25 nejlepších her Oculus Quest Games & Best Meta Quest 2 hry, nejlepší meta Quest 2 hry v roce 2023 | Gamesradar

Nejlepší meta quest 2 hry, které hrají v roce 2023

Aktualizace 10/18/22 – přeměněno seznamu. Pokoj, Příběh černošské čtvrti, Blade & Sorcery, Song in the Smoke, Ghost Giant, Očekávám, že zemřete 2 a dokud nespadnete. Moss: Kniha II, kubismus, chapadla, bonelab, zelené peklo VR, červená hmota 2, poslední hodinky, malá města.

25 nejlepších meta Quest 2 – léto 2023

25 nejlepších meta Quest 2 - léto 2023

Čtyři roky poté, co debutovala původní náhlavní souprava Oculus Quest, je knihovna obsahu dostupná na platformě Meta Quest větší než kdy jindy. Díky tomu je výběr seznamu nejlepších her Meta Quest 2.

Samostatné náhlavní soupravy společnosti META jednorázově vládly celý průmysl VR a v roce 2019 spustily s více než 50 aplikacemi v roce 2019. Od té doby obdržela platforma Quest stabilní proud VR Greatest a následoval Quest 2 v roce 2020, zdvojnásobil se také na nový obsah. S Quest 3 přichází koncem tohoto roku, celá platforma je plná pevných titulů, z nichž si můžete vybrat.

Mezitím, pokud hledáte naše nejlepší seznamy her VR mimo nejlepší hry Quest 2, nezapomeňte je zkontrolovat:

  • Nejlepší VR hry všech dob
  • Nejlepší hry Oculus Quest & Meta Quest 2
  • Nejlepší hry PSVR
  • Nejlepší hry PSVR 2
  • Nejlepší VR hry – Oculus Rift + Quest Link
  • Nejlepší hry VR – SteamVR pro Vive, Index a Reverb G2

I když jsou naše nejlepší seznamy her poměrně konzistentní, náš seznam úkolů má další úvahy. Posoudíme, kolik bezdrátové hry zlepšuje stávající zkušenosti, technický výkon a kompetence přístavů z jiných platforem. Snažíme se představit rozmanité množství žánrů, v rozmezí dobrých vstupních bodů, nabídky pro více hráčů a trhákem Titans.

V případě relevantní jsme zaznamenali konkrétní kompatibilitu náhlavní soupravy, protože některé hry jsou neslučitelné s původní náhlavní soupravou Oculus Quest. Tento seznam roste pouze po rozhodnutí META ukončit quest 1 v tomto roce. Oficiální obchod s questy najdete zde.

Nejlepší hry Meta Quest 2: Čestné zmínky

Zde je několik titulů, které se jen stydí na to, aby se top 25. Někteří byli dříve na seznamu a později odhozeni novějšími tituly, zatímco jiní byli zbiti jinou hrou ve stejném žánru.

Nejlepší meta Quest 2 hry

25. Hvězdné války: Vader Immortal Trilogy

24. Chapadlo

23. Moss: Book I & Moss: Book II

22. Green Hell VR (Quest 2 & Quest Pro)

21. Červená hmota 2 (Quest 2 & Quest Pro)

20. Signál duchů: hra Stellaris

18. Jedenáct: stolní tenis

17. Co netopýr?

16. Kubismus

15. Populace: One (Quest 2 & Quest Pro)

14. Mezi námi VR (Quest 2, Quest Pro)

13. Rybářský příběh

12. Kupředu

11. Iron Man VR (Quest 2 & Quest Pro)

10. Malá města

9. Beat Sabre

8. WalkAbout Mini Golf

7. Resident Evil 4 VR (Quest 2 & Quest Pro)

6. Superhot VR

5. Oko chrámu

4. Bič pistole

3. odpojena

2. Demeo

1. The Walking Dead: Saints & Sinners

Náš seznam her Best Meta Quest 2 je navržen tak, aby byl každý rok pravidelně aktualizován.

Aktualizace 07/04/23-Seznam se znovu objeví. Odstranil bonelab, poslední hodinky. Přidané oko chrámu, duchový signál.

Aktualizace 04/11/23 – odstraněno Echo VR ve světle vypnutí hry. Přidáno mezi námi VR a přidané informace o hraní zdarma pro populaci: jeden.

