25 nejlepších online her, které se dnes hrají | GamesRadar, 25 nejlepších prohlížečů, které musíte vyzkoušet v roce 2023 | Prodigy vzdělání

25 nejlepších her pro prohlížeče, které musíte vyzkoušet v roce 2023

Contents

Na tomto seznamu je několik her, které lze popsat jako definitivní článek – jeden příklad žánru, který stojí vysoký – a nikde není to pravdivější než s League of Legends. Je to archetyp MOBA, svět bijící esport a inspirace pro celý vesmír spin-off. Vyberte si šampiona, vyberte si jízdní pruh, vyberte si jed a máte na to – vy a váš tým musíte najít způsob, jak prosadit opoziční tým na jejich základnu. Zní to dostatečně jednoduše, ale 13 let vývoje strategie, upgradů a záplat znamená, že zatímco League of Legends je stejně přístupná jako kdykoli, hloubka konkurenční hry na vysoké úrovni je pozoruhodná.

25 nejlepších online her, které se dnes hrají

Nejlepší online hry Fortnite

Hledáte něco nového pro hraní se svými přáteli? Pak jste přišli na správné místo, protože náš seznam nejlepších online her je ideální pro malou přátelskou konkurenci a spolupráci. Ať už hledáte společenský prostor, ve kterém se můžete setkat, nebo některé z nejlepších her pro více hráčů, které vaše dovednosti zkouší, je tu něco pro každého.

Od zábavných her pro celou rodinu, jako je mezi námi, po Fortnite až po konkurenceschopnější zkušenosti, které vás přimějí hádat o poměry K/D, jako jsou Halo Infinite a Call of Duty: Warzone, to jsou opravdu některé z nejlepších online her, které můžete hrát dnes. Máme také konkrétní seznamy o nejlepších kooperačních hrách nebo nejlepších MMORPGS, pokud je to více vaše rychlost, ale jinak pokračujte ve čtení pro náš výběr 25 online her, které byste měli hrát ještě dnes.

25. League of Legends

Vývojář: Riot Games
Platforma: PC

Na tomto seznamu je několik her, které lze popsat jako definitivní článek – jeden příklad žánru, který stojí vysoký – a nikde není to pravdivější než s League of Legends. Je to archetyp MOBA, svět bijící esport a inspirace pro celý vesmír spin-off. Vyberte si šampiona, vyberte si jízdní pruh, vyberte si jed a máte na to – vy a váš tým musíte najít způsob, jak prosadit opoziční tým na jejich základnu. Zní to dostatečně jednoduše, ale 13 let vývoje strategie, upgradů a záplat znamená, že zatímco League of Legends je stejně přístupná jako kdykoli, hloubka konkurenční hry na vysoké úrovni je pozoruhodná.

PŘÍBUZNÝ: Nejlepší hry MOBA, od arény Valor po League of Legends

24. Valheim

Vývojář: Iron Gate Studio
Platforma: PC

Hry pro přežití jsou deset penny, nemůžete se pohybovat v obchodě Steam, aniž byste šlapali na další základní tvorbu, název shromažďování zdrojů. Ale Valheim vyniká ze smečky; Přibije základy žánru a iteruje tyto myšlenky chytře a výsledná zkušenost s časným přístupem je skutečně pozoruhodná. Všichni jsou přítomni mechanika přežití jádra a odpovídají za: sekání stromů, budování vaší základny, získávání jídla a zabíjení nasties. Ale Studios Developer Iron Gate Studios vynikala tím, že usnadnilo to, aby bylo možné pochopit, s vrstvami hloubky čekající pod ní. Kromě cíle jednoduchého přežití zahrnuje Valheim bitvy šéfů, díky čemuž se spolupracuje online hra k klíčovému zaměření; Získejte všechny své Vikingy co nejrušivěji, připravte se na tyto epické boje.

PŘÍBUZNÝ: Nejlepší hry na přežití, od Archa: přežití se vyvinulo na syny lesa

23. Valoranta

Vývojář: Riot Games
Platforma: PC

Vývojář League of Legends Riot Games aplikoval svůj pulzující a vzrušující charakterový ethos k tomuto trestu přesnému střelci první osoby. Výsledkem je pevně taktická týmová hra s nepatrným časem zabíjet, definovaný umělecký styl a hrdiny s mnoha postavami. Zapojení do konkurenčních her Valorant je vzrušující a budete potřebovat týmovou práci a komunikaci, abyste byli na místě, abyste je přežili – kola Valorantu mohou být často vyhrána nebo ztracena stupněm milisekundy a milimetrů. Není to nejpřístupnější FPS na tomto seznamu, ale pokud dokážete získat držadlo na Valorant, zjistíte, že není nic podobného.

22. Nebyla žádná mužská obloha

Vývojář: Ahoj hry
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Jeden z nejmlších skvělých videoher Fairy Tales, hra s problémovým startem, která se táhne bootstrapy a stává se lepším, než kdykoli si myslelo, že je to možné. Aktualizace po aktualizaci učinila žádnou lidskou oblohu neustále vynikajícím a překvapivým titulem. Průzkum a přežití vesmíru s přáteli v této krásné sci-fi ilustraci hry nyní existuje mnohem tradičnějším a uspokojivějším způsobem, což usnadňuje párty než kdy předtím na párty, postaví domovskou základnu a cestuje do společně. Nikdy nevíte, co tam zjistíte v procedurálně generovaných hvězdách oblohy bez člověka, ale sdílení objevů s přáteli činí zážitek skutečně nezapomenutelným.

