32 nejlepších minecraft modů 2023 | PCGamesn, 25 nejlepších modů Minecraft pro vyzkoušení na 2023

25 nejlepších minecraft modů ke stažení pro 2023

Contents

Kromě plodin se hráči mohou starat o zvířata, jako jsou krávy, kuřata a ovce a prodávají zvířecí zboží, jako je mléko, vejce a vlna.

32 nejlepších Minecraft Mods 2023

32 MODS Minecraft pro poskytnutí zcela nového herního zážitku, včetně modů na hraní fantasy, vylepšení výkonu a nových biomů, bloků a davů.

Tři dlážděné golemové z Maxových Miny Golems, jeden z nejlepších minecraftů, stojí na slunci

Publikováno: 14. září 2023

Jaké jsou nejlepší mody Minecraft v roce 2023? Každá hra Vanilla Minecraft by již mohla být velmi odlišná, ale nejlepší mody Minecraft jdou o krok dále, aby poskytli zcela nový zážitek po desetiletí do životnosti hry. Ať už máte rádi kreativní budovu, děsivé přežití nebo zrychlení příběhu, určitě pro vás bude mod. Od změn rozhraní, po nástroje po napomáhání hodin průzkumu a dokonce i nových dav, máte možnost, aby se Mojangova klasika ještě zlepšila na PC.

Následující seznam právě teď sestavuje některé z nejlepších modů Minecraft. Všechny jsou rozděleny do sekcí, v závislosti na tom, co chcete dělat s hrou s karanténou – od jednoduchých změn užitečnosti až po hluboké, složité mody Minecraft, za které se můžete ztratit měsíce. Pokud chcete procházet, má Hub Mods Mods Minecraft Curseforge celou sekci věnované pro Nejlepší mody Minecraft a doplňky-stejně jako ekvivalenty pro mnoho dalších nejlepších her PC právě teď.

Nejlepší Minecraft Mod Rlcraft: Steve stojí před novým biomem, plný oranžové, červené a hnědé stromy, s mechovou dlážděnou strukturou na pozadí

Náš výběr nejlepších MODS Minecraft Performance Mods:

 • Optifine/Fastcraft
 • Journeymap
 • Jen dost předmětů
 • Nefrit
 • Popisy kouzla

Zde jsou některé z Ultimate Minecraft World Mods:

 • Jeskynní obyvatel
 • Twilight Forest
 • Yungovy lepší pevnosti
 • Biomes O’Plenty
 • Alexovy davy
 • Pohlcující portály
 • Waystones
 • Rlcraft
 • Pixelmon
 • SkyFactory 4
 • Lepší minecraft
 • Dobrý konec
 • Lovci trezorů
 • Doplňky
 • Mystický dub
 • Max’s Miny Golems
 • Inovace domestikace
 • Klidná období

A konečně, některé z nejlepších modelů budov a položek Minecraft:

Nejlepší mody Minecraft - stejná zasněžená krajina s Optifine a vypnuta, vykazující čistou vodu a odrážející sluneční světlo

Optifine / Fastcraft

Udělejte Minecraft vypadat neuvěřitelně s esenciálním optifinem, který přidává podporu pro HD textury a větší kontrolu nad grafickými možnostmi. Pravděpodobně budete potřebovat nainstalovaný Optifine, než budete moci spustit shadery Minecraft, ale i samostatně poskytuje dynamické osvětlení, vylepšené textury a zvýšení výkonu. Optifine by měl být na většině nastavení PC v pořádku, ale pokud hrajete na bramborách, uchopte místo toho FastcRac.

Nejlepší mody Minecraft - UI JourneyMap UI ukazuje pohled shora dolů na mapu se všemi typy terénu v okolí

Journeymap

Každý rád vědí, kam jdou. Journeymap mapuje svůj svět, když prozkoumáte, umožňuje vám označit zájmové body a může vás dokonce varovat, když se za vámi plíží davy Minecraft. Výslednou mapu ve hře zobrazte jako minimap, na celém obrazovce nebo dokonce v externím webovém prohlížeči.

Nejlepší mody Minecraft - Uživatelské rozhraní modus Just Equel Items, s přehrávačem tvorbou mapy a žluté vlny a dlouhý seznam položek na pravé a straně

Jen dost předmětů

Pokud potřebujete protijed k bolesti alt-tabbing na wiki při hraní Minecraft, pak se otočte jen na dost předmětů (nebo JEI). Umožňuje vyhledat recept na jakoukoli položku z jakéhokoli nainstalovaného modelu Minecraft přes šikovný rozhraní na obrazovce Minecraft’s Inventory.

Nejlepší MODS Minecraft - uzavřená hrudník Ender a nefrity UI ukazující jeho obsah, řadu barevných terakotových bloků

Nefrit

Jade je super užitečný MOD Minecraft, zejména pokud máte vedle něj nainstalovanou řadu textur nebo světově měnících se modů. Nejenže vám Jade říká, na kterou položku se díváte, ale také poskytuje další informace, jako je obsah hrudníku nebo jakékoli stavové efekty aplikované na dav.

Nejlepší MODS MODS - Popisy Enchantment UI popisuje ostrost v kouzla velmi podrobně

Popisy kouzla

Pro ty, kteří potřebují připomenutí toho, co na první pohled dělají Encharaft Enchantments. Tento mod také podporuje modifikovaná kouzelnictví a zobrazí tyto popisy ve více než 13 různých jazycích.

Strašidelným, s dlouhým omezeným davem se plazí jeskyní za hráčem, obnaží zuby v moduldice jeskyně Minecraft

Jeskynní obyvatel

Myslím, že strážce Minecraft je děsivý? No, je to nejméně z vašich podzemních problémů s tímto děsivým povoleným mod. Jeskyně Dweller Mod představuje dav obydlí jeskyně (zkuste říci, že třikrát, rychle) do dobrodružné hry a temná entita vás sleduje, když prozkoumáte světové jeskyně. Pro případ, že by vás zajímalo, ne, nemůže se na vás proklouznout, protože zvuky strašidelných jeskyní budou intenzivnější, čím blíže se dostane, ale nejsme si jisti, že to není horší než rychlá smrt, abych byl upřímný.

Nejlepší mody Minecraft - Twilight Forest Mod ukazuje, jak postavit portál v časopise

Twilight Forest

Tento nádherný mod přidává nový portál a zcela novou dimenzi: The Twilight Forest. Budete muset hrát jako normální, dokud nezhroutí materiály pro vytvoření výše uvedeného portálu, ale pak můžete zcela přepracovat svůj zážitek z minecraft s novými žaláři, mýtickými stvořeními a ještě mnohem více.

Minecraft Mods: Yung

Yungovy lepší pevnosti

Yungovy lepší pevnosti jsou pouze špičkou Yungova mod ledovce, protože plodný model Minecraft také vytvořil lepší čarodějnice, oceánské památky a téměř jakoukoli jinou strukturu Minecraft, na kterou si vzpomenete. Dejte je všechny dohromady a budete mít nejneuvěřitelnější svět Minecraft, jaký si dokážete představit.

Prozatím se však zaměřujeme na našeho osobního oblíbeného, ​​Yungovy lepší pevnosti. Jak vidíte z výše uvedeného obrázku, tento Mod Minecraft transformuje děsivý nether výrazně rozšířen jeho stávající pevnost na ještě větší, velkolepější struktury, překlenutí více podlaží a představující hlavní budovy podobné hradu. Ve Vanilla Minecraft mohou být tyto pevnosti široké, ale opravdu se nerozšiřují nahoru a dolů. Na druhé straně Yungovy lepší pevnosti zahrnují lávové haly, část struktury, která rozprostírá hluboko pod zemí.

Nejlepší mody Minecraft - v Biomes o

Biomes O’Plenty

Pokud není dostatek vanilkových minecraft biomů, aby vás zaměstnával, Biomes O’Plenty přidává masy nových biomů přes Overworld i Nether – od Alp po pustinu a všechno mezi tím. To také přidává trochu více rozmanitosti k nástrojům, brnění, jídlu, barvě a přidává několik dalších bloků, s nimiž se staví.

Nejlepší mody Minecraft: Zrušení zvířat všech tvarů a velikostí v Alexu

Alexovy davy

Z dnešního ročního hlasování o davu Minecraft víme, že hráči se vždy dožadují dalších zvířat, příšer a humanoidů, které mají být přidány do Vanilla Minecraft. No, nemusíte čekat na další velkou aktualizaci Minecraft s Alexovými davy ‘84 nových zvířat. Tato kombinace realistických i smyšlených tvorů zahrnuje klokany, tygři a něco, co se nazývá kostní had – a každá z nich má svůj vlastní jedinečný mechanik a kapky.

