30 nejlepších her nejlepších prohlížečů: Musí hrát v roce 2023 (Multiplayer & Single), Best prohlížeč hry 2023 | PCGamesn

Nejlepší hry pro prohlížeče 2023

Tuto hru prohlížeče můžete hrát bez přátel s cizími lidmi ve veřejných lobbách. Každý dostane předmět (tři možnosti, z nichž si vyberete), z nichž musí nakreslit, a ostatní hráči musí uhodnout, co to ve skutečnosti je.

30 nejlepších her nejlepších prohlížečů: Musí hrát v roce 2023 (multiplayer & single)

Hry prohlížeče byly vždy populární díky skutečnosti, že si většinou mohou hrát, eliminují potřebu stáhnout cokoli, nevyžadují špičkové herní počítač a jednat jako skvělé zabijáky času.

Tyto hry prohlížeče můžete hrát v jakémkoli webovém prohlížeči podle vašeho výběru, včetně webového prohlížeče Chrome, Firefox, Opera, Edge nebo Safari z telefonu nebo PC.

Takže v žádném konkrétním pořadí je to nejlepší singl a Hry pro prohlížeče pro více hráčů že můžete hrát online pro sólo zdarma nebo s přáteli.

Obsah

 • Nejlepší hry pro prohlížeče
  • 1. Wordle
  • 2. Pohybovat se klouzavě.io
  • 2. Skribbl
  • 3. Snail Bob
  • 4. Válečné makléři
  • 5. Squadd.io
  • 6. Mars zítra
  • 7. Sunset Bike Racer
  • 8. Městský odhad
  • 9. Treasure Arena
  • 10. Pokemon Showdown
  • 11. Fallen London
  • 12. Rychle, kreslit
  • 13. Agar.io
  • 14. Zázrak
  • 15. Runescape
  • 16. Neopety
  • 17. Nejtěžší hra na světě
  • 19. Heardle by Spotify
  • 20. Hra vrtulníku
  • 21. Akinator
  • 22. Pomalé silnice
  • 23. Krunker
  • 24. Kóma
  • 25. Prohlížeč
  • 26. Městský skrypník
  • 27. Děsivé bludiště
  • 28. Krtek
  • 29. Perský princ
  • 30. Tetris
  • Jaká je nejlepší hra založená na prohlížeči?
  • Závěr

  Nejlepší hry pro prohlížeče

  1. Wordle

  Hra Wordle prohlížeče

  Wordle je hra Word, kterou můžete hrát v jakémkoli prohlížeči. Každý den je vybráno pětimístné slovo a mělo by se uhodnout do šesti pokusů.

  Po každém odhadu, hráč dostane nápovědu skrz barvy. Pokud je abeceda zelená, pak je ve správné poloze. Žlutý blok znamená, že abeceda je součástí slova, ale ve špatné poloze. Šedé bloky znamenají, že nejsou součástí slova dne.

  Pokud hádáte slovo do šesti pokusů, pak se všechny bloky stane zeleně. Získáte skóre na základě odhadů a přesnosti v dřívějších pokusech.

  2. Pohybovat se klouzavě.io

  Slither.io

  Nejprve na seznamu máme Slither.io. Hlavním cílem této nové a vylepšené hadí hry je jíst co nejvíce zářících teček. Po jídle každé tečky se zvětšujete. Nejste však jediný had na serveru.

  Při jídle se musíte vyhnout dotyku jiných hadů, protože dotyk někoho vede k okamžité smrti. To znamená, že pokud dokážete někoho přimět, aby se vás dotkl, umírají a zanechávají spoustu tělesných teček, aby se shromáždili.

  Ovládejte had nasměrováním ukazatele myši ve směru. Má rychlost pro dosažení určitých bonusů, ale trvá to na dvě sekundy jednou za čas.

  2. Skribbl

  Nejlepší hra prohlížeče

  Skribbl je kresba a hádání, kterou lze přehrát online s cizími lidmi kromě soukromých lobby s přáteli.

  Tuto hru prohlížeče můžete hrát bez přátel s cizími lidmi ve veřejných lobbách. Každý dostane předmět (tři možnosti, z nichž si vyberete), z nichž musí nakreslit, a ostatní hráči musí uhodnout, co to ve skutečnosti je.

  Stejně jako City Hudser můžete hrát hru v prohlížeči s přáteli. Vytvořte soukromou lobby, nastavte počet kola a začněte hrát.

  Získejte na ty uvnitř vtipů přidáním vlastních slov pro hádanou hru. Získáte možnosti ze slov přidaných namísto standardního fondu hry.

  3. Snail Bob

  Nejlepší hra prohlížeče

  Hrajete šnek jménem Bob v této webové hře. Jeho domov je zničen lidmi a vykopnut. Nyní je vaší prací, abyste ho vedli a pomohli mu najít nový domov.

  Hra má zábavný bod a klikněte na mechaniku pomocí myši. Stisknutím různých pák ho proveďte úroveň a vyhýbáte se různým překážkám.

  K dokončení úrovní musíte použít logiku a hádanku. Obtížnost hádanek se zvyšuje, jak postupujete ve hře.

  Pamatuje si váš pokrok a udržuje úspory v prohlížeči. Můžete se vrátit později a pokračovat od místa, kde jste skončili, abyste mohli začít z nové úrovně.

