15 nejlepších Sims 4 Mods – Fierce PC Blog | Fierce PC, nejlepší sims 4 mody, od nesmrtelnosti po realistické narození | Gamesradar

Nejlepší mody Sims 4, od nesmrtelnosti po realistické narození

S tímto modem máte palandu, která funguje. Dává vám nějaký další prostor pro stisknutí vaší rodiny. Pomocí mod můžete dokonce pod lofted postele dokonce maličké postele, což je další skvělá funkce.

15 nejlepších sims 4 modů

Tento formulář je chráněn recappcha – platí zásady ochrany osobních údajů Google a podmínky služby.

Nemáte účet?

Vytváření účtu má mnoho výhod: podívejte se rychleji, ponechte si více než jednu adresu, sledujte objednávky a další.

The Sims byl poprvé vydán v roce 2000. Téměř dvě desetiletí zůstala hra v herních kruzích relevantní s nedávným vydáním The Sims 4 vydělala přes 1 miliardu dolarů a přilákala masivních pět milionů hráčů.

Úspěch hry je poháněn prosperujícím a živým partem modurů, kteří jsou zodpovědní za vytváření tun podivných a úžasných doplňků do hry. Pokud hledáte nějaké vynikající mody, které zlepší váš zážitek z her Sims 4, zde je několik skvělých možností, které byste měli zvážit.

Emocionální setrvačnost od Roburky

Sims 4 odvedl skvělou práci při přidávání pohybů do hry. Ale jak byste očekávali, jsou trochu příliš předvídatelné. .

S emocionálním modem setrvačnosti můžete přidat stabilitu k náladě svých simíků. Přestože jsou změny jemné, obnovený význam hry a úsilí potřebné ke změně modu SIM po změně jeho mysli je nyní dosažitelnější.

Soukromá praxe

Mod soukromé praxe vám umožňuje odstranit vaši frustraci z systému veřejné zdravotní péče tím, že vše přepravte. Do své sbírky můžete přidat zdravotní pojištění, nemoci, plastickou chirurgii, lékárny a optometrii. Mod také umožňuje spravovat více prvků blahobytu vašich simíků, jako je jejich váha a krevní tlak.

Mezi několik dalších funkcí patří funkce progrese nemocí NPC a nové Moodlets se silnými efekty. Vaši simíci mohou zavolat nemocným do práce, pokud mají tyto nálady.

Mějte prosím nějakou osobnost (od Polarbearsims)

Sims 4 prošel dlouhou cestu ke zlepšení určitých aspektů hry, na které dlouho zapomněli její předchůdci. Jednou z takových funkcí je přepracovaný systém osobnosti. Navzdory masivním vylepšením se stále ocitnete, že chcete provést další vylepšení systému. To je místo, kde tento vynikající mod přichází.

S mít nějakou osobnost prosím mod, můžete odstranit zbytečné mluvení. Místo toho můžete mít oba simy, aby se rozhodli spíše interagovat než jednoduše mluvit.

Mod si vybírá konkrétní interakci v závislosti na náladách, stávajících vztazích a vlastnostech mezi těmito dvěma simy. Mezi interakce patří líbání a woo-hooing, které do hry přidávají drama a smysl pro realitu.

MC velitelské centrum

S příkazovým centrem MC získáte větší kontrolu než kdy předtím. Mod vám umožní převzít životy všech simíků žijících v sousedství.

Můžete zjistit, kdo je těhotná ve městě, napravit míru zaměstnanosti pro Sims různého věku a také určit oblečení, které může nosit každý ve městě.

Mod má automatickou funkčnost, která umožňuje Simsovi mít plný život, aniž by hráč pro ně dělal všechno.

Pokud nejste šťastní z výchozí úrovně kontroly ve hře, je příkazové centrum MC, který potřebujete.

Smysluplné příběhy

Smysluplné příběhy Mod je kombinací emocionálního setrvačného mod a MOD štěstí. S tímto modem mají postavy spíše přirozenější změnu nálady než náhlé a často robotické změny nálady, ke kterým dochází ve výchozí funkci.

Proč nevytvářet svůj vlastní počítač s naším online konfigurátorem?

Pomocí tohoto mod, Sims nejsou jen šťastní, ale zažívají skutečné štěstí. Sims mohou být šťastní pouze tehdy, když se ve hře koná šťastná událost, zahrnuje to setkání s rozdrcením nebo konzumací něčeho dobrého. Z tohoto důvodu mají Sims skutečný důvod být šťastný.

