16 Nové nadcházející hry Open World z roku 2023 – Gamerranx, 25 nejlepších her na otevřeném světě | Den geeka

25 nejlepších her na otevřeném světě vůbec

Contents

Zde je název, který mnoho lidí očekávalo po celá léta, ale nikdy to nevyšlo. Mrtvý ostrov 2 vyrobené vlny s veselým odhalením přívěsu, ale neúspěchy vývoje zabránily spuštění hry. Doufáme však, že v roce 2023 jsou věci jiné.

16 nových nadcházejících her Open World of 2023

Starfield

Hry v otevřeném světě se stále více objevují a mnoho franšíz se dokonce přizpůsobilo, aby byly spíše jako hra s otevřeným světem, aby přinesla více fanoušků. Proto můžete v roce 2023 očekávat mnoho těchto titulů. Skutečná otázka se však stává … které byste měli dostat?

Zřeknutí se odpovědnosti: Den předtím, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, testovací jednotka Unlimited Solar Crown, Flintlock: Obléhání úsvitu, Smalland, Voidtrain, Final Fantasy XVI, Awakening Dune a Final Fantasy VII Znovuzrození bylo odstraněno z tohoto seznamu.

#16 Red Dead Redemption

Platforma: PS4 Switch – 17. srpna 2023
Datum vydání: Xbox 360 PS3 – 18. května 2010

Jednou z věcí, která učinila z divokého Západu takové „lákavé“ místo, bylo to, že mnozí cítili, že země bude pokračovat navždy, a bylo tu spousta míst, kde se můžete pokusit založit obchod nebo domov a pokusit se žít v míru. Jedním takovým člověkem byl John Marston, který opustil svůj život jako psanec, aby se stal rodinným mužem.

Když však zákon ho dohonil, byl učiněn nabídkou, že nemohl odmítnout. Nyní je nucen lovit svou bývalou posádku Outlaw, aby získal svou svobodu.

Za tímto účelem se bude pustit do celé Ameriky a Mexika, aby je získal. Uvidíte tuto starší verzi Ameriky a dále jako nikdy předtím a užijte si mnoho dobrodružství a úkolů na cestě.

#15 Tom Clancy’s The Division: Heartland

Vývojář: Koncové hry
Vydavatel: Koncové hry
Platforma: PC PS4 PS5 XBOX ONE XSX | S
Datum vydání: TBA 2023

V dílech je nová splátka pro divize Tom Clancy’s The Division. . Je to hra velmi podobná předchozím splátkám. Hráči stále jednají jako agenti, kteří se snaží udržet americké občany v bezpečí. . Hráči budou agenti umístěnými ve venkovské komunitě a využívají své dovednosti a zbraně, aby odrazili jakékoli nepřátelské útoky, které by se mohly objevit ve Silver Creek. V současné době víme, že hra je vázána na minulé splátky franšízy, ale přinese to zcela nové obsazení postav.

#14 synů lesa

Vývojář: Koncové hry
Vydavatel: Koncové hry
Platforma: PC
Datum vydání: 23. února 2023

Musí tu být docela velká odměna, stejně jako v synech lesa, hráči se pustí do pustého ostrova při hledání miliardáře. Samozřejmě, pokud jste hráli les, víte, že tento ostrov je také domovem mutovaného kanibalistického kmene. . Hra má prostředí otevřeného světa, aby se potulovala sama nebo s přáteli. Musíte se vyrovnat s tím, co les poskytuje přežití. To znamená budování přístřeší nebo zbraní, aby se vypořádaly s nepřátelským kmenem. Podobně tato hrací splátka přinese roční období pro hráče, aby vydrželi, takže se připravte na vypořádání se s hořkou chlad, když se zimní rolí.

#13 Marvel’s Spider-Man 2

Developer: Insomniac Games
Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Platforma: PS5
Datum vydání: 2023

V roce 2023 se očekává mnoho titulů. Ale Marvel’s Spider-Man 2 je snadno jedním z nejočekávanějších. Proč? . Honořili se hluboko do životů Petera Parkera a Milese Moralese a vydali dobrodružství, které fanoušci nemohli dostat dost.

To dělá čekání na hru tak tvrdě. Viděli jsme jeden přívěs o titulu a jen to škádlilo jen pár věcí. Je pravda, že jedna z těchto věcí byla Venom, a to je vzrušující, ale nestačí to!

Doufejme, že brzy uslyšíme více z Insomniac o titulu. .

#12 Star Wars Jedi: Survivor

Developer: Respawn Entertainment
Vydavatel: Electronic Arts Inc.
Platforma: PC XSX | S PS5
Datum vydání: 28. dubna 2023

Cal Kestis je zpět. Star Wars Jedi: Survivor je vysoce očekávaným pokračováním k nesmírně úspěšnému titulu od Respawn Entertainment.

