30 Nápady na budování Minecraft, které budete milovat – maminky dostaly věci, konečný seznam nejlepších nápady na budovu Minecraft: Top Minecraft Builds – Brightchamps Blog

Konečný seznam nápady Top 18 Minecraft Building: Top Minecraft sestavy

Contents

Můžete to udělat tak jednoduchý nebo stylový, jak chcete. Youtuber Keralis postavil dům na pláži, který je jedním z nejoblíbenějších v komunitě. To, co dostanete, není příliš komplikované, ale také moderní a krásné, aby se říkalo působivé.

30 nápadů na budování Minecraft, které budete milovat

Pokud hledáte nápady na budování Minecraft, mám s vámi 30 nápadů, které s vámi budete milovat. Od jedinečných domů po sklizeň strážců a další, najdete tolik inspirace níže.

Zatímco budování věcí v Minecraft vyžaduje čas, opravdu není nic jako vidět a užívat si hotový projekt. Níže jsem zahrnul fotografie pro vás jako průvodce a inspiraci.

1. Kruhovní dubová základna

Kruhovní dubová základna

Dobře vytvořená dubová základna je perfektním základem pro jakékoli prosperující osídlení Minecraft. Miluji tento kruhový dubový základnu od Sheepgg. Na YouTube můžete sledovat tutoriál pro tuto základnu.

2. Dům přežití

Stavba domu s vysokým přežitím

Použitím správných materiálů a dodržováním několika jednoduchých pokynů může každý hráč vytvořit dům, který je bude chránit. Pokud hledáte stavbu tvůrčího přežití, zkuste to od @DiamondOfNetherite.

3. Vaječný dům

Nový vaječný dům pro Minecraft

Pokud se vám líbí nový vaječný dům, máte štěstí, protože existuje užitečný video tutoriál pro tento vaječný dům, který můžete sledovat na YouTube.

4. Harvest Guardian

Stavba strážce sklizně

Tato sestava určitě inspiruje hráče k vytvoření úžasných struktur. Pokud chcete chránit své plodiny, postavte pro vaši vesnici strážce Harvest Guardian. Nezapomeňte se podívat na bitgardener na YouTube.

5. Vesnice Mesa

Sestavení Minecraft Village

Vesnice Mesa je skvělou sestavou pro každého, kdo hledá venkovní vesnici s pouštním tématem. Vydejte se ven z krabice budováním chladné vesnice, jako je tato. Na YouTube si můžete prohlédnout video tutoriál pro tuto vesnici Mesa.

6. Jednoduchá stodola

Budování stodoly

Pokud chcete udělat jednoduchou stodolu, tento obrázek dělá skvělý odkaz. Celou prohlídku zemědělské půdy si můžete prohlédnout na @TeamworkBench.

7. Kuchyňská stavba

Minecraft Kitchen

Nevidíte spoustu interiérových sestav online, takže jsem si myslel, že by bylo užitečné sdílet stavbu kuchyně. Podívejte se na odkaz na design interiéru na YouTube.

8. Měsíční dům

Dům ve tvaru měsíce

Tato tvůrčí stavba domu je tvarována jako měsíc. Buzz Craft má video na YouTube, které vám ukazuje, jak vyrobit tento měsíc v měsíci.

9. Dům ve stylu útesu

Dům na útesu minecraft

Někteří lidé říkají, že domy ve stylu útesu nejsou funkční, ale já je absolutně miluji. Pokud si chcete postavit vlastní, můžete sledovat tutoriál pro tento dům.

10. Stavba malého domu

malý dům se schody

Stavba malého domu je ideální pro ty, kteří hledají útulný a pohodlný domov. Vyzkoušejte něco jiného tím, že se tento malý dům postaví.

11. Merchant House

Obchodní dům s fialovou střechou

Obchodní dům může být velmi prospěšným přírůstkem do jakéhokoli města Minecraft. Podívejte se na tento obchodní dům z různých úhlů pro lepší odkaz.

12. Obří Archway

Obří Archway

Dobře, tento obří oblouk je prohlubující! Archway, jako je tento, je skvělý způsob, jak předvést své stavební dovednosti.

 • Verze: 1.16.3
 • Shaders: BSL
 • Pack Resource Pack: Jermy lepší listy

13. Moderní kamenný dům

Moderní kamenný dům

Kamenný dům by byl skvělým doplňkem jakékoli nemovitosti. Pokud chcete vědět, jak postavit tento moderní kamenný dům, podívejte se na užitečný video tutoriál.

14. Dům stromů přežití

Stavba domu na přežití Minecraft

Tento dům na přežití zahrnuje všechny náležitosti plus více. Podívejte se na výukový program Tree House, abyste si vytvořili svůj vlastní dům na poušti.

15. Hrad na Měsíci

Hrad na Měsíci

Hrad na Měsíci je zajímavý nápad. Bylo by to skvělé místo k prozkoumání a bylo by opravdu skvělé vidět to na noční obloze. Bohužel neexistuje žádný tutoriál pro tento hrad na sestavení měsíce. Vypadá to tak cool, ale.

16. Epická věž

Epic Minecraft sestavení

Epická věž v Minecraftu může být opravdu zábavný projekt, na kterém bude pracovat, a tato stavba je mimo tento svět! Nezapomeňte se podívat na portfoliové pole Deltagon pro více úžasných sestav.

17. Velký hrad

Epic Minecraft hrad

Dobře, tento hrad je epický. Velká postavení hradu může být skutečná zastávka. Pro více úžasných sestav hradu, podívejte se na Fall Studios na YouTube.

18. Dům dubového přežití

Stavba domu pro přežití

Sheepgg vytváří některé z mých oblíbených stavů přežití. Podívejte se na podobný video tutoriál, pokud chcete vytvořit tento dům s přežitím dubu.

19. Základna pro přežití dubu

základna pro přežití dubu

Základna pro přežití dubového dubu může poskytnout hráči bezpečné a robustní místo k životu. Můžete sledovat, jak se tato sestavení vytváří přes YouTube.

20. Podzemní základna

podzemní základna

Stavba podzemní základny je ideální pro každého, kdo chce vytvořit skrytý dům v hloubkách Země. Podívejte se na návod na YouTube, pokud chcete vědět, jak vytvořit tuto konečnou strukturu.

21. Moderní akvárium

Moderní akvárium

Toto moderní akvárium je tak cool. Je to skvělé pro každého, kdo chce do akvária přidat dotek modernosti. Pro toto akvárium neexistuje žádný tutoriál, ale vím, že používá shader BSL.

22. Návrh workshopu

Workshop Design Minecraft

Tento design semináře je velký otevřený pokoj s dostatečným prostorem pro skladování. Podívejte se na místnost z různých úhlů přes jejich Instagram.

23. Skleník

skleník

Musíte si prohlédnout skleníkový příspěvek, abyste ho viděli z různých úhlů. Je to opravdu skvělá stavba.

24. Tři sestavení fontány

Designy fontány

Zde jsou tři různé sestavy fontány, které můžete vyzkoušet. Na YouTube můžete sledovat návody Fountain Tutorials.

25. Cukrová třtina

Design cukrové třtiny

Cukrová třtina je jednou z nejjednodušších plodin, které ve hře růst. Pro tento design cukrové třtiny neexistuje návod, ale informace jsou následující:

 • BSL Shaders V7.2
 • Java 1.16.1

26. Zastřešený most

zastřešený most Minecraft

Tento zastřešený most by byl skvělým doplňkem jakékoli vesnice. Naučte se, jak postavit tento most podle užitečného video tutoriálu.

27. Unikátní základna přežití

základna přežití

Tato základna přežití má na Instagramu kompletní výukový program, pokud si to chcete zkontrolovat.