21. Duha šest: obléhání

Vývojář: Ubisoft Montreal
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Rainbow Six Siege není pro slabé srdce, je napjaté a je to přesné, prasknutí hlavy kolem špatného rohu skončí váš zápas v žádném okamžiku, takže musíte být opatrní a musíte si být jisti. Obhajující tým dostane jednu minutu, aby nastavil obchod, namontoval svou obranu a naplánoval jejich taktiku, dokud se útočníci uvolní, aby za to všechno zaplatili. Ubisoft odvedl fantastickou práci na transformaci Rainbow Six na napjatý kulatý střelec PVP a zážitek, který dnes existuje. Jen málo dalších her je schopno odpovídat úrovni nervozity a napětí, které může šest obléhání Rainbow generovat.

20. DOTA 2

Vývojář: Ventil
Platforma: PC, Mac

Dota 2 může být deset let stará, ale je to jedna z nejpopulárnějších a nejlepších online her dodnes z nějakého důvodu. Jeho uspokojivá hraní smyčka vidí dva týmy soupeřů, kteří jdou hlavou k hlavě v bojové aréně-meets-věži ve stylu obrany taktické zúčtování. Je to také zdarma, což znamená, že získáte spoustu obsahu za skvělou cenu 0 $. Dota 2 je široce považována za jednu z nejlepších venku venku venku venku série Half Life. čas.

19. Monster Hunter World

Vývojář: Capcom
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Capcom v tuto chvíli zasáhne bohatý úspěšný pruh a nikde to není zjevnější než ve slavném úspěchu Monster Hunter World, kooperativní akce RPG se silným zaměřením na získání lepšího a lepšího vybavení pro větší a Badder Beasts. Je tu prvotní vzrušení, jak se seskupit se svými přáteli, sledovat stopy začarovaného a nebezpečného monstru. Spokojenost se snižováním monstrózního nepřítele překonává pouze uspokojení nového kořisti, kterou jste získali, abyste mohli společně převzít další monstrum, společně.

18. Převařené 2

Vývojář: Team17
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch

Pro pár sladkých nevinných očí to vypadá, že Team17 vytvořil přátelské kooperační dobrodružství, ale být bezpochyby, převařená 2 je brutální test i nejbližších přátelství a rodinných skupin. Co se děje v kuchyni, zůstává v kuchyni. Budete na vás křičet a budete křičet na nejbližší a nejdražší – pravděpodobně o nedostatku nasekané cibule. Krabice může tvrdit, že převařená 2 je kooperační hra, která spolupracuje s vašimi dalšími kuchaři v různých restauracích, ale označíte moje slova: objeví se šéfkuchař. Někdo udělá více křičí než většina ostatních, a na tento druh věcí se v sociálních kruzích rychle nezapomene.

17. Raketová liga

Vývojář: Psyonix
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch

Perský záliv mezi čerstvým hráčem do Rocket League a veteránem Grizzled je na první pohled nepřekonatelný. Jeden bude přesunout své auto tam a zpět, aby se dotkl jako Austin Powers uvězněné v chodbě, druhý bude elegantně klouzat vzduchem, míč se dívá z nárazníku a majestátně se oblouká do branky. Ale ten rozdíl se brzy zmenšuje, hra nebo dvě dovnitř a základy budou dole, budete mít fotoaparát na výběr a zachytí tyto úhly. Může to chvíli trvat, než se naučíte létat. Pro hru s turbo podporujícími autami hrající fotbal je komunikace se svými spoluhráči zásadní a že komunikace se scvrkává na dvě základní linie. Aby bylo možné vyhrát hru Rocket League, musí někdo vždy zavolat „Zůstanu zpátky!„Nebo“ dostat se do středu!„Kromě toho můžete dělat to, co se ti líbí.

16. Mrtvý za denního světla

Vývojář: Chování interaktivní
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, iOS, Android

Čtyři versus jeden – to se zdá být nespravedlivé, ne? Dokud se neuvědomíme, že jeden je nemilosrdný vrah, který pracuje na příkaz zlovolné entity čistého zla a čtyři jsou spoustou vyděšených obětí s některými dovednostmi o opravě generátoru IFFY. Mrtvá za denního světla je asymetrická hra pro více hráčů, která obstála v testu času. Je snadné se dostat zahnutý, Ať už pronásledujete pozemky jako slavná ikona hororu, nebo se spojíte s jinými přeživšími, aby napravili generátory ve snaze o útěk. Evergreen titul na domovské stránce Twitch, mrtvý podle denního světla je stejně vzrušující sledovat, jak hraje, a stále roste, původní postavy i kravatu se slavnými hororovými franšízami se pravidelně přidávají, aby věci udržovaly čerstvé věci.

15. Mezi námi

Vývojář: Innersloth
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, iOS, Android

Jak dobrý jsi v lhaní? Můžete si všimnout rybí omluvy míle? To je to, na co mezi námi přichází. Hráči jsou náhodně vybráni, aby se stali podvodníkem, jehož cíle se přesouvají od dokončení zdravých čestných úkolů k mnohem nebezpečnějším; Sabotáž a vražda! Čisté zlato v srdci mezi námi je podezření, sociální drama, které se odehrává, když se věci začnou skutečné, když se těla začnou hromadit. Může skutečná posádka spatřit podvodníky dříve, než bude příliš pozdě, budou stačit lži a rychle vylepšené příběhy, aby oklamaly vaše přátele, nebo vědí, jak najít, když lžete? Mezi námi není jen jedna z nejlepších kooperačních her pro celou rodinu, je to jedna z nejlepších online her s plným stop.

