25 nejlepších her zdarma, které můžete hrát hned teď Gamesradar, nejlepší hry zdarma, které se můžete vyzkoušet v září 2023 | VG247

Nejlepší hry zdarma pro vyzkoušení v září 2023

Žánr: Život sim
Plošina:
PC, Xbox One, PS4

25 nejlepších her zdarma, které můžete hrát právě teď

Fall Guys Nintendo Switch

Nejlepší hry zdarma nabízejí zážitky v mnoha různých žánrech, které vyzkoušíte, aniž byste museli utratit. Mnoho z nejlepších her zdarma může samozřejmě zahrnovat mikrotrankce, ale každá hra v našem výběru má od off bezplatný vstupní bod, což znamená, že můžete skočit přímo dovnitř bez otevření peněženky. Zda utratíte peníze za kosmetiku nebo měnu ve hře, je jen na vás, ale není to požadavek, pokud jde o náš výběr nejlepších bezplatných her, které můžete hrát hned teď.

Tento seznam obsahuje výběry na všech platformách, ale pokud hledáte něco konkrétnějšího, nezapomeňte se podívat na naše zaokrouhlení nejlepších her PS5 zdarma, nejlepší hry Switch zdarma, nejlepší hry Xbox Series X nebo nejlepší hry PC pro hry Další doporučení na vaší platformě výběru.

Se vším od života simusů po mmorpgs a mnohem více kromě toho si určitě najdete něco, co by vám vyhovovalo. Takže bez dalšího povyku, přečtěte si níže, když vás právě provedeme nejlepšími hrami zdarma v okolí.

25. Sims 4

Žánr: Život sim
Plošina:
PC, Xbox One, PS4

Pokud jste ještě zažili radost z formování života Sims a strávili příliš dlouho sestavováním vašeho vysněného domova ve virtuálním prostředí, nyní je ten pravý čas skočit do milovaného života SIM z Maxis. Spolu s oficiálním potvrzením Sims 5 EA a MAXIS také oznámili, že základní hra Sims 4 jde zdarma k hraní, což znamená, že můžete hrát základní zážitek, aniž byste strávili dlouho na všech platformách. Samozřejmě, pokud chcete přidat do svých Simming Adventures, budete muset upustit nějakou minci, abyste se mohli vyzvednout expanze, ale základní hra je skvělý způsob, jak se zaseknout, pokud to chcete zkusit – ať už to bude poprvé, nebo jej vyzkoušet na konzole, pokud jste hráč PC.

24. Hvězdné války: Stará republika

Žánr: MMORPG
Plošina:
PC

Stále zmatený, že jste nikdy nedostali Star Wars: Knights ze staré republiky 3? Hrajte Star Wars: The Old Republic. Jo, je to MMO, ale pokud hraní s ostatními není vaše scéna, můžete docela bezpečně ignorovat tyto části hry a soustředit se na prozkoumání příběhu vaší postavy. Zmínil jsem se o tom, že každá třída má svůj vlastní rozlehlý, vylužený příběh s klasickým lehkým bočním a tmavým výběrem ve stylu kotoru a tmavou stranou? Pokud máte ve svém srdci i nejmenší kousek hvězdných válek, Swtor vás bude udržovat šťastnou po dlouhou dobu.

23. Pinball fx3

Žánr: Pinball Simulator
Plošina:
PC, PS4, Xbox One, Switch

No tak, je to pinball. Každý miluje pinball. A ano, hra je silně zpeněžena pomocí mikrotransakcí pro další stoly, které překlenují vše od Harryho Pottera po portál po Star Wars, ale dává vám jeden stůl, s nímž můžete hrát zdarma, pokud se vám líbí. A je to docela dobrý stůl! Ať už jste čarodějník pinball ve staré škole nebo se vám líbil ztráta času ve hře Space Cadet, která přicházela s Windows, máte zaručeni, že z Pinball FX3 dostanete alespoň několik hodin radosti z Pinball FX3.

22. Smite

Žánr: MOBA
Plošina:
PC, PS4, Switch, Xbox One

Možná nechcete být anonymním ozubením ve stroji League of Legends. Možná vás Dota 2 děsí s jeho tvrdým opakováním. A přesto stále chcete hrát slušnou hru MOBA. Doporučujeme vyzkoušet SMITE, battler pro více hráčů třetí osoby, který se zaměřuje na kousky mezi bohy a mytologickými postavami. Komunita je dostatečně malá na to, aby byla inkluzivní, ale dostatečně velká, aby zaručila plné servery, a hra je neustále aktualizována čerstvými postavami a mapami. Ano, je to zdarma, ale rozumná platba 30 $ vám dostane Ultimate Gods Pack, který poskytuje přístup ke všem bojovníkům a jakékoli následné aktualizace na celý život.

21. Runescape

Žánr: MMORPG
Plošina:
PC

Existuje důvod, proč je tato zlatá staráta stále nesmírně populární. Jeden z největších a jeden z nejlepších MMORPG vůbec je stále aktualizován a nabízí masivní, neustále se vyvíjející svět, který se má prozkoumat. V závislosti na tom, co máte rádi, je zde řada výzev, z nichž si můžete vybrat, spolu s bojem, konkurenčními, úkoly a mini-hrami na zavedení. Ať děláte cokoli, budete se bavit na cestě a nepochybně se setkat také s některými stejně smýšlejícími lidmi.

20. World of Tanks

Žánr: Tank Battle Sim
Plošina:
PC, PS4, Xbox One

Pokud je vaše představa o pekle, pak pro vás může být World of Tanks, která by byla pro vás myšlenka, že se vaše tvář lasere na kousky lasered na kousky. Tato hra je hlavně o strategii, outmartovacích protivnících a přizpůsobení vašeho tanku s pravým vyzbrojováním, aby vyhovovaly vašemu stylu hry. Devětkrát z deseti, dobře připravený útok rozbije rychlý spouštěcí prst, takže je ideální pro zkušené hráče, kteří chtějí způsobit zmatek více uvažovaným tempem v tomto výběru pro nejlepší hry zdarma zdarma.

19. Fallout Shelter

Žánr: Správa trezorů SIM
Plošina:
PC, PS4, Switch, Xbox One, iOS, Android

Fallout Shelter mohl být snadno na jednorázovou hru, ale Bethesda odvedl skvělou práci, aby ji udržel relevantní v letech od svého překvapení v polovině E3. Uživatelé iOS a Androidu mohou ovládat svůj vlastní trezor a hračku životem svých chudých netušících obyvatel trezoru. Pošlete je ven do odpadů. Přimět je, aby si položili své životy, aby bránili trezor před lupiči. Potěšení v teplém pocitu produktivity. nebo je to záření?

