25 nejlepších akčních her, které můžete hrát hned teď Gamesradar, nejlepší akční hry pro hraní na PC v roce 2023

Nejlepší akční hry

Zůstaňte v souladu s nejlepšími nabídkami!
Připojte se k nám na Facebooku, Twitteru a Steam.

25 nejlepších akčních her, které můžete hrát hned teď

Bůh války

Když mluvíme o nejlepších akčních hrách, bojové systémy jsou králem. Ať už provádí devastující kombo melee, nahlédnutí přes rameno protagonisty nebo vedení postavy prostřednictvím rozlehlého otevřeného světa, nezapomenutelný boj je funkcí Make-or-Break. I když se musíme těšit, když čekáme na zabití Nové hry 2023, Nepolíbí se ohlédnout zpět na titány žánru, který přišel dříve.

Akční hry jsou některé z nejoblíbenějších, takže nejlepší hry žánru se vyvíjejí, aby to vyvinuly. Viděli jsme to v Arkane Deathloop, což dává známé mechanice facelift při zachování základní DNA studia a jak Umírající světlo 2 Dále komplikuje váš cíl jednoduše zůstat naživu v ulicích zamořených zombie. Bez ohledu na to, na co máte náladu, zde je 25 nejlepších akčních her, do kterých je možné skočit, pokud toužíte po něčem rychlém a zuřivém.

25. Kovový ozubená zařízení solidní 5: Phantomová bolest

Vývojář: Kojima Productions
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Existuje velmi dobrá šance, že Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain je poslední hra MGS, kterou dostáváme, po rozpuštění produkce Kojima a jaké dědictví zůstalo za sebou. Je to vrchol tajné akce, přičemž klasické rytmy, na kterém byla založena série Metal Gear Solid. Dáváte prostor a svobodu hrát proti síti propojených systémů, což vede k zážitku, který se cítí, jako by se neustále vyvíjel – navždy tlačit zpět proti vašim nejlepším položeným plánem pro špionáž a infiltraci. Fantomová bolest je divná, jedno z druhu monstrum.

24. Elden Ring

Vývojář: Fromsoftware
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Elden Ring je spousta věcí. Grand Adventure, Deep RPG, náročné prohledávání dungeonů, a pokud dostanete svou postavu, která je správně, docela vynikající akční hra. Jednou ze silných stránek fantasy eposu Fromssoftware je to, že je to docela kujná – máte univerzální svobodu vybírat zbraně a definovat styl boje. Výsledek toho znamená, že můžete hrát Elden Ring jako akční zážitek, pokud chcete-zaútočit na bitvy s duálními čepelemi, které se držely vysoko, vyvolaly se skrz setkání a ovládat umělecké umění s přesností na udržení komba. Elden Prsten rysy nejlepších šéfů bitvy kolem, takže nevynechejte tento bouřlivý zážitek.

23. Resident Evil 2

Vývojář: Capcom
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Capcom se osvědčil jako mistry remake. Resident Evil z roku 2002 byl vynikající výlet zpět do sídla Spencer, ale je to návrat do Racoon City v Resident Evil 2 z roku 2019, který nakonec vytvoří tento seznam nejlepších akčních her. Je to skutečně fenomenální hra, která vytváří neuvěřitelný pocit času a místa prostřednictvím jeho krásného prostředí, strašidelný zvukový design a těžký boj třetí osoby-kulky skartované prostřednictvím infikovaného masa způsobem, díky kterému se budete cítit opravdu mocní, což je navždy kompenzováno od toho zranitelnost vytvořená zmenšujícím se zásoby munice. Resident Evil 2 je jednou z pomalejších akčních her na tomto seznamu, ale je to nepopiratelně vynikající zážitek od začátku do konce.

22. Doom Eternal

Vývojář: ID software
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

RIP, Slb a Shred: To je základ hyper-aktivního, hyper-násilného boje Doom Eternala. A kvůli tomu je to o to lepší! Doom Eternal je tak úspěšný jako akční hra, protože chápe hodnotu v hybnosti dopředu, když vás neustále tlačí do sekání vzdálenosti nepřátel. Nutí vás spolupracovat s nepřáteli, abyste doplnili vaše zdraví a střelivo, a čím těžší bojujete, tím déle můžete vydržet vlny tyčících se démonů, které vás spěchají ze všech úhlů. Je to mocný systém, který změní doomovy zrychlující rytmy na formu krví nasáklé magie.