  4. Válečné makléři

  Nejlepší hráč prohlížeče

  Pokud jste fanouškem prvních střelců voxelů voxelů, podívejte se na válečné makléře. Přestože je hra pro prohlížeče, válečné makléři nabízejí vysoce kvalitní grafiku spojenou s bezprostředními hratelnostmi.

  Na první pohled mohou váleční makléři vypadat podobně jako Robloxovy hry, ale není to. Ušetřete svůj pokrok a upgrade zbraní vytvořením účtu na webu.

  Hra obsahuje rychle se rozvíjející taktický boj, s různými zbraněmi, vozidly a cíli hrát. Hráči se zabývají bitvami v různých prostředích, včetně měst, lesů a pouští.

  Kromě zbraní a strojů můžete dokonce najít vozidla, jako jsou vrtulníky a tanky na velké mapě válečných makléřů.

  5. Squadd.io

  Squadd.io

  Pohybujte se dál, další na seznamu máme znovu populární hru pro prohlížeč střelců, která se jmenuje Squadd.io. V tomto izometrickém střelci musíte bojovat proti nepřátelskému týmu a zůstat naživu, pokud můžete.

  Jak postupujete a získáváte body, odemknou různé zbraně a postavy. Po otevření webu jste okamžitě hodeni do rychle se rozvíjejících zápasů.

  Protože se jedná o hru pro prohlížeč pro více hráčů zdarma, můžete vytvořit tým se svými přáteli.

  6. Mars zítra

  Mars zítra

  Mars Tomorrow je stanoven v roce 2100 a vaším hlavním cílem je učinit Mars vhodný jako stanoviště pro lidské bytosti. Důvodem jsou ponižující podmínky Země.

  Hráči přebírají roli manažera kolonie za úkol budovat a řídit vlastní marťanské osídlení, od jeho nejranějších začátků po prosperující komunitu.

  Hudba na pozadí přispívá k celkovému zážitku této strategické hry v reálném čase, kterou můžete v prohlížeči.

  Ještě jednou, přestože je hra pro prohlížeče zdarma, je zítřejší kvalita grafiky na Marsu docela působivá. Můžete postupovat produkcí zboží a postavením nových budov, které přitahují osadníky a zvětší velikost vaší kolonie.

  7. Sunset Bike Racer

  Hra prohlížeče na kole

  Hop na svůj motocykl a rychlost přes nádherné skladby, když slunce zapadá na pozadí. Tato hra má vše, od náročných kurzů plné překážek až po řadu kol, z nichž si můžete vybrat.

  Každé kolo má své vlastní jedinečné silné a slabé stránky, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu závodnímu stylu.

  Když jste ve hře, jde o rychlost. Budete závodit proti hodinám a provádět kaskadérské kousky, abyste získali zvýšení rychlosti a dosáhli cílové čáry tak rychle, jak jen můžete

  Rychle se rozvíjející hraní arkádového stylu vás udrží na okraji vašeho sedadla. Ať už jste ostřílený závodní fanoušek nebo jen hledáte zábavnou a vzrušující hru, Sunset Bike Racer určitě doručí.

  8. Městský odhad

  Nejlepší hra prohlížeče

  Můžete uhodnout město na videu ulic místa? Přesně o tom je City Castser. Najděte název města prostřednictvím vlajek, billboardů, autobusových značek, graffiti, auta a dalších věcí v blízkosti.

  Poté připněte svůj odhad na animovanou mapu a podívejte se, jak daleko jste od umístění videa. Čím blíž jste na místo, tím více bodů získáte. Čas je potřebný k nalezení také ovlivňuje body.

  Skutečná zábava začíná v režimu pro více hráčů. Můžete se dostat na Discord a hrát jako hru pro prohlížeč pro více hráčů. Vůdce lobby se může rozhodnout o regionech, počtu kol a časovač pro hru.

  Hádejte umístění, body skóre a soutěžit s vašimi přáteli na výsledkové tabuli. Hráč s nejvíce vítězství v bodě na konci hry.

  9. Treasure Arena

  Treasurearena

  Treasure Arena je další 16bitová dobrodružná hra, kterou můžete hrát na prohlížeči zdarma. V této hře musíte bojovat v dungeonu, abyste získali zlato. To znamená, že nejste jediný na serveru, který hledá zlato.

  Během bojů byste mohli zemřít a respawnd, ale naštěstí existují neomezené respawns. Bitvy však vydrží pouze po omezenou dobu. Jakmile čas skončí, hráč s nejvyšším množstvím zlatých výher.

  10. Pokemon Showdown

  Pokemon Showdown

  Pokemon Showdown je hra Pokemon, která se silně zaměřuje na bojující trenéry. Jakmile spustíte hru, můžete skočit přímo do zápasů.

  Vítězství zápasu těžce závisí na tavech, které si vyberete, a na vaší schopnosti čelit jiným trenérům. Kromě hraní Pokemon Showdown online v prohlížeči si jej dokonce můžete stáhnout na svém PC.

  11. Fallen London

  Fallen London

  Fallen London je hra pro prohlížeče založené na volném místě. Dlouhodobá narativní hra nabízí pohlcující zážitek spojený s dobrým příběhem.

  Začnete výběrem jména a 2D avatar pro zahájení cesty. Jednou z věcí, které oddělily Londýn, je jeho narativní systém větvení.

