18 skvělých her, jako je vy, musíte hrát (2020) | Beebom, Cool Game Pages – Collection by Leafo.

Skvělé hry. io

Wormax.io je jedním z nejlepších sklouzů.IO alternativa pro lidi, kteří milují původní hadí hru a chtějí hrát proti jiným hráčům. Ve hře ovládáte červa a vaším cílem je jíst co nejvíce paleb potravin. Čím větší se stanete, tím méně ohrožuje váš červ online odpůrci.

18 skvělých her jako Slither.io musíte zkusit

Cool-hry-podobné-skryté-io

Každý hrál klasickou hadovou hru zpět v den, kdy vládli telefony Nokia. Vzrušení a konkurence, aby zjistila, kdo může vytvořit nejdelší had, byl vzrušující. S vývojem telefonů a internetu se hra také vyvinula do modernějšího názvu.io, snadno dostupné všem, buďte na smartphonu nebo počítači. Stejně jako klasická hadí hra, Slither.IO zahrnuje hada, který spotřebovává tečky a déle rostou. A se schopností hrát online mohou stovky uživatelů hrát společně a konkurovat navzájem. Pohybovat se klouzavě.IO byl velkým hitem, ale pokud se z toho nudíte a hledáte hry podobné sklouznutí.io, máš štěstí. Zde je 18 zábavných her jako Slither.io musíte vyzkoušet v roce 2020.

Poznámka: Všechny hry v tomto seznamu jsou zdarma, ale mohou zahrnovat některé nákupy ve hře.

Hry jako Slither.IO v roce 2020

 • Agar.io
 • Diep.io
 • Červ.je
 • Tankio 3d
 • Mitos.je
 • Splix.io
 • Sněhová koule.io
 • Osmos HD
 • Šipka.io
 • Mlhavý.io
 • Zombsroyale.io
 • Orborous
 • Papír.io
 • Had
 • Otvor.io
 • Super had
 • Být sklíčený.io
 • Wormax.io

1. Agar.io

Agario

Agar.IO je možná nejoblíbenější hra na tomto seznamu a může se pochlubit asi 100 000 000 stahování. V této hře, Uživatel hraje jako malá tečka nebo míč místo hada. Cílem je konzumovat malé tečky a další menší hráče, aby rostly velikosti.

Jak hráč roste, míč se zlehčuje, ale se schopností rozdělit se na menší masy a také schopnost vysunout hmotu. Množství strategií lze použít k dobytí menších koulí a k vyšplhání na žebříčku. Agar.IO vytvořil svůj vlastní žánr a najdete mnoho her podobných agaru.io, které jsou stejně zábavné.

2. Diep.io

Diep.io

Pokud hadi opravdu nejsou vaše věc a hledáte neformální hru, ve které můžete střílet jiné hráče, měli byste se podívat na diep.io. Ve hře hrajete jako tank na mapě podobné mapě sklouznutí.io a vaším cílem je Zastřelte plovoucí objekty a zůstaňte v bezpečí od jiných tanků na mapě. Nádrž můžete vyrovnat střílením objektů nebo jiných tanků, které odemknou nové upgrady a schopnosti nádrže.

Diep.IO nabízí a Počet různých herních režimů, včetně zdarma pro všechny režimy, režimu přežití, režimu 2/4 týmů, režimu nadvlády, režimu značky, režimu bludiště a režimu karantény. Myslíte si, že máte, co je potřeba k dosažení vrcholu žebříčku?

3. Červ.je

Worm.Is

Červ.je téměř přesný klon sklouznutí.io. Ovládáte červa a jíte rozptýlené předměty a pokusíte se jíst své soupeře. Ale proč si vybrat klon? Hra je mnohem plynulejší a nezapomenout Přidané funkce jako zrychlení a vyhazování hmoty a schopnost zdálit mapu. Navíc hra se skládá z chatovací sekce vpravo dole, která hraje hru interaktivnější.