Od Cal Kestis uplynuly roky a jeho spojenci zničili holokron obsahující potenciální budoucí Jedi. Od té doby se Cal stal uprchlíkem, který dělá, co může, aby narušil říši a pomohl těm, kteří to potřebují.

. Do záhybu se objevil tajemný darebák a inkvizitoři loví Cal s každým dechem. Musí tlačit své silové schopnosti do nových výšin a bojovat proti všem nepřátelům, aby přežil temnotu, aby přišla.

#11 Bradavice Legacy

Developer: Avalanche Software
Vydavatel: Warner Bros. Interaktivní zábava
Platforma: PC XSX | S PS5 10. února 2023 (PS4 Xbox One 4. dubna 2023)
Datum vydání: Přepněte 25. července 2023

Jste připraveni vrátit se na určitou školu magie? Pokud ano, pak jste nadšeni příchodem Bradavice Legacy. Hra vám umožňuje „žít nepsané“, takže můžete jít ještě hlouběji do magického světa Harryho Pottera.

Budete studentem na Bradavické škole čarodějnictví a čaroděje a naučíte se magii od profesorů na zámku. Když už mluvíme o hradu, budete se moci potulovat uvnitř a mimo něj. Prozkoumejte jeho tajemství, komunikujte s magickými tvory a další!

Existuje mnoho způsobů, jak hrát titul, takže podívejte se, jaký druh čarodějnice nebo průvodce chcete být!

#10 Dead Island 2

Developer: Studios Sumo Digital / Deep Silver Dambuster
Vydavatel: Hluboké stříbro
Platforma: PC XSX | S PS4 PS5 Xbox One
Datum vydání: 28. dubna 2023

Zde je název, který mnoho lidí očekávalo po celá léta, ale nikdy to nevyšlo. Mrtvý ostrov 2 vyrobené vlny s veselým odhalením přívěsu, ale neúspěchy vývoje zabránily spuštění hry. Doufáme však, že v roce 2023 jsou věci jiné.

Hra vás zavede do Los Angeles, kde je zombie apokalypsa pokračuje! Budete pracovat sami nebo s přáteli, abyste přežili hordy nemrtvých a zůstali v říši živého.

Zábava titulu pochází ze zbraní, které používáte k sundávání zombie. Můžete dokonce použít prostředí k poškození! Nejdříve tak udeřte a zůstaňte naživu!

Datum vydání: 31. ledna 2023
Developer: Scavengers Studio
Vydavatel: Scavengers Studio
Platforma: PC PS4 PS5

Sezóna: Dopis do budoucnosti staví vás do tajemného světa, kde život začíná a končí „ročními obdobími.„Když skončí sezóna, tak i historie, která v ní byla zabudována. .

Je odhodlána se dozvědět více o světě, o kterém nikdy neviděla a zaznamenávat pravdu pro budoucí občany světa, ať už jsou kýmkoli.

Jak prozkoumáte, použijete různé nástroje k odemknutí pravdy. Ale jaká je pravda tohoto světa? Jak bude použito k přípravě těch, kteří přicházejí dál? Začněte svou cestu a zjistěte to!

#8 Diablo IV

 • Developer: Blizzard Entertainment, Vicarious Visions
 • Vydavatel: Blizzard Entertainment
 • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Datum vydání: TBA 2023

V roce 2023 bychom snad měli mít další titul Diablo. Nebo jak fanoušci uvádějí, „titul Diablo, který jsme měli dostat místo nesmrtelného“. Na které říkáme … Dang rovně.

Každopádně Diablo IV bude smysluplným způsobem pokračovat v Lore of franšíza a doufejme, že se nezničí a zničí věci jako některé předchozí tituly. Na seznamu to ukládáme trochu nízko, protože i když nepochybujeme, že Diablo IV bude expanzivní svým vlastním způsobem, prolézací prohledávač Dungeon nemá technicky plné aspekty otevřeného světa.

Přesto si myslíme, že to bude dobrá hra … s co nejmenšími mikrotrankcemi … doufáme.

#7 Atomové srdce

https://gameranx.com/wp-content/uploads/2021/01/atomic-heart-1024x576.jpg

 • Vývojář: Mundfish
 • Vydavatel: Mundfish
 • Platformy: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • Vydání: 2023

Atomové srdce je zřízeno v alternativní časové ose z roku 1955, kde Sovětský svaz dramaticky postupoval novými technologickými zázraky. Hráči vstoupí do speciálního agenta KGB jménem P-3, který má za úkol navštívit továrnu, která je zticha. Abychom zjistili, co se děje s touto továrnou, budou se hráči muset pustit do oblasti ovládané roboty a zvláštností stvoření. Na tuto hru jsme čekali dobře a doufáme, že atomové srdce zasáhne trh v určitém okamžiku před rokem 2023 zábalů. Pokud jde o prvek otevřeného světa, čekáme na další potvrzení o tom, jak velký přehrávač mapy bude prozkoumat. .

