16 nejlepších her pro jednoho hráče na Steam, 11 nejlepších her pro jednoho hráče na Steam | Diamondlobby

11 nejlepších her pro jednoho hráče na Steam

OSUD . Spravovaná s velkou grafikou a spoustou efektů částic se hra jistě bojí hráčů. Tato hra vám dává příležitost vystřelit démona skvělým ději.

16 nejlepších her pro jednoho hráče na Steam

, Žádný křik, křik a tak dále.

Pokud jste herní nadšenec, ale raději hrajete sólo her, pak je tento článek jen pro vás. Prostřednictvím tohoto článku vám představíme některé z nejlepších her pro jednoho hráče dostupné na Steam. Chcete -li vědět vše o těchto hrách, jen sledujte tento příspěvek!

1. Portál 2

je hra pro jednoho hráče, která nabízí skvělý způsob, jak vyřešit jednoduché i složité hádanky pomocí kostek, portálů a dalších mechanických zdrojů. Hra sonduje vaši mysl, aby dokončila různé úrovně výzev.

Kromě toho hra přichází s více než 60 000 hádankami s různými velikostmi a množstvím, jako jsou hlasové prvky, herní prvky a rozšíření atd.

2. Subnautica

Subnautica je hra pro přežití pro jednoho hráče na Steam, které projekty pod vodou. Hra byla schopna docela dobře vytáhnout grafiku a představit podvodní prostředí, které dává hru skutečný pocit.

Existují však dobré šance, že se z této hry znudí, protože hry přežití se lépe hrají ve skupině nebo s partnerem.

3. Metro: poslední světlo

Pokračování metro 2033, Metro: poslední světlo . Poskytuje zážitek s nabitý akcí hráčům, kde musí přežít kritická rozhodnutí. Vše, co lze říci o této hře, je to, že nabízí úžasný příběh a hratelnost.

4. Faktorio

Faktorio . Tato hra pro jednoho hráče vám umožní používat svou fantazii a nápady k konstrukci složitých struktur pomocí jednoduchých prvků a nakonec je předvádí těm, kteří vás nepodporují!

5. The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt Dodává se s více než 100 hodinami obsahu, který má koncept otevřeného světa. .

6. Stardew Valley

Stardew Valley je hra na zemědělství v pixelech, která dává prostředí v reálném čase hrát spolu s realisticky vypadajícími postavami a grafikou. Hra zahrnuje boje proti kapitalistickému režimu, vhodný soundtrack a hratelnost. Kromě toho mohou být konverzace duševního zdraví s některými postavami relativní se skutečnými scénáři.

7. Starší Scrolls V: Skyrim

Starší Scrolls V: Skyrim Hra přináší další úroveň v ságu Elder Scrolls. Skyrim, vyvinutá v roce 2011 společností Bethesda Game Studios, se točí kolem konceptu revoluce fantazie na otevřeném světě, která přináší celý virtuální svět do reality, takže můžete prozkoumat různé způsoby a kurzy.

8. Princip Talos

Princip Talos Hra pro jednoho hráče začíná jednoduchými úrovněmi, ale je to náročné, když postupujete ve hře. Tato logická hra poskytuje možnost přeskočit hádanku, pokud se na ni zaseknete a dokončíte ji později, kdykoli budete chtít.

Budete však muset přehrát celou hru, abyste hledali věci, které jste zmeškali, které by mnoho hráčů nemělo rád.

9. Zneuctěn

Zneuctěn Hra založená na první osobě se točí kolem nadpřirozeného vraha, který čeká na pomstu pomocí dynamického bojového systému a nadpřirozených sil a pokročilých gadgetů, aby se eliminovaly cíle. Hra lze hrát buď v tajném režimu bez nepřátel nebo s planoucími a napadením zbraní.

10. OSUD

je hororová hra pro jednoho hráče se točí kolem neozbrojeného kosmického námořního marine pracujícího pod Union Aerospace Corporation, která bojuje proti démonům a nemrtvým. Spravovaná s velkou grafikou a spoustou efektů částic se hra jistě bojí hráčů. Tato hra vám dává příležitost vystřelit démona skvělým ději.

11.

Terraria je akční dobrodružná hra, která přivede svět na dosah ruky. Bojujte za slávu, štěstí a přežití, abyste se vyzkoušeli na bojišti. Můžete se také rozhodnout postavit své vlastní město ve světě Terraria .