18. Paladins

Žánr: Střelec pro více hráčů
Plošina:
PC, PS4, Switch, Xbox One

Barevné, veselé a nacpané plné uspokojujících střelec a karikaturních map, Paladins je, jako by byl Overwatch zasazen do středověkého fantazijního světa. Až na to, že víte, s některými zbraněmi hozenými pro dobrou míru. Všechny mapy jsou zřetelně starodávné, od pouštních chrámů po ledovcové pevnosti, plus hratelnost je hektická, ale plná kouzla. Místo toho, abyste se kolem vás rozdělili, získejte svůj vlastní Warhorse, aby naskočil a závodil přes mapy, takže se cítíte jako správný paladin. Od začátku je výběr postav odemčen zdarma, takže existuje spousta výběru bez ohledu na to, jakou roli chcete hrát ve zběsilých zápasech.

17. Dota 2

Žánr: MOBA
Plošina:
PC

Jednou z nejpopulárnějších PC herních her, jako je Ever, Dota 2 je aréna shora dolů-aka moba-, která vyplatí vážné hotovosti nejlepším hráčům. Ale není to jen pro posedlí nebo profesionály. Místo toho se ponořte do forem komunity Steam, přečtěte si některé průvodce, promluvte si s některými hráči a potom lano u několika přátel, aby vám pomohli dostat se na původní MOBA a jednu z největších PC her v historii – rychle uvidíte Proč je to trvalý výběr pro náš seznam nejlepších her zdarma.

16. EVE: Online

Žánr: Space Business and Battle Sim
Plošina:
PC

Ponořené a naprosto humongous, Space MMO z CCP Games je již nějakou dobu zdarma, díky svému systému „Alpha Clones“ System. Je to podobné neomezené bezplatné zkušební verzi, která se vyskytuje ve World of Warcraft, která vám v podstatě umožňuje přístup ke všem těžebním, pirátství, výrobě, obchodování, zkoumání a boji, ale udržuje určité dovednosti mimo omezení, pokud nezaplatíte měsíční poplatek. Ale s tunou obsahu velmi stále přístupné před Paywallem je to absolutní radost a vyjednávání.

15. Podzim

Žánr: Battle Royale
Plošina:
PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Fall Guys nebyl vždy zdarma, takže jsme velmi rádi, že ji přidáme do našeho nejlepšího seznamu her zdarma, když to je. Fall Guys MediaTonic’s Jellybean podobné postavy soutěžící v různých kolech, aby viděly, kdo je zbývá být korunován vítězstvím. Všechny jsou hloupé, nemotorné události, které jsou podivně přesvědčivé, a stále se vyvíjí a mění se s rostoucí komunitou.

14. Bombergrounds: Battle Royale

Žánr: Bomberman Battle Royale
Plošina:
PC, iOS, Android

Některé herní mash-upy prostě dávají příliš velký smysl a spojování hraní Bombermana dohromady s odchylkami žánru Battle Royale vytvořila okamžitý výběr pro náš seznam nejlepších bezplatných her. To jsou bombardéry v kostce: vy a 24 dalších hráčů se všichni objevují na mřížkovém bojišti a soutěží o poslední, který stojí za to, že upustí bomby, popadl poháně. Stejně jako Oldschool Bomberman, polovina vašich úmrtí pravděpodobně pochází z vašich vlastních bomb – ale nezáleží na tom, kdy můžete spadnout přímo do nového zápasu a začít znovu hrát během několika sekund. Jo, a vy si budete hrát jako roztomilí medvědi, kočky, králíci a červené pandas, s řadou možností přizpůsobení, které můžete odemknout, pokud hrajete dostatečně dlouho nebo máte pocit, že si koupíte bitevní pass.

13. Counter-Strike: Jdi

Žánr: Střelec první osoby
Plošina:
PC

Counter-Strike: Globální ofenzíva existuje už roky, ale během několika posledních se to stalo jen zdarma. Stejná aktualizace, která svlékala hru cenovky, také přidala zónu Danger, režim inspirovaný Battle-Royale, který proti sobě postaví až 18 hráčů na otevřenou mapu plnou hotovosti, aby se chytil a dodal kapky. I když nejste na palubě pro další bitvu Royale, stále získáte volný přístup ke všem hlavním konkurenčním střelbě, pro které je Counter-Strike slavný. Házejte flashbangs, běžte kolem nožů, skočte na bedny v de_dust2 – je to všechno tam, a teď je to vše zdarma. Dokud se můžete vyhnout pokušení upustit tuny hotovosti na kůži zbraní.

12. Hearthstone: Heroes of Warcraft

Žánr: Sběratelská videohra sběratelná karta
Plošina:
PC, iOS, Android

Pokud jste vyrostli hraním sběratelských karetních her jako Magic: The Gathering and Pokemon, pak Hearthstone: Heroes of Warcraft je zábava bez regálů plná vazby karet. Hearthstone vezme známý mechanik many, který se používá pro všechno od vyvolávání tvorů po obsazení kouzel, pak jej zjednodušuje tím, že každému hráči udělí další jednotku. Díky tomu je skákání do Hearthstone mnohem snazší, protože se nyní můžete soustředit na základní strategie vašeho balíčku, aniž byste se obávali, že se staráte o vzácný palubní prostor se zemí. Je to jeden z těch „ještě jednou hra promění v all-nighter“, určitě.

11. Cesta vyhnanství

Žánr: Akce RPG
Plošina:
PC, PS4, Xbox One

Jen málo akčních RPG někdy překračuje stav „No, to je dobré hrát, pokud vás unavuje Diablo“, ale cesta exilu je jedna z nich. I kdyby to nebylo bezplatné hry, stále by to byla pozoruhodná hra, zdokonalování několika žánrových lepivých bodů, přičemž by umožňovala závratný stupeň přizpůsobení prostřednictvím obrovského stromu talentů/cloudu a dovedností, které mění drahokamy. Přirozeně je skvělé hrát si také s přáteli – a mnohem snazší je přesvědčit, aby se k vám připojili bez nákladů! Necítíte se špatně při vyhledávání průvodců, protože všechny možnosti přizpůsobení mohou být trochu ohromující.