#6 Assassin’s Creed Mirage

 • Vývojář: Ubisoft
 • Vydavatel: Ubisoft
 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Datum vydání: 2023

Snadno jedním z větších problémů, které někteří fanoušci měli s Assassin’s Creed Games pozdě, je jejich masivní svět, který „porazil účel“ původních her, pokud jde o to, že se jedná o utajení a atentáty. ?

Pokud to byla skutečně hrozba, pak máte Assassin’s Creed Mirage trochu zmírnit vaši bolest. Protože zde budete potvrzeni do jednoho města, Bagdádu, a přestože bude rozděleno do čtyř okresů, hlavním účelem jeho velikosti je dát vám veškerou šanci být opět skutečným vrahem. Chcete -li použít horní a dolní cesty, abyste se dostali tam, kde potřebujete, a zajistit, aby váš cíl nikdy nevidí přicházet.

#5 propuštěno

 • Developer: Svítící produkce
 • Vydavatel: Square Enix
 • Platformy: PC, PS5
 • Vydání: 24. ledna 2023

Jednou z prvních her AAA, které vyšly v roce 2023, je to, že se vyskytuje, titul, který měl trochu problémové historie z hlediska vývoje, ale stále má potenciál být skvělý.

Ve hře budete hrát jako žena z New Yorku jménem Frey. Najednou se dostane z jejího domova a do světa Athia, země magie i monster. .

Takže pokud jste na magické fantasy dobrodružství, Forscoken je pro vás.

#4 Redfall

 • Developer: Arkane Studios
 • Vydavatel: Bethesda Softworks
 • Platformy: PC, X/S
 • Vydání: 2023

Existují všechny druhy způsobů, jak hrát žánr otevřeného světa, a ano, to zahrnuje házení upírů do hry, aby lidé mohli mít děsivý zážitek z otevřeného světa.

V redfall jste součástí města, které bylo překonáno doslovnými upíry. Oni vyskočili ze slunce a pokoušejí se zůstat navždy v lidském světě. Ale přirozeně se to nenecháte, jste? Boj můžete udělat samostatně nebo se spojit s přáteli, abyste vytlačili upíry z vašich domovů, a po cestě zjistit, proč jsou tady a jaké skutečné plány mají pro redfall.

je třeba prozkoumat … nebo běžet z co nejrychle.

Čeká na vás poklad, smrtící bitvy a stvoření a dobrodružství!

#3 Avatar Frontiers of Pandora

 • Developer: Masivní zábava
 • Vydavatel: Ubisoft
 • Platformy: PC, PS5, X/S
 • Vydání: 2022/2023

Řekněte, co chcete o filmu Avatar a franšíze, která z něj konečně roste (a věřte nám, víme, že někteří z vás mají co říct), ale nemůžete popřít, že James Cameron „to udělal znovu“ tím svět a stvoření, které do něj vložilo hodně představivosti.

Avatar Frontiers of Pandora bude rozšířením toho a filmu v nejlepším případě. Protože ve hře budete hrát jako svůj vlastní Na’vi a prozkoumejte západní kontinent Pandory, místo, které jsme ještě nikdy neviděli. Budete mít za úkol s různými věcmi na svém dobrodružství, takže nezapomeňte „vidět“ vše, co můžete ve hře.

#2 Starfield

 • Developer: Bethesda Game Studios
 • Vydavatel: Xbox Game Studios
 • Datum vydání: Q1/Q2 2023

Chlapče, Bethesda nás miluje a pak na nás upustit něco mistrovského, ne? Škádlili Starfield již doslovné roky, ai když jsme si mysleli, že o hře dostaneme nové informace … Neudělal jsme to. Pak odložili hru na 2023 a teď musíme čekat ještě déle na informace.

Dobrou zprávou je, že víme, že Bethesda dává vše, co mají do Starfieldu. Stále nevíme vše, co v něm můžeme udělat, ale škádlili revoluční dobrodružství, a to z nich znamená něco, co z nich vychází.

Doufejme, že se to nestane jako Fallout 76, správně?

#1 The Legend of Zelda: Slzy království

 • Vydavatel: Nintendo
 • Platformy: Nintendo Switch

Je téměř ironické, že hra, o které stále víme jen velmi málo. A to je upřímně proto, že The Legend of Zelda: Breath of the Wild byl zjevením, když vyšel. Hry Loz nikdy předtím nebyly otevřené. Jistě, měli spoustu oblastí ve hrách jako Twilight Princess a Ocarina of Time, ale vedl to, ne otevřený svět.

