20 nejlepších herních herních her 2023, 52 nejlepších her RPG zdarma zdarma (2023)

Nejlepší akce zdarma RPG pro PC a prohlížeč v roce 2023

Můžete hrát hry kdekoli, sdílet s kýmkoli a užívat si neomezených virtuálních dobrodružství. Můžete také najít lidi, kteří vaši párty obíhají nebo začnou s čerstvými balíčky hráčů.

20 webových stránek s nejlepšími roleplay 2023

Moderní hraní hry poprvé přišly na scénu v polovině 70. let s Dungeons & Dragons, které vynalezli Dave Arneson a Gary Gygax. Od té doby se forma her RPG rozšířila s širokou škálou žánrů a postav.

Dnes existuje mnoho webových stránek s roleplay, které je třeba navštívit. Mezi nejpopulárnější patří 6d6 rpg, ponoření RPG, retroroleplaying a několik dalších. Nejlepší web pro roleplay hry je však Drivethru RPG . Stránka má pro všechny něco s širokou škálou žánrů.

Co je v této příručce?

 • Více o RPG
 • Nejlepší weby pro hraní her
  • 1. 6D6 RPG
  • 2. Ponoření RPG
  • 3. Drivethru RPG
  • 4. Válka cechů 2
  • 5. Svět války
  • 6. Hvězdné války: Stará republika
  • 7. Starší svitky online
  • 8. Runescape
  • 9. Blizzard Entertainment Diablo 3
  • 10. Divinity Original Sin II
  • 11. Retroroleplaying
  • 12. Storybrewers
  • 13. Chaosium
  • 14. Klasický zázrak navždy
  • 15. Eden Studios
  • 16. Roll20
  • 17. Expedice
  • 18. Zjevení online
  • 19. Kingdom Come: Deliverance
  • 20. Fireball RPG

  Více o RPG

  RPG dnes využívají hybridní přístup, mísí divadlo, deskové hry, věření a fikci fanoušků, aby hráči mohli vytvářet příběhy spolupracovat při hraní s ostatními.

  Navíc, RPG zahrnují větší úsilí než představivost ve srovnání s deskovými hrami jako Scrabble nebo Monopoly.

  Popularita RPG se začala rozšiřovat s uzamčení. RPG nepotřebují hmatový zážitek, takže je snazší se přizpůsobit online hře, protože ve vaší fantazii se téměř všechno děje.

  Pokud hledáte nejlepší webové stránky RPG, které můžete začít, najdete kombinaci webů, které obsahují vylepšení hry a že můžete synchronizovat svou preferovanou hudbu.

  Zde jsou naše nejlepší tipy pro nejlepší webové stránky pro hraní her.

  Nejlepší weby pro hraní her

  1. 6D6 RPG

  Dříve 6d6 Fireball, tento web RPG začal jako způsob, jak přejít herní koníček na další úroveň. Místo toho, aby výrobci vytvářeli miniatury a psaní her pro sebe, raději sdíleli s jinými hráči a spustili web s malou škálou postav, které se lidem líbily, ale ne mnoho koupi.

  Tato stránka se zaměřila na publikování dobrodružství, nejstarší je Savage Island, ale bylo to příliš restriktivní.

  V důsledku toho byla první publikovaná verze hry RPG založena na kartě a podporovala online systém 6D6, který pomáhá hráčům vytvářet vlastní karty.

  Následující hry měly větší svobodu a flexibilitu, s dalšími zdokonaleními založenými na hodinách testování play. Od té doby bylo spuštěno více her s aktualizovanými verzemi stávajících dobrodružství.

  V roce 2015 spustili Age of Legends, což byla první úplná kniha pro nastavení pro RPG web a vyvinuly se z karetních dnů prvního herního vydání.

  2. Ponoření RPG

  Místo hraní třídy můžete hrát člověka a přitom tvorbu své postavy se všemi silnými a slabými stránkami, slabinami a rysy živého jedince.

  Ponoření RPG odstraňuje úrovně a třídy, takže si můžete vybrat, kam jde vaše zkušenost, a vypravěč určuje, jak se účinky rozvine.

  Mechanika herního webu je jednoduchá a podrobná. Do nastavení jde hodně péče, aby je byly pro vás co nejvíce skutečné a pohlcující.

  Získáte hluboké spiknutí, složité společnosti a motivy, které žijí a dýchají.

  Hra přistupuje k světu, který právě přežil ohnisko. Lidé jsou o pět let později vrženi do ruin a pokusili se znovu vybudovat to, co zbylo ze společnosti, která se na okraji anarchie upevňuje.

