19 Nových nadcházejících her FPS z roku 2023 – Gamerranx, tento rok je naskládán slibnými hrami FPS | PC hráč

Tento rok je naskládán slibnými hrami FPS

Developer: Offworld Industries
Vydavatel: Offworld Industries
Platformy: PC
Vydání: 2023

19 nových nadcházejících her FPS z roku 2023

Žánr FPS je jedním z, ne -li nejoblíbenější herní žánr. Naplněno zbraněmi a spoustou dobrodružství, která má být pro tyto populární tituly, vypadá, jaká je budoucnost, která vypadá jako budoucnost? Podíváme se na naše nejvíce medializované nadcházející hry FPS v roce 2023. Který z nich je na vašem seznamu přání?

#19 Metroid Prime Remastered

Platforma: Spínač
Datum vydání: 8. února 2023

Pro rané části své kariéry bylo z pohledu 2D postranního postupování vyprávěno dobrodružství Samus Aran. Tyto tituly pomohly učinit Samusovi ikonu a poté pomohly vytvořit zážitek „Metroidvania“.

Ale pak na Nintendo GameCube retro studia posunula perspektivu a změnila franšízu na FPS! Nyní se s tím poprvé zažijete Metroid Prime Remastered!

Na planetě Tallon IV musí Samus bojovat skrz nepřátelský svět plný tvorů a darebných kosmických pirátů pomocí schopností starých a nových, aby zachránil galaxii. Myslíte si, že jste na úkolu? Skočit dovnitř a zjistit to!

#18 Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Platforma: PC PS5 XSX | S
Datum vydání: 26. září 2023

Cyberpunk 2077 možná neměl nejlepší recepci, když přistál na trhu. Studio potřebovalo k řešení mnoha problematických oblastí hned první den. Od té doby však studio pro videohru otočilo věci a fanoušci se nyní připravují na svou první hlavní expanzi. Víme, že Phantom Liberty bude nejen první expanzí, ale poslední, kdo zasáhl Cyberpunk 2077. Hráči opět vstoupí do role V, protože příběh je nastaven v rámci základní kampaně. Tento příběh přidá pro hráče další obsah, jako je nová oblast a další NPC, z nich. Mezitím víme, že existuje několik dalších položek, na které se můžete setkat z hlediska zbraní, kybernetického oblečení, oblečení a vozidel. Tato hra již má poměrně rozsáhlou řadu zbraní a to se pravděpodobně rozšíří s tímto DLC.

#17 Arizona Sunshine 2

Platforma: PC PS5
Datum vydání: listopad 2023

Prostor VR se snažil přinést větší a pohlcující tituly těm, kteří mají náhlavní soupravy. Takže pokud máte náladu na podnik FPS naplněný zombie ve VR, možná budete chtít vyzkoušet Arizona Sunshine 2.

Hra vás dostane do horkého stavu, jak se sakra stavě očí Freda. Naštěstí vám vypráví svou situaci, když jdete přes různé oblasti státu, aby získal odpovědi na jeho otázky.

Ale nebude to snadné, protože budete muset být kreativní s tím, jak zabijete zombie, které potkáte. Koneckonců, ve hrách, jako jsou tyto, nejsou zásoby hojné. Takže k přežití použijte to, co máte!

#16 Remake Dead Space Remake

Developer: Motive Studio
Vydavatel: Electronic Arts Inc.
Platformy: PC PS5 XSX | S
Vydání: 27. ledna 2023

Jste připraveni přijít na to, co se stalo vaší přítelkyni? Jo, a zbytek posádky, která byla poražena příšerami?

Pokud ano, připravte se na remake mrtvého vesmíru, který byl nedávno vydán. Znovu si oblékáte inženýrský oděv Isaaca Clarkeho a pokusíte se přijít na to, co se stalo na opuštěné lodi, aby všechno šlo na Haywire. Ale to není jednoduché tajemství vraždy. Všude jsou příšery a jste nepostračeni, abyste je zvládli.