21. Rise of the Tomb Raider

Vývojář: Křišťálová dynamika
Platforma: PC, PS4, Xbox One

I když je v celé restartované trilogii Lara Croft Trilogy. Zachycuje tento všudypřítomný pocit izolace a používá jej k tomu, aby nás poháněl nádherným, zdlouhavým dobrodružstvím, které je plné akce a napětí. Zatímco vývojář Crystal Dynamics se jasně dozvěděl mnoho lekcí z uncharted série, je zde širší zaměření na přežití než v cestách Nathan Drake, půjčování nárůstu nárůstu nárazníku docela jedinečný rytmus. Prozkoumejte, bojujete, přežijte s jedním z nejlepších herních hrdinů v jedné z nejlepších akčních her poslední generace v Rise of Tomb Raider.

20. Středozep: Stín války

Vývojář: Monolitové produkce
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Pokud se cítíte trochu vyhořelý na tradičních akčních hrách na otevřeném světě, možná budete chtít zvážit, aby dal střední Zemi: Shadow of War A Go. Vývojář Monolith Productions poskytuje boj a průzkum, který bude obeznámen každému Assassin’s Creed nebo Batman: Arkham Fanoušci tam venku, ale Shadow of War je schopen vyřešit svůj vlastní jedinečný prostor svým systémem Nemesis System. Vytváří stálý proud soupeření s téměř jakýmkoli Urukem, se kterým přijdete do kontaktu, takže se cítí, jako by svět neustále reagoval na vaši přítomnost a tlačil zpět proti vaší postupu. Je to opravdu zábavný způsob, jak vložit odrůdu do vaší cesty k vytvoření nového prstenu energie.

19. Assassin’s Creed Valhalla

Vývojář: Ubisoft Montreal
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Assassin’s Creed Valhalla není jen jedna z Nejlepší hry Open World, Ale také jedna z nejlepších akčních her. Je to už pár let, co Ubisoft Montreal posunul sérii Assassin’s Creed do území Action-RPG a Valhalla je konečným důkazem, proč to bylo takové moudré rozhodnutí. Smaltně staví na bojových revizích zavedených v Origins a Odyssey, protože vás vytlačí přes Anglii v temném věku. Máte všechny nástroje, které potřebujete k dobytí země, boje proti armádám nepřátel a chodit na špičku s řadou mýtických zvířat. Assassin’s Creed Valhalla je konečný simulátor Vikingu a jeho úžasný boj odráží to.

18. Monster Hunter World

Vývojář: Capcom
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Pokud jste po akční hře, která může upoutat vaši pozornost na měsíce najednou, můžete zastavit vyhledávání ve světě Monster Hunter World. Na nejvyšší úrovni je přitažlivost zřejmá: vydejte se do krásných rozlehlých otevřených oblastí samostatně nebo s přáteli, sledujte zvířata na obrazovce, připravujte se na bitvu a poté použijte komicky nadměrné zbraně k zabití v boji-jakmile má monstrum monstrum Byli pokázáni, použijte své kosti a měřítka k vytvoření ještě absurdních mečů, kladiv a os. Svět Monster Hunter World má poměrně strmou křivku učení, ale pokud jste ochotni investovat čas do této smyčky, najdete komplexní a moderní akční hru na rozdíl od něčeho jiného venku.

17. Gears 5

Vývojář: Koalice
Platforma: PC, Xbox One, Xbox Series X

Pokud jste po exkluzivní akční hře Xbox, neměli byste vypadat dále než Gears 5. Koalice rozšířila rozsah svých bojitelů, aby poskytla mnohem větší zážitek, pěkný zvrat na Gears of Wars ‘Classical Claustrofobic Level Design. Výsledkem je akční hra, která ví, kdy vzbudit ante a kdy vás nechat dýchat, usadit se do vzrušujícího rytmu náročných přestřelek a kontemplativního průzkumu. A je to stále krvavé jako všechno peklo – je to už více než deset let, protože tato série debutovala, ale Lancer a jeho příloha ukazatele řetězové pily zůstávají jednou z nejúčinnějších zbraní v historii videoher.