  Ve společnosti jsou prosperující osady, kde se hodně změnilo. Preying na uzlech společnosti jsou válečníci, kanibaly, bandity a šílenství.

  S infikovanou řadou her se setkáte s neustálými hrozbami, novými ohniskami a budete poháněni k okraji vyhynutí bombovými útoky, válkami, brutálními karantény a čisticími čisticími prostředky.

  3. Drivethru RPG

  RPG Drivethru je rodina webů včetně karet Drivethru, komiksu, fikce a válečného trezoru. Jednorázový web nabízí hry na hraní rolí pro všechny oblasti zájmu a je věnován RPG a souvisejícím materiálům.

  Můžete získat tituly od nezávislých autorů a vydavatelů v celé řadě spekulativních žánrů fikce. Vytvořili také DMSGuild ve spolupráci s Wizards of the Coast a německými RPG vydavateli, aby poskytovali digitální vydání titulů.

  4. Válka cechů 2

  Guild Wars 2 je založena na fantazii zasazeném do světa Tyria. Hra, kterou může hrát více hráčů, zahrnuje vytvoření postavy založené na rasech, třídách postav nebo profesích.

  Hráči znovu sestavují skupinu dobrodruhů s názvem Destiny’s Edge, kteří pomohli porazit staršího draka. Děj ve skutečnosti má jiný formát v závislosti na akcích a rozhodnutích hráče.

  S každou aktualizací hra představuje nové prvky příběhu, položky, zbraně a odměny mimo jiné dobroty. I když hra na tomto seznamu nemá tradiční rozšíření, jako jsou jiné hry, přidává roční období, která jsou srovnatelná s expanzí.

  5. Svět války

  Tato hra roleplay byla vydána v roce 2004 a je čtvrtá ve franšíze Warcraft. Hra, která se odehrává v Azerothu, obdržela sedm hlavních expanzí a stala se nejoblíbenější a nejvíce přihlášenou.

  V této hře můžete ovládat postavu z pohledu 1 St nebo 3. osoby a prozkoumat svět, komunikovat s jinými postavami, kompletní úkoly a bojovat s různými příšerami z vesmíru.

  Získáte různé servery nebo říše, což je druhé, které zahrnuje režim hráče versus prostředí, takže můžete dokončit úkoly a bojovat s umělou inteligencí kontrolovaných znaků.

  Můžete také hrát proti jinému hráči, bojovat s příšerami a dalšími postavami hráčů nebo roleplay různé scénáře.

  Také si přečtěte : Nejlepší herní televizory

  6. Hvězdné války: Stará republika

  Tato hra RPG je zasazena do vesmíru Star Wars a umožňuje vám vytvářet postavy a připojit se k Sith Empire nebo Galactic Republic. Hra byla vydána v roce 2011 a během několika týdnů získala předplacenou základnu.

  Hra zdarma pro hraní neustále mění svůj děj, ale v podstatě je stanovena asi 300 let po událostech rytířů staré republiky ve stejné franšíze.

  Hráči získají osm tříd, ze kterých založí své postavy a více než 10 hratelných závodů a druhů.

  Stejně jako Warcraft, budete hrát proti životnímu prostředí a proti ostatním hráčům. Také získáte servery s funkcemi, jako jsou společníci, kosmický boj a interakce s různými znaky.

  Hra od jejího spuštění zaznamenala několik expanzních balíčků, z nichž všechny přicházejí s více obsahem, novými položkami a kapitolami, aktualizacemi her a dalšími.

  7. Starší svitky online

  Toto je další hra Fantasy RPG, která se odehrává v Tamriel, kde se koná populární verze hry Skyrim. Děj se stanoví více než 1000 let před Skyrimem a můžete hrát s ostatními hráči.

  Můžete si vytvořit své vlastní postavy, vybrat si z více než 10 různých závodů nebo šesti tříd. Ať už si vyberete cokoli, ovlivní různé dovednosti z magie, útoku a pasivních dovedností.

  Jak postupujete prostřednictvím online hry Elder Scrolls, vyrovnáte své schopnosti a dovednosti, abyste se stali ještě silnějšími.

  Hra explodovala v popularitě od roku 2014 a měla tři expanze plus řadu obsahu ke stažení.

  8. Runescape

  Runescape je populární a zavedený web RPG spuštěný v roce 2001. Moderní verze hry přichází s několika aktualizacemi a existuje odděleně od opětovného opětovného vydání Old School Runescape z roku 2007.