Musíte použít své inženýrské nástroje a cokoli jiného, ​​co zjistíte, abyste je mohli vzít a vzít je ven. Čeká vás intenzivní zážitek třetí osoby!

#15 Witchfire

Developer: The Astronauti
Vydavatel: Astronauti
Platformy: PC
Vydání: 2023

Witchfire je hra, na které vývojový tým, astronauti, pracuje již několik let. Pokud jejich jméno nezní povědomě, tato skupina vydala mizení Ethana Cartera v roce 2014. Od té doby, co byla tato hra odhalena, vývojáři uchovávali spíše informace než tajemství. Máme jen několik detailů, přesto to stačilo na to, abychom zaručili místo na našem seznamu. Hráči mohou očekávat, že se hra soustředí kolem středověké temné fantazie. Je to tady, kde budou hráči házeni do období, kdy je lidstvo v bitvě proti čarodějnicím. Bohužel stále čekáme na konkrétní datum vydání pro tuto hru. Zatímco záběry vzbudily náš zájem, Witchfire byl titul, který dostal první velké odhalení v roce 2017. Od té doby hrajeme čekací hru, až dostaneme šanci vyzkoušet tento titul. V současné době je hra spuštěna pouze někdy na začátku tohoto roku 2023 jako titul včasného přístupu.

#14 Hvězdné lodi vojáci: Vyhlazení

Developer: Offworld Industries
Vydavatel: Offworld Industries
Platformy: PC
Vydání: 2023

Hit Film, Hvězdné vojáci, nás naučil cennou lekci. To znamená, že jediná dobrá chyba je mrtvá chyba. Bohužel se v budoucnu objevila nová hrozba, kde se lidstvo rozšířilo přes galaxii. Masivní chyby zaplavily na planetách a nezpůsobily nic jiného než smrt a zmatek. V této hře budou hráči jedním z elitních málo vybraných, aby se vydali na bitvu. Zde získáte zážitek z kooperativního FPS, kde se vy a někteří přátelé můžete pokusit vymýtit nový problém chyby. Spojit se, budovat obranu a především zastřelte hmyz, dokud se nepřestanou stříkat. Vzhledem k tomu, že se tato hra letos uvolní jako zkušenost s předčasným přístupem, najdou hráči vývojový tým, který bude i nadále vylévat nový obsah do hry, když se připravují na plné spuštění.

#13 Remake System Shock Remake

Developer: Nightdive Studios
Vydavatel: Prime Matter
Platformy: PC PS4 XBOX ONE PS5 XSX | S
Vydání: 2023

Originál Systémový šok Hra byla titul RPG, který nastavil tón RPG po celá desetiletí. Nyní, téměř o 30 let později, dochází plně naplněné remake, aby předvedl, jak skvělá je hra stále, ale s moderním kabátkem barvy.

Ve hře hrajete osamělý přeživší vesmírné stanice předjížděnou hnusným AI známým jako Shodan. Bohužel, Shodan šel nečestný a proměnil obyvatele stanice na monstrózní kyborgové a měl v úmyslu udělat totéž se Země.

Všechno se hrou bylo přepracováno při zachování ducha titulu OG. Vezměte tedy titul a podívejte se, kam vás to vede!

#12 Dead Island 2

Developer: Studios Sumo Digital / Deep Silver Dambuster
Vydavatel: Deep Silver / Plaion
Platformy: PC PS4 XBOX ONE PS5 XSX | S
Vydání: 28. dubna 2023

Právě když jste si mysleli, že hra nevyjde, Mrtvý ostrov 2 nejen přichází; Přichází letos v dubnu!

Dlouho očekávané pokračování z Deep Silver vás staví do Los Angeles, zatímco je pod obklíčením z zombie. Snažíte se žít kdekoli, a zabíjení zombie je nejlepší způsob, jak zajistit, že jste zůstali sami.