S tímto modem mají Sims jiný způsob, jak reagovat na své prostředí, což způsobuje, že události ve hře se zdají být více a lidští.

Rozšíření UI podvádí

Kdo nemá rád trochu podvádění ve hře? .

Když máte pocit, že potřebujete více peněz, vše, co musíte udělat. Ve hrách jsou k dispozici spoustu dalších cheatónů.

Rozšíření UI Cheat si může zapamatovat kódy pro vás a vše, co potřebujete k aktivaci určitého cheata, je několik kliknutí myši a máte to, co chcete. Nezlepšuje to vizuální prvky, ale dělá to hra méně frustrující.

Lepší romantika

Sims 4 je plný lásky. Natolik, že je docela snadné se ocitnout ve vztahu s jiným simem. I když nemáte romantický vztah, jsou k dispozici všechny romantické interakce a hráč si může vybrat, které z nich mají použít při interakci s jiným simem.

. S tímto modem můžete zvýšit praktičtější a realističtější vztahy. Mod určuje, které interakce probíhají a v jakém okamžiku vztahu pro realističtější vztah vztahu.

Patrové postele

Když pracujete na tom, abyste si SIM dostali na vrchol žebříku a koupili svou rodinu, který je velký domov a nábytek, možná se ocitnete připoutaní pro prostor. Bohužel, Sims 4 má několik šancí přidat do hry palandy, ale nechte šanci létat kolem.

. Dává vám nějaký další prostor pro stisknutí vaší rodiny. Pomocí mod můžete dokonce pod lofted postele dokonce maličké postele, což je další skvělá funkce.

Životní drama

S láskou přichází hodně dramatu a pro množství lásky, které Sims 4 vydává, se nezdá být dost dramatu. Už nic neříkej! S tímto modem můžete do každého sousedství přidat nějakou kontroverzi. Máte celkem 11 dramatických scénářů pro městské NPC a můžete zasáhnout do některých interakcí.

Drama se pohybuje od obvyklých argumentů vztahu různých úrovní, lupiči, kteří se snaží vybrat něčí kapsy a za něco trochu navíc, nevěsta utíkající před svatbou.

Nejchladnější věc na tomto mod je, že si můžete sednout a sledovat, jak se rozvíjí všechny drama, a pokud jste dobrý chlap, můžete pomoci NPC v nouzi a získat odměnu za svůj čas a úsilí.

Pomocí tohoto mod můžete také způsobit nějaké drama pomocí nové akce „Vystavení milovaného člověka“.

Prozkoumejte mod

. Například, když získají svůj první řidičský průkaz, můžete je nechat prozkoumat kolem. Můžete jim poslat nakupování, taneční kurzy, místní atrakce a dokonce i místy hazardních her. .

Nebuď příliš rychlý na to, abyste si vybrali nejbláznivější pochůzky, abyste poslali svůj SIM. Na základě činnosti, na kterou je posíláte, se jejich dovednosti a motivy změní, takže si musíte vybrat pečlivě. Mod také umožňuje „prozkoumat“ s jinou postavou pro další budování vztahů.

I když nezasáhnete, mod umožňuje Simsovi náhodně prozkoumat. Zatímco mod pracuje se základní hrou, některé aktivity nebudou fungovat, pokud nemáte konkrétní balení. Například musíte mít balíček Cool Kitchen Stuff, abyste poslali své simy pro zmrzlinu.

Ultrazvukové skenování

Téměř každý v Sims skončí mít děti. Je to skvělý a vzrušující zážitek. Navzdory tomu, jak vzrušující to může být ve hře, je to neuvěřitelné a děti se po chvíli objevují. S ultrazvukovým skenovacím modem můžete věci učinit zajímavějšími a realističtějšími. Mod přidává zarámované ultrazvukové obrázky, které můžete umístit na zeď u svého domu svého SIM.

Je to malý detail, ale ten, který vám umožní vybudovat hybnost do velkého dne a také se zbavit holých stěn přidáním pocitu hloubky ke stěnám.

Dostat práci

“Dostat práci!”Je to fráze, kterou jste slyšeli až příliš často.”. S tímto modem můžete přidat celou řadu zajímavých a zakázkových kariér, jako je tetovací umělec, makléř, vývojář her atd. .

Stát se kouzelníkem

Jednou z skvělých funkcí v předchozích hrách SIM byl čaroděj. Přidal do hry pocit temného, ​​nadpřirozeného magického smyslu. Pomocí svých sil byste mohli vysávat smutek z přítele nebo udeřit nepřítele.