16. Super Mario Odyssey

Vývojář: Nintendo
Platforma: Nintendo Switch

Dobře, slyšet nás o tomhle: Skvělé akční hry se nemusí nutně zaměřit na bashing lebky. Super Mario Odyssey je akční hra všech věkových let, která se vyhýbá tradičnímu zaměření na překonatelné výzvy ve prospěch něčeho trochu relaxačního. Odyssey je pevně navržená akční hra s zábavnými platformami, dobrými hádankami a vynikajícími bitvami šéfů – je to druh zážitku, který budete šťastní, že jste potopili čas do. Super Mario Odyssey je považován za jeden z Nejlepší přepínací hry Z dobrého důvodu je to skutečně příjemné dobrodružství od úvodních okamžiků až do poslední.

15. Star Wars Jedi: Fallen Order

Vývojář: Respawn Entertainment
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Když Titanfall Developer Respawn oznámil, že přesune svou pozornost od střelců z první osoby, aby se podíval na galaxii daleko, daleko, jen málokdo věděl, co očekávat. Studio nasměrovalo svůj zálibu v hladkém pohybu, vynikající design set-piece a zvažoval vyprávění do toho, co je bezpochyby jedno z nich Nejlepší hry Star Wars všech dob. Jedi: Fallen Order je zábavný rommp, s velkou strukturou a opravdu úžasným bojem světelného meče. Jedna z nejlepších zbraní v historii zábavy je zde poskytnuta nový pronájem života, takže se cítíme jako Jedi na rozdíl od jakékoli hry před ní.

14. Umírající světlo 2

Vývojář: Techland
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Jak si myslíte, že byste se jí dostali v zombie apokalypse? Dying Light 2 vám umožní vyzkoušet to statečnost, spadnout vás do rozlehlého města a nechat vás volně přežít s jakýmkoli zbraním a vybavením, na které můžete dostat ruce. Dying Light 2 je tak efektivní jako akční hra kvůli jeho ochotě posunout kadenci mezi brutálním bojem na blízko a schopností volně se pohybovat; Navigační tyčící se střechy se mohou cítit stejně napjaté jako houpání baseballové netopýry pokryté hroty do davu rychle se přibližujících zombie, a to je všechno součástí jeho kouzla.

13. Mrtvé buňky

Vývojář: Motion Twin
Platforma: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Dead Cells je perfektní akční hra na pick-up a hra. Je to druh zážitku, který vytváří dynamiku neotřesitelného „jen více vyzkoušet“, navždy ochotným hlouběji do jeho světů. Mrtvé buňky jsou určitě náročné, ale je to tak dokonale navrženo – od jeho generovaného designu na úrovni k přesnému boji a agresivnímu nepřátelskému AI -, že budete jen příliš šťastní, abyste to zkusili znovu a zkusili to znovu. Nenechte se oklamat retro estetikou, je to Roguelike postavená pro moderní publikum. Je to akční hra, která přetéká s odrůdou, rukavice naskládaná neustále se zabývajícími výzvami a zážitek, který se vždy cítí, jako by to bylo testování a zlepšuje se vaše ambice uspět.

12. Bayonetta 2

Vývojář: Platinumgames
Platforma: Nintendo Switch

Platinumgames měl vždy zálibu pro stylovou akci. Studio má horlivé porozumění akčnímu žánru a nikde není zjevnější než v Bayonetta 2. Je to hloupé a absurdní, tlačí vás do bitvy s anděly a démony, které se věží za hranicemi vaší televize, to vše, když přebíráte kontrolu nad čarodějnicí s pistolemi připevněnými na dno jejích bot, ale to je součástí odvolání. Bayonetta 2 je čistý video hra, Neochota se brát příliš vážně a druh odvážných, bombastických akčních sekvencí, díky nimž se znovu zamilujete do tohoto žánru.

11. Nier Automata

Vývojář: Platinumgames
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Nier Automata je jednou z těch her, které, pokud s tím trávíte dost času, se brzy ocitnete přesvědčit své přátele, že je to jedna z největších her všech dob. Je to proto, že je tu mnohem víc než jen o oko s touto stylingovou akční hrou. I když to určitě následuje ve stopách předchozích děl Platinumgames – zejména Bayonetta a Vanquish, což jsou každá šterlinková díla sama o sobě – ​​Nier Automata je tato divná malá zvíře. Je to transformační zážitek, bez námahy z žíravého boje na zběsilé kuličky na RPG v otevřeném světě a kvůli tomu je to o to lepší. Těžko zvládnout, skvělé hrát a překvapivé až do konce, Nier: Automata … musí být přehrát, aby se věřilo.

