2023 Seznam úrovní nejlepších legendárních drahokamů PVE pro všechny třídy v Diablo Immortal., Diablo Immortal Legendary Gems: Nejlepší legendární drahokamy a jak je získat | Shotkul skalního papíru

Diablo Immortal Legendary Gems: Nejlepší legendární drahokamy a jak je získat

Contents

Níže jsou uvedeny některé z Nejlepší PVE legendární drahokamy v Diablo Immortal. Začněte sestavit s některými z nejlepších 1hvězdičkových legendárních drahokamů a poté se vydejte na cestu v raritě, když najdete lepší drahokamy.

Nejlepší PVE legendární drahokamy

Tento seznam Immortal Tier Diablo byl vytvořen, aby vám poskytl představu o výběru nejlepších legendárních drahokamů PVE ze všech legendárních drahokamů. Mějte na paměti, že každá sestava je jiná, takže by se to mohlo hodit pouze v obecné třídě a ne konkrétní sestavy.

Diablo Immortal PVE legendární seznam drahokamů pro všechny třídy

Můžeme vidět tři kategorie hvězdných řad pro legendární drahokamy v Diablo Immortal, a to vše bude dále rozděleno do pěti řad jako S, A, B, C a F, aby bylo nejlepší, skvělý, b jako situační, C jako vyměnitelné a f do naprosto zbytečné pro vaši třídu. Hvězdičkové známky a jejich příslušný výkon jsou následující:

 • 1 hvězdný legendární drahokamy – tyto drahokamy jsou nejméně mocnými drahokamy v celé kategorii, ale zdarma hrají přátelsky pro příležitostné a nízké utratitelé
 • 2hvězdičkové legendární drahokamy-drahokamy pod touto třídou mají více síly než 1hvězdičkové drahokamy, stále mohou hrát přátelsky, ale vyžaduje více grind
 • 5hvězdičkové legendární drahokamy-5hvězdičkové drahokamy jsou nejmocnější, nejvzácnější a jsou ideálními drahokamy, které mají být použity pro většinu stavby

Nejlepší 1 ☆ Legendární drahokamy pro všechny třídy v PVE

*Vyplňte aktuální odkaz na tabulku Google pro nejlepší legendární drahokamy PVE-seznam úrovní pro všechny třídy (v tabulce můžete kliknout na 1, 2 nebo 5 hvězdných legendárních drahokamů a vybrat známku)

1 PVE 1.jpg

1 PVE 2.JPG

1 PVE 3.JPG

1 PVE 4.JPG

Sponzorované reklamy

Nejlepší 2 ☆ Legendární drahokamy pro všechny třídy v PVE

2 PVE 1.jpg

2 PVE 2.JPG

2 PVE 3.JPG

Sponzorované reklamy

Nejlepší 5 ☆ Legendární drahokamy pro všechny třídy v PVE

5 PVE 1.jpg

5 PVE 2.JPG

5 PVE 3.JPG

Sponzorované reklamy

Nejlepší celkové legendární drahokamy pro PVE v Diablo Immortal

Níže jsou uvedeny některé z Nejlepší PVE legendární drahokamy v Diablo Immortal. Začněte sestavit s některými z nejlepších 1hvězdičkových legendárních drahokamů a poté se vydejte na cestu v raritě, když najdete lepší drahokamy.

Nejlepší 1hvězdičkový legendární drahokamy

 • Berserkerovo oko
 • Ca’arsenovo oživení
 • Věčné trápení
 • Požehnaný oblázek
 • Seledovo oslabení

Nejlepší 2hvězdičkové legendární drahokamy

 • Matčina nářek
 • Shard volatility
 • Horlivý Fang
 • Power & Command
 • Spona bolesti

Nejlepší 5hvězdičkové legendární drahokamy

 • Starfire Shard
 • Krevně nasáklý nefrit
 • Prosakující žluč
 • Pochmurné sudy

Úplný seznam všech dostupných legendárních drahokamů v Diablo Immortal zde

Jak vytvářet legendární drahokamy

Můžete použít jakékoli runy, které získáte Elder Rift na řemeslné legendární drahokamy u každého učňovského klenotníka. Legendární drahokamy 1 a 2-Star jsou přímo řemeslné a vyžadují specifické kombinace run.