28. Základna akvária

Stavba základny akvária

Tato moderní základna akvária má kruhový design se základním úložištěm. Na Instagramu můžete vidět více obrázků základny.

29. dům u jezera

Jak postavit tutoriál Minecraft Lake House

Jezerní domy jsou oblíbenou volbou pro sestavení Minecraft, protože nabízejí krásný výhled a spoustu příležitostí pro outdoorové aktivity. Naučte se, jak vytvořit dům s jezerem s tímto videovým tutoriálem.

30. Dům přežití začátečníků

Snadný dům přežití

Pokud si chcete vytvořit snadný dům přátelský pro začátečníky, podívejte se na tento video tutoriál, který vám ukáže, jak vytvořit dům přežití.

31. Malá chata

Malá chata

Našel jsem tento malý obrázek na chaty na Reddit. Bohužel neexistuje žádný tutoriál pro tuto sestavu.

32. Mountain House

Mountain House Minecraft

Pokud jste přemýšleli o vytvoření horského domu, je tento obrázek pro vás skvělým odkazem.

33. Přežití igloo

Přežití igloo

Jakmile přijde zimní sezóna, měli byste určitě provést toto přežití igloo. Zahrnuje také malý rybník pro rybolov.

34. Lesní chata

lesní chata

Posaďte se a relaxujte, zatímco vytvořte tuto jednoduchou lesní chalupu. Tato chata bude perfektním doplňkem vaší vesnice.

Doufám, že vás tyto skvělé sestavy Minecraft inspirovaly k vytvoření úžasných budov pro vaši vesnici.

Související články:

 • 20 nápady a tutoriály Minecraft House
 • 10 Awesome Minecraft Build Ideas and Tutorials
 • 4 nejlepší místa k nalezení skinů Minecraft zdarma

Vítejte v MGTS! Najdete spoustu inspirace pro váš další zábavný a kreativní projekt. Miluji představovat širokou škálu koníčků pro všechny!

 • O
 • Zásady ochrany osobních údajů · Podmínky
 • Zveřejnění · Přístupnost · Kontakt

Jako spolupracovník Amazonu vydělávám z kvalifikačních nákupů.

Konečný seznam nápady Top 18 Minecraft Building: Top Minecraft sestavy

Konečný seznam nápadů na budování Minecraft

Krása Minecraft spočívá v mnoha možnostech, které dává vaší fantazii a kreativitě.

Můžete vytvořit téměř cokoli, počínaje malou dírou v zemi a končícím s celou, obrovskou velikostí hradu, ale v tomto blogu se budeme nejprve podívat na zajímavé věci, které se staví v Minecraft, zkusíme to Vytvořte si pravidelný dům. Buďte tedy připraveni vymyslet nějaké úžasné nápady na Minecraft House, abyste mohli začít!

Všechno bude velmi zajímavé, zejména pokud ukážete malou představivost. Pokud se vám nepodařilo vidět sami sebe v roli designéra, nemusíte být velmi rozrušení, protože Minecraft je celý svět, ve kterém každý může dělat, co chtějí.

Hrajte Minecraft

Obsah

Top 18 nápadů na budování Minecraft

Top Minecraft Building Ideas

 1. Dům na stromě

Jedním z nejslavnějších nápadů Minecraft House jsou Minecraft Treehouses. Mohou existovat neomezené způsoby, jak vytvářet minecraft. Vše, co z domu změní na stromový dům, je použití dřeva, umístění v lese a téma dřeva. Někteří hráči to dělají o krok dále tím, že ji skrývají mezi stromy.

Stromové domy v lesních biomech mohou být ideálním úkrytem, ​​pokud hrajete PVP se svými kamarády.

V závislosti na vašich cílech se mohly tematické domy Minecraft v potížích pohybovat. Pokud již máte dýně, bude snadné z nich postavit dům. Pokud jde o stavbu něčeho jako dům Hellicaarrier Shield, mohly by být věci trochu komplikovanější.

Neexistují žádné omezení toho, co může mít domov. Jedinou prioritou je držet se tématu a udělat.

Pohybujte se na jednodušší stránku věcí, máme plážový dům. Mnoho z nás už možná sní o vlastnictví domu s výhledem na moře jednoho dne. Minecraft vám umožní realizovat tento sen. Pomocí tohoto designu získáte dobrý výhled na oceán a také mnoho výhod. Toto je určitě jeden z nejzajímavějších nápadů Minecraft House, který přichází s několika výhodami.

Dům na pobřeží znamená snadný rybolov a plavba plavby. Z důvodu vody také získáte další ochranu před davy. Kromě toho existují další výhody snadno zavlažovaných farem se spoustou vody kolem nich.

Můžete to udělat tak jednoduchý nebo stylový, jak chcete. Youtuber Keralis postavil dům na pláži, který je jedním z nejoblíbenějších v komunitě. To, co dostanete, není příliš komplikované, ale také moderní a krásné, aby se říkalo působivé.

Top Minecraft Building Ideas

Lidé se začali spěchat do akvárií různých velikostí a z dálky mohli ve vodě vidět neobvyklá vodní zvířata. Neexistují žádné lepší možnosti než stávající akvárium, protože počet živých věcí v domácnosti se zvyšuje.

Věž je vícepodlažní struktura, ale neměla by být zaměňována s sloupem. Je to jedna z nejvýhodnějších věcí, které se staví v Minecraftu, protože umístění věže bude nejvýhodnější při stavbě poblíž hlavního vchodu do vašich návrhů. S tímto místem bude během nočních túry možné vyčistit oblast nepřátelských davů před bojovým bojem.

Vše, co potřebujete, je vnější skořápka budovy, tvarovaná a navržená, jak si přejete, a absurdní počet bloků knihovny!

Top Minecraft Building Ideas

Toto je jedna z sestav Minecraft, která je zvláště snadno sestavitelná, pokud máte horlivý zájem o knihovny, a můžete ji udělat tak velký nebo malý, jak si přejete.

Je to blokovaná jeskyně. Je velmi rychlé a snadné stavět, relativně bezpečné a snadno se rozšiřovat, není nutné mnoho materiálů a spousta bloků pro další výstavbu.

Jeskyně jsou dobrou volbou pro dočasné domy Minecraft a jsou docela odolné.

Top Minecraft Building Ideas

 1. Hrana zrcadla

Uživatel Reddit Lord_pancake se podrobně vytvořil minimalistické střechy z hrany parkour Mirror’s Edge. Ani oddaní následovníci nebudou moci tuto mapu Minecraft sdělit kromě skutečného okrajového snímku zrcadla ihned.

Tento architektonický zázrak, postavený v ponurém dolním světě, lze bezpečně nasadit na tapetu

Top Minecraft Building Ideas

 1. Zimní palác

Je to jen část „největšího města v Minecraft v historii“, podle uživatele Reddit a YouTube s přezdívkou Rigolo, který je jedním z tvůrců tohoto mistrovského díla.

Top Minecraft Building Ideas

Kromě samotného paláce je město naplněno spoustou dalších nádherných budov.

Vysoká budova se třemi dveřmi, schody a skleněnými panely. Zahrnuje balkon nahoře a oltář uvnitř. Žije zde kněz a farmář.

Vesnice se obvykle vytvářejí s pšenicí, mrkví, bramborovými farmami, jamkami, lampy a silnicemi pro komunikaci mezi budovami. Se všemi těmito atributy se však nemusí nutně objevovat; chaty a malé domy Minecraft se objevují nejčastěji a knihovny méně často.

V tomto náhodně generovaném osídlení jsou dva řezníky a dvě knihovny.

Pokud rustikální příbytek není ve vašem stylu, existuje spousta moderních nápadů Minecraft House zde. Potřebné materiály k tomu jsou trochu obtížnější najít.