  Stránka má tisíce předplatitelů a miliony hráčů, což z něj činí aktivní a populární hru.

  Hra je zasazena do fantazijního světa, kde hráči staví postavy a navigují různé různé bohy, závody a cechy, když soupeří o kontrolu a bitvu.

  Ve srovnání s jinými RPG weby si všimnete jiného vzhledu a pocitu, protože Runescape poskytuje jednoduchý a snadnější hraní zážitku.

  9. Blizzard Entertainment Diablo 3

  Tuto hru RPG lze přehrát spolu s přítelem na svých webových stránkách nebo vedle sebe. RPG založená na kořisti je o nalezení nového vybavení s každým tahem.

  Když porazíte každého ze svých nepřátel, upustí hromady zlata nebo zbraní, které můžete prodat, abyste vydělali více věcí.

  Boj je rychlý a můžete snadno s každou relací snadno vyjmout mnoho nepřátel. Děj je složitý, zabalený v tuně tradice, s výběrem různých typů znaků.

  S každou třídou získáte také různé síly a schopnosti a zajistíte jinou strategii, která se na cestě dostane na šéfy a nepřátele.

  10. Divinity Original Sin II

  Tento web RPG poskytuje herní zážitek s izometrickou perspektivou. Můžete si vytvořit vlastní postavu a její původ, dovednosti, vzhled a mnoho dalšího.

  Můžete si také hrát s jinými lidskými hráči nebo posádkou NPC online a zkoumat vysoce podrobný a krásně vykreslený svět rivellonu.

  Hra vás zapojuje do pokročilého boje, takže můžete získat inteligentnější, jak porazíte své nepřátele ve srovnání s tím, že je zasáhnete mečem v hlavě.

  Je to typ RPG typu staré školy s tolika vidět a dělat, čerstvá grafika s klasickou hratelností a obohacujícího, dobře napsaného příběhu.

  11. Retroroleplaying

  Web retroroleplaying začal jako web pro nepodporované, mimo tiskové a mimo styl stolních her RPG. Stránka má více než 100 stránek věnovaných takovým RPG a bezplatným variantům microlite20, takže můžete získat starý pocit a styl RPG Game Edition.

  Zatímco dřívější vydání klasických RPG prodala mnoho kopií, stále se hraje dodnes s většinou lidí, kteří je dávají přednost tomu, protože je snadněji modifikují pravidla a méně složitý pocit.

  Důraz je kladen na to, co postavy ve světě kampaně dělají ve srovnání s výkony a dovednostmi na jejich charakteru.

  12. Storybrewers

  Storybrewers je RPG web, který poskytuje imaginativní, emocionální a kolaborativní herní zážitky. Vaří hra roleplaying, které ožívají u vašeho stolu s cílem vytvořit nejlepší hry, učinit je bezpečnými, rozmanitými a inkluzivními a dělat to, co je správné podle životního prostředí.

  Tato stránka je domovem Vee a Hayleyho, dvou herních návrhářů, kteří vytvořili RPG jako Bohužel pro strašlivé moře a dobrá společnost: Jane Austen RPG.

  13. Chaosium

  Chaosium je web RPG, který založil Greg Stafford, herní návrhář. Tato stránka byla online více než 40 let, podmanivá čtenáře, hráče a mýtické dobrodruhy po celém světě.

  Jejich hry RPG, beletrie a deskové hry jsou oceněny jako inovativní a poutavé. Jsou navrženy tak, aby vám pomohly konstruovat vesmír z jeho základních run.

  S Chaosium Games můžete také snít sny mrtvých bohů a pomoci postavit vesmír z jeho základních run.

  První RPG, které publikovali, byli Dungeons & Dragons, následovali další imitativní hry. RPG jako Call of Cthulhu, Runequest, Heroquest, král Arthur Pendragon a další klasické hry a karetní hry pocházejí z chaosia.

  Mnoho z jeho produktových řad je také založeno na literárních zdrojích, ale také publikují základní RPG pro využívání dovedností založených na mechaniku D100. Stránka začala jako vydavatel deskových her a znovu se vrátil k výrobě deskových her.

  V průběhu let tento web získal několik ocenění za své hry RPG, včetně indukce do Akademie dobrodružného herního umění a designu Gama Hall of Fame.

  14. Klasický zázrak navždy

  Classic Marvel Forever je kompletní čistý zdroj, který potřebujete pro vše, co souvisí s hrou Marvel Super Heroes RPG.

