30 nejlepších Skyrim Mods v roce 2023 na PC & Console, Best Skyrim Mods (Sepeterber 2023) – Pro Game Guides

Nejlepší Skyrim Mods (Sepebertem 2023)

Contents

Je to také vysoce modulární, což vám umožní vybrat si, jaké díly chcete a nechcete v daném okamžiku, takže je to jeden z nejlepších modů pro Skyrim, pokud chcete vyčistit části obrazovky a zároveň prozkoumat svět.

30 nejlepších modů Skyrim v roce 2023 na PC & Console

30 nejlepších modů Skyrim v roce 2023 na PC & Console

Napsal Tarran Stockton

Zveřejněno 11. srpna 2023 10:47

 • V roce 2023 jsme také pokryli 10 her jako Skyrim

Jak nainstalovat mody do Skyrimu pro PC

Obrázek aplikace Vortex Mod Manager

Obrázek přes Nexusmods.com

Pro uživatele PC existuje několik způsobů, jak instalovat a používat mody pro Skyrim: jako je Steam Workshop, A Mod Správce nebo nakladač – nebo jen ručně vyměňovat konkrétní soubory ve složce Skyrim sami.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak je stahovat a nainstalovat, je prostřednictvím webu Skyrim Nexus pomocí Vortex Mod Manager.

Stojí za zmínku, že Ne všechny mody podporují Vortex, A nejlepší věc, kterou musíte udělat, je vždy postupovat podle kroků zdůrazněných samotným autorem modu, ale to by mělo věci trochu usnadnit následovat, pokud jste novým Moddingem novým.

 1. Začněte stahováním Vortex Mod Managertady
 2. Jakmile je stažen, otevřete aplikaci a Opravte to přihlášením do vašeho účtu Nexus
 3. Nyní uvidíte řídicí panel Vortex, kde můžete kliknout “Vyberte hru, kterou chcete spravovat
 4. Vortex automaticky naskenuje nainstalované hry, které podporuje, takže pro vás najde Skyrim
 5. Jakmile vyhledá instalaci Skyrim, Vyberte jeho obrázek a povolte správu modu
 6. Nyní můžete začít spravovat mody, vydat se zpět na web Nexus a Vyberte mod
 7. Pod ‘Soubory„Karta, budete si moci vybrat“Mod Manager ke stažení‘Při stahování mod
 8. Po dokončení stahování získáte a Vortexové oznámení kde můžete kliknout ‘Nainstalujte
 9. Po instalaci mod klikněte na ‘Umožnit‘Pro nasazení souborů do vaší složky Skyrim

Pokud chcete nainstalovat více, jednoduše opakujte proces výše pro všechny ostatní mody ke stažení prostřednictvím Vortex. Chcete-li zkontrolovat, které mody jste nainstalovali, můžete vybrat tlačítko „mody“ na levém sloupci v aplikaci Vortex.

A to je vše! Nyní budete dobré spustit Skyrim a využít své mody.

 • Pokud jste hotovi s dobrodružstvím a chcete zážitek z Coziera, zde je náš seznam nejlepších útulných her, které si můžete hrát v roce 2023

Nejlepší mody Skyrim ke stažení v roce 2023 (PC)

Než se dostaneme do seznamu nejlepších modů Skyrim, stojí za zmínku, že se zvažuje všechny mody zde Přátelská tradice, s velkým zaměřením na poskytování pohlcujícího zážitku a na zlepšení mnoha již zavedených systémů.

Navíc mnoho z těchto modů je navrženo pro Originální verze Skyrim – Ačkoli někteří mohou s legendárním a výročí vydáních pracovat, pokud byli aktualizováni, aby s nimi pracovali.

Skyrim Script Extender

Klíčové umění Skyrim Script Extender Mod, jeden z nejlepších modů Skyrim

Obrázek přes Ian Patterson, Stephen Abel, Paul Connelly a Brendan Borthwick

Skyrim Script Extender, nebo SKSE zkrátka, je jedním z nejlepších modů Skyrim z jednoho jednoduchého důvodu: je to nezbytné a usnadňuje mnoho dalších velkých úprav hry (a některé z nich níže).

Efektivně rozšiřuje schopnosti skriptování ve hře, takže je to tak, že modurs může dělat mnohem více se svými výtvory, a měl by být vaše první stažení kdykoli se chystáte zahájit upravené uložení v Tamriel.

