15 nejlepších map Minecraft pro hraní s přáteli, 25 nejlepších map minecraft všech dob (2022) | Beebom

25 nejlepších map minecraft všech dob

Stažení 11 způsobů, jak zemřít

15 nejlepších map minecraft pro hraní s přáteli

V Minecraft mohou hráči vytvářet různé typy světů, včetně světů přežití vanilky, kreativních světů, plochých světů, světů dobrodružných režimů a dalších. Mohou dokonce stáhnout varianty vytvořené ostatními hráči. To umožnilo jeho rozsáhlé hráči Playerbase vytvořit některé z nejlepších map Minecraft a sdílet je online. Tyto mapy mohou být založeny na ději a mohou obsahovat různé balíčky textury a datových balíčků, což uživatelům umožňuje prozkoumat hru s karanténou úplně jiným způsobem.

Zde jsou některé z nejlepších vlastních map, které můžete vyzkoušet.

Poznámka: Tento článek je subjektivní a pouze odráží názor spisovatele. I když je tento seznam pro rok 2023, existuje několik map, které jsou docela staré, ale jsou ikonické a stojí za to se podívat.

Nejlepší mapy Minecraft v roce 2023

1) SkyBlock

SkyBlock Custom Map existuje již nějakou dobu a je stále jedním z nejslavnějších konceptů. Když hráči vstoupí do běžného světa, mají obvykle spoustu zdrojů. SkyBlock je však tlačí, aby přežili s omezenými zdroji a stále postupovali ve vanilkovém příběhu.

2) Herobrine Mansion

Herobrine Mansion je další slavná vlastní mapa. Hráči mohou projít masivním zámkem, bojovat s několika nepřáteli, řemesla a používat jedinečné zbraně a brnění a pokusit se odhalit tajemství nejslavnější mýtické stvoření hry.

3) Parkour Paradise

Parkour je populární mini-hra, kterou si hráči užívají v titulu Sandbox. Tato konkrétní vlastní mapa je docela zábavná, protože je rozdělena do mnoha parkourových sekcí s různými tématy. Toto je zábavné stvoření hrát a soutěžit s několika přáteli.

4) OneBlock

Jednou z nejzajímavějších vlastních map inspirovaných Skyblockem byl Oneblock. Tato vlastní mapa ji povede do extrému a vyvolává hráče na jednom bloku trávy. Tento blok však lze nekonečně těžit, aby se získalo všechny druhy různých bloků. Tímto způsobem mohou hráči postupně postupovat a dokončit vanilkový příběh zcela jedinečným způsobem.

5) Poison 2.0

Poison 2.0 zjevně není pro slabé srdce. Je to velmi děsivá vlastní mapa, kde hráči musí bojovat proti vesničanům a sloupcům s vlastními texturami, chováním a zvuky. Skvěle vytvořilo struktury, které člověk musí procházet a vyhýbat se děsivým vesničanům a davy Pillager.

6) Využití

Crafty Cannoneers je nová vlastní mapa vyrobená v roce 2022. Je to mapa pro více hráčů, kde jsou vytvořeny dva týmy s tolika loděmi. Nejprve hráči musí shromažďovat všechny zdroje z ostrova mezi loděmi a poté pomocí zdrojů vytvořit zbraně k natáčení a zničení lodí ostatních. Je to extrémně zábavný herní režim, který lze přehrávat na serveru pro více hráčů.

7) Daveova kletba

Dave’s Curse je pokračování vlastní mapy Barosa Curse. Pokračuje příběhem kletby, který byl způsoben příteli postavy ve hře, Dave. Cílem je hrát jako dvě postavy, aby zachránil Davea tím, že prochází několika hádankami a bojujeme s kletbou, která ho trápí.

Má skvělý příběh, který stojí za to se odhlásit, i když jeho mechanika a animace se cítí základní.

8) Diamond Sword RPG: Full Remaster

Původní mapa RPG Diamond Sword, inspirovaná sérií jako The Legend of Zelda. Bylo tedy rozumné, že mapa nakonec obdrží remaster a fanoušci fantasy příběhů a hraní RPG to nechtějí nechat ujít.

Kompletní s tunami hádanek, šéfů a příběhem, který porazí zasahující zlé, plné remaster Diamond Sword RPG stále stojí za čas hráče.