Nejlepší Mods Minecraft - Nether portál v Overworld, zobrazující kočky čedičové delty a magma na druhé straně

Pohlcující portály

Může to být docela děsivé házet se hlavou do minecraftového nether nebo koncového portálu, aniž byste věděli, co je na druhé straně. Naštěstí pohlcující portály mění, že tím, že vám ukáže, co přesně čeká na druhé straně.

Mod Waystones je jedním z nejlepších modů Minecraft, protože vám umožňuje teleportovat mezi pojmenovanými destinacemi

Waystones

S tak masivním otevřeným světem, návratu zpět k místu, kde může být vaše domovská základna někdy obrovským potíží. S modem Waystones však můžete v režimu přežití vypracovat a umístit je, aby mezi nimi umožnili cestování mezi nimi. Můžete také udělat warp svitky nebo warp kameny, abyste mohli teleportovat odkudkoli. Mod také umožňuje náhodnou generaci ve světě těchto položek a globální Waystones pro servery Minecraft nebo Minecraft Adventure Maps.

Nejlepší mody Minecraft - v Rlcraft, fialový biom se strukturami a novými davy

Rlcraft

Stále nejoblíbenějším modem Minecraft všech dob Rlcraft hraje na lásku na světě k fantazii s draky, víly a dalšími přidanými do vašeho Minecraft World. Ale to není všechno. Kromě řady děsivých a rozkošných nových davů má Rlcraft nové biomy, nové automatické struktury, jako jsou věže a dungeony, a zcela nový zážitek z přežití.

Nejlepší mody Minecraft - Grookey, Scorbunny a Soobble stojí na písku poblíž stěny materiálů

Pixelmon

Pokud existuje něco lepšího než jedna z nejpopulárnějších herních franšíz všech dob, jsou to dva z nejpopulárnějších herních franšízy všech dob. Pixelmon to dělá právě a přináší všechny své oblíbené Pokémona do světa Minecraft.

Nejlepší mody Minecraft - v SkyFactory 4, plovoucí krajina s různými farmami a stromy

SkyFactory 4

SkyFactory je jedním z nejvíce klasických modů Minecraft a je založen na populární mapě SkyBlock. Kombinace původního zážitku z Skyblock s průmyslovou autonomií, SkyFactory 4 vám umožní ztratit na plovoucím světě Minecraft plné jedinečných zařízení a strojů, nových plodin a dokonce i magie.

Nejlepší MOD Mod - lepší logo Minecraft nad novým neonovým Nether Biome

Lepší MC

Vize výrobce o tom, co minecraft měl být, Lepší MC přidává více šéfů, davů, plodin, předmětů, rozměrů, úkolů a další, aby vám poskytl komplexní zážitek z Minecraft, který jste nikdy nevěděli, že potřebujete, že potřebujete. Neříkáme, že stále nemilujeme základní hru, ale Minecraft už nikdy nebude stejný, jakmile jste to zkusili lépe MC.

Minecraft Mods: Good Ending je mod, který změnil divočinu, a obraz ukazuje krásný biom s novou flórou na vrcholu vody, nových rostlin a nových zelených bloků a přidává se do svěží krajiny

Dobrý konec

Dobrý konec Modders Orcinus a Ninni revidují divočinu Minecraft, takže hra přežití je ještě krásnější než již je. Ve skutečnosti, pokud jste byli jedním z hráčů zklamaní, když byly světlušky vyřazeny z divoké aktualizace, pak je pro vás dobrý konec, protože moderníci místo toho implementovali populární mechanik, což znamená, že denní i noční atmosféru jsou v tomto ohromujícím mod v tomto ohromujícím mod.

Nejlepší mody Minecraft - uvnitř kavernózního trezoru plného vody, stalagmitů a stalagtitů

Lovci trezorů

Konečně, naším posledním výběrem seznamu jsou lovci Vault, další zcela měnící modls Mod Pack. Vyrobeny populární Minecraft Youtuber a Hermit Iskall85, lovci Vault vás zavede hluboko do vzrušujících, procedurálně generovaných trezorů, ve kterých musíte bojovat s cenou k cenným kořistům, brnění a zbraní. Existuje také plně hratelný příběh pro lovce trezorů, s cílem kombinovat své 25 artefaktů, aby se odemkl jeden poslední, smrtící trezor.

Thumbnail YouTube

Doplňky

Doplňkový mod je vynikající bezplatný mod, který se používá vedle Vanilla Minecraft a přidává spoustu nových položek Redstone, dekorativní bloky a další nástroje a vybavení. Pokud jste se někdy cítili, jako byste potřebovali systém kladky nebo povětrnostní žílu, která produkuje signál Redstone, pak to má doplňky. Chcete něco zamknout klíčem nebo hrdě zobrazit své netheritové nástroje na podstavci? Má to také. Chcete -li používat doplňky, musíte také nainstalovat modho měsíční knihovny.

MODS Minecraft: Oak Tree s obličejem v mystickém modelu Oak Tree

Mystický dub

Pět prkna golemů z Maxe

Zatímco jsme u toho, tady je další z výrobce doplňků – mystický dubový strom. Nemohli jsme odolat včetně tohoto mini-mod, ve kterém můžete komunikovat s moudrým starým dubem. Mějte oči oloupané na dubový strom s obličejem v některém z biomů Overworld a interagujte se stromem, abyste slyšeli vtipy, fakta a další. Buďte opatrní, abyste s nimi nemluvili během dne, protože se nebraňují laskavě, aby se probudili ze spánku. A rozhodně se na ně nesnažte zaútočit – budou se bránit.

Max’s Miny Golems

Pokud jste od jejího vydání skočili do Minecraft Legend. Tyto davy se nyní objevují v původním minecraftu díky MOD MON MINY GOLEMS MOD.

Zatímco Max’s Miny Golems má několik známých tváří z legend, existují určité rozdíly. Za prvé, existuje více než tři základní legendy Golems, protože Max přidal některé ze svých vlastních, s plány na přidání úlu a slizu v budoucnu. Byly také přidány nové předměty, aby bylo možné vytvořit tyto roztomilé společníky, včetně nových desek, květin a variant brusných kamenů.

Žába sedí v posteli domácího mazlíčka a je doprovázena textem zobrazujícím jeho kouzla, zvláštní zdraví, charismatické a bublající, v inovaci domestikace Mod Minecraft

Inovace domestikace

Od stejných lidí, kteří vám přinesli Alexovy davy, se domestikační inovace zlepšuje při interakci hráčů s davy – vanilka i modid. Okouzňte své domácí mazlíčky, zkrotí jinak nepokojující davy, používejte je v bitvě a pošlete je ke spánku ve svých vlastních postelích. Různá k dispozici kouzelnice mohou způsobit, že vaše domestikované davy dělají nějaké mimořádné věci, jako jsou tahové entity blízko, posílají nepřátele létání a udeří nepřátelské davy s bleskem. Domestikační inovace nefungují jen na vanilkových davech a Alexových davech, ale také o modech jiných tvůrců.

Řada zelených a hnědých stromů zobrazujících podzim v klidu Minecraft Mod

Klidná období

I když se můžete dostat od zimy do léta v Minecraftu cestováním mezi zasněženou Taiga a pouštním biomem, Mod Serene Seasons přináší sezónní změny do biomů, včetně pozměněného růstu plodin a vzorců počasí. Některé biomy, které obvykle nejsou zasněžené, uvidí sníh se zapnutými klidnými obdobími a během podzimu uvidíte hnědé a oranžové listy.

Thumbnail YouTube

World Edit

Pokud sledujete některý z nejlepších Minecraft YouTubers, pravděpodobně jste slyšeli alespoň nějakou zmínku o světové úpravě. Staženo milionykrát, World Editace dává hráčům snadný způsob budování nádherných výtvorů v Minecraft, s kopií, vložení a přesunem, a také schopnost přepnout jeden typ bloku pro druhý.

Podívejte se na video výše z Hermitcraft YouTuber Griana, abyste se dozvěděli více o tom, co můžete udělat ve světě úpravy, pokud právě začnete.

Thumbnail YouTube

Axiom

Relativně nový mod axiom je alternativou k klasickému světovému úpravě, která také obsahuje možnosti manipulace s bloky, snadno teraformujte velké plochy země při několika kliknutích a životě, pohybu a duplicitní velké sestavení.

