26 tipů pro parní pro hraní PC NOOBS a energetické uživatele | PCMag, PC Gaming: The Ultimate Guide for Blowners | Play3r

PC Gaming: The Ultimate Guide pro začátečníky

Contents

(Steam; Shutterstock/Ekkaphan Chimpalee)

26 TIPY PRO PC PC Gaming Noobs a Power Users

Na PC je mnoho herních klientů, ale žádný z nich není tak zralý a bohatý na funkce jako pára. Tyto tipy použijte k hlavnímu ventilu a spouštěče her na ploše, notebooku a parní palubě.

Správa editoru, aplikací a her

Od roku 2004 jsem napsal blbeček související s gadgetem a videoher pro různé publikace, včetně pozdních, skvělých 1UP;; Notebook;; Rodičovství;; Synchronizace;; Moudrý chléb;; a WWE. Nyní aplikuji tuto znalost a sadu dovedností jako vedoucího editora týmu PCMag Apps & Gaming Team.

Moje kariéra mě provedla eklektickým sortimentem polí a spojila mě s lidmi ze všech životních oblastí. Tato zkušenost zahrnuje stavbu, profesionální vaření, podcasting a samozřejmě psaní. Od roku 2009 píšu Geeky, nakonec přistávám na volné noze v PCMag. Tento rozkvět se v roce 2021 rozkvetl na pozici technických analytiků na plný úvazek, kde půjčuji svůj osobní vhled do záležitostí webhostingu, streamování hudby, mobilních aplikací a videoher.

https: // www.PCMag.com/jak-to/parní-tips-for-pc-gaming-noos-a-power-users

(Steam; Shutterstock/Ekkaphan Chimpalee)

Steam je tvář PC Gaming. Trh s videohry Valve není jediným místem pro nákup PC Games – Epic Games Store, Gog a Xbox jsou také životaschopné možnosti – ale stopa Steam a slavný sezónní prodej z něj činí populární online maloobchodní cíl. Navíc, s vysoce očekávaným ručním palubou, která debutuje, může veřejná přítomnost Steam svítit ještě jasněji.

Steam je však mnohem víc než pouhý obchod. Jeho klient pro stolní počítače umožňuje dělat mnoho věcí, včetně organizace vaší knihovny, streamování vašich herních relací publika a chatování s homies. Stručně řečeno, Steam se děje hodně, ale mnoho z jejích atraktivnějších a užitečnějších prvků může být neuznáno nováčci i dlouholetými uživateli.

S ohledem na to jsme shromáždili seznam tipů Steam, které vám pomohou co nejlépe vytěžit z aplikace. Je to stále rostoucí seznam, který bude postupem času rozšířen. Takže, spusťte herní plochu, notebook nebo parní balíček, oheň na páru a připravte se dozvědět se, co herní software Valve může udělat s trochou úsilí z vaší strany.

Parní balíček ventilu osvobozuje PC hry z plochy

1. Zajistěte svůj účet pomocí Steam Guard

Zabezpečení je důležité. Nechceš Glengarry Glen Ross učedník, který se vložil do vašeho účtu Steam, aby podpořil nebezpečnou agendu. Abyste tomu zabránili, měli byste samozřejmě použít silné heslo. Ale také byste měli heslo doplnit další vrstvou zabezpečení.

Když je na vašem účtu povolen strážce Steam, budete muset poskytnout speciální přístupový kód pro ověření vašeho účtu na nerozpoznaném zařízení. V závislosti na nastavení vašeho parního strážce obdržíte buď e -mail se speciálním kódem, nebo jej získáte z aplikace Steam Mobile na vašem smartphonu. Povolíte to návštěvou Pára> Nastavení> Účet> Správa zabezpečení účtu parní stráže.

2. Připojte se k parní beta

Když si vytvoříte účet Steam, zaregistrujete se na funkce, které byly tlačeny na veřejnost. To znamená, že pokud se cítíte obzvláště dobrodružní, můžete se účastnit parní beta. Tímto způsobem budete mít přístup k funkcím, které jsou stále ve fázi testování, jako je nový správce úložiště, který zdánlivě přichází v očekávání parního balíčku. Zde je návod, jak to udělat.

Navštívíte Steam> Nastavení> Účet a otevřete rozbalovací nabídku v sekci účasti beta beta. Vyberte aktualizaci Steam Beta, klikněte na OK, restartujte a máte hotovo! Nyní bude Valve tlačit včasné funkce.