5hvězdičkové drahokamy mohou být vytvořeny přímo s perlami Telluric, které lze navýšit jednou týdně od obchodníka s Hilts s Hilts nebo se skutečnými penězi z pokladny.

Pro šanci na 5hvězdičkový legendární drahokam budete muset utratit 22 FA runy Vytvořit náhodný legendární drahokam, který by mohl zahrnovat potenciální 5hvězdičkový drahokam. Chcete -li získat runy FA, ​​musíte si je koupit od blednutí Ember Trader.

Jak upgradovat legendární drahokamy

Chcete -li upgradovat legendární drahokamy, které potřebujete GEM síla , které získáte demontáží jiných legendárních drahokamů na učeňském klenotníku a s dalšími Legendární drahokamy (1 hvězdičkové drahokamy dávají 1 drahokamové síly, 2 hvězdičkové drahokamy poskytují 4 drahokamové energie a 5 hvězdiček dávají 36 drahokamů) jsou také nutné pro upgrade vyšších úrovní a drahokamy s vyšší raritou vyžadují více duplikátů k upgradu. Díky tomu je modernizace 5hvězdičkových drahokamů obzvláště časově náročné.

Kromě přidání speciálních sil přidávají všechny legendární drahokamy také následující:

 • Rezonance: Zvyšuje základní atribut (život nebo poškození) položky.
 • Bojové hodnocení: Přidává přímo k vašemu bojovému hodnocení, míru vašeho přestupku a obrany. To je čistě aditivní, takže to nedikturuje, kam by měl drahokam jít.
 • Zvyšuje magické nálezy: Přidá tuto vlastnost, jakmile upgradujete drahokam na 5

Chcete zjistit, kolik Bojové hodnocení a Rezonance můžete získat a kolik to stojí Pořadí žádný 1,2 a 5Legendární drahokam Přečtěte si průvodce Ultimate Diablo Immortal Legendary Gems tady

Jak nakupovat a prodávat legendární drahokamy na trhu hráčů

Hráči si mohou koupit a prodávat legendární drahokamy na trhu ve Westmarchu s prémiovou měnou s názvem Platinum. Platinum můžete získat prodejem předmětů na trhu nebo je koupit se skutečnými penězi z obchodu.

Na trhu můžete na trhu uvést legendární drahokamy, pravidelné drahokamy a dovednostní kameny pomocí karty Sell. Pokud si přejete provést nákup, můžete procházet seznamy drahokamů.

Diablo Immortal Legendary Gems: Nejlepší legendární drahokamy a jak je získat

Diablo nesmrtelný obraz ukazující barbarský houpající se v démonu jako červený pruh světla a krevní výbuchy z nepřítele

Chcete vědět, jak získat legendární drahokamy v Diablo Immortal? V Diablo Immortal má každý kus vybavení slot pro drahokam. Standardní Diablo Immortal Gems se mohou zařadit do položek sady ozubených kol, jako jsou prsteny a pásy. Legendární drahokamy se mohou zasunout do vašeho legendárního vybavení a nabídnout mnohem větší bonusy. Legendární drahokamy nabízejí zvýšení vaší rezonance a bojového hodnocení a zároveň poskytují nové schopnosti a efekty. Chcete vylézt na žebříčky, budete muset znát legendární drahokamy, které budou dobře synergizovat s vašimi dovednostmi. Získání legendárních drahokamů v Diablo Immortal však není snadné, protože jsou neuvěřitelně vzácné.

V této příručce vysvětlíme, jak získat legendární drahokamy v Diablo Immortal a pomůžeme vám porozumět složitému a technickému drahokamu žargonu. Rovněž rozebíráme, jak řešit, upgradovat, nakupovat a prodávat legendární drahokamy, spolu se seznamem nejlepších legendárních drahokamů v Diablo Immortal. Ve spodní části této stránky najdete také úplný seznam každého legendárního klenotu v Diablo Immortal.

