25 nejlepších hororových her pro hraní na Steam, 5 nejlepších hororových her na Steam (září 2023).

5 nejlepších hororových her na Steam (září 2023)

Ale zde nenajdete žádné boje; Místo toho se musíte skrýt a být chytří, abyste přežili. Pokaždé, když potkáte stvoření, musíte přijít na to, zda běžet nebo skrýt. Díky tomu se hra cítí opravdu intenzivní a udržuje vás na okraji vašeho sedadla. Vždy vás zajímá, jaký je nejlepší tah, a pokud uděláte chybu, mohl by to být pro vás konec. Všechny tyto věci dělají Soma Jedna z nejlepších hororových her na Steam. Je to víc než jen skokové strach; Je to hra, která s vámi zůstává dlouho poté, co jste přestali hrát.

Nejlepší hororové hry na Steam

Na Steam jsou spoustu dobrých hororových her, ale které hry stojí za to koupit? Tento seznam se snaží odpovědět na tuto otázku tím, že právě teď hodnotí nejlepší dostupné hororové hry. Vypadá to, že vývojáři v těchto dnech dělají hodně děsivých her, což je teoreticky skvělé, ale také ztěžuje nalezení nejoblíbenějších her, které Steam nabízí nabídnout. Co si myslíte, že jsou 10 nejlepších nejlepších hororových her v obchodě?

Níže najdete seznam hodnocení toho, co ostatní hráči považují za nejděsivější hororové hry na Steam, včetně populárních nezávislých hororových her, jako je Amnesia: The Dark Descent, stejně jako super populární tituly jako Left 4 Dead 2, Resident Evil 4, a fasmofobie . Jednou z novějších hororových her na Steam je Observer, Cyberpunk hororová hra, která se s vaší hlavou pohrává řadou hádanek a bláznivých flashbacků. A pokud hledáte bezplatné parní hororové hry, uzemnění je solidní volba.

Hlasujte na nejlepších hororových hrách PC, které měly vlasy na krku, a hlasujte všechny chlápky.

5 nejlepších hororových her na Steam (září 2023)

Nejlepší hororové hry na Steam 2023

Hororové hry jsou o děsivých překvapeních a strašidelných příbězích. Tento žánr byl neustále oblíbený a přitahoval hráče do příběhů o chlazení páteře, které probudily naše prvotní obavy. Mohou vám dát skutečné vyděšení, i když jen sedíte doma. A pára má spoustu těchto strašidelných titulů. Některé jsou tiché a strašidelné, zatímco jiné by vás mohly přimět vyskočit ze židle. S tolika dostupnými možnostmi, jak najdete ty nejlepší? Prohlédli jsme se seznamem a našli pro vás nejlepší hororové hry. Pokud máte rádi dobré vyděšení a chcete vědět, které hry jsou nejvíce chladivé, prostě čtěte.

5. SCP: Secret Laboratory

Oficiální přívěs Megapatch II | SCP: Secret Laboratory

Zahájení našeho seznamu nejlepších hororových her na Steam je SCP: Secret Laboratory. Tato hra není jako vaše obvyklé hororové hry; Je to multiplayer, což znamená, že hrajete s ostatními lidmi v reálném čase. Mohl byste být vědcem, strážcem nebo dokonce jedním z strašidelných stvoření SCP a každá role má své vlastní cíle. Pokaždé, když hrajete, je to nové dobrodružství plné zvratů a otáček. Přežití je hlavním cílem, ale není to snadné. Existují různé skupiny, z nichž každá se snaží dělat vlastní věc. Hra je zasazena do strašidelné laboratoře, kde jsou děsivé věci uzamčeny. V závislosti na roli, kterou získáte, se možná pokusíte uniknout laboratoři, pomoci ostatním dostat se ven nebo dokonce hrát jako jeden z děsivých tvorů!

V této hře se nejen vyhýbáte příšerám; Také se zabýváte tvrdými volbami, díky nimž si myslíte. Také existují věci jako elektrické brány, které vás mohou zapnout do prachu a dokonce i hrozbu jaderného exploze. Musíte tedy sledovat svůj krok, když pobíháte a snažíte se dokončit své cíle. Jeden špatný tah a může to být hra. A protože hrajete s jinými lidmi a každý má různé role a cíle, žádné dvě hry nejsou stejné.

4. Uniknout do zákulisí

Útěk z zákulisí | Přívěs 4k

Až příští v našem seznamu nejlepších hororových her na Steam, máme Uniknout do zákulisí. Tato hra je nutností, pokud se vám líbí spojovat se s přáteli, abyste porazili strašidelné výzvy. V této hře jste se vy a tři přátelé putovali po nekonečných bludišti podobných pokojích. Tyto pokoje mohou vypadat obyčejně, ale jsou plné skrytých nebezpečí. Hra vypadá skutečná, ale nemá příliš mnoho tlačítek nebo nabídek, aby vás odvrátila. Jsou to malé detaily, díky nimž je tato hra tak strašidelná. Bzučení světel nad hlavou, obyčejné stěny a jediné zvuky, které uslyšíte, jsou kroky. Všechny tito budují pocit hrůzy, který s vámi zůstane při hraní.