12. Hmotný efekt 2

Hmotný efekt 2 Akční videohra nabitá role je pokračováním původního hromadného efektu s vynikajícím dějem, který ukazuje boj proti záhadnému novému nepříteli pomocí útočných zbraní, těžkých zbraní, odstřelovacích pušek a brokovnice atd. Kromě toho vás boj hry nikdy nesneu a přinese různé způsoby hraní.

13. BioShock Infinite

BioShock Infinite Videohasy první osoby je vybavena několika zbraněmi a vybavením jedinečných atributů a sil, které slibují zvýšení vašeho herního zážitku. Kromě toho se přesvědčivý příběh příběhu točí kolem náboženství, rasismu, klasicismu a obecné propagandy, která vás zajišťuje, aby vás během hry udržela v zapojení.

. Age of Empires 2

Jedna z nejoblíbenějších her založených na strategii, Age of Empires 2 Dodává se s velkým soundtrackem a ději. . . Grafika však může zklamat některé hráče kvůli tomu, že se v poslední době neaktualizují.

15.

Nejzajímavější věc Super horký Hra první osoby je, že čas se pohybuje pouze při pohybu, což způsobuje, že každý pohyb počítá. Hra nemá žádné kapky munice.

. XCOM 2

The XCOM 2 je pokračování oceněného XCOM: Nepřítel neznámý, hra se točí kolem eliminace mimozemské vlády ze Země a zachraňování lidstva. Hra vám umožní trénovat své vojáky pro lepší boj s časem a jak se pohybujete vpřed ve hře a odemknete nové zbraně a schopnosti.

A zajímavé je, že pokud se někdo zraní, nesmí mise sledovat misi, dokud na ni zcela vyhlásí. Hra nezahrnuje pouze správu týmu, ale také o základnu a operace.

Souhrn:

. Důležité však je užít si hru a dostat se do toho okamžiku pomocí ovládacích prvků a grafiky, aby se získala fascinující zážitek.

No, je to naprosto na hráči, jak se rozhodne hrát a jakou hru hraje. .

Diamondlobby

Ve světě, kde každý vývojář a jejich máma vyčerpávají tituly pro více hráčů, se bohaté sólové zážitky stávají vzácnými. Avšak dny posezení na gauči nebo herní židle a užívání si příběhů bohaté na hru s jedním hráčem nejsou zdaleka u konce.

Někdy je vlastně hezké dostat se od přestávky od nutnosti jednat s ostatními hráči, když něco hrajete. Hry mohou být skvělým způsobem, jak si odpočinout a relaxovat, stejně jako je lze použít jako způsob, jak se stýkat a spojit se s ostatními lidmi.

. .

Přeskočíme některá zřejmá doporučení, jako je Assassin’s Creed a Cyberpunk 2077, protože kdo nehrál The Witcher 3? .

Hry zde se hrají zcela sólo, bez prvků pro více hráčů. Pokud to hledáte, uveďte náš seznam nejlepších místních kooperačních her.

Rychlá navigace ukázat

Final Fantasy VII Remake Intergrade

Final Fantasy VII Remake Intergrade Screen 1 PS5 EN 44288

Žánr: Akce RPG
Vývojáři:
17. června 2022
Najít na: Parní
Průměrná doba přehrávání:

Toto je moje oblíbená JRPG a jedna z nejlepších her pro jednoho hráče na Steam-nemůžete se pokazit s Final Fantasy VII Remake Intergrade. Nabízí dechberoucí svět Cyberpunk k prozkoumání a odborně psaný příběh.

Nenechte se oklamat titul, není to Předělat, To je jen jedno z hlavních témat příběhu. Je to pokračování původního Final Fantasy VII.

. .

Také nemusíte vědět nic o franšíze Final Fantasy. Každá hra v seriálu je samostatná a upřímně – Vii je pravděpodobně nejlepší vstupní bod pro někoho, kdo se do ní chce dostat.

Final Fantasy VII sleduje mako-zesílené bývalé vojáky cloud-strife. Pracuje jako žoldák a spojí se s lavinou, skupinou odporu, aby sundal megacorp shinra.

Mako je magická kapalina, která se používá jako primární zdroj energie ve světě FFVII. Je to však také to, co pohánělo záchranné proud, který prochází planetou a působí jako „krev“.

To nastavuje scénu pro jízdu nabitý emocemi, s obsazení postav hemžících se osobnosti. Má také bouchající soundtrack, který zvyšuje každou chvíli ve hře.