Navíc, s The Legend of Zelda: Breath of the Wild pokračování, uvidíte zlepšení toho, co je v otevřeném světě, a to pravděpodobně znamená více obsahu.

Dosud jsme viděli několik klipů a škádlení titulu, ale doufejme, že brzy dostaneme skutečné jméno a datum vydání pro 2023.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento článek byl aktualizován dne 9/6/22, aby obsahoval nové položky.

25 nejlepších her na otevřeném světě vůbec

Jsou to některé z největších her, jaké kdy byly vyrobeny, ale který titul na otevřeném světě je nejlepší vůbec?

Matthew Byrd, Aaron Greenbaum | 2. dubna 2022 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Nejlepší hry na otevřeném světě

Dokonce i během nejranějších žánrů z otevřeného světa, kdy byli vývojáři nuceni spoléhat se na kouř a zrcadla, aby oživili jejich vize, samotný koncept her na otevřeném světě se vždy cítil jako budoucnost média. Myšlenka být ponechána na vašich vlastních zařízeních v masivním digitálním světě, kde bylo možné téměř cokoli, byla jednou z těch věcí, o kterých jsme byli schopni jen snít. .

„Varianty“ je určitě slovo, které stojí za to mít na paměti, když přemýšlíte o historii her s otevřeným světem a co odděluje ty dobré od těch špatných a skvělých. Konvenční moudrost nám jednou řekla, že hry na otevřeném světě se zlepšují pouze s zlepšením technologie a velikost těchto světů rostla. I když tomu tak někdy bylo, existují některé starší nebo menší tituly na otevřeném světě, které ukazují, jak se jedinečná kreativní vize může často cítit větší než dokonce i technicky největší otevřené světy. Jediná věc, která má tendenci nejvíce záležet ve hrách na otevřeném světě, je to, zda nabízejí svět, ve kterém se prostě chcete ztratit.

Než se tedy do tohoto seznamu ponoříme, zvažte několik pravidel, která jsme použili k určení našich výběrů a jejich žebříčku:

 • Některé hry existují na okraji žánru „Open-World“. I když jsme zpočátku uvažovali o různých hrách, které nabízejí velkou oblast, kterou jste schopni prozkoumat s určitým stupněm svobody, určité „velké světové“ nebo strukturálně segmentované hry byly nakonec z dalšího zvážení vyloučeny.
 • Historický význam „Fun Factor“ z otevřeného světa a způsoby, jak využívá svůj svět k poskytnutí zážitku, který by nebyl možný v jiných formátech, byly všechny hlavní faktory, které pomohly určit, zda hra vytvořila tento seznam a kde, kde To se umístilo.
 • Konečně pro tento seznam existuje pravidlo „jeden záznam na franšízovou“. To usnadňuje oddělení položek v některých franšírách, které nabízejí relativně podobné zážitky, a také osvětlit několik her, které nezískají lásku, kterou si zaslouží, ve srovnání s tituly v franšírách na otevřeném světě Juggernaut jako velká automobilová krádež a The Elder Scrolls.

S tím z cesty je zde 25 nejlepších her na otevřeném světě:

AD – obsah pokračuje níže

Jen způsobit 4 nejlepší hry na otevřeném světě

25. Jen příčina 4

The Jen příčina Franšíza se daří na své fyzice založené na hraní karantény s otevřeným světem. Zatímco každý vstup vybízí hráče, aby kreativní způsoby vyhodili nepřátelské základny, Jen příčina 4 Vytěží maximum z modernějších technologií, aby skutečně zvýšili ante (i když některé strukturované mise hry zcela nesplňují standardy stanovené svými volnými aktivitami)). Nejnovější hra v seriálu dává hráčům arzenál zbraní (včetně užitkového pásu plného speciálních kabelů a posilovacích raket), které jim umožňují projevit jejich destruktivní představivost jako nikdy předtím.

Další hry s otevřeným světem umožňují hráčům pilotní tanky a vrtulníky, ale pouze Jen příčina 4 Pojďme hráči střílet tank do vzduchu s raketami a balóny, pak se z něj ponoří, aby mohli hladce unést vrtulník. Čím kreativnější je hráč, tím zábavnější budou mít v této skvělé digitální karanténě všech dob. – Aaron Greenbaum

Drak

24. Dračí dogma

Dračí dogma je někdy nejlepší myslet na to, co by se mohlo stát, kdyby Capcom vzal obří stvoření Lovec příšer a umístil je do velké středověké fantasy RPG. To, co dělá tento již přitažlivý zážitek, je to, jak vám tato hra dává volnou ruku k řešení boje do značné míry, ale považují za vhodné za vhodné. Dračí dogma Také vám umožní dělat věci, jako je zápas s menšími tvory a stoupá nad většími příšerami, abyste zasáhli různá slabá místa. Průzkum v této hře rozhodně neomezuje na objevování nových míst.