 • Co jsou legendární drahokamy v Diablo Immortal?
 • Jak získat legendární drahokamy v Diablo Immortal
 • Nejlepší legendární drahokamy v Diablo Immortal
 • Jak vytvářet legendární drahokamy pomocí run
 • Jak upgradovat legendární drahokamy
 • Jak nakupovat a prodávat legendární drahokamy na trhu hráčů
 • Můžete získat všechny 5-hvězdičkové legendární drahokamy?
 • Úplný seznam Diablo nesmrtelných legendárních drahokamů

Co jsou legendární drahokamy v Diablo Immortal?

Jak je vysvětleno výše, Diablo Immortal Gems Nabízejte bonusy, když jsou zasunuty do vašeho zařízení. Legendární drahokamy Nabízejte největší bonusy, ale mohou se do vašeho legendárního vybavení zasunout pouze. Legendární drahokamy nabízejí vaši podporu Bojové hodnocení a Rezonance, spolu s silnými jedinečnými efekty.

Hodnocení hvězd označuje vzácnost a relativní sílu legendárních drahokamů. Existují tři úrovně legendárních drahokamů: 1, 2 a 5 hvězdiček. 5hvězdičkové drahokamy jsou nejvzácnější a nejsilnější, zatímco 1hvězdičkové drahokamy jsou nejslabší a nejběžnější.

Pětihvězdičkové drahokamy však mohou klesnout bez vyplněných všech 5 hvězdiček a vytvořit další vrstvu vzácnosti a síly. Například 5hvězdičkové drahokamy s pouze 2 z 5 hvězdiček jsou slabší než plné 5hvězdičkové drahokamy, ale také mnohem běžnější.

Jak získat legendární drahokamy v Diablo Immortal

Starší trhliny jsou hlavním způsobem, jak získat legendární drahokamy v Diablo Immortal. Z běhu nespočetných starších trhlin však jednoduše nedostanete legendární drahokamy. Abyste získali legendární drahokamy z staršího trhu, budete muset použít jeden nebo více Vzácné nebo legendární hřebeny.

Vzácné hřebeny přidávají malou šanci na 1hvězdičkový legendární drahokam a záruku pro runy, kterou můžete použít k vytvoření legendárních drahokamů. Legendární hřebeny přidávají záruku legendárního drahokamu, silně váženého směrem k 1hvězdičkovému drahokamům, stejně jako stejné runy jako vzácné hřebeny. Všechny hřebeny zvyšují počet vybledlých uhlíků, které obdržíte. Poté můžete použít vybledlé uhlíky k vytvoření malého bazénu run.

Na portálu Elder Rift ve Westmarchu můžete získat jeden vzácný hřeben zdarma a od Trader Hilts Trader si můžete koupit až dva další dva denně. Legendární hřebeny jsou mnohem omezenější; Od obchodníka s Hilts si můžete koupit pouze jeden za měsíc a budete muset utratit skutečné peníze, abyste získali více.

Ti, kteří hrají důsledně Získejte legendární drahokamy z bitevního průchodu. Diablo Immortal Battle Pass má tři skladby odměn. Jeden z nich je zdarma a obvykle nabízí pouze několik legendárních drahokamů. Placené skladby nabízejí mnohem více legendárních drahokamů, ale za přístup k těmto odměnám budete muset utratit nějaké skutečné peníze.

Legendární drahokamy dostupné v Battle Pass Season 2 jsou Seledovo oslabení a Horlivý Fang. Sezóna 2 je nastavena na koncování 4. srpna, Takže ty svědění k dokončení úplného průchodu by mohly chtít počkat, až brzy začne sezóna 3.

Nejlepší legendární drahokamy v Diablo Immortal

Níže jsou uvedeny některé z Nejlepší legendární drahokamy v Diablo Immortal. Začněte sestavit s některými z nejlepších 1hvězdičkových legendárních drahokamů a poté se vydejte na cestu v raritě, když získáte lepší drahokamy.