Hra je také nabitá akce, s nejuspokojivějším bitevním systémem, jaký jsem kdy hrál. Je to srovnatelné s Kingdom Hearts, ale rychlejší.

Chrono Trigger

Žánr: Jrpg
Vývojáři: Náměstí
Datum vydání:
Najít na: Parní
23 hodin

Pokud hledáte nejlepší hry pro jednoho hráče na Steam, nepřehlédněte Chrono Trigger. Možná si myslíte – co je hra z roku 1995, která dělá na tomto seznamu?

Navzdory svému věku je stále často uvedena jako jedna z nejlepších videoher všech dob a velmi dobře to drželo velmi dobře. Jeho okouzlující 16bitové vizuální efekty a hluboká hraní mechanika jsou nadčasová.

. Chrono Trigger je skutečné mistrovské dílo a verze Steam je definitivní zážitek.

Chrono Trigger je stará škola JRPG, která byla vytvořena třemi legendami-Square Enix je vlastně nazýval „vysněný tým“. Skládal se z Hironobu Sakaguchiho, Yuji Horii a Akira Toriyama.

Jsou to tvůrce Final Fantasy, tvůrce Dragon Quest a autor Dragon Ball, respektive. .

Hra obsahuje Bitva aktivního času Bojový systém, který je podobný systému v titulech Final Fantasy. Zatímco vyprávění, struktura a postavy čerpají více z Dragon Quest.

.

Odtud budete hozeni na cestu cestování z primitivních lidí a dinosaurů po post-apokalyptické futures s vnímajícími roboty. Uděláte spojence ze všech dob a pokusíte se zachránit svět.

Žánr:
Vývojáři: .
Datum vydání:
Najít na: Parní
Průměrná doba přehrávání: 56 hodin

Přemýšlel jsem někdy, jak by Stardew Valley mohl vypadat, kdyby to bylo 3D s anime vizuálními prvky? . Je to spin-off ve stylu JRPG ze série Harvest Moon.

Hry Harvest Moon byly také přímou inspirací pro hvězdu. Pokud máte rádi roztomilá fantasy zvířata, vrháte kouzla na monstra a anime waifus – to je pro vás ideální hra.

Nabízí vše, co byste očekávali od fantasy zemědělské hry. Má řemeslné, rybolov, vaření, lidi s romantikou, město plné osobnosti a hluboké zemědělské systémy.

Kde továrna Rune 5 opravdu svítí, je s jeho prvky JRPG. Pokud jste milovali ponoření do dolů ve Stardew, tato hra vytočí stovky.

Hra obsahuje řadu dungeonů, naplněných příšerami pro vás. Místo svých standardních kuřat nebo krav, pokud chcete vejce, zkrotíte za to monstrum.

Můžete zkrotit téměř každé monstrum v továrně Rune 5 a jejich použití přesahuje jen mléko a vejce. Někteří můžete jezdit, bojovat po boku, nebo je můžete dokonce dát do práce na vaší farmě.

. Jsou dobře napsané a hádejte co? Můžete dokonce mít vztahy/manželství stejného pohlaví.

Rune Factory 5 je LGBTQ+ přátelský, můžete romantika kohokoli, koho chcete. Zbytek vesničanů města má také své vlastní příběhy a interakce založené na přátelství.

Žánr: RPG
Vývojáři: Bethesda Game Studios
10. listopadu 2015
Parní
Průměrná doba přehrávání: 27 hodin

Jaký druh Nejlepší hry pro jednoho hráče na Steam Seznam by byl bez titulu Bethesda? .

. Poskytuje vám otevřený svět, mapu karantény, ve kterém si můžete volně hrát.

Pokud jde o interakci s životním prostředím a NPC, nikdo jiný to nemá na úrovni tak hluboko jako Bethesda. Ve Fallout 4 můžete chytit téměř kohokoli, koho vidíte, a zabít téměř každou postavu.

Interakce také běží více než povrchově hluboká. Úkoly a dialog s postavami budou mít vždy několik způsobů, jak se k nim přiblížit, a v závislosti na sestavení hráče můžete odemknout více možností.

. Ve hře můžete snadno strávit stovky hodin kvůli naprostému množství obsahu a vedlejších aktivit.

Hra je plná života. Všechny NPC mají svou vlastní rutinu, a to také zahrnuje nepřátele. Příběh a psaní jsou také skvělé, je tu spousta lásky k bohaté tradici a světově budování.

