17 nejlepších obchodů v letním prodeji Steam | Hry | The Guardian, Steam Summer Sale 2017 končí tento týden: Zde je náš výběr nejlepších střelců na PC | VG247

Steam Summer Sale 2017 končí tento týden: Zde je náš výběr nejlepších střelců na PC

Nádherná podmořská umělecká hra Giant Squid Studios má hráče prozkoumávající bohaté prostředí, doprovázené typicky svěží zvukový doprovod od skladatele Austina Wintory. Obrázek 2001: Vodní odysey a jste ve správném oceánu.
Prodejní cena: £ 4.26 (Ušetřete 78%)

17 nejlepších obchodů v letním prodeji Steam

Keith Stuart

Crysis, jedna z her silně zlevněná v letním prodeji Steam

F orget Glastonbury, zapomeň na Wimbledon – velká událost, na kterou se mnozí z nás těší v tomto ročním období, je parní letní prodej. Každý červen obchod s PC Games Store snižuje ceny na desítky titulů, někdy až na pár liber, což vede digitální krmení šílenství.

Prodej z roku 2017 začal ve středu večer a zde jsou některé z nutností, které jsme dosud spatřili. Přidejte své vlastní zjištění v sekci komentářů!

Abzu (Deluxe Edition)

Abzu

Nádherná podmořská umělecká hra Giant Squid Studios má hráče prozkoumávající bohaté prostředí, doprovázené typicky svěží zvukový doprovod od skladatele Austina Wintory. Obrázek 2001: Vodní odysey a jste ve správném oceánu.
Prodejní cena: £ 4.26 (Ušetřete 78%)

Kolekce Bioshock

Bioshock

Pokud jste nějakým způsobem zmeškali tuto definující sérii sci-fi střelců z první osoby, je čas nahradit vaše kulturní nedostatky. Od hloubky vytržení po závratné výšky Flying City State Columbia, jedná se o narativní akční herní herní excellence.
Prodejní cena: 9 GBP.99 (ušetřit 75%)

Sbírka Crysis

Krize

Crytek nastavil všechny vizuální benchmarky se svou střelcovou sérií založenou na nanosuit-senizovaných mega vojácích bojující proti mimozemské invazi. Dokonce i nyní, s nastavením grafiky, které se všechny tlačí na maximum, jsou tyto hry dechberoucí na to, aby se podívaly.
Prodejní cena: 8 GBP.74 (Ušetřete 75%)

Rychlejší než světlo

Rychlejší než světlo

Roguelike Space Ship Sim SIM je do značné míry nezbytným nákupem pro ty, kteří ještě nezažili svou divokou galaxii procedurálně generovaných bitva.
Prodejní cena: 1 £.74 (Ušetřete 75%)

Hyper Light Drifter

Hyper Light Drifter

Vysoce stylizované dobrodružství na hraní rolí inspirované Legend of Zelda a filmy Studio Ghibli, překryté 16bitovou retro estetikou. Minule uznáno v loňském roce, je to nutnost pro fanoušky RPG.
Prodejní cena: 7 GBP.49 (ušetřit 50%)

Kimmy

Kimmy

Pokud hledáte velmi odlišný druh narativního dobrodružství, Kimmy od Niny Freeman je příběhem chůvy v šedesátých letech Massachusetts, která bere stejnojmennou dívku pod její křídlo, aby jí pomohla navázat přátele. Je to tichý, jemný příběh o dospívání.
Prodejní cena: 3 £.49 (ušetřit 50%)

Mafia III

Mafia III

Akční dobrodružství Hanger 13, nastaveno uprostřed rasového napětí v Americe šedesátých let, při spuštění loňského roku nakreslil smíšené recenze, ale jeho přesvědčivý příběh a postavy z něj činí perfektní letní prodej hazardu.
Prodejní cena: 12 GBP.94 (Ušetřete 63%)

Středozep: Shadow of Mordor

Střední Země: Stín Mordoru

S jeho inovativním systémem Nemesis, který umožňuje nepřátelským orkům zapamatovat si, když jste s nimi bojovali, Shadow of Mordor přinesl nové nápady a pocit vznikajícího dramatu do jinak poměrně typického fantazie.
Prodejní cena: 3 £.19 (Ušetřete 80%)