9) taneční parket

Na rozdíl od názvu není taneční parket jen mapa, kde hráči mohou udělat trochu krčícího tance. Místo toho tato mapa nabízí 11 odlišných minihrů, které lze přehrát sólo nebo s přáteli. Od házení tridentů v zombie po hádání pixelského umění a krále kopce je v této osamělé mapě spousta možností.

Není pochyb o tom, že tato mapa má své vlastní téma tanečního klubu, ale minihry se drží samy o sobě, pokud nic jiného.

10) Hypercube

Pro pěkný zážitek z ohýbání mysli vše v Minecraftu je Hypercube velkolepou mapovou možností. Ačkoli mapa začíná v poměrně standardním 3D prostředí, hráči mají držení ceny, který je schopen otočit jejich okolí kolem letadla XW a vytváří čtyřrozměrné hádanky.

Ačkoli tato mapa není nejdelší, pokud hráči vědí, co dělají, zjištění hádanek bez jakékoli formy průvodce nebo průchodu může výrazně prodloužit čas mapy do dokončení.

11) Strážci v Nether

I když se jedná o starší mapu Minecraft, Strážci z Nether zůstávají skvělou mapou hraní rolí s solidním příběhem obklopujícím titulární obránci hořící dimenze a nether hvězdy. Hráč musí pomáhat strážcům proti útokům zlověstné agentury Halton, která má několik docela špatných plánů na invazi do Nether a přejetí hvězd.

S hrou v hodnotě dvou hodin, vlastního vybavení a předmětů a osmi bitvami šéfů by hráči měli plnit akční činnost v Guardians of the Nether.

12) Hororový experiment

Tvůrci Minecraft někdy dělají mapu tak jedinečnou, že se téměř cítí jako vlastní hra. To je přesně to, co hororový experiment dosahuje, protože jeho odborník používání vlastních modelů, textur, zvukových efektů a dalších aktiv vytváří hororový zážitek, který se mnoho map může shodovat.

Kompletní s cutscenes, zametací a strhující sada míst a vlastní stvoření, která procházejí v noci.

13) Konce ´tm

Pokud si hráči Minecraft vždy představili robustnější verzi konečné dimenze, pak se tato mapa může velmi dobře vyhovovat jejich potřebám. Koncové nářek je zaměřen na příběh v ostatních světových nových biomesech konce a hromady intenzivního boje PVE. Ještě lepší je, že má hlasové herectví, vlastní textury a obsah a dokonce i vlastní hudbu.

Je jasné, že tato mapa je prací lásky a fanoušci Minecraft pravděpodobně ocení její inovativní práci, aby oživili konec a aby se cítili zcela nový i veteránům.

14) Převinout čas

Jedním z nejzajímavějších příspěvků v mapách Minecraft v posledních letech je čas převinutí, který hráčům ponechává pouze 60 sekund, aby zachránil svět před Armageddonem. Jediný trik je, že mají zařízení, které se vrátí zpět 60 sekund a začne. Rychlým vyřešením hádanek a převíjejícího času bude hráči nakonec schopni překonat příchozí kalamitu a zachránit svět!

15) Silent Hills: Hratelné upoutávky

Předtím, než byl odstraněn z digitálních výkladů od Konami, bylo demo hry známé jako PT vytvořené Hideo Kojima a Guillermo del Toro plánováno jako upoutávka na titul Silent Hill známý jako Silent Hills. Bohužel se to nikdy nestalo, ale hráči stále považují PT za jednu z nejzajímavějších a nejznámějších hororových zážitků všech dob.

Tato mapa, jak název napovídá, je rekreací milovaného demo PT vše v rámci Minecraftova motoru. Není to dokonalý klon individuálního, ale je to pozoruhodně dobře vyrobené všechny věci. Pokud hráči milují hrůzu, bylo by škoda, že tuto mapu nezkusí.

25 nejlepších map minecraft všech dob

25 nejlepších map minecraft všech dob

Svět Minecraft je nabitý neomezenými možnostmi, včetně četných biomů, rozměrů, davů a ​​co. Můžete prakticky zažít různé hry uvnitř jediného světa Minecraft. Co je ještě lepší, je to, že se nemusíme ani spoléhat na vývojáře pro takový obsah. Díky komunitě máme nejlepší kožešiny Minecraft, shader balíčky, mody a modpacks a řadu chladných a úžasných Minecraft 1.18 semen. A stejně tak je to v případě map Minecraft, které po léta bavily hráče. Nyní jste na vás, abyste je vyzkoušeli, a my jsme zahrnuli různé mapy, od Speedrunning a Parkour po multiplayer, do tohoto dlouhého seznamu. Nyní je tu hodně co rozbalit, takže už neztrácejte čas a podívejte se na nejlepší mapy Minecraft.