Fallout 4 také přidává budování základny do série, takže si můžete dokonce vybudovat útulný úkryt pro přežití. Hra je také podporována obrovskou komunitou moddingu, která obsahuje mody v rozmezí od přepracování hry po nový obsah velikosti expanze.

Detroit: Staňte se lidským

Detroit

Žánr: Interaktivní drama
Vývojáři: Quantic Dream
Datum vydání:
Najít na:
Průměrná doba přehrávání: 12 hodin

Z brilantní mysli Davida Cage přichází jediný hráč, vyprávěný Detroit: Staňte se člověkem. Pokud jste o něm neslyšeli, je tvůrcem Quantic Dream.

. Vyvinuli také další populární tituly těžkých příběhů, jako je silný déšť a dále: dvě duše.

. Také to není tak těžké hry, což vám umožní opravdu se ponořit do světa.

. .

Connor je jedním ze tří protagonistů ve hře a pracuje jako detektivní lov Sentient Androids. Dalšími dvěma jsou Android Kara a Markus, který chce osvobodit všechny roboty.

Hra se odehrává ve futuristickém světě, kde byli vytvořeni Androids, aby pracovali v Servětu pro lidstvo. Hraje se z pohledu třetí osoby a vaše rozhodnutí záleží.

Vaše volby v celé hře ovlivní výsledek příběhu spolu s vašimi reakcemi na rychlé události. Pokud chcete provokující a emocionální zážitek, najdete ji zde.

Detroit: Staňte se člověkem, je blízko k tomu, aby byl mistrovským dílem, a další důkaz, že single-hráč není mrtvý. Je to odborník na to, jak zkoumá témata a věkové téma toho, jak jsme zacházeli s roboty v sentientech.

Horizon Zero Dawn Complete Edition

Horizon Zero Dawn 2

Žánr: Action RPG, Adventure
Vývojáři:
Datum vydání: 7. srpna 2020
Najít na: Parní
Průměrná doba přehrávání: 30 hodin

Oceněná hra společnosti Sony Action-Adventure, Horizon Zero Dawn, se dostala na páru. Má krásný otevřený svět k prozkoumání, s obrovským zaměřením na přírodu versus stroje.

Hra má možná jedno z nejchladnějších nastavení. Probíhá v post-apokalyptických Spojených státech, zasazených do 31. století. Není to však váš scénář zombie.

Lidé ustoupili zpět k životu v primitivnějším stylu a rozdělili se do kmenů. .

V novějších dobách však – stroje jsou způsobeny „porušením“, které je mění agresivní. Útočí na lidi a situace se zhoršuje.

Horizon Zero Dawn vás umístí pod kontrolu nad Aloyem, dívkou, která byla vyhazována z jednoho z kmenů hry. Je na cestě a hledá kultury, kteří se na ni zaměřují.

Steam verze horizontu Zero Dawn je kompletní vydání hry. Získáte také všechny další dobroty a DLC s tématem zmrazené pustiny.

Hra je plná nádherné, rozmanité mapy plné rozmanitých prostředí. Vývojáři dokonce měli antropologové pomáhat vykreslit přesnou Zemi, která se rozpadla přes tisíciletí.

To vše je podpořeno soundtrackem, který dokonale evokuje vhodný pochmurný pocit. Kromě toho je hratelnost fantastická.

. Boj je založen na reálném čase a akční, což je skvělé v tom, aby vás udržovalo angažované.

Digimon přežije

Digimon přežije

Žánr: RPG
Vývojáři: Hyde, Inc.
28. července 2022
Najít na: Parní
Průměrná doba přehrávání:

Něco, co série Digimon vždy měla nad Pokémonem, je jeho silnější příběh a zkoumání tmavších témat. Tento aspekt opravdu prochází a svítí v Digimonu přežije.

Digimon Survive je hybrid mezi vizuálním románem a taktickým RPG. .

Tato hra je vyprávěná a perfektní, pokud hledáte zážitek z jednoho hráče. Umění je naprosto úžasné, návrhy postav jsou na místě a všechny jsou dobře.

Celá hra je založena na vašich rozhodnutích. Z příběhu, pouto mezi obsazení postav a dokonce i vývojem vašeho partnera Digimon.

.

Pokud jste velkým fanouškem franšízy Digimon, tato hra také vezme sérii zpět ke svým kořenům. Sleduje temnější kořeny, které nabízí původní sezóna Digimon Adventures.