Mnoho systémů vytvořených pro Dračí dogma (například spojenci pěšáky postavené hráči, které mohou ostatní najmout). I když je to trochu smutné Dračí dogmaNejlepší nápady nenašli cestu k více titulům, nedostatek vhodných kopírování to zajišťuje Dračí dogma zůstává jedinečný a zvláštní. – Ag

Spící psi Nejlepší hry na otevřeném světě

23.

Nikdy nebudu vědět, proč neexistují opravdu skvělé hry bojových umění, ale vím, že kdykoli se ocitneme, že do tohoto subgenru naříkám nedostatek pozoruhodných příspěvků, vždy se mohu obrátit Spící psi pro pohodlí.

Spící pesAkce ukradne show takovým způsobem, který prostě nevidíte v mnoha hrách na otevřeném světě. Jeho intenzivní přestřelky a neuvěřitelná pěst jsou podporována šokovaně silným příběhem, který by neměl být spal (tee-hee). Každý aspekt hry se cítí, jako by byl vytvořen s láskou a úctou k její inspiraci (zejména ty nejlepší akční filmy Hongkongu). Toto není největší hra na otevřeném světě, ale může to být hra s největším srdcem s největším srdcem. – Matthew Byrd

AD – obsah pokračuje níže

Microsoft Flight Simulator Nejlepší hry na otevřeném světě

22.

Microsoft Flight Simulator žije až do svého názvu simulací vzrušení z létání způsobem, který stále způsobuje, že se tento proces cítí magicky. Hráči mohou pilotovat různé letadla v reálném čase simulace planety. Pokud zpráva počasí říká, že v Torontu prší, pak Microsoft Flight Simulator Umožňuje hráče létat letadlem bouří nebo se tomu vyhnout. Hra dokonce zahrnuje celou řadu možností, jak každý let jako arkádu nebo realistický, jak chtějí hráči.

Zatímco Poskytuje několik misí, jádrem zážitku je stále (většinou) relaxační činnost létání. Zkušenosti, jako je bzučení vlastním domem v Boeing 747 Microsoft Flight Simulator . – Ag

21. Borderlands 2

Borderlands 2 Přímo zdokonaloval vzorec. Hra nabízí rozlehlý svět ve stínu na plné slavné kořisti. Každý kout a Cranny skrývá novou misi, šéfa nebo něco úplně neočekávaného jako mluvící brokovnice. Objevování těchto věcí je vždy zábavné, ale hra je skutečně oživena jeho obsazením nezapomenutelných postav, které se narodily ikonické memy a fráze. I když smyčka natáčení různých padouchů pro zábavu a zisk roste, hra usnadňuje spojování s přáteli pro další výzvy a odměny.

Borderlands 2 Stanovte standard, o kterém by byli všichni budoucí střelci looterů, a náhodou doručili jeden z nejzábavnějších skriptů videoher, jaký kdy byl v tomto procesu napsán. – Ag

Zázrak

20. Marvel’s Spider-Man

Není to tak dávno, co byste občas viděli 2004 Někde směrem k dolní části seznamu nejlepších her na otevřeném světě. I když je tento titul právem pamatován na svůj navigační systém, který vám umožní cítit se jako skutečný superhrdina, byl také zatěžován několika několika problémy a napůl realizovanými nápady.

díkybohu, Marvel’s Spider-Man přináší zážitek Spider-Man, který obnovuje vzrušení Spider-Man 2Open-World Web-Slinging a nabízet mnohem více v každé jiné oblasti. Jediná věc, která je lepší než houpat se po celé hře na bohatém otevřeném světě této hry, je zažívání nádherného původního příběhu Spider-Man. Je to opravdu definitivní zážitek z videoher Spider-Man. – MB

AD – obsah pokračuje níže

Středozep: Shadow of Mordor Open World

19. Středozep: Shadow of Mordor

Pán prstenů Stín Mordoru byly skromné. Samozřejmě to bylo předtím, než jsme znali rozsah brilantního systému Nemesis hry.

Brzy budeme diskutovat o dalších hrách na otevřeném světě, které těží z toho, že budete mít pocit, že něco nebezpečného by mohlo být v každém rohu, ale jen málo dalších her s otevřeným světem spojuje tento pocit do jejich vyprávění Stín Mordoru ano. Ano, hra s hlubokým řezem ve hře LOTR Lore je působivá, ale jsou to opravdu příběhy, které děláte, když navazujete, a ukončíte soupeření, které si budete pamatovat dlouho poté, co se kredity rolí. Neubližuje také, že tyto bojové sekvence řízené soupeřením jsou posíleny brilantně využitým Arkham-jako bojový systém.