10. Destiny 2: Nové světlo

Žánr: Online kořist střelec
Platformy:
PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S

Nemůžete hrát všechny Destiny 2 zdarma, ale můžete hrát značný odběr vzorku staršího obsahu hry. Jo, je to trochu matoucí, jak se fretejí, které části hry jsou k dispozici pro všechny hráče v Destiny 2: Nové světlo a které části musíte koupit další průchody. Ale nenechte se tím zabránit v tom, abyste to vyzkoušeli, protože Destiny 2 je stále jedni z nejlepších střeleckých akcí, kterou můžete dnes zažít, a nové světlo vám dává tón z toho. Můžete hrát prostřednictvím misí v jednom hráči nebo kooperamentu, můžete provádět všechny aktivity kelímku PVP, můžete prozkoumat obrovské sektory hlídkového světa v otevřeném světě. Budete muset zaplatit, abyste zůstali aktuální se všemi aktuálními aktivitami a vybavením koncové hry, ale do té doby již do hry vložíte desítky hodin.

9. Brawlhalla

Žánr: Bojová hra na platformě
Platforma: PC, PS4, Switch, Xbox One

Jako hrát Super Smash Bros.? Budete také rádi hrát Brawlhalla. Nemusí mít rozpoznatelný seznam Nintendo’s Milované bojové hry, ale má podobný zjednodušený přístup k konkurenční akci – přátelský pro příležitostné hráče i pro více tvrdých konkurenčních typů. Má také docela velkorysý obchodní model: Všichni hráči dostávají přístup k rotujícímu výběru šesti znaků zdarma a můžete si koupit více s mikrotransakcemi nebo vyděšenými měnou ve hře.

8. Dauntless

Žánr: Lov kooperací
Platforma: PC, PS4, Xbox One

I když jste nikdy nehráli jiné kooperační lovecké hry jako série Monster Hunter, Dauntless je snadno nejlepším způsobem, jak začít. Používá stejnou jádro smyčku snižování obřích monster a poté pomocí svých dílů k výrobě výbavy pro sundávání i obřích příšer, ale je to mnohem přístupnější se systémy, které lze snadno uchopit a bez námahy online multiplayerový zážitek. Zvládnutí každého jiného stylu zbraně se cítí jako hraní jiné hry, každá s vlastními jedinečnými vtípky, které zvládněte – kladivo, které se zdvojnásobí jako jetpack (kompletní s aktivním mechanikem pro opětovné načtení) je zvláštní oblíbený. Nejlepší ze všeho je, že bezproblémová křížová hra znamená, že můžete lovit se svými přáteli bez ohledu na platformu, což je snadné vybrat pro nejlepší hry zdarma.

7. Valoranta

Žánr: Taktical Hero Shooter
Platforma: PC

Tento supervelmocovaný střelec od tvůrců League of Legends nafoukne overwatch inspirované hrdiny s velkými silami a ještě většími osobnostmi do multiplayeru inspirovaného Counter-Strike. Sledování vašich rohů a poznání mapy je stejně důležité jako výběr perfektního okamžiku k uvolnění superpowered pekla v nepřátelském týmu. Jakmile začnete hrát, budete mít okamžitý přístup k výběru hrdinů Valoranta a můžete odemknout více dokončením jejich smluv nebo zaplacením za jednorázové mikrotrankce. Pak jsou tu celá kosmetika, ale vždy se můžete držet základů a jen si užít bezplatnou střeleckou akci zdarma.

6. Final Fantasy 14

Žánr: MMORPG
Platformy: PC, PS4, PS5

Ať už jste fanouškem série Final Fantasy, bývalého WoW-Fiend, který hledá váš další koníček, nebo jen ocenění skvělého vyprávění a fascinujících světů, dlužíte si to, abyste se podívali na Final Fantasy 14. Celá hra není zdarma, ale Final Fantasy 14 nabízí jak původní obsah Rerorn, tak první expanzi v jednom bezplatném pokusu s minimálními omezeními. To neobsahuje žádný časový limit ani požadavky na předplatné, takže můžete utratit, pokud se vám líbí vychutnat příběh. Jen nás neobviňujte, pokud se snažíte za svou kreditní kartu, jakmile dokončíte zkušebního obsahu – ale mnoho desítek hodin vám může trvat, než se tam dostanete.

5. Call of Duty Warzone

Žánr: Battle Royale
Plošina:
PC, PS4, Xbox One

Call of Duty Warzone není první sousto série v Battle Royale Apple, ale je to jeho nejlepší – snadno si vydělávat své místo na našem seznamu nejlepších her zdarma. Přestože je to přirozeně svázáno na Call of Duty: Modern Warfare a poté Black Ops: Studená válka, Warzone je hratelná zcela zdarma na vlastní pěstování napříč všemi podporovanými platformami. Jeho hlavní režimy vám umožní spadnout na mapu postavenou z nezapomenutelných kusů Call of Duty, hledat kořist a bojovat spolu se svými přáteli. Nakládací kapky dokonce umožňují přenést své oblíbené vybavení ze standardního režimu pro více hráčů a Gulag vám dává šanci bojovat zpět do zápasů i poté, co jste vyřadili. Je to chytrý, leštěný pohled na Call of Duty i Battle Royals, i když nemusíte být fanouškem, abyste si to užili.

4. Apex legendy

Žánr: Battle Royale
Plošina:
PC, PS4, Xbox One

Apex Legends je bitva s hladkým jako másla Royale z týmu, který vám přinesl Titanfall 2. Na vrcholu střelců Respawn Entertainment je Apex Legends také navržen tak, aby modernizoval žánr se sníženými prostojemi mezi zápasy a inteligentním systémem respawn pro přivedení zpět padlých squadmates. Všechno a její sestava hrdinů („Legendy“ ve hře hry) jsou jedny z nejbarevnějších podivných oddballs, které jsme hráli v letech, každá se schopnostmi, které je dostatečně rozdělily, a zároveň se zaměřují na střelbu na zbraň. Máte spoustu možností pro hry Battle Royale, ale pro fanoušky Smooth Shooting Action to není lepší než Apex.

3. Dopad Genshin

Žánr: Open-World Adventure
Platformy:
PC, PS4, Android, iOS

Široce otevřený svět plný krásných výhledů, tvrdých nepřátel k překonání a zábavné nové postavy, které se mohou spojit, všechny pomohly okamžitě zvýšit dopad Genshin na vrchol tohoto seznamu. Vezme to obrovské otevřené prostory a elementární reaktivitu Legend of Zelda: Breath of the Wild a pojistky je hladkým a uspokojivým bojovým systémem, který je silně inspirován anime akcí. Je pravda, že prvky gachy šťastně pohltí váš jednorázový příjem, pokud máte své srdce nastaveno na odemknutí určitých postav nebo vybavení. Naštěstí to vše můžete bezpečně ignorovat a stále mít hodiny na hodinách zábavy, jen si hrajete příběh se svým hlavním týmem.