14. Super Smash Bros. Ultimátni

Vývojář: Nintendo
Platforma: Nintendo Switch

Dlouho předtím, než se Metaverse stal termínem ochranné známky, Nintendo rozbil své značky dohromady, aby s nimi bojoval. Od seznamu 12 exkluzivních postav Nintendo v originálu z roku 1999 po pobuřující 89 hratelných postav v roce 2018 Super Smash Bros. Ultimate z celého herního multiverse je to opravdu bezkonkurenční bojovník. Nintendo nám dal skutečně definitivní vydání Smash Bros. Zde – hudba, etapy, kostýmy, bojovníci a režimy jsou v hojnosti. Stejně jako to, že je to čistá party hra, Super Smash Bros. Ultimate se také stal populární konkurenční bojovou hrou – ukazuje, že za tím lesklým povrchem se skrývá hloubka. Bez ohledu na to, jak se na to díváte, Super Smash Bros. Ultimate je jednou z nejlepších bojových her všech dob.

13. Stardew Valley

Vývojář: Znepokojen
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch

Téměř všechny bohaté zkušenosti života existují v údolí Stardew; spánek, výsadba plodin, zabíjení netopýrů v jeskyni – to je všechno tam. A jak lepší strávit chvíle, kdy chcete jen něco neuvěřitelně chladu, než pozvat pár přátel na vaši farmu a mít krásný, pozitivní čas společně. Zdravé hry Chillout jsou jedinečným rohem online herního světa pro více hráčů a Stardew Valley je nejlepší ze všech. Sázky mohou být stejně vysoké nebo nízké, jak je chcete, a vybírat si od místa, kde zasadit své borůvky, na které Dagger zachrání váš život hluboko v jeskyni lebky. Stardew Valley možná spuštěno bez online multiplayeru, ale nyní je to základní součást kompozice zemědělství SIM.

12. Halo nekonečný

Vývojář: 343 průmyslových odvětví
Platforma: Xbox One, Xbox Series X, PC

Pokud se chystáte na kategoricky správnou věc ve hře Halo, musí to být pocit boje – jedinečný vzorec a dynamika, díky které je Halo… Svatozář. Naštěstí, dokonce i s problémovým spuštěním a neustále se rozvíjejícím a zlepšováním obsahu v potrubí, měl Developer 343 Industries tento jedinečný bojový pocit hned od prvního dne. Ať už si vybíráte z neomezeného chaosu velké týmové bitvy nebo z pevně zpochybněných objektivních režimů v hodnocené aréně, je něco nepopiratelného lezení online v halo nekonečné. S ohledem na své silné základy je to jeden zážitek zdarma, který je nyní skvělý a postupem času se bude zlepšovat pouze.

11. Apex legendy

Vývojář: Respawn Entertainment
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch

V přeplněném bitevním prostoru Royale vyniká Apex Legends, že prostě dělá tolik věcí správně, zasáhne rovnováhu mezi schopnostmi zábavných charakterů a zářivými vzory a prostě čestná skvělá střelecká mechanika. Pouze pro systém pingů, Respawn Entertainment zanechala nesmazatelnou značku na vzorci her Battle Royale. Schopnost spadnout do hry s týmem, bez mého obvyklého týmu, a neverbálně objasnit mé záměry se skutečně mění hra-jak je způsob, jakým tento systém pracuje ke zlepšení přístupnosti a dostupnosti v žánru. Apex Legends nadále prosperuje, takže uchopte dva největší fanoušky FPS ve vaší skupině přátel a již se připojte online.

10. Destiny 2

Vývojář: Bungie
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Přesun Destiny 2 na model bezplatného hry, který se neustále rozšiřuje sezónní aktualizace a prémiová expanze, umožnil Bungie rozšířit svého ambiciózního střelce sdíleného světa způsobem, který jsme si nikdy nemysleli k tomu, že se hra poprvé spustila v roce 2017 v roce 2017. Destiny 2, který dnes existuje, je ambiciózní a přesvědčivý zážitek FPS bez ohledu na vaše preference herního stylu-ať už sledujete složitý sci-fi pozemek, nebo jen v něm pro velké exploze a uspokojující střelbu první osoby. Vytáhněte své přátele do skupiny Discord, ujistěte se, že se vaše plány vyrovnávají a omluvu se s blízkými-Destiny 2 má schopnost ovládnout svůj volný čas, zejména když začnete připravovat na zatyky, nájezdy a koupelnou v krvi to je kelímek.

9. GTA online

Vývojář: Rockstar North
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Dokonce i v těchto pokročilých letech pro GTA Online nezapomeňte na tuto hru spuštěnou na Xbox 360, PS3 a PC v roce 2013. Téměř o deset let později a svět San Andreas a možnosti příběhů, které mají být vyprávěny v jeho ulicích, jsou stále úžasné. Rockstar vytvořila divoce kumperativní online zážitek v GTA Online, který umožní vaší fantazii běžet divokou. Máte fantastické přihlášení a děláte nějakou zbraň, zřídíte malou říši plevele, nebo si veškerou heisty s posádkou přátel, aby sundal banku nebo kasino? Můžete být vše, co se vám líbí v GTA Online, i když sice, co se vám líbí, bude muset zahrnovat určitou úroveň zločinu, ale no tak, vodítko je v titulu.