Za to, co to stojí za to, Monolith Productions ‘další neuvěřitelná licencovaná hra na otevřeném světě (Šílený Max) také téměř vytvořil tento seznam. – MB

Přečtěte si více

Nejlepší RPG vůbec

25 nejlepších RPG, jaké kdy byly vyrobeny

Nejlepší hry FPS vůbec

30 nejlepších hráčů první osoby, které kdy byly vyrobeny

Nier: Automata Nejlepší hry na otevřeném světě

. Nier: Automata

Nejprve, Nier: Automata začíná jako jakékoli jiné dobrodružství v otevřeném světě, které umožňuje hráčům putovat různými biomy, bojovat proti nepřátelům a přijímat vedlejší úkoly. Jak však hra postupuje, příběh se ponoří do překvapivých, introspektivních zvratů, u nichž je zaručeno, že vás překvapí. Nier Automata Také využívá složitý bojový systém, který je zřídka vidět mimo lineární akční tituly, které mohou lépe odpovídat za možnosti, které takový systém může vést.

Ne všechno je tak, jak se zdá být Nier Automata, A každá následující nová hra+ běh odhaluje jen o něco více o mnoha tajemstvích a tématech příběhu. Toto je prostě jeden z nejlepších příkladů vývojáře, který používá žánr otevřeného světa, aby vyprávěl příběh tak složitého a rozmanitého jako samotný svět. – Ag

Assassin's Creed IV: hry Open-World Black Flag Open-World

17. Assassin’s Creed IV: Black Flag

Assassin’s Creed 2 může být nejvlivnější Assassin’s Creed hra, ale není to Ac hra, která vám nechává zpívat mořské chatrče při pouhé zmínce o jeho jménu.

AD – obsah pokračuje níže

Někde mezi Assassin CreedShaky Start a Eventuální přechod série do franšízy podobné RPG leží tato hra, která nám připomněla sílu perfektního prostředí v zážitku z otevřeného světa. I když jsou chvíle, kdy si přeji Černá vlajka Nabízeno trochu více rozmanitosti ve svých misích a boji, několik her na otevřeném světě se přiblížilo vzrušení z plachty na volném moři a uvědomilo si, že je to pro vás život piráta. – MB

16. Horizon Zero Dawn

Při hraní Horizon Zero Dawn, Nebuďte překvapeni, pokud najednou cítíte podivný pocit kultivace. Koneckonců, je těžké myslet na jinou hru, která tak brilantně proplétá tolik mytologie a vyprávění environmentálního vyprávění do svého světa, a je dokonce těžké najít hru, která vám nechává cítit se jako cizinec v podivné zemi i poté, co jste strávili desítky hodin s tím.

Sledování mechanických monstra terorizuje vesničany ve světě, který se cítí tak blízký (přesto zatím) od našeho vlastního, ale tato hra skutečně svítí, kdykoli si vezmete, kdykoli si to vezmete, aby se trochu hlouběji kopal trochu hlouběji terorizovat vesničany ve světě, který se cítí tak blízko (ale zatím). Možná aspekty Horizon Zero DawnHračka na otevřeném světě to hrála příliš bezpečná, ale kvalita jeho tradice, světa a postav ji okamžitě odlišila od téměř všeho ostatního tam venku.

Duch Tsushima Nejlepší hry na otevřeném světě

15. Duch Tsushimy

Duch Tsushimy sleduje dobrodružství samuraje během mongolské invaze do Japonska (titulární ostrov Tsushima, přesný). Hra je, jedním slovem, krásná. Jeho malebné výhledy skrývají různé vedlejší činnosti, které povzbuzují publikum, aby absorbovaly krásu přírody. navíc, Duch Tsushimy Povzbuzuje hráče, aby přistupovali k boji a misím více způsoby a zároveň propojili tato rozhodnutí do vyprávění, kde se čest střetává s přežitím.

Akira Kurosawa nikdy neřídil videohru, ale Duch TsushimyOhromující otevřený svět je překvapivě přesnou realizací této vyhlídky na snu. – Ag

. Minecraft

v Minecraft, Musíte najít způsoby, jak si udělat vlastní zábavu. Zatímco hra má stanovený cíl, hráči to mohou pronásledovat (nebo ji ignorovat), protože považují za vhodné. Snižujete důl horu pro diamanty, nebo si vytvoříte farmu? Pokud se z jakéhokoli důvodu ocitnete nudit sólovými pronásledováními, můžete vždy naskočit na jiný server a prozkoumat jeho náhodně generovaný s přáteli, kteří vám mohou pomoci budovat obří, digitální památky nebo sledovat jakýkoli jiný počet imaginativních cílů. I kdyby Minecraft nebyla aktualizována s takovou pravidelností, hra je tak plná modů, že má doslova nekonečný zábavní potenciál.