2. Warframe

Žánr: Online akce
Plošina:
PC, PS4, Switch, Xbox One

Online hry trvající pět nebo více let jsou z těchto dnů stěží neslýchané, ale Warframe má jeden klíčový rozdíl mezi úctyhodným kádrem: jeho dny jako jedna z nejlepších her zdarma se stále zdá být před sebou před sebou. Hra podivných vesmírných ninjů bojujících i podivnější nepřátele stále roste-nejprve s více druhy náhodně generovaných chodů, pak s zcela novými otevřenými světy, a nyní dokonce i plné bitvy na lodi, které představují každý druh válečného rámu boj. Warframe zůstává jedním z nejzábavnějších, které můžete mít v jakékoli hře dnes, zdarma nebo ne. Jen nenechte hrubou post-tutoriální část, kde stále přicházíte na to, co sakra udělat, vypněte vás, než se dostanete do skutečného masa.

1. Fortnite

Žánr: Build-and-Battle Royale
Plošina:
PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch, Android

Pokud jste v tuto chvíli neslyšeli o Fortnite, jsem vlastně trochu ohromen. Battle Royale Epic Games může hrát téměř na všechno – a stal se začátkem skutečné kulturní platformy. Fortnite se stal nepravděpodobným společenským centrem hudebních vystoupení, debutů přívěsů a virtuálních hangoutů pro lidi po celém světě. K dispozici je také bezplatný kreativní režim a příležitostná strana hostování událostí Royale, ale Battle Royale je třpytivým srdcem Fortnite Behemoth. Pokud potřebujete pomoc s tím, jak začít v bitvě Royale, máme nějaké tipy Fortnite s vaším jménem.

Hledám více? Tady je náš seznam Nejlepší PC hry Hrát hned teď.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší hry zdarma pro vyzkoušení v září 2023

Zde je několik dobrých her, které můžete hrát bez nutnosti stříkat hotovost.

Průvodce od Kelsey Raynor Guides spisovatel
Aktualizováno na září. 1, 2023

Hledám Nejlepší hry zdarma Zkuste to, když lovíte něco nového, ale nemáte fantazii utrácet žádnou hotovost? Zatímco některé tituly zdarma na hraní nemusí mít to nejlepší z reputace, nebo vás mohou lákat, abyste utratili skutečné peníze ve hře, existuje také spousta her, které vás budou bavit celé hodiny, dny a dokonce i týdny bez bez Musím platit penny.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie
Sledujte na YouTube, co je nejlepší hra, která vás přiměla odinstalovat?

Tyto hry jsou obzvláště dobré, když chcete zažít nový žánr, vývojář nebo styl hry, aniž byste nejprve utráceli jakékoli peníze, a naštěstí existuje hra zdarma pro každý typ hráče. Ať už se to roztříští v Counter Strike: globální ofenzíva, obchodování s Pokémonskými kartami nebo prozkoumávání světa MMO’s s Runescape nebo Genshin Impact, není pochyb o tom, že je něco zdarma, aby si vzal vaši fantazii.

Ještě lepší je, že mnoho z těchto herních her uvedených níže by mělo být schopno běžet na většině herních souprav, přičemž mnoho těchto titulů je k dispozici také na konzolách! I když na tomto seznamu nemůžeme přizpůsobit každý skvělý titul zdarma a pokusili jsme se rozšířit volby mezi žánry a je pro vás ještě více čestné zmínky. Ujistěte se, že nám dejte vědět také vaše oblíbené!

 • Counter Strike: globální útočné
 • Valoranta
 • Apex legendy
 • Spelunky
 • Splitgate
 • Raketová liga
 • League of Legends
 • Podzim
 • Válečná bouře
 • Dota 2
 • Cesta vyhnanství
 • Týmová pevnost 2
 • Válka cechů 2
 • Runescape
 • Dopad Genshin
 • Phantasy Star online 2
 • Hearthstone
 • Pokémon Unite
 • Multiversus
 • Klub literatury Doki Doki
 • Overwatch 2
 • Fortnite
 • TEAMFIGHT TAKTION
 • Čestné zmínky

Counter Strike: globální útočné

 • Uvolnění: 2012
 • Vývojář: Ventil, skrytá cesta zábava
 • Platformy: PC

Pro ty, kteří chtějí hrát týmové FPS, je Counter-Strike: Global Offensive možná jedním z nejlepších míst, kde můžete začít, pokud máte PC a trpělivost. Hra se točí kolem dvou týmů po pěti bojích jako teroristé a protiteroristé v realistickém prostředí s realistickými zbraněmi.

CS: Go spuštěn téměř přesně před deseti lety a nebylo to vždy zdarma hrát. Vzhledem k tomu, že hra je stále pravidelně aktualizována a má relativně aktivní scénu esports, je nyní docela dobrý čas skočit a otestovat vody.

Nyní, pokud byste spíše realistický střelec, který vezme formát bitevního royale, je nebezpečná zóna režimem, který poskytuje pouze v CS: Go. Alternativně existuje vždy Call of Duty: Warzone, pokud hrajete na PS4 nebo Xbox One. A nezapomeňme, že Counter-Strike 2 bude na nás brzy!

Valoranta

Valorant je to, co bych tvrdil, že je směsí protiútoku: globální útočné a vrcholové legendy. Půjčuje si formát CS: GO a kombinuje jej s prvky Hero-Shooter a obecnou vibrací vrcholu. Pokud vás tedy formát 5V5 přitahuje, ale realistické prostředí CS: go ne, Valorant je bezpečná sázka.

Klíčová umělecká díla pro mapu valorantu, Pearl

Valorant je další taktický střelec plný hrdinů. Vyberte si svého agenta a poté se připravte na zasazení nebo zneškodňování bomby, zatímco v tomto procesu vyjměte nepřátelský tým. Střelce má něco málo přes dva roky, má aktivní komunitu a scénu esports a stále roste.

Podobně jako CS: GO, prostě se budete muset vyhýbat úlohu kosmetiky zbraní, pokud si přejete odolat utrácení peněz.