8. Forza Horizon 5

Vývojář: Hry na hřišti
Platforma: Xbox One, Xbox Series X, PC

Ano, existují přesnější simulátory automobilů, možná věřící fyzice skutečného světa, ale hry na hřišti opět upřednostňovaly posuvné, sklouznutí a vzdušné vzrušení ve své poslední splátce do série Forza Horizon série. Připojení online hry ve Forza Horizon 5, ať už jde o vyhrazený herní režim nebo jen bičování o krásném mexickém otevřeném světě, je téměř zaručeno, že vytvoří úsměv nebo dva. Forza Horizon 5 se nestydí o házení obsahu na vás, s odemknutí auta a měny ve hře přicházející na vás rychle, což znamená.

7. Minecraft

Vývojář: Mojang
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, iOS, Android

Zatímco Mojang tvrdě pracuje, rozšiřuje vesmír Minecraft s jeho tituly pro více hráčů – Minecraft Dungeons v roce 2020 a Minecraft Legends nastaven na vydání v roce 2023 – původní hlavní název stále tvrdí na tomto seznamu pro jeho čistotu a přístupnost. Hráči mohou přejít z budování základních čtyř stěn a střešního úkrytu, aby zabránili pavoukům, aby šli dolů po králičí díře na YouTube a vyhledali nápady na obvod Redstone za několik hodin. Je to klišé říci, ale limit Minecraft je skutečně představivost hráče, něco, co je exponenciálně zkomplikováno, jakmile se přihlásíte do online relace s přáteli. Pokud nezačnete otevřenou hru s otázkou „Takže, co dnes stavíme?„Děláš to špatně!

6. Moře zlodějů

Vývojář: Vzácný
Platforma: Xbox One, Xbox Series X, PC

Vzácné je určitě plavba s větrem na zádech a neustále dodává nové cesty na volném moři pro hráče zlodějů Sea of ​​Thieves. V návaznosti na spolupráci s Disneyem v životě piráta jsou pravidelně představeny další dobrodružství a vysoké příběhy. Hraní moře zlodějů je opravdu jedinečný zážitek, zejména tak s posádkou loajálních mořských psů vedle vás, sledováním na obzoru, prohledávání konkurenčních posádek, které se zdokonalují, nebo zoufale plaví. Ať už riskujete sólovou hru v nebezpečných vždy na vodě nebo se spojujete s přáteli-hádejte se o tom, zda byste měli na tomto ostrově ukotvit kotvu, abyste hledali více bohatství, nebo si vytvoříte linii do nejbližšího přístavu pro bezpečnost-opravdu tam je něco pro všechny v moři zlodějů.

5. Diablo 4

Vývojář: Vánice
Platformy: PC, PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One

Démonický dungeon-řezač Diablo 4 je nejnovější kapitola v řadě Blizzard s vysokým oktanem RPG a je větší a lepší než kdy jindy. S Queen of Hell v akci jsme za úkol položit odpad na všechny druhy pekelných obyvatel, když jsme pronikli a procházeli naši cestu skrz nesčetné komory Diablo 4. Ať už jste nekromancer nebo čaroděj, tento online zážitek z shora dolů vám umožňuje přizpůsobit vaši sestavu tak, aby hrál a zabil, a to však je za vhodné, a tato flexibilita je jen jedním z důvodů, proč je to právě jedna z našich nejlepších online her právě teď.

4. Call of Duty: Warzone

Vývojář: Infinity Ward, Raven Software
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X

Když obdržím text, dotazuji, jestli mám ráda nějakou Call of Duty, vím, co to ve skutečnosti znamená. Ptáme se, jestli chci spadnout do Call of Duty Warzone, přičemž bitva Royale dlouho zatmění tradiční zážitek pro více hráčů. Warzone se inspiroval Battle Royals, který přišel před ním, spolu s podpisovou vysokorychlostní mechanikou střelby a skutečně doručila. Infinity Ward vyřezával jedinečný prostor ve Warzone, pomocí kapek naložení, aby vám umožnil přístup k vlastním zbraním a výhodám, a Gulag vám dává šanci 1v1 v dalším životě – to vše způsobuje neuvěřitelně přesvědčivý zážitek. Warzone se v posledních dvou letech výrazně změnil, ale mezi hlavní bitvou Royale a rychlejší nabídkou oživení se stala bezkonkurenční a konkurenční zážitek pro více hráčů.

3. Podzim

Vývojář: Mediatonic
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, iOS, Android

Chaos není na podzim kluci, což je rychlá oheň s oheň barevných knockout her, ale jen aby se ujistil, že kvóta chaosu zůstává na absolutním vrcholu, krok k volnému hraní, uvolnění verzí Xbox a Nintendo Switch Version, jako stejně jako přidání úplného křížového a křížového projevu zaručuje, že ty malé fazole budou dál padat. MediaTonic vytvořila radostnou, veselou bitvu-royale, a přestože na konci může být jen jeden fazole, která drží korunu, všichni tam mají naprosto krásný čas. Ať už se valíte online sólo nebo skákáte s přáteli, je tu něco nepopiratelně zábava O Fall Guys: Prezentace a hra Ultimate Knockout, která by neměla být ignorována.