Cestujete městem a najdete všechny zbraně, aby vytáhly zombie. K jejich zabití můžete dokonce použít prostředí, takže se nemusíte příliš blízko! Nejste však jediným přeživším v LA, takže když potkáte ostatní, musíte být opatrní. Nevíte, co udělají, když vás uvidí.

#11 Crime Boss Rockay City

Developer: Ingame Studios
Vydavatel: 505 her
Platformy: PC PS5 XSX | S
Vydání: 28. března 2023

V Rockay City přežijí pouze ty nejsilnější z trestné činnosti. Příklad, bývalý vůdce zločinu města zemřel. To znamená, že existuje energetické vakuum a máte vášeň a žluč, abyste si mohli nárokovat trůn pro sebe!

Začnete svou cestu výběrem zločinu a pokusíte se s nimi dělat práci. Čím více to uděláte, tím více dostanete zaplaceno. Čím více peněz máte, tím více můžete rozšířit.

Ale být varován! Ostatní skupiny se také snaží korunu. Budete se muset projít skrz ně, abyste mohli být posledním stojícím.

Jo, a dejte si pozor na Chucka Norrisa. Je také ve hře!

#10 Prodeus

 • Developer: Omezení boxu software Inc.
 • Vydavatel: Humble Games
 • Platformy: PC
 • Vydání: 2020 Early Access (úplné vydání nadcházející)

Produus je vlastně v raném přístupu na Steam právě teď, pokud si to chcete vyzkoušet. Toto je „boomer střelec“, pokud chcete, a stejně jako mnoho starých her, bylo to přestavěno skvělou grafikou a spoustou střelecké akce, které mají být provedeny. Tým Dev využil mnoho pokročilých technologií k oživení této hry, takže byste ji měli hrát jen proto, abyste odměnili své úsilí. Navíc, hra je hluboká z hlediska příběhového režimu (který vytvořili průmyslový veteráni) a masivní editor úrovně vám pomůže nejen vytvořit vlastní úroveň, ale skočit do výtvorů jiného hráče.

#9 Atomové srdce

 • Vývojář: Mundfish
 • Vydavatel: Mundfish
 • Platformy: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • Vydání: 2023

Nastaveno v alternativní verzi Země, kde Sovětský svaz vyvinul nejrůznější robotiku a vědecké výhody během druhé světové války, Atomové srdce ukazuje nám obrázek ráje. Ale protože se jedná o seznam FPS, víte, že se věci pokazí. Roboti, kteří naplňují svět, najednou jdou po svých tvůrcích a ti za scénami nové utopie dělají strašlivé experimenty, které vytvořily smrtící mutanty. Tento jedinečný název by měl být na vašem seznamu – herní záběry vydané dosud vypadají pevně a robustně a oficiální přívěs o okně vydání je nádherný mimo míru.

#8 Marauders

 • Vývojář: Malé hry dopadu
 • Vydavatel: Team17
 • Platformy: PC
 • Vydání: TBA

Pokud jste na další cestě na alternativní Zemi, pak Marauders je vaše šance. V této hře nebyla Velká válka nikdy neskončila a v 90. letech byla Země překročena průmyslem do svého bodu zlomu i mimo něj. Z tohoto důvodu se mnoho lidí vzalo na hvězdy a narodili se lidé jako Marauders. Vaším úkolem je jít z lodi na loď, zachránit je pro části, které můžete použít k přežití, protože to je konečný cíl.

Můžete hrát samostatně nebo s přáteli. Ať tak či onak, čeká tvrdá výzva.