Nejlepší mody Minecraft - podrobný bar se stolicí a lahvemi na víno v littletilech

Malé dlaždice

Abychom zahájili sekci budovy této příručky, jdeme přímo na hluboký konec. Zatímco omezení bloků Minecraftu mohou být pro mnohé součástí zábavy, littletiles umožňuje těm, kteří chtějí větší flexibilitu, šanci stavět s dlaždicemi velikosti pixelů. S littletiles proto je jediným omezením vaše představivost. Malinké bloky tohoto mod lze použít dokonce k výrobě pohyblivých částí, blikavých světel a mnohem více.

Nejlepší mody Minecraft - UI Shosel UI umožňující hráčům vidět novou baterii

Dláto

Šéf vám dává přístup, dobře, sekáč, který vám umožní změnit texturu jakéhokoli bloku. S velkým množstvím textur v průmyslovém stylu, z nichž si můžete vybírat, umožňuje sekačce hráčům budovat nejsložitější a složitější mechanické sestavy.

Nejlepší mody Minecraft - v rámci BramedBlocks je uspořádána bloky Minecraft upravené

Rámové bloky

Kostky jsou skvělé a všechny, ale občas chcete svah, správně?FramedBlocks přidává směšné množství nových tvarů do inventáře Minecraft, abyste mohli pracovat do vašich jedinečných sestav. Ještě lepší je však to, že mají také přizpůsobitelné textury. Jednoduše klepněte pravým tlačítkem myši na svah, desku nebo krok s jakýmkoli jiným blokem Minecraft a tuto texturu to vezme. Chtějí květinový hrnec vyrobený z vlny? Máš to.

Nejlepší MOD MOD - položky decocraft, dýně, židle, stůl, hračky a kaktus

Decocraft

Pokud byste chtěli trochu více rozmanitosti, pokud jde o zdobení vašeho domu Minecraft, decocraft je pro vás mod. Přidává asi 3 000 nových položek přizpůsobení, včetně řemeslných židlí, stolů, misek, lahví, lamp, plněných hraček, sudů piva a dokonce i kuchyňského dřezu. Chcete -li udržovat krok se všemi těmito položkami, můžete se připojit k oficiálnímu neshodě mod.

Nejlepší mody Minecraft - V Bibliocraft je zde sada polic plné knih, brnění a zbraní

Bibliocraft

Bibliocraft také nabízí mnoho esteticky příjemných bloků, ale tyto jsou přicházejí s jejich vlastní funkčností. Bibliocraft založený původně kolem přizpůsobitelných knih, nabízí také vitríny a police vám umožňují předvést své brnění a trofeje, zatímco tiskový lis vám umožňuje zkopírovat knihy ve hře. Dokonce přidává monokle pro významné minecrafters mezi vámi.

Nejlepší mody Minecraft - sortiment ovoce a zeleniny v PAM

Pam’s Harvestcraft 2

Ne tolik mod pro budovu, ale ten, který zavádí nové položky do nabídky, Pam’s Harvestcraft 2 přináší do vaší diety vážné variace. Sledování původního sklizně PAM-které lze stále použít ve verzích Minecraft až do 1.12 – PH2 je rozděleno na čtyři samostatné mody: potravinové jádro, plodiny, stromy a prodloužené jídlo. Konečným výsledkem je dieta Minecraft, která je stejná díla bohatá a vyvážená. Pokud chcete, aby to bylo nutně nutností než jen zábavné rozšíření pro Vanilla Minecraft, použijte jej spolu s přepracováním hladu a kořením života, které oba potrestají vaše chudé stravovací návyky.

Se všemi těmito mody na výběr, doufejme, že jste připraveni se znovu ztratit v Minecraftu. Pokud potřebujete šikovný nástroj pro správu vašich modů, náš průvodce k instalaci a používání Minecraft Forge vám pomůže uspořádat vaše potřeby modifikace. Pokud to stále není dost rozmanitosti z vanilkové hry, podívejte se na náš seznam nejlepších tvorby na PC.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

25 nejlepších minecraft modů ke stažení pro 2023

25 nejlepších minecraft modů ke stažení pro 2023

Ať už provozujete server Minecraft na PC nebo nastavujete VPS jako hosting serveru pro Minecraft, může instalace modů přidat mnoho výhod z optimalizace výkonu hry k prozkoumání nových světů. K dispozici je mnoho modů – většina z nich je zdarma, vyvinutá komunitou pro komunitu.

V tomto článku prozkoumáme 25 nejlepších modů Minecraft, které jsou k dispozici ke stažení. Tyto mody budou kategorizovány do pěti skupin: nástroj a výkon, davy, sólové hry, budování a úkoly. Než se ponoříme do seznamu, ujistěte se, že jste nastavili svůj server Minecraft (Java Edition) a jste připraveni nainstalovat mody. Začněme!

5 nejlepších modů Minecraft Mob, které vyzkoušejí

Davy odkazují na různá stvoření v Minecraftu, s nimiž mohou hráči interagovat. Patří sem příšery, vesničané, zvířata a další hráči.

Tato část pojednává o pěti nejlepších modech Minecraft vhodných pro uživatele, kteří chtějí zvýšit obtížnost herní hry nebo přidat nová zvířata a davy do svých světů.

1. Pixelmon

Verze Minecraft: 1.12.2

Na rozdíl od jiných modů v této sekci jsou davy Pixelmona Pokemon – stvoření ze slavné japonské mediální franšízy stejného jména. Tento mod také zahrnuje hraní Pokemon do světa Minecraft. Ve skutečnosti byl navržen tak, aby napodoboval mechaniku skutečných her Pokemon.

Pomocí tohoto modelu Minecraft mohou hráči chytit, bojovat, obchodovat a rozmnožovat své Pokemons. Představuje také různé nové předměty, jako jsou poke míče, technické stroje Pokemon, bauxitová ruda a merurny.

Kromě toho mohou hráči vytvářet a dosáhnout svých vlastních cílů, od vítězství one-on-one Pokemon Battles s ostatními hráči až po dokončení PokeDex.

2. Mowzieho davy

Verze Minecraft: 1.7.10 – 1.16.5

Mowzie’s MOBS Mod přidává do hry Minecraft různé nepřátele. Toto je jeden z nejlepších modů Minecraft pro prožívání náročnější hry, protože mod zvyšuje úroveň obtížnosti hry zahrnutím tvrdších nepřátelských davů.

Tato stvoření se chovají podle jedinečných kódů AI a číhají v různých biomech po celém světě. Například hráči se mohou setkat s rostlinnou rostlinou v džungli, zatímco těžce obrněné železnice najdete pouze pod zemí.

3. Les soumraku

Verze Minecraft: 1.7.10 – 1.17.1

Tento mod se zaměřuje na dobrodružství a průzkum a klade důraz na procházení dungeonů a lesů. Hráči mohou také shromažďovat různé předměty s jedinečnými funkcemi, setkat se s lichými stvořeními a zapojit se do bitvy šéfů.

Twilight Forest poskytuje tři typy tvorů: pasivní a neškodná stvoření, nepřátelské davy a šéfy nebo větší nepřátele. Šéfové stvoření mají tendenci sídlí ve svých příslušných strukturách a jejich porážka odemkne nové oblasti soumraku lesa.

Například Naga lze nalézt na nádvoří Naga, zatímco rytířský fantom lze splnit v biome Temného lesa.

4. Ice a Fire: Dragons

Verze Minecraft: 1.10.2 – 1.16.5

Tento MOD Minecraft přidá draky do základní hry. Draci v tomto mod jsou jedineční v tom, že nejsou čistě nepřátelští – je možné zkroutit je.

Hráči se mohou zapojit do různých dobrodružství jako lovci dračích, včetně sbírání dračích koster, váhy, vejců a pokladů. S dračími kostmi můžete řešit nástroje a zbraně, zatímco Dragon Scales lze použít k vytvoření brnění. Ti, kteří úspěšně zkroutili své draky.

Existují tři typy draků: led, oheň a blesk. Kromě draků poskytuje tento Mod Minecraft další magická stvoření, jako jsou trolly, hydrata a pixies.

5. Lycanites davy

Verze Minecraft: 1.7.10 – 1.16.5

Tento modft mod, postavený pro nakladač Forge Mod, přidává více než 100 nových davů do různých rozměrů a biomů. Mezi stvoření patří neškodná a zemědělská zvířata, nepřátelské bytosti a elementály, které se odcházejí z přírody.