Nejnovější recenze her

Gran Turismo: Skutečný příběh vs.

Super Mario Bros. Recenze filmu: Skvělá grafika skrýt neinspirované hry

Dungeons & Dragons: Honor Mezi zlodějovými recenzemi – film, který si tato hra zaslouží

AD – obsah pokračuje níže

Minecraft je takový druh čistého zážitku z karantény na otevřeném světě, který uznává, že jsou chvíle, kdy vše, co potřebujete k vytvoření vzpomínek, je sekera, meč a neomezená představivost. – Ag

Shadow of the Colossus Open-World Games

13. Stín kolosu

Mnoho titulů s otevřeným světem buď nemá dostatek obsahu, aby ospravedlnil svou velikost. Ostatní jdou přes palubu a snaží se zahrnout trochu příliš mnoho obsahu. je řídký design, ale nikdy se tak necítí díky svému umění, chytré úrovni designu a Soundscape. . Každé stvoření je pohled na pohled a evokuje strach i lítost.

Díky jeho návrhovým možnostem, Stín kolosu je již dlouho citována v tom, že debata o „videohrách je umění“, která se zdá, že nikdy nezmizí. Je to také fantastický příklad toho, jak se hry s otevřeným světem neomezují na vzorec, na který jsou někdy redukovány. – Ag

Subnautica Nejlepší hry na otevřeném světě

12. Subnautica

Problém se spoustou her přežití spočívá v tom, že se nakonec tak chytíte v procesu zůstat naživu, že se začnete ptát, pro co byste měli žít. Vzrušení ze snahy porazit šance je samo o sobě vzrušující, ale celé uspořádání se někdy rozpadne, když se začnete ptát, proč se vůbec obtěžujete vidět další den na prvním místě.

To je kouzlo Subnautica. Pokračování přežití znamená, že se ponoří trochu hlouběji do svého téměř mimozemského světa naplněného zázraky, hrozbami a potěšeními, které to nějak všichni logicky zabírají. Slyšel jsem mnoho volání Subnautica jedna z nejlepších hororových her na otevřeném světě, jaké kdy byly vyrobeny, a je jistě těžké popřít, jak zastrašující hra může být. Přesto je to svědectví o síle prostředí této hry, že jste jen zřídka příliš vystrašení, abyste přestali přemýšlet, co jiného je venku. – MB

Batman: Arkham City Nejlepší hry na otevřeném světě

11. Batman: Arkham City

Batman: Arkham azyl představil mnoho z potenciálu odvážné a poněkud realistické Bat-man videohra, ale Batman: Arkham City skutečně kapitalizoval potenciál tohoto konceptu. Na rozdíl od prvního titulu, který se odehrává v špinavých halách Arkham Asylum, Arkham City otevírá věci a umožňuje hráčům prozkoumat krásně realizovanou verzi Gotham City. Svět hry je navíc osídlen všemi supervillainy, gadgety a fanoušky hudebních bodů spojujících s Caped Crusader. Kdybyste někdy přemýšleli, jaké by to bylo, kdyby byl Batman vlastní hvězdou Útěk z New Yorku Adventure, budete rádi, když víte, že tato hra z toho neuvěřitelného předpokladu vytěží maximum.

AD – obsah pokračuje níže

Díky uspokojivému bojovému systému, svitu a dokonalému hlasovému hraní, Batman: Arkham City je široce považován za možná nejlepší hru superhrdiny. I ambicióznější Arkham Knight se snažil znovu vytvořit kouzlo této hry. – Ag

Přečtěte si více

Nejlepší NES hororové hry

15 nejlepších Horrorových her

Nejtěžší PC hry

25 nejtěžších PC her všech dob

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Best Open-World Games

10. Kovový ozubená zařízení solidní V: Bolest fantomové

Zpočátku jsem nebyl opravdu prodán s myšlenkou na kovovou výstroj s otevřeným světem. Můj počáteční čas s Fantomová bolest Také to moc neudělal, aby mě přesvědčil, že věci, které se předcházely MGS potřeboval Větší svět do práce. Vskutku, Fantómová bolest Nakonec je to mnohem strukturovanější hra s otevřeným světem, která se ani opravdu neusiluje o koncept „živého světa“, který je vidět v jiných žánrových titulech.