  S více cestami k úspěchu a neúspěchu budete mít šanci utvářet svůj vlastní příběh, když prozkoumáte město a komunikujete s jeho mnoha nezapomenutelnými postavami.

  Ekonomika hry, založená na měně zvané „ozvěny“, přidává do zážitku další vrstvu hloubky, což vám dává šanci vydělat, utrácet a rozvíjet své bohatství, jak postupujete ve hře.

  Vývojáři hru aktualizují pravidelně a nový obsah a příběhy se také přidávají pravidelně.

  12. Rychle, kreslit

  Rychle, kreslit. Jméno říká vše při hraní této zábavné hry prohlížeče, musíte do 20 sekund nakreslit určité objekty.

  Nebojte se, pokud jste špatně kreslit, protože bot umělé inteligence se pokusí uhodnout, co jste nakreslili. Pokud jste schopni nakreslit objekt, přejdete na další úroveň.

  13. Agar.io

  Agar.io

  Agar.IO je jednoduše vypadající, ale náročná hra prohlížeče, která je poněkud podobná.io. V této hře začnete jako malý kruh, ale jíst malé barevné tečky vám pomůže růst vaší velikosti.

  Když jste malí, pohybujete se rychleji a můžete se vyhnout napadení větších kruhů. Jak rostete, postupně zpomalujete a malé barevné tečky vám již nepomáhají zvětšit. V důsledku toho musíte jíst ostatní hráče.

  Hra dokonce umožňuje hráčům rozdělit svůj velký kruh na dva menší.

  14. Zázrak

  Zázrak

  Prodigy je další hra založená na prohlížeči, která stojí za to zkontrolovat. Fantasy inspirovaná MMORPG (Massivel Multiplayer Online hraní rolí) má více než 50 milionů aktivních hráčů po celém světě.

  Vývojáři navržené pro mladší děti tvrdí, že hra zvyšuje důvěru a zlepšuje matematické dovednosti. Aby hráč bojoval s tvory a šéfy, musí odpovědět na sadu matematických otázek.

  15. Runescape

  Nejlepší hra prohlížeče

  Jste fanouškem her FPS, pak je pro vás Runescape perfektní? Hra byla spuštěna v roce 2001 a její popularita od té doby došlo k růstu.

  Hra se má hrát na klientovi Runescape, ale je hratelná v podporovaných prohlížečích. Chcete -li hrát hru v prohlížeči.

  Hráči mají obrovský otevřený svět k prozkoumání, plné měst, dungeonů a krajiny, aby objevili. Hra také nabízí širokou škálu aktivit, které se mohou účastnit, včetně boje, řemeslného, ​​rybolovu a těžby.

  Svět runescape se neustále vyvíjí, s nový obsah a výzvy pravidelně se přidávají. Hra také obsahuje systém úrovně, kde hráči mohou zlepšit své dovednosti a získat nové schopnosti, jak postupují.

  Bojový systém je založen na tahovém systému, kde se hráči střídají a útočí na sebe v bitvách.

  16. Neopety

  Nejlepší hra prohlížeče

  Mít domácího mazlíčka je radost, že ne každý si může vychutnat z různých důvodů. V této skvělé prohlížeči můžete získat jednoho virtuálního mazlíčka z Neopetů.

  Vytvořte si vlastního mazlíčka na uvítací obrazovce a poté zahájte cestu.

  Uživatelé mohou se svými Neopety komunikovat různými způsoby, včetně jejich krmení, hraní her s nimi a účastnit se různých akcí a aktivit.

  Kromě péče o domácí mazlíčky a hraní her má Neopets bohatou historii a tradici s rozsáhlou složkou pro budování světa, která zahrnuje různé druhy novorozenců, umístění a příběh.

  Neopets má také bzučící komunitu, kde si uživatelé mohou navzájem komunikovat prostřednictvím chatovacích místností, fór a dalších sociálních funkcí.

  17. Nejtěžší hra na světě

  svět

  Nikdy si nemyslíte, že hra prohlížeče je stejně náročná jako PC videohra. Tato hra otestuje vaši koordinaci rukou očí jako hraní střelec.

  Cíl hry je jednoduchý, musíte se přesunout z bodu A na B tím, že se vyhýbáte každé překážce po cestě. Ovládejte červený blok skrz klíče od šipky pro hraní hry.

  Šance jsou neomezené, ale zemřete na dotyk překážky. Obtížnost se zvyšuje, když se hráč pohybuje na vyšší úrovně.

  Vaše skóre je počet úmrtí na cestě k dokončení 30 úrovní. Je to jednoduchá, ale návyková hra pro prohlížeče pro jednoho hráče. S porovnáním skóre můžete také soutěžit s přáteli.

  19. Heardle by Spotify

  Nejlepší hra prohlížeče

  Toto je hudební prohlížeč založená na hudbě. Tady máme srst po Wordle. Je to zábavná a vzrušující hra hostovaná společností Spotify.

  Cílem hry je uhodnout píseň co nejrychleji na základě krátkého klipu skladby. Je to perfektní způsob, jak vyzkoušet své hudební znalosti a zjistit, jak dobře znáte své oblíbené melodie.

  Můžete přehrávat srst bez přihlášení nebo vyžadovat účet Spotify. Lze jej přehrávat na stolním nebo mobilním prohlížeči.

