2022 Goty Vampire Survivor Téměř nová hra po této upgrade, 7 nových upířích her z roku 2022 – GameRANX

7 nových upírových her z roku 2022

Až čtyři hráči si budou moci vybrat své postavy, fáze a metodicky zabíjet nadpřirozené zlo tak, jak by to bylo během sólo Upírští přeživší kolo. Vypadá to však jako hlavní výhoda (nebo škoda, v závislosti na tom, jak zbyteční jsou vaši přátelé) z Couch Co-op je to, že je sdílen bazén XP. Ačkoli upgrady úrovně up-up poskytnuté alternativním bazénem XP na základě pořadí hráčů (dostanete přeskočení, pokud zemřete), práce se svými přáteli na shromažďování drahokamů XP vám může stále pomoci získat upgrady mnohem rychleji, než byste sami byste sami.

2022 Oblíbené Je po této aktualizaci téměř nová hra

Kolo aktualizací přináší občerstvení motoru a kooperační režim oblíbenému kultuře

Publikováno 12. července 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Čtyři kopie upírského přeživšího maskota Vampire se zamračily proti červené obloze

Gothic Indie Darling Upírští přeživší bude – prosím, přijměte tuto hříčku – completely reVamped Poté, co 17. srpna obdrží kolo aktualizací. Toho dne obdrží kooperační režim Roguelike Bullet Hell a verze Steam se přesune na nový motor.

Top 10 nejvíce hraných her na Steam Deck: Edition červenec 2023
Top 10 nejvíce hraných her na Steam Deck: červen 2023 vydání
Tato brutální gotická metroidvania se formuje jako něco zvláštního

Uživatelé Reddit, kteří testovali nový motor v beta verzi, tvrdí, že se to transformuje Upírští přeživší do „úplně jiné hry“ skvělým způsobem.

. “Ani to není koktač.”.“

“Dosud zisky z výkonu jsou naprosto šílené,” řekl další tester .

Když Upírští přeživší . IGN demonstroval, jak to funguje během jeho ID@Xbox Showcase 11. července.

Upírští přeživší kolo. . Ačkoli upgrady úrovně up-up poskytnuté alternativním bazénem XP na základě pořadí hráčů (dostanete přeskočení, pokud zemřete), práce se svými přáteli na shromažďování drahokamů XP vám může stále pomoci získat upgrady mnohem rychleji, než byste sami byste sami.

Upírové hry nemusí mít každý rok řadu vydání. . Nevíme, jak dobře se tyto hry budou držet proti sobě, dokud nebudou konečně k dispozici na trhu. .

.

 • Vývojář: Rockgame
 • Vydavatel: Rockgame
 • Platformy: PC
 • Vydání: Na

. V Paříži se hráči staví své upírské říše hluboko pod zemí rušných městských ulic. Pokud jste obeznámeni s hrami jako Fallout Shelter, můžete získat lepší představu o tom, jak se hra hraje. Níže budete mít přehled o své říši s různými místnostmi, které můžete odemknout a rozvíjet. Je to tady, že budete sledovat, jak vaše legie pomalu rozvíjí klan až do boje proti soupelným skupinám. Mezitím se pravděpodobně budete pustit nad zemí, pokud je to nutné, abyste shromáždili nové zdroje a neochotné Fledglings. V současné době nemáme ke hře připojené datum vydání, ale doufáme, že se to uvolní do roku 2022.

#6 Pozůstalí upíři

 • Datum vydání: 17. prosince 2021 Early Access (úplná hra se očekává 2022)
 • Developer: Luca Galante
 • Platformy: Android, MacOS, Linux, Microsoft Windows, Macintosh operační systémy

Pokud hledáte něco trochu minimalističtějšího a přesto velmi přesvědčivého, upíří, kteří přežili, může být váš šálek čaje.

Protože v této hře budete hrát 1 z 24 různých hrdinů, kteří mají jeden cíl … přežít, pokud můžete získat zlato pro další osobu. Ne, opravdu, to je tvůj cíl! Protože bez místa, kde se můžete skrýt, vás upíři nakonec dostanou. Ale pokud se vám daří dostatečně dobře, další osoba bude schopna získat lepší zbraně a power-ups, aby se pokusila přežít upíry, které přicházejí.

