25 nejlepších parních her, které můžete hrát hned teď Gamesradar, nejlepší Steam Games 2023 | Techradar

Nejlepší Steam Games 2023 – Stáhněte si nejlepší výběry pro PC

Contents

Mapy se také cítí neuvěřitelně husté a musíte je poznat, abyste našli místa, na nichž můžete oživit své spojence, což je životně důležitý nástroj pro družbu, který zdůrazňuje, že hrajete, stejně jako proti ostatním lidem. Nemůžeme však dostatečně zdůraznit, jak se však dobrý pohyb cítí, protože to je nejvyšší zájem o jakoukoli zběsilou bitvu Royale a žádná hra ji nezvládla jako vrchol.

25 nejlepších parních her, které můžete hrát hned teď

Nejlepší parní hry

Nejlepší parní hry vás přepraví do nových světů prostřednictvím zářícího portálu obrazovky vašeho počítače. Na počítačové herní platformě je k dispozici spousta nabídek výběru, ale naštěstí jsme pro vás vyřadili to nejlepší z parta, takže nemusíte. Na tomto seznamu najdete ty nejlepší hry Battle Royale smíchané s podobnými GTA 5, vizuálními romány ve stylu manga, Sims Management a další. Většina z těchto titulů se zdvojnásobí jako některé z nejlepších her, které hrají na notebooku, ať už vlastníte fantastický herní počítač. Je tu něco, co by vyhovovalo všem vkusům a náladám, takže pojďme skočit a podívat se na nejlepší parní hry, do kterých se právě teď skočíte.

Nejlepší parní hry

25. Persona 4 Golden

Vývojář: Atlus

Jeden z nejoblíbenějších JRPG všech dob, Persona 4 překvapil na Steam v roce 2020, což z něj činí jediný způsob, jak tuto hru hrát mimo vlastní vlastnit na kapesních počítačích Sony’s PlayStation Vita (nebo dokonce dříve, původní Persona 4 na PS2). Je to skvělý příklad toho, kolik pokroku japonských RPG na PC, a je to svědectví o tom, že JRPG jsou mnohem víc než Final Fantasy.

V Persona 4 Golden, Supernatural Elements, filozofický pohled do našich nejvnitřnějších touh se setkává s normálním středoškolským životem a thrillerem zločinu. To vše funguje nejen, ale také Persona 4 má postavy, které na vás a jeden z nejúžasnějších soundtracků ve všech hrách porostou. Pokud máte zájem o japonské RPG, je tento téměř nezasloutelný.

24. Cities Skylines

Vývojář: Colossal Order Ltd.

Žánr budování města je jedním z původních pilířů PC her, vedle CRPG a strategie v reálném čase, ale mnoho z jeho minulých franšíz vidělo lepší dny. Ale pak Paradox Interactive se pokusil o městský tvůrce ve stylu klasiky, jako je Sim City, k velkému úspěchu-vzorec toho, že se váš čas staví rozlehlou metropoli.

V tomto žánru pravděpodobně není pravděpodobně žádná větší hra než města: Skyliny a máme na mysli „velké“ doslova – několik DLC vám umožňuje stavět ještě více věcí a užít si různé roční období. Pokud chcete jednoduše stavět a udržovat město, aniž byste se museli starat o správu lidí (EW!), Města: Skylines zůstává nejlepší hrou v této kategorii.

23. Celková válka: Warhammer 3

Vývojář: Kreativní shromáždění

Zaokrouhlení fantasy strategie Epická trilogie, Total War: Warhammer 3 vidí, že se vracíme do říše chaosu znovu, abychom získali vítězství. Nejenže je to jedna z nejlepších Steam Games, která se právě teď vyzvedne, ale může to být zatím nejlepší titul Warhammer. Pokud hororově zbarvená Horde Shooter Darktide nebyl podle vaší představy a pokud dáváte přednost uvažovanějšímu přístupu, pokud jde o vaši bitevní taktiku, Total War: Warhammer 3 stojí za to vyzkoušet.

22. Monster Hunter World

Vývojář: Capcom

Pro většinu hráčů PC, Monster Hunter: World byl úvodem do franšízy Monster Hunter a jaký to byl úvod. V této hře se potulujete po krásném světě a hledáte obří monstra podobné dinosaurům. Je to smyčka od hledání monster až po jejich investování do nového vybavení, díky kterému je tato hra tak neodolatelná.

Je tu podivné vzrušení, když narazíte na monstrum, když vidíme, jak interaguje s jeho prostředím, a připravujte se na velký boj, zejména když hrajete s přáteli. Není to ani všechno jednoduché hack a lomítko – musíte pro svou zbraň získat správný pocit, přičemž každý typ se zachází jinak a naučit se sadu pohybu svého soupeře, než si to vezmete, takže se věci cítí jako správný lov.

21. Upírští přeživší

Vývojář: Poncle

Pokud jsou hry pixelů a roguelites vaše taška, upíří přeživší si zaslouží zmínku. Je to podivně relaxační natáčení-´em-Up, kde se pohybujete kolem své postavy, aby položili odpad svým nepřátelům-všichni, kupodivu nejsou ve skutečnosti upíři. Nemusíte dělat mnohem víc než to, protože vaše postava bude automaticky zaútočit na všechny nepřátele ve své cestě k vaší snaze vyčistit každé kolo pod načasovanými omezeními. Upíří přeživší nemají na tomto seznamu realistickou grafiku a bohaté otevřené světy mnoha dalších her, ale pokud jde o nejlepší parní hry, jeho zuřící popularita musí něco počítat.

20. Smrtící smrt

Vývojář: Kojima Productions

Neexistuje žádná hra, jako je smrt, a to je to, co je tak lákavé – v podstatě Metal Gear Solid Creator Hideo Kojima vyšla na hru o turistice. Zatímco existuje příležitostná bojová sekvence, smrt je opravdu více o chlapi, který doručuje předměty, sám, na zádech.

Tímto způsobem vás učí nejen to, že chůze se spoustou vybavení, které můžete nosit Gangy. Je to jedinečná hra, kterou je třeba zažít, aby bylo možné porozumět jeho remízou.

19. Crusader Kings 3

Vývojář: Paradox

Vítězné území a stát se vládcem jsou témata mnoha strategických her, ale Crusader Kings 3 přichází s jedinečnou sociální vrstvou, která je opravdu o vaší postavě, která ji drží pohromadě. Diplomacie se promění v mýdlovou operu a budete si rádi vyměňovat příběhy o tom, jak se vaše říše i vaše rodina nečekaně vyvinula.

Crusader Kings 3 je hodně jako život ve středověkých dobách musel být – válka, intriky a schémata byly součástí a pozemky k životu šlechty, a přestože můžete být docela praštěný s navrhováním vlastní alternativní historie, je to kredit, jak Hluboká simulace hry skutečně běží.

18. GTA 5

Vývojář: Rockstar North

GTA 5 je hra, která formovala PC hry s jeho designem a vyprávěním vyprávění otevřeného světa, což je často stejně vapidní, ale současně příjemné jako filmový trhák. Zatímco příběh sám o sobě dělá za hru – jak přehnané a trippy, jak se může dostat – věčné kouzlo GTA 5 spočívá v tom, jak se nevyhnutelně rozptylujete po boku nebo krásná auta, nebo jednoduše vidět, co je kolem dalšího ohybu.

Všechno v GTA 5, od svého online multiplayeru po jeho loupeže, žije z jeho těsného, ​​otevřeného světa, mimořádně dobře navrženého místa, které prostě chcete poznat-mnoho her od té doby nenabízelo tak dobré otevřené světové zvláště ne v metropolitním prostředí.

17. Doom Eternal

Vývojář: ID software

Doom Eternal je ztělesněním adrenalinového kopu – napjatý, uchopení a rychlý. Některé boje vyžadují přesné načasování a cítí se téměř jako něco inspirovaného rytmickou hrou a goriness z Doom je každá vítězství pocit, že se cítí působivá a vydělaná.

Jak se rozhodnete vyvinout své nepřátele, také určuje, jaké vybavení můžete vydělat, a přidat strategickou vrstvu k boji. Doom Eternal vás žádá, abyste podstoupili rizika a někdy to jsou jen ta sekundární rozhodnutí, která vám umožní být posledním mužem stojícím v místnosti plné monster. Je to upřímně napínavé věci.

16. Stardew Valley

Vývojář: Znepokojen

Stardew Valley vytvořil jediný vývojář, přinesl Farming Sim šílenství velkým způsobem. Je snadné pochopit proč – aktualizováno a vylepšeno dodnes, pět let po jeho počátečním vydání, Stardew je práce lásky. Den po virtuálním dni pracujete na své malé farmě, pěstování ovoce a zeleniny, péči o zvířata a plevel svou zemi, ale můžete také objevit tajemství starého dolu města nebo poznat příběhy vesničanů, každá z nich, každá z nich Natolik nezapomenutelné, že na vás celá komunita poroste.

Stardew Valley chápe, že vidět (doslovné) plody vaší práce je velmi uspokojivý proces a vždy je radost naplánovat novou farmu a vyzkoušet něco jiného.

15. Disco elysium

Vývojář: Za/um

Disco Elysium je detektivní tajemství s RPG Twist. Větcování dějových dění pramení z rozhodnutí, která učiníte, když si vyberete město, což vám umožní buď přivítat temnotu jako křivého policajta, nebo se stát skutečným paragonem práva a pořádku. Je to perfektní volba pro každého fanouška narativního nebo vizuálního románu ve stylu románu a je to víc než jen zasloužení svého místa na našem seznamu nejlepších Steam Games tam venku.