Apex legendy

 • Uvolnění: 2019
 • Vývojář: Respawn Entertainment
 • Platformy: PC, PS4, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Android a iOS

Apex Legends je pro ty z nás, kteří mají rádi využívání schopností různých hrdinů a legend v boji, ale zatímco ve formátu Battle Royale. Vítězství můžete požadovat na vrcholu Apexu jako trio nebo duo, nebo dokonce své trio test v arénách 3v3.

Stejně jako Valorant je Apex Legends stále relativně nový střelec z týmu, který vytvořil Titanfall 2. FPS byla poprvé spuštěna v roce 2019, ale jeho hráčská základna od té doby rostla, protože hra pokračuje v oživení žánru.

Tento konkrétní střelec není pro PC exkluzivní, což je velké pozitivní. Nejenže je hra k dispozici na konzolách s křížovým přehrávačem mezi nimi a PC, ale můžete se dokonce ponořit do akce na mobilních zařízeních. Ačkoli, křížová hra mezi mobilními a konzolami nebo PC není k dispozici, jak byste očekávali.

Spelunky Classic

 • Uvolnění: 2008
 • Vývojář: Mossmouth, LLC
 • Platformy: PC, PS3, Xbox 360, PS4, přepínač

Spelunky, jeden z nejlepších plošinářů své doby, stále zůstává zdarma o 14 let později. Stále také zůstává docela dobrým platformátorem, pokud je to více vašeho míčového parku než tituly FPS.

V průběhu 8bitového inspirovaného názvu hrajete jako Spelunker zkoumající různé jeskynní systémy, děláte vše, co by měl Spelunker dělat: sbírat poklad, zachránit přehrady v nouzi, bojovat s nepřáteli a chytře vyhýbat se pastům.

Hráč manévruje procedurálně generovanou úroveň ve Spelunky Classic

Z tohoto 2. titulu z roku 2008 je ještě působivější, že všechny jeho jeskyně jsou procedurálně generovány. Takže, pokud jste během dne hráli Spelunky, bude váš běh právě teď z vašeho běhu v roce 2008 nebo po roce zcela jedinečný! Existuje také spousta příšer, s nimiž se čelí tváří v tvář, včetně netopýrů, duchů a mého osobního oblíbeného nepřítele v jakémkoli scénáři, kdy je to rostliny.

Splitgate

 • Uvolnění: 2019
 • Vývojář: 1047 her
 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S

Splitgate se cítí hodně jako kdybyste kombinovali portál s Halo nebo jakýkoli jiný titul FPS z tohoto světa. Co to znamená? Představte si, že jste upuštěni do arény, kde musíte bojovat s ostatními hráči, ale existují i ​​portály, které můžete využít také ve svůj prospěch.

Je to neuvěřitelně uspokojivé a přistání těchto tajných výstřelů před tím, než poskakuje přes svůj portál a ustupuje do bezpečnosti, se cítí téměř jako špatné chování, ale přesně tak by se měl hrát Splitgate. S portálním mechanikem existují tuny příležitostí k proklouznutí a převzetí soupeřů, což vede k FPS, které se cítí neuvěřitelně výrazně.

Pokud nemáte rádi vyzkoušet boj ve sci-fi FPS hned, je zde také zábavný režim závodu, který jsem strávil mnohem více času hraním než skutečná hra samotná. Není nutné žádné zbraně, tento režim vám nepoužívá své portály k navigaci na mapě a co nejrychleji shromažďujete disco koule. Je to nějaká skvělá zábava, která se snaží pronásledovat tyto téměř nemožné světové rekordy, pokud to řeknu sám.

Raketová liga

Rocket League je další titul, který původně nebyl zdarma, a určitě to těží z upuštění cenovky. Nikdy to nebyl osobně můj šálek čaje, ale to neznamená, že jsem se s titulem Football-Meets nehrál legraci.

Dva hráči pronásledují míč v Rocket League

I když byste mě nikdy nezachytili na koni sólo, spárování s kamarádkou, aby se vstřelila góly, zatímco manévrování závodního vozu je místo, kde jsem zjistil, že většina zábavy je. Hlavně proto, že je to pro mě zábavné, jak jsem na tom strašlivý, a pak ještě komičtější, když se mi nějak podaří náhodně vstřelit cíl. Obvykle vlastní branku, mohu přidat.

Samotné hry jsou pro vás tou správnou délkou, abyste snadno vstoupili dovnitř a ven z Rocket League, a je to možná perfektní hra pro zabití volného času. Samotná hra je snadno přístupná a skvělá pro klaunství, nebo můžete být ještě konkurenceschopnější a vidět, jak kvalifikovaní na Rocket League skutečně jste!

League of Legends

League of Legends označuje další vystoupení pro hry Riot Games na tomto seznamu, která má pod pásem každý rostoucí seznam her pro více hráčů. Titul MOBA se inspiruje Warcraft 3, aby hráčům nabídl taktický zážitek, který se cítí trochu přístupnější než Dota 2 – který se brzy objeví na tomto seznamu!

Zed z League of Legends

Máte seznam hrdinů, ze kterého si můžete vybrat, na který lze rozšířit prostřednictvím nákupů se skutečnými penězi nebo výnosnou měnou ve hře známé jako IP, z nichž všechny nabízejí své vlastní jedinečné výhody a schopnosti. V tomto 5v5 liga vítá nové hráče žánru MOBA, ale to neznamená, že taktický název je snadný.

Přes noc se nestaneš velmistrem nebo Challengerem, ale League of Legends vám slibuje nějakou zábavu MOBA za vyzkoušení. To je, pokud však hrajete spolu s přáteli, protože liga je zasvěcena mnoha problémy s toxicitou ve hře od hráčů (na kterých Riot pracuje přes čestné odměny a další).

Podzim

 • Uvolnění: 2020
 • Vývojář: Mediatonic
 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Fall Guys teprve nedávno šli zdarma na hraní a jaké dobré rozhodnutí to bylo. Zatímco zpočátku existovalo spousta problémů kvůli bezprecedentnímu množství hráčů, všechny záhyby byly od té doby vyžehleny a všichni se můžeme vrátit k neohrabané fazoli.

Podzim

Společná hra vás upadne do nebezpečného kurzu, který musíte závodit do konce. Buď sólo, nebo jako skupina, musíte běžet a narazit na cestu k vítězství. Je to výstřední a hloupé, ale je to tak zábavné, samotné i s přáteli.

Pokud potřebujete něco barevného, ​​že se k vám téměř každý přítel může snadno připojit – díky hra mezi platformami – Fall Guys je nejlepší hra, s níž se sbalí … doslova.