Kvůli ideálnímu stylu budete muset sbírat kámen, desky a hlínu, ze které můžete vyrobit módní byt s velkými skleněnými okny a balkonem.

Top Minecraft Building Ideas

Moderní plánování a stavebnictví domů jsou zde klíčové požadavky, a proto se věnujte více času, takže se budete muset plně zavázat k tomuto podniku a předem provést všechny nezbytné přípravy. Oceňujeme například současnou architekturu budovy, která je ve filmu, která obsahuje panoramatická okna od podlahy ke stropu a nádhernou zahradu s živým plotem, meandrujícím jezerem nebo soukromým bazénem.

Pokud si chcete odpočinout u bazénu s chladným nápojem v ruce, budete potřebovat vilu v Minecraftu. Tyto domy Minecraft nejsou nejsložitější, ale můžete je naplnit dekorativními prvky podle svého vkusu a přidat jim jedinečnost.

Kromě toho, doplňování struktury kterékoli z farmy navržených v našem dalším článku, dostanete vilu v rustikálním stylu.

Středověké domy v Minecraftu mohou přijít v široké škále tvarů a velikostí. Možná potřebujete robustní hrad vyrobený z kamene, s gotickými dlážděnými prvky, děsivými krby a skrytý den.

Nebo možná hledáte jednoduché rustikální obydlí vyrobené z dubu, obklopené korunou stromů nebo nachází v zeleném venkovském ústupu. Kontrast mezi masivním kamenem hradu a přímým designem venkovské chaty byl náš oblíbený.

Top Minecraft Building Ideas

Protože je to jedna z pohodlných a jednoduchých věcí, které můžete stavět v Minecraftu, ušetříte čas, který by mohl být použit pro průzkum nebo jiné činnosti.

Ne každý má šanci být architektem. Někdy prostě musíte kopat. V jednom směru. Po dobu dvou měsíců.

Top Minecraft Building Ideas

Pokryjte výslednou stopu (8 ve hře dlouhého kilometru) kolejnicemi a jděte na cestu na vozíku. Po půl hodiny projíždíte generovanou krajinou, ale později může být celý tento výlet komprimován do tříminutového videa.

Každý, kdo je obeznámen se společností, okamžitě rozpozná tuto napodobovací kavárnu díky svému rozpoznatelnému barevnému schématu kávy a jedinečnému červenohnědému zdivu.

Top Minecraft Building Ideas

Můžete si vybrat, kde najíst; Uvnitř zázraku na krásný design interiéru nebo venku pod markýzky a deštníky, které lemují obvod.

Tento hráč postavil celý byt ve velkém měřítku a je to jeden z nejvíce velkých nápadů Minecraft House. Pamatujte, že jeden blok se rovná jednomu metru krychlového, proto je tato lednička vyrobena z mrakodrapu.

Top Minecraft Building Ideas

Mnoho detailů – koště s lopatkou, akváriem, jídlem v lednici – oživte tuto kartu a změňte ji na skutečné mistrovské dílo.

Je to jeden z našich oblíbených nápadů Minecraft, který je okamžitě rozpoznatelný díky bílé a červené pozadí a jednoduché architektuře. Navíc existuje spousta oblastí, které můžete přidat své malé funkce, aby to vypadalo skutečné.

Top Minecraft Building Ideas

Pokud hledáte rychlé vyzvednutí, mohou pece uvnitř připravit smažené kuře podle potřeby, podobně jako ve skutečnosti.

Top Minecraft staví

Pokud však hrajete úmyslně, dokonce i na samém začátku přežití, můžete dosáhnout solidního houpačky.

30+ světů v novém, vylepšeném SkyFactory 4. Úplná automatizace, technologie a magie, řada světů, jakož i jedinečné recepty a vylepšení, spolu s klasickými stromovými stromy a vývojovými systémy, odlišují SkyFactory 4 od předchozích verzí.

Nyní si můžete vybrat zdroje a produkty, které chcete vytvořit, a nahradit předchozí metodu vývoje stromů náhodných zdrojů. Role knihy o úspěchu převzal propagační mechanismus.

Top Minecraft staví

Systém je doplněn sadou dalších cílů a úspěchů a hra bude monitorovat vaše úspěchy sama o sobě. Tyto funkce zvyšují přitažlivost hry.

Top Minecraft staví

 1. MC Eternal

Nejnovější sestavení MC Eternal je založeno na základních receptech a dalších rozsáhlých systémech úkolů, který vám umožní dlouho ponořit se do hry.

Jednou z nejneuvěřitelnějších sestav Minecraft je tato založená na hře Pokemon Go: Prozkoumejte svět, najděte a chytíte Pixelmons ve vaší sbírce, bojovat s jejich pomocí a získat další kořist v případě vítězství.

Top Minecraft staví

Velká škála různých biomů, z nichž každá má vlastní speciální pixelmon. Na pixelmon wiki si můžete každý přečíst podrobněji.

 1. Roguelike Adventures and Dungeons

Máte rádi mody Dungeon? Stavba je zcela zaměřena na dobrodružství a průzkum, rabování a bitvy. Bojte se přes dungeony, upgradujte své nástroje a talenty, dokončete úkoly a převzetí nových, nebezpečných rozměrů.

Není čas na odpočinek. Čím silnější jste, tím silnější jsou davy a kořist z nich jsou ještě lepší.

Valhelsia je Modpack zaměřený na shromáždění, především založenou na kreativitě hráče. Obrázek níže nám dává pohled na svět Valhelsia 2

Top Minecraft staví

 1. Valhelsia 3, 1.16.3

Valhelsia 3 nabízí něco pro každého hráče Minecraft, bez ohledu na jejich styl hry. Stavitelé budou mít rádi širokou škálu krásných dekorativních bloků, které vylepšují jejich barevnou paletu. Techničtí odborníci a inženýři mají přístup k pokročilému strojnímu zařízení a automatizaci.

Dobrodruzi najdou mnoho budov po celém světě, různé jeskyně a podzemní dungeony a mnohem více při cestování do jiných rozměrů. Dokonce můžete najít vzácné artefakty!

Vyberte si způsob, jak rozvíjet hru a dobýt osobní vrcholy ve Valhelsia 3!

Sevtech: Ages je obrovský modpack plný fascinujícího obsahu a pokroku. Hra je zaměřena na dlouhodobý rozvoj a důsledné získávání zkušeností.

Sestava obsahuje řadu dříve neviditelných mechaniků, například: skrývání rudy, dokud není odemčena, skrývá objekty a recepty v závislosti na pokroku, objevují se nové davy, které se objevují, jak postupujete, a mnohem více!

Top Minecraft staví

Propagační systém je zaměřen nejen na koridorovou hru, ale také vám umožňuje hrát v Open Sandboxu. Jak postupujete skrze stovky uživatelských úspěchů, objevíte nové „éry“, které vám otevře nové příležitosti.

Nové mody, nové rozměry a nové šéfy! Stejně jako v prvním Stoneblocku začnete hru ve světě kamene, nyní s novou přepracovanou dimenzí „Těžba a konec“!

Modpack je ochutnat úkoly, které vám pomohou od začátku a stanovit cíle pro vás.

 1. Dungeony, draci a raketoplány

Sestavení obsahuje velké množství výkonných modů pro magii a technologii. Všichni byli spolu kombinováni. Nakonec budete muset kombinovat magii a mechaniku, abyste vytvořili silné nástroje a konstrukce.

Průzkum a dobrodružství jsou také nedílnou součástí tohoto balení. V současné době existuje 1750+ úkolů v angličtině i v Ruštině! Většina úkolů má odměny, které vám pomohou dokončit další úkoly.

Tyto úkoly vás provedou celým modem a pomůže dosáhnout konečného cíle.