  Zde najdete podrobnosti týkající se mnoha supervillainů a superhrdinů v komiksech, jako je Marvel, Dark Horse, DC a Image. Získáte několik pravidel, z nichž většina je volitelná, více informací o hraní hry a poutavé komunitní fórum.

  Získáte také odkazy věnované jiné weby pro komiksy nebo hry, které můžete navštívit a najít něco, co se vám líbí.

  Hra není o tvrdých faktech nebo konverzi v reálném světě, ale vyžaduje alespoň dva hráče s Gamemaster. Gamemaster ovládá vše v tomto světě a popisuje životní prostředí.

  Jako hráč můžete ovládat svou postavu a hlavní mistr vám řekne, jak svět reaguje. Universal Table je médium, skrze které přesahujete do herního vesmíru RPG.

  Můžete získat tři až čtyři hráče, herního mistra a oživit pro vás herní svět. Hra má také pravidla pro hraní, příručky, které vám pomohou, a množství materiálu včetně profilů postav a dalších.

  15. Eden Studios

  Eden Studios je producentem her RPG, který zpochybňuje vaši představivost a zároveň vám poskytne zábavný zážitek. Nápovědu mimozemšťanů, superhrdinů a dalších postav můžete hrát na nekonečném hřišti pro nové i staré hráče.

  Stránka obdržela několik nominací a získala mnoho ocenění za dokonalost od průmyslových vrstevníků a jejich fanoušků.

  16. Roll20

  Web Roll20 umožňuje hráčům sjednotit se přes vzdálenosti pomocí jednoduchých herních nástrojů. Platforma snižuje technické potíže na účastnících, dělá překážky vstupu méně, než je možné, a usnadňuje tvorbu nových herních skupin.

  Můžete hrát hry kdekoli, sdílet s kýmkoli a užívat si neomezených virtuálních dobrodružství. Můžete také najít lidi, kteří vaši párty obíhají nebo začnou s čerstvými balíčky hráčů.

  Stránka má velkou komunitu, kterou můžete snadno přehrávat a spojit se s ní, stejně jako funkce, jako je textový chat, vestavěný video, integrované válcování a hlasový chat.

  Je to lepší, rychlejší a snadnější způsob, jak hrát RPG hry, a vaše herní noci můžete ještě zlepšit s pohlcujícími funkcemi, jako je dynamické osvětlení.

  17. Expedice

  Expedice je lehká hra RPG, která poskytuje zábavný zážitek pro vypravěče a hráče. Ať už jste pro RPG nebo veterán D&D, hrajete sami nebo se skupinou přátel, můžete se naučit hrát expedici za méně než pět minut.

  Stránka je poháněna bezplatnou doprovodnou aplikací se stovkami nových úkolů a dobrodružství zdarma. Vždy je třeba hrát něco nového.

  Hra nevyžaduje žádné zkušenosti a je vytvořena, aby si mohl kdokoli užívat RPG.

  Tvůrci říkají, že expediční hra se rychle učí a hraje a je jedním z nejjednodušších vyzvednutí. Dodává se také s nekonečnými možnostmi, komunitními úkoly plus pokročilými herními režimy.

  Je to také první hra RPG s neomezeným, integrovaným a bezplatným obsahem komunity, který neustále zlepšuje váš dobrodružný zážitek.

  Vytvořte si vlastní úkoly, navrhněte si vlastní karty, abyste mohli mít dokonalého dobrodruha, nepřítele nebo kořisti a přidejte do aplikace nové funkce při vytváření nových herních režimů postavených na expedičním motoru.

  18. Zjevení online

  Revelation Online je web RPG, kde se můžete pustit do několika skvělých dobrodružství, užít si několik jedinečných tříd a prozkoumat řadu režimů hráče vs. Můžete se také povzbudit prostřednictvím nespočetných možností vytváření postav.

  Bezproblémový svět umožňuje prozkoumat živý starověký tajemný svět, obdivovat ohromující výhledy na lesy, útesy, města a hory využívající sílu letu k větší svobodě.

  Existuje několik dobrodružství založených na příběhu, odkud můžete rozmotat legendu záhadných artefaktů, které se odehrávají ve vzrušujících scénách. Můžete hrát samostatně nebo hrát s ostatními a zažít fascinující skupinové úkoly a různé dungeony ve vzrušujícím a pohlcujícím dobrodružství.

