15 nejlepších ninja her z roku 2023, 30 nejlepších ninja her všech dob – Gamerranx

30 nejlepších ninja her všech dob

Pokud jste ve svých titulech Metroidvania a možná některé z titulů, které vystupovaly v našich nejlepších nezávislých hrách na Nintendo Switch.

15 nejlepších ninja her z roku 2023

 • 1. ledna 2023
 • Seb Santabarbara

Připojte se k nám, když se vplížíme skrz stíny a hledáme nejlepší hry Ninja z roku 2023, ovládáme naše katanany a upínáme kouřové bomby ve všech směrech!

Vždy jsem chtěl být ninja. Jsou bez námahy v pohodě, plíží se dovnitř a ven ze stínů a objevují se na místech, kde je nejméně očekáváte bez zvuku.

A jejich dovednosti s čepelí jsou na špičkové úrovni. Navíc nosí hodně černé, takže technicky jsou to jen hardcore goths, správně?

Naštěstí pro většinu mé rodiny a přátel nikdy nebude svět, ve kterém se stanu ninja. To znamená, že není žádná šance, že bych se zabil nebo se vychvaloval tím, že jsem při každé šanci, kterou dostanu.

Následující hry zahrnují veškeré tajemství a intriky této elitní bojové síly, zapouzdřují neuvěřitelné japonské příběhy a prvky folklóru, které vás nechávají a chtějí provést další výzkum.

Hej, jakékoli hry, které propagují čtení, jsou v mé knize v pořádku!

Pojďme tedy rozbít a podívat se na nejlepší hry Ninja všech dob. Můžete všichni počkat, až mi vyblednu do pozadí?

(Dobře, jsem ve vedlejší místnosti. Začněte číst!)

Obsah

15. Ninja Blade (2009)

Nejlepší hry Ninja - Ninja Blade Game Case Cover Art Xbox 360

Pojďme odstartovat tento seznam nejlepších her Ninja s nejvíce ninja znějícím titulem – Ninja Blade.

Co se stane, když experimentální parazity vytvářejí super silné příšery po infikování lidských hostitelů?

Svět posílá stávkovou skupinu ninjů, aby vyřešil problém, to je co!

Toto je příběh záchrany světa při řešení zrady ve vašem týmu. Dobrý starý příběh pomsty, to je to, co se nám tady líbí v Retro Dodo!

Hrajte jako Ken Ogawa, když se pohybujete po úrovních, které vám dávají vážnou hodnotu za peníze. Zdá se, že tato hra pokračuje navždy!

Upgradujte zbraně zabíjením nepřátel a shromažďováním předmětů. Uvízněte se do scénářů QTE a pronásledujte šéfa úrovně až po úroveň od samého začátku každé fáze.

Pojďme na chvilku chatovat. Xbox 360 vyšel v roce 2005, ale tato hra stále vypadá fenomenální. Stále jsem ohromen, kdykoli vidím panoráma města nebo se ocitám v horku bitvy, Katana je nakreslena a připravená k akci.

Možná budu muset napsat zbytek tohoto článku v Ninja Gear, už jsem příliš nadšený!

14. The Messenger (2018)

Nejlepší hry Ninja - pouzdro na hru Messenger PS4

Jednou z nejzajímavějších her Ninja pro PS4 je The Messenger. Stejně jako 8. titul v našem seznamu níže, může se pochlubit retro pocitem a zároveň prosazovat hladké hry a úhledné vizuály.

Pokud jste ve svých titulech Metroidvania a možná některé z titulů, které vystupovaly v našich nejlepších nezávislých hrách na Nintendo Switch.

S prvky času cestování a upřímně řečeno, ginormové šéfy, jako je ten na obrázku níže, je pro fanoušky Ninja spousta, aby se jejich meč potopili do meče.

Zatímco hráči ovládají ninja během hry, není nutné být tolik tajných a vplížit se na lidi. Představte si, že Monster World IV měl místo Ashy ninja ninja a získáte obecný pocit hry.

Toto je také docela vtipná hra, s komediálními postavami a použitím suchého humoru v celém, což z něj dělá příjemný titul pro znovu a znovu hrát.

A hudba … jaký soundtrack. Pokud si můžete vyzvednout kopii tohoto zvukového doprovodu na vinylu, určitě doporučuji dát jí poslouchat!

13. Shadow of the Ninja (1990)

Nejlepší hry Ninja - Shadow of the Ninja Nes Her Case Cover Art

Shadow of the Ninja nás vezme až do dnů NES. Představte si, že sadistický vládce dobyl New York a vy jste byli jediný, kdo by je mohl zastavit.

Podívejte se na výše uvedený případ; Hayate má robotickou paži. Pamatujte, že až se dostanete na titul na 10. místě.

Tato hra má silný pocit z Castlevania, s hráči, kteří se pohybují přes úrovně bočního porovnávání, kteří zabíjejí nepřátele a na konci čelí obrovským šéfům.

Hrajte jako lord Hayate nebo Lady Kaeda, kick-ass ninjas, který Somersault a Slash, když vyzvednou nové zbraně, a najdou pohárky, aby jim dali výhodu nad jejich soupeři.

Ačkoli s těmi epickými katany, myslím, že mají veškerý výhodu, kterou potřebují!

A víte, co znamená dvě hlavní postavy? Dvou hráči Co-op!

12. Filmová videohra Lego Ninjago (2017)

Nejlepší hry Ninja - filmová videohra Lego Ninjago Movie Nintendo Switch Game Case Case Cover Art

Další v našem seznamu filmové videohry The Lego Ninjago, jedna z her, o kterých vím, že mnozí z nás popadli zdarma během uzamčení koronavirů.