Skyui

Obrázek Skyui ve srovnání s UI Vanila Skyrim

Obrázek přes Schlangster

Skyui sedí jako jeden z nejvíce schválených modů na Skyrim Nexus a poskytuje zkušenosti s uživatelským rozhraním pro PC s mnohem většími nabídkami, což vám umožňuje vidět více položek a více informací současně.

Textury Skyrim HD – 2K

Obrázek MOD Skyrim HD - 2K Textures, jeden z nejlepších modů Skyrim

S ohledem na věk hry bude Mod Skyrim HD – 2K Textures pravděpodobně považován za životně důležité stahování pro většinu lidí. Nahrazuje mnoho vanilkových textur Skyrima kvalitnějšími verzemi, dýchá nový život do svých vizuálů a pomáhá mu vypadat mnohem moderněji.

 • Zde je vše, co víme zatím o dalším příspěvku ve franšíze Bethesdy, The Elder Scrolls 6

Amidianborn Book of Silence

Obrázek textur z Amidianborn Book of Silence Mod for Skyrim

Obrázky prostřednictvím týmu Cabal-Emeraldreign- Amb

Amidianborn Book of Silence je velmi podobná jako Skyrim HD, sloužící jako režim náhrady textury. Kniha ticha však nahrazuje mnoho textur, které předchozí mod postrádá, a dává vám ještě více ocenění.

MOD pro zlepšení statického sítě – SMIM

Obrázek textur modového zlepšení statické sítě ve srovnání s Vanilla Skyrim

Třetí v trilogii nejlepších modů na náhradních textur pro Skyrim v našem seznamu je statický mod zlepšení sítě, který výrazně zlepšuje vzhled nespočetných statických 3D modelů kolem hry, jako je architektura, nepořádek, nábytek a mnohem více.

A co víc, je to kompatibilní s dvěma předchozími mody – i když je budete muset nainstalovat v opačném pořadí toho, jak jsou zde uvedeny pro maximální efekt.

Pohlcující brnění

Klíčové umění pohlcujících brnění, jeden z nejlepších modů Skyrim na PC

Obrázek přes Hothtrooper44

Dalším z nejlepších modů Skyrim je pohlcující brnění z Hothtrooper44, moderního modu, který se zlepšuje na mnoha vanilkových armourech, aby vypadal mnohem lépe.

To však není všechno, protože pohlcující brnění to také o krok dále: přináší také nové sady brnění na svět, abyste našli během svého dobrodružství – ve skutečnosti více než 60 – ve skutečnosti – což znamená, že je pro vaše dragonborn ještě více přizpůsobení.

Pohlcující zbraně

Promo obrázek ponořených zbraní mod pro Skyrim

Obrázek přes Hothtrooper44 – IronMan5000 – Eckss

Další mod z Hothtrooper44, pohlcující zbraně dělají téměř stejně jako pohlcující brnění, ale s tím jste uhodli, zbraně. Přidáním více než 200 nových zbraní V době psaní narazíte na ně přirozeně při hraní, které se nacházejí skrze talíky jako dungeony a obchody.

A co víc, mnoho z nich může být vytvořeno, upgradováno a okouzleno, takže tento z nejlepších modů PC, pokud hledáte ještě více zbraní, aby zmařili nepřátele Skyrimu s.

 • Pokud si také užíváte Soulslikes, podívejte se na náš seznam nejlepších her, jako jsou Dark Souls

Kvalitní mapa světa a mapa solstheimu – s silnicemi

Promo obrázek kvality mapy světa a mapy solstheim - s Roads Mod, jeden z nejlepších modů Skyrim

Obrázek přes user_3142012

Pokud jste od svého vydání v roce 2011 hráli několikrát Skyrim.

To je místo, kde kvalitní mapa světa a mapa solstheimu – s silnicemi přichází, protože to odstraňuje mraky, zlepšuje síť pro přirozeně vypadající topografii a přidává klíčové silnice na mapu světa, aby to usnadnilo navigaci kolem North Tamriel.

Mod má také další vizuální styly ke stažení, pokud se tak rozhodnete, přičemž jedna z nich je mapa papíru, která skutečně přispívá k autentičnosti využití během svých cest, abyste se dostali z bodu A do bodu B.