14. Final Fantasy 14

Vývojář: Square Enix

Final Fantasy 14 je MMO pro lidi, kteří nemají rádi MMOS. Toto neuvěřitelné dítě comebacku, které začalo svůj život jako série opakujících se načtených úkolů, se rozrostlo na jednu z online her s nejlepším příběhem. Nejlepší ze všeho – můžete hrát velký kus z toho zcela zdarma, než začnete platit měsíční předplatné.

Abyste se dostali k dobrým věcem, možná se budete muset nejprve vyrovnat se starou, nudnou inkarnací Final Fantasy 14, ale bude to stát za to – a pokud se rozhodnete hrát s ostatními, potkáte velkou a přátelskou komunitu. Z současných vydání Final Fantasy je to prostě to nejlepší, co můžete hrát. Pokud se vám tedy líbí vaše RPG s velkým světem a trochu více fantazie než futuristická technologie, podobně jako směr Final Fantasy 12, to je nejlepší volba právě teď.

13. Apex legendy

Vývojář: Respawn Entertainment

V první řadě je Apex Legends neuvěřitelně hladká hrát. Všechno od pohybu po střelbu se cítí dobře a užitečný systém pingu dělá nalezení všeho rychlého a snadného. Se systémem hrdiny, který je podobný Overwatch, dostanete odměnu za vložení hodně času do své oblíbené postavy a přijmete novou výzvu jednoduše hraním někoho jiného.

Mapy se také cítí neuvěřitelně husté a musíte je poznat, abyste našli místa, na nichž můžete oživit své spojence, což je životně důležitý nástroj pro družbu, který zdůrazňuje, že hrajete, stejně jako proti ostatním lidem. Nemůžeme však dostatečně zdůraznit, jak se však dobrý pohyb cítí, protože to je nejvyšší zájem o jakoukoli zběsilou bitvu Royale a žádná hra ji nezvládla jako vrchol.

12. Hollow Knight

Vývojář: Team Cherry

Pravděpodobně nejvíce lákavou věcí o nejlepších hrách Metroidvania, kromě hry pro hraní hry, které se setkává se šéfem, je jejich smysl pro průzkum. Hollow Knight má ten pocit dole. Jako malý rytíř chyby prozkoumáte atmosférické podzemní království, přijmete velké množství kolegů a rozvíjíte své dovednosti, abyste dosáhli i posledních koutů a lebrů.

Hollow Knight je zajímavá směs obtížných a relaxačních, krásně animovaných a tajemných, aby vás chtěla pokračovat, i když šéf stojící mezi vámi a další sekcí může přimět, abyste si chtěli vytrhnout vlasy – naučit se jejich sady pohybů a nakonec Překonání i těch nejtěžších nepřítelů je konec konců součástí zábavy.

11. Dishonored 2

Vývojář: Arkane

Když lidé mluví o svobodě hrát si hru svou cestou, Dissonored 2 je stále nejběžnějším příkladem. Jako Assassin Corvo nebo Emily Attano se proklouznete městem Karnaca, abyste se naučili identitu tajemného vraha. Discorenored není jen úspěch v tajnosti, ale také vám dokáže poskytnout vám přesvědčivé důvody k tomu, abyste přistupovali k situacím nenásilně, a přesto se ujistíte, že skončíte zády ke zdi dostatečně často, že držení jednoho stylu Play není také snadný.

Známý pro svůj design na úrovni, Dishonored vám dává mnoho různých přístupů a vytáhnout obzvláště odvážnou hru je radost z.

10. Návrat Obra Dinn

Vývojář: Warp Digital Limited

Detektivní hry nejsou o moc lepší než návrat Obry Dinn. Na obchodní lodi se konaly příšerné vraždy a další tajemství a je jen na vás, abyste zjistili, co přesně se odehrálo, jednoduše shromážděním stop a dospělými k vašim vlastním závěrům. Je fascinující, jak je hra hands-off, jednoduše vás žádá, abyste věnovali pozornost malým věcem, na mnoho dalších detektivních her pravidelně zapomíná. Potřebujete dobré oko a trpělivost, ale práce záhad je nesmírně uspokojivé.

Návrat Obra Dinn ukazuje, že detektivní záhady mohou být mnohem víc než jen čtení textových stop a náhodné hádanky-to je plný zážitek ze sleuthingu.

9. Destiny 2

Vývojář: Bungie

Destiny 2 je hra, která se neustále mění. Jeho nejnovější inkarnace, mimo světlo, smazala dobrou polovinu toho, co je tam, aby ji jednoduše nahradilo lepšími věcmi, jako je zábavná nová síla stáze. Je to kořist, ze které žije, uhodli jste to, je to vynikající kořist. Nyní, když je to zdarma, neexistuje ani žádný jiný online střelec, který se mi líbí, a to jak v nastavení, pocitu, tak v naprosté šířce obsahu.

Jedna věc je jistá – Bungie se bude stále snažit inovovat a Destiny 2 nikam nevede, takže je skvělý čas zahájit hru, kterou si každý hraje.

8. Kentucky trasa nula

Vývojář: Kartonový počítač

Standout mezi narativními hrami, Kentucky Route Zero ví, jak vytvořit úžasně hustou atmosféru se zdánlivě velmi málo. Zde může být způsob, jakým se tento text pohybuje, výraznější než plně animované postavy v jiných hrách. Kentucky Route Zero obývá prostor v magickém realismu vyprávění vyprávění žádné jiné hry a úspěšně zkoumá, jak používáte text k popisu mnoha různých forem hry. Toto je hra, která plně doručila svůj záměr být magickým zážitkem a má velmi evokující umění.

7. XCOM 2

Vývojář: Firaxis hry

Reboot XCOM oživil krajinu kulaté taktiky, ale zatímco jeho hraní byla často zkopírována, není nic jako originál. Je to jedna z těch „jen jedné další kulaté“ her, kde se díky svému týmu setkává dobré plánování (a několik šťastných překvapení). Přestože vaše domácí základna roste a vaši vojáci se postupem času silnější, XCOM 2 je příjemně napjatý, protože nic z toho neznamená, že jste v bezpečí – jednoduše získáváte více možností hry.

Vynikající XCOM 2: Válka vybraných DLC přidává do hry hodně vkusu díky svým válčícím frakcím. Co předtím bylo o něco víc než jen sortiment misí o lidskosti, které přežily nepřátelské převzetí mimozemšťany, a to nakonec nakonec dostalo vzrušující konflikt.

6. Do porušení

Vývojář: Hry podmnožiny

Je to šachy, ale s raketovými odpalovači a mechy místo rytířů a biskupů. Dobře, není to vlastně Šachy, ale do pravidel porušení se cítí stejně jednoduchá a elegantní. Vaši cizí nepřátelé – obvykle obří hmyz – vždy telegrafují jejich další krok, ať už se to pohybuje jedním čtvercem, útočí na mrakodrap nebo plivání žluči ve směru. Je vaší prací, abyste tyto kousky hádanky zasadili na místo a rozhodli se, jak můžete najednou vymazat co nejvíce z nich.

Převezmete kontrolu nad jedním z osmi mech squad, které odemknete postupně, každá s vlastní specialitou. Blitzkrieg jsou specialisté na blesky, zmrzlí titáni používají led, ocelová judoka používají syrovou fyzickou sílu. Vaše tři jednotky mají své vlastní dovednosti a vy musíte zjistit, jak je aplikovat na danou situaci. Jako Blitzkrieg můžete použít svůj Hook Mech k přesunu nepřátel do linie a poté zasáhnout s bleskem Mech, aby například skrze ně poslal například puls elektřiny, například, například, například. Randomizované úrovně a šance na modernizaci vašich jednotek nás neustále lákají na další kolo.

5. Božství: Original Sin 2

Vývojář: Larian Studios

Termín „CRPG“ nebo „počítačový roleplaying Game“ mohl ztratit svůj význam, ale stále popisuje určitý typ dobrodružství, izometrický a silně inspirovaný slavným hrám na rolepén pero a papíru, jako jsou Pathfinder a Dungeons and Dragons.

Božství: Original Sin 2 je nejlepší hra svého druhu, kterou můžete hrát. Máte svobodu dělat tunu opravdu granulárních rozhodnutí, pokud jde o to, jak vyřešit úkol, mluvit s členy vaší strany a postupovat s hlavním příběhem. Combat může být také nekonečně všestranný, pokud je to obtížné, a budete mít hodiny na hodinách zábavného škádlení každé z tajemství hry.

4. The Witcher 3: Wild Hunt

Vývojář: CD Projekt Red

Více než cokoli jiného, ​​je to svět čarodějnice 3, který fascinuje, protože je tak velký, krásný a plněný historií. The Witcher 3 mnohem méně neohrabaný než Skyrim, s nímž se často ve srovnání s nimi dostává, a sdílí svůj tón pro dospělé s některými z nejlepších franšíz RPG s vysokou fantazií.

Gruff Witcher Geralt poroste s každou odezvou rozkroku a příběh vykresluje lahodné, pomalu rozpadající se tajemství, které budete chtít vidět až do konce. Existuje důvod, proč tato hra vrcholí tolik nejlepších herních seznamů.

3. Elden Ring

Vývojář: Fromsoftware

Vývojář je známý svými trestními šéfy a nesmírnými fantasy světy, ale Elden Ring ukazuje, co je Fromsoft schopen ve svém absolutním prvotlu. Zkoumání a prozkoumání vaší cesty přes země mezi nimi je zrádná expedice, a to i pro duši, ale odměny, které sklízíte, když popadnete vítězství z drcených čelistí porážky. Hype Elden Ring nevykazuje žádné známky dolů a jeho úhledné PC představení znamená, že již upevnilo své místo jako jedna z nejlepších parních her venku.