Nejlepší vlastní mapy Minecraft (2022)

Všechny mapy Minecraft v tomto článku mají jedinečné rysy a obstarávají různé styly hraní, přístupné na Javě i na vydání Bedrock. Náš seznam není zařazen, proto použijte níže uvedenou tabulku k prozkoumání mapy, která zachytí vaši fantazii.

1. Zamořeno

Napadený je mapa pro více hráčů a vyhledávání. Podobně mezi námi je to mapa PvP, kde Jeden hráč je zamořen a musí lovit všechny kolem nich. Mezitím se přeživší hráči musí jakémukoli zamořenému hráči jakýmkoli způsobem vyhnout. Na této mapě jsou 3 oblasti, více power-upů a tuny skrytých míst.

Zamořeno - skrýt a hledat

Pokud plánujete hostování hry se svými přáteli, je to pro vás nutností mapa. Pokud jde o hru, existuje a normální režim a dva další herní režimy přístupné na této mapě. Lze omezit vizi hráčů a druhý může učinit zamořené hráče neviditelné. Bez ohledu na to, jak ji hrajete, má tato mapa hlavní potenciál, aby vás bavila celé hodiny.

2. Funland 3

Jak uvádí jméno, tato mapa nám poskytuje obrovskou zábavní zemi více než 100 různých oblastí k prozkoumání. Tématický park má 36 horských tácků, 17 vodních jízd, 17 restaurací, 7 obchodů a 6 projížďka. A to je vyloučení 26 dalších jedinečných aktivit. Ať už si chcete užít jízdy nebo vidět obří sochy, tato mapa má všechno.

Funland 3

Ale pokud jste více ve hře založené. Můžete hledat tajné oblasti po celé mapě a zjistit skrytou historii parku. Navíc je tato mapa od roku 2013 a stále funguje s nejnovějšími 1.18 Aktualizace. Takže je to určitě historický vstup, který byste si neměli nechat ujít.

3. Minechester City

Než hádáte, chci objasnit, že tato mapa není rekreací Manchester City z Velké Británie. Místo toho je to plnohodnotné jedinečné město Minecraft, které má mrakodrapy, domy, letiště, nemocnice a další. Mapa trvalo několik týdnů a vytvořilo se 6 stavitelů. A jejich úsilí je jasně viditelné, jakmile mapu otevřete.

Minechester City

Na rozdíl od několika jiných her na otevřeném světě jsou domy na této mapě kompletní ve svém designu. Můžete prozkoumat uvnitř i pod mnoha budovami. V průběhu se skrývá dokonce některá velikonoční vejce, která se můžete pokusit najít.

Stáhněte si Minechester City

4. Nebeský hrad

Kdybychom si museli vybrat nejkrásnější a královskou mapu Minecraft na našem seznamu, je to ono. Má to Úžasná pozornost k detailům Z každého úhlu. Hrad má věže, komory, trasy a všechno mezi. A na vrchol, hrad se nachází na vrcholu útesu a obklopen lesem, který přispívá k jeho estetice.

Nebeský hrad

Jedinou nevýhodou této mapy je nedostatek interiérů nebo jakýchkoli pokojů na hradu. Úžasná flóra a dekorace kolem ní i když jsou více než dost, aby to nahradily. Navíc jeho tvůrci také umožňují hráčům používat je na svých serverech, pokud jim připisujete.

Stáhněte si nebeský hrad

5. Mega Sky Grid

Některé mapy mají struktury a jiné mají města. A tato mapa je jen mřížkou bloků. Můžete také cestovat do Nether, abyste našli totéž. Existují také některé truhly, s předměty, které nemůžete získat jinak v přežití. Najdete konečný portál pro dokončení hry na této mapě, což obvykle není případ většiny vlastních map.