Oxenfree

Oxenfree

Brilantní nadpřirozené dobrodružství o skupině přátel, kteří otevírají strašidelný rozměrový roztržení a nakonec to litují. Získat řada ocenění za vyprávění příběhů a za tuto cenu je absolutní krádež.
Prodejní cena: 3 £.74 (Ušetřete 75%)

Peggle Deluxe

Peggle

Peggle vezme mechaniku pinballu a aplikuje je na řadu náročných hádanek s jednou obrazovkou. Jen přes libru pro jednu z největších „příležitostných“ her založených na fyzice? Je to kompletní neosvěta.
Prodejní cena: 1 £.06 (Ušetřete 75%)

Portál 2

Portál 2

Pokud jste si ještě nějak nekoupili ani nezažili záhlaví sci-fi hádanky Valve, nyní je velmi čas na to. Toto je jedna z největších her všech dob, ty monstrum.
Prodejní cena: 1 £.49 (Ušetřete 90%)

Tichý věk

Tichý věk

Čím méně víte o tomto zajímavém dobrodružství point-and-click z dánského studia House On Fire, tím lépe. Ale zajímavý příběh, nastavení na začátku sedmdesátých let a idiosynkratický umělecký styl z něj činí užitečný nákup pro fanoušky puzzle.
Prodejní cena: 69p (ušetřit 90%)

South Park: hůl pravdy

South Park: hůl pravdy

Jen málo kritiků očekávalo, že hra na hraní rolí zasazená do vesmíru South Park bude něco jiného než vtip pro mladistvé, ale místo toho Ubisoft vydal skutečně vtipné a poutavé dobrodružství, které stojí za to se podívat před následnou dorazí později v tomto roce.
Prodejní cena: 6 £.24 (Ušetřete 75%)

SUPER HORKÝ

SUPER HORKÝ

Minimalistický střelec puzzle, ve kterém se čas pohybuje, pouze když to uděláte, takže se střílení se stávají složitými bludištěmi mezi létajícími kulkami. Chytré a vizuálně ujištěné, stojí za to koupit jen proto, jak dobře systém funguje.
Prodejní cena: 10 liber.79 (Ušetřete 40%)

Thimbleweed Park

Thimbleweed Park

Ron Gilbert a Gary Winnick, spisovatelé legendární série Monkey Island Series, se vracejí k tradičnímu žánru dobrodružství bodů a kliknutí s touto charakteristicky lehkou parodií o souborech X, ve kterém se dva agenti FBI objevují v podivném městě, aby prošetřili a vražda. Nostalgická dokonalost.
Prodejní cena: 11 £.99 (Ušetřete 20%)

Tour: Přílivy numenery

Tour: Přílivy Numenery

Toto husté dobrodružství hráče s rolími úspěšně crowdfundováno do šesti hodin na Kickstarter. Určitě ani nikdo, kdo by se ponořil, by vás to mohlo udržet obsazeno až do dalšího prodeje.
Prodejní cena: 17 liber.49 (ušetřit 50%)

Tranzistor

Tranzistor

Před šesti lety, vývojáři Supergiant se sídlem v San Franciscu, na Mnoho udělali své krásné, inovativní debutové dobrodružné bastion. Sledování je stejně dobré, hráč rolí izometrických akcí s velkým bojovým systémem a expresivní narativní strukturou, která dává hráčům skutečný smysl pro vlastnictví nad temným sci-fi pozemkem.
Prodejní cena: 2 £.24 (Ušetřete 85%)

Steam Summer Sale 2017 končí tento týden: Zde je náš výběr nejlepších střelců na PC

Summer Sale Summer je skvělou příležitostí k vyzvednutí některých z nejlepších dostupných střelců.

bulletstorm_full_clip_edition (4)

Summer Sale Summer se blíží ke konci, což je stejně dobře, protože jsme do značné míry zlomeni.

Je to dobrých pár týdnů a letos došlo k skutečným vyjednáváním. Valve bude mít bezpochyby další rekordní rok.

Protože neexistují žádné denní nabídky, na které by vás upozornili, poslušně jsme předávali doporučené obchody dne – i když jsou neustále k dispozici. Upřímně řečeno, nudili jsme se s tím, takže tady je něco trochu jiného: naše tipy nejlepších her FPS v parního letního prodeje. V těchto částech milujeme dobrého střelce, innit.