10. Horizont zakázán West

Vývojář: Partyzánské hry
Platforma: PS4, PS5

Jedním z důvodů Horizon Zero Dawn a jeho pokračování, Horizon zakázané západ, jsou tak naprosto okouzlující, že jsou schopni podniknout vznešené akce a pečlivě ji proléhat rozlehlým otevřeným světem. Stejně expanzivní jako tyto hry jsou, boj zůstává v jádru zážitku – Aloy se může prozkoumat, ale vždy bojovat o humongous robotické dinosaury se všemi druhy melee, elektronické pasti a environmentální účinky je vždy zaměření. Horizon Zakázáno West není jen ukázkou síly PS5, je to ohromující pohled na budoucnost akčního žánru, roztavení skvělého bojového designu se světem, ve kterém budete zoufale strávit čas strávit čas.

9. Hades

Vývojář: Supergiant hry
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch

Pokud hrajete HADES, zamilujete se do toho. To je dohoda, kterou uzavíráte s ďáblem – no, vývojářské hry Supergiant – pokud byste tuto hru vložili do rukou. I když je klasifikován jako roguelike, ta žánrová branding přichází s desetiletími zavazadel připojených k němu, které věří mistrovství v jádru Hadese. Zatímco Hades je nepochybně náročný, jeho boj je nesporně působivý. Smrt se rovná znovuzrození se rovná šanci to zkusit, zkuste to znovu. Hades vytáhne tento úžasný trik, kde se vždycky cítí, jako byste se zlepšovali, a naučili se něco nového o přehlídce milých darebáků, kteří vás otevřeně zesměšňují, i když jste na zadek. Je to zatraceně dobrý čas.

8. Marvel’s Guardians of the Galaxy

Vývojář: Eidos Montreal
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Řeknu vám, co je vzácné: akční hra se srdcem. A řeknu vám, jaký je zlatý prach v průmyslu proslulém pro jeho protagonisty s čelem Poe:. Marvel’s Guardians of the Galaxy má obě tyto vlastnosti, zabalit je společně s kinetickým dobrodružstvím, které potěší jeho první bojovou sekvenci až po poslední. Eidos Montreal dodal skutečným pražcem v strážcích Galaxie; Toto je jedna z těch herních hráčů i vývojářů, o nichž budou mluvit se skutečnou úctou za pár let kvůli svému jedinečnému bojovému systému a mistrovskému budování světa, tak proč se do toho nyní nedostane-víte, než to bylo v pohodě.

7. Řízení

Vývojář: Napravování zábavy
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Námořní zábava si vybudovala docela pověst. Prostřednictvím her jako Alan Wake, Max Payne a Quantum Break to se stalo známým vytvářením podivných, energetických a kontemplativních dobrodružství. S ovládáním se cítil, jako by lék dal veškerou tuto odbornost do jediného zážitku – akční hra, která se nebojí přijmout nadpřirozené a posunout své ozubené kola tak, aby vyhovovala ubývající pozornost rozpětí pozornosti. Ať už se vystřelíte přes vlny syčivých agentů, snažíte se navigovat neustále se měnící bojové prostory nebo prosévat papírováním, abyste lépe porozuměli světovému státu.

6. Poslední z nás 2

Vývojář: Nezbedný pes
Platforma: PS4, PS5

Poslední z nás: Část 2 není pro slabé srdce. Naughty pes účinně uvolnil 25hodinový střevní úder na nic netušícího světa a stále jsme se nezotavili. Hra s částečným podloubením, zaznamenávání dvou postav na propojených stopách pomsty a zkušenosti s částečným akčním, představujícím některé z nejpoplněnějších detailních střelby a tajné mechaniky, kterou kdy doufáte. Poslední z nás 2 je skutečný úspěch, vizuálně ambiciózní a zvukově impozantní, tlačí věrnost a výkon způsobem, jaký může jen málo studií. Je to smutné, pochmurné, vzrušující a inspirující úctu; Akční hra, která vám přiměje čerpání krve, než vytrhne vaše zatracené srdce.

5. Devil May Cry 5

Vývojář: Capcom
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Devil May Cry je inkarnací žánru akcí. Série byla vždy odvážná a výstřední a vysadila jazyk tak pevně v tváři, že je překvapením, že propíchne kůži. To je na síle samotného Dante, stříbrná vlasy, která je stejně šťastná, ovládá duální pistole, jako je krvavé obrovské meče, motorky a jakékoli další předměty, které může dostat své démonické ruce na ruce. Devil May Cry 5 je v důsledku toho sakra dobrý čas, i když se posune mezi seznamem postav – čistě adrenalinový spěch horolezeckých komba a dusivě těsnou bojovou mechanikou, akční hra na těžkých kovových rytmiích, ale na jménu.