2. Red Dead Redemption 2

Pro většinu žánrů máte na výběr několik her, ale pokud jde o trávení času na divokém západě, Buck se zastaví na Red Dead Redemption 2. Tato hra zahrnuje každý aspekt toho, co si myslíte, že by byl kovboj – nesmyslné masové krveprolití, zamíchání v salonu, užijte si ticho přírody – a připojte se k těm, kteří to mají tvrdě na západě. Na technické frontě je to krásné a podrobné, představení jsou prvotřídní a stejně jako u téměř každé z nejlepších her s otevřeným světem se často odvrátíte na cestě k dalšímu cíli, jednoduše proto, že jste se stali napříč Nejprve zajímavé setkání.

Red Dead Redemption 2 se cítí jako dobrodružství v nejlepším smyslu – může to být dramatické a tiché, dojemné a brutální. Je to velký, velký, naplňující jednu z největších herních fantazií z naší mládí, vedle toho, že je rytíř a ninja.

1. Baldurova brána 3

Vývojář: Larian Studios

Výsledek desetiletí zkušeností s jeho uznávanou sérií božství, Baldur’s Gate 3 se cítí trochu nemožný. Šířka, hloubka a hustota jeho světa jsou bezkonkurenční, stejně jako reaktivita jeho příběhu. Takže nekonečně se opakovatelné, že byste mohli hrát celou 100hodinovou kampaň a stále sotva poškrábat povrch všeho, co může nabídnout, je to zázraky tam s tím nejlepším, že jeho pozadí D&D kdy vytvořilo. Nový zlatý standard pro Dungeons & Dragons, RPG žánr a potenciálně průmysl jako celek, recenze našeho Baldur’s Gate 3 to popisuje jako zážitek.

Do VR Gaming? Podívejte se na náš seznam Nadcházející hry PSVR 2 Ztratit se ze zkušenosti.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší Steam Games 2023 – Stáhněte si nejlepší výběry pro PC

Astronaut se dívá na sněhové pohoří s prstencovým planetoidem v dálce

Nejlepší parní hry vynikají mezi přeplněným digitálním trhem Valve a nabízejí zážitky, které stojí hlava a ramena nad jejich vrstevníky.

Pokud máte účet Steam, mnoho z nejlepších PC her, jaké kdy byly provedeny. Abychom vám však pomohli vytěžit maximum z vašich peněz, sestavili jsme seznam nejlepších parních her venku. Od řady nejlepších příběhových her až po některé z nejlepších her Strategy Strategy, Top hry Steam přicházejí ve všech druzích různých tvarů a velikostí. Od nejlepších her pro jednoho hráče po jednu z nejlepších MMORPG je k dispozici spousta možností.

Náš seznam také zahrnuje některé z nejlepších nezávislých her, ujistěte se, že vám neunikne žádné skryté drahokamy. Na tomto seznamu je také spousta her, které jsou kompatibilní s parní palubou, což znamená, že je budete moci vzít na cestách, pokud vlastníte přenosnou herní konzoli ventilu. Čtěte dále a naučte se to nejlepší z toho, co je v nabídce v obchodě.

Nejlepší parní hry 2023

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Elden Ring

Naše odborní recenze:

Elden Ring je Zenith of Fromssoftware’s Soulsborne Tituly, přičemž se potrestá, přesto odměňující bojovou smyčku Temné duše série a umístění do ohromujícího otevřeného světa. Tato fúze vytváří hru, která je více než součet jejích částí.

Žádný seznam nejlepších parních her by nebyl úplný bez kývnutí na tento konkrétní titul. Bylo by snadné zavolat Elden Ring otevřený svět Temné duše hra, ale opravdu je to mnohem víc. Toto je konečný vývoj oblíbeného fanouška Temné duše série, i když to není přímé pokračování. A stejně jako tyto hry revolucionizovaly akční RPG, Elden Ring revolucionizoval, co to znamená být hra o otevřeném světě.

Je jen velmi málo, co vás zadrží od objevování, kdekoli chcete v obrovském světě zemí mezi nimi, ale můžete absolutně dostat zadek, pokud vstoupíte do oblasti, která je pro vaši současnou úroveň možná trochu příliš tvrdá.

Navzdory jeho velikosti, Elden Ring dokáže se cítit velmi strukturovaně současně. Toto je hra, kde můžete dělat milion různých malých vedlejších aktivit, jako jsou dungeony, úkoly a další – ale bude to všechno mít pocit, že se krmí váš konečný cíl opravit mytologický prsten Elden tím. Chcete vědět víc? Podívejte se na naše Elden Ring Posouzení.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 je klasika s kamenným chlazením, která nabízí úplný narativní zážitek, který ponoří hráče do divokého západu. Cowboy Opus Rockstar Games nabízí emocionální cestu, která s vámi zůstane dlouho po roli kreditů.

Snadno jedna z nejlepších parních her svého žánru, Red Dead Redemption 2 je pohlcující titul z otevřeného světa od společnosti Rockstar Games. Vydáno v roce 2018, Red Dead Redemption 2 Vstoupil jste do prašných bot Arthura Morgana, dobře míněného psance.

Přes tento romantický předpoklad, Arthurova cesta klesá tmavé emocionální hloubky a vypráví příběh s tragédií, ale s záblesky naděje mezi. Kromě výjimečného hlavního příběhu se hra může pochlubit působivým otevřeným světem, plným vedlejších úkolů a míst k prozkoumání. Pokud jste někdy chtěli být kovbojem, Red Dead Redemption 2 je snadno nejlepší způsob, jak žít tuto konkrétní fantazii.

Baldurova brána 3

Naše odborní recenze:

Baldurova brána 3 dává vám ohromující množství kontroly nad vaším dobrodružstvím. Vaše volby dovnitř i mimo ni mají rozsáhlé účinky na děj. v Baldurova brána 3, Opravdu musíte žít s důsledky vašich akcí.

Jedna z nejlepších parních her tohoto roku, Baldurova brána 3 nabízí moderní filmový pohled na CRPG. Se sídlem ve vesmíru globálního fenoménu roleplaying Dungeons & Dragons, Převezmete roli dobrodruha infikovaného ošklivým psychickým parazitem. Jakmile jste vytvořili postavu čerpanou z jednoho z Baldurova brána 3 Třídy, uděláte cestu do světa, setkáte se s nezapomenutelnými společníky a zvládnete se s nebezpečím pobřeží meče.

Co se odděluje Baldurova brána 3, Je však to, jak titul odměňuje hráče za kreativní řešení. Je třeba zajistit konkrétní magickou položku? Mohli byste bojovat přes hordy stráží, nebo byste mohli majitele vyzvednout. Ještě lépe, nalákejte je venku v dialogu. Po celou dobu je hra spojena s větvením, které klade složité morální otázky a zároveň poskytuje lahodně odměňující důsledky. Baldurova brána 3 je velkorysé, otevřené fantasy dobrodružství, které potěší fanoušky starých a nových. Přečtěte si naše Baldurova brána 3 Zkontrolujte více informací.

Do porušení

Ještě jednou, s pocitem

Na rozdíl od mnoha jeho vrstevníků, Do porušení říká ti přesně Co budou vaši nepřátelé dělat příští kolo. Výzva, která přichází s tím, že se jim dostane do cesty, aniž byste ztratili mechy nebo příliš mnoho civilních životů, je hádanka, která neustále dává.

Ne všechny nejlepší hry Steam jsou epické, časově náročné tituly na otevřeném světě, které vám vrátí 60 $ na PS5 a Xbox Series X | S. Do porušení je sofistikovaná sci-fi rogue podobná strategická hra s malými mechy a velkými rozhodnutími.

Země byla napadena – a téměř obsazena – mimozemšťany. v Do porušení, ovládáte skupiny mechů zaslaných z budoucnosti, aby tento osud zvrátil. Pokud tým selže (a bude), jeden z vašich pilotů bude cestovat zpět do budoucnosti a cyklus začne znovu.

Každé setkání zabírá v blokové mřížce 8×8, na vašem bojišti. Hra se rozvine zase a vaši mechové musí zabránit mimozemšťanům, aby vyhladili příliš mnoho budov a základny pole. Má taktickou čistotu šachu, používá malá snadno skromná čísla, aby reprezentovala zdraví a poškození. Při hraní můžete upgradovat své mechy, abyste zlepšili své šance, a dokonce přenést piloty mezi misemi. Tato mobilní léčba začíná jako odklon na oběd, ale končí v malých hodinách uprostřed noci.

Crusader Kings 3

Crusader Kings 3 Umožní vám skočit do středověké historie a znovu ji znovu. Díky svému důrazu na agenturu pro hráče Crusader Kings 3 Playthrough se cítí na míru na míru a smysluplně nabízí vznikající příběhy, které nikdy nepřestanou překvapit a potěšit.

Jedna z nejlepších parních her, pokud jde o strategii, Crusader Kings 3 Umožňuje vám uvolnit se po středověkém světě a umožňuje vám vytvořit historii na svém osobním hřišti. V Crusader Kings 3 Playthrough, převezmete roli historického šlechtice nebo si vytvoříte nový pro sebe. V této pozici je budete řídit, když žijí svůj život, řídí jejich soud a rozhodujete o svých spojenci a nepřátelkách.