  Hraní srdeční sluchátka je ještě příjemnější zážitek. Můžete se navzájem vyzvat, aby zjistili, kdo má nejlepší hudební ucho, a sdílet svou lásku k hudbě. Je to skvělý způsob, jak spojit své sdílené zájmy a objevit nové písně a umělce na cestě.

  20. Hra vrtulníku

  Nejlepší hra prohlížeče

  Představte si tedy, že sedíte na staré škole a narazíte na tuto klasickou hru. Posadíte se a máte kontrolu nad vrtulníkem.

  Vrtulník ovládáte buď pomocí levého kliknutí na myši, aby se zabránilo pádu. Vrtulník se pohybuje nahoru a dolů na základě toho, co děláte, a musíte se rychle vyhnout těmto překážkám.

  Skóre je vzdálenost, kterou jste zakryli v metrech. Vaše vysoká skóre bude uložena v prohlížeči, dokud nebude mezipaměť a soubory cookie vyčištěno.

  Je to jednoduchá hra prohlížeče, ale je to také opravdu náročné a super návykové.

  21. Akinator

  Akinator

  Další na seznamu máme skvělý čas zabíjení a zábavnou hru Akinator. Chcete -li hrát tuto hru, musíte přemýšlet o postavě, předmětu, místě nebo zvířeti. Jakmile to bude hotovo, Akinator se vám začne ptát jednoduchých ano nebo ne.

  Po sérii otázek Akinator přesně uhodne, o čem jste si mysleli na základě vašich odpovědí. Vyzkoušejte hru, abyste byli svědky magických sil Akinatora.

  Akinator se ptá kdekoli mezi 12 až 25 otázkami, aby uhodl, co máte na mysli. Je to zábavná hra, která hraje v prohlížeči.

  22. Pomalé silnice

  Hra pomalé silniční prohlížeče

  Toto je jedna z mých oblíbených her, které se hrají po dlouhém dni v práci. Představte si, že jezdíte kolem kopců v různých ročních obdobích.

  Slow Roads je nekonečná jízdní hra, kterou lze přehrát přímo ve webovém prohlížeči. Hra obsahuje hladké, relaxační hry a nekonečný, náhodně generovaný svět, který poskytuje jedinečný zážitek pokaždé, když hrajete.

  Cílem je řídit co nejdéle, přijímat krásnou scenérii a užívat si klidnou atmosféru hry.

  Můžete si vybrat různá roční období a denní časy, aby byl váš pohon příjemnější. Vyberte si mezi autem, kola a autobusem trenéra.

  23. Krunker

  Nejlepší hra prohlížeče

  Všichni jsme všichni hráli nebo slyšeli o Counter-Strike. Minecraft vzrostl v popularitě kvůli své dostupnosti na chytrých telefonech. Zkombinujte je dva a máte Krunker, který vám umožní hrát FPS jako hru prohlížeče.

  Grafika je 8bitová, inspirovaná blokovanými texturami Minecraft. Dostanete pušku, pistoli a nůž k zahájení hry. Můžete jej hrát v prohlížeči, aniž byste museli registraci nebo přihlášení.

  Mají zde pět různých druhů herních režimů – nájezdy, zombie, konkurenceschopné, zvyklé a specializované. Vlastní server umožňuje vytvořit širokou škálu přizpůsobení.

  Mají bitevní průkaz, který vám poskytne nové mapy, témata, kůži zbraně a novou třídu velitele. Můžete si ji koupit prostřednictvím BPP, měny ve hře, kterou lze postupně vydělat s denním stropem. Jednodušší způsob je koupit BPP za skutečné peníze a získat bitevní průkaz.

  Krunker má přes 500 serverů po celém světě na místech jako USA, Indie, Francie, Austrálie atd. Můžete hostit svůj vlastní server a pozvat přátele, aby hráli v soukromé lobby.

  24. Kóma

  Nejlepší hra prohlížeče

  Seznamte se, Pete, malé stvoření, které se chce najít skrz záhadný a podvědomý svět. To je doplněno krásnou scenérií s uklidňujícím pozadí hudby klavíru a kytary.

  Použijte šipky a myši klikněte na pohyby a komunikujte s prostředím. Po osvobození od klece na stromě dostanete domácího ptáka. Bude doprovázet na cestě.

  Jezdí mnoho postav, s nimiž můžete komunikovat. Pomáhají vám při hledání různých způsobů, jak postupovat ve hře. Nezapomeňte, že hru nemůžete zachránit, takže ji dokončete jeden nebo nechte otevřenou kartu prohlížeče, zatímco počítač usnete.

  Mají bitevní průkaz, který vám poskytne nové mapy, témata, kůži zbraně a novou třídu velitele. Můžete si ji koupit prostřednictvím BPP, měny ve hře, kterou lze postupně vydělat s denním stropem. Snadnějším způsobem je koupit BPP za skutečné peníze a získat bitevní průchod.

  25. Prohlížeč

  Nejlepší hra prohlížeče

  Prohlížeč je bezplatná hra pro více hráčů pro webové prohlížeče, která umožňuje hráčům prozkoumat obrovský svět plný různých tvorů, pokladů a dalších hráčů. Původně byla vyvinuta nadací Mozilla spolu s francouzským herním studiem.