Aktualizace 01/17/23 – přeměněno seznamu. Zenith a Gorn se odstranili, Iron Man VR a co netopýr? přidal.

Aktualizace 10/18/22 – přeměněno seznamu. Pokoj, Příběh černošské čtvrti, Blade & Sorcery, Song in the Smoke, Ghost Giant, Očekávám, že zemřete 2 a dokud nespadnete. Moss: Kniha II, kubismus, chapadla, bonelab, zelené peklo VR, červená hmota 2, poslední hodinky, malá města.

Aktualizace 05/17/22 – Seznam přeměněn mírně, přidáno čestné zmínky.

Aktualizace 03/15/22 – Larcenauts, odstraněno vyřezávání snowboardingu. Zenith, Ultrawings 2 přidáno.

Aktualizace 26/26/21 – Sniper Elite VR, červená hmota, Cosmodread, In Death, FNAFVR odstraněn. Resident Evil 4 VR, Song in the Smoke, Blade and Sorcery: Nomad, Gorn, odpojené přidané.

Aktualizace 30/30/21 – Očekávám, že zemřete, Myst, dodavatelé, simulátor práce odstraněný. Příběh černošské čtvrti, Sniper Elite VR, Larcenauts, očekávám, že zemřete 2.

Aktualizace 06/15/21 – The Under Presents, Blair Witch, Vacation Simulator, Accounting+ Odstranit. Demeo, Carve snowboarding, WalkAbout, Cosmodread dodal.

Aktualizace 12/25/20 – Obyvatelstvo: One, Walking Dead: Saints & Sinners, Myst, Blair Witch, Dodavatelé přidání. Spaceteam, Robo Realm, Apex Construct, leží pod, fantom odstraněn.

Aktualizace 10/12/20 – Dokud nespadnete. Trover zachrání vesmír odstraněný.

AKTUALIZACE 09/13/20 – ACRON, dolů králičí díra, National Geographic, Rec Room, Vrchat, pokračujte v mluvení, VVR, Climb, Exorcist Remont. Vpřed, Echo VR, Spaceteam VR, Under Presents, FNAFVR, Phantom: Covert Ops, Trover zachrání vesmír přidaný.

Aktualizace 04/09/20 – Zvědavý příběh ukradených mazlíčků, SPT, Journey of the Gods, Face Your Fears II, Raket: Nx, Odstraněný simulátor práce odstraněný. Dole králičí díra, Ghost Giant, The Room VR, Eleven: stolní tenis, dovolená simulátor, Ohshape dodal.

Aktualizace 12/06/19 – Fisherman’s Tale, Pistol Whip, Espire 1, SPT, National Geographic VR, The Climb, Curious Tale of odcizených mazlíčků přidaných. Lagoon Raccoon, Wands, Fujii, Orbus Reborn, Boxvr, Dreadhalls, Thumper odstraněný.

Nejlepší meta quest 2 hry, které hrají v roce 2023

Beat Sabre

Pokud chcete získat maximum z naší náhlavní soupravy VR, budete chtít dát jednu z nejlepších her Meta Quest 2 hra. S touto platformou jsme si hráli už několik let a náš výběr nejlepších her Quest 2 jsou ty, které se stále vracejí – konec konců není nic jako prozkoumat neuvěřitelné světy ve virtuální realitě.

Pokud stále hledáte náhlavní soupravu a využíváte ji jako příležitost k rozsahu, jaké hry byste měli hrát, když se rozhodnete koupit, možná budete chtít zkontrolovat naše nejlepší nabídky Quest 2. V opačném případě pokračujte ve čtení a najděte náš výběr z 15 nejlepších her Quest 2, které můžete hrát v roce 2023.

15. Cesta bohů

Vývojář: Turtle Rock Studios

Pro něco trochu jako Zelda, cesta bohů zezadu 4 krve a vyvinutí dev Turtle Rock Studios je fantastická volba. Je to nejen krásné, ale má zajímavý způsob, jak udržet hraní hry svěží. Přepínáte mezi akcí první osoby, ale pak je tu také režim Boha, který vám umožní přejít k pohledu shora dolů pro řešení hádanek a strategičtější bojové možnosti.