Mega Sky Grid

Ale teď, proč byste chtěli hrát v mřížce bloků? Protože Každý blok na této mapě je velikost kusu, který se skládá ze 16 bloků. Pokud jste si to dosud nevšimli ani neuznávali textury hry, je tato mapa vaše šance plně se do nich ponořit. Ale musíte mít nějaké dovednosti parkouru, abyste se dostali do každého obřího bloku. Vyzkoušení našich nejlepších map Minecraft Parkour je tedy lepší způsob, jak k nim přistoupit.

Stažení Mega Sky Grid

6. Divoký západ

Pokud se zaměříme na estetiku hry, zdá se, že Minecraft je nastaven na divokém západě. Existují dřevěné nástroje, koně a vesnice, které musíte chránit. Můžete dokonce najít zvířata, farmy a dřevěné struktury, které dokončují celou vibraci. Jediná věc, kterou potřebujete, je úkol splnit a zážitek z divokého západu je úplný. Tato mapa Minecraft vám to dává jen.

Mapa Minecraftu z divokého západu

Mapa vyrobená v roce 2013, stále pracuje s nejnovějším 1.18.1 Aktualizace. Nabízí nám divoké západní město, které musíme prozkoumat a chránit. Existuje několik mini-questů, nepřátel a dokonce i výzvy založené na farmách, které můžete převzít. Než se však ztratíte v tomto novém světě, nezapomeňte nainstalovat přidružený balíček textury, aby se zvýšila vaše zkušenosti.

7. 11 způsobů, jak zemřít

Hlavním cílem na jakoukoli přežití nebo mapu puzzle Minecraft je vyhnout se umírání. Ať už je to z poškození podzimu, davy nebo cokoli jiného, ​​přežití je způsob, jak vyhrát úkol každé mapy. Ale ne na této jedinečné mapě. Jediným způsobem, jak se na této mapě posunout kupředu, je najít způsob, jak zemřít. Ačkoli to není tak snadné, jak byste mohli očekávat.

11 způsobů, jak zemřít

Hlavním cílem je na této mapě pro jednoho hráče celkem 11 jedinečných úrovní, přičemž kreativní úmrtí je hlavním cílem. Navíc, přidávání jedinečného zvratu celé konceptu, jsou úrovně inspirovány různými populárními dětskými filmy. Takže, pokud znáte své pohádky, tato mapa by na vás mohla být snadná.

Stažení 11 způsobů, jak zemřít

8. Přežití vor

Tato mapa poskytuje konkurenci nejlepších ostrovních ostrova A Vor uprostřed oceánu. Mapa testuje vaše dovednosti přežití a pomyslet na herní pocity používat omezené materiály a porazit hru. Pokud jde o náš tření, dostaneme pouze strom a hrudník na našem malém voru. Takže jo, pokud nejste mistrovským přírodou, jako je Bear Grylls, bude tato mapa představovat hlavní výzvu pro většinu hráčů.

Přežití vor

Chcete -li vyrovnat podmínky Mapa má také 2 vlastní obchody, kde můžeme získat nějaké vzácné předměty. I když i po jejich získání, vaše přežití nebude snadné. Koncept mapy je podobný mapům Skyblock, ale přítomnost dřevěných struktur a hodně vody je jedinečná. Pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto mapu, před umístěním lávy nezapomeňte dvakrát myslet.

Stáhněte si přežití raftu

9. Stezky Maze Runner

Pro Minecraft existuje spousta bludiště. Toto je jedinečná mapa Inspirován románem Maze Runner’s Román Jamese Dashnera. Vynoříte se uprostřed ničeho bez stop o tom, co dělat. Kdekoli se podíváte, existují jen kamenné zdi, které tvoří obří bludiště. A jak byste mohli očekávat, naším cílem je uniknout.

Mapa Minecraft Hunger Games

Ale nedostaňte se dopředu. Vstup do bludiště se otevírá pouze během noci, což je také čas, aby se Minecraftovy nepřátelské davy vynořily. Takže každou noc musíte strávit nějaký čas v bludišti a vrátit se do kamenné oblasti, dokud jste nevymysleli celý svět. Pokud se rozhodnete zůstat v bludišti během dne, její příšery vás budou lovit a dveře do kamenné oblasti zůstanou zavřené. Je to a Dobře promyšlená a zábavná mapa Abyste vás udrželi celé hodiny.