#7 Warhammer 40 000: Boltgun

Warhammer 40K: Boltgun

 • Developer: Auroch Digital
 • Vydavatel: Focus Entertainment
 • Platformy: NS, XBO, PS4, PC, X/S, PS5
 • Vydání: 2023

Jaký by byl nový herní rok bez a Warhammer titul? Warhammer 40 000: Boltgun je ten, na který čekáme, a tento titul vypadá, že je na maximum. Budete hrát jako osamělý kosmický námořník, který se snaží projít určitými hranicemi a tajemství. Jen buďte opatrní, protože nepřátelé, kterým čelíte, nebudou mít zájem hrát hezky, takže byste neměli ani. Pokud můžete přinést přítele, vydejte se na cestu do temnoty.

#6 Nightingale

 • Vývojář: Inflexion Games
 • Vydavatel: Inflexní hry
 • Platformy: PC
 • Vydání: TBA

Mnoho titulů rád představuje protagonisty, který toho moc neví, ale má srdce ze zlata a snaží se vrátit zpět tam, odkud přišli, nebo se snaží udělat svou vlastní věc v důsledku všeho, co se jim zatím stalo.

v Slavík, Věci jsou trochu jiné, protože hra vás postaví do světa s ostatními lidmi zvláštních schopností. Váš cíl je jednoduchý: zachraňte životy a nakonec zjistěte, kdo je NightEngale. Budete schopni uniknout bludišti výzev a teroru, který je před námi? Brzy to zjistíte!

#5 xdefiant

 • Vývojář: Ubisoft
 • Vydavatel: Ubisoft
 • Platformy: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • Vydání: TBA

Xdefiant Zdá se, že je další v dlouhé řadě bitevních titulů arény, ale je definována jako hra, která „kombinuje intenzivní zbraň s personalizovanými načítáními a specializovanými frakcemi, protože týmy střelců bitvě o nadvládu.“

Budete mít plné ruce, nejen přimět váš tým, aby vás poslouchal, ale spolupracovat, abyste přežili výzvy, které přicházejí v tomto velmi jedinečném názvu. Nápady zde budou větší zaměření na spoluhráče, takže to zkuste, když se uvolní v roce 2023.

#4 Redfall

 • Developer: Arkane Austin
 • Vydavatel: Bethesda Softworks
 • Platformy: PC, X/S
 • Vydání: 2023

Máte noční můry upírů, které se náhodně objevují ve vašem městě a snaží se převzít ji? Pokud ano, budete muset udělat pár kroků zpět od redfall.

V této hře bylo město Redfall napadeno upíři. Tato stvoření vymazala slunce, aby tam mohli zůstat tak dlouho, jak chtějí. Nenecháš to stát, jsi? Tuto hru můžete hrát samostatně nebo se spojit s přítelem, abyste mohli sundat upíří hrozbu. Jak to děláte, odhalte tajemství toho, proč jsou tady a jak je můžete dostat z vašeho města!

#3 výplata 3

 • Developer: Software Overkill
 • Vydavatel: Studios Starbreeze, Prime Matter
 • Platformy: PC, PS4, NS, XBO
 • Vydání: 2023

Samotné jméno stojí za to, že to vloží do této pozice, správně?

The Výplata franšíza doručila nejrůznější momenty velkých her. Výplata 2 byl legendární pro svůj obsah DLC a jeho použití, aby se ujistil, že tradice neustále roste a loupeže byly ještě větší. Výplata 3 nebudeme se lišit, můžeme vám to slíbit. V této hře budete zařazeni do „živého města“ a budete obviněni z převzetí některých z nejnebezpečnějších loupeží. Takže se ujistěte, že jste vy a vaši přátelé nebo spojenci připraveni, protože pouze prostřednictvím týmové práce budete moci to vytáhnout.

#2 Robocop: Rogue City

Robocop Rogue City přichází v roce 2023

 • Developer: Teyon, Nacon
 • Vydavatel: Nacon
 • Platformy: PC, PS5, X/S
 • Vydání: červen 2023

Proč je Robocop: Rogue City tak vysoko na tomto seznamu navzdory skutečnosti, že to bylo právě oznámeno a víme o hře drahocenné málo? Jednoduché – je to Robocop! To je vše, co opravdu potřebujete vědět.