Budete vypuštěni do vesmíru v Sky Factory 3, kde jedinými věcmi, které stojí mezi vámi a smrtí, jsou strom a malá skvrna půdy.

Top Minecraft staví

Verze 3 zvyšuje počet dostupných her. úpravy a poskytuje uživateli další možnosti. Vezměte si s sebou knihu úspěchů a jděte!

 1. Projekt Ozone 3: Nová cesta vpřed

Projekt Ozone 3: Nová cesta vpřed – shromáždění naplněné až po okraj různými mody, od technologie a řemeslného pobytu po magii a výzkum, má 1197 úkolů (včetně systému odměňování).

Top Minecraft staví

Kromě hlavních úspěchů máte šanci získat další, což vám umožní dokončit tento balíček naplno.

Systém odměn PO3 se zlepšil; Nyní obdržíte RAK za plnění úkolů, než aby jste měli kořist kontejnery vyplnit svůj inventář.

Top Minecraft staví

 1. FTB Infinity se vyvinula

Tým FTB vytvořil Infinity, flexibilní balíček, který lze použít pro hry pro jednoho hráče a servery s malou až větší populací. Existují nové typy her a úkoly v nekonečnu se vyvinuly.

Nyní jsou k dispozici dvě nastavení: “pravidelný” a “expert.“ V důsledku toho si nyní můžete vybrat možnost, která odpovídá vašemu přehrávání.

Mezi všemi sestavami Minecraft, v tomto konkrétním místě místo typické grind, musíte stavět a udržovat farmu nebo malé město. Vaším prvním cílem je svolat bohyni, která vysvětlí, jak postupovat v balení. Zde budete pomalu stavět malé město, mít obrovské farmy, prodávat své plodiny, vydělávat peníze a postupovat.

Top Minecraft staví

Jsou čtyři roční období, v každé z nich musíte koupit, rostlin a sklizeň. Obrovskou součástí hry je prodej zboží z místních NPC, fundraisingu a nákup dílů pro další rozvoj vaší vesnice.

V tomto balení je mnoho částí, které nelze vytvořit. Místo toho byste je měli koupit s těžce vydělanými penězi.

 1. Decimace, realistický modpack zombie apokalypsa

Decimace je mod pro přežití v děsivém post-apokalyptickém světě obývaným zombie. Hráči (nebo přeživší) čelí jedné výzvě: přežít v tomto zombie-dokončeném světě co nejdéle! V průběhu času budou hráči zažít důležité okamžiky a události.

Top Minecraft staví

Vytváříte přátele a nepřátele, připojíte se k týmu nebo zradíte svůj tým z chamtivosti. Každé rozhodnutí učiněné při decimaci záleží na vašem přežití.

Závěr

Minecraft je světově proslulý svými úžasnými funkcemi, což umožňuje uživatelům úžasné věci stavět v Minecraft. Výše uvedené sestavy Minecraft jsou jedny z nejlepších v komunitě Minecraft. V tomto blogu jsme se seznámili s několika nápady Minecraft House a objevili jsme hrst nejlepších věcí, které se staví v Minecraft.

Chcete -li se dozvědět více o Minecraftu, podívejte se na zábavu, informativní a nejnovější články na blogu Brightchamps. Brightchamps také vyučuje celou řadu dalších programů, které pomáhají dětem při vývoji nadace v počítačovém programování prostřednictvím kódování pro děti, aktivity, interaktivní lekce a další prostředky.

Nápady na stavbu 100+ Minecraft

Nebojte se, vzali jsme si čas hledat nejlepší nápady na stavbu a zde jsme je uvedli!

Podívali jsme se na fóra, servery Minecraft tento seznam SMP serverů, našeho vlastního blogu, nejlepších stavitelů Minecraft na YouTube, zeptal se přátel atd.

Doslova vypadal všude a dostal se Seznam nápadů na nejvyšší nápady Minecraft Building.

Nebo samozřejmě, jedná se pouze o návrhy a seznam, který v podstatě omezuje méně! Ale nalezené návody, schématické soubory, videa, obrázky, vše, co vám pomůže stavět každý z nich.

Tak Ujistěte se, že tento odkaz uložíte nebo uložte, protože víme, že se k němu budete chtít vrátit.

Bez dalšího Ado pojďme skočit do seznamu toho, co se stavět v Minecraftu.

Skvělé nápady na sestavení Minecraft

1. Working Hot Tub Build Idea

Pracovní vířivka / jacuzzi

Postavili jste sídlo a nyní jste v procesu přidávání věcí a Fourniture? Pak by byla horká vana skvělým doplňkem. Na tomto příspěvku jsme přidali, co byste museli postavit, bohužel vypadá, že původní tvůrce odstranil video tutoriál, ale alespoň jsme uložili položky, které potřebujete k vytvoření, takže doufejme, že můžete přijít na lol

2. Staví malé sochy

Malé sochy pro Minecraft

V tomto tutoriálu pro snadné malé sochy najdete snadno sledovatelný průvodce s obrázky, jak je přidat do svého světa. Tyto sochy by vypadaly skvěle v parku ve vašem městě, nebo pokud máte hrad, vypadaly by také skvěle u vchodu.

3. Minecraft Park Theme Build Idea

Minecraft zábavní park

Tato sestava je spíše pro ty, kteří pravděpodobně začínají se svým světem potřebovat velké nápady na pokrytí více prostoru. Sestavení mineparku je zábavní park vytvořený společností Iriz Gaming a má všechny věci, které byste našli v jakémkoli zábavním parku v Real Life, od vchodu na lístky po horské dráhy. Tvůrce do toho vložil hodně přemýšlení a práce a rozhodně se vyplatil.

4. Krb pro Minecraft House Build Idea

9 Nápady na krb pro Minecraft

Před nějakou dobou jsme tento příspěvek sdíleli s 9 nápady na krb, ve kterých byste našli alespoň ten, který se hodí k vaší stavbě. Pokud máte sídlo a do něj jste ho nevložili, měli byste je určitě zkontrolovat. Krby jdou do značné míry s jakoukoli sestavou, na které pracujete, příspěvek nemá schematické soubory, ale má video a snímky obrazovky, abyste získali nápady a implementovali je sami.

5. 370 vlastních stromů

Jak již bylo řečeno, všechny tyto příspěvky byly sdíleny už dávno a tento balíček stromů s 370 vlastními stromy byl jedním z těch příspěvků, které naši návštěvníci milují, protože při stavbě měst přichází docela užitečný, nikdo nemá dost času na to, aby tolik postavil tolik, aby se postavil tolik jich Stromy a i když ano, pravděpodobně budete provozovat nápady, takže neexistuje lepší způsob, jak to udělat!)

6. Posuvné dveře

Minecraft posuvné dveře

Máte ve své stavbě nějaké automatizované posuvné dveře? Pokud vaše odpověď není, měli byste navštívit tento příspěvek, který jsme udělali s těmito opravdu skvělými dveřmi Redstone vytvořenými Craftmine98. V příspěvku najdete video tutoriál o tom, jak to zvládl, a je docela snadné se replikovat. To je jedna z těch věcí, které budete pravděpodobně neustále revidovat, takže se ujistěte, že odkaz zachrání.

7. Silnice pro města

Návrh 10 silnic pro Minecraft

Při stavbě města je mnoho věcí, které musíte přidat, jako jsou stromy, které jsme zmínili dříve, silnice jsou něco, co určitě potřebujete, a díky tomu bude vaše město Minecraft vypadat jako skutečný život. V tomto příspěvku jsme pro ně sdíleli video s 10 různými návrhy silnic a dekorací. Z toho získáte spoustu nápadů a jejich výroba obvykle není příliš obtížné.