Jaký dárek; To mi bránilo v ztrátě mých kuliček!

Hra Lego o lego ninjách; Co nemilovat. Je to třetí hra ve sérii filmových her LEGO a nejvíce zabalená akce.

Meče obvykle dělají věci mnohem nebezpečnějšími, dokonce i ve světě Lego!

Pokud jste fanouškem všech nejlepších her LEGO, pak zde není nic nového na vzorci. Je to vyzkoušená a testovaná směs akce a komedie, díky níž jsou všechny cestovní hry tak návykové.

A říci, že svět je vyroben z cihel a cvočků, vypadá to docela velkolepé!

Fanoušci filmu budou vědět vše o místech ve hře. Je jich 8, na kterém se hraje, vše s rukou lego. K dispozici je také kompatibilita čtyř hráčů!

Moje rada by byla nejprve sledovat film, než půjdete do hry. Tímto způsobem se vám bude líbit desetkrát více!

11. Aragami (2016)

Nejlepší hry Ninja - Aragami PS4 Her Case Cover Art

Aragami zaujímá 11. místo v našem seznamu nejlepších ninja her všech dob!

Co je silnější než pomstychtivá ninja? Co takhle hrát jako duch se schopnostmi ninja a schopnost ovládat stíny?

Jo, domnívám se, že to dokáže!

Aragami je říkal duch a v průběhu hry zjistíte více o tom, kdo jste a jak jste se dostali, se spoustou bojů a krví smíchané vedle některých fantastických fantazijních prvků po cestě.

Skryjte mezi stíny, které ovládáte a tiše se pohybujete mezi nimi, když otřete nepřátele z obličeje Země.

Uvědomíte si, že jste vázáni dívce, která vás svolala do tohoto světa. Stejně jako tajně zabíjejte své nepřátele, musíte bojovat s celou armádou světla a zachránit svého výrobce.

Grafika je v této hře také neskutečná a Aragami by mohla být jednou z nejchladnějších postav, jaké jsem kdy ovládal ve videohře. Pokud hledáte skvělý halloweenský kostým, pak jste ho našli!

10. Sekiro: Shadows Die dvakrát (2019)

Nejlepší hry Ninja - Sekiro: Shadows Die dvakrát herní pouzdro Cover Art Xbox One

Grafika v Sekiro: Shadows Die dvakrát jsou z tohoto světa. Dokonce i jméno, Stíny umírají dvakrát dává mi zimnici!

Existuje důvod, proč tento titul získal ocenění nejlepší akční hry. Mít mysli za sérií Dark Souls, na které se na něm pracuje.

Hrajte jako válečník s názvem „One-Armed Wolf“, bojovník překonávající protivenství s znetvořením, které přitahovalo hodně negativity od lidí, které opravdu nechcete jako nepřátelé.

Přesto jiná paže nezastavila Hayate ve stínu ninja, udělala to!

Nechápu, proč je mít protetická paže kopací zadek slabost a ani po hraní stínů zemřete dvakrát.

Pojďme mluvit o paži. Nabitá sekera, větrací otvor a čepel Sabimuru jsou tři z věcí, které může jednoručený vlk vynést v bitvě.

Tato hra se shoduje s šílenými ninjitsu.

9. Shadow Warrior 2 (2016)

Nejlepší hry Ninja - Shadow Warrior 2 Her Case Cover Art PS4

Tiše procházení na 9. místo v našem seznamu her Ninja je Shadow Warrior 2. Je to také neuvěřitelně drahý titul; Možná se budete muset vklouznout do hradu a ukrást nějaký kořist, abyste si to mohli dovolit.

Stejně jako první hra, hráči ovládají volný lipped žoldák lo wang. Kdyby byl Deadpool ninja, pak byste měli Lo Wang.

Co děláte, když žijete ve světě, kde vás démoni i lidé zabijí? Co se stane, když se oba spojí, aby vás také dostali?

Je pád na váš meč možnost?

Od jeskyně Wang (rozhodně podezřelé) po svůdné, náhodně generované oblasti tohoto fantasticky otevřeného názvu, hráči se mohli po celé hodiny bloudit, když si vzali památky a zkoumat tajné oblasti.

Promluvme si také o některých zbraních v této hře.

Můžete chytit 70 zbraní složených z tun mečů a zbraní. Krátké meče, kachní čepele a samozřejmě ikonická Katana jsou jen několik zbraní z blízkého dosahu, které jsou k dispozici pro krájení baddies.

Můžete dokonce propojit zbraně s magií, aby vaše útoky byly devastující. Nebo víte … stačí nasekat paži, aby vás váš soupeř nemohl zastřelit. To bude dobře.

8. Shadow Tactics: Blades of the Shogun (2016)

Nejlepší hry Ninja - Shadow Tactics: Blades of the Shogun PS4 Her Case Cover

Shadow Tactics: Blades of the Shogun nevypadá konkrétně jako titul PS4 na první pohled. Tento izometrický název má velmi nostalgickou vibraci, která vzdává hold titulům jako Diablo a Baldur’s Gate.

Pokud máte rádi hraní her jako riziko, ale přejete si, aby strategické prvky vynásobily asi 10 milionů, pak je pro vás lopatky Shogunu určitě.

Celým cílem této hry je infiltrovat bez detekce. Pohybujte se tiše přes hordy nepřátel, když se rozpadnete na hrady nebo manévrujete do skrytého kláštera, aniž byste se tolik dívali jako peep.

Každý člen týmu, který ovládáte, má jiný atribut. Zatímco někteří odpočívají z dálky pomocí házení hvězd, jiní umístí pasti nebo se spoléhají na brutální sílu a statečnost tváří v tvář nebezpečí.