V této hře budete hrát jako jediný a jediný Alex Murphy, který se snaží udržet lidi z Detroitu v bezpečí před těmi, kteří se ho snaží zkorumpovat zevnitř ven. Pomocí svého ikonického arzenálu (a jednoho linie) musíte udělat vše, co je potřeba k provedení prvotřídních směrnic a zachránit Detroit. Ale buďte upozorněni: mnozí vám budou proti vám a bude na vás, abyste se rozhodli, jak daleko jdete o mír.

#1 Starfield

 • Developer: Bethesda Game Studios
 • Vydavatel: Bethesda Softworks
 • Platformy: PC, X/S
 • Vydání: 2023

I když to není tradiční typ FPS, budou jeho prvky Starfield, A to přispívá více vzrušení do hry, kterou mnozí umírají na hraní.

Po pravdě řečeno, Bethesda byla na co velmi mlhavá Starfield je a co hráči mohou očekávat, že v něm budou dělat. Víme, že to bude mít prvky FPS a RPG, víme, že budete cestovat vesmírem a chodit na různé planety a zážitek má být legendární. Tyto sliby jsme slyšeli dříve a jen zřídka jsou drženi. Pro Starfield, Je to pravděpodobně nejlepší postup, jak udržet očekávání nízká a zjistit, odkud věci odtud jdou.

Bonus:-

Amnesia The Bunker

Vývojář: třecí hry
Vydavatel: třecí hry
Platformy: PC PS4 Xbox One XSX | S
Vydání: 16. května 2023

Světová válka jsem byl jedním z nejsmrtelnějších konfliktů v lidské historii z mnoha důvodů. Jedním z největších byly bunkry a zákopy, které byly vyrobeny na ochranu vojáků, ale často se staly jejich hroby nebo hrobkami.

v Amnesia The Bunker, zažijete, že se bojí z první ruky. Budete hrát francouzského vojáka uvězněného v podzemním bunkru pouze s baterkou a revolverem, který mu zpočátku pomůže. Jo, a ta zbraň má v sobě jednu kulku.

Budete muset pracovat přes bunkr, shromáždit zásoby a bojovat proti nebezpečím, která se skrývají uvnitř. Musíte být opatrní s tím, co děláte, protože vaše činy budou mít důsledky.

Destiny 2 Lightfall

Vývojář: Bungie
Vydavatel: Bungie
Platformy: PC PS4 XBOX ONE PS5 XSX | S
Vydání: 28. února 2023

Jste připraveni jít někam nový, abyste se pokusili uložit systém? v Destiny 2 Lightfall, Jeden z balíčků DLC pro hru, zamíříte do město ve stylu Cyberpunk na Neptunu, abyste zastavili svědka a jeho následovníky.

Existuje mnoho nových funkcí, díky kterému je tento DLC speciální. Například existuje spousta nových zbraní, které můžete vyzkoušet, a nové síly s tématem temnoty k testování. Přidejte to k novým postavám a nepřátelům, kterým budete čelit, a budete mít spoustu.

Konec se blíží; Otázka zní, jste na to připraveni? Pokud ano, ponořte se do DLC, když dorazí a uvidíte, co se stane!

Tento rok je naskládán slibnými hrami FPS

Pozdravte 17 nejzajímavějších střelců, kteří vyšli letos.

atomové srdce

(Image Credit: Mundfish)

2022 dominovaly RPG Open World, akční hry třetí osoby a karty. Nemohli jste chodit dvě nohy, aniž by vám přítel řekl o nějakém šéfovi Elden Ring, který konečně porazil nebo jak roztomilá byla kočka v toula. Ale jejich čas skončil.* Byli jsme posledních 12 měsíců s kamerou na rameni v zádech a je čas ho zastrčit za oční bulvy. 2023 bude další rok, kdy vládne FPS.