2. Mario Kart 8: Deluxe

Vývojář: Nintendo
Platforma: Nintendo Switch

Podívej, nebudu tě urazit tím, že vám popisuji Mario Kart 8 Deluxe Mario Kart – před tím jen lepší a více obsah než jakákoli splátka do série. I když je pravda, že existuje několik předchozích titulů Mario Kart, které jsou schopny vyvolat ve vašem srdci teplou záři jako osobní favorit. Nepřítoml se s přidáním 16 skladeb, když Mario Kart 8 na Wiiu měl pro uvolnění přepínače své luxusní lízání barvy, dalších 48 skladeb přichází jako součást balení Booster Course před koncem roku 2023, čímž přináší nabídku na neuvěřitelných 96 stopy! Brzy na banány a modré skořápky nebudeme brzy.

1. Fortnite

Vývojář: Epické hry
Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch, iOS, Android

Fortnite je s námi více než pět let, ale v této relativně krátké době se stal součástí nábytku. Každý slyšel o Fortnite, moje máma slyšela o Fortnite, takže víme, že je to něco velkého. Vzhledem k jeho velikosti by vám mohlo být odpuštěno, že by si mysleli, že by se epické hry usadily na jejich vítězném vzorci, ale v této 100-hráčové bitvě Royale se neustále objevují nová mechanika, nové položky a nové úkoly a je to tak prosperující. Původním jedinečným prodejním bodem Fortnite byla stavba pevností, je to přímo ve jménu; Ti, kteří byli rychle na losování, mohli postavit komplikované struktury, aby poskytli okamžité krytí. Fortnite však nyní protlačil tyto hranice, s dostupným seznamem skladeb s nulovým sestavení. Fortnite se stále vyvíjí jako hra a transformuje se jako platforma a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co tato fantastická online hra dělá další.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

25 nejlepších her pro prohlížeče, které musíte vyzkoušet v roce 2023

Dívka na notebooku hraje některé z nejlepších her prohlížeče

Je to všechno zábavné a hry, dokud někdo, dobře, neodstraní zábavu a hry. Ano, dokonce i Nejlepší hry prohlížeče může být někdy sání.

Ale při sestavování tohoto seznamu nás několik citací přimělo přemýšlet o výhodách her prohlížeče (a her obecně). I ty, které se zdají zbytečné.

Hraním her můžete uměle urychlit svou křivku učení a vyvinout ten správný druh myšlenkových procesů –
Nate Silver, Americký statistik a spisovatel

Hry vám dávají šanci vyniknout, a pokud hrajete v dobré společnosti, vám to ani nevadí, pokud jste prohráli, protože jste měli v průběhu hry potěšení z společnosti –
Gary Gygax, Americký herní návrhář a autor

Docela přesvědčivé citace. Takže trávení času hraním her nemůže být Všechno Špatné, správně?

V tomto seznamu nejlepších her pro prohlížeče najdete zábavu pro všechny, od klasických restartů po čerstvé nové tituly. I když ne všechny z nich jsou hry pro prohlížeče zdarma, většina z nich má pro hráče bezplatnou verzi z jejich webového prohlížeče.

Jaké jsou nejlepší hry prohlížeče?

Přejděte dolů a zjistěte to!

1. Prodigy matematika

Hrajte prodigy matematickou hru, kde můžete zachránit domácí mazlíčky hraní se svými přáteli a bitevními epickými šéfy

Prodigy Math je hyper-zapojení MMORPG inspirované fantasy (masivně multiplayerová hra na hraní rolí) s miliony hráčů. Je odhodlána pomáhat zlepšovat matematické dovednosti a důvěru dětí.

Jako mladý čaroděj procházíte světy zázraků konkurenčních epických úkolů a bojujících šéfů! Chcete -li vyhrát, musíte odpovědět na sady otázek, které se přizpůsobují vaší matematické úrovni. S každou bitvou se váš průvodce pohybuje blíže a blíž k odemknutí nekonečné magie a tajemství.

2. Elektrické vedení.io

Hra prohlížeče Powerline.io

Pamatujte, že hrajete Had na nezničitelném telefonu Nokia? V této verzi nejste jen neonový had – soutěžíte s dalšími neonovými hady o nadvládu. Tato vzrušující hraní z něj dělá skutečnou pochoutku pro děti, které milují nějakou konkurenci!

Paprsek přes pole k jídlu kostek, které se objevují, když jiný had zemře a roste déle. Ale narazíte na jiné hady, jinak se změníte na kostky a musíte respawn ve své původní velikosti.

Pokud chcete získat rychlost, sklouzněte vedle ostatních neonových hadů. To způsobuje elektrické impulsy, které vám dávají rychlost, kterou můžete použít k nucení ostatních hadů, aby se vklouzli vy!

3. Runescape

Hra na prohlížeči runescape

V lednu 2001 vydal vývojář Jagex Runescape, point-and-click mmorpg zasazený do obrovské, středověké fantasy říše Gielinor. Zúčastněte se více než 200 úkolů, zatímco prozkoumáte svět plný různých závodů a cechů, které hledají moc.