3. Použijte sbírky ke správě své knihovny

Ve výchozím nastavení Steam zobrazuje vaše hry v abecedním pořadí v jednom, svisle zarovnaném seznamu. To udělá práci, pokud nevlastníte mnoho her, ale pokud vlastníte téměř 100, můžete toužit po lepší organizaci. Naštěstí Valve poskytuje nástroje k uklizení vaší knihovny.

Klepnutím pravým tlačítkem myši na název hry a navigací Přidejte do> nové kolekce, Můžete vytvořit kategorie (řekněme, akční hry nebo nezávislé hry), abyste uspořádali svou digitální kolekci. Sbírky mohou být statické nebo dynamické. Se statickou sbírkou ručně přesunete hru do kategorie klepnutím pravým tlačítkem myši a sledujete nabídky (nebo je přetahujete do svého nového domova). S dynamickou sbírkou můžete použít filtry, které automaticky třídí hry podle jejich výchozích parních značek, jak vaše knihovna roste.

Kromě toho ikona kliknutí na ikonu sbírek Otevře mřížku, která zobrazuje vaše vytvořené kategorie v jednom snadno čitelném centrálním umístění.

4. Vytvořte parní polici

Police jsou alternativní způsoby, jak zobrazit vaši herní knihovnu. Kliknutím Přidat polici> Vyberte polici, Můžete transformovat jakoukoli sbírku do horizontálně rolovací police. Existuje také několik výchozích možností, včetně všech her a nedávné aktivity přátel.

5. Přidejte do své knihovny hru nestresující

Někdy hry, které chcete hrát. Předpokládejme například, že Star Wars: Battlefront II je na vašem seznamu přání z nějakého podivného důvodu. Battlefront II je k dispozici pouze ke koupi od společnosti Electronic Arts ‘Origin Shop (na PC), takže si jej musíte koupit přímo od společnosti, kterou hráči rádi nenávidí.

Stáhnete si to, užijte si houpání několika světelných mečách a modlíte se, aby se kořisti nikdy nevrátily. Ale bohužel, nelíbí se vám myšlenka mít dva samostatné klienty ke spuštění her. Valve má na to lék.

Můžete udělat Star Wars: Battlefront II nebo jakoukoli jinou hru PC, se zobrazí jako součást vaší parní knihovny kliknutím Přidejte hru do levého dolního rohu rozhraní a poté výběr Přidejte hru netestující. Poté jednoduše vyberte název a klikněte na Přidat vybrané programy. A je to!

6. Skrýt parní hry

Někdy prostě musíte skrýt videohru. Mohl by to být titul, který jen zřídka hrajete, nebo je pravděpodobnější, že existuje hra, kterou milujete, že nechcete, aby ostatní lidé věděli, že hrajete. Koneckonců, kdo se chce pečit za vlastnictví The I Love You, plukovník Sanders! Prst Lickin ‘Good Dating Simulator?

Skrytí hry je jednoduché. Klepněte pravým tlačítkem myši na název a poté klikněte Správa> skrýt tuto hru. Nyní je jediným způsobem, jak vidět hru ve vaší knihovně. Chcete -li zvrátit zákon o zmizení, vyhledejte hru a poté klikněte Spravujte> Odebrat ze skrytého.

7. Podívejte se na velký obrázek

Touha ve Valve, aby se Steam stal součástí vašeho zábavního centra.

Aktivováno kliknutím Zobrazit> režim Big Picture, Toto rozhraní vám umožňuje navigovat ve vaší knihovně her, obchod s parními, komunitními nástěnky a chatovací klient pomocí gamepadu, myš nebo pozdního skvělého ovladače Steam.

8. Pokračujte ve hře na jiném počítači s parním cloudem

Věděli jste, že můžete ušetřit pokrok ve hře do cloudu a obnovit přehrávací relaci na jiném počítači, aniž byste zmeškali rytmus? Povolením parního cloudu (Pára> Nastavení> Cloud> Povolit páru může synchronizace), vaše hra je uložena na serverech Valve, což vám umožní pokračovat tam, kde jste skončili.

Vezměte prosím na vědomí, že tato funkce není k dispozici pro každou hru. To znamená, že to celá banda em podporuje.