Hráč Minecraft může stvoření zkrotit a svázat je s Soulstoneem, což jim umožní svolat a zamítnout bytost podle libosti. Hráči mohou také svolat hordu tvorů na bojišti, aby pomohli jejich boji nebo v jejich basecamp, aby ho chránili, zatímco jsou pryč pomocí předvolávajícího personálu nebo podstavce.

Mezi další aktivity patří vytváření výkonných nástrojů a zbraní, zkoumání systémů dungeonu a přidávání nových a svolávání šéfů stavěním oltářů.

Top 5 užitkových a výkonných modů Minecraft

To jsou některé z nejlepších modů Minecraft, které pomáhají hráčům vytěžit maximum ze svých herních zážitků, od poskytování užitečných funkcí optimalizace her po řešení zápasů ve hře.

1. Optifine

Verze Minecraft: 1.7.2 – 1.18.1

Jeden z nejpopulárnějších modů Minecraft, Optifine je optimalizační mod pro provozování hry rychlejší a hladší. Kromě četných možností grafiky a vykreslování mohou uživatelé také spustit různé shaderové balíčky.

Pokud jde o zlepšení hry, tento základní mod obsahuje Boost FPS a VSYNC. Zvýšení FPS pomáhá zvýšit snímku, zatímco VSYNC nebo Vertical Synchronizuje přenosovou frekvenci hry pomocí obnovovací frekvence monitoru a odstraňuje rozdělené rámy.

Nabízí také funkce pro úpravu toho, jak vypadají různé prvky hry, což vám umožní změnit vzhled vody, sněhu, trávy, stromů, deště, mlhy a předmětů na obloze. Optifine navíc podporuje textury HD a písma, stejně jako barvy, osvětlení a palety barevných barev.

2. Sodík

Verze Minecraft: 1.16.1 – 1.17.1

Stejně jako Optifine, sodík je MOD MINERAFT pro zlepšení výkonu a vizuálů hry. Tento však byl postaven tak, aby byl použit konkrétně s nakladačem modelů textilu.

Poskytuje lepší vizuální kvalitu a zároveň minimalizuje napětí na stroji. Příklady jeho funkcí jsou jeho hladké osvětlení a míchání biomu pro tekutiny a další speciální bloky.

Tento mod má také mnoho funkcí, které společně pracují na spuštění Minecraftu. Například pro aktualizace bloků používá systém více vládnutí, aby se snížily hroty zpoždění a utratily neviditelné obličeje při vykreslování grafiky ke snížení využití šířky pásma paměti.

Uživatelé mohou navíc tento mod Minecraft použít k provozování různých shaderů při vysokých FPS a snadno se mezi nimi přepínat.

3. Zde je to, na co se díváte

Verze Minecraft: 1.10.2 – 1.16.5

Jeden z nejužitečnějších a nejlehčích modů Minecraft, tady je to, na co se díváte nebo Hywla pomáhá uživatelům identifikovat jakýkoli blok nebo položku ve hře.

Jednoduše se nasaďte kurzor na položku a nástroj vám řekne, co to je. Může vám dokonce říct, z kterého mod položku pochází.

Tento jednoduchý mod je nástupcem populárního užitkového mod s názvem What Aro I At Word Ond nebo Waila, který již není aktualizován.

4. Shluky

Verze Minecraft: 1.10.2 – 1.18.1

Pokud jde o optimalizaci, tento modraft mod se zaměřuje na jeden z hlavních důvodů kapky FPS: četné zkušenosti s koulemi plovoucí v oblasti současně.

Hráči potřebují tyto koule, aby shromáždili dostatek zkušeností pro okouzlení jejich nástrojů a brnění. Váš systém však obvykle bojuje při vykreslování všech plovoucích objektů.

Shluky vyřeší tento problém seskupením všech zážitkových koulí plovoucích v malé oblasti do jedné jednotky, snižování zpoždění a množství vykreslování systému musí udělat. Tento jednoduchý Mod Minecraft také umožňuje hráči automaticky shromažďovat koule po dotyku.

5. Journeymap

Verze Minecraft: 1.0.0 – 1.17.1

Zatímco mapová položka na chvíli existovala v Minecraftu, mnoho hráčů je ponecháno ohromeno svou neohrabanou funkčností. Zobrazuje to jen tolik a geografická data, která nabízí, jsou rozmazaná a často neužitečná.

Zde přichází Journeymap – umožňuje uživatelům zobrazit svět, ve kterém jsou, prostřednictvím vlastní mapy. Hráči mohou zobrazit mini-mapu v rohu obrazovky, mapu celé obrazovky nebo dokonce mapu otevřenou v samostatném okně webového prohlížeče při hraní.

Mapa v reálném čase ukazuje hráčům Lay of the Land, kam jedou, a různé prvky ve hře. Navíc tento Mod Minecraft má řadu konfigurovatelných možností, jak si vybrat, jaké informace jsou zobrazeny. Například hráči mohou vidět biomy, FPS, trasy, ikony, vesničany a další hráče.

Top 5 minecraft modů pro sólo hru

Přestože si užívat Minecraft s ostatními hráči je skvělé, hraní hry v jednom hráči může být také hodně zábavné.

Níže jsou uvedeny nejlepší mody Minecraft pro lidi, kteří touží prozkoumat světy Minecraft samy.

1. Rlcraft

Verze Minecraft: 1.11.2 – 1.12.2

S RL, který stojí za skutečný život nebo realismus, je Rlcraft jedním z nejpopulárnějších Modpacks Minecraft. Obsahuje přes 100 různých modů Minecraft vylepšeno a spojené dohromady, aby vytvořily náročnější hru. S tímto modem se mohou hráči setkat s prvky, jako jsou draci, dungeony, hrady a nové systémy řemeslného zpracování.

Většina mechaniků nalezená ve Vanilla Minecraft byla upravena tak, aby byla hra realističtější a zvýšila úroveň obtížnosti. Například, zatímco hráč může udeřit strom, aby získal dřevo v běžném minecraftu, tento mod vyžaduje použití Flint Hatchet.

K dispozici je také přidání tělesné teploty hráče a žíznivé úrovně, další zdraví pro hráče a davy a zvukové filtry, které přidávají reverb do jeskyní a tlumené zvuky, když je hráč pod vodou nebo v lávě.

2. Farming Valley

Verze Minecraft: 1.10.2

Farming Valley, postavený pro milovníky her jako Stardew Valley a Harvest Moon.

Hráči mohou pěstovat, sklízet a prodávat plodiny, aby získali peníze. Ve hře jsou čtyři roční období a každá sezóna má svou vlastní speciální sadu rostlinných plodin. Některé příklady zahrnují zelí, kukuřici a lilek.

Kromě plodin se hráči mohou starat o zvířata, jako jsou krávy, kuřata a ovce a prodávají zvířecí zboží, jako je mléko, vejce a vlna.

Můžete prodávat plodiny a živočišné výrobky místním NPC, které mají vlastní jména a osobnosti. Hráči mohou vychovávat vztahy tím, že s nimi mluví a dávají dárky. Nakonec se mohou dokonce oženit.

3. Jurassicraft

Verze Minecraft: 1.8.9 – 1.12.2

Skvělý mod pro milovníky dinosaurů, Jurassicraft přidává pravěké rostliny a dinosaury do světa Minecraft. Hráči mohou generovat dětské dinosaury extrakcí DNA z fosilií a zpracováním pomocí různých strojů.

Mezi příklady dinosaurů v MO patří Tyrannosaurus, Velociraptor a Triceratops. Najděte dinosaur DNA v různých druzích fosílií, jako jsou fosilní rudy, zkamenělé protokoly nebo zkamenělá hnízda.

Tento MOD Minecraft také přidává řadu nástrojů a předmětů pro vytváření dinosaurů a muzeí dinosaurů nebo parků. To zahrnuje stroje, jako jsou extraktory DNA, embryonální stroje nebo inkubátory. Hráči mohou obejít park pomocí tří vozidel: vrtulník, průzkumník Ford a Jeep Wrangler.

Kromě toho můžete sbírat kosti prehistorického tvora a sestavit je na kosterním sestavovacím stole. Po dokončení mohou být kostry zobrazeny v muzeu. Mezitím můžete svůj dinosaurský park vyzdobit předměty, jako jsou nástěnné malby a přitažlivosti.