Můžete si vybrat typy dovedností, ve kterých chcete trénovat: Boj, řemeslníci, shromažďování, podpora a elita. Jak se zvýšíte, vaše dovednosti se stanou pokročilejšími, což vám nakonec pomůže dokončit vaše úkoly.

Prodigy matematická ilustrace

Čeká magické dobrodružství vašeho dítěte!

Inspirujte své dítě, aby milovalo učení matematiky s matematikou zázračné. Sledujte, jak vrhají kouzla, chytí domácí mazlíčky a úplné úkoly – to vše při budování klíčových matematických dovedností!

4. Nobrakes.io

Žádná hra pro prohlížeč brzdy

Jednoduše použijte klíče od šipek k řízení a jste pryč na závody! Nobrakes.IO je závodní hra pro více hráčů, kde dosáhnete kontrolních bodů, abyste získali konkurenční výhodu s poháněním, které zvyšují vaši rychlost nebo zpomalují ostatní.

Zní to jednoduše, správně? Ano, dokud si neuvědomíte, že tento závod není konvenční. Pokud jste například v blízkosti přední linie, mohou se za vámi objevit kontrolní body. Takže musíte být na cokoli připraveni!

Tuto hru pro prohlížeč pro více hráčů můžete hrát na svém počítači nebo jako mobilní hru v obchodech Apple nebo Android App Stores.

5. Prohlížeč

Hra prohlížeče prohlížeče

Tato hra prohlížeče vás zve, abyste z vašeho prohlížeče prozkoumali digitální svět. Vstupte do bot mladého válečníka při hledání přátel, dobrodružství a pokladu.

Ať už porazíte nepřátele sami nebo jako večírek, je na vás. Ale nezapomeňte sbírat kořist, když to uděláte! Zavede vás daleko v prohlížeči.

6. Všichni editují

Všichni upravují hru prohlížeče

Podnikatel a vývojář Chris Benjaminsen vytvořil tuto hru na platformu pro více hráčů v reálném čase. Ale hráči jsou ti, kteří mohou budovat úrovně pro ostatní, aby se pokusili dokončit.

Přestože nekonkurujete přímo s jinými hráči, jsou to ve hře.

Vzhledem k tomu, že „každý úpravy“, tato jedinečná hra prohlížeče dává hráčům dvě možnosti: 1) Hrajte hru nebo 2) hrajte s hra.

7. AdventureQuest

Hra pro prohlížeč dobrodružství

AdventureQuest je RPG pro jednoho hráče, kde vytvoříte postavu, vyberete třídu a bojujete proti hordám monster. V závislosti na vaší osobnosti se můžete rozhodnout, že budete ninja, čaroděj, bojovník, Rogue nebo Paladin (abychom jmenovali jen několik).

Svět AdventureQuest je naplněn magickými silami, stovkami položek a více než 700 monster. Účastnit se desítek úkolů! Čím více vyhrajete, tím silnější je vaše postava a čím více postupujete.

8. Pokémon Showdown

Hra prohlížeče Pokemon Showdown

Děti i dospělí milují tento online bojový simulátor. Je to jako hrát videohry Pokémon, aniž byste museli pracovat. Žádné čekání na odpočinek nebo na úrovni nahoru – prostě skočíte přímo do bitvy.

Pokud máte přednost pro Pokémona, můžete vytvořit vlastní tým. Místo cíle „chytit je všechny“, nyní můžete porazit všechny!

9. Neopety

Hra prohlížeče Neopets

V listopadu 1999 vydali herní návrháři Adam a Donna Powell pravděpodobně jednu z nejlepších her pro prohlížeče: Neopets. Neopets je virtuální webová stránka, kde hráči mohou vlastnit virtuální domácí mazlíčky a starat se o ně pomocí NeoCash.

O 20 let později stále existuje Neopets a je aktivní díky svým milovaným událostem, deníkům, přizpůsobení domácích zvířat a komunitě.

10. Gartic.io

Hra gartic.io prohlížeče

Nezapomeňte si hrát pictionary nebo něco nakreslit? Podobně jako v těchto hrách můžete shrnout gartic.io ve třech slovech: nakreslete, hádejte, vyhrajte. V této online kreslení může hrát až 10 lidí.

Na začátku každého kola jeden člověk náhodně nakreslí slovo a nakreslí, zatímco všichni ostatní se musí pokusit a uhodnout slovo správně.

11. Pohybovat se klouzavě.io

Hra prohlížeče Slither.io

Skočte do skluzu.io, nová a vylepšená hadí hra, s miliony hráčů po celém světě! Jak pravděpodobně víte, cílem je stát se nejdelším hadem dne. Jediné, co musíte udělat pro růst.

Pokud nakonec tento den porušíte záznam pro největší hada, musíte na obrazovce nechat zprávu pro každého, kdo hraje, aby viděli!

12. ISLEWARD

Hra na prohlížeči ISLEWARD

Big Bad Waffle je vývojář hry za Iselewardem, Roguelike MMO, který vás upustí do města Strathford. („Roguelike“ je subgenr videohra na hraní rolí charakterizovaným procházením dungeonu.)

Strathford je místo, kde si můžete vytvořit vlastní párty, naučit se, jak se vyrovnat a prozkoumat různé ostrovy. Společně nebo sami zjistíte, že děláte dungeon procházení při hledání kořisti.