Co rozlišuje Crusader Kings 3, Je však jeho důraz na události, které nabízejí rozhodovací body pro váš charakterový klobouk, mohou mít velké důsledky, a to jak pro jejich politické prostředí, tak i pro jejich osobní život. Možná jste strávili posledních 10 hodin hraním jako Skotského krále Malcolma, ale díky možnostem, které jste učinili jeho jménem, ​​je to velmi hodně vaše Verze Malcolmu – alternativní historie, která je zcela vaše.

Final Fantasy 14

Kriticky uznávaný MMO

Final Fantasy 14 Může to být MMO, ale jeho sazby soutěže o příběhu mezi některými z nejlepších, které jsme viděli z moderního JRPG. A co víc, zažijete to po boku milionů dalších hráčů a dále obohacujete příběh v souvislosti s uvítací komunitou MMO.

Žádný nejlepší seznam Steam Games by nebyl úplný bez kývnutí na jeden z mnoha MMO dostupných na platformě a Final Fantasy 14 vezme korunu. S velmi velkorysou zkušeností s volným, Final Fantasy 14 má nízkou překážku vstupu, což vám dává šanci vychutnat si většinu příběhu obsahu, než se zavážete k zakoupení předplatného.

Final Fantasy 14 je odděleno třemi věcmi: jeho výjimečným obsahem příběhu pro jednoho hráče, jeho skvěle uvítací komunita a je to milující odkazy na šířku Final Fantasy kánon. Kromě toho je toho spousta. Hráči mají možnost stavět své vlastní domy a dokonce chodit do nočních klubů vlastněných hráčkou. Rybaření, řemeslné, pátrání a průzkum jsou ve světě k dispozici Final Fantasy 14 pro každého, kdo je chce hledat.

Starfield

Starfield může být občas příliš ambiciózní, ale pouhá řada nabízených aktivit zaujme téměř jakýkoli druh sci-fi fanoušků. Z Star Trek-Esque průzkum na hraniční spravedlnost vytrhl přímo z Firefly, Starfield Umožňuje vám užít si téměř jakýkoli sci-fi trop pod sluncem.

Starfield je jednou z nejlepších parních her, pokud jde o pouhý objem nabízeného obsahu. Sci-fi RPG z první osoby z Bethesda Softworks, Starfield probíhá v části galaxie sestávající ze stovek planet a řady konkurenčních lidských frakcí. Jak interagujete s tímto rozsáhlým nastavením, je na vás. Působivě široký systém vytváření postav vám umožňuje hrát kohokoli z měkkého diplomatu po roguish Space Scondrel.

S kosmickým bojem, průzkumem a kbelíky úkolů je v Bethesdově nejnovějším RPG více než dost, aby se tě udržoval i ty nejhorší hráč pobavené. Ačkoli hlavní příběh je trochu hit-and-miss (téměř tradice pro hry Bethesda), boční úkoly a další obsah nabízejí nezapomenutelné příběhy, vzrušující vesmírné souboje a více než několik tvrdých možností.

Counter Strike: globální útočné

Střelce myšlení

Counter-Strike: Global Offensive Důraz na týmovou práci a strategii zajišťuje, že udržuje hráče na nohou. Nestačí mít spouštěcí prst Twitch pro střelce pro multiplayerové střelce Master Valve, musíte mít také horlivou strategickou mysl a nervy z oceli.

Jedna z nejlepších parních her všech dob, Counter Strike: globální útočné (CS: Jdi) je důkazem nadčasového přitažlivosti dobře postaveného střelce. Zatímco Protiúder sama o sobě je 19 let, hra má neustálé iterace od svých skromných začátků jako mod pro Poločas rozpadu. S důrazem na týmovou práci a strategii, CS: Jdi nabízí zamyšlenější alternativu k více škubnutí střelců z první osoby.

CS: Jdi je také navržen tak, aby obdržel novou aktualizaci ve formě Counter-Strike 2. Tato aktualizace, která je připravena na vydání v září, v současné době prochází omezeným beta testem a slibuje aktualizaci grafiky hry a také zavede určitá vítaná vylepšení kvality života. I když dlouhý v zubu, CS: Jdi je naživu a dobře – určitě stojí za to se podívat, pokud hledáte ve svém životě více týmových střelců.

Celeste

Celeste je stejně hra o osobním boji jako o platformě. Protagonistka Madeline se musí nejen pokusit o změnu doslovné hory, ale musí také bojovat s nejtemnějšími částmi sebe sama. Význam této výzvy je podtržen náročným designem úrovně, který je stejně tvrdý jako spravedlivý.

Snadno si vydělávat místo na našem seznamu nejlepších parních her, Celeste je nejpřínosnější plošinovka pixelů v letech. Když stoupáte na titulární horu, plamene-vlasy hrdinka Madeline bojuje s jejími nejvnitřnějšími démony stejně jako tvrdé a nebezpečné podmínky kolem ní. Celeste je těsný, 2D, Twitch ve stylu plošiny, ale škrábněte povrch a najdete nejvíce nezapomenutelné hry, se kterými jsme se za mnoho let setkali.

S poignantním příběhem, který odpovídá jeho neodpustitelné hře, Celeste má více než 700 „scén“, aby procházel, nesčetné množství tajemství, které odhalilo, a příběh, který vás uchopí stejně jako vzorec pro budování svalové paměti jeho platformy. Pro hru postavenou kolem jednoduché mechaniky skákání, vzduchové a lezení, je tu neuvěřitelná hloubka, která se nachází, když si drápujete cestu na vrchol. Plné překvapení, Celeste Není to jeden, aby si to chybělo.

Nejlepší parní hry: Časté dotazy:

Jaká je nejlepší hra na Steam?

Hra s nejvyšším hodnocením na Steam je Portál 2, který se může pochlubit působivými 97.7% hodnocení schválení ve více než 356 000 jednotlivých recenzí. To znamená, že dalo více než 352 000 lidí Portál 2 „Pozitivní“ recenze.

Nepochybně fantastický titul, Portál 2 plné šumivého dialogu a sci-fi intrik, které udržuje hráče hádání, když spěchají, aby vyřešili své složité hádanky založené na portálu. I když jsme se cítili Celeste měl co nabídnout jako moderní plošinka, Portál 2 by také bylo přímo doma na našem seznamu nejlepších parních her.

Jaké hry byste měli získat na páře?

Kterýkoli z titulů na našem seznamu nejlepších parních her by byl vynikajícím doplňkem vaší sbírky. Z hlediska hodnoty za peníze však doporučujeme Celeste a Do porušení. Oba tyto nezávislé tituly poskytují výjimečnou hodnotu za peníze, druhá nabízí závratné množství opakovatelnost.

Pokud hledáte něco většího v rozsahu, Red Dead Redemption 2 je skvělá volba, která poskytuje pohlcující dobrodružství, které předvádí vše, co moderní hry jsou schopné. Protože byla vydána před několika lety, hra je také často diskontována v pravidelném prodeji Steam.

Jak jsme vytvořili tento nejlepší seznam Steam Games

Tento seznam nejlepších parních her byl postaven s ohledem na rozmanitost. Spíše než úzce se zaměřte na jediný žánr nebo typ hry, cítili jsme, že je nejlepší nabídnout co nejsilnější přístup k vyčerpávající knihovně titulů Steam.

Existuje spousta titulů, například výše uvedené Portál 2, to by bylo na tomto seznamu přímo doma. Chtěli jsme však také předvést směs moderních a klasičtějších titulů, abychom zajistili dobře zaoblený průzkum dostupných titulů. Chtěli jsme také platformu několik silných nezávislých titulů, protože digitální distribuční systém Valve je skvělý způsob, jak získat přístup k hrám, které byste často nevidí v cihelkách a maltárních obchodech.

Také jsme se opírali o naši odbornost zde v TRG, přičemž mnoho z personálu zde jsou PC a Steam Gaming Veterans nebo Residenti, vzhledem k množství času, který hrají na platformě, a používat launcher. Známe páru uvnitř i venku a co dělá nejoblíbenější hry v systému, a tak z nich můžeme vybrat jako nejlepší doporučení pro vás.

Přemýšlel, jak by to mohlo vypadat za PC? Podívejte se na naše seznamy nejlepších Hry Xbox Series X a Nejlepší hry PS5.

50 nejlepších parních her, které byste měli hrát v roce 2023

Nejlepší seznam parních her 2023

Pokud jde o PC hry, Steam je pravděpodobně jedním z nejlepších výkladů a samozřejmě jsme odtud museli vybrat padesát našich oblíbených nejlepších her. Od likvidací Likeonored, Dying Light a The Batman Arkham po horké lince Miami a Hades, mimo jiné, máme tu pro vás hvězdnou sbírku parních her. Vzhledem k tomu, že se prodeje páry pravidelně odehrávají po celý rok, měli byste vědět, které hry se přidat do svého seznamu přání nebo dostat hned teď. Takže, bez dalšího povyku, podívejme se na 50 nejlepších parních her, které byste měli určitě hrát v roce 2023.

Nezapomeňte, že jsem před přidáním her do tohoto seznamu zvážil různá kritéria. Zatímco jedna hra by se pro vás mohla řadit výše, nemusí to pro mě. Další věc, kterou je třeba zvážit, je, že grafika je promyšlená při vytváření seznamu. Dokud je hra zábavná, zaslouží si místo na tomto seznamu. S tím řekl, pojďme se ponořit přímo dovnitř!