*(Poznámka editora: Jejich čas není u konce. Jedná se o nesmírně populární hry a Elden Ring byl náš Goty. Ale celá tato věc odstartuje s větší autoritou, pokud z nějakého důvodu zní jako Leonidas.)

Pro fanoušky prakticky střelby nebyl 2022 silný rok. Kromě toho, že Infinity Ward, který dělá další dobrou Call of Duty, původní styly FPS Speedrunningové neonové bílé jednorázově nesly můj oblíbený žánr. Neobviňuji nikoho zejména. Pro to, jak těsné přilnavost FPS má stále na hraní PC, dlouhé životnosti střelců, jako je CS: Go, Valorant, Apex Legends, a Overwatch 2 (plus náklady na vývoj hry) Nový střelci. Bereme to, co můžeme získat, ale letos si myslím, že budeme jíst dobře.

Některé z nejočekávanějších her a nejslibnější Indie, které vycházejí brzy, jsou fpse – nemluvě o Starfieldu, který bude pravděpodobně letos jedinou největší videohrou v letošním roce. Zde jsou všichni střelci, na které se v roce 2023 dívá:

Atomové srdce

Mundfish | 20. února | Singleplayer, Sovětspunk, ne Bioshock
Jedna z větších kuriozit her v letech od jeho oznámení, atomové srdce konečně vyjde v únoru. Bude to čerstvý, vynalézavý, sovětsky-punkový bioshock, že všechny ty podivné přívěsy způsobují, že to bude vypadat, nebo to bude prostřední FPS s nepochopitelným příběhem, na který všichni zapomínáme do prosince? Nemůžu se dočkat, až to zjistí.

Finále

Pusťte studia | “Přichází brzy” | Konkurenceschopné, ničitelné, hezké
Konkurenční střelec z nového oblečení, Emirk Studios, s mocným působivým destrukčním motorem v jádru. Stěny, podlahy a celé budovy se mohou rozpadat do stovek kusů založených na fyzice a trosky stejným způsobem pro každého hráče na serveru-výkon, který se v tomto měřítku nepokusil. Nepřekvaluje vás, abyste se dozvěděli, že emark je tvořen mnoha bývalými dev na bojišti.

Výplata 3

Starbreeze | 2023 | Kooperační, heist, přehrávatelný
Starbreeze použil Silvestr k prohlášení, že její kooperační hra na střelbu, přestože má v roce 2023 se vrací nulové veřejné hry nebo snímky obrazovky, se vrací. To znamená, že o tom ještě toho moc nevíme, ale víme, že původní výplatní gang (Dallas, řetězy, Hoxton a Wolf) se vracejí. Nikdy jsem se nedostal do výplaty 2 tak, jak to dělali někteří z mých přátel, takže mám v plánu dát tomuto skutečnému výstřelu.

Starfield

Bethesda Game Studios | 2023 | Otevřený svět, RPG, SPAAAAAAAAAACE
Bethesda’s Next Big RPG je konečně letos venku. Tentokrát vlastně věřím té větě. Je to střelec? Vypadá to, že to bude více než jeden než spad, s větším důrazem na zbraně mody a výzkum. Kolem Starfieldu je spousta vzrušení, ale také spravedlivá dávka skepticismu-bude jeho hranice procedurálně generovaných planet zábavné prozkoumat nebo rychle nosit tenké? Bude to buggy mezník? Bude střelba dobrá, nebo jen dost dobrá na to, aby se s ní postavila na 100 hodin?

Battlebit Remastered

Mrokidoki a spol. | 2023 | Konkurenceschopné, 254 hráčů, low-poly
Střelec na bojiště, který můžete skutečně spustit. Přinejmenším to je součást hřiště od vývojáře Mrokidoki a posádky-„nízko-poly“ FPS s zcela ničitelným prostředím, úchvatným střelbou a až 254 hráči na jednom serveru. Devs provozují otevřenou playttest na páře, takže si to můžete skutečně vyzkoušet právě teď.