Týmová práce je v této hře velmi důležitá. Můžete hrát až se čtyřmi přáteli, ale buďte opatrní. Možná se ocitnete sami v úplně jiné části bludiště. Cílem je najít cestu ven, ale každý hráč musí pro tým vyhrát. Hra má chatovací funkci, takže můžete mluvit se svými spoluhráči, ale používat ji moudře. Monstra ve hře vás také slyší! Když už mluvíme o příšerách, má tato hra 12 různých děsivých entit. Každý z nich působí svým strašidelným způsobem a budete muset rychle přijít na to, jak se jim vyhnout. Pokud tedy hledáte hru, která vás udržuje na hraně a funguje nejlépe, když hrajete s přáteli, Uniknout do zákulisí Rozhodně stojí za to se odhlásit.

3. Outlast 2

Outlast 2 – spuštění přívěsu | PS4

Představte si, že jste ztratili na strašidelném místě v severní Arizoně. To je to, co se stane v Outlast 2. Hrajete jako Blake Langermann, reportér hledající jeho ženu. Ale místo toho, abyste ji snadno našli, narazíte na strašidelnou vesnici s podivným přesvědčením. Každý krok, který berete, se cítí nebezpečný, jako by vás něco vždy sledovalo. Používáte kameru k vidění ve tmě, ale baterie netrvá dlouho. Temnota, podivné zvuky a dokonce i děsivější ticho dělají hraní této hry nervozitou.

Příběh v Outlast 2 je opravdu uchopení. Ponoří se hluboko do strašidelných náboženských myšlenek. Nejde jen o strach; Také vás to nutí myslet. Hra vám nedává zbraně ani nástroje. Místo toho se musíte skrýt, běžet a myslet rychle. Každá část Outlast 2 Cítíte se napjatý. Běží z nebezpečí, skrývání se ve stínu a pokusu o vyřešení tajemství udrží vaše srdce závody. Celkově, pokud chcete hru, která je děsivá a náročná, je to skvělý výběr.

2. Soma

SOMA – spouštěcí přívěs | PS4

Sledování na našem seznamu je Soma, Hra, která posouvá hrůzu na novou úroveň tím, že vás hluboce přemýšlíte. Hra se děje v podvodní základně a nemáte tušení, proč jste tam. Je to prázdné a strašidelné a uslyšíte podivné zvuky a uvidíte stíny, díky nimž je místo ještě děsivější. Když procházíte rezavými chodbami a uvidíte podivné stvoření, začnete o těchto otázkách stále více přemýšlet.

Ale zde nenajdete žádné boje; Místo toho se musíte skrýt a být chytří, abyste přežili. Pokaždé, když potkáte stvoření, musíte přijít na to, zda běžet nebo skrýt. Díky tomu se hra cítí opravdu intenzivní a udržuje vás na okraji vašeho sedadla. Vždy vás zajímá, jaký je nejlepší tah, a pokud uděláte chybu, mohl by to být pro vás konec. Všechny tyto věci dělají Soma Jedna z nejlepších hororových her na Steam. Je to víc než jen skokové strach; Je to hra, která s vámi zůstává dlouho poté, co jste přestali hrát.

1. Texaský masakr motorovou pilou

Texas Chain Saw Massacre – Datum vydání odhalit přívěs

Texaský masakr motorovou pilou Vezme korunu pro nejlepší hororovou hru na Steam. Je to hra, která vás staví přímo uprostřed slavného hororového filmu z roku 1974. Můžete hrát buď jako jeden z členů rodiny Scary Slaughter, nebo jako jeden z lidí, kteří se jim snaží uniknout. Hra je intenzivní a opravdu vás nutí cítit se, jako byste byli součástí filmu, běhu o svůj život na venkově Texan.

Pokud hrajete jako jeden z lidí, kteří se snaží uniknout, musíte být chytří a záludní. Hra vám dává místa, kde se můžete skrývat a nástroje, které vám pomohou dostat se pryč. Budete cítit své srdce bušící, když se snažíte najít tyto užitečné položky a zároveň se vyhnete chycením. Na druhou stranu je hraní jako člen rodiny jatek stejně intenzivní, ale jinak. Budete muset rychle přemýšlet a použít své instinkty, než se dostanou, než se dostanou pryč. Celkově vzato, hra je divoká jízda, ať už děláte pronásledování nebo se snažíte vyhnout se chycení.

Jaký je váš pohled na náš seznam? Existují nějaké další tituly na páře, které vám daly stejnou úroveň vzrušení a napětí? Dejte nám vědět své myšlenky na naše společenství zde.

Amar je herní milovník a spisovatel obsahu na volné noze. Jako zkušený spisovatel herního obsahu je vždy aktuální s nejnovějšími trendy v oblasti herního průmyslu. Když není zaneprázdněn tvorbou přesvědčivých herních článků, najdete ho, jak dominuje virtuálnímu světu jako zkušeného hráče.