14. Microsoft Flight Simulator

Vývojář: Asobo Studio

Dobře, dobře, je to další hra, která potřebuje herní počítač a kabel propojení, ale moje dobrota stojí za to. Vydání společnosti Microsoft Flight Simulator 2020 přineslo do moderního dne klasický SIM, s intenzivně vysokou úrovní realismu a obrovskou škálou letadel, aby se dostali za letoun. Přidat do Quest 2 a může to být jen nejvíce pohlcující sim všech dob. Neměl si nechat ujít pro nikoho, kdo dokonce vágně zjistí, že letový sim relaxuje.

13. Simulátor práce

Vývojář: Owlchemy Labs

Oldie, ale je naše absolutně oblíbená. Simulátor práce vidí, že přijímáte klasická „lidská“ práce asi 30 let do budoucnosti, jak je interpretováno vyhynutím komických robotů. Přemýšlejte o kancelářském pracovníkovi, mechaniku, šéfkuchaři a úředníku skladu a vy si to trochu dostanete. Je to hloupé, brilantně interaktivní a stále jedna z nejlepších her Quest 2, i když v roce 2019 klesla zpět. Pokud chcete více, je tu také simulátor dovolené od stejných lidí.

12. Dokud nespadnete

Vývojář: Schell hry

Jedna z nejlepších her Quest 2 čistě kvůli tomu, jak je to přehnatelné, dokud nespadnete, není stylový Dark Souls-esque Roguelike. Se spoustou Neon je to léčba pro vaše oči a docela svět daleko od tlumenějších palet titulů z přepsání, ale jen hodně výzvy. Zbraně s dvojím ovládáním včetně mečů a macáků, a použijete je k údernému, pultu a také vyhýbání se příchozím nepřátelským útokům. Pokaždé, když zemřete, jste vráceni na začátek, ale s dalšími upgrady a větší šancí na přežití. Naprosto více a skvělé pro krátké výbuchy.

11. Stoupání 2

Vývojář: Crytek

Pokud se na kolenou slabá při pomyšlení na to, že je vysoko, nemusí být pro vás Climb 2, protože tato volně lezková dobrodružná hra rozhodně není pro slabé srdce. Je to sólo lezné ve virtuální realitě a přebírá zkušenost z první hry do zcela nových výšin – doslova doslova. Budete muset spravovat svou výdrž, když stoupáte na celou řadu míst včetně mrakodrapů a také navigace, jako jsou pohybující se žebříky, hadi a ptáci. Je to intenzivní zážitek, který je překvapivě dobrý pro náhodné cvičení, buďte připraveni si zvyknout na pád. mnoho.

10. Poločas Alyx

Vývojář: Ventil

Víme, že se nejedná o nativní aplikaci a budete potřebovat odkaz a herní počítač, ale je nemožné to nezmínit Poločas Alyx V seznamu nejlepších herních 2 her. Skutečnost, že VR mistrovské dílo Valve šťastně hraje na náhlavní soupravě, je neuvěřitelný čin a není nic jako prozkoumat město 17, které by vás jemně ujistilo o budoucnosti her VR Gaming. Připojit se k Alyx Vance na její cestě je narativní horská dráha Oh-So-Dochable. Všechno může být zastřeleno, hozeno, prosazeno a zneužíváno a ve světě poločasu existuje skutečný pohlcující pocit jen existujícího. Stejně jako u mnoha zkušeností s VR si rychle uvědomíte, jak může být nejprve děsivé přistání v našich oblíbených očích herních vesmírů. Vaše první setkání s příšerami poločasu nebude hezké, ale určitě to bude nezapomenutelné. Vyčistěte 12 hodin ve svém kalendáři. Nebudete toho litovat.

9. The Room VR: Temná hmota

Vývojář: FireProof Games

Pokud jste odhodili hodiny prodlužování krabic puzzle a otočením složitých doo-hickeys v předchozích her na mobilu, budete přesně vědět, co od temné hmoty očekávat od temné hmoty. Tito nádherní brainteasers se dokonale rozšiřují do atmosférického 3d světa intrik, když se ocitáme na začátku 20. století Londýn, který zkoumá záhadné zmizení egyptologa. Cue Racing mezi zajímavými místy a hraní s ještě fascinujícími kontrapty. Dokonce i na mobilu, hry pokoje vždy měly nervózní pocit přemýšlení o tom, co je za vámi, když řešíte každou hádanku a ve VR, je tento pocit pouze zvýšen. Hry FireProof vytvořily často jemně chladnou cestu přes Londýn a rozsah temné hmoty má chraplavý obří únikovou místnost. Ideální pro dny, kdy se chcete cítit jako Sherlock Holmes, ale raději by si dal úkol 2 než klobouk deerstalker.