4. Bloodborne

Vývojář: Fromsoftware
Platforma: PS4

Gotické dobrodružství Fromsoftware je na rozdíl od jiných. I když to může čerpat ze stejné démonické síly jako Dark Souls, a být stejně schopný nosit trpělivost všech hráčů, kteří se odváží vstoupit do jeho rukavic, Bloodborne uspěje na síle své akce. O této pečlivě vyvážené kadenci mezi útokem a obranou, plnohodnotnými útoky a dokonale načasovanými ústupy. Bloodborne není pro každého, ale ti, kteří jsou ochotni dát čas a energii, aby se narazili na jeho strop dovedností, najdou akční hru, která je nekompromisní, vzrušující a naprosto fascinující.

3. Marvel’s Spider-Man

Vývojář: Insomniac hry
Platforma: PC, PS4, PS5

Po celá léta, kdykoli Insomniac vydal videohru, se kterou se setkala s „ano, to je dobré, ale vsadil bych se, že by udělali jedno peklo hry Spider-Man Game.”Studio konečně dostalo šanci a to absolutně vyrazilo z parku. Bojová mechanika zdokonalená prostřednictvím Ratchet & Clank, Open World Systems Road testovaná v Overdrive Sunset, a dokonalý pocit komediálního načasování přispívá k tomu, že Marvel’s Spider-Man je absolutní monstrum akčního zážitku, že to je. Je to čistý fanoušek, horlivý odraz agility Spider-Man jako hrdiny a lidstvo chudého Petera Parkera za maskou.

2. Uncharted 4: Konec zloděje

Vývojář: Nezbedný pes
Platforma: PC, PS4, PS5

Nathan Drake nemohl doufat v lepší odeslání. S konec zloděje přijal Naughty Dog v generaci odkaz nejdůležitějšího maskota PlayStation a vydal skutečně klíčové dobrodružství. Uncharted se vždy cítil, jako by to byla tato hladká směs akce Tomb Raider a postoj Indiana Joneso. Ať už jste v seriálu nováčkem nebo jste spolu sledovali od začátku, jedná se o filmovou akci v nejlepším případě-vede vás od jednoho setujícího sekundy do druhého se srdcem, humorem a atmosférou odolby nemůžu si pomoci, ale zamilovat se do.

1. Bůh války

Vývojář: Insomniac hry
Platforma: PC, PS4, PS5

Jen málokdo věřil, že Sony Santa Monica bude schopna znovu učinit Kratos relevantní. Časy se změnily a průmysl se posunul od slavné, nesmyslné agrese, která pomohla definovat jeho původní trilogii her. A pak dorazil God of War, titul, který rozkročil hranici mezi restartem a pokračováním a vydal definitivní zážitek z doby PS4 v důsledku jeho akce. Je to opravdu úžasný zážitek, který v boji zachycuje pocit tekutého pohybu a kontroly. God of War je opět skutečně nutností, zejména před bohem válečného Ragnaroku na PS5.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší akční hry

Máš? Hrajte akční hry A těšíme se na zvětšení vaší herní knihovny? Pokud máte rádi dynamické akce a pohlcující dobrodružství – přišli jste na správné místo! Uveďte svou obratnost testu a předveďte rychlé reakce a ostré oči s některými z nejpozoruhodnějších titulů . Najdete je všechny a kolik stojí v různých obchodech na GG.nabídky.

Výplata 3

Předplatné: PC Game Pass
Datum vydání: 21. září 2023
Žánry: Akce, dobrodružství, RPG

Lži p

Předplatné: PC Game Pass
Datum vydání: 18. září 2023
Žánry: Akce, dobrodružství, RPG

State of Decay 2: Juggernaut Edition

Předplatné: PC Game Pass
Datum vydání: 13. března 2020
Žánry: Akce, RPG, simulace