  Hra má jednoduchou, retro styl pixel umělecké grafiky a uživatelsky přívětivé rozhraní. Svou postavu ovládáte kliknutím na blok, abyste se pohybovali a komunikovali s prostředím a dalšími hráči pomocí myši.

  Pozvěte přátele na server a můžete si pobavit hraní v soukromé lobby. Existují i ​​veřejné servery, ke kterým může být připojen kdokoli.

  Můžete také chatovat s ostatními hráči v reálném čase, ať už soukromě nebo veřejně prostřednictvím textového pole. Hrajte s ostatními hráči v reálném čase, účastníte se bitvy a společně s úplnými úkoly, nebo si můžete vybrat, zda prozkoumáte světový sólo.

  Hra se zdá být inspirací za hrami ostrova Doodle Champions Island, kterou jsme zmínili v článku Google Doodle Games.

  26. Městský skrypník

  Hra prohlížeče

  Townscaper je hra relaxační prohlížeče, která se týká vytváření vlastních měst a měst. Je velmi snadné hrát – vše, co musíte udělat, je umístit a odstranit barevné bloky na mřížce. Systém procedurální generace hry se stará o zbytek, automaticky generuje domy a mosty ve zkušební verzi.

  Co je na Townscaperu opravdu jedinečné, je to, že nemá žádné stanovené cíle ani cíle. Můžete jen prozkoumat a experimentovat s různými návrhy budov a vytvořit si vlastní osobní město nebo město. Je to opravdu skvělá hra pro každého, kdo hledá klidný a kreativní herní zážitek.

  27. Děsivé bludiště

  Hra prohlížeče

  Scary Maze Game je hra založená na prohlížeči, která už nějakou dobu existuje a často se používá jako žert k vyděšení přátel nebo členů rodiny.

  Hra je navržena tak, aby vypadala jako jednoduchá hra bludiště, kde hráč musí vést tečku přes řadu úzkých cest, aniž by se dotkl stěn. Po několika úrovních se však hra najednou stává mnohem intenzivnější a na obrazovce se najednou objeví děsivý obraz nebo skok, často doprovázený hlasitým výkřikem nebo jiným překvapivým zvukovým efektem.

  Byl kritizován za použití skokových děsů a jeho potenciálu způsobit úzkost nebo trauma u některých hráčů, zejména těch, kteří mají historii úzkosti nebo srdečních podmínek.

  28. Krtek

  Hra prohlížeče

  Krtek je náročná hra pro hraní pomocí jediného tlačítka. Vše, co potřebujete, je mezerník, který přesune krtek kolem bloku a přivede jej dolů do jeskyně.

  Existuje 18 úrovní, které jsou úseky tunelu a je mnohem těžší než to, co se setkává s okem. Sklouzněte dolů tím. Podél cesty budou malé římsy, které vám pomohou odpočinout a naplánovat dopředu.

  29. Perský princ

  Hra prohlížeče

  Prince of Persia 2d je speciální vydání videohry, která existuje po celá desetiletí. Ubisoft byl vyroben na propagaci popové série.

  V Prince of Persia 2d se hráči přebírají roli mladého prince, který musí procházet řadou překážek a nepřátel, aby zachránil princeznu před zlým Jaffarem. Hra je založena na řadě výzev pro platformy, kde hráči musí běžet, skočit, stoupat a bojovat s každou úrovní.

  Grafika hry je ve stylu 2D postranního porovnávání, s podrobnými a realistickými animacemi pro hnutí prince. Hladiny jsou navrženy se složitými pasti a hádanky, které vyžadují perfektní načasování a přesnost pro navigaci. Hra také obsahuje řadu nepřátel, z nichž každá má vlastní jedinečné vzory útoku a slabosti.

  30. Tetris

  Hra prohlížeče

  Nyní máme Tetris, klasickou hádanku, která existuje od doby, kdy se videohry staly věcí. Tentokrát to lze přehrát v prohlížeči a přidala barevná schémata založená na Neo, která jí předávají nový vzhled.

  Můžete také změnit klíče z nastavení a provést další změny, aby se hru přizpůsobila pro vaše pohodlí.

  Cílem hry je uspořádat bloky (Teromino) tak, aby vytvořily úplné vodorovné linie přes matici Tetris. Když je vytvořena úplná linka, zmizí a všechny bloky nad ním spadne, aby vyplnila mezeru.

  Hra začíná relativně pomalým tempem, přičemž jeden blok klesá najednou, ale jak hra postupuje, tempo se zrychluje a další bloky padají najednou. Pokud hráč není schopen uspořádat tetrominy tak, aby vytvořili kompletní řádky, bloky se naskládají na vrchol matice Tetris a hra skončila.

  Často kladené otázky

  Jaká je nejlepší hra založená na prohlížeči?

  Existuje mnoho skvělých her založených na prohlížeči, takže je těžké říci, co je ten „nejlepší“, protože nakonec jde o osobní preference.

  Můžete začít s Skribblem, když chcete hrát s přáteli. City Castser je dobrý, když máte zájem o geografii. Wordle je zábavná hra, kterou hrajete, pokud jste dobří s anglickým pravopisem.

  Závěr

  Takže to byly některé z nejlepších nejlepších her. Můžete je hrát v jakémkoli moderním webovém prohlížeči na většině zařízení včetně smartphonů. Do záložek je do záložek do prohlížeče a kdykoli je přehrajte.