Kromě toho hra nabízí různé kůže, aby přizpůsobila červa podle vašich představ, a bariéru na okrajích, která okamžitě zabije vašeho červa. Možná máte potíže s nalezením mnoha lidí online na webové verzi hry, ale stále si ji můžete užít se svými přáteli, pokud tak prosím.

4. Tankio 3d

Tankio 3d

3D verze původního tankio, Tankio 3D je tanková bitevní aréna, která se hraje hodně jako Diep.io. Ve hře ovládáte nádrž na 3D mapě, s hlavním cílem vyhodit předměty na mapě a sundat své soupeře. Dokončení cílů vám pomůže vyrovnat se a Upgradujte svůj nádrž různými zbraněmi a další přizpůsobení.

Hra nabízí celkem 16 různých typů tanků. To, co odlišuje tankio 3d od ostatních her na tomto seznamu, je to, že se hraje offline a jste se shodovali s roboty, které se úrovní jako vy. Díky tomu je Tankio 3d skvělým sklouznutím.IO alternativa pro ty z vás, kteří nechtějí vyhodit vaši vzácnou šířku pásma při příležitostné hře.

5. Mitos.je

Mitos.is

Mitos.je efektivní a možná lepší verze agaru.io. Nabízí lepší mobilní hraní a také různé herní režimy, aby se hráč bavil. Prostě jako agar.io, Hráči hrají jako buňka, s cílem růst velikosti a jíst soupeře.

Vyznačuje také schopnost vysunout hmotu a urychlit se plus schopnost rozdělit se na polovinu a vytvářet duplicitní buňky. Kromě toho hra nabízí Četné upgrady od lektvarů po brnění po další zlepšení hry.

6. Splix.io

splixio

Splix.io může být nejrůznější hra v tomto seznamu. Je to rychlá hra s minimalistickým designem a Hraní mechanika podobná hada. Hra začíná barevným blokem a cílem je zachytit více oblasti pro váš kryt pohybem kolem volného prostoru.

Hand-like line vychází z bloku, aby zachytil volný prostor. Ale pokud soupeř zhroutí ve vašem bloku, když jste venku, prohrajete. Hra může znít jednoduše, ale s rychlými pohyby se to určitě cítí hodně obtížný.

7. Sněhová koule.io

Snowball.io

Sněhová koule.io je další skvělý skles.IO alternativa, ve které, jak název napovídá, ovládáte sněhovou kouli, která se při pohybu zvětšuje. Můžeš Použijte sněhovou kouli k pohybu soupeřů z hřiště získat body. Hra vám umožňuje ovládat jednu velkou sněhovou kouli nebo ji rozdělit na řadu malých sněhových koulí a použít je k odstřihnutí svých soupeřů.

Ovládací prvky hry jsou poměrně jednoduché, aby se dostali, ale může to být opravdu náročné, jak postupujete. Hra vám také umožňuje Přizpůsobte si svou postavu, což je bonus.

8. Osmos HD

Osmos HD

Osmos HD je další spin-off Slither.io, které se snaží dělat to, co sklouzne.IO ano, ale trochu jinak. Na rozdíl od jiných her na tomto seznamu je OSMOS HD hra pro jednoho hráče, ale má pro tento seznam dost hodnou hraní. Hráči hrají jako buňka, která potřebuje konzumovat Motes. Pohyb se provádí poháněním látky, ale buďte opatrní, příliš mnoho vyhoštění by zmenšilo velikost vaší buňky na skvrnu.

Díky tomu bude křehký a snadno spotřebovatelný většími buňkami. Hra je třeba hrát na vyvážení rychlosti a velikosti, aby bylo možné co nejvíce konzumovat, a s krásnou grafikou není hra nic jiného než léčba očí.

Dostupnost: ios

9. Šipka.io

Arrow.io

Šipka.io je další spin-off Slither.IO, ve kterém budete ovládat blokovou postavu s lukem a pokusit se sestřelit své nepřátele. Na rozdíl od Slither.io, mapa na šipce.IO má stěny, které se můžete skrývat, abyste se chránili před svými soupeři.