13. Geogussr

Game prohlížeče Geoguessr

Vydejte se na výlet po celém světě a navštivte vzdálená místa s Geoguesrem. V této hře geografické prohlížeče jste umístěni na pololetním místě a musíte zjistit, kde jste na světě. Ale můžete použít pouze viditelné stopy „Street View“ k informování o svých odhadech!

Až budete připraveni uhodnout, umístíte na mapu značku polohy. Na základě přesnosti vašeho odhadu vám Geoguessr dá body na stupnici od nuly (přímý opak toho, kde skutečně jste) až 5000 (do 150 metrů od vaší skutečné polohy).

14. Frogger Classic

Hra s klasickým prohlížečem Frogger

Tato klasická arkádová hra sahá zpět do roku 1981. Hraje se jako žába, vaším cílem je dostat se z jedné strany silnice a řeky na druhou – to vše, zatímco auta, nákladní vozidla, protokoly, želvy a další překážky se pohybují vodorovně po obrazovce.

V závislosti na nastavení může úroveň začít se třemi, pěti nebo sedmi životy (nebo v tomto případě, Žáby). Chtějí postupovat? Úspěšně dostane všechny žáby bezpečně do svých domovů.

15. Spelunky HTML 5

Spelunky H T M L pět prohlížeč

Legendy hovoří o kolosální jeskyni, která se rozprostírá hluboko pod zemí, tak časem zkroucené, že se jeho pasáže posunují jako písek, pod nimiž leží … Jeskyně se říká, že je naplněna báječnými poklady, ale také neuvěřitelné nebezpečí!

Spelunky je hra pro prohlížeč Roguelike, která zahrnuje průzkum a lov jeskyně pro všechny poklady, který můžete najít. Co je na této hře tak úžasné, že pokaždé, když hrajete, je rozložení jeskyně jiné. Čím déle přežijete, tím hlouběji jdete a čím více pokladu najdete.

16. Rychle, kreslit s google

Tato online kresbní hra zpochybňuje hráče jiným způsobem! V této hře vám Google dává pouhých 20 sekund k nakreslení objektu, který zmiňují. Jak nakreslíte, AI Google uhodne, jaký je objekt.

A věděli jste, že je to také vědecký projekt? Na konci každé hry poté Google přidá vaše kresby do svého datového souboru s otevřeným zdrojovým kódem, který se používá k pomoci vývojářům a výzkumným pracovníkům zlepšit schopnosti strojového učení.

I když neexistuje žádný tlak na vyhrát, je to zábavná, bezstarostná hra, která vás povzbuzuje k přemýšlení na nohou.

17. Apple Worm

Hra na prohlížeč Apple Worm

Pokud si myslíte, že Flappy Bird byl frustrující, musíte vyzkoušet červ Apple. Cílem je přimět svého červa, aby jedl jablka a dosáhl portálů, aniž by se uvízl v překážkách nebo spadl z úrovně.

Zní to jednoduše, ale úrovně jsou při postupu složitější. Myslíš, že můžete pomoci červu jíst jablko ve všech 30 úrovních?

18. Nejtěžší hra na světě

Hra na prohlížeč her na světě

Podle tvůrce hry Stephen Critioph: „Toto je nejtěžší hra na světě. Zaručuji vám, že je těžší než jakákoli hra, kterou jste kdy hráli, nebo kdy bude hrát.“

V této hře jste červený čtverec, který se musí dostat z bodu A do bodu B při sběru žlutých kruhů podél cesty. S každou úrovní, kterou projdete (pokud je můžete vůbec projít), jsou těžší a těžší.

19. Hexar.io

Hra hexar.io prohlížeč

Kreslení inspirace z hada a sklouznutí.IO, Hexar.IO je hra pro více hráčů zdarma. Vaším úkolem je dobýt a udržovat co nejvíce hexagonálních území. Ale jiní se snaží udělat totéž, takže se nechodte příliš daleko od svého území, jinak byste to mohli ztratit.

Měli byste se také vyhnout zasažení hlavy svého soupeře, protože to může mít za následek znovu se začít rozšiřovat znovu – a je tu jen tolik mapového prostoru. Nezapomeňte sbírat zelené kruhy, abyste získali rychlost!

20. Hra vrtulníku

Hra prohlížeče vrtulníku

K uzavření, tady je klasika, která může skončit triumfem nebo zuřivostí. Cílem hry vrtulníku je letět vrtulníkem co nejvíce, aniž byste narazili na podlahu, strop nebo překážky.

Bez ohledu na to, jak daleko jste přeletěli, pokud havarujete, začnete znovu – od začátku. Máte mistrovskou kontrolu a trpělivost k létání nejvzdálenější?

21. Line Rider

Line Rider, hra založená na prohlížeči

Line Rider je hra s karanténou, která vás povzbuzuje k kreativně a bavilo se s nějakou základní fyzikou. K dispozici v mnoha prohlížečích, jako je Chrome, tato hra vám umožňuje nakreslit čáry, že hlavní postava, Bosh, se sklouzne na jeho saně, jakmile stisknete hru. Kreativně přemýšlejte o tom, kam chcete umístit linky, pokud má Bosh dostatečnou dynamiku, může se dokonce sklouznout nahoru. Buďte však opatrní, pokud upadne, budete muset začít znovu.

22. Wordle

Wordle, hra prohlížeče se zaměřuje na hádání slov

Tato hra založená na prohlížeči vzala svět bouří v roce 2022. Vydáno jako projekt PET, Wordle hrál přes miliony hráčů po celém světě-je to dokonce inspirováno podobné spin-off (viz jeden níže).