Válečná bouře

 • Uvolnění: 2012
 • Vývojář: Gaijin Entertainment
 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S

War Thunder je hra s multiplayerovým bojovým vozidlem, která vám umožní vybrat si vozidla z války, která zdobí zemi, vzduch a moře a jdou do nich bitva. Pokud máte pocit, že se plavíte v plavidle před světovou válkou, hnací tanky ze španělské občanské války nebo bojovat ve stíhacím letě, tohle je pro vás.

Zatímco hra se zpočátku zaměřila na simulaci zpět na začátku roku 2010, od té doby se pro mnohé vyvinula v něco plného exploze a vzrušení. Ať už jste plnohodnotný letecký nadšenec nebo prostě chcete vyzkoušet některá vojenská vozidla v prostředí pro více hráčů, War Thunder se může pochlubit přes tisíc letadel, pozemních vozidel a plavidel, aby vyzkoušel.

Pokud jde o zdarma hraní her, War Thunder se může pochlubit velkým obsahem bez nákladů; Můžete hrát rychle se rozvíjející arkádové bitvy, realistické bitvy nebo simulátorové bitvy, které jsou svým způsobem ve skutečnosti mnohem realističtější než samotné realistické bitvy. Existuje také spousta událostí, na které se můžete zúčastnit, až budete mít čas od vyzkoušení každého vozidla!

Dota 2

Dota 2 je další MOBA, která se inspiruje z Warcraft 3, a to postaví dva týmy pěti proti sobě, když ji bojují, aby zničili základnu nepřátelského týmu. Je to formát, se kterým nepochybujete obeznámeni, ale Dota 2 určitě dělá vše, co je v jejich silách, aby hráče co nejvíce zpochybnily hráče.

Medusa z Dota 2

Uprostřed bitvy a vaší snahy o zničení vaší nepřátelské základny musíte také vypořádat s vlnami nepřátelských tvorů a vytvářet týmovou práci esence. Dota 2 se může zdát skličující celkově a hostí strmou křivku učení, pokud jste předtím nehráli MOBA, ale stále existuje prostor pro nováčky.

Jako jedna z nejpopulárnějších her na Steam a jedna z nejpopulárnějších z hlediska týmu Esports, Dota 2 a její komunita nevykazují žádné známky zpomalení kdykoli brzy. Pokud tedy chcete titul, který se dohodnete, může to být Dota 2!

Cesta vyhnanství

 • Uvolnění: 2013
 • Vývojář: Hry broušení výstroje
 • Platformy: PC, Xbox One, PS4

Path of Exile je akční adventure RPG léčba pro kohokoli, kdo má zájem o temnou fantazii. I když to rozhodně nese některé podobnosti s řadou Diablo, cesta exilu působí jako forma duchovního nástupce série.

Hráč bojuje s nepřátelskými NPC v Path of Exile

Vyberte si ze sedmi tříd a začněte svůj život jako vyhnanství na kontinentu Wraeclast a bojte se zpět domů k Oriathovi. Jak tak učiníte, budete mít za úkol přijímat starověké bohy na celém kontinentu v dungeonech, jeskyních nebo venkovních arénách.

Cesta exilu je zabalena na okraj s bezplatným obsahem, spoustou opakovatelnosti a je také zcela zdarma bez dostupných příležitostí; To znamená, že žádné nákupy ve hře ani zpeněžení, díky čemuž je hra přístupná a přístupná pro každý typ hráče!

Týmová pevnost 2

Team Fortress 2 půjde dolů v historii jako jeden z prvních a nejlepších střelců pro více hráčů všech dob. Hra, jak to víme, se nyní původně narodila z modelu z roku 1996 pro Quake před tím, než byla v roce 1999 vyrobena do Team Fortress Classic. Nyní máme TF2, který pokračuje s více střelbami třídami.

Hráč zabil nepřátelský hráč v týmové pevnosti 2

Hra je zcela chválena za téměř všechno, s výjimkou svých současných problémů s bot, které jsou Valve – konečně -, což znamená, že to dnes stojí za to skočit do TF2. Vzpomínám si, že jsem si vzpomněl, že TF2 je moje vůbec první zkušenost se střelcem na PC, a zatímco můj cíl stále ponechává více než o několik let později, TF2 se cítil jako živé místo, kde začít.

Je to jeden z těch titulů, který by měl každý hráč vyzkoušet alespoň jednou, i když názvy střelců nemusí být nutně vaše věc, TF2 by vás mohl překvapit svým kouzlem. Nebo je to přizpůsobení charakteru, pokud jste také přísaháním!

Válka cechů 2

Guild Wars 2 je expanzivní MMORPG, který nedávno přišel do Steam, což vás odvede do obrovské rozlohy Tyria. V tomto fantasy světě musíte znovu spojit rozpuštěné členy osudového okraje, cech věnovaný boji proti kolosálním starším drakům, kteří přebírají Tyrii.

Dvě postavy se zapojují do boje v Guild Wars 2

Guild Wars 2 je bezplatný MMORPG, ale je tu mírný úlovek; Bohužel nemůžete nainstalovat samostatnou hru a můžete ji nainstalovat pouze při současném zakoupení jednoho z DLC hry hry. Hru si můžete vyzvednout spolu s cestou ohně a srdce nebo Thornes DLCS za 25 liber.99/29 $.99 Pokud to máte rádi.

Alternativně je na tomto seznamu několik dalších bezplatných možností MMORPG, ale nezapomeňme také Final Fantasy XIV, která je neuvěřitelně vítána pro nováčky a zdarma po dobu prvních 30 dnů, než se budete muset zavázat k měsíčnímu předplatnému.

Runescape

Pravděpodobně už víte, co je runescape. Je to největší MMORPG venku, a přestože to začalo jako hra prohlížeče v roce 2001, nadále žije s množstvím oddaných hráčů a nováčků, kteří se do hry stále hrnou.

Screenshot od Old School Runescape

Hra byla v roce 2013 přepracována jako Runescape 3, nabízející hráčům přepracovaný boj a vylepšená grafika. Mnoho hráčů stále dává přednost hraní verze staré školy, kde boje s využitím schopností není věc a nečinné úkoly jsou dostatečné.

RS3 i Old School Runescape nejsou nejsmutnějšími MMO, s nimiž se můžete setkat, zejména když se jako Guild Wars 2 a Final Fantasy XIV vypadají vynikající, ale nenechte se tím odradit. Runescape má horu obsahu, který vás zaměstnává, a je zcela zdarma. Neexistují žádné pochybnosti, že bude i nadále aktualizováno po dlouhou dobu!