Kdy končí letní prodej páry?

Všechny dobré věci musí skončit. Letní výprodej páry končí 5. července, takže je ještě nějaký čas, abyste si mohli vyjednat. Pokud jste čekali na výplatu, je čas na to, abyste se vrhli a chytili několik dobrých her nebo buy-in celé franšízy.

S ohledem na to je zde náš výběr nejlepších střelců z první osoby v letním prodeji Steam:

KILLING_FOOR_2_TROPICAL_BASH_UPDATE_SCREEN_2

Bundle zabíjecí podlaha je úžasný způsob, jak dohnat jednoho z nejlepších kooperačních střelců; Je to 75% sleva, se všemi DLC. Lepší přijímání než jeho pokračování, Tripwire Classic vás a kamarády proti stále nebezpečnějším vlnám zombie a odměňuje hotovost za vaše úsilí. Mezi koly můžete vzít dech, což vám dává příležitost koupit nové vybavení, obchod a pobřeží své večírky, což přináší některá napjatá vyjednávání. V trendu, který jen pomalu získává půdu mimo svět MOBA, postupujete také v každém kole své postavy, takže celá věc má o něco větší hloubku, než jen střílet nekonečné zombie. Dobrý čas pro všechny.

hard_reset_redux_gameplay_shot_2

Velmi rychlý způsob, jak dohnat spoustu střelců, je chytit svazek střelců s digitálním první osobou Devolver Digital First Osob na 88% slevu. Tímto se vám podaří předběžný Sam 3: BFE, 2013, Shadow Warrior Reboot 2011, a Hard Reset Redux, Superior 2016 Release of Flying Wild Hog’s Sci-Fi Adventure. Všechny tři hry se vědomě propojují do vibrací střelců ze staré školy, takže pokud jste jedním z těch, kteří si přejí Call of Duty, by se vyrazili, odkud to přišlo a nechal vás s vašimi starými oblíbenými, to je pro vás smečka.

BioShock_Collection_Screen_3

Pokud hledáte střelce řízeného narativně, Bioshock: Sbírka stojí za to se podívat na 75% slevu. Pravděpodobně existuje zákon proti tomu, aby byl více než 15 let a ne Poté, co hráli klíčový první Bioshock přinejmenším, ale všechny jsou docela dobrý čas, pokud máte rádi imaginativní bojové karantény. Kombinace síly, zbraní a chytrého terénu se hypoteticky využívá více než zápasu toho, co na vás bude hozeno, i když vám bude dobré být poníženo jednou nebo dvakrát, když prozkoumáte vrstvené, horečkové sny retro-futuristické nastavení. Každá z her je také v prodeji individuálně, pokud máte jednu nebo druhé a chcete své vzdělání završit.

Stalker

Každý by měl vlastnit alespoň jednu z her v S.T.A.L.K.E.R. Svazek a 75% sleva můžete mít také všechny. Série metra je zřejmým nástupcem tohoto odkazu, ale vliv S.T.A.L.K.E.R. lze pociťovat v celé řadě moderních her. Ruské post-jaderné přežití apokalypsy, kapající s tajemstvím, hardcore, jak to přichází: to je to, co jste vždy chtěli od Fallout, ale nikdy nedostali. Jsou také zpravidla, docela janky a zlomené, proto prozkoumejte úžasné náplasti fanoušků před potápěním.

Hluboké stříbrné metro redux

Když už mluvíme o metro, balíček Metro Redux je 75% sleva a zahrnuje osvěžené a přepracované sestavy obou her dosud. Hry 4A tlačily obálku s těmito ponurými dobrodružstvími, což znamená. Pro ty z vás, kteří provedli první návštěvu v Moskvě Underground, studna: Jste na léčbě. Prvky přežití a utajení se vdaly za praskajícího příběhu z této série jednou z nejvíce napjatých a uspokojujících lineárních střelců za poslední desetiletí asi tak.