4. Ztracená města

Verze Minecraft: 1.11.2 – 1.12.2

Tento Mod Minecraft umožňuje hráčům vynořit se ve starém a opuštěném městě místo pravidelného světa Minecraft. Mohou najít částečně zničené mosty, tunely, dálnice, dungeony, budovy a dokonce i metro.

Uživatelé mohou přidat nové bloky a budovy a také ovládat, jak jsou města generují. Hráči, kteří milují zapojení do boje, si budou pravděpodobně užívat strašidelných budov, která nepřetržitě vyvolává nepřátelské davy, dokud hráč nezabije konkrétní počet.

Kromě toho mohou hráči kombinovat ztracená města s MOD Lost Souls. Tento dodatečný mod bude pronásledované budovy náročnější zvýšením počtu a síly objevujících se davů.

5. SkyFactory 4

Verze Minecraft: 1.12.2

SkyFactory 4 je čtvrtou verzí původního SkyFactory SkyBlock Modpack, která obsahuje více než 200 modů Minecraft a více než 30 typů světa.

SkyBlock je populární režim přežití, který vyžaduje, aby lidé vytvářeli a rozšiřovali své vlastní světy Minecraft s minimálními materiály. S tímto modem hráč obvykle začíná v prázdném světě na vrcholu stromu s blokem nečistot pod ním.

Pozoruhodnou kvalitou této verze SkyFactory je jeho jedinečný systém shromažďování zdrojů. Hráči mohou pěstovat sazenice Sky Orchard, které vyrůstají na stromy, které spadnou zdroje, jako je železo, štěrk a zlato. Tento Mod Minecraft také obsahuje volitelný prestižní režim, který umožňuje hráčům odemknout nové položky, davy a mechaniku prostřednictvím otevřeného systému progrese.

5 nejlepších modů Minecraft pro stavbu

Někteří hráči milují naplnění světa Minecraft strukturami a budovami vlastního designu. Pokud jste jedním z nich, podívejte se na tyto praktické budovy MODS Minecraft.

1. Jen dost předmětů

Verze Minecraft: 1.8 – 1.12.2

Minecraft má stovky položek a receptů, takže jejich sledování je může být náročné. Také známý podle zkratky JEI, jen dost položek je jednoduchý mod k řešení tohoto problému a umožňuje uživatelům s lehkostí prohlížet položky a recepty v Minecraft.

Ačkoli nejnovější verze Minecraft má knihu receptů ve hře, je poněkud obtížné používat a umožňuje hráčům pouze prohlédnout až 25 položek najednou. Na druhou stranu, Jei umožňuje uživatelům prohlížet a hledat stovky položek Minecraft nebo je třídit podle jejich zdroje a funkce.

Když kliknete na položku, nástroj zobrazí, jak ji získat. Kromě toho je tento Mod Minecraft Forge kompatibilní s většinou MODS Minecraft.

2. Vytvořit

Verze Minecraft: 1.14.4 – 1.18.1

Vytvořit je mod, která hráčům pomáhá vytvářet různé užitečné kontroly a automatizovat procesy s rotačním výkonem. Přidává také nové stavební bloky a mechanické komponenty do Vanilla Minecraft.

Mod Minecraft nabízí různé generátory pro výrobu rotační síly. Příklady zahrnují vodní kolo, generátor, který produkuje napájení, když přes něj protéká voda, a motor pecí, který generuje napájení, když je položka tavena nebo vařena v peci nebo kuřáku.

Síla produkovaná generátory se pak používá k napájení strojů. Některé příklady řemeslných strojů jsou mechanický lis a hořák Blaze. Tisk je pro balení, stisknutí nebo zhutnění předmětů, zatímco hořák Blaze je pro topné povodí při sledování receptů na míchání receptů.

3. Sekáče a bity

Verze Minecraft: 1.8.9 – 1.16.5

Jeden z nejlepších modů Minecraft pro vytváření struktur se složitým designem, sekáčkou a bity umožňuje hráčům vyřezávat bloky pomocí dláta různých úrovní. Hráči si mohou vybrat, zda rozložit blok plné velikosti nebo jeden voxel. Blok normální velikosti lze rozdělit na 64 menších kusů.

Existuje pět typů sekáčů: kámen, železo, zlato, diamant a netherite. Kamenný dlát je sekáč na základní úrovni s omezeným využitím, což umožňuje uživatelům sekáče až 131 bloků. Nejsilnější, netheritová sekáč, může sekat až do 2031 bloků.

Hráči mohou používat dlát k vyřezávání vlastních schodů, sloupů, soch a dokonce i značek s podrobnými návrhy. Tento Mod Forge také umožňuje hráčům kopírovat a vložit vzory, které vytvářejí, takže není třeba ručně vytvářet stejný design opakovaně.

4. Worldsedit

Verze Minecraft: 1.7.10 – 1.18.1

Poskytování všech nástrojů pro urychlení stavebních procesů je worldsedit je šikovným konstrukčním mod pro Minecraft. Hráči mohou používat různé matematické rovnice, sdílené stavební soubory a 3D kartáče k vytváření různých struktur.

S příkazy Minecraft mohou uživatelé konstruovat, kopírovat a vložit různé plány oblasti. Mohou také použít různé nástroje k okamžitému výběru a vyplňování oblastí a vytváření různých tvarů pomocí bloků, včetně válců, sfér nebo kvádů.

Tento konstrukční nástroj může přidat nebo smazat tisíce bloků během několika sekund, což usnadňuje vytváření velkých struktur. Existují také nástroje pro manipulaci s terénem. Například hráči mohou generovat zasněžené oblasti, lesy a dýňové náplasti. Možnost je také budování hor pomocí štětců a ručních nástrojů.

5. Buildcraft

Verze Minecraft: 1.5.2 – 1.7.10

Tento mod budovy umožňuje hráčům prozkoumat jejich výrobní procesy kreativity a měřítka. Hlavní funkce Buildcraft jsou potrubí pro přepravu tekutin, předmětů a mechanické energie mezi stroji.

Existuje mnoho různých typů potrubí, z nichž každá má svou vlastní odlišnou funkci. Například dřevěná trubka je jedním z nejzákladnějších typů potrubí, které mohou extrahovat předměty z modových předmětů, pecí a hrudníků. Dalším příkladem je zlatá trubka používaná k urychlení přepravního procesu zrychlením jakékoli položky, která prochází ní.

Kromě mnoha různých trubek existují automatická těžební zařízení a stavební nástroje ke zvýšení produktivity. Kromě toho mohou hráči použít různé typy motorů ke generování energie.

Top 5 quest modů pro svět Minecraft

Pokud toužíte po dobrodružné hře založené na dlouhodobém systému progrese, spolu s novými biomy, davy, předměty a odměnami, jak budete chodit, může být hledání modů přesně to, co potřebujete.

Následující mody nabízejí hráčům stovky úkolů, které mají prozkoumat, s různými tématy a cíli.

1. MC Eternal

Verze Minecraft: 1.12.2

Mc Eternal je obsahující přibližně 300 modů, Mcpack slibuje něco pro každého. Má více než 700 úkolů a počítání, některé sestávají z jednoduchých úkolů a jiných, kteří mají náročnější cíle, které mají dny dosáhnout.

Tento mod má prvky RPG a umožňuje hráčům zvolit si role, jako je farmář nebo mág, a založit město plné různých občanů. Má také systém vlastní ekonomiky, kde hráči mohou obchodovat s předměty a vydělávat peníze.

S tímto modem Minecraft se hráči prozkoumávají více rozměrů s vlastními strukturami a šéfy, automatizují procesy řemeslného zpracování a vytvářejí různé položky, jako jsou jetpacks, solární panely, energetické obleky a raketová lodi. Existuje mnoho sběratelských předmětů a artefaktů, mnoho příšer v boji, desítky zkrotných tvorů a spousta nových dungeonů, které je třeba prozkoumat.

2. Roguelike Adventures and Dungeons

Verze Minecraft: 1.12.2

Tento Modpack je zaměřen na průzkum, dobrodružství, rabování a boje. Roguelike Adventures and Dungeons se odlišuje od ostatních modpacků tím, že má jedinečnou kvalitu obsahující žádné technologické mody.

Modpack s tématem fantazie obsahuje více než 100 různých modů. Když dokončují úkoly, mohou hráči objevovat nové rozměry, prozkoumat roguelike dungeony a struktury, aby našli kořist a zlepšit své dovednosti a vybavení.