  Nejlepší hry pro prohlížeče 2023

  Náš výběr nejnovějších, nejlepších prohlížečů, které můžete hrát s počítačem s nízkým specifikací. Musíte být online, abyste mohli hrát tyto hry pro jednotlivé a více hráčů.

  Publikováno: 20. února 2023

  Lov pro Nejlepší hry prohlížeče? Moderní počítače jsou tak silné, že pro hraní skvělých her nepotřebujete hovězí soupravu. Pokud máte přístup ke stabilnímu připojení k internetu, existuje masivní knihovna her, které lze přehrát z pohodlí vašeho webového prohlížeče a navíc je každá hra na tomto seznamu zdarma.

  Může být obtížné koordinovat s několika přáteli najít hru, kterou každý vlastní. Pryč jsou dny, kdy se obáváte o prázdnou parní knihovnu vašeho přítele a jejich nízkých specifických počítačů – místo toho jim můžete jednoduše poslat odkaz na tyto horní prohlížeč a začít hrát hned.

  Ať už hledáte něco, co si můžete hrát na pár minut před koncem přestávky na oběd, nebo chcete, aby hra po práci potopila zuby, dostali jsme vás za pokrytí. Náš seznam nejlepších her pro prohlížeče obsahuje kombinaci žánrů, aby se zajistilo, že pro každého něco existuje. Se vším tím řečeno, zde jsou nejlepší hry pro prohlížeče.

  Nejlepší hry prohlížeče jsou:

  Hrdinové války

  Hero Wars je jednoduchá hra kliknutí, která bude přesně to, po čem jste, pokud hledáte hru, která je dobrá na vyplňování těchto krátkých oken času. Je to všechno o budování týmu hrdinů a poté je bojovat proti výběru monster a dalších hráčů.

  Hrdinové války jsou plné každodenních výzev, které začínají snadné a pomalu se při hraní stávají stále obtížnějšími. Existuje tolik hrdinů, které je třeba odemknout, a to bude velkou součástí přitažlivosti pro mnoho hráčů, protože všichni bojují jedinečným způsobem a někteří z nich mají zajímavé a neobvyklé návrhy. Přirozeně se z vás snaží vytlačit mikrotrankce.

  Forge of Empires

  Forge of Empires bere hráče na začátek doby kamenné, aby vytvořili dlouhodobé město, které se vyvíjí po celé věky. Innogames vydal tuto strategickou hru v roce 2012 na prohlížeči a pokračoval v pravidelných aktualizacích. Nejenže můžete hrát tuto městskou stavební hru ve svém prohlížeči, ale můžete dosáhnout pokroku s sebou pomocí aplikací pro iOS a Android.

  Jak hráči objevují nové technologie, aby expandovali a rozvíjeli svá města, procházejí se 20 různými věky. Forge of Empires se v současné době nezastaví; S dostatkem času můžete postupovat až k kolonizaci Venuše.

  Piráti z Karibiku: válečný příliv

  Pokud jste fanouškem pirátů z Karibiku a strategických her, bude pro vás válečný příliv pro vás. V této hře budujete svou vlastní základnu, kterou vyvíjíte a postupem času vylepšujete. To vám umožní vyvinout lepší zdroje a pak vám umožní posílit vaši armádu a zaútočit na základny jiných hráčů. Je to nekonečný cyklus, ale může se stát vysoce návykovým. Po cestě se nejen setkáte s známými tvářemi od pirátů z Karibské franšízy, ale také mnoho historických pirátů.

  Hra o trůny: přichází zima

  Série HA THONES HBE HAS může být dokončena, ale hra oficiálně licencovaného prohlížeče se teprve začíná. V Game of Thrones přichází zima, hrajete jako lord Westeros, který zoufale chce ukončit krveprolití mezi sedmi královstvími. Rozšiřte své království, abyste přitahovali pozornost postav z pořadu a najali je, aby se připojili k vašemu týmu.

  Stejně jako zdrojový materiál budete muset ovládat velkou armádu a bojovat se přes hordy nepřátel, abyste mohli soutěžit proti ostatním pánům. Postavy, které přijímáte ze série, jako Jon Snow, Lord Varys a Arya Stark, lze použít k pomoci vaší armádě v bitvě, což vám umožní obrátit příliv jakéhokoli obtížného boje.

  Elvenar

  Vytvořte fantasy svět vašich snů v Elvenaru, městské stavební hře, která vám dává možnost hrát jako mystické elfy nebo bojové zaměřené lidi. Výběr mezi elfy a lidmi může být obtížnou volbou, protože oba závody přinášejí něco jiného na stůl. Elfové propojují jejich historii magie a vytvářejí speciální městské budovy, lidé jsou zaměřeni především na středověkou architekturu a inženýrství.

  Elvenar odměňuje hráče za trávení času zlepšováním města svým kulturním systémem. Udržujte svou populaci šťastnou, produktivní a zdravou vytvořením užitečných budov.

  Anokris

  Už jste někdy chtěli postavit své vlastní starověké egyptské město? Anocris úkoly hráče s vytvořením egyptského osídlení, které může obstát v testu času. Během období 3 000 let musíte ve snaze převzít Nil silnou říši. I když v anokrisu existují prvky skutečné historie, také se dostanete do síly velekněží Amunu, když se napojíte na sílu starověkých egyptských bohů.