Stáhnout Maze Runner

10. Komunikujte 2

Pustíme se do kooperativní hry, máme mapu dvou hráčů s názvem Communicate. Je to jednoduché Mapa založená na hádankách s 10 hádankami. A žádná z nich nemůžete vyřešit bez pomoci svého partnera. Zůstávající jménem se celá mapa zaměřuje na komunikaci mezi vámi a vaším partnerem. Na této mapě nemůžete jít sólo.

Komunikujte 2 mapa Minecraft

Je to úžasná mapa pro lepení jako přátele a páry. Ale můžete to také vzít jako šanci zažít hry, jako jsou to, trvá dva, aniž byste opustili Minecraft. Jedinou nevýhodou je, že některé únavné hádanky mohou vést k debatnímu zasedání, pokud nemáte velkou a jasnou komunikaci se svým partnerem.

Stáhnout Communicate 2

11. Amberlight City Apokalypse

I když můžete prozkoumat nejlepší semena Minecraft pro stavbu základů a měst, budování města je samo o sobě obrovskou výzvou. Ale to, co je ještě těžší, je vytvoření opuštěného. Tato apokalyptická mapa nás upouští uprostřed Amberlight City. Město čelilo hlavní válce, ale moc z toho přežilo katastrofu. Po celé mapě najdete podrobné známky ničení. Nejviditelnější je obrovský kráter, kde bývala radnice.

Amberlight City Apokalypse

Pokud jde o hratelnost, mapa nemá k ní žádné úkoly ani skutečné dobrodružství. Můžete to prozkoumat, inspirovat se z toho nebo z něj udělat svou základnu. Pokud jde o interiéry, většina budov je prázdná, ale zapadají přímo do estetiky mapy. Totéž platí pro flóru a její stopy se šíří po celé oblasti.

Stáhněte si Amberlight City Apokalypse

12. Moderní dům

Společnou touhou napříč komunitou je postavit si vlastní dům Minecraft. Tato mapa nám nabízí jednu z nejlepších verzí takového domu. Po designu luxusního moderního domu má struktura této mapy krásný exteriér a podrobný interiér. Dům zahrnuje ložnice, koupelny, kuchyň, garáž, kancelář a mnohem více.

Moderní dům

Nezapomenout, veškerý nábytek a předměty na této mapě používají existující bloky Minecraft. Nejsou zapojeny žádné mody. Takže, i když jej nepoužíváte jako svůj hlavní dům, můžete určitě vzít domů tunu úžasných nápadů na nábytek.

Stáhněte si moderní dům

13. Světový svět Star Wars

Sbírka obsahu založeného na ventilátoru je vždy neúplná bez nápadů převzatých z různých fandomů. Nemůžeme tedy vynechat mapu Minecraft, která vzdává hold jednomu z největších fandomů. Vesmírný svět je Mapa zábavního parku s tématem Star Wars. Nabízí nám 9 jedinečných atrakcí spolu s řadou mini-her.

Světový svět Star Wars

Dostaneme horskou dráhu, oblast parkouru a mnohem více, včetně obřích soch a dokonce i hvězdy smrti. Jakmile se však s touto mapou cítíte spokojený, je čas přejít na další dvě mapy od stejného vývojáře a vytvořit trilogii zábavních parků Star Wars.

Stáhněte si vesmírný svět Star Wars

14. Úniková místnost

Úniková místnost v nejlepších mapách Minecraft

Jak říká název, naše další mapa je jednoduchá úniková místnost. Musíte najít náznaky, vyřešit hádanky a udělat cestu ven z oblasti. Existuje několik místností ve zvyšování pořadí obtížnosti pro vás. Každý z nich sleduje podobnou estetiku a zároveň nám dává nové výzvy.

Stáhněte si únikovou místnost

15. Diamond Sword RPG

Dále vám přineseme jednu z největších map Minecraft vůbec. Z hlediska světové velikosti to není jen obrovské, ale dokonce i Velikost souboru mapy je přes 1 GB. Obvykle mapuje maximum kolem 50 – 100 MB, včetně balíčku zdrojů. Ale velikost začne mít smysl, když se podíváte na změny, kterou tato mapa přináší do hry. Dostaneme Nové biomy, nové davy, nové zbraně a různé mini-hry.

Diamond Sword RPG

Mapa nahrazuje téměř všechny textury ve hře, písma, hudbu a dokonce i animace. Davy jako vesničané (s určitými úlohami) vypadají na této mapě jinak. Navíc existují také nové struktury, včetně hradu, ale to je jen škrábání povrchu této mapy. Musíte strávit alespoň 10 hodin zkoumáním, abyste ocenili toto jedinečné tvorbu.