Je zřejmé, že pro každý z těchto atributů je čas a místo a je jen na vás, abyste v daném okamžiku zatáhli správnou osobu pro práci.

Použijte svou taktickou mysl k překonání výzev při zvyšování obtížnosti.

Toto je jedna sakra zajímavé hry a perfektní název pro ohýbání vašeho nejdůležitějšího svalu – ten váš velký mozek ‘ol!

7. Ninja: Shadow of Darkness (1998)

Ninja: Shadow of Darkness PS1 Games Case Best ninja hry

Sedmé místo v našem seznamu Sneaky Ninja Games jde na klasický Ninja PS1: Shadow of Darkness.

Hráči vstoupí do tichých bot Kurosawy, ninja, který se musí propracovat na 11 úrovních kouzelníků porazit nepřátele a dokončovat hádanky podél cesty.

Shadow of Darkness má spíše než u tajnosti orientovaný název. Představte si, že Goeman přešel s bojovou silou; platformování s Beat Em Up a zbraní.

V jiném světě bychom tuto hru hráli na Sega Saturn. Skutečnost, že sega byla ve své vlastní spirále, je důvod, proč tato hra skončila na PS1.

Ať tak či onak, rozhodně to pomohlo tlačit herní popularitu desetkrát.

Používejte házení hvězd, ovládá kouzla a vytáhněte pohyby v epickém boji s rukou na ruku, a to vše dobře navržené úrovně, které stále na PS1 stále vypadají úhledně i dnes.

6. Shinobi III: Return of the Ninja Master (1993)

Shinobi III: Return of the Ninja Master Sega Mega Drive Game Case Cover Art - Nejlepší ninja hry

Pokud mluvíme o hrách Ninja, pak si nemůžeme nechat ujít kultovní Shinobi III: Návrat Ninja Master.

Tato hra byla mnohem snazší než první 2 hry Shinobi. Je pravda, že to stále není procházka v parku, ale je mnohem příjemnější hrát, protože ve skutečnosti můžete dosáhnout pokroku, aniž byste si vytrhli vlasy.

Návrat mistra ninja vyžadoval hodně agilní dovednosti. Bylo to hladší, zbraně byly pokročilejší a celá věc byla mnohem hezčí hrát.

Převezměte se o Joe Mushashi znovu, tentokrát se vynořuje proti nechvalně známému neo Zeedu, možná nejlepšímu jménu špatného chlapa vůbec.

Využijte jemně honěné dovednosti ninjitsu, když se připravujete na zúčtování s číslem 1 Zeed (viz, co jsem tam udělal). Je to intenzivní a zajímavá hra plná akce a jedna z nejlepších 2D her, jaké jsem kdy hrál.

5. Ninja Gaiden Black (2005)

Ninja Gaiden Black Xbox Game Case Cover Art - nejlepší ninja hry

Hra o pomstychtivé ninja vytvořené týmem s názvem Team Ninja… Ninja Gaiden Black je skutečná dohoda v pořádku!

Pamatujete si, jak poprvé hrajete tuto hru a jen se cítíte naprosto zoufalství, jak obtížné to bylo? To způsobilo, že první dvě hry Shinobi vypadaly jako hry Early Bubble Bobble.

Představte si potíže s návratem a temným duší smíchané s ninja Stealth a Sneaky Attacking, vše zasazené do stejného vesmíru jako mrtvý nebo živý.

Vím, že se to prostě zlepší, ne!

Ryu Hayabusa je a vždy bude jednou z nejlepších znaků videoher všech dob. Je to mistr ninja, což podle mě je jako mistrovský tesař.

Hlavním rozdílem je, že namísto dřeva vyřezává nepřátele.

Vaším posláním je pomstít padlé členy vašeho klanu, krutě zabití studenou krví. Vytáhněte tajné zabíjení, běžte po stěnách a udělejte spoustu pohybů ninja a převrácení, díky nimž se vaše oči objeví s úžasu.

Fanoušci Zeldy budou také milovat prvky puzzle v NGB. Má to trochu všeho, ale většinou ninja zařazující akce.

4. Bushido Blade (1997)

Nejlepší hry Ninja - Bushido Balde Game Case Cover Art PS1

Bushido Blade zaujímá 4. místo v našem kompendiu největších her Ninja. Je to titul SquareSoft, což znamená, že již přichází s touto zárukou úžasnosti, než dokonce otevřete obal.

A ano, záruka úžasnosti je technický termín.

Jak vám mohu popsat tuto hru? Představte si Mortal Kombat, ale všichni drží katanu. Krev, čepele a ninja oblečení.

Jo, to je vše, co musí být marketingová kampaň.

Jednou z věcí, které se mi na této hře líbí. Pokud načasování načasování správně, můžete opravdu dokončit odpůrci jedním stávkem.

Samozřejmě, pokud oba víte, co děláte, pak zápasy mohou trvat dlouho. Přinejmenším, když přijde rána zabíjení, je to obvykle rychlé, i když neuvěřitelně krvavé.

Postavy mohou být zraněny a začnou se také hýbat, pomalu krvácí, když s nimi hrajete. Neexistuje žádný zdravotní nebo časový limit; Hra končí, když to dělá život hráče.

Kdykoli mě Brandon Retro Dodo obtěžoval, ráda ho v této hře trpí.

Netřeba dodávat, že to hrajeme docela pravidelně.

3. Tenchu: Stealth Assasins (1998)

Herní pouzdro na tajné assasiny Tenchu ​​Stealth Assasins Art PS1 - Nejlepší hry ninja

Pokud nejste schopni být tajně, pak Tenchu: Stealth Assasins není pro vás.