1. Deus ex

Obrázek Deus EX pro náš nejlepší seznam Steam Games

První hra je můj oblíbený titul nyní zaniklého vývojáře hry Ion Storm. Deus ex je RPG, kde hrajete jako Kyberneticky vylepšený agent UNATCO JC Denton. Hra je nastavena v roce 2052, kde jsou pravdivé stínové organizace a konspirační teorie. To, co zpočátku začíná jako typická akce RPG, se pomalu přenáší do fantastického příběhu, přičemž hráč odhaluje skrytá tajemství společnosti. Deus ex popularizoval pohlcující sim žánr a poskytl vám různé možnosti přiblížit se k jakékoli misi.

Zatímco grafika a hratelnost se mohou cítit datovány mnoha, díky vášnivé komunitě je k dispozici hrstka modů, které to opraví. I když dávám přednost hraní Deus Ex s GMDX MOD, doporučujeme stáhnout Deus Ex: Revision Mod From Steam, což je zdarma. Děj a hratelnost snadno učiní Deus Ex Hodného titulu, aby se zařadil do našeho nejlepšího seznamu Steam Games.

Koupit deus ex (6 $.99)
Stáhnout Deus Ex: Revision Mod (zdarma)

2. Černá mesa

Obrázek Black Mesa pro náš nejlepší seznam Steam Games

Half-life ventil turbulentním způsobem změnil hraní her. Zatímco druhý poločas a jeho epizody vydláždili cestu pro funkce, jako je realistická fyzika hry, první poločas nám dal dárek s názvem Goldsrc Engine. Bohužel původní poločas nikdy nedostal ošetření zdrojového motoru ventilu. Crowbar Collective, skupina moderních, se otočila vývojáře, která se spojila dohromady, aby předělal první poločas. A to mělo za následek černou mesu.

Jak je uvedeno výše, Black Mesa je a Remake zdrojového motoru pro první poločas, přidání každé funkce, které motor přináší sám sebe. Černá Mesa se také odchýlila od původní hry tím, že si vybrala jemná úroveň designu, což mu dává jedinečnou rota.

Vývojáři navíc vytvořili jednu z nejvíce nenáviděných částí původní hry, Zen, do něčeho úžasného. Takže to stojí za to vyzvednout, pokud jste nikdy nehráli poločas. Nebo, pokud jste to již dříve hráli, proč to znovu přehrát?

Koupit černou mesa (19 $.99)

3. Yakuza 0

Yakuza-0-steam-deck-1

Yakuza 0 je akční beat-em-up hra a kanonicky první položka v dlouhodobé sérii od Sega. Je vybaven poutavým příběhem zahrnujícím dvě ze sérií – Kazuma Kiryu a Goro Majima, během bublajících 80. let v Japonsku. Hra se objevuje Zábavný boj, různé postranní aktivity a nepředvídatelné boční quest. Yakuza 0 navíc obsahuje populární karaoke skladbu „Baka Mitai.”Pokud se mě zeptáte, to samo o sobě zaručuje přehrávání titulu. Kvůli jeho zábavné hračce a spuštění příběhu jsme museli přidat Yakuza 0 do našeho nejlepšího seznamu Steam Games.

Koupit yakuza 0 (19 $.99)

4. XCOM 2

Obrázek z XCOM 2 pro náš seznam nejlepších parních her

Hra taktická strategie, XCOM2 je pokračování kriticky uznávané XCOM: nepřítel neznámý. Zatímco předchozí titul vás zařadil do bot velitele tajné organizace bojující proti mimozemské invazi, XCOM 2 vás nutí ovládat stejnou organizaci. Teprve tentokrát mimozemšťané řídí Zemi a vy a XCom jste se stali uprchlíky. Hra má aktivní systém časovače, díky čemuž je většina misí citlivá na. Hra dále obsahuje postavy permadeath, což dává hraní pocitu naléhavosti.

XCOM 2 je špičkový titul, který zaručuje přehrávání a parní hra, díky které mě přiměla posedlé taktické bojové tituly založené na tahu.

Koupit XCOM 2 (23 $.93)

5. Fallout: New Vegas

Obrázek z Fallout New Vegas pro náš nejlepší seznam Steam Games

Zatímco Bethesda’s Fallout 3 získala polarizační příjem mezi fanoušky, Fallout: New Vegas, samostatný spin-off, získal kritickou slávu. A z dobrých důvodů. Zatímco hraní střelby první/třetí osoby zůstává stejná a většina funkcí z Fallout 3 je tam, její psaní odlišuje tuto hru od sebe. Fallout: New Vegas vás staví do bot kurýra v poušti Mojave a hledá odpovědi poté, co se přepadnou a zastřelí do hlavy záhadnou skupinou lidí.

Nastává to, že se zamotají do a občanská válka mezi dvěma frakcemi a pustit se do zvláštností v post-jaderným Vegas. Brilantní psaní a průzkum hry z něj činí titul Must-Play v našem nejlepším seznamu Steam Games. Stejně jako každý titul Bethesda však tato hra vyžaduje, aby Modding správně běžel. Proto doporučujeme sledovat tuto příručku k opravě vaší hry před prozkoumáním pouště Mojave.

Koupit Fallout: New Vegas (9 $.99)

6. Killer7

Obrázek zabijáka 7 pro náš seznam nejlepších parních her

Je známo, že japonský vývojář kobylka vytváří excentrické hry s hlubším významem. Killer 7 se přesně zapadá do této formy. Střelec na kolejích s logickou mechanikou, Killer7 vás staví do bot Harman Smith a jeho sedm osobností, kteří tuto práci zvládají různými způsoby. Killer7 najala americká vláda k boji proti teroristické organizaci Nebeský úsměv, stává se dekonstrukcí současné světové politiky, lidské interakce a dalších myšlenek.

Toto byl první hlavní titul, který pomohl známým japonským vývojářem Suda51 dosáhnout kulturního stavu na Západě. Další hra, která je díky svému příběhu zkouškou času a získává místo na našem nejlepším seznamu Steam Games.

Koupit zabiják7 (19 $.99)

7. Deep Rock Galactic

Obrázek z Deep Rock Galactic pro náš nejlepší seznam Steam Games

Rock and Stone! Toto je citát, který se stane příliš známým, když se začnete spojit se svými přáteli a Vymazat více výpravy těžebních V Deep Rock Galactic, kooperační taktická těžební střelce. Cíl v této hře je jednoduchý – vyberte si práci, sestavte tým trpaslíků, dokončete své výpravy na těžbu a po úspěchu pijte pivo. Musíte si vybrat mezi Čtyři jedinečné třídy před každou cestou a pusťte se do procedurálně generovaného jeskynního systému, který je plně destruktivní.

Deep Rock Galactic v průběhu let nashromáždil spoustu dobré vůle a kdokoli, kdo si užívá kooperativní hry. A pokud tomu tak neučiníte, nedělejte se, protože hra má jednu z nejužitečnějších komunit.

Koupit Deep Rock Galactic (29 $.99)

8. Hades

Hades

Hades je akční hra Roguelike, která vás staví do bot Zaegreuse, syna Hadese, když se snaží uniknout podsvětí. Bojte se svou cestou přes měnící se labyrint naplněný mytologickými stvořeními, mocnými zbraněmi a božskými schopnostmi.

Navíc, jeho bohaté vyprávění a ohromující vizuální prvky vás budou poprvé hrát při hraní Hádes. Hades se stal všeobecně milovanou videohrou a ze správných důvodů. Sotva je na co si stěžovat, a herní smyčka je uspokojivá, aby se k ní velmi často vrátila.

9. Soumrak

Obrázek z soumraku pro náš nejlepší seznam Steam Games

V éře, kde se Call of Duty stal standardem pro FPS, soumrak přinesl zpět tolik potřebný Rychle se rozvíjejí retro střelci. Hra, která vám vzdává hold her, jako je Quake a Unreal Tournament. S jeho chlazenou atmosférou a hlasitým soundtrackem je soumraku milostným dopisem pro klasické střelce a přiměje vás vrátit. A když se nudíte s jedním hráčem, přiveďte několik skupin přátel a zaveďte multiplayer pro nějaký Deathmatch.

10. Vampire The Masquerade: Bloodlines

Obrázek od Vampire The Masquerade pro náš nejlepší seznam Steam Games

Nesprávné za to, jak rozbitá hra byla spuštěna, která může být opravena neoficiální záplatou, Vampire The Masquerade: Bloodlines je RPG, který vás staví do bot rodícího se upíra v Los Angeles. Hra, která se odehrává ve stolním RPG vesmíru světa temnoty, je známá svým dokonalým příběhem a psaním. To samo o sobě pomohlo získat hru v průběhu let. Když začnete dělat různá práce pro Camarilla, odhalíte tajné spiknutí, které by mohlo otřást samém jádrem upírského řádu.

Navíc, zatímco hra neobsahuje tvůrce postav, můžete si vybrat svou třídu upírů. V závislosti na tom, co si vyberete, se změní zážitek hry. Určitě můžete upscale a posílit vizuály hry. Proti tomu však důrazně navrhujeme a neoficiální záplata by měla stačit. Až do konce tohoto světa se tuto hru vplížím do jakéhokoli seznamu a tento článek o nejlepších parních hrách se neliší.

Koupit Vampire The Masquerade: Bloodlines (19 $.99)

11. Systémový šok 2

Oficiální obrázek ze System Shock 2

Zatímco vypadal Glassův systémový šok, představil pohlcující sim žánr her publika, byl to System Shock 2, který zvýšil vzorec. Vývojáři Bioshock, System Shock 2 vyvinuli iracionální hry kosmická loď plná infikovaných kybernetických vojáků Rampaging. S vnímajícím AI peklem, který se zaměřuje na zabíjení, musíte prozkoumat a používat jakákoli možná řešení k útěku z lodi a zároveň zabránit AI v zničení lidstva.