Mortal Kombat 1

Datum vydání: 19. září 2023

Resident Evil 4 - oddělené způsoby

Datum vydání: 21. září 2023
Žánry: Akce, dobrodružství

STRAVNÍ Zvířata

Datum vydání: 20. září 2023
Žánry: Akce, neformální, indie

Resident Evil 4

Datum vydání: 24. března 2023
Žánry: Akce, dobrodružství

Red Dead Redemption 2

Datum vydání: 5. listopadu 2019
Žánry: Akce, dobrodružství

Černá mesa

Datum vydání: 6. března 2020
Žánry: Akce, dobrodružství, indie

Yakuza: Jako drak

Předplatné: PC Game Pass
Datum vydání: 10. listopadu 2020
Žánry: Akce, dobrodružství, RPG

Night of the Dead

Datum vydání: 28. srpna 2020
Žánry: Akce, Adventure, Early Access + 2

Elden Ring

Datum vydání: 24. února 2022

Marvel's Avengers - Definitivní vydání

Datum vydání: 04. září 2020
Žánry: Akce, dobrodružství, RPG

Nebyla žádná mužská obloha

Předplatné: PC Game Pass
Datum vydání: 12. srpna 2016
Žánry: Akce, dobrodružství

Titanfall 2

Předplatné: PC Game Pass, EA Play, EA Play Pro + 1
Datum vydání: 28. října 2016

Vznikají příběhy

Datum vydání: 09. září 2021

Titanfall 2: Ultimate Edition

Předplatné: PC Game Pass, EA Play Steam
Datum vydání: 28. října 2016

Sekiro: Stíny zemřou dvakrát

Datum vydání: 21. března 2019
Žánry: Akce, dobrodružství

Warhaven

Datum vydání: 21. září 2023
Žánry: Akce, včasný přístup, zdarma

Final Fantasy VII Remake Intergrade

Datum vydání: 16. prosince 2021
Žánry: Akce, dobrodružství, RPG

Mimo dvě duše

Datum vydání: 22. července 2019
Žánry: Akce, dobrodružství

Zbytek II

Datum vydání: 25. července 2023
Žánry: Akce, dobrodružství, RPG

Bradavice Legacy

Datum vydání: 10. února 2023
Žánry: Akce, dobrodružství, RPG

Star Wars Jedi: Survivor

Datum vydání: 28. dubna 2023
Žánry: Akce, dobrodružství

Moře zlodějů 2023 vydání

Předplatné: PC Game Pass
Datum vydání: 16. prosince 2016
Žánry: Akce, dobrodružství

Diablo IV

Datum vydání: 6. června 2023

Call of Duty: Modern Warfare II (2022)

Datum vydání: 28. října 2022

Marvel's Spider-Man Remastered

Datum vydání: 12. srpna 2022
Žánry: Akce, dobrodružství, příležitostné

Grand Theft Auto V

Datum vydání: 14. dubna 2015
Žánry: Akce, dobrodružství

Obrněné jádro VI požáry Rubicon

Datum vydání: 24. srpna 2023

Čarodějnice

Datum vydání: 20. září 2023

Poslední z nás část I

Datum vydání: 28. března 2023
Žánry: Akce, dobrodružství

Rainbow Six Siege Tom Clancy's Rainbow

Předplatné: PC Game Pass, Ubisoft+
Datum vydání: 1. prosince 2015

Forza Horizon 5

Předplatné: PC Game Pass
Datum vydání: 9. listopadu 2021
Žánry: Akce, dobrodružství, závody + 2

Za ocelovou oblohou

Datum vydání: 16. července 2020
Žánry: Akce, dobrodružství, indie

Mortal Kombat 1 Premium Edition

Datum vydání: 19. září 2023

Minecraft

Předplatné: PC Game Pass
Datum vydání: 02. září 2021
Žánry: Akce, dobrodružství, příležitostné + 1

Payday 3 Gold Edition

Datum vydání: 21. září 2023
Žánry: Akce, dobrodružství, RPG

Legendární edice Mass Effect

Předplatné: PC Game Pass, EA Play, EA Play Pro + 1
Datum vydání: 14. května 2021

Eiyuden Chronicle: Sto hrdinů

Datum vydání: 23. dubna 2024
Žánry: Akce, dobrodružství, indie + 2

Krok

Datum vydání: 10. června 2022
Žánry: Akce, dobrodružství, masivně multiplayer + 2

Street Fighter 6

Datum vydání: 2. června 2023
Žánry: Akce, dobrodružství

Trvá to dva

Předplatné: PC Game Pass, EA Play, EA Play Pro + 1
Datum vydání: 26. března 2021
Žánry: Akce, dobrodružství