Abych byl upřímný, většina her v tomto seznamu není pro vás, pokud nemůžete být tajně, takže se ptám, proč jste tady?

Fanoušci Ghost of Tsushima potřebují tento titul ve svém životě. Je to plné zajímavé zajímavé japonské tradice a sleduje přechod ze Samurais na ninjas.

Zabijte řadu podivných a úžasných nepřátel z japonské mytologie a pohádek. Mluvíme všechno od mužů po trolly a dokonce i démony!

Pokud jste fanouškem solidního, zloděje, sifonového filtru a dalších her podobného ilku.

Někdy se to drží a neudělá krok, který může znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. Sbírání správného okamžiku k úderu je zásadní.

A s pomocí nejlepších kabelů HDMI PS1 vypadá tato hra také epicky na novějších televizorů!

2. Shinobido: Way of the Ninja (2005)

Shinobido: Way of the Ninja PS2 Her Case Cover Art - Best Ninja Games

Shinobido: Way of the Ninja Bags stříbrná medaile v dnešním seznamu her Ninja Games. Před rokem 2020 by tento titul byl na čísle 1 bezpochyby.

Podle stojí, byl posunut zpět na velmi slušné zvláštní místo. Sakra, udělíme mu cenu Retro Dodo Game of Honor, aby se cítil lépe.

Mnoho hráčů tvrdí, že mezi Shinbodo a The TenchU hry existuje spousta podobností a já bych měl tendenci souhlasit. Prvky utajení jsou však mnohem intenzivnější; Dokonce i psi mohou upozornit stráže na vaši přítomnost!

Úrovně lze hrát také v libovolném pořadí a výběr mise, kterou vezmete, má přímý dopad na to, jak na vás lidé reagují.

Ninjové nepoužívají jen čepele. Tito kluci jsou záludní a bojují ve stínu.

Používejte kouřové bomby, vezměte síly lektvarů a udeřte zezadu, zatímco soupeř vypadá opačně.

Možná to bude bojovat bez cti, ale čest vás obvykle zabije.

Sbírejte magické kameny, které vám řeknou, co se stalo ve vaší minulosti, když spojíte události, které vedly k zabití klanu.

1. Ghost of Tsushima (2020)

Ghost of Tsushima PS4 Her Case Cover Art - Nejlepší ninja hry

Výsledky jsou v a Retro Dodo Ninja je doručily bez zvuku. Ghost of Tsushima je oficiálně nejlepší hra Ninja na planetě právě teď!

Myslím, že to muselo být, ne? Je to jedna z nejkrásnějších her všech dob se soundtrackem, který mi nikdy nedokáže dát husí kůži.

Duchové nedávno vzali nejlepší místo v našem článku Best Open World PS4 Games a z velmi dobrého důvodu. Vizuálně je to Tour de Force, s tolika tajemstvím a zázrakem zabaleným do každého prvku hry.

Jen hledáme ty ptáky, kteří vás vedou k tajemstvím, jsou samo o sobě úžasné, nevadí bitvy a hluboký příběh běžící po celém.

Hlavní postava, Jin Sakai, je čestný samuraj ve světě, který zapomíná na to, co čest a tradice skutečně znamená. Hráči se k němu připojí, když se pomalu stává duchem ve světě, kde umění ninja a utajení připravují cestu vpřed.

Bojující Mongoly, bojující v režimu zabijáka, jízda na koni úchvatnou krajinou. Je to všechno, o čem bychom mohli kdy snít a další.

Malé doteky také dělají rozdíl. Vidět Jin Flick Blood ze svého meče poté, co zabíjí, nikdy nezestárne. K dispozici je dokonce i tradiční černobílý režim, stejně jako hra Epic Legends, do které se mohou hráči ponořit s přáteli.

Ghosts of Tsushima je hodný vítěz našeho nejlepšího seznamu her Ninja, ale je důležité si uvědomit, že bez mnoha dalších titulů v tomto seznamu bychom to pravděpodobně dnes nehráli.

Udělejte si chvilku, abyste vzdali hold Shadow of the Blade a uvolnili ve vás vnitřní ninja.

Tento článek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud tyto odkazy použijete k zakoupení položky, můžeme si vydělat provizi. Děkuji za vaší podporu.

30 nejlepších ninja her všech dob

Ninja jsou, přiznejme si to, úžasné. Zahaleno tajemstvím, mistry agility a utajení, nemluvě o nesčetných nástrojích a tricích na rukávu. Sledují přísný kód, a když na něj přijde, mohli by úplně porazit piráta ve vzestupu. Disciplína nad pitím rumu a získání šourku? Žádná soutěž.

Pokud jde o reprezentaci ve videohrách, ninjové jsou smíšenou taškou. Některé hry sledují přísnost ninja-ing k odpaliště, zatímco jiné je mají volně dodržovat trénink, zatímco se dostanou do velkého boje. Ať už jsou situace, do které jsou vloženy, ninjové vládnou nejvyšší. Zde jsou nejlepší příklady ninjů v historii her.

#29 jako drak: ishin

Platforma: PC PS4 Xbox One XSX | S PS5
Datum vydání: 21. února 2023

Pokud jste fanouškem Sega’s Gangster Series, pak víte, co můžete očekávat Jako drak: Ishin. Ale nemyslete si, že bude hrát přesně tak, jak si pamatujete. Proč to je? Hra není stanovena v moderních dnech Yakuzy, ale za století už dávno uplynulo.

Budete hrát padlý samuraj jménem Ryoma. Byl obviňován ze smrti svého otce, ale je nevinný. Cestuje do města, aby se naučil pravdu o vraždě svého otce a uvidí změny přicházející do Japonska z první ruky.