Redfall

Arkane Studios | 2023 | Co-op, daleko pláč, ale upíři
Bylo těžké přijmout, že Arkaneův další projekt je kooperační upírský střelec namísto, znát, zneuctit 3, ale vzhledem k tomu, že Deathloop byl slušný FPS s některými opravdu skvělými zbraněmi, rozhodl jsem se být na palubě s redfall. Navzdory časným popisům, které způsobily, že redfall zvuk podobně jako levý 4 mrtvý, Arkane nedávno objasnil, že Redfall je mnohem spíš jako hra Far Cry. Pro mě to znamená, že hráči budou putovat kolem otevřeného světa clearing tábory upírů pod závojem tajnosti, dokud nebude zakopnut a boj není zapnutý.

Hyenas

Kreativní shromáždění | 2023 | PVP, antikapitalistická extrakční střelce
Lidé, kteří dělají všechny ty celkové válečné hry, o kterých slyším dobré věci (a kdysi čas vyráběné mimozemšťany: Izolace) vytvářejí sci-fi konkurenční FPS. Creative Assembly si od oznámení před šesti měsíci udržovalo pevný ret na podrobnostech Hyeny. Není zcela jasné, do jaké FPS subgenre patří, a je těžké uhodnout bez jakékoli veřejné hry venku, ale za zavřené prezentace na Gamescom 2022 naznačují, že Hyenas je střelec s extrakcí se schopnostmi a pohybem ve stylu Apex Legends ve stylu Apex Legends. Lákavé!

Systémový šok

Nightdive Studios | Březen | Remake, návrat, pohlcující sim | ✅demo
Remake systémového šoku bude můj první přehrávání systémového šoku a já jsem z toho docela psychický. NightDive má těžkou práci při aktualizaci velmi milované, ale velmi staré klasiky, aby se postavil s moderními střelci, aniž by ztratil to, co je zvláštní, a na základě silného demo parního, který můžete stále hrát, je na správné cestě.

Hvězdné lodi vojáci: Vyhlazení

Offworld Industries | 2023 | Co-op, sci-fi, chyby
Studio za skupinou podobnou Battlefield v Milsimu si přestává od simulace skutečných válek, aby do PC Gaming přinesla nějakou dlouho opožděnou chybu. Hvězdné lodi vojáci: Zdá se, že vyhlazení je postaveno na stejné platformě jako Squad, což je podle mě z toho prvního Milsim Sci-Fi střelce Crossover? Rozhodně podivné párování. Pokud nic jiného, ​​linie týmu znamená, že by měla být schopna dobře zvládnout rozsáhlé bugové války dobře. Trochu se obávám, že vyhlazení zdědí tuhý pohyb Milsimů.

Hněv noha

Svobodné životy | 2023 | Rychlé násilí, facka, noha | ✅demo
Hněvka noha je to, co se stane, když někdo má geniální nápad překládat brutální, blikat a vyrazí násilí v horké lince Miami na FPS. S výjimkou temně neskutečného příběhu mobsterů a zrady je noha Anger Shotter o doslova kopání zadku s nepřiměřeně mocnou nohou. Je to spíše noha první osoby se střelbou. Podle slov své stránky Steam: „Shock City je nemoc a vaše noha je léčba.”

Nesmrtelné Aveum

Ascendant Studios | 2023 | Průvodce střelce, velký rozpočet
Na bloku je nové velké rozpočtové studio, Ascendant Studios, a je podporováno EA v rámci programu EA Originals. Originál je správný-Ascondant popisuje svou první hru jako „průkopnickou novou jednotlivou magickou střelci první osoby, která poskytuje viscerální zážitek z filmové kampaně.„Nevidíš každý den čarodějské hry první osoby a rozhodně nikdy s významným rozpočtem, takže sám mi vydělal zájem.