Nejlepší 1hvězdičkový legendární drahokamy

 • Věčné trápení
 • Svoboda a oddanost
 • Lo’s zaměřený pohled
 • Oddechový kámen
 • Trickshot Gem
 • Zod Stone

Nejlepší 2hvězdičkové legendární drahokamy

 • Battleguard
 • Cutthroatův úsměv
 • Fervant Fang
 • Unity Crystal

Nejlepší 5hvězdičkové legendární drahokamy

 • Požehnání hodného
 • Krevně nasáklý nefrit
 • Čip kamenného masa
 • Ozvěna stínu
 • Prosakující žluč

Pokud chcete znát nejlepší drahokamy pro každou třídu konkrétně, zahrnuli jsme naše tipy do každého průvodce sestavením:

 • Diablo Immortal Barbarian Build
 • Sestavení Diablo Immortal Crusader
 • Diablo Immortal Demon Hunter Build
 • Stavba Diablo Immortal Monk
 • Sestavení Diablo Immortal Necromancer
 • Sestavení Diablo Immortal Wizard

Jak vytvářet legendární drahokamy pomocí run

Můžete použít jakékoli runy, ke kterým se dostanete řemeslné legendární drahokamy u každého učňovského klenotníka. Legendární drahokamy 1 a 2-Star jsou přímo řemeslné a vyžadují specifické kombinace run.

5hvězdičkové drahokamy nelze vytvořit přímo. Pro šanci na 5hvězdičkový legendární drahokam budete muset utratit FA runy nebo ATI runy. Můžete utratit 22 FA run za vytvoření náhodného legendárního drahokamu, který by mohl zahrnovat potenciální 5hvězdičkový drahokam. Chcete -li získat runy FA, ​​musíte si je koupit od blednutí Ember Trader. ATI runy vám umožňují koupit konkrétní legendární drahokamy, ale najdete je jen zřídka při zkoumání starších trhlin.

Jak upgradovat legendární drahokamy

K upgradu legendárních drahokamů jsou zapotřebí dvě komponenty. První je GEM síla, které získáte demontáží náhradních legendárních drahokamů na učňovském klenotníku. Druhý je Duplicitní legendární drahokamy stejného typu. Duplikáty nejsou vyžadovány pro všechny úrovně upgradu, ale vyšší úrovně a drarity s vyšší raritou vyžadují upgrade více duplikátů. Díky tomu je modernizace 5hvězdičkových drahokamů obzvláště časově náročné.

Jak nakupovat a prodávat legendární drahokamy na trhu hráčů

Můžete si koupit a prodávat legendární drahokamy a od ostatních hráčů na trhu ve Westmarchu. Toto je centrum obchodní ekonomiky hráče Diablo Immortal. Trh používá svou vlastní jedinečnou měnu zvanou Platinum. Platinum můžete získat prodejem předmětů na trhu nebo je koupit se skutečnými penězi z obchodu s hotovostí.

Na trhu můžete na trhu uvést legendární drahokamy, pravidelné drahokamy a dovednostní kameny pomocí karty Sell. Pokud si přejete prodat předměty ve své skrýš, budete je muset nejprve vytáhnout do svého hlavního inventáře. Pokud si přejete provést nákup, můžete procházet seznamy drahokamů.

Můžete získat všechny 5-hvězdičkové legendární drahokamy?

Ukázalo se velmi obtížné získat každý legendární drahokam se všemi 5 hvězdami. Udělali jsme matematiku o tom, kolik stojí hraní Diablo Immortal, a získání jedné kopie všech 5hvězdičkových legendárních drahokamů, agnostika jejich jednotlivých hvězd, bude vyžadovat stovky kombinovaných legendárních hřebenů a náhodných drahokamů a řemesla. Získání všech pětihvězdičkových legendárních drahokamů se všemi 5 hvězdami je nepravděpodobné, že je funkčně nemožné funkčně nemožné.