Jak se vyrovnáte, vy Získejte přístup k řadě různých dovedností Což vám pomůže sundat své soupeře nebo se chránit před jejich šípy. Ovládací prvky hry jsou poměrně jednoduché a má režimy pro jednoho hráče i pro více hráčů, aby vás udržovaly závislé.

Dostupnost: ios

10. Mlhavý.io

Mlhavý

Mlhavý.io je další jiná verze agaru.io, ve kterém hlavní cíl zůstává nezměněn. Hrajete jako blob a musíte sbírat tečky na mapě, abyste mohli růst velikosti blob. Můžete také Konzumujte menší kuličky, aby rostly velikosti, ale dávejte pozor na větší kuličky, jak vás konzumují, pokud se přiblížíte.

Hra se objevuje 500 různých kůží s použitím, které můžete přizpůsobit svůj blob a pár různé herní režimy, včetně režimu pro jednoho hráče offline, online režimu pro více hráčů, nového režimu Battle Royale a mnohem více.

11. Zombsroyale.io

Zombsroyale

Pokud jste fanouškem her Battle Royale jako Pubg nebo Fortnite a hledáte podobnou, ale méně graficky náročnou hru pro své mobilní zařízení, měli byste se určitě podívat na Zombsroyale.io. Hra dává bitevnímu žánru royale rotace s perspektiva shora dolů a obsahují řadu různých herních režimů, které si můžete užít.

Existují obvyklé režimy sólo, duo a skupiny s týmem, spolu s a Zombie režim, A Režim 50v50, režim supervelmoci a režim krystalu. I když to nemusí vypadat jako moc, hra vám dokonce dává možnost přizpůsobit svou postavu s více než 1000 jedinečnými položkami přizpůsobení.

12. Orborous

Orborous

Orborous je další sklouz.IO alternativa, která se těžce inspiruje původní hrou a má stejný cíl. Ovládáte hada, sbírete tečky, abyste se zvětšili a v tomto procesu sundali soupeře. Co odlišuje hru od sklouznutí.io je však to, že nabízí 325 jedinečných kůží a několik různé herní režimy, včetně zdarma pro všechny, načasované zdarma pro všechny, týmy, načasované týmy, zachycení vlajky, přežití, fotbalu a nadvlády.

13. Papír.IO 2

Paper.io 2

Papír.IO 2 je další skvělá hra, která se více podobá Splaxu.io než sklouz.io. Ve hře ovládáte bloky na velké mapě a hlavním cílem je Dopřejte nejvíce území tím, že jej uzavřete do stezky, kterou zanecháte. Území ostatních hráčů můžete zachytit stejným způsobem, ale uvědomte si, že pokud odříznou vaši stopu, musíte začít hned od začátku.

14. Had

Nokia-snake-online-708x426

Nemůžeme mít úplný seznam Slither.io jako hry bez zahrnutí klasické: The Nokia Snake Game. Tato verze hry běží online jako hra založená na flash. The GUI se podobá starým nazelenalým obrazovkám Nokia A určitě to přináší nostalgie. Ve hře ovládáte hada na omezené mapě a jíst kuličky, které se objevují náhodně.

Jak jíte, rostete a hra končí, když narazíte na zeď nebo náhodou se jíte. Hra má tři úrovně obtížnosti a také žebříčku. Každý, kdo potřebuje dávku nostalgie, by měl tuto hru zkontrolovat.

Dostupnost: Web

15. Otvor.io

Hole.io

Vyvinul Voodo, Hole.io je fyzikální logická hra. V této zábavné zábavné hře budete hrát jako černá díra, která se pekelně snaží jíst celý svět. I když se to trochu liší od sklouznutí.io z hlediska konceptu, nekonečná touha Jezte všechno, co vám přijde na cestu dá vám stejné husí kůži.