Warhammer 40K: Boltgun

Auroch Digital | 2023 | Singleplayer, boomer střelec
Neměl jsem tušení, že to existuje až do tohoto týdne, ale je to okamžitě blízko vrcholu mého seznamu. Střelci Throwback (nebo jejich laskavá přezdívka, Boomer Shooters) jsou v těchto dnech desetník, ale na Boltgunově napodobené estetice 90. let-myslím, že jsou to textury zbraně/paže, které jsou oba dosud nepochybně rozmazané, sord. jako původní postavy Mortal Kombat, které byly skutečně fotografovány.

Seznamte se s tvůrcem

Interaktivní chování | 4. dubna | Akční strategie, úrovně hráčů
Lidé za mrtvými za denního světla se s jejich další hrou velmi houpají – asynchronní FPS, který v podstatě zní, jako Mario Maker se setká s Doom 2016. Budova úlovky: Úroveň vypadá několikrát komplikovanější než umístění goombů do 2D letadla. Celá věc je založena na bloku se spoustou kusů pasti a typy nepřátel. Chování nabízí „inovativní systém nahrávání AI“, který vám umožní nastavit vlastní hlídkové trasy pro nepřátele, což zní zraně.

Trepang2

Trepang Studios | Tba | Rychle se rozvíjející, čas kulky | ✅demo
Tento úhledný „indie strach“ prošel od roku 2019 dlouhou cestu. Trepang2 je trochu jako Doom v tom, že se jedná o kreativní kopání zadku v uzavřených prostorech, ale ochucené druhem pomalého mostu, který v té době učinil strach z roku 2005 v té době. Minulý rok jsem hrál aktualizované demo a byl jsem okamžitě udeřen svým volným časem kulky a mechanikem lidského štítu, který přeměnilo vynaložitelné zavrčení na spotřební materiál poškození. Vydání není oficiálně stanoveno na rok 2023, ale vzhledem k tomu, že Devs sotva zmeškal svůj cíl uvolnit v roce 2022, tento rok zní jako jistá sázka.

Zahynout

Položka42 | 2. února | Co-op, Sword ‘n Gun, Roman Purgatory | ✅demo
Další skvělý kooperační střelec, na kterou se dá dávat pozor-zmenší střelec hráče 1-4 o koupi vaší cesty z očistce tím. V přívěsu je spousta meče a kladiva, díky kterému jsem si myslel na vermintidu, ale soudě podle revolveru, brokovnice s dvojitým sudem a puškou na palubu vystupoval na stránce Steam, je tam také trochu darktide.

Hranice

Studio chirurgické skalpely | 2023 | PVP, válka čínského astronautu
Domnívám se, že jsem nosil téměř každý oblek z brnění, který je v tomto bodě možný v rámci FPSES (Bulletproof, Invisible, Medieval Knight, Alien Flesh), ale hranice je první hra, o které si vím o vyhovení v plně bílém, nafouklém astronautu obleky a střílení zbraní na sebe. Jsem velmi zvědavý na vyzkoušení PVP nuly-G Boundary, ale celý koncept je pro mě stresující. Vesmír je číslo jedna na seznamu oděvů, ve kterých opravdu nechcete mít díry. Také stojí za zmínku, že hranice je první hra z čínských indie outfit studio chirurgických skalpelů, takže je to docela v pohodě.

Stalker 2: Srdce Chornobylu

GSC Game World | Prosinec 2023 | Otevřený svět, zóna fikce
Pokračování jednoho z nejvíce celebrovaných pohlcujících simíků PC Gaming se plánuje vyjít v tomto roce (i když vzhledem k tomu, že někteří ve světě GSC Game doslova bojují s válkou Ukrajiny, může toto datum proklouznout). Jsem trochu v rozpacích, když říkám, že Stalker se mnou nikdy neklidil, ale Stalker 2 vypadá neuvěřitelně.

Aktualizace 1/12/23: Přidáno několik her a odstranilo ten, který dříve vydal na jiném průčelí (to je to, co dostanu za nepoužívání obchodu Epic Game).

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.