8. Koupelna a zrcadlo

Minecraft Working Mirror

Přemýšlel, jak vyrobit zrcadlo v Minecraftu? Tento rychlý a snadný příspěvek sdílí položky, které budete muset dosáhnout, a také odkaz na původního tvůrce, který v té době sdílel video tutoriál o tom, jak to udělal, doufejme, že video stále existuje, ale i když tomu tak není , vědět, jaké položky byly použity, by stačilo, abyste zjistili, že toto vybudování.

9. Apple počítač

Detail Minecraft Apple Computer OSX Mac

Počítačový počátek v Minecraftu je o tom, co je o lol, protože pravděpodobně hrajete na svém počítači. Toto je jeden z těch příspěvků, které jsme sdíleli, že v průběhu let se video tutoriál a schématické soubory ztratily, ale to, co v tomto seznamu děláme, vám přináší nápady, které můžete udělat, ne všechno musí být příliš snadné. Zde najdete položky, které budete potřebovat k vytvoření počítače Apple v Minecraftu a pak je na vaší představivosti, jak to dát dohromady.

10. Carrier Strike Group

Mít velké lodě na jakémkoli vodním útvaru ve vašich sestavách Minecraft vypadá nemocně! Zjistili jsme tedy, že to postavené SE1FD3Struct1on, ve kterém vytvořil skupinu pro stávku dopravce. Vypadá to úžasně a schematické soubory jsou v příspěvku (dobře, měly by být). To je jedna z těch věcí, které vyvolávají kvalitu jakéhokoli světa a tento vás také připraví na válku Minecraft, pokud existuje jedna.

11. Výtah

Redstone Elevator

Následování s nutností, že budete pokračovat v návštěvě při hraní a stavěním v Minecraftu. Tento příspěvek obsahuje video tutoriál o tom, jak postavit výtah v Redstone. Opravdu užitečné, aby se to zachránilo, pokud pracujete na vysoké budově nebo vytvoříte futuristický hrad, ať už je vaše představivost, ať už je to cokoli lechta.

12. Laserové dveře

Dobře, tato myšlenka se nemusí hodit ke všem sestavením, ale pokud se někoho zeptám, co se stavět v Minecraft? A pokud odpoví „laserové dveře“, pravděpodobně s nimi souhlasím. Zde najdete seznam položek, které musíte znovu vytvořit, a video tutoriál o tom, jak to dát dohromady, co jiného můžete požádat?

13. Pracovní židle

Osobně miluji přidávání věcí do svých světů, že kromě toho, že vypadají dobře, jsou také funkční. Tento krátký příspěvek s video tutoriálem o tom, jak vyrobit pracovní křeslo, byl jedním z těch časů, kdy je také použitelná sestava, takže si užívejte.

14. Polštáře postele

Minecraft Design Snow jako polštáře

Nejste si jisti, zda byste chtěli, abychom to znovu sdíleli, protože nyní, když jsem znovu přehodnotil příspěvek. Přesto vám jen připomínáme, že přidání polštářů na postele je užitečné, nebo si to alespoň myslíme. Protože toto je jeden z těchto podrobností, máme tendenci dohlížet na přidání do seznamu, které mělo smysl.

15. RV/Camper

V neposlední řadě máme tento tutoriál o tom, jak vyrobit RV/Camper, protože kdo nemiluje výlety! … Ne všichni? dobře.

Příspěvek má odkaz na původní balíček zdrojů, který použitý stavitel, takže pokud je odkaz stále naživu, měli byste využít výhodu a přidat jej do svého světa.

16. Škola

Pokusili jste se vytvořit svou školu v Minecraftu? Může to být trochu obtížné to udělat, ale tady je jedna skvělá škola, kterou jsme našli předtím. Podívejte se.

17. Zoo

Zoo Minecraft

Vytváření zoo v Minecraft není tak komplikované, jak si dokážete představit, jo, zahrnuje to spoustu věcí, ale lidé to udělali dříve jako v této stavění.

18. Farma

Podobně jako v zoo jsme tuto farmu našli dříve, tento nemá zvířata, ale můžete je přidat později. Možná si vezměte ty ze zoo?

19. Vesmírná stanice

Miliardáři závodí, aby se dostali do prostoru, můžeme to také udělat! Minecraft však počítá správně?

20. Sklápěč

Pokud stavíte věci, potřebujete nákladní auto k provádění materiálu, takže zde je sestavení, které můžete použít. Víme, že to nepotřebujete, mělo to být vtip lol

21. Dálnice

Pokud jste stavěli město nebo ještě lépe, několik z nich. Potom je výroba dálnice pro jejich spojení skvělý nápad.

22. Robot Colossus

Toto je jedinečná a skvělá myšlenka na sestavení Minecraft, robot! Abych byl upřímný, nejste si jisti, jaký je to robot, ale líbilo se nám to.

23. Moderní dům

Domy jsou jednou z nejběžnějších věcí, které je třeba postavit v Minecraftu, takže na tomto seznamu bychom mohli zmínit několik různých nápadů. Toto je moderní dům, vypadá to moderně.

24. Chicago radnice

Tato myšlenka je skvělá pro případ, že hledáte více historických sestav nebo jste z Chicaga nebo znovu building Chicago.

25. College Campus

Pokud máte město a zatím nemáte univerzitní kampus, pak bude tato sestavení skvělým doplňkem.

26. Čerpací stanice

Dalším skvělým doplňkem jakéhokoli moderního města, které stavějete, bude čerpací stanice. Je jedna z těch věcí, na které byste možná nemysleli, ale hej, proto jsme vytvořili tento seznam.

27. hrad

Stejné jako domy, stavba hradů je jednou z nejběžnějších a nejzábavnějších věcí, které se staví v Minecraftu. V tomto případě zmiňujeme tutoriál o tom, jak postavit hrad, ale přidáme již postavené chladné hrady.

28. těžit

Minecraft Caves Mining DataPack

Tohle není ve skutečnosti „stavba“ sama o sobě, ale je to mod. S touto dimenzí těžby můžete získat spoustu zdrojů, takže je to skvělé.

29. Most

Už jsme sdíleli více mostů, ale tento je jeden z nejpopulárnějších. Koukni na to!

29. Byt

Hotely jsou skvělým nápadem přidat do jakéhokoli moderního města. Tenhle je trochu krátký a malý, ale je to pěkný hotel, který se přidá do vašeho města.

30. Nábytek

Macaw Furniture Mod 2.0.1

Co jsou domy a budovy bez nábytku správně? Našli jsme tento mod s několika různými návrhy nábytku, které pro vás budou užitečné.

31. Mrakodrap

Jakékoli město potřebuje skvělé budovy. Tato věž vrcholu je to, co potřebujete! Vypadá to úžasně a bude vaše město chladnější.

32. Letoun

Nyní je to jiné správné? Mít letoun ve vašich sestavách vypadá působivě, takže nezapomeňte tento nápad zkontrolovat.

33. Výletní loď

Chcete další skvělý nápad jako letadlo? A co plavba? Vypadá to tak cool! Pokud pracujete na něčem, kde to můžete přidat, udělejte to prosím.

34. Bazén

Bazén je něco snadného a rychlého, který můžete přidat do téměř jakékoli sestavení, takže jsme se rozhodli přidat jej do seznamu.

35. Horská dráha

Horská dráha uprostřed města? Ano prosím!

36. Plovoucí hora

Už jste viděli plovoucí horu? Je to docela jedinečné a bude to vypadat hezky na jakékoli sestavení.

37. Zen zahrada

Pokud jste ve svém domě nechali místo na zahradě, pak je tento nápad pro vás. Není to jen tráva a strom, tato zahrada je mnohem více!

38. Bar

A co bar? Tenhle je pěkný nápad pro sousedství nebo město nebo možná uvnitř sídla?