Bojujte s bandity a nepřátele, s nimiž narazíte, a získejte zpět čest, která byla svlékána od vás!

#28 Wo Long: Fallen Dynasty

Platforma: PC PS4 Xbox One XSX | S PS5
Datum vydání: 3. března 2023

Ve své historii prošla mnoho válek v Číně v reálném světě. Když však vstoupíte do světa Wo Long: Fallen Dynasty, Nevidíte Čínu, jak ji víte. Místo toho uvidíte tmavší a více fantasy verzi, kde příšery a démoni běží divoce a hrozí, že zničí vše na jejich cestě.

Jste osamělý muž milice, který se vrací do Číny, aby to viděl v tomto chaosu. Musíte vstát, abyste bojovali proti těmto vlnám temnoty a odemkli sílu ve vás.

Také si vyberete zbraň, která vám pomůže vyhrát bitvy. Vyberte si tedy moudře!

#27 Trek to Yomi

Platforma: PC PS4 Xbox One XSX | S PS5 Spínač
Datum vydání: 5. května 2022

Pokud jste si užili malou renesanci, kterou jsme měli, pokud jde o tituly Samurai a Ninja, budete chtít získat Trek to Yomi.

Nejprve to budete chtít udělat, protože hra má velmi stylizovanou prezentaci, která je prakticky bezkonkurenční. Cítíte se, jako byste byli v klasickém filmu z desetiletí.

Pokud jde o hru, hrajete šermíře, který podstoupí cestu sebepoznání a objevování jeho skutečného osudu, když se odváží z jednoho místa na druhé. Přidejte to k těsnému boji a máte titul, kterou si mnozí užijí. Vyzvedněte si tedy meč a zahájte svůj úkol!

#26 Total War: Shogun 2

 • Platforma: PC

Může se zdát divné přidat masivní, otevřený druh hry pro zobrazení tichých vrahů, ale to je proč Zaslouží si to místo. Pokud jste hráli Command & Conquer: Red Alert, budete si pamatovat jednotku Tanya. Zdánlivě nezastavitelná jednotka, Tanya’s Wreaked zmatek.

No, v Shogun spin-off the Total War Games, to je to, co Ninjové dělají … ale tiše. I když je slabá na přímý boj, malá jednotka těchto stínových válečníků může decitovat jednotky, pokud si nebudou opatrní. Infiltrující nepřátelské řady, vyvolávající organizovaný zmatek, než upustí oslepující bomby a uprchne, aby to udělali znovu někde jinde, je to, co z nich dělá jednu z nejlepších jednotek.

#25 Mini ninjas

 • Platformy: PC, PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo DS

Jedním z největších zločinů videoher je odmítnutí, protože to vypadá příliš dětinsky nebo přátelsky pro děti. Mini Ninjas je jedním z takových příkladů: Box Art a postavy vypadají jako Shovelware, podobný hroznému ninjabread Man (nehrajte to). Vypadejte však trochu hlouběji a uvidíte, že IO Interactive je za drobným ninjským. To je pravda, kluci Hitman vytvořili platforma ninja.

Což je podle jeho úvěru úžasné. Kombinace některých šikovných vizuálů a nepředvídatelného boje, převrácení mezi šesti různými zahalenými vojáky je skvělá zábava. Být platformátorem, existuje obvyklá nástraha tajemství, která prozkoumá a najdete, stejně jako slušný malý příběh tam také. Io Interactive se přituchl na nás, co?

#24 Onimusha: Warlords

 • Platforma: PlayStation 2 & Xbox (originál); PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC (Remaster)

Mohlo by to znít jako nepatrný úsek, který to uvede, vzhledem k tomu, že protagonista je samuraj, ale mějte s námi: Musíte hrát jako ninja za nějaké kousky. Takže to zůstává, protože části Kaede jsou docela úžasné. Také se dostane k kopnutí zadku do spin-off Onimusha Blade Warriors, ale to je další příběh.

V první hře Onimusha, Warlords, existují sekce, kdy je hrdina Samanosuke indisponován, přepíná hratelnost na Kunoichi (Femana Ninja) Kaede. Trochu smíchání věcí, Kaedeovy sekce se liší v tónu. Méně bojové těžké, Kaede je agilní a dává hráčům pohled na to, jak se ninjové v ten den vrátili. V podstatě: velmi cool.

#23 Naruto do Boruto: Shinobi Striker

 • Platforma: PlayStation 4, Xbox One a PC

Ninjové v Naruto Universe jsou asi tak hojné jako samotná dlouhodobá série. Stejně jako hry, překlenující téměř všechny konzole, příběhové oblouky a … Bůh ví, co jiného mezi tím. Chcete -li vybrat jednu hru jako příklad, by bylo těžké, takže abychom hodili klíč do mixu, místo toho jsme šli pro Shinobi Strikera.

To, co dělá útočníka zvláštním z nesčetných množství jiných her Naruto, je to, co dělá ve vzorci. Přemýšlejte o násilných, týmových bros. s anime ninjy a získáte představu. Je to stejně nad vrcholem jako jakýkoli podobný animovaný výstroj Dragon Ball Z/Vinely Beat.

#22 Shinobido: způsob ninja

 • Platforma: PlayStation 2

Pokud jste někdy přemýšleli, proč se Tenchu ​​začal po třetí (i když neudělal hněv nebes), je to proto, že Acquire místo toho vyráběl samurajské hry. Přesto dokazující, že nemůžete udržet dobrý tajný vrah dolů, vrátili se se Shinobidem.