  19. Kingdom Come: Deliverance

  Kingdom Come: Deliverance je epické dobrodružství zasazené do příběhu Svaté římské říše. Stránka RPG s otevřeným světem vás ponoří do hry, která se nachází v Evropě Čechy, která je bohatá na stříbro, rozlehlé hrady a kulturu.

  Ve hře musíte být jedním z pozůstalých uprostřed chaosu mezi syny milovaného vládce, císaře Charlese IV, jehož smrt vrhá království do temných časů.

  Válka, nesoulad a korupce roztrhají království od sebe. Mezitím jeden z jeho synů zdědí korunu, ale je opakem svého druhu a loajálního otce.

  Nevlastní bratr ho unáší a zajišťuje, že na trůnu není žádný král, aby mohl vyplenit region a zabavit jeho bohatství.

  Hrajete roli Henryho, syna kováře a přeživšího masakru.

  20. Fireball RPG

  Image17

  Fireball je web RPG, který můžete použít se svou skupinou nebo s hráči po celém světě. Můžete také pozvat přátele a shromáždit Dream Party z nejzajímavějších postav a stejně smýšlejících hráčů.

  Během videohovoru můžete hrát celý den prostřednictvím chatu nebo používat živý režim. Jakmile je relace ukončena, můžete pokračovat v přehrávání prostřednictvím chatu nebo počkat na další relaci.

  Existuje méně počtu a pravidel a více příběhů. Hra vám také umožňuje vybrat z různých kostek a můžete se také valit se skutečnými kostkami a pracovat s nimi.

  Hra usnadňuje boj, protože můžete ovládat své postavy a zjistit, jak náročná bude hra před zahájením boje. Můžete také vidět všechny dostupné akce pro postavu, abyste mohli nejlépe využít svých kouzel, schopností, předmětů a funkcí.

  Na Fireball RPG si můžete také přizpůsobit polohy a světové mapy, odkazovat na poznámky a nalepit je na mapy, vytvářet neomezené příběhy a stavět NPC s charakteristickými osobnostmi a pozadím.

  Tato stránka vám také umožňuje přehrávat hudbu a zvukové efekty, jako je střet mečů nebo zuřící oheň. Můžete také ovládat počasí, přepnout mezi nocí a dnem a získat nová aktiva, se kterými si můžete hrát z neustále rostoucí knihovny obsahu.

  Pokud chcete zajímavější a pohlcující zážitek z hraní, můžete připravit boje nabité akce, vybudovat zajímavější místa a dát svým hráčům vzácnější předměty.

  Nové úkoly jsou publikovány pravidelně spolu s novými místy, takže můžete své hráče ponořit. Pokud chcete, můžete je upravit a upravit pro vás nebo vaši skupinu.

  Zabalení

  V dnešní době jsou prvky RPG k dispozici v mnoha hrách. Ať už se jedná o možnosti dialogu nebo strom dovedností, nemůžete si nechat ujít něco vylepšit a přizpůsobit ve své hře.

  Pokud hledáte nejlepší weby RPG, těchto 20 patří mezi nejlepší, co můžete najít online.

  Tom miluje psát o technologii, elektronickém obchodování a internetovém marketingu.
  Tom byl internetový obchodník na plný úvazek již dvě desetiletí a vydělával miliony dolarů, zatímco žije život podle svých vlastních podmínek. Po cestě také trénoval tisíce dalších lidí k úspěchu.

  Nejlepší akce zdarma RPG pro PC a prohlížeč v roce 2023!

  52 Free-to-Play Action RPG hry nalezené v našem seznamu! Vezměte prosím na vědomí, že také zahrnujeme online hry pro více hráčů s prvky MMO.

  Drakensang online

  Nikdy zima

  Dopad Genshin

  Procházejte platformou:
  Populární značky:
  Další značky:
  Seřazeno podle:

  Ztracená archa

  Ztracená archa

  Cesta po celé říši Arkesie a bojovat proti démonské invazi v Smilegate’s Free-to-Play ARPG Lost ARK!

  K dispozici na Windows

  Drakensang online

  Drakensang online

  Drakensang online je zdarma hrát 3D Action RPG hru, která obsahuje mimořádnou 3D grafiku a efekty a ohlašuje příští generaci her zdarma online prohlížeče. Se schopností přizpůsobit vaši charakter, dovednosti a magické síly jako nikdy předtím, připojte se ke svým kamarádům, abyste vedli brutální válku proti zlu.