39. Obchod s vínem

Tohle je spíš vinice, ale původní tvůrce to nazval obchod, takže jsme s tím šli. Ať už je tato myšlenka skvělá.

40. Iglú

Máte nějaké sestavy související s ledem? Pokud to uděláte a nepřidali jste igloo, to je to, co potřebujete.

41. Jurský park

Pokud jste fanouškem Jurassic Park, pak je Jurassiccraft pro vás!

42. Vodopád

Vodopádní zahrada Minecraft PC a Xbox

Přidání vodopádu pro všechny stavby, jako jsou domy, sídla, park nebo podobné, je skvělý doplněk.

43. Prodejci automobilů

Toto je další jedinečná sestava, která bude myslet na přidání prodejce automobilů? Proto je to skvělý a jedinečný nápad.

44. Trubec

Jak postavit drona v Minecraftu

Chcete mít drona v Minecraftu? Pak je to možné s tímto tutoriálem. Nefotografuje, ale je skvělé mít.

45. Autobus

Postavili jste velké město a neměli jste, jak se v něm pohybovat? Pak je to, co potřebujete, a můžete jej získat zde.

46. Středověké sídlo

Toto sídlo je jedním z nejpopulárnějších, které jsme dosud sdíleli. Podívejte se na to a zjistěte, proč.

47. Vaše okolí

No, nemáme obrázky vašeho okolí ��, ale můžete se podívat na Mapy Google nebo na některé z vašich obrázků, abyste se pokusili replikovat to.

Zde jsou některé z nejlepších tipů pro stavbu, které vám pomohou s tím.

48. Bílý dům

Pokud je prezidentem ve vašem seznamu.

49. Obří houba

Já osobně nevím, kde můžete přidat tuto obří houbu, ale vypadá to hezky, ne?

50. Avatar Monorail Station

Jste fanouškem Avatara? Přidání této monoriální stanice způsobí, že vaše stavby vynikají.

51. Galos Citadel

Pokud chcete chránit své město před vetřelci, přidejte tuto pevnost s názvem Galos Citadel, původní tvůrce jménem, ​​takže nevíme, co přesně to znamená, ale vypadá to hezky.

52. Eiffelova věž

Co takhle přidat jednu z nejpopulárnějších sestav ve skutečném světě do světa Minecraft?

53. Italský dům

Máte sen o odchodu do důchodu v Itálii v roztomilém domě? I když se to stane, můžete použít tento.

54. Kašna

Fontána je něco skvělého, co můžete přidat do jakéhokoli parku nebo sídla, a to zvlášť vypadá opravdu dobře. Koukni na to.

55. Basketbalové hřiště

Pokud hledáte něco většího pro naplnění obrovského prostoru, pak budování basketbalového hřiště je dobrý nápad. Tohle je velká stavba, která by ve vaší hře vypadala skvěle.

56. Realistické biomy

Někdy více než stavění potřebujeme trochu odlišné inspirace, tak co biomy? V tomto příspěvku jsme sdíleli některé realistické biomy, které jsme našli a že se nám opravdu líbilo.

57. Chrám Heskary

Chrámy jsou skvělým doplňkem jakéhokoli starověkého města, které stavíte. Chrám Heskary je docela jedinečný, který stojí za to odhlásit.

58. Šikmá věž v Pise

Kdo neslyšel o slavné italské věži Pisy? Je vždy v pohodě, mají „skutečné“ sestavy uvnitř Minecraft Speciálně některé dobře uznávané ty, jako je tato známá opírací věž.

59. Mario

Jste fanoušek Mario? Pak je tento nápad Mario pro vás skvělý. Jak můžete na obrázku rychle vidět, je opravdu snadné sestavit, ale stále se o tom vytvoří příspěvek pro případ, že si ho chcete přečíst.

60. Koloseum

Koloseum je známá starověká italská budova. Pokud máte italské město Vibe nebo starý typ města, pak by to Koloseum mohlo být skvělým doplňkem.

61. Replikujte oblíbenou budovu ve videohře

Stark Tower Minecraft

Máte oblíbenou videohra? Co když postavíte budovu z jiných videoher! Nevíme, jaká je vaše oblíbená hra, ale zjistili jsme, že tento nápad Avengers se s vámi podělit. V případě, že jste fanouškem některého z jejich superhrdinů.

62. Váš dům

Možná tohle jste byli jedním z prvních nápadů, které byste měli sdílet, protože to bude vypadat skvěle mít svůj vlastní dům uvnitř Minecraft, ale nemáme, jak vám pomoci, než doporučit, abyste získali nějaké obrázky zvenčí a stavěli na základě na základě to. Pokud váš dům vypadá jako výše uvedený, klikněte na odkaz níže.

63. Filmové kino

Filmové kino Minecraft

Toto kino je tak cool! Určitě to způsobí, že vaše město bude vyniknout.

64. Oblíbená historická budova

Dalším skvělým nápadem je postavit historickou budovu, která se vám líbí nebo z vašeho města. Něco takového, který je federální budovou v Chicagu, může být dobrý nápad.

65. Dům na stromě

Snili jste o budování stromového domu v reálném životě? S tím vám nemůžeme pomoci, ale můžeme vám pomoci postavit jej v Minecraftu.

66. Podvodní palác

Slyšeli jste o Atlantis? Zatím jsme nenašli verzi Minecraft, která stojí za sdílení – možná ji máte? – ale mezitím jsme našli tento úžasný podzemní palác!

67. Space Dome

Pro ty snění o tom, jak jít do vesmíru, jste si mysleli, jak budete žít bez nošení své kapasci? Potřebujete kupole, kde můžete být, aniž byste museli nosit oblek.

68. Taj Mahal

Taj Mahal je jednou z nejpopulárnějších budov na světě. Musíte jej přidat do svého minecraftu.

69. Pyramida

Pyramidy jsou ty typy starověkých sestav, kterým stále nechápeme, jak je v té době možné je postavit zpět. Mayská kultura je jednou z nejvíce – ne -li nejvíce – působivé a našli jsme jednu z jejich pyramid, kterou se má sdílet.

70. Stonehenge

Víte o Stonehenge? Jejich příběh je opravdu zajímavý, měli byste si ho prohlédnout. Budeme na vás čekat, protože jakmile si o tom přečtete, budete to chtít mít ve svém minecraftu.

71. Svět přežití

Stahování světa základny přežití

Pokud začínáte své sestavy, víte, že máte dlouhou cestu. Pokud jste touto myšlenkou ohromeni, podívejte se na tento svět na základním přežití, abyste získali start.

72. Plážový přední prázdninový dům

Chcete prázdninový dům s plážovou frontou? Kdo by neměl na dobré. No, to zní drahé, ale v Minecraftu potřebujete jen tvrdou práci. Nebo stáhnout soubory a přidat je svou hru, kterou najdete v níže uvedeném odkazu.

73. Bunkers druhé světové války

Existují bunkry a mnoho dalších skvělých věcí souvisejících s druhé světové válce. Protože to může trvat opravdu dlouho, takže pro něj můžete použít mod.

74. Sklad

Podívejte se na tento skvělý sklad, nechtěli byste ho mít ve svém městě? Nechte své fantazijní práce a začněte stavět podobnou. Podívejte se na náš příspěvek a zjistěte, zda soubory stále fungují.

75. Japonské domy

Byl jsi v Japonsku? Byl jsem v Kjótu a tyto domy opravdu vypadají jako ty. To je určitě něco, co stojí za to přidat do jakékoli sestavení.

76. Santaova základna

Neexistují žádné oficiální obrázky, které by přesně věděli, jak je Santaův dům, ale s malou představivostí můžeme jeden postavit. Z této sestavení můžete inspirovat nějakou inspiraci.