S extrémně velkorysým předpokladem, že všechny 5hvězdičkové drahokamy nesou stejnou hodnotu na trhu, funkčně chrání vás před duplikáty tím, že vám umožní vyměnit je za jeden za jeden za drahokam, který nemáte, stále by to převzalo 23 000 Kombinované legendární hřebeny a náhodné drahokamy k získání všech deseti plně naplněných pětihvězdičkových legendárních drahokamů, v průměru. Samozřejmě můžete prodat drahokamy nižší úrovně na trhu, abyste vydělali platinu a zrychlili věci. Jejich hodnota je však zlomkem celé 5-hvězdičky. Budete také muset demontovat spoustu drahokamů pro GEM Power pro upgrade legendárních drahokamů, které v současné době používáte. Navíc budete potřebovat kopie svých pětihvězdičkových drahokamů, abyste je plně upgradovali a do rovnice přidali dalších několik tisíc hřebenů a řemesel.

Hráči by tedy měli plánovat převážně dvouhvězdičkové legendární drahokamy s jedním nebo dvěma pětihvězdičkovými legendárními drahokamy bez všech hvězd a naše budoucí průvodce sestavením to přepracovávají. „Perfektní“ plná 5hvězdičková sestava je určitě lákavá, ale žádné množství času nebo peněz vás tam realisticky nedostane.

Úplný seznam Diablo nesmrtelných legendárních drahokamů

Zde je úplný seznam každého legendárního klenotu v Diablo Immortal:

Legendární drahokam Hvězdná úroveň Schopnosti a účinky
Berserkerovo oko Úroveň 1 Zvyšuje vaše škody o 5-16%, ale také zvyšuje škody, které způsobíte o 6%.
Ca’arsenovo oživení Úroveň 1 Zvyšuje rychlost vašich primárních útoků o 5-16%.
Připoutaná smrt Úroveň 1 Zvyšuje škodu způsobené vašimi útoky o 1.5% na cílový zásah, až do maxima 4.5%.
Vzdorná duše Úroveň 1 Pokaždé, když zablokujete útok, způsobíte 50-192% poškození základny + 750-800 všem nedalekým nepřátelům. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund.
Věčné trápení Úroveň 1 Vaše kritické hity způsobují agónii a způsobují 10-30% poškození základny + 122 každou sekundu po dobu 6 sekund. Každý nepřítel tím nemůže být ovlivněn častěji než jednou za 20 sekund.
Svoboda a oddanost Úroveň 1 Zvyšuje dobu trvání předvolání o 1-8%.
Zesměšňující smích Úroveň 1 Vaše primární útok nutí neelitní monstra, které zasáhne, aby vás zaútočilo na 2-6 sekundy.
Věnec noční můry Úroveň 1 Máte 10% šanci, když porazíte nepřítele, aby způsobil, že ostatní nepřátelé uteče ve strachu za 0.8-2.4 sekundy. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund.
Bolest podrobení Úroveň 1 Jednáte 5.5-16% zvýšené poškození nepřátel trpící ztrátou kontroly.
Oddechový kámen Úroveň 1 Snižuje veškeré poškození, které způsobíte o 0.5-1.5% za každých 10% vašeho života je pod maximální, až do maximálního poklesu o 5-16%.
Seledovo oslabení Úroveň 1 Po zabití elitní monstrum získejte 6% zvýšené poškození po dobu 60 sekund.
Trickshot Gem Úroveň 1 Vaše směrované dovednosti konzumují energii o 8-24% pomalejší.
Zod Stone Úroveň 1 Zvyšuje dobu trvání vašeho Ultimate o 16-48%.
Battleguard Úroveň 2 Snižuje veškerou škodu na blízko, které způsobíte o 8-24% od nepřátel do 3 yardů.
Krvavý dosah Úroveň 2 Zvyšuje veškeré škody, které způsobíte o 2-6% za každé 2 yardy mezi vámi a nepřítelem. Maximální nárůst o 8-24% na 8 yardech.
Cutthroatův úsměv Úroveň 2 Při útoku zezadu získejte 8-24% zvýšenou šanci na kritický zásah.
Horlivý Fang Úroveň 2 Pokaždé, když poškodíte nepřítele, poškození, které obchoduje, se zvyšuje o 0.8-2.4%, až do maximálně 8-24% při 10 stohách.
Břemeno následovníka Úroveň 2 Zvyšuje poškození, které způsobíte o 1-3% pro každé svolání, které ovládáte, až na maximální zvýšení 6-18%.
Lightning Core Úroveň 2 Vaše primární útoky a pohyb vám pomalu účtují elektřinu. Když jsou vaše primární útoky plně nabité, uvolní řetězové blesky a způsobí poškození základny 90-280% + 1100 nedalekým nepřátelům. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund.
Síla a příkaz Úroveň 2 Síla a příkaz střídá státy každých 9 sekund. Síla zvyšuje poškození vašeho primárního útoku o 8-24%. Příkaz zvyšuje všechny ostatní poškození dovedností o 8-24%.
Hlad Úroveň 2 Zvolte 40-140% poškození základního základu + 567 život pokaždé, když porazíte nepřítele. Může dojít pouze jednou za 20 sekund.
Unity Crystal Úroveň 2 Vy a všichni členové strany vezměte 0.5-1.5% snížené poškození na další člen strany do 6 yardů.
Požehnání hodného Úroveň 5 Když způsobíte poškození, máte 20% šanci uvolnit odplatu na všechny blízké nepřátele a způsobit poškození rovnající se 12-28% vašeho současného života. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund.
Krevně nasáklý nefrit Úroveň 5 Zvyšuje veškeré poškození, které způsobíte o 8-24% a rychlost pohybu o 10%, s menším bonusem poškození, nižší život, na minimálně 4-12%.
Balená naděje Úroveň 5 Když použijete dovednost k udělení buffů, zvýšení poškození a rychlosti pohybu cíle o 8-24% po dobu 6 sekund a snížení jejich dovedností o 6%. Nemůže nastat více než jednou za 20 sekund na cíl.
Čip ukamenovaného masa Úroveň 5 Když způsobíte nepřátelskou ztrátu kontroly, způsobíte také výbušnou kletbu. Když kletba vyprší, nepřátelé explodují kvůli poškození během jejího trvání, až do maximálně 150-450% poškození základen. Nemůže nastat více než jednou za 20 sekund na cíl.
Ozvěna stínu Úroveň 5 Vaše útoky mají 15% šanci svolat stínový klon, který trvá 8-20 sekund a získává některé z vašich atributů.
Howler je volání Úroveň 5 Vaše primární útoky měly 10% šanci svolat nabíjecího ducha vlka, který způsobuje 150-360% poškození základny + 1458 všem nepřátelům na jeho cestě. Nemůže dojít více než jednou za 20 sekund.
Phoenix Ashes Úroveň 5 Zabraňuje fatálnímu poškození a poté uděluje štít po dobu 6 sekund, který pohlcuje poškození rovna 450-1050% poškození základních základen. Nelze vyskytnout více než jednou za 180 sekund.
Prosakující žluč Úroveň 5 Vaše útoky mají 4% šanci na otrávení nepřátel a způsobují poškození základny 25-65% + 263 každou sekundu po 6 sekundách. Tento jed se šíří do blízkých nepřátel, pokud oběť zemře. Stejný cíl nemůže ovlivnit více než jednou za 20 sekund.
Zwensonovo strašidelné Úroveň 5 Když porazíte nepřítele, svolejte temné zvíře k útoku na nedaleké nepřátele a způsobí 50-120% poškození základny + 486 poškození všech blízkých nepřátel. Nelze dojít více než jednou za šest sekund.

To zabalí náš průvodce na Diablo Immortal Legendary Gems. Pokud jen skočíte do Diablo Immortal, ujistěte se, že se podíváte na seznam úrovně Tier Diablo Immortal. Pokud chcete hrát na vyšší potíže, podívejte se na našeho průvodce, jak rychle vyrovnat, abyste mohli konkurovat těm nejvíce zuřivým démoni v okolí.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.