Existují dveře a portály teleportující hráče na různé pasti, hádanky a bludiště. Hráči mohou také obsadit kouzla, krotká draci a bojovat s různými davy. Po dokončení úkolů vydělávají mince, které lze vyměnit za cenné odměny.

3. Enigmatica 2: Expert

Verze Minecraft: 1.12.2

Toto je odborná verze Modpack Enigmatica 2. Jak název napovídá, jeho úroveň obtížnosti je vyšší, protože Enigmatica 2: Expert obsahuje tvrdší nepřátele, jako je drak Ender a složitější recepty na tvorbě. Tento ModPack obsahuje přes 600 úkolů.

Postupující skrz systém pátrání vyžaduje téměř každý mod v Modpack. Hráči si mohou prohlížet úkoly v knize Questing získané po tření do světa Minecraft. Hlavním cílem ModPacku je dokončit svůj vychvalovací právnická questline tím, že vytvoří každou řemeslnou kreativní položku.

Protože mnoho receptů na řemeslné recepty vyžaduje obrovské množství materiálů, automatizace je nedílnou součástí tohoto Modpack. Kromě toho, že si užívají generace Nového světa, mohou hráči sledovat vlastní recepty, bojovat s jedinečnými davy a učit se nové magie, dobrodružství, tech a budování mechanismů.

4. Dungeony, draci a raketoplány

Verze Minecraft: 1.12.2

Tento ModPack nabízí působivé množství více než 1000 úkolů, umožňuje hráčům dabble v různých oborech: zemědělství, magie, technologie, věda a dobrodružství. Většina jeho úkolů dává hráčům odměny, které jim mohou pomoci postupovat ve hře.

Pokud jde o jídlo a zemědělství, tento rozsáhlý mod přidává své vlastní přizpůsobené systémy vaření potravin a alkoholu. Kromě toho, že si hráči mohou užívat nových způsobů, jak se starat o zvířata. Existují také plodiny pro pěstování a růst pro získávání materiálů.

Hráči mohou také vytvořit mnoho přizpůsobených nástrojů a zahájit vědecké projekty, jako jsou budování vzducholodí, jetpacks nebo generátory energie. Kromě toho mohou zažít jedinečné magické schopnosti, jako je hvězdná nebo krevní magie.

Pokud jde o dobrodružství, mod obsahuje jeskynní sítě, podzemní struktury, ruiny, jiné planety a více než 20 různých rozměrů.

5. Sevtech: Ages

Verze Minecraft: 1.12.2

Modpack zaměřený na poskytování dlouhodobého zážitku z progrese úkolů, Sevtech: Ages vede hráče v různých obdobích pomocí systému postupu. Zároveň však balíček stále umožňuje uživatelům prozkoumat jejich kreativitu prostřednictvím otevřeného nastavení karantény.

Hráči odemknou šest věků, jak jdou: kámen, bronz, středověký, průmyslový, moderní, futuristický a kreativní. Kámen je první a nejzákladnější věk, zatímco kreativní je poslední. Hráči k němu mají přístup po odemknutí futuristického věku a vytvoření konečného craftingového stolu.

Každý věk přichází s vlastními davy a předměty. Například, když se hráči dostanou do středověkého věku, odemknou čtyři rudy: železo, zlato, Lapis Lazuli a rocková krystalová ruda. Příklady hráčů davů, které mohou odemknout, jsou vesmírné davy, s nimiž se setká ve futuristickém věku, skládající se z hladových zombie, koster, čarodějnic a endermente.

Profesionální tip

Nezapomeňte získat nejlepší hostování VPS pro konečný herní zážitek z Minecraft. Další informace, jak začít s tímto hostingovým plánem čtením našeho článku o tom, jak nastavit hosting VPS.

Závěr

Hráči mohou nainstalovat mody Minecraft, aby změnili různé aspekty Minecraft, poskytovat nové herní zážitky a zvýšit hodnotu přehrávání hry. Existuje mnoho modů a většina z nich je k dispozici zdarma. Slouží různým účelům, od zlepšení grafického vykreslování až po přidání nových biomů, světů a davů.

Diskutovali jsme o 25 z nejlepších modů, s pěti mody Minecraft pro každou z pěti různých kategorií. Pokud jste ohromeni všemi volbami, naši odborníci zúžili výběr na pět základních modů a doporučili nejlepší MOD pro každou kategorii:

 • Nejlepší modové užitkové a výkon: Optifine – optimalizuje rychlost hry a grafiku Minecraft.
 • Nejlepší mod MOD: Pixelmon – začleňuje prvky světa Pokemon do Minecraft.
 • Nejlepší mod pro sólo: Rlcraft – přidává mnoho prvků a modifikuje mechaniku Vanilla Minecraft, aby byla hratelnost realističtější.
 • Nejlepší budova mod: Worldsedit – poskytuje četné funkce pro urychlení stavebních struktur a manipulace s terénem.
 • Nejlepší quest mod: SEVTech: Ages-vede hráče v různých obdobích prostřednictvím dlouhodobého progresivního systému.

Doufáme, že vám tento článek pomohl rozhodnout se, které mody nainstalujte, abyste z vaší hry Minecraft vytěžili maximum. Hodně štěstí.

Hledáte další návody Minecraft?

Nejlepší dotazy Minecraft Mods

Jaký je nejvíce stahovaný MOD Minecraft?

Mod s názvem „jen dost položek“ (nebo zkrátka JEI) byl stažen více než 131 milionůkrát, což z něj činí jeden z nejpopulárnějších modů Minecraft venku.

Kolik modů Minecraft je tam?

Je nemožné to s jistotou vědět, ale mnoho odhaduje, že si můžete vybrat přes 100 000 modů Minecraft.

Jaké jsou nejlepší mody Minecraft pro začátečníky?

1. Optifine – zlepšuje grafiku a výkon.
2. Jen dost položek (JEI) – umožňuje snadno najít a zobrazit recepty.
3. Journeymap – umožňuje snadno navigovat po celém světě.

Tashia je nadšená pro vývoj všech věcí, digitální marketing a elektronický obchod. Snaží se šířit své znalosti a pomáhat lidem procházet online svět skrze její slova, jeden článek najednou.

Nejlepší mody Minecraft: nejvíce mody minecraft čelisti pro 1.19.3

Jeden z nether biomů v Minecraftu přidal incidium mod

Hledáte nejlepší mody Minecraft pro 1.19.3? Mody Minecraft nebyly nikdy snazší používat a jsou to fenomenální způsob, jak vdechnout nový život do vašeho posledního přežití nebo kreativního světa. Je to opravdu úchvatné, kolik modů bylo vytvořeno v posledním desetiletí, a bohužel mnoho z nich je nyní zastaralé, což znamená, že si musíte vybrat mezi hraním s mody a hraní s nejnovější verzí Minecraft.

Ne tak s naším seznamem Minecraft Mods! Každý jednotlivý mod zde pracuje s nejnovější verzí Minecraft a zde si můžete vybrat několik neuvěřitelných modů, řeknu vám. Strávili jsme týdny hledáním Curseforge a experimentováním s desítkami na desítkách různých her měnících hru a Modpacks, takže se podívejte na níže uvedený seznam 38 Fantastic 1.19.3-kompatibilní mody Minecraft a podívejte se, které z nich vzbudí váš zájem!

Slunce vychází přes kopcovitý minecraft les

Stažení: Optifine
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

Optifine je nejoblíbenější existence Minecraft. Drasticky zvyšuje počet možností přizpůsobení pro grafiku a vykreslování Minecraft, takže Mojangův notoricky neoptimalizovaný monstrum hry překvapivě personál. Také vám umožní spustit různé shadery Minecraft – i když neočekávejte, že to zvýší vaše FPS. Docela naopak.

Sodík

Jedna z obrazovek Minecraft Settings přepracovaná modem výkonu sodíku

Stažení: Sodík
Kompatibilní s: Tkanina

Sodík je přímým konkurentem k optifinování a modem zvyšující výkon, který ve skutečnosti upřednostňuji. Sodík je postaven pro použití s ​​látkou a nabízí mnoho dalších možností pro přizpůsobení vzhledu vašeho Minecraft World a zmírnit nebo deaktivovat více a příznivější aspekty vykreslování grafiky Vanilla Minecraft.