Sledujete skupinu školních dětí v zahraničním světě, kde jsou hozeny do strašných situací. Dokonce i pro non-fanoušky franšízy je to skvělý vstupní bod, protože příběh je zcela samostatný.

Nemusíte číst ani být mega fanouškem předchozích médií Digimon. Bitevní systém je obrovská změna oproti obvyklým žánru sběru monster RPGS.

Zatímco bitvy v přežití jsou stále založeny na tahu, jsou srovnatelné s hrami jako Final Fantasy Tactics a Fire Emblem.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Žánr: Akce, dobrodružství, duše jako
Vývojáři: Respawn Entertainment
Datum vydání: 15. listopadu 2019
Najít na: Parní
Průměrná doba přehrávání:

Jaký lepší způsob, jak strávit svůj sólový čas, než se houpat kolem světelného meče? Star Wars Jedi: Fallen Order je jednou z nejlepších her pro jednoho hráče na Steam.

Označuje začátek nové zlaté éry Star Wars a vypráví jeden z nejlepších příběhů ve franšízovém vesmíru. Sleduje to Cal Kestis, jeden z mála přežívajících Jedi odešel v celé galaxii.

. Kicker je, že je také jen padawan-Jedi-in-trénink, takže se budete muset učit, když jdete.

. Budete muset provést dokonalé dodges a zaútočit ve správný čas, abyste porazili své nepřátele.

Získáte však také síly síly. Jste schopni házet Stormtroopers a dokonce zastavit své laserové výstřely ve vzduchu. Boj hry je tak uspokojivý a manipulace s světelným mečkou je neuvěřitelná.

Bitvy ve Fallen Order přinášejí pocit magie, který nikdy docela nezmizí. Ovládá laserový meč ve vesmíru? Řezání obřích mimozemských pavouků a galaktických vojáků? Neuvěřitelný.

Dokonce i pro fanoušky bez hvězdy války je vyprávění ve Fallen Order vynikající. Hra je plná emocionálních scén a příběhu o horské dráze.

To je dále podpořeno designem inspirovaným metroidvania. Existuje spousta planet, které můžete prozkoumat, a dokonce se znovu odemknout odemknout nové oblasti, jakmile se dozvíte více silových schopností.

Subnautica

Pára subnautica

Žánr: Přežití, dobrodružství
Vývojáři: Neznámá světová zábava
Datum vydání:
Najít na: Parní
Průměrná doba přehrávání: 30 hodin

Horor Bože, h.Str. Lovecraft, jednou řekl, že nejstarší a nejsilnější emoce pro lidstvo je strach z neznáma. To zazvoní, pokud jde o Subnautica, a přežívání jeho děsivého oceánu.

Hra doslova zkoumá hloubky neznámého, když narazíte do moře neznámé mimozemské planety. .

. Budete muset uklidit zdroje, lovit ryby na jídlo a nakonec uniknout.

. To však také znamená, že se budete muset také ponořit hlouběji do oceánu – doslova.

Má také bohatý systém budování základny. Na podlaze oceánu si můžete postavit své vlastní domy, kde můžete ukládat své materiály nebo dokonce vozidla, která řešíte.

. .

Prostředí hry je nádherná, plná krásných a rozmanitých korálových útesů a mořského života. Existují celé ekosystémy, které můžete objevit.

Když se vplíží na noční čas, tehdy, když se dravci objeví hrát. .

Subnautica má také pěkný příběh za svým stylem a látkou. . Co se děje s planetou? Jaké jsou ty záhadné struktury?

Upírští přeživší

Upírští přeživší

Akce, nepoctivé, kulka pekla
Vývojáři: Poncle
Datum vydání: 20. října 2022
Najít na: Parní
Průměrná doba přehrávání: 10 hodin

Upíří Survivors je malá nezávislá hra, která by mohla. Měl svět ve svých netopýrech s návykovou, ale jednoduchý hrací hraní a překročil grafy jako jeden z nejlepších titulů pro jednoho hráče Steam.

Jedná se o titul založený na přežití, který se mísí v roguelitních prvcích a minimalistických herních hrách. Je to docela jednoduché, přijde noc a není kam se skrývat.

Hrajete jako přeživší a musíte přežít hordy nepřátel, které na vás přicházejí, dokud nevyhnutelně nezemřete. Pak začnete znovu s novým přeživším.