8. Bič pistole

Vývojář: Cloudhead Games Ltd

Pistolový bič sedí šťastně uprostřed stylového Vennova diagramu mezi Beat Sabre a John Wick. Toto je střelec první osoby na kolejích nastavených na bušení elektronické hudby a je to trochu jako zapojení bicí bubnů přímo do vašeho mozku. Každá ultra stylizovaná úroveň vás vidí, jak se vrháte prostřednictvím akčního filmu, kde vám záběry do rytmu získá body. A pokud jste si mysleli, že Beat Sabre je vyčerpávající, pistolí bič je v podstatě kardio na busových steroidech, když se zoufale vyhýbáte z cesty přicházejícího ohně a provádíte ty titulární biče pistole na ty ve své přímé cestě. Neuvěřitelně je také neuvěřitelně, navzdory své rychle se pohybující povaze, bič pistole úhledně odrazí jakékoli obavy z nemoci VR díky neustálým obzorům a pravidelné dynamice, takže vás volně vystřelí bez strachu ze ztráty oběda. Váš režim v tělocvičně se chystá stát mnohem více vzrušující než všichni ostatní.

7. Robo odvolání: odpojené

Vývojář: Zábavní / epické hry Drifter

Robo Recall byl propuštěn na původní Oculus Rift v roce 2017, ale vzhledem k menší uživatelské základně by jen málo lidí mohlo křičet o Epicově upřímně neuvěřitelné první osobě Robo-Shooter. Naštěstí odpojená verze pro Quest 2 znamená, že každý může zažít radosti a veselí přivedení zpětných produktů Roboready Corporation. Robo Recall je hlavně o tom, abyste se cítili co nejsmrtelnějším a nejsmutnějším. Přestože odstřelování s brokovnicí je uspokojivým potěšením, může být nepřátelské stroje také popadnuto, pokud jste na dosah a můžete fyzicky je přitáhněte na kousky. Ukazuje se, že ROBOREADY Corporation nevadí, v jakém tvaru se Androids vracejí zpět. Přidejte do schopnosti chytit kulky a další projektily středního vzduchu, a to se cítí jako Action God Simulator stejně jako FPS.

6. Mech

Vývojář: Polyarc

Dobrodružství rozkošného brku jsou naštěstí mnohem víc než jen cvičení v roztomilé. Toto je krásně vytvořené fantasy dobrodružství obou hádanek i bojů, když pomáháme brku na její cestě, abychom zachránili její strýc před zlými spojkami. Předpokládáme, že hrajeme jako čtenář, který stejně jako řídík po zemi hrozeb může také využít náš perspektivu jako řezivo člověka k manipulaci s životním prostředím pro další progresi. Je to perfektní kombinace, která maximálně využívá naši schopnost nahlédnout kolem každého svěžího prostředí v plném 3D, aby našla cestu skrz cestu. Hádanky znamenají interagu s prostředím současně s řízením řízení a věci mohou být příjemně manické. Existuje také krásný pocit spojení s malou myš, což se cítí téměř jako cesta dvou hráčů, i když existuje jen jeden člověk.

5. The Walking Dead: Saints & Sinners

Vývojář: Skydance Interactive

Pěkně popořádku. The Walking Dead: Saints & Sinners je intenzivní zážitek. Je to druh nemrtvého simulátoru apokalypsy, který otestuje každou z vašich úsudků The Walking Dead postav, když si rychle uvědomíte, že byste se v této situaci pravděpodobně jen skrývali pod postelí. Boj zde je to, co lze nejlépe popsat jako křupavý. Stejně jako byste chtěli zbraně na dlouhé vzdálenosti, většina z toho, co najdete původně, znamená přiblížit se a osobně s otroctvím nemrtvých, když vložíte lahve do masa, nože do lebky a zoufale skákání na svírající končetiny. Toto není žádný zážitek z House of the Dead, místo toho se spoléhá na nekonečné tvorby domácích stop a doufat, že přežijete další den v bezútěšné překročení verze New Orleans. Pokud se chcete fyzicky zabalit obvazy k uzdravení a skutečně se cítíte, že každý den může být váš poslední, nechcete si to nechat ujít.