Iris Shaders

Snímek krajiny s BSL Shaders je povoleno

Stažení: Iris Shaders
Kompatibilní s: Tkanina

Iris Shaders je nejlepším způsobem, jak spustit shadery Minecraft, což vám umožní rychle přepínat mezi balíčky shaderů za běhu, nabídnout krásné uživatelské rozhraní, skrze které lze ovládat nastavení každého shaderového balíčku a co nejúčinněji je provozovat a co nejformálně. Což je velmi důležité, pokud jde o shadery!

Vzdálené horizonty

Západ slunce v Minecraft, zachycený pomocí Mod vzdálených horizontů k rozšíření vzdálenosti vykreslení daleko Futher než obvykle

Stažení: Vzdálené horizonty
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

I když ještě není kompatibilní se shadery, neuvěřitelné vzdálené obzory vám dává další důvod k tomu, aby vaše čelist poklesla při pohledu na svět Minecraft, který pro vás vytvořil váš výběr semene Minecraft. Vzdálené horizonty přidávají do Minecraft LOD (úrovně detailů), což umožňuje hře vykreslit i neuvěřitelně daleko od kousků terénu na nižší úrovni detailů. To znamená, že můžete prodloužit vzdálenost pohledu na nepředstavitelně velké množství bez obětování výkonu.

Shluky

Shluk xp koulí v Minecraft

Stažení: Shluky
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

Na rozdíl od sodíku a optifinu není shluky velkým velkým generováním FPS z Minecraftu. Místo toho řeší jediný problém: zpoždění způsobené spoustou xp koulí najednou. Pokud jste si všimli svých tanků FPS při používání nejnovější farmy XP pro všechny vaše okouzlující potřeby, pak vám shluky pomůže tím.

Nefrit

Jade Mod pro Minecraft ukazuje hráči přesně, na jaký typ bloku se v současné době dívají

Stažení: Nefrit
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

Vidlice nyní zaniklé Hwyla, Jade je nový zlatý standard v užitečných popisech pro položky a bloky. Kdykoli se vznášíte nad čímkoli na světě, Jake vám řekne přesně, co to je a odkud pochází. Je lehký, snadno se používá a usnadňuje se učení Minecraft. Proč už není tato součást vanilky minecraft?

Appleskin

Hráč Minecraft v kreativním režimu se nasazuje nad vařeným vepkchopem ve svém inventáři a díky japonskému mod díky podrobnému hladu statistiky

Stažení: Appleskin
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

Můžete říci s jistotou, že 100% rozumíte mechaniku nasycení v Minecraft? Teď můžu a je to všechno díky jablečné kůži. Nejenže vám tento velmi užitečný malý mod řekne, kolik hladu se před nimi doplní potravinářský předmět.

Itemswapper

Nabídka Itemswapper ve středu obrazovky v Minecraft, přidána s mod

Stažení: Itemswapper
Kompatibilní s: Tkanina
Vyžaduje: Tkanina API

Itemswapper je vynikající a elegantní mod kvality života, který je skvělý zejména pro stavitele. Stisknutím klávesy při držení položky nebo bloku přináší nový panel, který vám umožní rychle přepínat mezi různými varianty této položky nebo bloku. Dubové prkna se mohou najednou stát dubovými schody nebo ploty nebo znamení. Bílé barvivo se může stát další další barvou barviva. Lektvary Minecraft lze vyměnit za sebe. Je to skvělý malý mod.

Myší kolečka

Hráč Minecraft v kreativním režimu používá Mouse Wheelie Mod, aby snadno naplnil svůj hotbar smrkovými prknami

Stažení: Myší kolečka
Kompatibilní s: Tkanina

Mouse Wheelie se zkrátí na množství kliknutí, které musíte udělat při třídění úložiště a zásob. Umístěte se nad položkou ve svém inventáři a přejděte je, abyste je poslali nahoru nebo dolů slot. Pokud máte otevřenou hrudníku, posouvání přesune položky v zásobníku z jednoho inventáře do druhého, jednu položku najednou. Je to skvělý způsob, jak zavést intuitivní jemnou kontrolu k pohybu kolem objektů ve vašem inventáři Minecraft.

InvMove

Hráč Minecraft běží podél, zatímco inventář je otevřený, s použitím modu InvMove

Stažení: InvMove
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina
Vyžaduje: Konfigurace látky, textilní rozhraní (pro tkaninu)

Velmi jednoduchá, ale vítaná kvalita života Minecraft Mod, tohle. InvMove vám umožňuje pokračovat v pohybu na světě, i když je váš inventář otevřený. Samozřejmě nebudete moci používat myši k rozhlédnutí kolem, ale můžete alespoň chodit, běžet a Strafe OT.

Biomes o ‘

Screenshot více biomů přidaných biomy o

Stažení: Biomes o ‘
Kompatibilní s: Kovárna
Vyžaduje: Terrablender

Existuje důvod pro to, aby Biomes O ‘Funt našli cestu do všech nejlepších seznamů Minecraft Mods online: je to zatraceně dobré v tom, co to dělá. Tento expanzivní mod přidává mnoho nových typů biomu pro světovou generaci Minecraft, spolu s desítkami nových typů bloků, novým listím a mnohem více. Jedná se o nezbytný mod pro injekci obnoveného života a zájmu do vašich světu Minecraft a dává vám důvod k opětovnému prozkoumání Overworld.

TERRALITH

Pták

Stažení: TERRALITH
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

TerRALITH je další neuvěřitelný mod, který zásadně mění a zvyšuje generaci Minecraftovy vanilkové světové generace. TerRALITH přidává více než 100 nových biomů do Minecraft Worlds, od vysočiny po sopky a Moonlight Grove – ale nejpůsobivější je to, že na rozdíl od Biomes o ‘hojnosti přidává všechny tyto nové biomy pomocí jen vanilkových bloků pouze vanilkové bloky! Pokud se snažíte zjistit, který mod byste dávali přednost, máte štěstí – oba jsou spolu kompatibilní, takže si nemusíte vybírat!

Regiony neprozkoumané

Mycotoxický podrost biomu v Minecraftu, přidán s regiony neprozkoumaný mod

Stažení: Regiony neprozkoumané
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina
Vyžaduje: Terrablender, Forge Config API Port (pro tkaninu), API Fabric API (pro tkaninu)

Regiony Prozkoumané je nový a působivý soupeř pro další dva mody generace World General na tomto seznamu. V době psaní má pouze 30 000 lichých stahování, ale nabízí více než 70 nových typů biomu, od příkladů v reálném životě, jako jsou javorové lesy a sekvoje, po mystický prizsachasmus a mykotoxický podrost. Pokud se trochu seznámíte s biomy s trochou nebo terivity biomů, je prozkoumané regiony, které si můžete vyzkoušet.

Wilder Wild

Minecraft biom vysokých bříznických stromů přidal s Wilder Wild Mod

Stažení: Wilder Wild
Kompatibilní s: Tkanina
Vyžaduje: Konfigurace látky, tkaninové rozhraní

Wilder Wild, vytvořená oddanou skupinou moderních, se dívá, že Wildder Wild vypadá, že přepracovává terén a biom přídavky divoké aktualizace Minecraftu, přidává různé nové biomy, jako jsou Cypress mokřady, smíšený les a další. Také reimagines minecraft davy, jako jsou světlušky a medúzy, a přidává řadu zajímavých nových bloků, položek a dokonce i nových hudebních skladeb, které si můžete užít.

Bettercombat

Strážce útočící na hráče v hlubokém temném biome v Minecraftu

Stažení: Bettercombat
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina
Vyžaduje: Konfigurace látky, animátor přehrávače

Bettercombat dělá to, co jeho název navrhuje: vylepšuje bojový systém Minecraftu téměř ve všech směrech. Spíše než přidávat spoustu nových zbraní, jako jsou jiné bojové mody, se BetterCombat zaměřuje na měnící se animace, umožňující dvojí ovládání různých zbraní a pomocí přesné detekce kolize na každé čepeli, aby byl pocit každé rány mnohem přirozenější a intuitivnější.

Alexovy davy

Orel bělohlavý chytí rybu na pobřeží ve světě minecraft s Alexem

Stažení: Alexovy davy
Kompatibilní s: Kovárna
Vyžaduje: Citadela

Pokud chcete naplnit obrovské světy Minecraftu s některými zajímavějšími divočinou, výběrem go-to je Alexovy davy. Tento mod přidává do hry téměř 90 nových davů, většina z nich bytost v reálném životě, jako jsou sloni, tygři, skunce a další – ale některá z nich jsou fantastická stvoření jako Skelewag, Tusklin a Enderiophage. Alex’s Mobs vdechuje nový život do Minecraftu tak, jak jen málo dalších modů dosáhne.