System Shock 2 vám umožní vybrat ze tří disciplín s jedinečnými dovednostmi, zbraněmi a psionickými silami. Kromě toho existuje několik zvukových a textových protokolů, které dávají potřebné pozadí všeho, co se stalo na lodi. S Remaster od NightDive Studios již brzy stáhněte a vyzkoušejte hru.

Koupit System Shock 2 (9 $.99)

12. Zneuctěn

Zneuctěn

Hra tajnosti s ponořenými funkcemi SIM, Dishonored vás zavede do bot Corvo Attano, nepravdivě obviněný bodyguard císařovny ve vzdálené evropské zemi ostrova. Ostrovní národ trpící morem potkana a předpokládaným převratem se Corvo stává maskovaným vrahem a vytáhne lidi zodpovědné za nepravdivé rámování ho. Používá také nadpřirozené síly poskytnuté nepolapitelným outsiderem, umožnit mu procházet světem různými způsoby.

Dishonored vám umožní rozhodnout se o přístupu a dává vám více nástrojů k experimentu a bavte se s nimi. To má za následek, že dva lidé mají od sebe různé herní zkušenosti. Kromě toho, pokud chcete hrát hru jako tradiční stealth hru, pak se nerozhodněte do outsiderových sil a požehnání. Čistá volba, kterou vám hra poskytuje, dělá z zneuctění skvělý titul.

Koupit zneuctění (19 $.99)

13. Rouhač

Blasphems oficiální obraz

Blasphemous je temná a zkroucená metroidvania, která vás staví do helmy kajícného. Díky svým děsivým vizuálním efektem, neodpustitelným hraním a hlubokým tradicím, rouhání otestuje vaše dovednosti v nezapomenutelné pouť mučení. Vzhledem k tomu, že pokračování rouhání se spustí koncem tohoto roku, vyzkoušejte hru, která to všechno začala.

Koupit rouhání (24 $.99)

14. Už žádné hrdinové

Obrázek žádného hrdinů Beebomu

Žádné další hrdinové jsou Hra akční hack-n-slash Tam, kde hráči ovládají Travis Touchdown, se badass otaku obrátil zabijáka za pronájem, když stoupá po řadách sdružení United Assassins a ovládá svůj ikonický paprsek Katana. S jeho excentrickým stylem, intenzivním bojem a humorem není žádná další hrdinové nezapomenutelnou jízdou. Tento titul spustil výrobce kobylek na jejich kultovní punkový stav po celém světě.

Koupit už žádné hrdiny (19 $.99)

15. Devil May Cry: HD Collection

DMC HD Colleciton

Vstupte do bot Dante, protagonista ďábla May Cry: HD Collection, když bojujete s hordami nadpřirozených nepřátel ve stylovém boji pro hack-and-slash. Tato verze hry přichází s Tři klasické hry remasterované Pro moderní platformy, dodávání epických démonových akcí, vizuálů s poklesem čelistí a ďábelsky dobrý čas. Jo, a právě jako připomínka můžete přeskočit ďábel May Cry 2.

Koupit Devil May Cry: HD Collection (29 $.99)

16. Okami HD

Oficiální obrázek Okami HD jsme si půjčili pro náš nejlepší seznam Steam Games

Okami HD je mistrovským dílem vyprávění a vizuálů, hra, která umožňuje hráčům ovládat Amaterasu, bohyni vlků a obnovit barvu a život do světa sužovaného temnotou. Hráči využívají pomoc nebeského štětce Vyřešte hádanky, porazte zlo a obnovte harmonii do fascinující říše. S jeho úchvatnými vizuály, hudbou a hraní, Okami HD je umělecké dílo, které vás ponechá ohromné.

Koupit okami hd ($ 19.99)

17. Binární doména

Binární doména

Kolem poloviny roku 2012 se vývojáři Yakuza chtěli odchýlit od vytváření série Beat-Em-Up a pustit se do prostoru krycího střelu. Výsledkem je binární doména, střelec o krytí třetí osoby od Sega.

Nastaveno ve futuristickém Tokiu, hráči binární domény se věnují mezinárodnímu týmu na misi, aby odhalili spiknutí, zatímco bojovali s hordami smrtících robotů. S intenzivními zbraněmi, dynamickými interakcemi AI a vyprávěním, které zpochybňuje morální volby hráče, poskytuje binární doména napínavou hru a zkoumání vztahu lidstva s technologií.

Koupit binární doménu (14 $.99)

18. Nejtemnější dungeon

Oficiální obraz nejtemnějšího dungeonu, který jsme si půjčili pro náš nejlepší seznam Steam Games

2d-roguelike RPG, nejtemnější dungeon, vás vidí, jak sestavuje tým vadných hrdinů a vede je skrz nebezpečné dungeony plné smrtelných tvorů a pastí. Spravujte jejich zdravý rozum, bojové hrůzy a činí tvrdá rozhodnutí v této hře na kousání nehtů. S jeho strašidelnou atmosférou, strategickou hloubkou a potrestáním potíží, nejtemnější dungeon vyzkouší vaši odvahu a zdravý rozum.

Koupit nejtemnější dungeon (24 $.99)

19. Disco elysium

Oficiální obraz disco elysia, který jsme si půjčili pro náš seznam nejlepších Steam Games

Disco Elysium má hodně dramatu, jak se točí kolem toho, jak původní tvůrci byli investoři vyhnáni. Bez ohledu na to nemůžeme popřít, že toto je a umělecké dílo ve formě videohry. Disco Elysium vás staví do bot detektiva, který odhalí tajemství vraždy v odvážném městě sužované korupcí a rozpadem, disco elysium. Navigujete dystopický svět, zapojíte se do hlubokých rozhovorů a ovlivňujete morálku, dovednosti a zdravý rozum vaší postavy. S vyprávěním vyprávění myšlenky a krásným uměleckým stylem je disco elysium mistrovským dílem.

Koupit disco elysium (39 $.99)

20. Umírající světlo

Umírající lehký

Zatímco umírání světla 2 se pomalu aktualizuje a vylepšuje, umírající světlo si zaslouží každý kousek pozornosti, když se vývoj hry zabalil. Hráči prozkoumají dvě místa ve smyšleném městě Harran, předjížděné ohniskem zombie. Využijte dovednosti obratnosti a boje přežít, úklidu a parkour během dne.

V noci se připravte na bitvu proti přeplňovaným predátorům. S jeho napjatá hratelností, intenzivní atmosférou a dynamickým cyklem denní noci si umírající světlo zaslouží přehrávání. Navrhli jsme také hru v našem článku Best Steam Deck Games.

Koupit umírající světlo (29 $.99)

21. Batman: Collection Arkham

Oficiální obálkové umění pro trilogii Batman Arkham, který jsme si půjčili pro náš seznam nejlepších parních her

Sbírka tří kriticky uznávané trilogie her, Batman Arkham Collection, vás staví do bot stejnojmenné komiksové postavy DC Comics. Každá hra se děje na třech místech, počínaje Batman Arkham Azyl, kde hráči odrazují Jokerovu pasti v Arkham Azyl z Gothamu.

V další instalaci se příběh přesune do otevřeného světa uzavřené části Gothamu v Batman: Arkham City, kde se Batman snaží odhalit teorii spiknutí. Nakonec prozkoumejte celé ostrovy Gotham a pokuste se zmařit plány Scarecrow v Batmanu: Arkham Knight.

Každý titul má návykovou hru Beat-Em-Up, s využitím ikonických gadgetů Batman a s každým následným pokračováním se hratelnost zlepšuje. Arkham Knight také představuje plně odběratelný Batmobile. Hrajte hry a staňte se Batmanem. Ne doslova.

Koupit kolekce Batman Arkham (59 $.99)

22. Dragon’s Dogma: Dark Arisen

Oficiální obraz draka

Pusťte se do fantasy dobrodružství v Dragon’s Dogma: Dark Arisen, Akce RPG Vyrobeno mozkem za ďábla May. V této hře se hráči vydávají do obrovského světa plného mýtických tvorů a zrádnou krajiny. S uspokojivým přizpůsobením pro bitvy s kousáním nehtů v reálném čase a využitím hlubokého a dynamického bojového systému.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen je pro fanoušky akčních RPG, díky své bohaté tradici, vzrušujícími questy a schopností najmout společníky AI známé jako pěšáci, Dragon’s Dogma: Dark Arisen.

Koupit Dragon’s Dogma: Dark Arisen (29 $.99)

23. Hotline Miami 1 & 2

Hotline Miami

Hra, která popularizovala podžánr hudby Synth-Wave, horká linka Miami 1 a 2 staví hráče do bot více lidí přes 80. let Miami. Ponořte se do psychedelického světa násilí a na sobě zvířecí masky, když uvolníte akci střelce shora dolů. Se svým soundtrackem jako Carpenter Brut, náročný hratelnost a vyprávění hlavy, horká linka Miami 1 a 2 přináší zážitek z adrenalinu, který vás připojí k poslední kulce.

Hra také nedávno dostala poctu v akčním filmu John Wick: Kapitola 4, tak proč to nezkusit? Zejména vidět, že hra jde za levně během prodeje páry.

Koupit horká linka Miami 1 (9 $.99)
Koupit horká linka Miami 2 (14 $.99)

24. Vyloučený

Vyloučený

Jeden z nejpopulárnějších středověkých městských stavitelů, vyloučil úkoly, abyste vedli skupinu vyvržence a založit prosperující komunitu v drsné divočině. Nyní musíte spravovat zdroje, růst a udržitelnost rovnováhy a měšťanů z nebezpečí přírody. S jeho pohlcující hratelností, náročnými rozhodnutími a krásnými vizuály nabízí vyloučení podmanivý a obohacující zážitek v umění přežití. Kromě toho, díky oficiální podpoře workshop mod, hraní je ještě zábavnější.