  Železniční národ

  Zažijte turbulentní historii železnic v Rail Nation, strategické hře, která vám umožní stát se železničním magnátem. Hráči začínají hru tím, že pomáhají malému městu přinést zásoby. Posílením městské ekonomiky můžete své zisky investovat a vytvořit dlouhotrvající železniční společnost.

  Rail Nation vám umožňuje hrát na fantasy mapě s 50 různými městy nebo prostřednictvím verze skutečné mapy po celé Americe a Evropě. Buffy Train ocení úroveň detailů v Rail Nation, protože hra na vlaku obsahuje šest éry historie železnice. Od parních strojů po ultramoderní elektrické motory je na výběr více než 100 repliky klasických vlaků.

  Věčná zuřivost, jedna z nejlepších her prohlížeče

  Věčná zuřivost: vzkříšená

  Pokud hledáte novou hru prohlížeče, je pravděpodobné, že chcete něco, co je jednoduché, bez stresu zábavy a to je přesně to, co dostanete s věčnou zuřivostí. Jedná se o hru RPG, která se jedná o broušení cestou různými dungeony, které jsou tvořeny řadou tahových bitev.

  Je to jedna z těch her, kde se cítíte, jako by všechno, co v něm děláte. Pokud se vám líbí tento uspokojivý pocit dokončení mnoha mikro-úkolů, aby se stal stále výkonnějším, pak je to hra, na kterou se můžete ocitnout velmi závislý na.

  Friday Night Funkin ‘

  Ačkoli mnoho her pro prohlížeče nemusí mít tolik mainstreamové pozornosti, páteční noc Funkin ‘dosáhla obrovské úrovně popularity. Pro pár, kteří o tom neslyšeli, tato rytmická hra vás vidí jako přítele, postavu, která se zabývá zpívajícími soutěžemi a rapovými bitvami s různými barevnými postavami, aby zapůsobila na přítelkyni.

  Část jeho široké přitažlivosti přichází na jeho hratelnost. Je to podobné něčemu jako Dance Dance Revolution, ale místo toho, abyste se pohybovali nohama tak, aby odpovídaly šipkám, necháte prsty pro chůzi a použijte klíče od šipek na vašem počítači. Je to jednoduché, ale prezentace je tak okouzlující, že se brzy ocitnete znovu a znovu.

  Nejlepší hry prohlížeče: Survivor Legacy. Obrázek ukazuje muže, který se dívá na planetu zevnitř kosmické lodi

  Pozůstalý odkaz

  Zlí obchodníci přivedli lidstvo na pokraj vyhynutí uvolněním zombie apokalypsy na Zemi. Jako jeden z posledních přeživších planety je vaší povinností ukončit devastaci.

  V tomto post-apokalyptickém světě musí hráči shromáždit skupinu plnou silných vojáků, aby zbavili svět zombie. Vymazání oblastí zamořených zombie odhaluje mocné přeživší, kteří mohou být přijati do vašeho týmu. Hráči však musí postupovat opatrně, protože nepřátelé v této strategické válce jsou smrtí.

  Nejlepší hry pro prohlížeče: Brchlá pobřežní osada ve městě

  Městský skrypník

  Townscaper je relaxační, naprosto směrová hra pro budování měst, ve které se nemusíte starat o žádnou z nudných detailů, jako je znečištění, provoz nebo turistické rady. Začnete s jednoduchým ostrovem Stone Islandu uprostřed moře a poté kliknutím na obou strana nebo na jeho horní část vytvořte první budovu. Každé kliknutí generuje nový kus vašeho města a jak budete pokračovat v rozšiřování nadací, dozvíte se některá z pravidel, která určují, jak se vaše kliknutí přeměňují na pobřežní metropoli, dokonalá pobřežní metropole. Dejte to jen deset minut a budete mít něco ohromujícího. K dispozici je plná verze městského scaperu, kterou si můžete koupit ve společnosti Steam, která má několik dalších typů budov a umožňuje vám dále sestavit, ale verze založená na prohlížeči je vynikající způsob, jak bát vaše chuť k jídlu.

  Nejlepší hry pro prohlížeče: řídký, základní ostrovní svět v Minecraft Classic

  Minecraft Classic

  Minecraft Classic vás vrhá až do těch opojných dnů 2009, kdy byl Minecraft v plenkách, takže se připravte na verzi hry s karanténou, kterou znáte a milujete. Můžete běhat, zničit bloky a umístit je dolů, ale to je do značné míry. Neexistuje žádný režim přežití, žádné nepřátele a mnoho ovládacích prvků se výrazně liší od současné verze hry. Můžete však pozvat několik přátel, aby vám pomohli s vašimi rustikálními sestavami Minecraft.

  Nejlepší hry pro prohlížeče: Hráči bojují za strategickou kontrolu rady ve vesmíru Catan

  Catan Universe

  Jedna z nejlepších deskových her všech dob se dostala na PC v několika různých formách, ale s touto verzí založenou na prohlížeči nemusíte nic stáhnout, abyste ji přehrávali. Ve svém jádru je Catan o expanzi a budování vypořádání na desce s extrémně omezenými zdroji. Chcete rozvíjet své osídlení s silnicemi, zdroji a budovami, ale nikdy nebudete mít přístup ke všemu, co potřebujete, což znamená. Existuje diplomacie, backstabbing a některé velmi, velmi hezké dlaždice -co nemilovat? Catan Universe se také může pochlubit výjimečně důkladným tutoriálem, takže pokud jste vždy chtěli hrát na deskové hře.