Hádej co? S tímto modem se nyní můžete stát kouzelníkem. Vaše volby určí, zda jste dobrý nebo špatný čaroděj.

Postavte si vlastní hausbót

Pokud nemůžete mít hausbót v reálném životě, proč nemáte jeden v Sims 4? O tom je tento mod. . Herní lodě můžete transformovat na plné hausbóty.

Na Sims 4 je toho hodně, ale změna toho, jak vysoký je váš simíci, není jedním z nich. Pomocí posuvného modu výšky můžete upravit výšku svých Sims a vytvořit variantu. Rychlé kliknutí a přetažení u nohou se může zvýšit nebo snížit výšku.

Poslední myšlenky

Existuje spousta modů, které si můžete vyzkoušet na Sims 4, díky nimž bude hra interaktivnější realističtější a dokonce vám poskytne nadpřirozené síly. Buďte však opatrní s těmi, které si vyberete, protože některé jsou hladové hardware.

Nejlepší mody Sims 4, od nesmrtelnosti po realistické narození

SIMS 4 MODS

Nejlepší mody Sims 4 způsobí, že se vaše oblíbená hra bude cítit znovu zbrusu nová. Od jemných posílení, které přidávají realistické podrobnosti o hraní po nárazníku k expanzním smečkám, Modding the Sims 4 je něco, co hráči PC mohou-a měli-co nejlépe využít.

. Naše tipy nejlepších modů Sims 4 jsou nejen snadno instalovatelné, ale mění se ve velikosti a užitečnosti. Některé z nich mohou vyžadovat specifické balíčky rozšiřování, proto si před stažením zkontrolujte každý mod, abyste se vyhnuli zklamání.

Komunitní mody se liší od Sims 4 Cheats, a ačkoli MODS nemusí vývojář nutně schválit, jsou stejně nedílnou součástí vašeho zážitku Sims. Ať už chcete okořenit interakce, přidat komplexní nore mořské panny nebo vstoupit do režimu Super Speed, zde je nejlepší nejlepší sims 4 mody. Zkontrolovali jsme je všechny z hlediska kompatibility s nejnovějšími balíčky a záplatami Sims 4 pro PC, takže se nemusíte starat o to, že se střetávají nebo lámají.

Jak přidat nejlepší sims 4 mody na PC a Mac

Chcete -li nainstalovat nejlepší mody Sims 4 ve vaší hře, vše, co původně musíte udělat, je stáhnout jakýkoli modový soubor, který se vám líbí vzhled. Poté otevřete průzkumník Windows na PC nebo Finder na Mac a najděte Electronic Arts> The Sims 4> Mods.

Odtud jen zahoďte stažené mody přímo do toho /Electronic Arts/The Sims 4/Mods Složka. . Jedna věc, kterou si musíte pamatovat, je, že pokud si stáhnete soubor se zipem, nerozbalte jej – jednoduše přetáhněte celý soubor se zipem do složky modů. Novější mody mohou mít a .rozšíření TS4Script a další mohou mít a .Soubor balíčku, z nichž oba můžete jen přetáhnout.

Nejlepší sims 4 mody, které si můžete stáhnout právě teď

Realistické narození

Pokud jste vždy chtěli být svědkem zázraku porodu v The Sims, spíše než standardní proces robotického porodu dítěte, pak realistický mod porodu z Pandasamy je přesně to, co hledáte. Budete potřebovat expanzi do práce, abyste ji použili, ale se vším, co nainstaloval, vaše těhotná sim dorazí do nemocnice a projde několik fází, aby vyvolala porodu pro přirozenou dodávku. Alternativně existuje možnost místo toho pro plánovaný c-sekce, která přeskočí fázi rané labouristiky, takže dodávka je jen rychlá epidurální pryč.

MC velitelské centrum

Velitelské centrum MC je obrovský mod Sims 4, který vám dává ovládací panel k vyladění téměř všech aspektů životů vašich Simsů v okolí, což v podstatě znamená, že jste sims 4 bůh. Umožňuje vám nastavit míru zaměstnanosti pro různé SIM věky, zjistit, kdo je těhotná, měnit to v případě potřeby, a dokonce filtrovat prostřednictvím nastavení pro neexistence kontrolované Sims, aby se ujistil, že žijí svůj nejlepší život. Moje oblíbené vylepšení je však ty, které jsou založeny na čase, které se ujistí, že váš sim netrvá hodiny na hodiny na sprchu a snídani před prací každé ráno. .