Stažení Diamond Sword RPG

16. Flappy Bird

Flappy Bird in Best Minecraft Maps

Ponechání velkých sestav za sebou, tato mapa nás zavede zpět do jednodušších časů. Umožňuje nám hrát populární hru Flappy Bird od začátku roku 2010 v Minecraft. The Mapa je 2d, a textury způsobují, že hra je téměř nerozeznatelná od skutečné. Pokud jde o hratelnost, musíte létat s ptákem a vyhnout se překážkám. Navíc, na rozdíl od většiny 2D map, je tento multiplayer kompatibilní.

Stáhněte si Flappy Bird

17. SkyBlock LuckyBlocks

Naše další mapa je mapa Minecraft-příkazka pro multiplayery, která je pro více hráčů, exkluzivní. Vytváří nás to na plovoucího ostrova složeném z šťastných bloků. Nevíte, co byste mohli získat při porušení každého z nich. I když vám někteří mohou dát vzácné kořistní předměty, jako jsou Enchanted Books, jiné by vás mohly vést zpět k vašemu bodu tření.

SkyBlock LuckyBlocks in Best Minecraft Maps

Podobně jako u jiných map SkyBlock je cílem zde naplánovat, prozkoumat a vybavit všechny výzvy mapy. Mapu můžete hrát sami, ale prozkoumat ji s přáteli je mnohem zábavnější.

Stáhněte si LuckyBlocks

18. Zámek hrůz

Hororové mapy v Minecraftu obvykle nedodržují humbuk kvůli jejich předvídatelnému designu. Ale tato mapa na podloží vám jistě dává noční můry. Umožňuje nám prozkoumat obrovské sídlo vlkodlaci číhající všude kolem nás. Mapa má vlastní davy, předměty a úžasný příběh.

Zámek hrůz

Jedinou nevýhodou této mapy je, že není přátelský pro začátečníky. Mnoho hráčů se nemusí ani dostat do finálního boje šéfa, díky divokým vlkodlakům.

Stažení Zámek hrůz

19. Zima přichází

Pokud máte rádi zasněžené biomy Minecraft, je tato mapa pro vás. Vytváří nás v zimním říši divů s generací vlastního světa s pouhou zimou. Svět je dostatečně velký, aby vás bavil celé hodiny. I s nejdůležitějším kosmetickým obsahem má mapa mnohem více co nabídnout. Existují mini-Quests a dokonce i hlavní bojový šéf, abyste se dostali. Jedinou nevýhodou této mapy je to je to exkluzivní pro trh Minecraft.

Zima přichází v nejlepších mapách Minecraft

Stáhnout zimu přichází

20. Encanto’s Casita Madrigal

2021 pro předplatitele Disney+ skončilo třeskem díky animovanému hitu Encanto. Tato mapa je určena pro fanoušky Encanto a rozhodně to žije až do humbuku filmu. Dostaneme „Casita Madrigal“, kde se koná většina filmu. Obklopujete masivní biom džungle, který přispívá k jeho estetice.

Encanto-Casita Madrigal

Pokud jde o interiér, pokoje Casita nejsou zařízeny, protože nebyly ve filmu zobrazeny. Ale všechno ostatní je pokryto, spolu s nejmenšími detaily. Pokud jde o hratelnost, mapa nám dává pouze estetickou strukturu. K tomu nejsou spojeny žádné úkoly ani příběhy. Ale pokud chcete něco dobrodružného, ​​zkuste některé z nejlepších map dobrodružství Minecraft pro nepřetržité akce.

Stáhněte si Encanto’s Casita Madrigal

21. Liyue Harbor (dopad Genshin)

Liyue Harbor z dopadu Genshin v nejlepších mapách Minecraft

Pokud hrajete populární hru Genshin, bude tato mapa Minecraft vaším bezprostředním oblíbeným. Přináší nám přesnou rekreaci přístavu Liyue, čínského města ve hře. S 500 hodinami práce, Každá struktura na této mapě je replika stupnice 1: 1 zdrojového materiálu. Na rozdíl od skutečné hry však k této mapě není připojen žádný úkol.

