět v League of Angels III, nejnovější vstup do franšízy MMORPG založené na prohlížeči zdarma. .

K dispozici na prohlížeči

Říše: 3. světová válka

Říše: 3. světová válka

Empire: Světová válka je strategická hra založená na prohlížeči zdarma od vývojáře Legends of Honor. Základny hráčů cechů, vlakové jednotky a kontrolujte je v bitvě.

K dispozici na prohlížeči

Call of War

Call of War

Přepište kurz druhé světové války v Call of War, strategické hry založené na prohlížeči zdarma z Bytro Labs.

K dispozici na prohlížeči

Chroniky Eidoly

Chroniky Eidoly

Vydejte se na epické dobrodružství s revoluční grafikou a hratelností v Chronicles of Eidola, bezplatného přehrávacího prohlížeče MMORPG z AmzGame! Coe používá nový 3-D motor k vykreslení svých barevných postav, kouzel a zbraní a divokých příšer v ohromujícím detailu.

K dispozici na prohlížeči

Mars zítra

Mars zítra

Prozkoumejte červenou planetu a zachraňte lidstvo na Marsu zítra, simulační hru pro prohlížeče zdarma z GameFabrik a Bytro Labs.

K dispozici na prohlížeči

Konflikt národů

Převezměte svět ve strategickém konfliktu národů pro strategii bezplatného hraní z Dorado Games a Bytro Labs.

Naruto online

Naruto online

Prožijte své oblíbené okamžiky z Naruto v Naruto Online, MMORPG založené na prohlížeči bezplatně licencovaného Bandai a na základě příběhu Anime. Hrajte jako jedna z populárních postav anime, jako je Naruto Umuzaki nebo Sakura Haruno – vyjádřené jejich anime herci – aby znovu prožili anime nebo si vybrali jednu z pěti postav představujících prvek Země, oheň, vítr nebo blesk a pusťte se do svých vlastních dobrodružství!

K dispozici na prohlížeči

Dračí krev

Dračí krev

Vstaňte znovu k boji proti zlu v 101xp Dragon Blood, epickém prohlížeči zdarma MMORPG, která staví sílu draků pod vaši kontrolu! Probuďte své vnitřní drak a bojují s epickými bitvami proti silám zla ve hře, která obsahuje hluboké přizpůsobení postavy a spoustu obsahu.

K dispozici na prohlížeči

League of Angels 2

League of Angels 2

Vydejte se na epickou snahu zachránit planetu Sapphire v League of Angels 2 (LOA2), pokračování MMORPG založené na prohlížeči zdarma k jedné z nejpopulárnějších her za posledních několik let. .

K dispozici na prohlížeči

Jeden kus online 2

Jeden kus online 2

Jeden kus online 2: Pirate King je bezplatným 2D MMORPG založeným na prohlížeči založeném na nesmírně populární franšíze One Piece, která následuje Luffy a jeho přátele na jeho snaze stát se pirátem králem. V této hře založené na tahu se hráči zpočátku setkávají se svými průvodci, některé z nejpopulárnějších postav na jedno kus a vydali se najít Luffy.

K dispozici na prohlížeči

Čestné legendy

Čestné legendy

Čestné legendy Goodgames je hra pro prohlížeče mmorts zdarma, která dává hráčům na starosti rozlehlé středověké království a umožňuje jim zapojit se do divokých bojů o území a slávu. Zdroje sklizně, daň z vybírání, budování armád, najměte statečnou hrdiny, připojte se k alianci a napadnou své nepřátele, ale pozor, ale pozor, ale pozor!

K dispozici na prohlížeči

Lovec karet

Lovec karet

Card Hunter je hra založená na 2D prohlížeči, která kombinuje prvky herní karetní hry a stolních her. Vyvinul a publikoval Blue Manchu, Card Hunter dává hráčům zážitek hrát jako člověk, hrající hru na hraní rolí.

K dispozici na Windows

K dispozici na prohlížeči

Vikingové: Válka klanů

Vikingové: Válka klanů

! Začnete malé, s jedinou zničenou vesnicí pod kontrolou.

K dispozici na prohlížeči

Star Trek: Alien Domain

Star Trek: Alien Domain

. Hra obsahuje nový příběh Star Trek, desítky nových hvězd a mimozemšťany.

K dispozici na prohlížeči

Siegelord

Siegelord

Siegelord je zdarma hrát 2D středověké fantasy mmorty založené. Hra RTS je vydána společností 37 Games Entertainment je kombinací strategie a civilizační budovy.

K dispozici na prohlížeči

Tribal Wars 2

Tribal Wars 2 je vydáno společností Innogames, strategie MMO založená na prohlížeči, která umožňuje hráčům vládnout nad hradem ve středověkém království sužovaném věčnou válkou. Země se potýká s nocí a barbary v tomto pokračování online strategií městské budovy Tribal Wars.

K dispozici na prohlížeči

Sparta: Válka říší

Sparta: Válka říší

Sparta: War of Empires je zdarma.5D prohlížeč mmorts nastavený během mýtického řeckého světa 5. století. Hráči vytvářejí a spravují svůj městský stát prostřednictvím výstavby různých budov, vojáků a diplomatických snah s AI i dalšími hráči.

K dispozici na prohlížeči

Vojáci Inc

Vojáci vč.

Ve vojácích vč., Přebíráte velení vojenské základny ve válce zničené Zandií a soutěžíte s dalšími vojenskými veliteli, aby pro svého klienta přinesli největší zisk. Vytvářejte svou energetickou základnu prostřednictvím války nebo diplomacie a vybavte své vojáky lepším a lepším vybavením, abyste mohli přijmout náročnější smlouvy na větší rizika a větší odměny.

K dispozici na prohlížeči

Nords: Heroes of the North

V Nords spravujete pevnost jako vassal krále Bjorna, držíte orky, elfy, nororseny a draky ve frontě, když odrazíte nemrtvé hordy darebné ledové královny. Budete muset smíchat strategii a diplomacii, abyste udrželi své síly pod kontrolou a připravte je na válku proti královské ledové královně, stejně jako své soupeřící lordy Nord Lords.

K dispozici na prohlížeči

Často kladené otázky

Co jsou to strategické hry pro prohlížeče?

Hry strategie prohlížeče jsou hry, které vyžadují, aby hráč pečlivě myslel, protože každé rozhodnutí hráče nakonec povede přímo k vítězství nebo porážce. Jednoduše byste mohli přesunout svou královnu na virtuální šachovnici, určovat, kterou kartu hraje ve vašem příštím zápase Hearthstone, nebo dokonce poslat své jednotky Kalvárie do roztříštěnosti. Ať tak či onak, vaše rozhodnutí a rozhodnutí vašeho soupeře, AI nebo jiného člověka, určí, kdo vyhraje.

Když je strategická hra „založená na prohlížeči“, znamená to, že ji můžete přehrávat na svém počítači nebo mobilním zařízení s ničím jiným než připojením k internetu a internetovým prohlížečem. Není nutné žádné stahování.

Jaká je nejlepší strategická hra zdarma online?

.

Hraní šachů online, hraní Hearthstone nebo vyzkoušení Forge of Empires jsou všechny strategické hry, ale pocházejí z široce odlišných žánrů.

Zde je několik her, které vám mohou začít hledat populární strategické hry založené na prohlížeči, které můžete hrát zdarma:

1. Forge of Empires
2. Elvenar
.
4. Hra o trůny se blíží
5. Travian