Rozšíření UI podvádí

. Je však k dispozici tolik cheats, že pokud se je neplánujete naučit se všechny, může se jejich hledání snadno stát časově náročným procesem. To je místo, kde tento mod z Weerbesu přichází, protože přidává všechny možnosti podvádění přímo do uživatelského rozhraní bez nutnosti psaní. Big TimesAver!

Rozhodnout se žít navždy

Pokud chcete vypnout proces stárnutí nebo umírání pro svůj SIM, můžete to snadno udělat v nastavení, ale to ovlivní každý jednotlivý SIM ve vašem světě. Pokud to chcete udělat případ od případu, budete potřebovat mody. Věčný mod je přesný mod. Tento mod přidává do hry dva nové rysy kupující: Věčnou mládež, která zabraňuje vašemu simujícímu umírání ze stáří (ale nic jiného); a nesmrtelný, který jim brání ve všech úmrtích, ale budou i nadále stárnout bez ohledu na to.

Smysluplné příběhy

Smysluplné příběhy mod od Roburky dávají vašim simům hlubší, dlouhotrvající a realističtější emoce, než aby je měly své nálady každých deset sekund. Váš SIM může být depresivní několik dní po rozpadu nebo cítit intenzivní štěstí po prvním polibku. Nebudete moci změnit SIMovu smutnou náladu tím, že ho jednoduše vložíte do pěkně zdobeného pokoje. Přestože ovlivňování vašich simíků je obtížnější s smysluplnými příběhy, vše, co se děje v jejich životě, se stává více. smysluplné.

Oprava simulace

Pokud chcete, aby se vaši simíci chovali jako skuteční lidé ve vaší nepřítomnosti, pak se vám bude líbit tato simulační lag fixová mod od SimmyThesim. Tento mod se stará o problémy s autonomním chováním vašich Sims způsobených masivním simulačním zpožděním, jako je sezení a zírání na zeď celé hodiny. Mod mění rychlost hry takovým způsobem, že požadavky na autonomie nezpůsobují simulační zpoždění. Tím se opravuje zpomalení času, čas se vrací a chování prázdné skořápky. Už žádné neslavné hlavy!

Mějte prosím nějakou osobnost!

. Tento rozsáhlý mod zavádí mnoho změn, ale jedním z klíčových funkcí je odstranění nečinného chatu z konverzací. To znamená, že namísto natteringu budou muset vaši simíci vzájemně komunikovat, a mod rozhodne, jak to jde dolů na základě stávajícího vztahu mezi Sims, plus jejich charakterové rysy a současnou náladu. Posaďte se a sledujte, jak se věci vydávají, ale připravte se na ohňostroj, pokud dva simíci nevycházejí.

Zasáhnout super rychlosti

? . Pojďme tedy rychleji s tímto supispeed modem. Ne, to není překlep, tvůrce Artum ví, že někdy není dost času na to, aby se R k super. Dostanou to. Po instalaci jej můžete spustit, když zasáhnete 3 klíč dvakrát v rychlém sledu. Zajistěte dlouhé dny a promarněné čas, prosím!

Odemkněte každou položku v režimu sestavení / nákupu

I když je někdy trochu v pohodě, že Sims 4 zamkne určité položky režimu sestavení / nákupu a rozložení místnosti za cíli kariérní trasy, trvá také dlouho, než je všechny dostanete. Tak proč je nejen mít všechny, právě teď? MOD SIMS 4 Buildbuymode Unlocker od Scripthoge je praktická maličkost, která odemkne každou položku a předem vyrobenou místnost, která byla dříve mimo limity, což znamená, že váš dům může být z toho nejlepšího z GET (s malou mateřskou pomocí, z chod).

Smrtící batolata

Batolata obvykle nejsou nejzajímavější lidé v Sims 4. Jedí, spí a hrají. . Mod smrtící batolata z obětních modů však změní všechno. Děti vašich Simsů mohou stále vypadat roztomilé, ale spálí vás naživu nebo vás bodnou do krku první šanci, kterou dostanou. Může to znít trochu divně (a možná trochu znepokojivě), ale tento mod dělá život v Sims 4 mnohem vzrušující! .

Rozšířené mořské panny

Na rozdíl od bohaté hraní hraní sims 4 upírů nebo sims 4 vlkodlaků, okultní typ mořské panny obecně chybí. I když by mohli vypadat krásně, když viděli potápění kolem klidných pobřeží Sulani, nebylo by hezké, aby mořské panny měly sílu a progresivní systém založený? Zadejte model Mermaids Mod z SpinningPlumBs. . Budete moci spát pod povrchem, ponořit se hlouběji pro řasa a další magické zboží a dokonce se trénovat na mytologii mořské panny jako zcela nové pobočky dovedností.