Shinobido je ze zadní části jejich cesty samurajské série. Ne z hlediska hry, ale jeho postup. Shinobido v podstatě „hra s otevřeným koncem“ umožňuje hráčům zvolit, kdy ukončit mise ve svém výběru hry ve stylu rozbočovače. Divné, jak to zní, bylo to pěkné zvraty na vzorci. Výklenek, určitě, ale tajná akce víc, než je pro to vymyslet.

#21 Mystical Ninja Hrají Gomenové

 • Platforma: Nintendo 64

Přechod na 3D měl své vzestupy a pády s hrami na platformu/akce-adventure. Za každé dobré, jako Super Mario 64, měl jsi špatný, jako je žíhavý Jim 3D. Naštěstí, pro roztomilé malé chibi ninja… jako Goemon, to mohlo být jen pozitivní. Je pravda, že pro západní publikum to byla velká hazard pro Konami.

Naštěstí se hazard vyplatil a dobrodružství Goemona na N64 bylo příjemnou hrou v The Pocky & Rocky Spirit. Humor přistál dobře, hratelnost byla zábava, když se to stalo, což není špatné pro něco, o čem by velká část publika nikdy neslyšela.

#20 Ninja: Shadow of Darkness

 • Platforma: PlayStation

V létě 1998 byl Tenchu ​​na koni vysoko jako Stealth Ninja Golden Boy. Přesto spíše než pokusit se o uzurp, Ninja: Shadow of Darkness šel místo toho pro více akční trasu. Stejně jako bojová síla byla do ulic vzteku, Ninja byla protějškem Kung-fu do Rikimaru a Ayane’s Stealth Shenanigans.

Nyní se může zdát masivně datovaný, s neohrabanou kamerou a nedostatkem příběhu, ale to je dané. Bylo to, že to bylo upřímně, zábavné se uvolnit a nakopat zadek, aniž byste museli příliš myslet na spiknutí. Core upustilo potenciální pokračování ve prospěch zaměření na Tomb Raider, což z něj učinilo jednorázové. Což je škoda, protože to bylo možné zdokonalovat do něčeho lepšího.

#19 Shadow Tactics: Blades of the Shogun

 • Platforma: PC, PlayStation 4 a Xbox One

Stejně jako Total War: Shogun, Shadow Tactics není vyhrazená hra o ninjanech. Jak již bylo řečeno, nesnižuje to skutečnost, že ninjové jsou v tomto taktickém dobrodružství naprosto úžasní. Ze stejného týmu za Desperadosem III, což je východní, je tato hra stejně tvrdá a odměňující.

Hayato, hlavní postava skupiny, má všechny typické tropy Ninja. Ale stejně jako zbytek týmu musí být takticky použit, aby se vyhnul vyloučení. Při úspěšném použití je Hayato jako součást celku opravdovou silou tichého, ale mrtvého stereotypu. Nespíte v této hře.

#18 Shinobi Series

 • Platforma: arkády, konzoly Sega

Série Ninja Gaiden může být z těchto dvou úspěšnější, ale je snadné zapomenout na to, že Shinobi se nejprve zašplcí do celého roku. Počínaje arkádami, poté v hlavním systému, to byl plošinovač nehtů od Sega. Ale to byl postup k mega jednotky v pomstě shinobi, který mnoho spojil.

Zčásti to, že se částečně spojila na kazetě s více hrami, byla Tros vstupní hra pro mnoho hráčů zpět v den. Série Shinobi držela vlastní po většinu z konce 90. let. V roce 2000 viděl nešťastný nervózní remake (podobně jako pozměněné bestie), který se nikdo nelíbil, ale láska k 2d akcím Ryu Hayabusa stále zůstává.

#17 Shadow Warrior

 • Vydáno na: PlayStation 4, Xbox One a PC

První stínový válečník mohl být charitativně nazýván „produkt své doby“. Nebo, pokud by někdo měl být krutý; Knockoff vévody Nukem 3d. Ale na rozdíl od vévody, Lo Wang má bez zkoušky času a vyjít lepší za modernizaci. Zní to jako příběh paralelního vesmíru, ale je to pravda.

Stále první osoba, nechat RIP jako Lo Wang se zbraněmi i mečem, je šílené množství zábavy. Je to směšně násilné, plné vtipů a hlouposti a opakovatelnost v roušce tvrdších obtíží a odemykatelných. Je to dost dobře na to, aby se také vytvořilo dvě pokračování, ale první by měl být určitě výchozím bodem (překvapivě).

#16 Aragami 2

 • Platforma: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC

Může se zdát, že mnoho z těchto titulů Ninja na tomto seznamu je více akce než u tajnosti, takže tady je Aragami 2, aby se tento kombo, Aragami, přestože byl založen ve světě fantazie. To a schopnost to udělat se dvěma přáteli vedle vás.

Pro ty, kteří nehráli první, se může zdát těžkou hra. Ale držte se toho a zlepšuje se to. Když to gely, Aragami se otevírá do kooperačního dobrodružství, které Assassin’s Creed Unity nedokázala zachytit (plus nadpřirozený). Shromážděte nějaké přátele a jděte ořechy … tiše.

#15 Cyber ​​Shadow

 • Platforma: PlayStation 4 a 5, Xbox One, Nintendo Switch a PC

Zpátky do nostalgie nyní je Cyber ​​Shadow Shadows Mechanical Head Studio a Yacht Club (The Shovel Knight Team) Throwback do Ninja Gaiden Style of Game. A stejně jako Shovel Knight je to dobře rozvinutý, pevně navržený výbuch z minulosti.