9. Sdílejte svou knihovnu parních her

Jen proto, že vaše knihovna her PC je digitální, neznamená to, že nemůžete půjčit hry ostatním ve vaší domácnosti. Sdílení rodinné knihovny vám umožní půjčit své hry až 10 dalších lidem, kteří používají stejný herní počítač.

Povolte to návštěvou Pára> Nastavení> Rodina, a poté kliknutím na Autorizovat sdílení knihovny v tomto počítači box. Jakmile schválíte žádost o autorizaci jiného uživatele, může si stáhnout a přehrávat tituly ve vaší knihovně-s výjimkou těch, které mohou vyžadovat klíč zabezpečení třetích stran. Dostanou také svou vlastní hru, takže se nemusíte starat o to, že by zahnul váš pokrok.

10. Monitorujte snímkové frekvence

Opravdu nenávidíme, že počítání snímků se stalo tak významnou součástí diskursu online videoher, hlavně proto, že jen málo hráčů chápe oběti, které někdy musí být vyrobeny, aby se hra běžela na 60 snímků za sekundu. Ale někdy chcete vidět, jak vaše souprava tlačí polygony.

Řekněme například, že chcete vidět, jak vaše hry fungují s novým GPU nainstalovaným v počítači. Jít do Pára> Nastavení> ve hře a povolit čítač FPS. Poté, co spustíte svůj výběr, uvidíte čítač snímků na obrazovce.

Můžete také povolit barvu s vysokým kontrastem, aby byl čítač snadno identifikovatelný a nastavil jeho umístění na obrazovce.

11. Vrácení parní hry

K nákupu videohra je vždy připojeno malé množství rizika. Nemusí to zavést. Může trpět strašnou snímkovou frekvencí. Může to být prostě smradník. Naštěstí vám program Refund Valve umožňuje zmírnit tato rizika.

Kliknutím Nápověda> Podpora páry, Steam zobrazí seznam vašich nedávných nákupů. Klikněte na hru a odpovídající problémy a budete převezeni na stránku, která vám umožní požádat o vrácení peněz. Vaše žádost o vrácení musí nastat do dvou týdnů od nákupu a hru musíte hrát za méně než dvě hodiny. Můžete vrátit hru, DLC, nákupy ve hře, předobjednávky a dokonce i hardware, jako je Steam Controller a Steam Link.

Poznámka: Ulice Rage 4 je vynikající hra Beat-‘-Up. Právě zde bylo zmíněno jen kvůli demonstraci.

12. Vyměňte si karty pro obchodování s parními za hotovost

Před několika lety zavedla Valve parní karty, digitální karty, které vyděláváte jednoduše hraním her. Shromažďování sady karet prostřednictvím obchodů nebo nákupů vám umožní vytvořit je do odznaků, které můžete nosit na své profilové stránce jako čestný odznak. Řemeslné odznaky vás také odměňují profilovým pozadím, kupóny a emotikony chatu. Ale nemusíte nic z toho dělat.

Místo toho můžete své karty prodat na trhu Steam Community. Chcete -li zobrazit své karty, klikněte Uživatelské jméno> Inventář. Poté vyberte kartu, klikněte na prodej, zadejte cenu a ok, dejte ji na prodej.

Obvykle budete čistit několik centů na kartu za váš průměrný pokles, zatímco vzácnější karty jdou o trochu více peněz. Ceny se přirozeně liší podle související hry a dokonce i času; Pokud jste mezi jedním z prvních, kdo prodá kartu na komunitním trhu, psi žízní často kousnou za vaši cenu. Prodal jsem jednu kartu za více než 5 $.

Prodejte dostatek karet a na svém účtu budete mít dost peněz na nákup DLC nebo nové hry.

13. Dejte dar hraní

Hry jsou skvělým dárkem a Valve vám usnadňuje nákup pro ostatní. Jednoduše přidáte název do parního nákupního košíku jako byste pro sebe, ale Místo kliknutí na nákup pro sebe klikněte na nákup jako dárek A pak vyberte osobu ze seznamu přátel. A je to!

Navíc můžete okamžitě poslat hru na účet parního účtu příjemce nebo naplánovat doručení na narozeniny, dovolenou nebo jindy.

14. Streamujte své herní relace

Steam není plnohodnotná videohry živé streamování, jako je Twitch nebo Facebook Gaming, ale nabízí funkce vysílání, aby se přátelé mohli navzájem sledovat. Kliknutím na Steam> Nastavení> Vysílání upravíte rozlišení videa, nastavení ochrany osobních údajů, maximální bitrát a další základní možnosti.