Ach ano, bitva o ukázku, kdo je největší díra ve městě, se cítí skoro na stejném terénu. Nevidím tedy žádný důvod, proč vás to nemůže ponořit celé hodiny!

16. Super had

Super had

Kdybych měl vybrat jednu hru, která se s Slithem pěkně shoduje.io, šťastně bych šel se super hadem. Především vám to umožňuje hrát jako had a vyzývá vás, abyste se stali nejdelší ve hře. A jediný způsob, jak tam můžete porazit všechny, je jíst co nejvíce hadů, kolik můžete.

Ale mějte na paměti, že pokud se vaše hlava dotkne jiného hráče, vaše hra skončí bezprostředně u konce. Hra má výraznou podobnost s písmenem.io. Navíc to také obsahuje žebříčku, kde jsou hráči zařazeni na základě jejich představení.

17. Být sklíčený.io

Mape.io

Co jsem našel super cool in mape.io je návyková hra, která může dát dobrý běh k sklouznutí.io. V této hře budete hrát jako malá myš ve světě smrtících zvířat a snažit se získat co nejvíce jídla.

A pokud uspějete lezení po masivním potravinářském řetězci, Vezmete dort, že jste nejvíce zdobeným hráčem na světě. Zní to jednoduše, ne? Ale buďte upozorněni, že budete čelit tvrdé konkurenci od ostatních hráčů, kteří by lhali čekat, až vás pohltí.

18. Wormax.io

wormax.io

Wormax.io je jedním z nejlepších sklouzů.IO alternativa pro lidi, kteří milují původní hadí hru a chtějí hrát proti jiným hráčům. Ve hře ovládáte červa a vaším cílem je jíst co nejvíce paleb potravin. Čím větší se stanete, tím méně ohrožuje váš červ online odpůrci.

Máte také možnost upgradovat červ a soutěžit s ostatními hráči o hodnost. Pokud nechcete utrácet peníze za upgrady, můžete je vždy hrát zdarma. V tomto gamemu jsem promarnil spoustu času a doporučil jsem to všem.

Často kladené otázky

Q. Jak se nazývají všechny hry IO?

První hra IO, která byla vydána, byla agar.IO brazilským vývojářem jménem Matheus Valadares. Hra okamžitě zasáhla graf popularity. Jakmile následoval tento úspěch úspěch Slither.Io se narodil nový žánr her IO, kde hráči soutěží s jinými hráči po celém světě v jednoduchém prostředí zdarma.

Q. Co jsou sklouznutí.Io kódy?

Všechny hry IO jako Slither.io si mohou hrát. Vývojář vydělává peníze prodejem kůží a dalších kosmetických vylepšení. Slither.Io kódy vám pomohou získat tyto kůže zdarma. Jednoduché vyhledávání Google vám pomůže najít nové kódy. Musíte být docela rychlí, protože kódy jsou pryč, jakmile je někdo uvolní.

Q. Je sklouzl.io bezpečné hrát?

Ano, Slither.io je bezpečné hrát. Můžete jej hrát ve svém prohlížeči a nemusíte ani vytvářet účet. Stačí zadat jméno a začněte hrát.

Q. Jaké je nejvyšší skóre vůbec na Slither.io?

Je těžké najít nejvyšší skóre na světě na Slither.io, protože neexistuje oficiální adresář. Pokud to dokážu, mnoho hráčů skórovalo více než 200 000. Byla zmínka o bodování hráče nad 300 000, ale propojené video na YouTube nefungovalo, takže si nemůžu být jistý.

Podívejte se na tyto hry jako Slither.io

Pokud jste hráli Slither.io po dlouhou dobu a chci věci změnit, pak výše uvedené hry, které jsou velmi podobné Slither.io vás udrží dlouhodobě. Pokud si myslíte, že jsme zmeškali jednu z vašich oblíbených her, můžete ji zmínit v komentářích níže.