To je místo, kde se roguelitní prvky kopují. Během kol můžete sbírat zlato pro svého dalšího přeživšího, které odemkne přetrvávající postup.

Vaši pozůstalí mohou také vyrovnat, což můžete použít ke zvýšení poškození, rychlosti pohybu nebo obrany. Kromě toho jsou tu desítky různých zbraní a power-upů, které můžete sbírat.

Hra má také více než 20 znaků, z nichž se odemknete vyděláváním úspěchů. Nabízí tolik rozmanitosti a téměř nekonečné možnosti, pokud jde o stavby.

. Cherry nahoře (nebo v tomto případě upíra) je upíří, kteří přežili, je také jen pár dolarů.

Hra je úžasná, pokud jde o třesk pro vaši babku. Boj od upírů vyžaduje vaši plnou pozornost, proto se jedná o skvělý titul pro jednoho hráče. Ostatní hráči by byli jen rozptýlením.

Rimworld

Rimworld 2

Žánr:
Vývojáři: Ludeon Studios
Datum vydání: 17. října 2018
Najít na: Parní
Průměrná doba přehrávání: 64 hodin

Pokud chcete hru, do které můžete potopit stovky hodin – Rimworld je vaše osoba. Je to jeden z nejlepších titulů pro jednoho hráče na Steam a snadno vrchol přežití, žánru simulace kolonie.

Rimworld je, jako by trpasličí pevnost probíhala ve vesmíru a byla zpřístupněna – a měl grafiku. .

Hra vám spravuje kolonii na nové planetě. Všechno o nich je simulováno, až na jejich osobnostní rysy a dokonce i cíle.

Dokonce jde tak daleko, že simuluje jiné kolonie, podnebí, biomy a ekologii. Prostředí v Rimworld se cítí naživu a je tolik hloubky možných interakcí.

To také dělá každý přehrávání hry odlišný. .

Nebo možná budete muset uchýlit se k kanibalismu, protože zásoby běží příliš nízko. Simuluje se i fyzická stav vaší postavy na končetiny a duševní zdraví.

Tato úroveň simulace se také vztahuje na NPC a nepřátele. Umožňuje to vznikající vyprávění a věřte mi – některé věci, které vidíte, může být naprosto děsivé nebo dokonce veselé.

Hra se hraje z pohledu shora dolů. . K dispozici je také obrovská komunita modingu.

 • 11 nejlepších relaxačních her na páře
 • 10 nejlepších ninja her na Steam
 • 10 nejlepších loveckých her na páře
 • 11 nejlepších her na přežití na páře
 • 12 nejlepších bočních rolovacích her na páře
 • 10 nejlepších fantasy her na Steam
 • 11 nejlepších dobrodružných her na Steam
 • 5 nejlepších herních royale her na Steam
 • 13 nejlepších podceňovaných parních her
 • 9 nejlepších městských stavebních her na páře
 • 14 nejlepších 2D her na Steam
 • 13 nejlepších ostřelovacích her na Steam
 • 13 nejlepších superhrdinových her na Steam
 • 16 nejlepších terénních her na Steam
 • 15 nejlepších akčních her na Steam
 • 12 nejlepších společenských her na Steam
 • 22 nejlepších sci-fi her na Steam
 • 16 nejlepších hororových her na Steam
 • 10 nejlepších místních kooperačních her na páře
 • 11 nejlepších her Horde Mode na páře
 • 14 nejlepších detektivních her na Steam
 • 12 nejlepších dětských her na páře
 • 14 nejlepších driftovacích her na páře
 • 20 nejlepších vesmírných her na páře
 • 21 nejlepších japonských her na páře
 • 17 nejlepších bowlingových her na Steam
 • 10 nejlepších plošinových her na Steam
 • 5 nejlepších RTS her na Steam
 • 12 nejlepších koňských her na páře
 • 22 nejlepších třetích her na páře
 • 19 nejlepších retro her na Steam
 • 16 nejlepších her pro hacker a lomítko na páře
 • 12 nejlepších stavebních her na páře
 • 12 nejlepších vzdělávacích her na Steam
 • 16 nejlepších nezávislých her na Steam
 • 15 nejlepších golfových her na páře
 • 13 nejlepších závodních her na Steam
 • 20 nejlepších JRPG na Steam v roce 2023
 • 20 nejlepších her Metroidvania ve páře
 • 18 nejlepších sportovních her na Steam
 • Nejlepších 21 otome her na Steam
 • 22 nejlepších záhadných her na Steam
 • 17 nejlepších deskových her na Steam
 • 26 nejlepších her bohatých na příběhy na Steam
 • 22 nejlepších zombie her na Steam
 • 46 nejlepších neformálních her na Steam
 • 10 nejlepších herních her na Steam
 • 15 nejlepších kořistí na páře
 • 20 nejlepších logických her na Steam
 • 16 nejlepších tahových parních her
 • 10 nejlepších nečinných her na Steam
 • 15 nejlepších otevřených světových parních her
 • 20 nejlepších karetních her na Steam
 • 23 nejlepších pixelových her na Steam
 • 50 nejlepších parních her pro Mac
 • 30 nejlepších her s karanténou na páře
 • 23 nejlepších mech her na Steam
 • 37 nejlepších parních her pro hraní s vaší přítelkyní nebo přítelem
 • 21 nejlepších her podobných Zelda ve páře
 • 27 nejlepších her Best Tower Defense na Steam
 • 23 nejlepších bojových her na Steam
 • 8 nejlepších her nejlepších kuliček na Steam
 • 15 nejlepších anime her na Steam
 • Jak přidělit více RAM na parní hry