Wordle je jednoduchá hra, kterou si můžete vyzvednout, ale budete se chtít ujistit. Máte šest pokusů uhodnout slovo dne. Je to skvělá volba, pokud hledáte rychlou přestávku mozku online.

Mnoho pravidelných hráčů přišlo s vlastními strategiemi. Někteří se snaží identifikovat všechny možné samohlásky, zatímco jiní se snaží nejprve eliminovat běžné kombinace dopisů.

23. Sloup

Heardle, hudební hra od Spotify

Stejně jako Wordle to přináší pro hráče stejnou každodenní výzvu. Ale přichází s twistem, místo toho, abyste hádali slovo, hádáte píseň.

Místo odstranění dopisů ve vašich odhadech získáte krátké úryvky písně, které vám pomohou uhodnout odpověď. Nyní je vlastněna Spotify, Heardle je ideální pro hudebního fanouška a každý týden se hraje široká škála písní.

24. Qwop

QWOP, hra prohlížeče zaměřená na spuštění a psaní

QWOP je neobvyklá, náročná hra, která opravdu testuje vaše dovednosti klávesnice.

V této hře je vaším úkolem, aby se sportovec na obrazovce provozoval na olympiádě 100 metrů závod. Twist je to, že může použít pouze klíče Q a W k ovládání stehen a O a P Keys k ovládání jejich telat. Je vesele obtížné napravit to, ale někteří hráči to vypracovali!

25. Prodigy English

Pokud máte dítě, které miluje hry s karanténou, je pro ně perfektní pro zázrak.

V této nové hře založené na prohlížeči vytvářejí hráči vlastní vesnici shromažďováním a shromažďováním zdrojů. S těmito zdroji jsou schopni vytvořit, stavět a navrhovat svůj dokonalý prostor. A jako bonus, děti, které hrají tuto hru.

Prodigy English se neustále aktualizuje s novým obsahem, jako je rybaření a nová mazlíčci! Rodiče se také mohou zapojit tím, že si vytvoříte účet rodičů a sledujete pokrok učení jejich dítěte.

Některé z nejlepších her pro prohlížeče, které právě zmeškaly naše Top 25

I když ne nejlepší z nejlepších Pokud jde o online hry, chtěli jsme dát výkřik některým z blízkých misů na našem seznamu.

  • Agario-Strategická hra, kde pohybujete „blob“ kolem hřiště a poté najdete pelety podobné jídlu k jídlu a pěstu. Jak rostete, můžete konzumovat další „kuličky“ a soutěžit s ostatními v bitvě o velikost.
  • Google Dino Run– Pravděpodobně jste viděli toto velikonoční vajíčko skryté na stránkách „bez internetu“ a chyb Google Chrome. Ovládáte běžící T-Rex a vyhýbáte se mnoha překážkám, které se objevují v tomto postranním skrorátu.
  • Catan Universe– Přehrajte tuto populární deskovou hru nebo karetní hru online prostřednictvím webového prohlížeče nebo mobilní aplikace. Hrajte proti přátelům nebo jako hra pro jednoho hráče proti soupeřům AI.
  • Tetris – Tato klasická logická hra vás opravdu nutí myslet na nohy. Tetris je skvělá hra prohlížeče pro děti, protože je povzbuzuje, aby pochopili, jak se tvary zapadají dohromady a je spousta zábavy! Zjistit, zda dokážou vyrobit žebříčku s vysokým skóre!
  • World -Podobně jako Geogussr, ale s formátem inspirovaným Wordle, tato hra pro prohlížeče žádá hráče, aby uhodli zemi na základě jejího tvaru. I když získáte pomoc z kompasu, který vám řekne, jak daleko je váš odhad od skutečné země, tato hra skutečně prozkoumá vaše dovednosti mapy světa!

„Skryté“ výhody nejlepších her pro prohlížeče

Chlapec a dívka před notebookem nadšená hraním nejlepších her pro prohlížeče

Může hrát nejlepší hry pro prohlížeče? Záleží na tom, kolik času strávíte před obrazovkou počítače hraním počítačových her.

To znamená, že tomu věřte nebo ne, seznam nejlepších her, které jste právě procházeli, může mít nějaké překvapivé výhody. Například:

  • Matematická hra Prodigy může studentům pomoci bavit se při praktikování matematiky zarovnané standardy
  • Pohybovat se klouzavě.IO a Hexar.IO může povzbudit strategické a kreativní myšlení
  • Nejtěžší hra na světě by vás mohla učinit z trpělivější osoby (nebo ne ��)
  • Červ Apple může zlepšit vaše dovednosti při řešení problémů, porozumění příčině a následku a prostorové uvažování

Hraní her pro prohlížeče nemusí být nutně promarněno čas. Ve skutečnosti mohou být prospěšné více způsoby než jedním – a to se vztahuje na děti a dospělí. Tak co říkáš? Pojďme hrát!

Připojte se k prodigy matematice pro přístup k bezplatným nástrojům učitelů které usnadňují zapojení a motivaci studentů. Zatímco studenti zkoumají svět plný epických úkolů, vzrušujících domácích mazlíčků a nových odměn, můžete posílat úkoly, shromažďovat informace a udržovat jejich učení na správné cestě.