Koupit vyloučený (19 $.99)

25. Hitman: Svět atentátu

Hitman-World-of Assusination

Hitman: Svět atentátu kombinuje tHree nové hry Hitman Interaktivním interaktivním i/o do jednoho balíčku. Nabízí obrovskou karanténu k prozkoumání, převzít kontrolu nad agentem 47, nejsmrtelnějším vrahem na světě, a cestujte na ohromující mezinárodní místa, abyste odstranili vaše cíle.

Díky vylepšené hraní hry, zábavnou úrovní designu a obsluhovatelným příběhem, tato hra vezme atentát na nové výšiny. Musíte plánovat, přizpůsobit se a stát se konečným vrahem v tomto poutavém zážitku.

Koupit hitman: World of Atentsanication (69 $.99)

26. Slunce bez slunce

Slunce bez slunce

Vydejte se na atmosférickou a strašidelnou cestu do moře bez slunce, a Hra na přežití a průzkum zasazený do tajemného podzemního oceánu. Navigace Unterzee Jako kapitán lodi, výběr tvrdých rozhodnutí, bojujících děsivých tvorů a odhalující tajemství číhající ve stínu. S jeho vyprávěním, budováním světa a hratelností, bez Sunless Sea nabízí podmanivý zážitek pro dobrodruhy, kteří hledají nezapomenutelnou plavbu.

Koupit bez slunce moře (18 $.99)

27. Dark Souls: Remastered

Tmavé-souls-remastered-1

Remasterované vydání původní hry Dark Souls, Dark Souls: Remastered opravuje kriticky uznávané akční RPG a poskytuje pro všechny vylepšený zážitek. Cesta propojeným světem Lordranu, plná náročných nepřátel, složitého designu úrovně a atmosférického vyprávění.

Tato verze hry přichází se zlepšenou grafikou, výkonem a správnou funkčností pro více hráčů. Přináší to trestné, ale odměňující hraní původních temných duší do nových výšin a upevňuje jeho status moderní klasiky.

Koupit Dark Souls: Remastered (39 $.99)

28. Resident Evil 4 (2005)

Resident Evil 4

I když jsme se mohli rozhodnout pro remake Resident Evil 4, protože tento titul je stejně skvělý, šli jsme pro originál pro to, jak nezapomenutelná je hra. Probíhá roky po hlavních hrách Mainline Resident Evil, Resident Evil 4 vás staví pod kontrolu nad Leon S. Kennedy, americká vláda. agent poslal na misi do evropské vesnice, aby zachránil unesenou dceru prezidenta.

Zatímco hratelnost by si mohla zvyknout, je to campy děj a postavy, které povýší tuto hru na svůj milovaný stav. Musíte-li, pokud chcete zažít příjemný děj.

Koupit Resident Evil 4 (19 $.99)

29. Hvězdné války: Rytíři staré republiky

Star Wars Kotor

Hvězdné války: Knights of Old Republic (Kotor) je hra na hraní rolí, která vede hráče na nezapomenutelnou cestu vesmírem Star Wars. Nastavte tisíce let před filmy, Kotor staví hráče do bohatého příběhu, kde si vybírají svůj osud jako Jedi Knight nebo Sith Lord. S jeho poutavými postavami, hlubokými morálními volbami a bojem založeným na tahu zůstává Kotor mezi všemi milovanou klasikou.

Koupit hvězdné války kotor (9 $.99)

30. VA-11 HALL-A

Nejlepší Cyberpunk Bartending Simulator VA-11 Hall-A

Hluboký ponořte se do Cyberpunk World of VA-11 Hall-A, a Vizuální román a barman simulátor. V této hře hrajete barman v baru VA-11 Hall-A, mícháte nápoje pro obsazení postav při poslechu jejich příběhů a navigaci jejich bojů. VA-11 Hall-A nabízí díky svému nádhernému umění pixelů, podmanivým vyprávěním a vyprávěním o větvení.

Koupit VA-11 Hall-A (14 $.99)

31. Tmavé dřevo

Tmavé dřevo

Darkwood je atmosférická hrůza přežití Hra, která hodí hráče do noční můry plné hrůz. Hra se staví v procedurálně generovaném světě a testuje vaši odvahu, když prozkoumáte temnou a zkroucenou krajinu. Shromažďujte zdroje, řemeslné nástroje a opevněte svůj úkryt, aby přežili děsivé stvoření.

Díky své strašidelné atmosféře, intenzivním hraní a vyprávěním vám Darkwood nabízí pro hororové nadšence skutečně pohlcující a děsivý zážitek. Jedinečné nastavení a hratelnost Darkwoodu je důvod, proč jsme to přidali do našeho nejlepšího seznamu Steam Games.

Koupit darkwood (14 $.99)

32. Barotrauma

Barotrauma

Barotrauma je kousání nehtů Simulátor ponorky pro více hráčů To vrhá hráče do hlubin mimozemského oceánu na Jupiterově měsíci Europa. Spolu s posádkou musíte procházet nepřátelskými vodami, opravit ponorkové systémy, starat se o své zdroje a odrazit nepřátelské tvory.

Barotrauma se svou realistickou fyzikou a intenzivním kooperativním zážitkem přináší dobrodružství poháněné adrenalinem. Počet napjatých situací, které jsme já a moji přátelé zažili v barotraumě.

Koupit barotrauma (34 $.99)

33. Zabít věž

Zabití

Slay the Spire je návyková hra na budování paluby. Posílá vás na cestu přes věž, obráceně k nepřátelům a sbírání karet, aby vytvořil jedinečný balíček. S jeho směsí boje založeného na tahu, strategickém rozhodování a procedurálně generovaných úrovních, zabíjení věže poskytuje opakovatelnost a pocit postupu. Připravte se čelit nespočetným výzvám a objevit strategie, když dobyte vítězství věže a nárokujte si vítězství

Koupit zabití Spire (24 $.99)

34. Bioshock

Bioshock

Další klasická pohlcující zážitek SIM, Bioshock je střelec z první osoby v podvodní dystopii Rapture, město s podmanivým vyprávěním, fascinujícím vizuálním a morálně složitým výběrem.

Když rozpadnete záhady, ovládáte zbraně a genetická vylepšení, abyste přežili groteskní nepřátelé a odhalili tajemství města. Díky své napjaté atmosféře, vyprávěním a nastavením zanechává Bioshock trvalý dopad na hráče.

Koupit bioshock (19 $.99)

35. Mafia 2

Mafia 2

Mafia 2 je hra o zločinu s otevřeným světem, která vede hráče na vzrušující cestu zločineckým podsvětím. Hráči vstoupili do bot Vito Scaleta ve smyšleném městě Empire Bay Během čtyřicátých a padesátých let.

Mafia 2 s jeho podrobným nastavením, filmovým vyprávěním a poutavým hraním nabízí přesvědčivé vyprávění o loajalitě, zradě a důsledcích života zločinu.

Koupit mafia 2 (29 $.99)

36. Les

Les

Les je hororová hra na přežití, která vrhá hráče do tajemného lesa. Po letecké havárii uvízl na ostrově, musíte procházet zrádným prostředím, shromažďovat zdroje, stavět úkryty a odrazit kanibaly. Ale je tu hlubší tma pod povrchem, Jak odhalíte tajemství ostrova. S jeho napjatým světem, intenzivním hraní a pohlcujícím vyprávěním poskytuje les zážitek, který udržuje hráče na okraji.

Koupit les (15 $.99)

37. Rez

Rust Steam Summer Sale

Rust je obzvláště neodpustitelný multiplayer Hra na přežití To vrhá hráče do drsného a konkurenčního světa. Musíte uklidit zdroje od nuly, řemeslných nástrojů, stavět úkryt a odrazit ostatní hráče a nepřátelské síly. Díky svému boji PVP, prostředím a ekonomice poháněnou hráčem nabízí Rust náročný zážitek, kde se může zlomit důvěry a aliance mohou být vytvořeny. Přizpůsobte se, přežijte a utvářejte vaši cestu v tomto odvážném a nepředvídatelném dobrodružství na karanténu.

38. Celková válka: Shogun 2

Total War Shogun 2

Celková válka: Shogun 2 je strategická hra, která vezme hráče do období Sengoku v Japonsku. Velí armádami, vytvářejte aliance a zapojte se do bitvy, aby dobyli a sjednotili Japonsko podle vaší pravidla. Shogun 2 se svou hlubokou diplomacií, taktickou hraní a nádhernými vizuály nabízí pohlcující a autentický zážitek ze Samurai Warfare.

V tomto strategickém mistrovském díle přiveďte svůj klan k vítězství a vytvořte budoucnost Japonska. Zatímco v průběhu roku vyšlo mnoho celkových válečných titulů, žádný z nich nepřekonal naprostou velikost Shogun 2. A z tohoto důvodu jsme tuto hru umístili na náš nejlepší seznam Steam Games.

Koupit celková válka: Shogun 2 (29 $.99)

39. Panorama měst

Panorama měst

CITIES: Skylines je simulační hra na budování města, která dává hráčům odpovědnost za stavbu a správu města. S hloubkou a realismem navrhujete a spravujete všechny aspekty metropole, od územního plánování po služby a dopravu. Vytvářejte jedinečná města a řeší výzvy, jako je znečištění.