ďábel Daggers

Prodej je skvělý čas na vyzvednutí Indie a jedinečných zážitků, které byste jinak mohli z rozpočtových důvodů přeskočit, tak proč nemáte crack u Devil Daggers, zatímco je 50% sleva? Devil Daggers je navržen tak, aby se hrál v krátkých výbuchu, je směšně rychle se rozvíjející a náročný útočný střelec, kde vás status žebříčku získává velmi zasloužený respekt. Na prvním místě nebudete trvat mnoho sekund, nebo na své druhé nebo dokonce desáté, ale jako popcorn, je to velmi více ish. Jeden pro ty, kteří mají dobré dovednosti škubnutí nebo ochotni zavést spíše praxi než obecnou spotřebu, je třeba říci.

levý_4_dead

Pokud na celém světě zbývá někdo, kdo je nevlastní, nyní je čas. Na neuvěřitelných 93% slevu, Let 4 Dead Bundle je snadno jedním z nejlepších obchodů, které kdy využijete. Tito tvrdé kooperační střelce vás zachycují a až tři kamarádi proti vlnám zombie, když bojujete s cílem, a skvěle udržujte věci zajímavé s režisérem AI, který vám nikdy nedovolí, aby se dýchala. Originální a stále nejlepší, Valve a Turtle Rock zdokonalil vzorec, který je často napodoben, ale zřídka se rovnal; Žádné zatracené krysy se nemohou vyrovnat ošklivosti hrstky speciálních zombie jednotek, se kterými se setkáte. Stále nesmírně aktivní, takže vám nikdy nebude chybět pro kamarády.

Borderlands_2_1

Pokud máte rádi trochu kooperační střílečky, ale nechcete hrát stejné mapy. Dlouhé kampaně a obrovské množství vedlejších úkolů vás a vaše kamarády budou střílet a lootin ‘na další týdny, zvláště pokud řešíte DLC a narazíte na novou hru plus režimy. Z prvků RPG se série Borderlands bylo vyrobeno mnoho a určitě se můžete bavit s stavbami, výběrem zbraní a složením strany, pokud jste v min-maxingu, ale to, co je opravdu zábavné, je střelba, která upřednostňuje hip Oheň nad ostřelováním a posílá nepřátele na vás ze všech způsobů, rychle se rozvíjejícího, zběsilého a zběsilého.

20121105_red_orchestra_2_heroes_of_stalingrad

Hledáte vyzkoušet něco trochu jiného na střelcové scéně pro více hráčů? Popadněte Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad s rostoucí bouří, zatímco je to 70% sleva. Věc Red Orchestra je prozkoumat realistický bitevní scénář. Týmová práce a taktika jsou absolutní nutností, stejně jako efektivní využití krytí a vážné trpělivosti, protože se jedná o hru, kde spěchání nepřítele povede k tomu, že se po zbytek zápasu posedíte po snadném úderu. Je to jediný populární střelec, který jste kdy mohli dát do seznamu před ARMA a Segue s „Mírně méně hardcore now“.

ARMA 2

Nyní o něco méně hardcore, kolekce ARMA 2 Complete Collection jen s dobrotami na 80% slevu. Toto je absolutně nejlepší způsob, jak vyzvednout vše, co se týká populárního vojenského sim, který je mnohem realističtější a taktičtější než Call of Duty nebo dokonce Battlefield, kdy by kdy doufal. Nejste však jen dostáváte svazek skvělých her v Čechách; Všechny hry ARMA mají rozsáhlou podporu moddingu a pokud si to máte rádi, existuje obrovský svět zvláštního obsahu. To je místo, kde začaly bojiště Dayz a PlayerUnknown, a pravděpodobně tam, kde se také zahájí další velká věc,.

Rainbow_Six_Siege_operation_velvet_shell_mira

Popadněte svazek Rainbow Six za 56% slevu a uložíte velké na sérii taktického střelce Ubisoft. Z nich je Rainbow Six Siege pravděpodobně skutečnou cenou; Střelce pro více hráčů byl tichým hitem díky milující pokračující podpoře – feat Ubisoft se pokusil a nedokázal se replikovat pro Honor. Sbírka specialistů podobných MOBA, tvrdá konkurenční scéna a neustále se zvyšující podporou činí obléhání jednou z nejzajímavějších rostoucích scén pro více hráčů, zejména na PC. Mějte na to prasklinu, zatímco je v prodeji, spíše než vyzvednout edici Grind-Tasstic Starter Edition.