Klima Tamriel

Promo obrázek podnebí Tamriel Mod

Aby se Skyrim cítil jako více živého světa, podnebí Tamriel je základní mod, kterou byste měli absolutně stahovat v roce 2023. S hrami jako Red Dead Redemption 2 a The Witcher 3 mají krásné povětrnostní efekty a jsou to, na co je mnoho hráčů zvyklých vidět v trhácích RPG, podnebí Tamriel přináší Skyrim blíže k modernímu věku.

Se spoustou variací na samotné počasí existují vizuální změny pro všechno od jasné, slunečné nebe po vánice. To však není všechno, protože to také zahrnuje hromové zvuky spolu s interiérovým zvukem deště.

Revizi Skyrim Flora

Obrázek přepracování Skyrim Flora Mod, jeden z nejlepších modů Skyrim

Oprava Skyrim Flora je dalším fantastickým doplňkem jakékoli sestavy modu ve vaší hře, protože přepracovává krajinu s rozmanitou a lépe vypadající flórou, což představuje krásnější stránku Skyrimovy přírody.

Vylepšené krevní textury

Promo obrázek vylepšených krevních textur mod pro Skyrim

Co si myslíte, že vylepšené krevní textury? Máte pravdu, dělá přesně to, co si myslíte. Přijměte krevní postříkání s vyšším rozlišením a stáhněte si tento mod.

 • Náš Skyrim Together Reborn Guide Covers, jak stahovat, nainstalovat a přehrávat model Multiplayer MOD

Pláště Skyrima

Obrázek pláště z plášťů Skyrim Mod

Posedlý Game of Thrones a jejich stylové pláště? Pak pláště Skyrima bude bezpochyby jedním z nejlepších modů pro vás.

Přidáním téměř 100 nových stylů pláště do hry umožňuje hráčům vyrábět nebo najít je jako statickou kořist, což vám umožní přijmout útulnou módu studené Skyrim na sever ještě více.

Mokrý a studený

Promo obrázek mokrého a studeného mod, jeden z nejlepších modů Skyrim

Mok a chlad je mod zaměřený na přidání dalšího ponoření do Skyrimu ve formě vizuálních efektů závislých na počasí a NPC AI vylepšení. S tímto modem přidáním do vaší hry budete mít další vrstvu nebo realismus, který vám pomůže přimět Skyrim cítit mnohem živější.

S vodou kape během deště, zvlněné nohy po stříkání a viditelným dechem v mrazivém chladu, mokrém a chladu způsobují, že účinky na počasí se cítí reálnější a NPC se cítí více lidský.

Apokalypsa – Kouzlo Skyrimu

Promo obrázek Apokalypsy - Magic of Skyrim mod

Obrázek přes Enai Siaion

Apocalypse – Magic of Skyrim je Skyrim mod, který se nejlépe hodí pro ty, kteří upřednostňují magické umění jako formu útoku, přinášejí do hry nové svitky, stavy a více než 150 nových kouzel.

Tato nová kouzla se hladce mísí do současného magického systému, s jedinečnou a magií přátelskou k norem, která vám nezlomí vaši hru a způsobí, že vás příliš přemojí.

 • Nadšený pro další hru Bethesda? Podívejte se na vše, co víme o hraní Starfield a dalších

Realistická voda dva

Obrázek realistické vody dva mod pro Skyrim

Voda ve Skyrimu je dnes upřímně, poněkud ošklivá, takže realistická voda dva mod nahrazuje Tamriel’s Water Survie Textures, aby napodoboval pohyb tekutiny efektivněji, jezera, rybníky, řeky a oceán vizuálně – a aurálně – odlišně – odlišně.

Tanec smrti

Klíčové umění The Dance of Death Mod, jeden z nejlepších Skyrim Mods

Obrázek přes Daedalusai

Pokud zjistíte, že onemocníte standardní pohyby zabíjení ve Skyrimu, pak je tanec smrti pravděpodobně jeden mod, který je pro vás nejlépe vhodný – protože obnovuje nepoužité pohyby a animace zabíjení a zároveň přidává nové, s mnoha svázanými přímo k nim vaše dovednosti sami.

Pohlcující hlídky

Promo obrázek pohlcujících hlídek pro Skyrim

Obrázek přes Scrabbulor

Skyrim má být zapleten do smrtící občanské války, ale při objevování světa byste to opravdu nevěděli. Naštěstí jsou tu pohlcující hlídky, které přidávají Stormcloak, Thalmor a Imperial Patrols přes jejich příslušné oblasti vlivu, s hlídkami, které se navzájem setkávají s bitvami.