Dopad Genshin

Snad jednou z nejpopulárnějších a nejdostupnějších her Gacha všech dob je dopad Genshin. Ano, pokud jste slyšeli o Genshinovi, ale ještě to musíte zkusit, také jste nepochybně slyšeli, že existují mikrotransakce. Vaše těžce vydělané primogemy – používané k válcování pro různé hrdiny ve hře – lze také zakoupit přímo a tak dále.

Klee z Genshin Impact chytající ryby

Nyní, když je to z cesty, je dopad Genshin poněkud plodný, i když kapesní RPG dobrodružství, které se ukáže jako docela zábavné, aniž by muselo strávit penny. Když vyrovnáte svou postavu a odemknete více, sestavíte perfektní tým čtyř, aby se ujal pozemků, které jsou plné úkolů, zřícenin a příšer, aby se zapojily.

Každá postava a region přichází s vlastními příběhy, které si můžete užít, a upřímně řečeno, ať už se pustíte do hlavního příběhu nebo jednoduše potulujete kolem bezcílně, svět Teyvat má spoustu co dělat a vidět, zemědělské artefakty a podobné vedle sebe Přátelé se cítí velmi zdraví.

Pokud dáváte přednost prostoru, Hoyoverse nás také zacházel s Honkai Star Rail. Tato hra je také zdarma, velmi podobná jak ve stylu, tak i pocitu, že Genshin dopad, a uvidí vás, jak se pustíme na různé planety přes Astral Express, také. Pokud to řeknu sám, psaní v HONKAI Star Rail je kilometry lepší (a zábavnější) než dopad Genshin, takže doporučuji to jít!

Phantasy Star online 2

Phantasy Star Online 2 je zajímavá, protože hra původně vydaná v roce 2012 v Japonsku. Teprve 2021, kdy byla vydána zcela nová hra, která si půjčila z původní Phantasy Star Online 2: New Genesis, byla propuštěna po celém světě.

Hráč odchází od exploze ve Phantasy Star Online 2: New Genesis

Je to další mmorpg, ale rozdíl je v tom, že vyrovnání se může ukázat jako docela výzva. Poté, co jste si vybrali z devíti nabízených tříd a vyřezávali vaši postavu, jste hozeni do ambiciózního otevřeného světa Halpha, kde je boj v popředí vaší hry.

Existují úkoly, jak se pustit a NPC bude s nimi komunikovat, ale Phantasy Star Online 2: New Genesis je o akci, když se snažíte překonat panenky.

Hearthstone

Hearthstone je online karetní hra Gargantuan Gargantuan, a pokud jste v pokušení to zkusit, jen si uvědomte, že se pravděpodobně stanete závislým. Zapomeňte na ještě jeden zápas ligy nebo valorantu, nebo strávíte večer World of Warcraft, budete místo toho soupeřit o hraní více Hearthstone. Pohodlně je karetní hra také zasazena do vesmíru Warcraft.

V Hearthstone postavíte balíček 30 karet s konkrétním hrdinou a jejich mocí, pak máte také omezené množství many, které můžete pečlivě využívat na schopnostech, nebo přivolávat podobně jako přisluhovače. Je snadné ji vyzvednout, ale pokud jste neústupní, že jste nejlepší na tom, že jste nejlepší.

Co je také skvělé na Hearthstone, je skutečnost, že to může spustit většina souprav. Je to jen pád, ale je to, že vybudovat silnou palubu, se kterým budete bojovat, možná budete muset provést několik nákupů ve hře, než budete šťastní. Alternativně je hraní karetní hra Pokémon Online zdarma a bez mikrotransakcí, takže z toho můžete získat opravu hry s kartou, aniž byste utratili penny, pokud je to potřeba.

Pokémon Unite

 • Vydání: 2021
 • Developer: Timi Studio Group
 • Platformy: Mobile, Nintendo Switch

Pokémon Unite je hra MOBA pro Switch a Mobile, která postaví dva týmy pěti proti sobě navzájem. Spíše než to bojovat s sebou, musíte vy a váš tým bojovat s trenéry NPC, aby sbírali body, a nakonec, podle toho, co tým má nejvíce bodů po deseti minutách, je vítěze považován za vítěze.

Hráči začínají hru pokemon sjednotit

Je to jednoduchý předpoklad, který může poskytnout spoustu zábavy. Každá mapa je zasvěcena svým vlastním ‘mons a vy budete moci být svědky toho, že vaše rostou v síle, jak postupuje také. Pokud jste v Pokémonu a máte rádi myšlenku bojovat po boku ostatních, jedná se o nutnost, kterou lze pohodlně hrát také na mobilu.

Multiversus

 • Vydání: 2022
 • Developer: Player First Games
 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S

Multiversus je bezplatný, meziplatnový duchovní sourozenec druhů na Super Smash Bros. Ultimátni. Podle mého osobního názoru to není nikde tak dobré, ale stále dává na stůl zábavu bojové hry a pokrývá ji v sypání. Je živý, plný nezapomenutelných postav a není zdaleka nudný.

Multivessus postavy Harley Quinn, Jake The Dog, Arya Stark a Batman jsou v 2v2

Jak jste již možná očekávali od srovnání s Smash Bros, Multiversus je bojovník platformy, který lze hrát jako 1v1, 2v2 nebo dokonce zdarma pro všechny, pokud máte chuť. Soupis postav, které si vyberete, se skládá z různých známých tváří od Warner Bros. různé franšízy. To zahrnuje Superman, Wonder Woman, Iron Giant, Jake The Dog, Shaggy, Velma a dokonce i Morty Smith.

Nemusí to přitahovat každého fanouška bojových her, ale je tu něco hluboce uspokojujícího, že se svědčí o Shaggy, který porazil Velmu, že nemůžete zažít nikde jinde. To a toastingový mechanik je docela v pohodě.

Klub literatury Doki Doki

Nebyl by to úplný seznam, kdybych nezmínil alespoň jednu hru, která vás zaručuje. Je těžké mluvit o tom, co doki Doki Literature Club znamená, aniž by to hru zkazilo, ale pojďme na scénu.

V Doki Doki jste dospívající chlapec, jehož soused je pozval, aby se připojili ke školní literatuře. Na první pohled, a zejména když více dívek s vámi sdílí svou poezii, se zdá, že tato hra je zábavným datováním.