Na druhou stranu, můžete si vybrat kamaráda z vašeho Seznam přátel a vybrat Sledujte hru vidět, co dělají. Můžete také sledovat veřejné proudy. Všimněte si, že k nahrávání videa budete potřebovat řešení třetích stran.

Pro hloubkový vysílací primer se prosím podívejte na to, jak začít ve streamování her: The Ultimate Guide.

15. Streamujte hry přes vaši domácí síť

Streamování do jiného zařízení ve vaší domácí síti se příliš neliší od streamování online. Budete potřebovat televizor, telefon nebo mobilní zařízení a hostitelský počítač, který provozuje páru. Budete také potřebovat Steam Link, užitečná aplikace, kterou používáte k přihlášení na zařízeních, kteří nejsou hostitelem. Zde je návod, jak to udělat.

PC Gaming: The Ultimate Guide pro začátečníky

Deepcool Matrexx 70 Build View

Máte zájem začít s hrami PC? Možná jste hráč konzoly, který chce přepínat, nebo možná jste úplně nový v hraní. Ať je to jakýkoli případ, PC Gaming je fantastický způsob, jak zažít nejnovější hry s nejlepší grafikou a výkonem. V této příručce pokryjeme vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít s PC Gaming, od výběru správného hardwaru k optimalizaci nastavení pro nejlepší výkon.

Výběr správného hardwaru

Prvním krokem k začátku her PC je vybrat správný hardware. Na rozdíl od konzol, které jsou všechny standardizované, se hardware PC může značně lišit z hlediska výkonu, ceny a kompatibility. Zde jsou klíčové komponenty, které musíte zvážit:

 • Procesor (CPU): CPU je „mozek“ vašeho počítače a je zodpovědný za zpracování všech pokynů hry. Hledejte CPU s vysokou rychlostí hodin a více jader pro nejlepší výkon.
 • Grafická karta (GPU): GPU je zodpovědná za vykreslení grafiky hry, takže je nezbytná pro dobrý herní zážitek. Hledejte GPU s nejméně 4 GB VRAM a podporu pro nejnovější API DirectX a OpenGL API.
 • RAM: RAM je krátkodobou paměť vašeho počítače a je nezbytné pro udržení více aplikací a her najednou. Hledejte nejméně 8 GB RAM, nejlépe více.
 • Úložiště: Pro své hry budete potřebovat spoustu úložiště a SSD jsou nejlepší volbou pro rychlé doby načítání. Hledejte SSD s nejméně 500 GB úložiště.

Nastavení počítače pro hraní her

Jakmile si vyberete hardware, budete muset nastavit počítač pro hraní her. Zde je několik klíčových tipů:

 • Nainstalujte nejnovější ovladače pro váš hardware: To zajistí, že váš hardware bude optimalizován pro hraní her a může využít nejnovější funkce a vylepšení výkonu.
 • Nainstalujte herní klient: Většina PC her je distribuována prostřednictvím herního klienta, jako je Steam, Epic Games Store nebo Gog. Nainstalujte klienta a vytvořte si účet pro zahájení prohlížení a nákupu her.
 • Upravte nastavení grafiky: Každá hra má řadu nastavení grafiky, které lze upravit tak, aby vyvážila výkon a vizuální kvalitu. Experimentujte s těmito nastaveními, abyste našli správnou rovnováhu pro váš hardware.

Tipy pro optimální výkon

A konečně, zde je několik tipů pro optimalizaci počítače pro nejlepší herní výkon:

 • Aplikace blízkého pozadí: Zavřete všechny zbytečné aplikace běžící na pozadí a uvolníte systémové zdroje pro vaši hru.
 • Sledujte své teploty: Pomocí nástroje, jako je MSI Afterburner, sledujte teploty CPU a GPU a podle potřeby upravte nastavení, abyste zabránili přehřátí.
 • Přetaktování hardwaru: Přetaktování CPU a GPU může poskytnout významnou zvýšení výkonu, ale také nese určitá rizika a vyžaduje pečlivé monitorování.
 • Zvažte upgrade hardwaru: Pokud nedostáváte výkon, který chcete, zvažte upgrade hardwaru nebo investování do lepšího chladicího systému.