Bůh války

Datum vydání: 14. ledna 2022
Žánry: Akce, dobrodružství, RPG

Resident Evil 4 - Deluxe Edition

Datum vydání: 24. března 2023
Žánry: Akce, dobrodružství

Metal Gear Solid 3: Snake Eater (verze hlavní sbírky)

Datum vydání: 24. října 2023

Sifu

Datum vydání: 8. února 2022

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Datum vydání: 18. listopadu 2022
Žánry: Akce, dobrodružství

174447 116981 86819 191275 229342 92496 167014 80011 11605 91040 96838 119003 82177 148301657 158311153 15898 147731 158898111151 1589811153115898111530115111531153115151511515115115115151150151531515151515151515151515151515151515151515. 56 154207 7276 172587 161418 154739 10876 118799 78637 191287 19877 193940 109133 118801 90299 163358 106083 130187 167015 195448 125196 154210

Výplata 3

Výplata 3

Výplata 3

Výplata 3

Výplata 3

Výplata 3

Vývojář / vydavatel

Historické nízké

Recenze

Tagy

Funkce

Následuj nás

Připojte se k našemu serveru Discord a buďte součástí GG.obchod s komunitou.

Zůstaňte v souladu s nejlepšími nabídkami!
Připojte se k nám na Facebooku, Twitteru a Steam.

Vaše zpětná vazba

Navštivte naše fórum a hlasovat pro nové funkce a navrhněte své vlastní nápady.

Co dělá nejlepší akční hru?

Akční hry jsou obrovský žánr, který sám o sobě zahrnuje různé pobočky. Navzdory všem rozdílům některé funkce spojují všechny a definují dobrou akční hru. To dává svým hráčům do vzrušujících situací, kdy hlavní postava čelí nebezpečím a nemá jinou možnost, než překonat své výzvy pomocí jejich fyzických schopností a/nebo zbraní. Mnoho hráčů, včetně oddaného PC Master Race, má tendenci věřit, že PlayStation měl Nejlepší akční hry nabídnout.

S vydáním horizontu Zero Dawn Complete Edition a God of War o osobních počítačích se však pomalu staly méně exkluzivními. Dokonce i hráči PC si nyní mohou užít mnoho Nejlepší akční hry na PC, I kdyby byli rezervováni výhradně pro konzoli Sony . V dnešní době pouze subgenres určují vaše preference pro nastavení, atmosféru, styl hry a výběr zbraně. Pokud hledáte něco konkrétnějšího, neváhejte a zkontrolujte další předvolby her na GG.Například nabídky, nejlepší dobrodružné hry nebo nejlepší nezávislé hry .

Získejte nejoblíbenější akční hry levné

Původní ceny pro PC akční hry může být příliš vysoká, zejména pro nejnovější a nejžhavější tituly. Proto GG.Nabídky jsou nejlepším místem pro ty, kteří potřebují zvětšit svou knihovnu, aniž by se zlomili. Na této stránce můžete objevit ceny pro všechny Populární akční hry K dispozici na PC, přičemž nejžádanější se zobrazují na první stránce. Vždy ukážeme aktuální nejnižší cenu.

Pokud máte někdy obavy, můžete kliknout na cenu a zobrazit srovnání cen od různých distributorů. Pokud si dychtíte koupit konkrétní titul, ale stále se nehodí do vašeho rozpočtu, můžete udělat několik věcí. Kromě vytvoření cenového upozornění pro konkrétní hru můžete posouvat stránku herní karty a zkontrolovat sekci „hry jako“. Určitě najdete Nejlepší akční hry které jsou podobné tomu.

Výuky

  • Jak aktivovat klíč páry CD?
  • Jak aktivovat klíč CD Origin CD?
  • Jak aktivovat klávesu UPLAY CD?
  • Jak aktivovat klíč CD Epic Games?
  • Jak aktivovat klíč Gog CD?

Zřeknutí se odpovědnosti

Poháněn Steam, registrovaná ochranná známka společnosti Valve Corporation. GG.Obchodky nejsou v žádném případě spojeny s Valve Corporation nebo schváleny. Nemůžeme zaručit přesnost nebo dostupnost zobrazených nabídek – Než si něco koupíte v obchodě, ujistěte se, že ceny jsou správné. Využíváme affiliate programy pro zpeněžení odkazů na našem webu. GG.Deals je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates.

GG.nabídky

© Copyrights. 2023 GG.nabídky. Všechna práva vyhrazena. Všechny ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných majitelů.