77. Solární elektrárna

Protože obnova energie je něco, na co bychom se měli soustředit, měli bychom také šířit slovo v Minecraftu a tato solární elektrárna vypadá skvěle, aby toho dosáhla.

78. Kancelářská budova

Pokud pracujete v kanceláři, možná to po práci nechcete přesně vidět, ale co když postavíte kancelář podle svých představ, mohlo by to být zábavnější.

79. Crooked House

Jak jsme již zmínili, domy jsou jedním z nejlepších nápadů, které v Minecraft staví. Takže si můžete vybrat a vytvářet domy se všemi druhy stylů, jako je tento „křivý“ dům. Nevím, kam přesně to můžete dát, ale vypadá to hezky.

80. Trick nebo Treat House

A pokud jste nadšenec Halloweenu, který si přeje večer 31. října, byl každý víkend, pak si musíte postavit svůj vlastní trik nebo ošetřit dům.

81. Knihovna

Knihovny knihovny Minecraft Ideas Interior 2

Jakékoli dobré město, bez ohledu na to, jak velké nebo malé, potřebuje knihovnu. Existují další knihovny pro Minecraft, které jsou úžasné, ale opravdu komplikované stavět. Tenhle vypadá docela snadno, takže by to mohla být skvělá první knihovna ve vašem městě.

82. Stáje na koně

Pokud máte farmu nebo možná obrovské sídlo, musíte přidat koně stabilní.

83. New York WTC

9/11 je datum, na který si vždy budeme pamatovat a přidat rekonstrukci WTC je dobrý nápad připomínat datum a všechny hrdiny akce.

84. Dirt Catherdral

Podobně jako domy, kostely a katedrály jsou skvělým doplňkem měst. Tenhle se trochu liší od vaší konvenční katedrály, tak si to vezměte jako inspiraci k vytvoření vlastní.

85. Pracovní maják

Stavba, jako je tento pracovní maják, je vždy dobrý nápad, nejen proto, že vypadá pěkně, ale také proto, že „funkční“ staví v Minecraft, dává jim přidanou chuť, kterou milujeme.

86. Mountain Valley

Hory a jakákoli příroda v Minecraftu vypadá skvěle, ale co když to dokážete udělat realističtější? Mapa, jako je tato, slouží velké inspiraci.

87. Pevnost

Pokud máte středověké město, musíte jej chránit! Nezapomeňte k tomu přidat pevnost a udržet ji v bezpečí před invazí.

88. Větrný mlýn

Pokud jste přidali plán sluneční energie, pak s ním bude větrný mlýn. V tomto seznamu jsme všichni o obnovitelné energii ��

89. Vězení

A v případě, že pevnost nechodí dobře se stavbou vašeho města, protože to není středověké město, pak dalším způsobem, jak udržet jisté město v bezpečí, je vězení. Podívejte se na tento nápad v níže uvedeném odkazu.

90. Knihovna

Nyní, pokud jste si mysleli, že výše uvedená knihovna byla trochu příliš zjednodušující, máme z toho upgrade. Můžete vidět, že skutečné regály vypadají podobně, ale nyní přichází s budovou.

91. Hasičská stanice přeměněná do domu

Další skvělý nápad pro Minecraft pro dům, který jsme našli, byl tento dům, který býval hasičskou stanicí. Přemýšlejte o budovách, které lze převést na někde jinde. Jednou jsem četl, že někde v Evropě proměnili starý kostel na bar, to zní skvěle, pokud-nejste křesťan. Ale dostanete tu myšlenku.

92. Socha Zeuse na Olympii

Ještě jedna starověká budova? A co socha Zeus na Olympii? Vypadá to opravdu pěkně.

93. MeetLife Tower

Zmínili jsme několik nápadů pro stavbu známých budov ve vašem městě, ale s touto myšlenkou MetLife jsme jen chtěli ukázat, že můžete do značné míry znovu vytvořit jakoukoli budovu.

94. Supermarket

Jakékoli město musí mít supermarket, jinak jak budou mít jejich občané věci? Takže jeden přidejte.

95. Pláž

Dobře, možná tohle není přesně sestavení, ale tento oceánský mod může poskytnout spoustu nápadů. Oceán skrývá spoustu věcí, které mohou být pro vaše sestavy velkou inspirací.

96. Kostel

Myslím, že jsme už několikrát zmínili církve, ale tento je jako váš standardní kostel. Jen jsme se chtěli ujistit.

97. LETIŠTĚ

Podívejte se na toto letiště. Vypadá to šíleně! Jo, zmínili jsme se o přidání letadla dříve, takže pokud jste to již udělali, jedná se o další upgrade z toho.

98. Hagia Sophia

Ještě jedna historická sestava, kterou můžete přidat, je Hagia Sophia, která se nachází Turecko. Ale může to být také ve vašem počítači.

99. Fotbalový stadion

Jste fotbalový fanoušek? Pokud jste nestavěli stadion, pak je tento nutností. Ten, kterého sdílíme, je stadion Nike, ale nezaplatili nám za inzerování, takže můžete postavit jakýkoli stadion haha

100. Tenisový kurt

Po sportovním tématu, co tenisový kurt? Tenhle nebude mít tolik místa jako basketbal jeden nebo fotbalový stadion, ale bude to vypadat stejně pěkně,

101. Pagoda

Pokud jsme několikrát zmínili církve, je to jen o tom, že jste také zmínili pagody. Nejste si jisti, zda jste náboženští nebo jaké náboženství sledujete, ale něco, co můžeme popřít, protože stavitelé – stavitelé Minecraft – je to, že jsou na oku docela snadné. Takže se ujistěte, že přidáte několik.

102. Ponorka

Dalším skvělým nápadem, který je třeba dodat, pokud pracujete na jakékoli velké sekci vody, by mohlo být přidání ponorky.

103. Vikingský hrad

Existuje spousta nápadů na hrad, jen jsme chtěli zmínit ještě jednu, tento vikingský hrad.

104. Pirátská loď

Opět, pokud se snažíte získat nějaké nápady na stavbu pro vodu, pak by mohla být pirátská loď skvělým doplňkem. Nejste si jisti, jak to bude vypadat vedle ponorky, ale můžete se je pokusit dát dohromady a zjistit, jestli se vám to líbí.

105. Empire State Building

Budova Empire State je jednou z nejvíce symbolických budov v New Yorku a mít ji ve vašem městě Minecraft bude vypadat skvěle.

106. Hotel & Casino

To nemusí být Vegas, ale jakékoli velké město potřebuje hotel a pokud přijde s kasinem, bude to vypadat ještě chladněji.

107. Olympijský stadion

Nyní, když jste postavili stadiony a soudy pro jiné sporty, co když je dáte dohromady do jednoho a postavíte olympijský stadion? Nebojte se, nikdo vás nebude nutit, abyste jej používali pouze každé 4 roky.

108. Chrám Xanthos

Kostely, pagody, katedrály a chrámy jsou vždy dobrý nápad. Vlastně nevím a nezkoumal, jestli je tento založen na chrámu skutečného života, ale vypadá to úžasně.

109. Vesnice

Pokud již máte ve svém městě několik domů, dobrým upgradem by mohlo být vytvoření vesnice s některými z nich. Dobrým způsobem, jak vaše vesnice vypadat ještě lépe, je mít všechny domy stejný styl, jako je výše uvedený obrázek.

110. Pixel verze vašich hrdinů

Naruto Minecraft Skin

Zmínili jsme se dříve, jak můžete postavit Mario, ale to bylo spíše jako „socha“, ale jak víte, můžete pomocí kůže přizpůsobit Minecraft. Vyhledejte tedy ty z vašich oblíbených superhrdinů.