Přizpůsobení vašeho herního zážitku

Jednou z nejlepších věcí o hrách PC je schopnost přizpůsobit váš herní zážitek. Od nastavení nastavení grafiky až po instalaci modů a přizpůsobení ovládacích prvků existuje nespočet způsobů, jak přizpůsobit své hry podle vašich představ. Zde je několik nápadů:

 • Grafické mody: Mnoho PC her má živou komunitu moddingu, která vytváří grafické mody, které mohou zlepšit vizuální prvky hry, často výrazně. Podívejte se na webové stránky, jako je Nexus Mods, abyste procházeli a stahovali mody pro vaše oblíbené hry.
 • Vlastní ovládací prvky: Mnoho her PC vám umožňuje přizpůsobit vaše ovládací prvky, ať už přemapovací tlačítka nebo použití jiného ovladače. Experimentujte s různými konfiguracemi, abyste našli nastavení, které pro vás nejlépe funguje.
 • Software třetích stran: Existuje mnoho nástrojů a nástrojů třetích stran, které mohou zlepšit váš herní zážitek, od softwaru, který monitoruje vaše FPS po nástroje, které optimalizují váš systém pro hraní her.

Budování herního PC vs. Nákup předběžného

Pokud jde o hraní PC, máte dvě možnosti: Vytváření herního počítače nebo nákup předem vytvořeného herního počítače. Obě možnosti mají své výhody a nevýhody:

 • Budování herního počítače: Budování herního počítače může být odměňující a nákladově efektivní možností, protože máte úplnou kontrolu nad vybranými komponenty a často můžete získat lepší výkon za vaše peníze. Budování počítače však vyžaduje určité technické znalosti a může být časově náročné.
 • Nákup předem vytvořeného herního počítače: Nákup předem vytvořeného herního počítače může být vhodnou možností, protože často můžete získat plně optimalizovaný systém bez jakýchkoli technických znalostí nebo potíží. Předem vytvořené herní počítače však mohou být dražší než budování vlastních a máte menší kontrolu nad komponenty a jejich výkonem.

Nakonec bude rozhodování mezi budováním a nákupem záviset na vašem rozpočtu, technických znalostech a preferencích.

Závěr

PC Gaming je fantastický koníček, který nabízí nekonečné možnosti pro přizpůsobení a optimalizaci. Dodržováním tipů a pokynů v této příručce můžete začít s PC Gaming a prozkoumat vše, co nabízí. Od výběru správného hardwaru k optimalizaci nastavení a přizpůsobení vašich zkušeností není nedostatek způsobů, jak vytěžit maximum ze svého zážitku z her PC.

 • Tagy
 • Průvodce začátečníky po herních počítačích
 • Začínáme
 • Jak
 • Hraní PC
 • PC PC Gaming Guide

Jak hrát videohry? Průvodce základního začátečníka

Chcete dát videohry, ale nejste si jisti, kde začít? Zde je rychlý průvodce pro začátečníky.

Autor: ht tech
Aktualizováno: 21. srpna 2022, 23:33

Všichni potenciální hráči tam venku, kteří jsou buď začátečníci nebo chtějí začít hrát videohry zde, je průvodce začátečníky. Pokud tedy uvažujete o tom, že se ujmete joypadu, ale nevíte, kde začít, nebo jaké hry zkusit, stačí si přečíst dál. Sbírání videohry nebo učení, jak hrát. I když se to může zpočátku zdát trochu obtížné nebo matoucí, s trochou směru a trpělivosti, můžete začít přehrávat videohry a nebude to trvat příliš mnoho času. Takže vstoupit do vzrušujícího světa online videoher zde je průvodce začátečníky.

Jak hrát videohry?

1. Vyberte platformu:

Hraní videoher již nevyžaduje vyhrazenou konzolu nebo herní počítač. Roste počet kvalitních her, které lze přehrávat na notebooku, starém počítači, smartphonu nebo tabletu. Vyzkoušejte tyto hry, než investujete stovky dolarů na upgrade konzoly nebo počítače. Vyberte si hry, které chcete hrát, a získejte stolní počítač spuštěn nejnovější operační systém a nainstalujte dobrou grafickou kartu.