Přidává trochu dynamiky k zkušenosti s objevováním světa a dále vás ponoří do ústředního lidského konfliktu Skyrima.

 • Pokud hledáte něco, co si můžete hrát s přáteli, podívejte se na seznam nejlepších placených a zdarma MMORPGS

Realistické generální opravy osvětlení

Obrázek realistického generálního modu, jeden z nejlepších modů Skyrim

Obrázek prostřednictvím realistického osvětlovacího týmu

Revizní přepracování osvětlení je docela jednoduchý (přesto účinný) mod, který poskytuje masivní přepracování osvětlovacího systému Skyrima.

Dokáže to, aby hra vypadala hezčí a realističtější, i když vůbec neovlivnila výkon – takže není žádná omluva, aby ji nezkoušela!

Immersive HUD – IHUD

Promo obrázek pohlcujícího HUD - IHUD MOD pro Skyrim

Další velmi jednoduchý, ale efektivní mod, pohlcující HUD, neboli Ihud, umožňuje větší přizpůsobení displeje heads-up, což vám umožňuje odstranit, když to není nutné, a přivést jej zpět, když je to.

Je to také vysoce modulární, což vám umožní vybrat si, jaké díly chcete a nechcete v daném okamžiku, takže je to jeden z nejlepších modů pro Skyrim, pokud chcete vyčistit části obrazovky a zároveň prozkoumat svět.

Smrtící draci

Drak z Mod Deadly Dragons pro Skyrim

Obrázek přes 3jiou a redshift

Cítíte se jako draci ve Skyrimu jsou trochu poklesem? Deadly Dragons je tu, aby napravili, že je tím, že se stanou hrozbou otřesení světa, která je prezentována jako v tradici.

Přepracovává jejich proměnné zdraví a poškození a zároveň přidává nové typy draků, aby se každé setkání s létajícími stvořeními cítilo jako obrovská událost.

Jak nainstalovat mody do Skyrimu pro konzolu

Obrázek nabídky Skyrim Mods na konzole

Pro uživatele konzoly je instalace modů Skyrim efektivnějším procesem, který lze provést zevnitř samotné hry. Zde je celý proces:

 1. Vydejte se na oficiální web Bethesda a vytvořte si účet
 2. Nyní načtěte Skyrim a z hlavní nabídky vyberte „Mods“ a přihlaste se
 3. Procházejte seznam modů a vyberte, který chcete
 4. Klikněte na „Stáhnout“ a nainstalovat mod
 5. Vraťte se zpět do hlavní nabídky, která způsobuje načtení modů a dat
 6. Hrajte hru se svými novými mody

Nejlepší mody Skyrim ke stažení v roce 2023 (konzole)

Základní vydání Skyrim pro konzole je nyní Skyrim Special Edition, takže všechny mody na tomto seznamu jsou kompatibilní s touto verzí.

Skyrim Special Edition neoficiální oprava

Obrázek Skyrim Special Edition neoficiální oprava

Obrázek prostřednictvím neoficiálního týmu projektu Patch

Neoficiální záplata je nezbytným modem kvůli všem nepříjemným chybám a závazkům, které opravuje, aby byla hra hladší. Je také kompatibilní s v podstatě každým mod a zajistí, aby vaše přehrávání odešlo bez závěsu.

Statické zlepšení sítě

Stejně jako PC verze tohoto mod, i vylepšení statického oka je upgradovat nízko-poly statické objekty ve hře tak, aby byly vyšší kvality.

Vylepšená světla a FX

Obrázek vylepšených světel a FX mod pro Skyrim

Vylepšená světla a FX dělají to, co říká na cínu, masivně vylepšuje osvětlovací systém hry tak, aby byl obsazen okny, a tak Stín přirozeně klesá.

Oprava dialogu vztahu

Skyrim je často kritizován za to, že je stejně široký jako oceán, ale stejně hluboký jako kaluže, a tento mod je zaměřit na to napravit aspekty tím, že odráží vztahy, které NPC mají s vámi.

Otevřená města

Nenávistné načítání obrazovek? Láska bezproblémové světy? Open Cities je tedy pro vás, protože to umožňuje hráčům zamířit do měst bez načítání, takže se hra cítí trochu propojenější a otevřenější.