  Nejlepší hry pro prohlížeče: Boj s pastasacerem v Kingdom of Loathing

  Království nenávisti

  Kingdom of Loathing je především komediální hra. Vybíráte třídy jako PastaMancer, Seal Clubber nebo Accordion Thief, a pak vyrazíte na cestu přes fantasy otevřený svět, který hravě trhá do konvencí RPG na každém kroku. Každé setkání je trochu, ale neustálé žertování nikdy nezestárne nejen kvůli jeho originalitě, ale také proto, že je podloženo robustními možnostmi stavby. Pokud se ocitnete zamilovaného, ​​můžete se také podívat na západ od nenávisti od stejných vývojářů – je to velmi podobný druh obchodu, kromě toho, že vymění fantasy tropy pro západní.

  Nejlepší hry pro prohlížeče: Umístění různých bloků, aby bylo možné doplňovat řádky v Tetris-like tetr.io

  Tetr.io

  Víte, že logická hra, která je obvykle označena jako největší ze všech dob? Je k dispozici ve vašem prohlížeči jako sólová a multiplayerová hra. Tetr.IO je fantastický klon Tetris, který má širokou škálu hráčů na všech úrovních dovedností. Ať už se chystáte naostřit své dovednosti v režimu sprintu, nebo chcete, aby krátká relace maratonu uběhla čas, Tetr.io vás zakryje.

  Co dělá Tetr.io tak zvláštní je úroveň přizpůsobení, kterou má každý hráč. Minutové detaily, jako je faktor měkkého kapky a zpožděný automatický posun, lze pečlivě upravit – pokud to pro vás nic neznamená, výchozí možnosti jsou ideální pro žádné příležitostné hráče. Pro mnoho lidí, tetr.IO je konečná hra Tetris díky své bohaté hojnosti funkcí a nízké bariéry pro vstup pro všechny hráče. Stojí za zmínku, že existuje celý žánr her IO, ve kterém je téměř každá hra hratelná s prohlížečem, takže se vydejte na tento seznam pro více podobně.

  Nejlepší hry pro prohlížeče: vířivý vliv prášku a fyziky hraje v práškové hře

  Prášková hra

  Prášková hra je hra typické školní prohlížeče, kterou hrajete, protože každý jiný web je zablokován. Na malém černém čtverci dostanou hráči prázdné plátno pro experimentování s více než 30 různými prášky. Vytvořte ledovou sochu a zjistěte, jak to reaguje, když na ni nalijete kyselinu, magma a sůl. Požární lasery na vinné révě potaženy C4, pak plameny zamíchejte vodou a ledem, abyste viděli, co se stane. Pokud máte rádi elementární reakce, prášková hra vám umožní žít své nejdivočejší sny.

  Nejlepší hry pro prohlížeče: Dinosaurus se připravuje na přeskočení kaktusu ve hře Chrome Dino

  Chrome offline dinosaurus

  Internet nečekaně klesl, takže nyní není práce vyloučena. Zatímco čekáte, až někdo opraví internet, proč nezkusit nekonečný běžec Google? Když uvidíte dinosaura na „Nelze se připojit k internetové stránce“, stiskněte mezerník a spusťte hru. Přeskočte přes hromádky kaktusu, aby dinosaurus běžel celé hodiny.

  Nejlepší hry pro prohlížeče: Vypálení plného automatického chaingunu v aréně FPS OpenRena Live

  OpenRena Live

  Pamatujte, že Quake Live? Klasická PC hra ID softwaru se od té doby přesunula do Steam, ale OpenRena Live se vrhla, aby zaujala své místo. Openrarena Live je klon zemětřesení III arény, který dává hráčům plnou zkušenost s zemětřesením přímo z jejich prohlížeče. Abyste mohli začít hrát; Připojte se k veřejným hrám pomocí prohlížeče serveru nebo vytvořte soukromý server, který bude hrát proti svým kamarádům; Jednoduše jim pošlete odkaz a hra zvládne zbytek. Pokud vás někdo v kanceláři zasáhne jako vtip „1v1 me“, pošlete jim odkaz na soukromý zápas a vypořádejte skóre.

  Nejlepší hry pro prohlížeče: Zkoumání jeskyně ve Spelunky

  Spelunky

  Spelunky Derek Yu byl přenesen do webových prohlížečů, aby se zajistilo, že v kanceláři nikdy nedokončíte žádnou práci. V tomto roguelike plošinovi hrajete jako Guy Spelunky, když se pokouší prozkoumat nebezpečné doly, husté džungle, ledové jeskyně a egyptské chrámy při hledání ztraceného pokladu.

  Každá hraní je jiná, protože úrovně jsou randomizovány a nebudete si moci vzít své předchozí položky s sebou. Pro takovou jednoduchou hru existuje spousta hloubky, kterou můžete zjistit, pokud vložíte čas dovnitř. Spelunky je zpočátku brutální, ale hra je tak návyková, že strávíte hodiny snahou stát se lovcem hlavního pokladu.

  A to jsou některé z nejlepších her, které můžete hrát z vašeho webového prohlížeče. Pro další relaxační hry se podívejte na nejlepší hry na obranu věže na PC.

  Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.