4. Očekávám, že zemřete 2

Vývojář: Schell Games

Únikové pokoje jsou perfektní krmivo VR. Uzavřená prostředí pro zažití buď sezení nebo stoje a stopy k vyřešení, aby se zabránilo předčasnému zániku. Očekávám, že to zemřete. Všech šest misí se koná napříč rozlehlým filmovým vyprávěním s klasickým brilantním příběhem špionážního thrilleru a zábavnými postavami. Ale pravda, než budeme moci zmínit úspěch, je tato zkušenost o tom, jak vypršíte. Ať už se jedná o granáty, jedovatý plyn nebo neodolatelně umístěný výbušný doutník, vaše zkušenost s titulem se zpočátku zdá být zbytečná. Pokračujte však a tohle je bezbožný vynalézavý puzzler. Odpočívej v kusech.

3. Superhot VR

Vývojář: SUPER HORKÝ

Do této chvíle není ani možné napsat seznam her VR, které nezahrnují superhot VR, ale to proto, že tato hra smrtících živých soch funguje tak dobře na platformě tak dobře. Zvláště vodič zdarma na úkolu 2. Jen, nastavte své hranice, prosím. Což je stejně dobrá obecná rada života. Stejně jako Beat Sabre, je to jednoduchost, která vás sem přitahuje. Vaši nepřátelé se pohybují pouze tehdy, když to uděláte, tak jak těžké to může být? Součástí přitažlivosti je to, že vše v minimalistickém světě Superhot je vaše manipulace. Kulky v polovině vzduchu, aby se vyhýbaly, jako jste neo v matici … lahve, které se vrhnou … pistole, aby se obávaly o dosažení včas … Superhot je perfektní akční hra, ale také hádanka. V mrknutí oka by se mohlo stát všechno, nebo si to můžete vzít na druhé místo. A nebojte se, je to v pořádku, pokud zjistíte, že tyto zázraky bez tváře děsivé. Alespoň je můžete udeřit, eh?

2. Resident Evil 4

Vývojář: Armature studio

Ne, vrať se! Toto není pouhý líný přístav hororové hry o přežití, která, přiznejme si, v tomto bodě bylo na více platformách, než by někdo z nás chtěl ukázat náš věk přiznáním k hraní. Armature Studio jasně zbožňuje Resident Evil 4, vytváří zážitek z první osoby, který se skutečně cítí jako Leon S. Kennedyho je nejhorší den. A přepnutí této ikonické perspektivy třetí osoby na první osobu přichází se všemi druhy výhod i čerstvým terorem. Leonův výstroj je užitečně umístěn na vašem těle, takže můžete jen chytit to, co potřebujete, střelba se cítí jen zoufalá, ale dostatečně silná a všechny hádanky Resi 4 lze nyní popadnout a manipulovat. Pokud vás otevírací doba vyděsila v roce 2005 ve vaší CRT televizi, nelze popřít, že zkušenost s residentským zlým 4 VR vaše srdeční frekvence, ale vyhýbejte.

1. Beat Sabre

Vývojář: Beat Games

Na trhu, který se nyní potahuji s tréninkovými hrami VR, Beat Sabre stále dokáže odborně prořezávat konkurenci. V dokonalém rytmu, samozřejmě. Část z toho je na jeho zjevné krásné jednoduchosti – viz blok, řezaný blok v čase s hudbou, pokračujte – další je, že Beat Games nikdy nepřestal přidávat k hlavnímu zážitku. Nové hudební balíčky, křičí na Lady Gaga, byly od spuštění vydány důsledně a nyní můžete hrát v plném rozsahu 360 stupňů díky vodiči Free Nature of Quest 2. Skutečná radost ze zážitku Beat Sabre však postupuje přes úrovně obtížnosti jako Jedi při tréninku. Každá skladba má více proměnných, které vám pomohou zlepšit vaši rychlost pomocí vašich důvěryhodných světelných mečách a než ji víte, odborně odředíte při pronásledování nepolapitelného řazení SS. Jen nás neobviňujte, když posloucháte skladby mimo Beat Sabre a vaše paže začnou škubnout.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.