Doporučené články

8 nejlepších emulátorů GBA pro Android

6 Nejlepší emulátory GBA pro PC

Hrajte hry s chatgpt

8 nejlepších her, které můžete hrát s chatgptem

15 nejlepších karanténních her, jako je Minecraft, měli byste hrát

15 nejlepších karanténních her, jako je Minecraft, měli byste hrát

Quest 2

15 nejlepších Oculus Quest 2 hry v roce 2022

Společnost Sony se vzdává 80% slevy na hry ve svém obchodě PlayStation; Podívejte se na ně hned teď!

Sony dává těžké slevy na Battlefield 2042, FIFA 22 a další hry; Podívejte se hned teď!

Nejlepší offline hry pro iPad představovaly

30 nejlepších offline her pro iPad (zdarma a placené)

22 komentářů

Hej, nebýt hrubý nebo tak něco. Ale víte, že všechny tyto komentáře pocházejí z roku 2020. Kdybych byl zablokován, pak je tu šance, že pro vás teď není zablokována. Nebo řekněte, že jste z různých míst na světě, pak by to mohlo být zablokováno a ne jste naživo. Jak jsem řekl, že se nesnažím být zlý, já říkám. Promluvte si později Bri Bri.

Je to blokováno, ale máte nějaké další nápady. Byl bych tak nadšený, kdyby to bylo odblokované .Io hra.
přestaň získat pomoc říká:
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa říká:
arras.io <—another alternative Thank you for the list. Found two/three games to play with my friends during the quarantine. wormax.io and is much better than slither.io. Spandana BH říká:
Váš článek je dobře napsaný a děkujeme za sdílení vašich znalostí s námi.
Taylor Chisholm říká:
Nesnažím se být zlý, ale já ani já nemůžete dělat lépe než to
považoval jsem za užitečné ��

Tento seznam mi pomohl najít hru, kterou jsem se snažil zapamatovat (splix), a ukázal mi několik, které mě zajímá �� díky �� díky!

Skvělé hry. io

Zde jsou některé hry, o kterých si myslím, že mají skvělé herní stránky. Mít návrh? Tweet na mě: @moonscript

Karetní hra z kulky, kde se čas pohybuje, když to uděláte

Dva katastrofální detektivové zkoumají vaši nedávnou ztrátu paměti v tajemném fantasy městě Falaisant.

Nástroj pro překlad vizuálních románů

Zábavná a rychlá kresba a hádací hra pro více hráčů!

Auto bojová karta v reálném čase

Čeká na vás úžasný svět snů.

Rychlá arkádová hra. Vyhněte se mečům. Najít klíč. Zadejte portál. Je to migréna.
Je to krásná hvězda!
Cestujte široko daleko a objevujte exotické památky, které svět nabízí!

Editor a organizátor Markdown
Gratulujeme! Získali jste dárek!

Roztomilá hra, kde vám záleží na zelené anime dívce!
Krátce surrealistického plavání.
2020 | KB+M STORTING-Platforming Hybrid

Vizuální plánování Ideaboard, Indie Devs, pro nezávislé devs a kreativy

Plnohodnotný multiplayerový stolní RPG. Podváhejte cestu hrdiny a přijměte Omnimyth.

Sada šestihranných dlaždic a ikon pro fantasy mapy ve vaší videohře nebo tisk stolního RPG!
Přidejte do svých obrázků animace, aby byly šťavnaté!.
Najdete zaprášenou pásku VHS se záběry staré videohry

Vytvořte si celý svůj dlaždice okamžitě.

Zavřete oči, usnete a znovuobjevte, co pronásleduje vaše sny.

Hexové dlaždice a ikony pro projekty hry/tisk + generátor ostrovů!

V dnešním světě moderní domácí bezpečnosti se Santa každoročně stává tvrdšími dárky!

Akce parkoura anime!
Hra na budování továrny na přežití.

Navazovat přátele, způsobit drama, přežít střední školu!
Trochu podobné tašce peněz v nepřátelském dungeonu

Hra pro zpracování příběhu o tom, jak se chytit v mimozemských událostech malého města, kde jsou melouny nezákonné.