red_faction_g

Není dostatek střelců sci -fi a zvláště ne dost, aby vám umožnilo vyhodit všechno vysoko oblohy. Na 80% slevu je červený frakční svazek skvělým způsobem, jak tyto témata znovu prohlédnout. Červená frakce byla vydána společností THQ a trochu zašpinila ve svých pozdějších příspěvcích, stejně jako mnoho věcí pod vedením této šumivé značky. Volice Developer pak přeměnila své zaměření zcela na Saints Row a v poslední době na podobně tónované agenty chaosu, takže možná nikdy nevidíme, že jeho značně kreativní kotlety budou znovu pracovat na červené planetě. Pojďte se podívat, proč je to taková škoda.

superhot_vr_e3_2

V novém a odlišném táboře se nemůžete s Superhot Mind Software BALENSKO. Shromažďování standardních a VR sestavení nezávislé střelce na 44% slevu, je to levný způsob, jak si prohlédnout neobvyklý zážitek, který inspiroval torrenty chvály od kritiků. Věc o superhotu je, že čas se pohybuje, pouze když to uděláte, takže s každým krokem a švihnutím síťové neustále skenujete kulky, aby se vyhýbaly a rekvizity využily taktický tanec pohybu a kontramiva. Když to funguje, je to jako choreografie výbušně krásné akční sekvence. Když tomu tak není, narazíte na podlahu. Vyzkoušejte sloupec A častěji než sloupec B.

far_cry_4

60% sleva na far cry balíček znamená peklo hodně třesku pro vaši babku. Novější položky se velmi těžce opírají o vzorec Ubisoft Open World (věže, které odhalují ikony mapy, obrovské kontrolní seznamy rušného obsahu), zatímco ty dřívější mají větší zájem o zajímavé a náročné systémy, s nimiž si můžete hrát. Všichni nabízejí bohaté bojové karantény, která podporuje skauting, správu hrozeb a svobodu přístupu. Který z nich hrajete jako první, závisí na vašem vkusu. Líbí se vám téměř umírání nemocí a nechají se zaseknout zbraně, zatímco uprchnete z požáru, který jste očekávali, že budete běžet opačně? Chtěli byste pronásledovat charismatického darebáka na tropických ostrovech, které sesakují ledové hory, zatímco bazery žvýkají tvář? Nebo chcete domácího tygra? Rozhodnutí, rozhodnutí.

call_of_duty_warchest

Nyní, když Call of Duty jde do druhé světové války, je pravděpodobně čas si uvědomit, že se jedná o návrat do formy. Zdá se, že vy mladí whippernsappers si myslíte, že Ward odstartoval moderní válkou, ale Call of Duty Warchest prosí, aby se lišil. Tyto starší hry jsou stejně levné a prodej a 33% sleva na svazek znamená, že jsou absolutní krádež.

Payday_2

Milujeme výplatu, ale je krvavé obtížné sledovat veškerý jeho DLC. Ušetřete si nějakou úzkost a jen chyťte Payday 2 Ultimate Edition, zatímco je to 56% sleva a nikdy se nebudete muset starat o to, kdo vlastní, prooh, oooh, alespoň týden. Vtipy stranou, Payday 2 je super zábavná kooperační střelec, ve kterém se vy a vaši kamarádi pokoušíte vytáhnout různé loupeže, aniž byste ji přitahovali policejní pozornost, a pak ji přežívají, když věci nevyhnutelně odstartují. Je to napjaté a tvrdé a veselé, když se to pokazí, což je často. Dlužíte si to, abyste měli jít na platformu, která ve skutečnosti získá nějakou podporu.

bulletstorm_full_clip_edition (8)

Věřte tomu nebo ne, bulletstorm: Edice Full Clip je docela dobrá. Při vydání to trochu šlo pod radar, protože marketing byl tak rozhodně odhodlaný a zaměřil se na nejnižší společný humor jmenovatelů a ultra násilí, které máme tendenci spojovat s poddajnými hrami. Ale je to super zábavná střelce a vlastně docela zábavná, když není na nose. S tímto novým genním opětovným vydáním dostal druhý výstřel, ale rozhodnutí Gearboxu to prodat s vévodou Nukem prostě trochu rozpačité a posílilo jeho spojení s odpadky 90. let „Jsme tak nervózní a politicky nesprávný, dejte nám peníze“ humor. Ach, dobře. Alespoň je to teď 30% sleva.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!