Navíc díky robustní komunitě moddingu města: Skylines nabízí pohlcující zážitek z urbanického plánování. Cities Skyline úspěšně dokáže zachytit nostalgii ze her jako SimCity a představit ji v moderním formátu pro novější publikum.

Koupit panorama měst (29 $.99)

40. Kerbal Space Program

Oficiální obrázek Kerbals ze stránky Steam

Někdy snil o stavbě kosmické lodi? Zatímco vytvoření skutečného je těžké, můžete tak učinit v programu Kerbal Space. Je to Vzdělávací hra na karanténu To umožňuje hráčům navrhovat a spravovat svůj vesmírný program. Ovládejte rozkošný Kerbals, mimozemský závod, když vytváříte rakety, zahajujete mise a prozkoumáte obrovský prostor.

S realistickou fyzikou simulací, náročnými cíli mise a nekonečnou kreativitou poskytuje Kerbal Space Program příjemný zážitek, který znovu začne lásku k průzkumu vesmíru.

Koupit Kerbal Space Program (39 $.99)

41. Undertale

Undertale

Undertale je nezávislý RPG, který poskytuje upřímný zážitek. Vydejte se na cestu podzemí, říše plná nepředvídatelných postav a morálních dilemata. Vaše volby výrazně utvářejí výsledek příběhu, přičemž vaše akce odrážejí několik konce. Díky své grafice v retro stylu, nezapomenutelným soundtrackem a inovativní mechanikou hry, Undertale ponechává trvalý dopad na hráče, když zkoumají témata přátelství a sílu volby.

Koupit Undertale (9 $.99)

42. Stardew Valley

Stardew Valley

Stardew Valley je okouzlující simulační hra pro zemědělství, která fascinuje hráče s krásným hraním a srdečně okouzlujícím vyprávěním. Uniknout z města a přijmout jednoduchý venkovský život. Kultivujte svou farmu, zapojte se do odměňujících aktivit, buďte vztahy s Townsfolk a odhalte tajemství údolí. Kromě toho existuje nový režim kooperace, kde vy a váš přítel nebo partner se můžete spojit a vytvořit nejlepší farmu. Stardew Valley s krásným pixelovým uměním a uklidňujícím soundtrackem nabízí klidný útěk do pulzujícího virtuálního světa.

Koupit Stardew Valley (14 $.99)

43. Terraria

Hry Terraria jako Valheim

Terraria je imaginativní hra na karanténu, která umožňuje průzkum a kreativitu. Ponořte se do pixelovaného světa plného pokladů, tvorů a záhad. Shromažďujte zdroje, vytvářejí nástroje a vytvářejte své osady. Ať už bojujete s šéfy, kopíte do jeskyní nebo vytváříte složité struktury, Terrariaův obrovský svět zve nekonečné možnosti.

S jeho návykovým hraním, retro kouzlem a kooperativním multiplayerem poskytuje Terraria pohlcující a nezapomenutelný zážitek pro hráče všech věkových skupin. Jeho roční hodnota obsahu a brilantní podpora moddingu zaručují jeho doplněk k našemu nejlepšímu seznamu Steam Games.

Koupit teraria (9 $.99)

44. Božství: Original Sin 2

Božství Originální sin 2

Pokračování izometrického RPG Divinity: Original Sin, tato hra je epický RPG, který přepravuje hráče do obrovského světa fantazie. Vydejte se na cestu plnou úkolů, hlubokého přizpůsobení charakteru a taktického boje založeného na tahu. S jeho hlubokým vyprávěním, výběrem hráčů a kooperativním multiplayerem nabízí a nabízí Personalizované zkušenosti pro každého hráče. Uvolněte svou kreativitu, prozkoumejte magický svět a tajemství a vytvořte vaši cestu v tomto rozsáhlém dobrodružství na hraní rolí.

Koupit božství: Original Sin 2 (44 $.99)

45. Papíry prosím

Papíry prosím

Papíry prosím je nezávislá hra, která vás staví do role Imigrační důstojník v dystopické zemi. Hráči, kteří mají za úkol zpracovat dokumenty, musí hráči vyvážit empatii a přežití. Když procházíte byrokratickými výzvami, morálními dilematy a politickými intrikami, papíry prosím zkoumá témata imigrace a důsledky autority. Díky své návykové hraní a vyprávění nabízí tato hra silný zážitek, a proto přidání do našeho seznamu nejlepších Steam Games.

Koupit papíry prosím (9 $.99)

46. Návrat Obra Dinn

Návrat Obra Dinn

Další nezávislý titul Lucas Pope of Papers Please, Return of the Obra Dinn je hra hádanky, která vyzývá hráče, aby odhalili pravdu za tragédií lodní tragédie. Vstupte do bot vyšetřovatele pojištění s magickými kapesními hodinkami, které mohou znovu vytvořit poslední okamžiky lodi. Obra Dinn se svým podmanivým vyprávěním, jedinečným vizuálem a dedukční hraní nabízí vzrušující zážitek, který udržuje hráče zapojené až do posledního odhalení.

Koupit návrat Obra Dinn (19 $.99)

47. ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

Odešel na mrtvý 2

Pokud jde o nejlepší článek Steam Games, víte, že musíme tuto hru přidat. Jeden z nejpopulárnějších kooperačních střelců, kteří milí Zemi, Left 4 Dead 2 je pokračování stejně uspokojivé levé 4 mrtvé. Je to a kooperativní střelec z první osoby To spadne hráče do světa zamořeného hordy zombie.

Spojte se s přáteli nebo společníky AI, abyste bojovali o přežití, a bitvy o vlny nemrtvých. Díky své intenzivní hře, dynamickým režisérem AI, který mění úroveň obtížnosti na základě výkonu týmu a rozmanité zbraně a postavy, Left 4 Dead 2 je nejlepší způsob, jak strávit víkend s přáteli.

Koupit Left 4 Dead 2 (9 $.99)

48. Portál 2

Oficiální obrázek portálu 2

Další klasický titul z doby, kdy Valve stále vyráběl revoluční videohry a nebyl zaměřen na Steam and Steam Deck. Portál 2 je logická hra, kde se pustíte do nyní zaniklého vědeckého centra clony.

Hráči jsou vybaveni portální pistolí náročné zkušební komory, Manipulace s prostorem a ohýbání fyziky k řešení hádanek. S jeho inovativní hrou stále před časem a poutavým režimem kooperativního režimu poskytuje Portal 2 nezapomenutelný herní zážitek.

Koupit portál 2 (9 $.99)

49. Upírští přeživší

Upírské předávky

Pozůstalým upírům se v posledních letech rychle podařilo získat spoustu uznání za jeho zjednodušující a návykovou hru, a zaslouženě ano. Přesahující různé úrovně musí hráči procházet místy, hledat zdroje a zničit hromady nepřátel. Upíři Survivors nabízí návykový zážitek, který si můžete užít při krátkých výbuchu, díky své smyčce s loopkou a rogue-lite.

Hodně hraji tuto hru po krátké výbuchy času v polovině práce, když musím vyhodit nějakou páru, i když jsem pracoval na tomto seznamu nejlepších parních her. Proto mě to přimělo k tomu, abych do ní vložil tuto hru. Pozůstalí upírů dokazují, že jednoduchost někdy jde dlouhou cestu, a za cenovou značku to zaručuje přehrávání

Kupte si upírské přeživší (4 $.99)

50. Hollow Knight

Snímek obrazovky Hollow-Knight

Poslední hra pro náš nejlepší seznam Steam Games je jedním z kriticky uznávaných moderních plošin Metroidvania. Hollow Knight vám umožňuje ovládat tichého rytíře, který se ponoří do hlubin starověkého království Hallownest, který ovládá hřebík jako svou zbraň. Prozkoumejte složité a vzájemně propojené jeskyně, bitvu náročné nepřátele a odhalte tajemství ztracené civilizace. Díky zjednodušujícímu, i když náročnému boji, odměňováním průzkumu a hlubokou tradicí nabízí Hollow Knight nezapomenutelnou cestu přes krásnou a melancholickou říši.

Koupit dutý rytíř (7 $.49)

Doporučené články

Předvolný obrázek škádlí nejlepší parní hry zdarma

20 nejlepších parních her zdarma pro hraní v roce 2023

Vyjádřený obrázek ukazující letní prodej Steam

15 nejlepších parních letních prodejů 2023 herní nabídky

Steam Next Fest - Nejlepší ukázka her

12 Nejlepší ukázky páry příští festiky musíte vyzkoušet

Nainstalujte páru na Chromebooky

Pára přichází na Chrome OS jako součást beta; Přináší několik vylepšení

Jak se objevit offline na páře

Jak se objevit offline na páře

Chrome OS mění nápovědu v herních chromebookech, herní tablet; Podívejte se na podrobnosti zde!

Steam oficiálně dorazí na Chrome OS; Pracuje na několika vybraných chromebookech

2 komentáře

Pěkný seznam. Vzhledem k tomu, že většinou hraji hry FPS, zmíním se o několika hrách, které miluji, které nejsou na vašem seznamu.
Série Prince of Persia
Krev: Čerstvá zásoba
Bulletstorm
Lék proti bolesti
Kultická
Mrtvý prostor 1 a 2
Doom (2016) a Doom Eternal
F.E.A.r.
Poloviční život 2
Týmová pevnost 2
Splinter Cell: Teorie chaosu
Spící psi
Street Fighter Series
Série Wolfenstein

Sampad Banerjee říká:

Dobrý návrh, možná v nadcházejících měsících vytvořím další seznam. Chtěl jsem se osobně soustředit na tituly, které se mi v průběhu let líbily, a proto seznam přeskočí některé z více titulů AAA a hlavního proudu jako celek.