Klub literatury Doki Doki však zdaleka není daleko od toho, co se zdá. Opravdu nechci nic zkazit pro kohokoli, kdo to nějak zvládl tak daleko, aniž by slyšel o tom, co Doki Doki znamená, ale řeknu jednu věc; Učitelně tmavé a děsivé obrat. Možná jsem tě na to jen varoval, ale věřte mi, že všechno ponuré, co se děje, stále přichází jako šok v klubu literatury Doki Doki.

Overwatch 2

 • Uvolnění: 2022
 • Vývojář: Blizzard Entertainment
 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Nyní jsme již věnovali pozornost střelcům, jako je CS: Go, Valorant a Apex Legends, ale co Blizzardovy FPS FPS, Overwatch 2?

Nepochybně budete slyšet o Overwatch 2, nebo přinejmenším slyšet vše o tom, jak byli fanoušci nešťastní s monetizací ve hře. To znamená, že pokud máte rádi střelce hrdiny 6v6 a jste schopni ignorovat kosmetiku, Overwatch 2 se může pochlubit poněkud zábavnou řadou postav a herních režimů, aby se zasekl do.

Fortnite

 • Uvolnění: 2017
 • Vývojář: Epické hry
 • Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, Mobile

Nyní může Fortnite mít pověst, která jí předchází, a možná nenávidíte myšlenku, že ho dusíte banda zoomerů, ale Fortnite je skvělý. V této bitvě-royale si můžete jednoduše střílet a kořít svou cestu do středu ostrova a získat vítězství. A pokud se na vás tento formát nemusí nutně líbit, má Fortnite řadu her, které ostatní uživatelé vytvořili ve svém tvůrčím studiu.

Fortnite-kapitola-2-Season-3-Art

Osobně jsem se Fortnite vyhýbal velmi dlouhou dobu. Když jsem vlastně dal hru, byl jsem příjemně překvapen tím, jak moc je to zábava a kolik je v této bitvě-royale ve skutečnosti dělat jinak než Hunt jiných hráčů. Ani jsem nebyl sám, se Sherifem sdílel, že nenávidí, jak velkou zábavu má s Fortnite.

TEAMFIGHT TAKTION

Taktika Team Fight nemusí nainstalovat ani nainstalovat League of Legends. Na druhou stranu to také znamená, že musíte nainstalovat League of Legends, abyste to mohli hrát. Dalo by se o to myslet jako na ligovou minihru, ale TFT je mnohem zábavnější než to, i když nejste obeznámeni s Riotovou slavnou MOBA.

Tato kulatá strategická hra je v podstatě to, co by se stalo, kdybyste smíchali obchodní karetní hru s automatickou šachovkou, poněkud. V bitvě mezi osmi lidmi musíte použít dostupné jednotky (postavy LOL), výkonné předměty a další, k rozdělení týmu, který Synergises dobře společně a nakonec vyhraje boj.

TFT je fantastická hra, která se hraje nedbale, konkurenceschopně nebo proti přátelům, ale mějte na paměti, že existuje docela křivka učení, zejména pokud nejste zvyklí na ligovou řadu postav a jejich Capabilties. Neexistují také žádné nákupy ve hře za nic kromě kosmetiky (nemůžu dostat dost těch rozkošných malých legend), takže zatímco vaše bitva může být zasvěcena pro trápení RNG, rozhodně se nemusíte starat o hráče, kteří platí platit -vyhrát.

Čestné zmínky

Čestné zmínky jsou dluženy Lost ARK, Albion Online, PUBG: Battlegrounds, Tower of Fantasy, Eve Online, Planetside 2, Crusader Kings 2, Pokémon Trading Card Game Online/Live, Gwent, Magic: The Gathering Arena, Star Wars: Stará republika, Call of Duty: Warzone, Warframe, Lord of the Rings Online, DC Universe Online, Paladins, World of Tanks, Dragalia Lost, Yu-Gi-Oh! Master Duel, nech to zemřít

Chcete -li hrát další návrhy na hry, podívejte se na to, co bychom považovali za nejlepší hororové hry a nejlepší hry na Game Pass právě teď!

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit

 • 1047 her
 • Akční adventura
 • Android
 • Apex legendy
 • Asiasoft
 • Nejlepší hry
 • Nejlepší z
 • Zobrazit ptáky / izometrický
 • Blitworks
 • Blizzard Entertainment
 • Karetní hry
 • Counter Strike: globální útočné
 • Devolver digitální
 • Klub literatury Doki Doki
 • Dota 2
 • Elektronické umění
 • Epické hry
 • Podzim
 • Bojování
 • První osoba
 • Free-to-Play
 • Gaijin Entertainment
 • Garena
 • Dopad Genshin
 • Hry broušení výstroje
 • Hack & Slash
 • Hearthstone
 • Skrytá zábava
 • Hoyoverse
 • Indie
 • ios
 • Jagex Games Studio
 • League of Legends
 • Mac
 • Mediatonic
 • Microsoft Game Studios
 • MMORPG
 • MOBA
 • Mossmouth
 • Multiplayer konkurenceschopný
 • Cooperative multiplayer
 • Multiversus
 • Nintendo Switch
 • Cesta vyhnanství
 • PC
 • Phantasy Star online 2
 • Platformer
 • První hry hráče
 • PlayStation Vita
 • Bod a klikněte
 • Pokemon se spojí
 • PS3
 • PS4
 • PS5
 • Psyonix
 • Závodění
 • Respawn Entertainment
 • Riot Games
 • Raketová liga
 • RPG
 • Runescape
 • Sega
 • Sega pobavení Evropa
 • Sega Japan
 • Střelec
 • Boční pohled
 • Simulace
 • Jeden hráč
 • Spelunky
 • Splitgate
 • Sportovní
 • Strategie
 • Strategie: Strategie založená na tahu
 • Týmová pevnost 2
 • Tencent hry
 • Text
 • Společnost Pokemon
 • Třetí osoba
 • Timi Studio Group
 • Valoranta
 • Ventil
 • Valve Corporation
 • Software ventilu
 • Virtuální realita
 • Vizuální román a datování
 • Válečná bouře
 • Warner Bros. Hry
 • Xbox 360
 • Xbox One
 • Xbox Series X/S

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Kelseyova vášeň pro hraní začala s rezidentním zlem a od té doby je poměrně obtížné přimět je, aby zavřeli horor o hororových hrách. Když nevyhovují nové strachy nebo dopochlovují zrušení tichých kopců, často je lze najít nad roztomilým Pokémonem a Kirbym nebo být velmi průměrný ve hrách FPS.

Logo VG247

Kupte si naše trička, jo

Jsou mnohem stylovější než váš průměrný web videoher.

VG247 Merch

VG247 je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společností Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.