Sběr pohánění po cestě, jako název Metroid, Cyber ​​Shadow má hráče, kteří využívají bleskové rychlé reflexy, které jsou potřebné k dokončení hry. Je to brutální, jak se úrovně postupují, ale stojí za to hrát funky, retro-cyber inspirovaný příběh.

#14 filmová videohra Lego Ninjago

 • Platforma: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC

Bylo by spravedlivé poděkovat Star Wars za znovuobjevení her Lego. Rychlý posun vpřed o mnoho let, franšízy a vazby později, a my jsme dostali hru Ninjago založenou na filmu. Pokud jste hráli jednu hru Lego, hráli jste je všechny, Ninjago není radikálně odlišný.

Na druhé straně si to zachovává zábavu filmu, podobně jako film Lego nám připomněl, že všechno je úžasné. Ve spojení s nějakou blokovou akcí ninja, Lego Ninjago Movie Video Game je nepokoje pro dospělé i děti. Děti pro bezduchou zábavu, dospělí za to, že museli děti řídit.

#13 Warframe

 • Platforma: PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series S | X, Nintendo Switch a PC

Ninjas “v budoucnu! Zní to příliš dobře, aby to byla pravda, že? No, je to proto, že je to … do určité míry. Warframe, masivně online hra Mulriplayer, je jedním z mimozemšťanů a super-suitů, čepelí a balety. Divné si myslet, že je to rotace tmavého sektoru, h?

I když žádná třída Tenno není jen ninja, každá z nich nabízí variace na téma „Flip Out and Kill ve stylu“. Warframe není snadné se dostat, jako jakákoli již běžící online hra, ale když to gely budete krájet a nakrájet se ve stylu Cyber-Ninja v žádném okamžiku.

#12 Strider

 • Platforma: PlayStation 3 a 4, Xbox 360 a jeden a PC

Stejně jako někteří jiní v tomto seznamu, série Strider už nějakou dobu existuje. Počínaje koncem 80. let v arkádě se Strider Hiryu na začátku 90. let přesunul na domácí konzoli. Sám Hiryu dostane svou popularitu nad vodou tím, že se objeví v Marvel vs. Capcom, dokazující fanoušci se stále starali o sérii.

Takže když se kolem roku 2014 převalil a hráči viděli, jak Strider udělal skok na sedmou přidání osmé generace konzolí. K pozitivním recenzím, neméně, přivedení Metroidvania Edge do řízení. Vypadalo to dobře, hrálo dobře a mělo správné množství nostalgické výzvy, aby byla návyková.

#11 série nioh

 • Platformy: PS4, PS5, PC

Nioh je hra na hraní rolí, která se odehrává v Japonsku během roku 1600. V této hře se hráči převezmou roli irského samuraje jménem William. Jako William ho hráč prochází mnoha misemi a bojuje s lidskými i nadpřirozenými nepřáteli. Tato hra není snadná, ale brutální a akce zabalené. Šance na umírání jsou vysoké. Je čas vyhledat objednávku.

#10 Katana Zero

 • Platforma: Nintendo Switch, Xbox One a PC

Další hra, ve které postava hráče není * technicky * ninja, ale když je to hra tak vysoká oktane, může být odpuštěna. Budete si myslet, že jste ninja, když uvidíte přehrávání na konci úrovně předvádění toho, jak úžasné to všechno vypadalo. No, to a násilí.

Ano, další hra Devolver s podivným příběhem, Katana Zero je frustrující hra „zkusit a zkusit znovu“ s výzvou k ní. Jeden zásah zabíjí, které fungují oběma způsoby, nula bude mít hráče, kteří si škrtují zuby, když se znovu pokusí o úroveň. Ale s časem zpomalující síly, schopnost odklonit kulky a v podstatě to všechno zničit řeznou módou, stojí to za to.

#9 Tenchu ​​(série)

 • Platforma: Různé

Skok na 3d, zejména v prvních dnech PlayStation, bude mít své překážky. Pro jednoho, vykreslování a nakreslení vzdálenosti, ještě předtím, než zaznamenáte svislou a lezení. Díky bohu tedy, že Tenchu ​​má takové poutavé hry, že můžeme přehlédnout tak z jeho dřívějších čísel.

První hra dokonale přibila tajné postoj, což dokazuje, že otevřený boj byl špatný nápad. Pokračování, prequel, tuto zkušenost zdokonalil do hladšího a tajnějšího zážitku. Ale to byl skok do PS2 ve Wrath of Heaven, že série Tenchu ​​vyvrcholila. Je to jen škoda, že to od Ssoftware to spadl s Tenchu ​​Z, ale oni to nahradili ..

#8 SEKIRO: Stíny zemřou dvakrát

 • Platforma: PlayStation 4, Xbox One, PC a Google Stadia

Představte si, že pokud chcete, ten Tenchu ​​šel, aby Sekiro mohl běžet. No, šplhal na střechy, aby se Sekiro mohl od nich vypustit. Zatímco rovnováha v boji upřednostňuje přímý přístup, stále existuje dostatek příležitostí k proklouznutí nepřátel.

I když to není nejpřísnější princip hraní, někdy je vycházet z vysoké silnice v Sekiro. Vyhledávání nové oblasti, posadící se na římsu, než vzal ten skok víry. A skokem víry máme na mysli „zasažení toho smrti na stráži asi padesát stop pod šinobi“. Krásná.

#7 Sifu

 • Platforma: PlayStation 4 & 5, PC

Je pravda, že nejste technicky tichý vrah v Sifu, ale tato hra se cítíte jako absolutní mistr bojových umělců. Citovat upgrade filmu. Tato hra dává, že „… nevěděli jste, že jsem f ** cking ninja“ vibrace. Slova nestojí tuto herní spravedlnost, ale zkusíme.