Dilema Parrthurnax

Obrázek dilema PARRTHURNAXu pro Skyrim

Dilema Parthurnax přidává do hry trochu větší volbu a přidává alternativní způsob, jak dokončit Questline Blades, takže nemusíte zabíjet přátelského draka sedícího na krku světa.

Pohlcující hlídky

Skyrim je ve válce a pohlcující hlídky odrážejí, že s větší přítomností z frakce hry. Uvidíte Stormcloaks a Imperials hlídkující jejich příslušné oblasti a občas se dostanete do bojů, protože je na dohled mezi oběma armádami.

Grafický balíček

Skyrim má asi 12 let od psaní tohoto a upřímně to vypadá. Mod Graphics Pack způsobí, že bude vypadat modernizovaný s texturami s vyšším rozlišením, aby vytvořil pohlcující zážitek.

Alternativní začátek – Žijte další život

Pokud jste Skyrim už několikrát hráli, možná budete trochu nemocní od začátku hry a chcete nový způsob, jak začít svůj zážitek. Alternativní začátek vám to umožní tím, že vám umožní vybrat si pozadí a město začít, spíše než být znovu vězněm.

Vlčí následovník

Obrázek modu za následovník Wolf pro Skyrim

Psi jsou v pohodě, ale vlci jsou ještě chladnější. Vlčí následovníci vám dávají šanci zachránit vlk s názvem Buck a zařadit ho jako následovníka, aby s vámi přišel skrz hru.

To je vše pro náš seznam nejlepších modů Skyrim v roce 2023 a nyní víte, co je některé z největších uživatelů generovaných obsahu předchozí desetiletí na PC.

Pro další obsah Skyrim zůstaňte na GGRECON.

Nejlepší Skyrim Mods (Sepebertem 2023)

Známý RPG s otevřeným světem s názvem Skyrim má obrovskou knihovnu úprav, která dává hře nějaký svěží život. Mohlo by však být obtížné filtrovat širokou škálou možností objevit ty nejlepší. Ale nebojte se, protože jsme pro vás již udělali práci s nohou pečlivým výběrem nejlepších modů Skyrimu pro tento seznam.

Nejlepší mody pro Skyrim

Obsah skrýt

10. Enderal: zapomenuté příběhy

V Enderal zapomenutých příbězích jsou hráči transportováni na emocionální cestě enderalovým zajímavým nastavením, které je oddělené od Skyrimu. Cítím se nucen a zvědavý, abych se dozvěděl více o tomto okouzleném světě v důsledku poutavého spiknutí a dobře vyvinutých postav. Enderal vypadá jako samostatná hra ve Skyrimu kvůli výrazné krajině, živých městech a záhadcem, které se dokonale spojí dohromady. Je to skutečně vynikající mod, který zvyšuje hloubku a složitost, zachycuje můj zájem o jeho nuance a vzbudí mou zvědavost na její tajemství.

9. Skyui

Vzhledem ke svému vylepšenému uživatelskému rozhraní se Skyui etabloval jako příslušenství podle mých zkušeností se Skyrimem. Správa zásob je zjednodušena jasným, uživatelsky přívětivým designem, díky kterému je třídění položek a navigace jednoduchá. Vzhledem ke svým přizpůsobivým funkcím mohu přizpůsobit uživatelské rozhraní svému vkusu, čímž se zvyšuji pro plynulejší a poutavější herní zážitek. Skyui je klíčový mod, protože efektivně uspořádá vybavení a kouzla mé postavy, což mi umožňuje soustředit se na cestu, aniž by se rozptylovala.

8. Ordinátor výhody Skyrimu

Skyrimova vyhlášená výhoda zcela reimaginuje vývoj postav, což zvyšuje mé aktivity na hraní rolí. Široká škála revizí Perk nabízí širokou škálu možností stylu hry, což mi umožňuje vyzkoušet nové věci a mít pro mou postavu rozmanitou škálu dovedností. Tree talent je dána novou vitalitou tímto modem, který změní vyrovnávání na vzrušující čas pro plánování dopředu. To přispívá k pohlcujícímu a uspokojivějšímu hernímu zážitku, když si vyberu výhody, které jsou v souladu s vývojem a spiknutím mé postavy.