Upravte výšky SIM

Rozhodování o hmotnosti a svalové hmotě vašich simíků je stejně snadné jako pohyb posuvníku nebo tlačení jejich těl v The Sims 4, ale není divné, že každý člověk ve vašem světě je stejná výška? ? No, tento posuvník výšky Sims 4 Mod z Godjul1 to vše opravuje a přidává varianty přirozené postavy do vašich sousedství.

Life Decider

Tento je super užitečný, pokud do svého světa přidáte náhodné simny NPC. Bez Life Decisider Mod od Kawaiistacie nebude NPC Sims mít žádnou kariéru, žádné příjmy a nulové dovednosti. Pokud nechcete ručně promíchat každou SIMu směrem k určité kariéře nebo nechcete vyplnit jejich sadu dovedností, tento mod to udělá pro vás. Dodává se také se spoustou zajímavých bonusových rysů, jako je sladký zub, problém s pitím nebo špatné vaření.

Přineste zpět auta ze 3 dnů Sims

Další věc, která chybí v Sims 4 z The Sims 3 jsou vozidla. Miloval jsem to, když jsi mohl jet po okolí, abyste se dostali na různá místa, nebo jen sledovali cyklus vašich dětí z domů svých přátel po škole. Ale všechno to zmizelo v Sims 4. Naštěstí je komunita Sims 4 po ruce doprava některých z zločinů ve hře a díky tomuto automobilu MOD z Dark Gaia si nyní mohou vaše simíci koupit a řídit svá vlastní auta v okolí, jak zamýšlel moderní věk.

Vytvářejte rybníky na každém pozemku

Rybolov může být obrovskou součástí života vašeho SIM, ale může být nepříjemné, když musíte cestovat mimo lot, abyste našli životaschopného rybářského rybníka. Sledování obrazovky načítání pokaždé, když chcete vytvořit tuto dovednost rybáře, je frustrující, ale co kdybyste měli na svém vlastním dvorku rybník? Stáhněte si nákupní rybníky Sims 4 Mod od Snaitf a můžete si dát docela malý rybník na vlastní pozemky, což vám ušetříte cestovat za každou rybářskou výpravu.

Jít do školy

. No, s tím, jak máte expanzi Get to Work Sims 4, můžete si stáhnout Zerbu’s Go do School Mod, což znamená, že můžete své děti skutečně sledovat do školy a pomoci jim dosáhnout jejich vzdělání, učit se od učitele NPC a Dokonce i navštivte poradce pro podporu ducha. Děti mohou také vydělat emblémy od ředitele, které mohou později v životě vykoupit za odměnu. To funguje nezávisle na balení Sims 4 High School, který následuje spíše teenagery do školy než na děti.

Denní uložení

Tenhle nezmění vaši hru, ale více vám pomůže udržet vaše sim výtvory v bezpečí. Tento den ukládat mod z Temppest doslova jen autosaves vaši hru s každým novým dnem SIM. Pomocí nastavení výchozího nastavení stačí ušetřit hru každý den v 5 hodin ráno a ve skutečnosti použije sedm rotujících úsporných slotů, jen pro případ, že se chcete vrátit zpět do konkrétního dne během posledního týdne SIM. .

Pokud jsme zmeškali něco z toho, co si myslíte, že jsou nejlepšími mody Sims 4, dejte nám prosím vědět v komentářích níže a zkontrolujeme je!

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jsem novinář na volné noze, který (překvapení!) druh má něco pro videohry. Když nepracuji na průvodcích pro Gamesradar, pravděpodobně mě najdete někde v Teyvat, Novigrad nebo Whiterun. Pokud se necítím konkurenceschopně, v tom případě byste měli vyzkoušet Erangel. Moje slova najdete také na PCGamesn, Fanbyte, Pcgamer, Polygon, Esports Insider a Game Rant.

  • Editor Iain Wilson Guides
  • Sam Loveridge Global Editor, Gamesradar+
  • Spisovatel štábu Jasmine Gould-Wilson, Gamesradar+
  • Grace Dean Freelance Writer

Dragon’s Dogma 2 upgraduje zametací smysl pro dobrodružství originálu

Je úžasné, že se ještě více přepravních společností snaží najmout hráče American Truck Simulator