111. Alitheia Greek Courthouse

Další starověká vypadající stavba Nevím, jestli je založena na skutečné sestavení, ale stále vypadá skvěle a stojí za sdílení je tato řecká soudní budova.

112. Pokemon vystřelil GBA

Z jakéhokoli důvodu se mi líbí tato myšlenka hry uvnitř hry, neslyšel jsem, že mnoho lidí něco takového zmínilo, ale pokud jste jako já, kdo má rád tento nápad, pak se pokuste přidat Pokemona do Minecraft.

113. Cluny Abbey

Pokud nevíte, co je Cluny Abbey, měli byste si prohlédnout jeho historii. Byl to největší kostel v Evropě po dlouhou dobu a nyní ho můžete mít také v Minecraft.

114. Castle Falkenstein

Ještě jeden nápad hradu je tento hrad Falkenstein. Nemohli jsme najít Frankensteina, takže Falkenstein udělá lol

115. Notebook

Minecraft počítačový stolní počítač nebo notebook

Hraní Minecraft ve svém notebooku? Potom, co když postavíte notebook v Minecraft? A poté v něm postavte Minecraft. A pak uvnitř notebooku. A pak ….

116. Star Wars City

Přál bych si, abych mohl průzkum vědět, kolik čtenářů tohoto seznamu má rád Star Wars. Jsem si jistý, že je mnoho. Co když stavíte jako celé město Star Wars. Je to dech.

117. Les

Les může skrýt mnoho věcí uvnitř. Nejste si jisti, zda víte, co tím myslím tím, že se podíváte na výše uvedený obrázek, ale pokud ne, otevřete odkaz. To je skvělý nápad, stavět věci uvnitř lesa.

118. Hotel

Už jsme se zmínili o hotelu, ale nezmínili jsme se jen o hotelu. Líbilo se nám to, takže ho můžete použít jako inspiraci.

119. Elektrická lokomotiva

Už jsme zmínili vlak? TBH, byl to opravdu dlouhý seznam. Kdybychom to udělali, pak by to byla povýšení elektrická lokomotiva. Pokud bychom vlak nezmínili předtím, měli byste také přidat jeden.

120. cílová

Ukázali jsme vám již někde v seznamu supermarket, ale další myšlenkou je učinit z supermarketu rozpoznatelný, jako je cíl.

121. Šest vlajek

Následně s myšlenkou rozpoznatelných značek, pokud jste přidali horskou dráhu nebo minepark, který jsme zmínili dříve. Jako by to udělal z parku Six Flags. Nebo dokonce Disney. Prostě jsme ještě nenašli Disneyho, který by vás sdílel.

122. Památník Washingtonu

Ještě jedna historická budova, kterou můžete přidat, je Capitol. Zmínili jsme se o Bílém domě dříve, takže Capitol bude něco, co budete muset nakonec přidat.

123. Skvělá pyramida v Gíze

Už jsme zmínili mayské pyramidy, ale další úžasná pyramida jsou ty v Egyptě. Někteří lidé by upřednostňovali velkou pyramidu v Gíze nad mayskými – osobně se mi líbí Mayan více – ale všichni se můžeme shodnout, že uvnitř Minecraft bude skvělým doplňkem.

124. Hanging Gardens of Babylon

Bohužel zavěšené zahrady Babylonu už neexistují a neexistuje žádný konkrétní důkaz, že by to někdy udělali, takže nemůžeme vědět, jak vypadají, ale založili v historii, byly působivé působivé. A můžete vytvořit jejich verzi v Minecraft.

125. Kmen džungle

Mít les nebo džungli je skvělé, ale co když v něm postavíte kmen? Toto nebude běžné město nebo středověké město, které rádi sdílíme, kmen uvnitř džungle by byl docela jedinečný.

126. Katedrála Erisia

Ještě jedna katedrála, která se nám líbila, je tato Erisia One. Všechny jsou jiné, ale všechny vypadají úžasně a tohle není výjimkou.

127. Brooklynský most

Postavili jste WTC, Empire State a další budovy NYC a stále nemáte Brooklynský most. Nebojte se, podívejte se na níže uvedený odkaz a zjistěte, jak jej vytvořit.

128. Grand Canyon

Gran Canyon je obrovský a do značné míry nemožné chodit celou věc v reálném životě. Pokud to uděláte v Minecraftu.

129. Echo Tower

Ještě jednou vysokou stavební myšlenkou je tato věž ozvěny. Jeho design je standardní pro jiné velké budovy, ale tento důvod je důvod, proč se nám to líbilo. Můžete jej použít jako inspiraci k vytvoření vlastních návrhů.

130. Lyme Park

Lyme Park je skutečný park nacházející se v Manchesteru. Můžete jej přidat do svého města a navštívit jej, aniž byste museli jít až do Velké Británie lol

131. Dash Towers

Jedna moderní budova, kterou byste mohli přidat, je tato věž. Nemusí mít mnoho jedinečných věcí, což neznamená, že to vypadá špatně, může to být dobrý doplněk k jakémukoli modernímu městu.

132. Herní konzole

Pokud jste přidali notebook a počítač dříve, pak dalším krokem je dostat tuto herní konzolu do vašich sestav. Také je to starý. Ne nový PS nebo Xbox, takže je to chladič.

133. Helikoptéra

A pro poslední myšlenku na budování Minecraft – prozatím – je tento vrtulník. Proč je to poslední myšlenka seznamu? Nevím. To je, že jsme byli unaveni zkoumáním pro nápady haha

134. Upgradujte své cesty

Nápady Minecraft Path

Máte cesty svým městem nebo u vchodu do hradu? Pak mám skvělý způsob, jak upgradovat vaše aktuální sestavy, je aktualizovat návrhy cest. A pokud je nemáte, pak přidání chladných cest do sestavení města nebo jakékoli silnice, kterou máte, určitě provede jakékoli současné sestavy, které máte lepší!

135. Minecraft výzvy

Pokud se pro vás staví budova kvůli budově, pak to, co potřebujete, je výzva!

Je jich spousta online, rychlé vyhledávání vám ukáže mnoho z nich. Máme svůj vlastní seznam nejlepších výzvám Minecraft, ale vždy můžete hledat více.

136. Woodland Mansion

Nelíbilo se mi ten nápad výzvy, ale stále nechce stavět něco nového? Co když to „najdete“?

To zní skvěle, správně? Jednou z nej vzácnějších budov v Minecraft je lesní sídlo. Ne každý má štěstí, že to najde, ale s časem, trpělivostí a tvrdou prací jsme si jisti, že můžete být jedním z nich.

Tady to máš! Sestavili jsme seznam nápadů, které přidají k vašim sestavením minecraftu, a myslíme si, že jsme udělali skvěle lol

Ale vážně, někdy jen mít tento malý seznam nápadů je opravdu užitečný, protože po dokončení budování celých měst, velkých domů, úžasných sídel v Minecraft, pak jsme ponecháni, jak je vyplnit.

Pozornost na detail je důležitá, takže když narazíte na otázku, co znovu postavit v Minecraftu, vraťte se k tomuto příspěvku, najdete něco, co byste mohli přidat do své sestavení.

Minecraft Building Inc

Jsme komunita, která vyhledává a sdílíme ty nejlepší a nejvíce inspirativní Minecraft staví tam! To je skvělé místo pro všechny nápady na budování. Zveřejňujeme kdekoli od malých po masivní projekty, semena, návrhy, tipy, jak na to, jak!

POZNÁMKA: Nejsme původní stavitelé obsahu, který sdílíme, ale vždy získáváme správný kredit a odkaz na původní zdroj. Pokud jste tvůrce a my vám nedáme řádné kredit nebo nechcete, aby vaše sestavení byla odstraněna, dejte nám prosím vědět! Rádi s vámi budeme spolupracovat.