7. Falskaar

Obrovský nový kontinent Falskaara mě dychtivě objevoval jeho zázraky, protože je plný fascinujících misí a ohromujících krajin. Nabízí uvítací kontrast se známými výhledy Skyrimu, díky zvýšené hloubce a složitosti na světě. Moje pocity objevu a fascinace jsou skutečně vyvolány pečlivě vytvořeným spiknutím a výraznými postavami, které mě přepravují k vzrušujícím zážitkům. Falskaar je pozoruhodný mod, který nikdy nedokáže zapůsobit kvůli jeho bezchybnému začlenění do vyprávění hry a hladkých přechodů mezi vlastním pozemkem a Skyrimem.

6. Inigo

Inigova dynamická osobnost a srdečně okouzlující příběh z něj učinil mého oblíbeného společníka všech dob. Každá mise dostane novou vrstvu komedie a kouzla od plně mluveného Khajiit, který přeměňuje rutinní aktivity na zábavné momenty plné žertování. Moje ponoření do vesmíru hry je podpořeno výraznými interakcemi Inigo s NPC a dalšími následovníky, kteří mu vyvolávají dojem, že je skutečným přítelem. Inigo ožívá, protože k pečlivé pozornosti modu k detailům, což z něj dělá klíčovou součást mých cest.

5. Dědictví Dragonborn

Pro milovníky sběratelů a mytologie, jako jsem já. Adaptable muzeum, kde mohu předvést svou obrovskou sbírku předmětů, dává mé plavbě skutečně uspokojivý pocit úspěchu. Jsem inspirován k prozkoumání každého rohu Skyrimu, protože hledáme oblast pro neobvyklé bohatství a jedinečné objekty se mění v napínavou cestu samo o sobě. Jednou z mých oblíbených úprav je, že muzeum nabízí uspokojivý zážitek z hraní rolí díky rozšiřující se sbírce exponátů a hlubokému vyprávění.

4. Pohlcující brnění a pohlcující zbraně

Ponořené zbroje a zbraně mody zvyšují vizuální přitažlivost Skyrima a boje proti rozmanitosti zavedením rozsáhlého výběru zbraní a zbraní. Každý zbroj se cítí zřetelný a dobře vytvořený a nabízí množství stylových možností, které vyhovují stylu a osobnosti mé postavy. Podobně přidání pohlcujících zbraní přidává k bitvám nádech realismu, takže každé setkání se cítí autentičtější a poutavější. Tyto mody se hladce kombinují s estetikou Skyrima, zvyšují mé ponoření do světa a bitvy hry.

3. Apokalypsa kouzlo Skyrimu

Široká škála kouzel a schopností poskytovaná Apokalypmou magií Skyrimu přináší neomezeným vzrušením uživatelům magie, jako jsem já. Zvýšená volba kouzla otevřela nové cesty pro kreativitu a zvýšila můj zájem o magickou hru. Každé kouzlo se cítí velmi silné a jemné, což mi dává možnost vyzkoušet různé strategie pro bitvu a průzkum. Rozmanité školy magie pojmou různé herní styly, což mě motivuje k dalšímu.

Stát se bardem

Tím, že mě necháte předpokládat postavu barda ve vesmíru Skyrim, se staneme bardem. Cítím se více autentičtější výkon pro NPC v hospodách, protože poskytuje vrstvu autentičnosti a kulturní nuance. Peníze navíc, které získávám z těchto představení, zlepšuje mé zkušenosti s hraním rolí a dává bardické profesi ve hře přesnější obrázek. Můj výlet na Skyrim je zvýšen schopností vyprávět příběhy prostřednictvím hudby, což mu dává imaginativní a kreativní světlice.

Zapomenuté město

Zapomenuté městské mod nabízí přesvědčivý příběh, který je propleten tajemstvím, cestováním času a etickými quandary. Mám pocit, jako bych řešil komplexní hádanku, když prozkoumávám zapomenuté město, pečlivě zkoumám každou informaci a rozhoduji, která budou mít vliv na konečný výsledek. Jsem vždy na okraji svého křesla, připraven se naučit každé tajemství a spojit pravdu kvůli tomu, jak složité je úkol a jak je nelineární.

Pro více informací o Skyrimu, pojďte se podívat na Skyrim Alchemy Guide – Nejlepší recepty seznam na průvodcích Pro Game.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Spisovatel na volné noze a Jack-of-All-Hobbyist-tech-vývojový obchod (web, hra a program). Moje vášeň je vytvářet obsah, který pobaví a nutí lidi kriticky myslet.