Hry pro jednoho hráče

Top 150 nejlepších parních her všech dob označených s Singleplayer, Podle recenzí Gamer.

Doporučené hodnocení

 1. Steam Top 250
 2. Skryté drahokamy
 3. Nový tento týden
 4. Nejlepší z roku 2023
 5. Nejvíce hraje
 6. Ověřena parní paluba

Zaregistrujte se do vydání Clubu 250 Weekly a získejte Top 30 her v týdnu doručeno přímo do vaší doručené pošty každých sedm dní! Další informace.

Přívěsy

Pohyb, hodnost, titul, datum, platformy, značka a cena

Skóre

.83 98% 1 192 015 hlasů
8.74 97% 1 000 067 hlasů

Dnes stoupači

 1. 1003 koček skrytých v Paříži
 2. 952 Princezna
 3. 281 Resident Evil 4
 4. 331 zneuctěn
 5. 511 Baldurova brána 3
 6. 861 Brotato
 7. 871 uvnitř
 8. 1181 Steins; brána
 9. 1331 Hot dogy, podkovy a ruční granáty

Club 250

Club 250 je klub parního člena Steam 250, který agreguje vše 54 milionů recenzí Od páry po produkci úplné historie hodnocení her. Je to další iterace Steam 250 se spoustou ambiciózních a vzrušujících funkcí. Veškeré podrobnosti jsou v sekci na naší stránce Patreon.

Připojení k klubu 250 za pouhých 2 GBP měsíčně nám pomáhá pokračovat v vylepšení, která vám pomůže najít dobré hry na páře. Jako bonusová motivace přichází větší úrovně slibů s některými dalšími odměnami, včetně vašeho jména, loga a odkazu na web.

Steam 250

Hodnocení se automaticky aktualizuje alespoň jednou denně z dat živých recenzí Steam. Další informace.

Ukazatele pohybu ukazují změnu pozici od včerejška.

Stav systému

 • Generováno 24. září 2023 05:30 UTC
 • Zdrojový kód, problémy

Club 250 Patreon

Club 250 agreguje vše 54 milionů recenzí na páře poskytovat plné historii hodnocení, zatímco Steam 250 se dívá pouze za poslední dva dny. Club 250 je mnohem ambicióznější a vzrušující, ale drahý projekt. Veškeré podrobnosti o některých plánovaných vylepšeních jsou v sekci na naší stránce Patreon.

Zvažte připojení k Clubu 250, abychom mohli pokračovat v vylepšení, která vám pomohou najít dobré hry na páře. Jako bonusová motivace přichází větší úrovně slibů s některými dalšími odměnami, včetně vašeho jména vyleptaného na web!

Community Discord parní kurátor

Připojte se k komunitě Steam 250 na Discord z webu, vaší plochy, mobilních nebo všech tří najednou!

Sledujte naši oficiální stránku parního kurátora a získejte přístup k žebříčku her přímo z obchodu Steam Store! Automaticky aktualizováno každý den.

Oznámení cookie

Steam 250 ukládá pouze přísně nezbytné soubory cookie (pokud existují). Naši partneři třetích stran však mohou ukládat další soubory cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.