Populární videa

Porovnání mezi Apple Watch Ultra vs. Samsung Galaxy Watch Pro 5

Apple Watch Ultra vs. Samsung Galaxy Watch Pro 5

Zkontrolujte rozbalení a první dojmy Samsung

Samsung Galaxy Z Fold 5 Unboxing a první dojmy: plné skvělých funkcí

Podívejte se na 5 nejlepších nejlepších notebooků pod cenovým rozpětím Rs. 50 000

Top 5 notebooků na nákup v roce 2023 pod Rs.50000

Podívejte se na nejlepší smartphone pod 20000

Revvl 6x 5G, Revvl 6x Pro 5G Cena odhalena

Nadcházející Vivo V29e by se mohla nabitá funkcemi. Zkontrolujte co

Cena vivo v29e unikla! Zkontrolujte očekávané specifikace, funkce a další

Realme 108 cm (43 palců) Ultra HD TV nabízí pohlcující zážitek z prohlížení s její velkou obrazovkou a špičkovým displejem

Nejlepší 4K televizory do 30 000; Od série Mi x do jedné série Plus Y, zkontrolujte funkce a ceny

V případě, že se chcete opravdu soustředit na videohry, je vhodné vybrat konzolu nejnovější generace (PS4 (PS5, pokud to dokážete chytit), Switch nebo Xbox), abyste hráli nové hry. Staří (PS3, Wii, Xbox 360 nebo dokonce dříve) budou sloužit také tomuto účelu, pokud začnete.

2. Zkontrolujte hodnocení hry:

Než na to půjdete, zkontrolujte hodnocení her nebo balení nebo popis online.

3. Přečtěte si požadavky systému:

Vyberte konzoli, na které můžete hrát jakoukoli hru. Počítačové hráči musí vědět o svých specifikacích počítače a zajistit, aby se shodovaly s balením her nebo webem.

4. Sledujte recenze videa:

Někdy hry nedokážou žít podle marketingového humbuku, a proto vám to může poskytnout špatný zážitek. Než si zakoupíte drahou hru, najděte alespoň jednu recenzi videa.

5. Neváhejte skočit do pokračování:

Vždy neváhejte hrát svou první hru v sérii. Pokračování často vylepšily hraní a grafiku, a proto do ní skočí bez přemýšlení.

6. Buďte opatrní s konkurenčními hrami:

Pokud jste začátečník, existují určité žánry her, které se vám nemusí líbit. Hry jako střelci z první osoby, bojové hry, „Battle Arenas“, jako je Battlegrounds Mobile India, Garena Free Fire a další sportovní hry. To je pro nového hráče obtížné se učit, a proto si vybrat jeden s režimem pro jednoho hráče jako Halo na začátku.

7. Zkuste to před nákupem:

Před zakoupením hry vždy jděte na demo verzi zdarma. Většina her má demo verzi, kterou lze vyzkoušet. Snažte se však nestávat žádné hry z falešných zdrojů, protože do nich mohou mít zabudovaný malware. To může být nebezpečné.

Sledujte HT Tech pro nejnovější technické zprávy a recenze, také držte krok s námi na Twitteru, Facebooku, Google News a Instagram. Pro naše nejnovější videa se přihlaste k odběru našeho kanálu YouTube.

První zveřejněné datum: 19. ledna, 12:40

Související příběhy

Doporučeno pro tebe

Další článek začíná

Stáhněte si aplikaci HT ke čtení
Tech a další příběhy:

Kategorie

Telefony podle cen

Mobilní telefony

Trendová témata

Trendy jak

© 2022 Tech Hindustantimes

Horní sekce

 • Zprávy
 • mobilní, pohybliví
  • Mobilní zprávy
  • Mobilní recenze
 • Notebooky PC
  • Notebooky/PC novinky
  • Recenze notebooků/PC
 • Nositelné
  • Nositelné zprávy
  • Nositelné recenze
 • Hraní
  • Herní zprávy
  • Herní recenze
 • televize
  • TV zprávy
  • Televizní recenze
 • Gadgety
  • Mobilní vyhledávač
  • Vyhledávač notebooku
  • Vyhledávač tabletů
 • Doporučení
  • Mobilní doporučení
  • Doporučení notebooku
  • Doporučení tabletu
 • Porovnat
  • Mobilní srovnání
  • Porovnání notebooku
  • Porovnání tabletů
 • Fotky
 • Videa
 • Webové příběhy
 • Jak
 • Více
  • Akce Samsung
  • Apple událost
  • Pro tebe
  • Domácí spotřebiče

Prozkoumejte tech

 • O nás
 • Kontaktujte nás
 • Sitemap
 • RSS
 • Podmínky použití
 • Zásady ochrany osobních údajů

Copyright © HT Media Limited
Všechna práva vyhrazena.