Příběh o pomstě, Sifu se na této frontě nezlomí. Ale to, co to dělá, v piky nabízí nějakou vynikající máslo hladkého bojového umění, když se to dostane. Není to snadné, více se naklonit o úhel roguelitu/opakování k progresi, ale když to jde.

#6 Značka ninja

 • Platforma: Xbox 360, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch a PC

Zatímco Devolver zná podvracení a násilí, Klei Entertainment ví, jak dělat barevné akce a estetickou připomínající show Cartoon Network Show. Stačí se podívat na Shank, který z Ramboho podobných tropů udělal radost. Takže zezadu dvou stopků se obrátili na utajení a stíny.

Mark of the Ninja je lineární, v této úrovni mají jeden začátek a jeden konec. Ale to, co děláte, abyste se dostali ke konci, je na vás. Má to jeden duch a ponechává tyto nešťastné stráže naživu, protože jsou teprve po výplatě? Nebo jde o plnou pomstu a vyřezává cestu Shinobi Savagery po cestě? Ať tak či onak, budete to vypadat dobře.

#5 GHostrunner

 • Platforma: PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series S | X, Nintendo Switch a PC.

Obecně se má za to, že uvedení slova „Cyber“ před tím, než něco způsobí, že je chladnější. Cyberpunk, Cyber-Sword a v tomto případě Cyber-Ninja. Tuto strategii můžeme znovu přepracovat později … ale prozatím je to všechno o akci první osoby, která je Ghostrunner.

Ghostrunner se staví v městském bloku ve stylu soudce Dredd?) z běžce: Cyborg myšlenka vymazala. Očima této jednotky budou hráči hacknout, sekat a běžet cestu na doslovný vrchol, vše na corching soundtrack umělcem Synthwave Daniel Deluxe. Je to těžké, i když to považuje za horkou linku první osoby Miami. Ale stejně jako ta hra je to také stejně odměňující.

#4 Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

 • Platforma: PlayStation 4, Xbox One (a Cloud), Nintendo Switch a PC

Buďme zde rozumní: Většina z nás slyšela slovo „ninja“ kvůli těmto klukům. Kromě Britů, kteří místo toho dostali „želvy“, ale to je od. The většina Z nás prořízli zuby hrdiny na půl skořápky, učení se o nových a exotických zbraních a bojových uměních.

Představte si tedy naše překvapení, když se želvy ninja vrátí na naše obrazovky/monitory s hrou, která se cítí jako další postup z Hyperstone Heist a želvy včas. Křečety modely charakterů, honosné pohyby a zářivější efekty, jaký lepší čas na lechtání této nostalgie než skočením jako Donatello, nejlepší želva?

#3 Posel

 • Platforma: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Zatímco 2D Ninja Platformer je už nějakou dobu, a byl hotovo ve 3D, až do různých stupňů úspěchu, vždy existuje prostor pro něco nostalgického, aby nás povzbudil. To je místo, kde přichází posla. Zpočátku se stylizoval kolem 8bitových her Ninja Gaiden, není to dlouho předtím, než podvádí retro hraní a jde plný 16bit.

Nejedná se ani o úplný dortov hry, který nabízí některé složité sekce a poutavé boje šéfa. Ale nebyla by to digitální hra s devolverem bez nějakého vkusu, správně? Že naštěstí přichází ve formě některých The nejzábavnější psaní, jaké kdy bylo na Pixel. Chytlavé rytmy, vtipný dialog a nostalgický úhel, v jednom balíčku? Stát se poslem.

#2 Metal Gear Rising: Revengeance

 • Platforma: PlayStation 3, Xbox One a PC

Bylo by spravedlivé říci, že po jeho odhalení byl příjem Raiden v Metal Gear Solid 2 … méně než pozitivní. Takže v době, kdy vyšel Metal Gear Solid 4, byl Raiden restartován do něčeho trochu více kickassu. Stále otravné, ale bojové scény Breakdancing Ninja se pro to vyrovnaly.

Což naštěstí pro nás neslo pomstychtivou pomstu; Šance pro nový Cyborg Ninja, aby se vykoupil. A vykoupit, který udělal, protože Revengeance nabízí některé z nejvíce viscerálně přitažlivějších bojů mimo film John Wick. Je to tak přes vrchol (a to říká něco pro hru Metal Gear), že je tak snadné ztratit v akrobatickém krveprolití na obrazovce. Rovněž stojí za to slyšet senátora Armstronga říkat: „Nanomachiny, syn“.

#1 Série Ninja Gaiden

 • Platforma: Různé (byly kolem 34 let)

Bez níže nemůže být seznam o ninjích The série, která vložila slovo do úst tolika hráčů v průběhu let. Bylo těžké zúžit, kterou konkrétní hru v této obrovské sérii (s výjimkou Ninja Gaiden 3). Ať už je to tvrdé jako nehty, 2D plošinátoři minulosti nebo tvrdé jako nehty 3D akční adventury, které nedávno měly současný smrk.

Ať už si vyříznete, jedna věc zůstává stejná: návyková výzva. Klasikou byla, že nehty, kontrabříková stupeň štěpu, zatímco moderní remake dělaly obvody Temných duší, než došlo k temným duším. Jsou tvrdí, ano, ale s tak uspokojivým bojem a displejem je těžké zůstat na ně naštvaný. Hry Ninja Gaiden možná neměly nové v letech (opět, Cheers Ng3), ale stojí za to znovu prohlédnout sbírku remaster pro tuto nostalgickou a rozzuřenou akci Ninja.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento seznam byl aktualizován dne 9/1/22, aby zahrnoval Nioh.