Zajímavé je, že to je také velmi kvalita, díky níž je tento neuvěřitelný zážitek z otevřeného světa. Fantom Bolest nenabízí největší nebo nejživější svět, ale nabízí perfektní prostředí pro Kovové vybavení hra. Každý aspekt Fantómová bolestSvět byl chytře postaven, aby vás povzbudil, abyste prozkoumali různé taktické možnosti, které vám poskytnou k dispozici. Zde je hra s otevřeným světem, která vás více zajímá, aby vás přinutila odpovědět na otázku „Jak se k tomu stanete?”Spíše než” kam můžete jít?“ – MB

Far Cry 2 Nejlepší hry na otevřeném světě

9. Far Cry 2

Bývalý spisovatel kotaku Harper Jay to nejlépe dal, když oni bemoaned Far Cry 5„Sanitized Gameplay“ a navrhl, aby „[Ubisoft] měl ohlédnout zpět Far Cry 2, hra, která se nebojí nechat věci prolomit “pro inspiraci. V tomto bodě je samozřejmě frustrující, že Ubisoft pravděpodobně nikdy nebude chovat jinou hru jako Far Cry 2.

Far Cry 2Svět vás neustále snaží zabít. Pokud vás různé kulky, které létají kolem, nedostanou vás, malárie téměř jistě bude. Přesto, na rozdíl od mnoha moderních titulů pro přežití, tento drahokam jasně inspiroval, Far Cry 2 je stále akční hra především. . – MB

Smrtí nejlepší hry na otevřeném světě

8. Smrtící smrt

Co se týká Smrtící smrt, Jednou jsme položili otázku: „Děly hry, aby byly zábavné, aby byly dobré?„Tato otázka se skutečně spojuje s srdcem celku Smrtící smrt Zkušenosti. Je to hra, kde nic není snadné a každý úkol se může cítit jako začátek cesty tisíce mil.

AD – obsah pokračuje níže

Proto také Smrtící smrt je takový skvělý příklad tohoto žánru. Jeho pustý a někdy beznadějný svět je perfektním prostředí pro hru, která vás naučí ocenit hodnotu malých vítězství a lidských spojení. Spadneš, selžete a někdy se divíte, zda se bavíte, ale v době, kdy se ohlédnete zpět na lepší svět, který jste zanechali a jak daleko jste přišli, prostě byste se mohli zbavit slza. – MB

The Elder Scrolls 3: Morrowind Best Open-World Games

7. The Elder Scrolls 3: Morrowind

V době, kdy vývojáři jednoduše ponořili prsty na nohou do vody konceptu otevřeného světa, jak to dnes známe, tým za sebou The Elder Scrolls 3: Morrowind zaujal jiný přístup. Rozhodli se vytvořit hru na otevřeném světě, která zdánlivě představovala vše, co kdy chtěli dělat se svými již epickými RPG. Jako výsledek, Morrowind může být často matoucí, komplikovaný a pozoruhodně uživatelsky nepřátelský.

Přesto mnoho z vlastností, které byste mohli použít k kritice Morrowind lze stejně snadno použít k vysvětlení, proč je to tak důležitý a neuvěřitelný zážitek z otevřeného světa. Je to RPG s otevřeným světem, kde se opravdu cítíte, jako byste postupně pěstovali svou postavu a udělali si jméno v jeho krásném, nebezpečném a úžasně divném světě. Aktualizace modů a fanoušků mohou zlepšit některé z technických nedostatků této hry, ale neexistuje žádná náhrada za způsoby, jak Morrowind . – MB

6.

Volba hráče je jádrem Vypadnout Fallout: New Vegas Nabízí více možností než jakýkoli jiný vstup do této franšízy, který předefinoval to, co znamená hraní rolí videoher ve skutečnosti. Hráči mohou vyřešit téměř každý problém se svými zbraněmi, rozumem nebo peněženkami, ale šedá morálka hry zůstává neustálou výzvou. Mnoho jinak skvěle navržených postav a organizací v Vypadnout . V této hře jsou možnosti, které jdou daleko za pravou a špatně, „A“ nebo „B“ nebo barevně označené morální kompasy.

Fallout: New Vegas Ukazuje, jaký druh magie se může stát, když vývojáři her vytvoří obyvatele světa tak morálně flexibilní jako hlavní postava. – Ag

Grand Theft Auto 5 nejlepších her na otevřeném světě

5. Grand Theft Auto V

Jako zbytek příspěvků do této legendární franšízy, Grand Theft Auto 5 je v podstatě gigantický simulátor zločinu. Hráči mohou prozkoumat každou zadní uličku svého neuvěřitelného světa a absorbovat všechny detaily, které šly do vytvoření tohoto přehnaného a satirického vesmíru, který se nějak cítí reálnější, než by pravděpodobně měl. Zatímco GTA 5. Koncept tří protagonistů v a GTA Hra mohla být trikem, ale naše „hrdinové“ osobnosti a cíle se navzájem hrají způsobem, který vytváří vzrušující vyprávění, které by nebylo možné dosáhnout pouze s jedním vedením.