Stáhněte si přístav Liyue z dopadu Genshin

22. Mini Země

Toto je jedna z nejunikátnějších map Minecraft a nemůžete si to nechat ujít. Vynoří nás to ve světě, kde pevnina je tvarována jako kontinenty Země. Je přesný, pokud jde o tvary a generování terénu. Přesto však neexistují žádné hranice země, které by design udržoval jednoduchý. Pokud nežijete v Antarktidě nebo v menších ostrovních zemích, nebude vaše země těžké najít.

Mini Země mapa v mapách Best Minecraft

Země, které nám tato mapa nabízí, je plochá, ale rozhodně stimuluje. Pokud jde o hratelnost, existuje mnoho struktur, které najdete a prozkoumáte. Na této mapě můžete mít pravidelný přežití, ale jeho svět je předvídatelnější než kterýkoli jiný. Ale pokud to nestačí, můžete zkusit dostat ruce na model Země v Minecraftu, který se už nějakou dobu vyvíjí.

Stáhněte si mini Earth

23. Shiganshina (útok na Titan)

Naše další mapa je oblíbená mezi všemi fanoušky anime, kteří hrají Minecraft. Vzdává hold slavné anime sérii „Útok na Titány„Obnovením jeho okresu Shiganshina. Mapa používá balíček textur a je přesný až do minutových detailů města. Ale kvůli čirému množství budov má většina struktur pouze exteriér.

Shiganshina (Attack on Titan) v nejlepších mapách Minecraft

Stejně jako anime je město obklopeno stěnami a kolosální Titan na nás zírá z jedné strany. K překročení hraničních stěn musíte použít říční systém města. Mapa byla poprvé vydána v roce 2013, ale pracuje bez problémů na nejnovějším Minecraft 1.18 Aktualizace. Pokud jde o nevýhody, mapa zmeškala příležitost připojit úkol do okresu.

Stáhněte si Shiganshina

24. Pět nocí v Mickey’s

Pokud jste to ještě neuhodli, tato mapa vezme koncept hororové hry pět nocí ve Freddy’s a aplikuje to na dům Mickey Mouse. Na rozdíl od většiny map FNAF je tento velký a dobře funguje s novými verzemi hry. Ale pokud si nepřejete vidět strašidelnou stránku jednoho z vašich oblíbených dětských karikatur, přeskočení přes to může být moudrá volba.

Pět nocí v Mickey

Pokud jde o hratelnost, musíme na této mapě přežít pět nocí. Existuje více zdrojů světla a další stroje, které udržují příšery na uzdě. Ale všichni vyžadují manuální interakci. Takže vždy musíte být pozorní a na nohou, pokud plánujete porazit tuto hororovou mapu.

Stáhněte si pět nocí na Mickey’s

25. Mapa výstupu valorantu

A konečně, na shrnutí, máme jednu z nejslavnějších map v komunitě Minecraft. Obnovuje výstupní mapu z populárního konkurenčního střelce FPS, Valorant. Ascent je plovoucí město ve Valorant a dokonce na naší mapě Minecraft. Pozornost k detailům z hlediska barvy a struktury je působivá.

Mapa výstupu valorantu v nejlepších mapách Minecraft

Na rozdíl od Valorant nám mapa umožňuje prozkoumat oblasti, které jsou obvykle v Ascentu nehraditelné. Pokud je vaše skupina přátel aktivní ve Valorant, je to jen mapa, kterou musíte přesunout do světa Minecraft. A když jste u toho, umožňují jednomu z nejlepších moderů Minecraft, aby ve hře dostali zbraně.

Stáhněte si Valorant Ascent

Vyzkoušejte nejoblíbenější mapy Minecraft

Takže to je do značné míry. Ať už se chystáte projít klidnou procházkou ve virtuálním světě nebo soutěžit proti svým přátelům, náš seznam nejlepších a bezplatných map Minecraft je vše, co potřebujete. Pokud jste na edici Java, nezapomeňte nainstalovat Optifine v Minecraftu, aby se zlepšil výkon a hladce načíst některé těžší mapy. Alternativně jej můžete také použít k povolení shaderů v Minecraft 1.18 a úplně přepracovat grafiku hry. Na druhou stranu, hráči na podloží již mají přístup k RTX v Minecraft, což může tyto mapy již vypadat co nejlépe. S tím bylo řečeno, na které mapě na tomto seznamu jste nejvíce nadšeni? Řekněte nám v komentářích níže!