  K dispozici na prohlížeči

  Nikdy zima

  Nikdy zima

  Neverwinter je akce MMORPG založená na uznávaných dungeonech a Dragons Universe. V Neverwinter přebíráte roli jako mocného hrdiny, který se musí rozhodnout chránit země Neverwinter před těmi, kteří se spiknou, aby to viděli zničené.

  K dispozici na Windows

  Diablo nesmrtelný

  Diablo nesmrtelný

  Diablo Immortal je zcela nový masivně multiplayer online akční RPG a Blizzard’s Long Inzered Mobile Diablo Experience (který úplně nepřišel na PC) přichází do PC kompletní se všemi démonskými zabíjeními a raboot, které byste mohli chtít.

  K dispozici na Windows

  Dopad Genshin

  Dopad Genshin

  Prozkoumejte světlý a fantastický svět ve stylu anime v dopadu Mihoyo’s Free-to-Play Online RPG Genshin. Sestavte svou posádku dobrodruhů a přesuňte mezi nimi za běhu, když cestujete po celém světě Teyvat a bojujete s monstrami, vyřešte hádanky a pomůžete měšťanům.

  K dispozici na Windows

  League of Angels - Heaven

  League of Angels – Heaven’s Fury

  Vydejte se na epickou snahu zachránit svět v League of Angels-Heaven’s Fury, nejnovější vstup do franšízy MMORPG založené na prohlížeči zdarma. Hrajte jako Mighty Dragon, záhadný mág nebo smrtící lukostřelce a najměte svůj tým andělů ze stran světla a tmy, aby bojoval proti démonickým zvířatům a jejich hnusným mistrům v nádherně vykreslené fantazii.

  K dispozici na prohlížeči

  Destiny 2

  Destiny 2

  Vydejte se na hrdinskou snahu zachránit lidstvo v Bungie Epic Sci-Fi MMO Shooter Destiny 2, nyní zdarma. Zažijte množství obsahu jako oddaného Titana, tajemného Warlocka nebo Crafty Huntera, bojovat s nepřáteli lidstva přes sluneční soustavu.

  K dispozici na Windows

  Věž fantazie

  Věž fantazie

  Tower of Fantasy přináší zážitek MMORPG do PC a mobilu s F2P, Splashy, anime-esque styl.

  K dispozici na Windows

  Noemovo srdce

  Noemovo srdce

  Noeh’s Heart je hra s otevřeným světem Adventure MMORPG vyvinutá společností Archosaur Games, vývojáři Dragon Raja.

  K dispozici na Windows

  Válka cechů 2

  Válka cechů 2

  Guild Wars 2 představuje pokus Arenanetu otočit konvenci MMO na uších a vytvořit poutavou hru pro hráče všech úrovní dovedností a herního stylu. Odstraňuje typické věci, jako je Nejsvětější Trojice (Tank, Léčitel, DPS) a vyhýbají se tradiční skupinové mechanice pro obsah otevřeného světa, na které se může kdokoli připojit, aniž by brzdil úsilí ostatních hráčů.

  K dispozici na Windows

  Phantasy Star online 2

  Phantasy Star online 2

  Phantasy Star Online 2 je zdarma hrát 3D MMORPG vydané společností Sega. Na základě původní série Dreamcast a GameCube nabízí Phantasy Star Online 2 hráčům šanci navštívit podrobné světy a bojovat stovky zajímavých nepřátel.

  K dispozici na Windows

  Dauntless

  Dauntless

  Shromažďujte své přátele, vytvořte své zbraně a lovíme divoké monstruony v Dauntless, kooperativní multiplayerové RPG z Phoenix Labs, studio sestávající z vývojářů z některých z největších MMORPG, jaké kdy byly vyrobeny. Set Adrift ve svěží fantasy světě známém jako rozbité ostrovy, „Slayers“ se musí spojit, aby se potýkali s drsným prostředím a dokonce i drsnější nepřátelé si každý zabiják může vybrat svou zbraň a styl útoku, od bleskových útoků mečů po mocnou sekeru stávky.

  K dispozici na Windows

  Tajné světové legendy

  Tajné světové legendy

  Zažijte bohatý, ručně vyráběný děj a náladovou atmosféru Funcom’s The Secret World v jeho bezplatném spinoff, tajné světové legendy! Stejné hry jako TSW, Secret World Legends nabízí vylepšený boj, přepracovaný postup progrese a aktualizované vizuální prvky, vdechnutí nového života do této klasické MMORPG.

  K dispozici na Windows

  Warhaven

  Warhaven

  Týmová práce je králem v tomto týmu, Melee, PvP Slugfest.