S deseti etapami, téměř padesáti zbraněmi, dvaceti různými výkony a 24 výše uvedenými hrdiny budete mít spoustu bojů.

#5 Vampire: Maškaráda – Bloodhunt

 • Datum vydání: 27. dubna 2022
 • Developer: SharkMob AB
 • Vydavatel: Sharkmob AB
 • Platformy: PlayStation 5, Microsoft Windows

Existuje rozdíl mezi hraním upírské hry a vlastně pocit, že jste upír, pokud jde o PowerSet. . Vampire: Maškaráda – Bloodhunt to nedělá … vůbec. Místo toho vám to jen umožní ořechů s upírem ve hře Battle Royale.

Jo, a můžete přizpůsobit svého upíra shora dolů. Protože proč nebýt stylový, když zabíjíte ostatní? Nakonec jste v Praze.

Pracujte s ostatními a zdokonalujte své schopnosti, abyste vyšli na vrchol. Jinak být obětí někoho jiného ..

#4 V stoupání

 • Developer: Studios Studios
 • Platformy: PC
 • Vydání: Na

V Rising je nadcházející hra na otevřeném světě přežití, kde hrajete roli upíra. Po spánku, které trvalo staletí, je čas, aby se naše postava probudila. . Vyhněte se škodlivým paprskům slunce, držte se stínů, shromažďujte vzácné zdroje a živíte se netušícími lidmi, aby znovu získali vaši sílu. Odtud si vybudujete svou říši, přidáte nové lidi do svých armádních řad, vytvoříte hrad vhodný pro vaši legii a začnete válku proti těm, kteří vám jsou proti vám, od svatých vojáků po ostatní hráče.

#3 Poslední víra

 • Vývojář: hry Kumi Souls
 • Vydavatel: Kumi Souls Games
 • Platformy: PS4, XBO, PC, NS

. . Zde se Ghouls, upíři a další krvežíznivá stvoření volně potulují. Uprostřed toho všeho je náš protagonista, Eric. . Vývojáři slibují různé zbraně, a to jak na melee. Hráč však může také budovat tyto zbraně, aby poskytl jakýkoli styl hry, který se vám líbí nejmenší výhoda vůči svému soupeři. Tato metroidvania má také několik hráčů, kteří mají zájem o získání titulu. Po úspěšné kampani Kickstarter to vypadá, že hráči mohou očekávat, že se poslední víra dostane na trh během roku.

#2 Evil West

 • Developer: Flying Wild Hog
 • Vydavatel: Focus Entertainment
 • Platforma: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • Vydání: 2022

Evil West přináší neobvyklou akci RPG Western. V tomto titulu se hráči pustí zpět na divoký západ. . Hluboko ve stínu se upíří legie proniká do naší říše, která uvolní chaos, strach a smrt. Upíři hostinou na maso těch, kteří nejsou dostatečně rychle na to, aby unikli. Naštěstí existuje jedna síla, která chrání Spojené státy před paranormálními případy, jako je tento. Institut pro lov upírů upíra vydal jednoho ze svých posledních agentů, aby vymaloval hrozbu. Hráči budou používat své střelné zbraně a další high-tech vybavení k odbojování různých vlkodlaků a monstrózních hrozeb, které trápí národ.

#1 Vampire: Maškaráda – Swansong

 • Developer: Big Bad Wolf Studio
 • Vydavatel: Nacon, Bigben Interactive
 • Platforma: x.S, PS4, PC, NS, PS5
 • Vydání: 19. května 2022

Vampire: Maškaráda – Swansong je nový nadcházející titul pro milovaného upíra: Maškaráda franšízy. V tomto titulu procházejí hráči narativní kampaň nastavenou v Bostonu. Zde je maškaráda stále v plném účinku, což je akt zajištění toho, aby upíři nebyli známí, že by lidstvo existovalo. S novým vůdcem sekty, který chce kombinovat frakce dohromady, aby se zajistilo, že upírský závod je v této oblasti bezpečný, budeme sledovat tři jedinečné protagonisty. Říká se, že každá postava má různé názory na pravidla stanovená před sebou. Nemluvě o tom, že klanové rivality drží pevně ve hře. Hráči sledují tři postavy, když zkoumají přestřelku v Bostonu v naději, že zjistí, kdo nařídil útok.