Aquaculture 2

Hráč v Minecraft rybách v jezeře. Mezi Bobberem a hráčem, sada částic ve tvaru písmene V označuje přítomnost ryby

Stažení: Aquaculture 2
Kompatibilní s: Kovárna

Mnoho hráčů si užívá rybolovu v Minecraft, ale jedna věc, na které se můžeme všichni shodnout. Aquaculture 2 je krásný rybářský mod, který přidává více než 30 nových ryb specifických pro biom do Minecraft, což podporuje průzkum, pokud se chcete stát skutečným rybářem.

Brutální šéfové

Corvin the Rotten, Minecraft Zombie šéf přidal s brutálním šéfem

Stažení: Brutální šéfové
Kompatibilní s: Kovárna

Brutální šéfové vám dávají řadu náročnějších nepřátel ve formě pojmenovaných šéfů, kteří obývají dungeony a další struktury v Minecraft Worlds. Tito šéfové jsou modelováni po obyčejných davech, ale jsou mnohem silnější a mají přístup k jedinečným schopnostem, jako je Arag The Lurker – jeskynní pavouk, který plivá Cobwewbs a vynoří více pavouků, aby mu pomohli bojovat.

NYF pavouci

Několik pavouků, kteří se drželi na straně stromu minecraft břízy pomocí NYF

Stažení: NYF pavouci
Kompatibilní s: Tkanina

Když už mluvíme o pavoucích – pokud jste arachnofóba, možná budete chtít vyhýbat se pavoukům NYF, děsivého, ale geniálního mod, který umožňuje Minecraftovým pavoukům připevnit jakýkoli povrch, dokonce i stěny a stropy. Když uvidíte armádu pavouků, kteří se plazí směrem k vám vzhůru nohama podél stropu, můžete se zeptat, proč jste nainstalovali tento mod, ale nelze popřít pavouci NYF, je jedním z nejlepších modů zaměřených na dav v tuto chvíli venku.

Worldsedit

Moderní dům v Minecraftu, postavený YouTuber Jintube

Stažení: Worldsedit
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

WorldEDIT je konečný nástroj pro stavbu a stavebnictví pro Minecraft, Full Stop. S nesmírně výkonnou řadou různých příkazů a nástrojů, které máte k dispozici v kreativním režimu, je WorldEdit vše, ale nezbytný pro včasné vytvoření obrovských sestav minecraft, od dobrodružných map po kolosální struktury a krajiny pomocí vlastních příkazů Minecraft, které můžete vytvořit, kopírovat a kopírovat a vložte různé plány, plní oblasti a mnoho dalšího.

Bez námahy budova

Nabídka radiální sestavení v Minecraft přidala s modem bez námahy

Stažení: Bez námahy budova
Kompatibilní s: Kovárna

Pokud musíte použít příkazovou konzolu, vás odloží pomocí worldseditu, pak je bez námahy budova fantastická možnost. Pomocí intuitivních nových kol UI a jiných tlačítek vám tento mod poskytuje přístup k různým jiným způsobům, jak sestavit, jako je kreslení diagonálních linek, sfér, kostky a více přetažením a uvolňováním tlačítka myši. Je dokonce dodáván se zrcadlovým režimem pro symetrické sestavy.

Sekáče a bity

Vytváření fontány v Minecraft vyrobené pomocí dlátových a bitů mod

Stažení: Sekáče a bity (kovárna), sekáče a bity (tkanina)
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina
Vyžaduje: Fabric API (pro tkaninu)

Dláta a bity je výkonný mod, který dává hráčům přístup k různým nástrojům sekáče, se kterými můžete vyřezávat jednotlivé bloky, pixel od pixelu, do jakéhokoli tvaru, do jakéhokoli tvaru vaše srdce. Neexistuje žádný konec toho, čeho můžete dosáhnout pomocí nástroje pro sekáče, od dekorativních soch a bloků pro váš hrad až po fyzicky leptané značky a mnoho dalšího. Je to perfektní způsob, jak přidat novou výzvu a možnost do vašich nejnovějších nápadů Minecraft House.

Macawovy mosty

Most přes rokle v Minecraftu, vyrobený pomocí macaw

Stažení: Macawovy mosty
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

Macaw’s Bridges je jednoduchý, ale stále působivý mod, který přidává spoustu možností pro vytváření nových mostů v Minecraft, což z něj dělá dokonalý společník pro velké sestavení minecraft a podobně. Je to také jen jeden z asi tuctu vynikajících modů od stejného majitele, Macaw, který přidává vše od cest po střechy, okna až po obrazy a mnoho dalšího.

Journeymap

Pohled mapy shora dolů na svět Minecraft, který byl vykreslen pomocí MOD JourneyMap

Stažení: Journeymap
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

JourneyMap je k dispozici pouze pro Forge, je upřímně ohromující mapový mod, který vám umožní mapovat váš svět v reálném čase a poté prohlížet vaši mapu buď na celé obrazovce nebo jako minimap ve hře; Nebo, nejlepší ze všeho, v okně webového prohlížeče při hraní! Nic docela nebije hraní Minecraft na jedné obrazovce a poté na jiné obrazovce, když vidí mapu vašeho světa aktualizace v reálném čase vedle vás.

Pohlcující portály

Hráč Minecraft se dívá přes portál v Overworldu a skrze něj vidí nether, díky pohlcujícím portálům mod

Stažení: Ponořené portály (Forge), pohlcující portály (tkanina)
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina
Vyžaduje: Fabric API (pro tkaninu)

Ponořené portály je jednoduchý nápad, skvěle a působivě provedený. Místo toho, abyste museli projít nakládací obrazovkou při cestování z Overworld na Nether a naopak, ve chvíli, kdy zapálíte portál, který můžete vidět na druhou stranu, a hladce projít. Je to docela neuvěřitelný úspěch, když o tom přemýšlíte, a určitě přispívá k ponoření při zkoumání nových rozměrů v Minecraft.

Případ

Jeden z nether biomů v Minecraftu přidal incidium mod

Stažení: Případ
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

Případek zcela přepracovává v Minecraft a přidává 8 nových nether -specifických biomů a 9 nových nether struktur – a také je naplňuje obrovskou řadou nových typů davů a ​​předmětů, aby povzbudil průzkum v jednom z nejnebezpečnějších prostředí v Minecraft. To vše to dělá s poměrně lehkým dotykem; Všechny nové biomy jsou vyráběny pomocí pouze vanilkových bloků, stejně jako v Terralithu.

Lepší

Jeden z konečných biomů v Minecraftu přidal model MoD

Stažení: Lepší
Kompatibilní s: Tkanina
Vyžaduje: BcLib, Fabric API

Vzhledem k tomu, že to má být jedním z posledních hranic pro hráče Minecraft v pozdní hře, není dimenze Vanilla End nijak zvlášť zajímavá. Je to jen domov pro draka. Ale s Betterendem se to rozhodně stává místem, které stojí za prozkoumání, s více než 20 novými biomy, různými novými davy a bloky a zcela novými systémy, jako jsou infúzní rituály, které mohou do světa svolat výkonné a jedinečné kouzelné knihy.

Les soumraku

Les duhového stromu v noci z modu Twilight Forest v Minecraft

Stažení: Les soumraku
Kompatibilní s: Kovárna

Twilight Forest je velmi populární a působivý mod, který přidává zcela novou dimenzi: titulární soumrak. Jakmile vytvoříte požadovaný portál z květin a diamantu, můžete přeskočit do zcela nového fantastického světa naplněného desítkami nových biomů, struktur, davů pasivních i nepřátelských a mnohem více. Je to opravdu dechberoucí – i když to s optifinem nehraje hezky, takže si budete muset vybrat jeden nebo druhý.

Fyzika Mod

Minecraft prase v poušti, vzhůru nohama s ragdollovým efekty z fyzikálního mod

Stažení: Fyzika Mod
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina
Vyžaduje: Fabric API (pro tkaninu)

Někdy minecraft mody vypadají jako vtipy z dubna bláznů. Chci říct, jak můžete mít správnou fyziku v Minecraftu? Jak můžete mít bloky, které se rozpadají na kousky, davy minecraft s přesnými rogdolls a jeskyně, které se přirozeně kolaptu kolapsu? Ale to je přesně to, co dělá fyzika a účinky jsou docela velkolepé.

Applied Energistics 2

Meteorit z Minecraft

Stažení: Applied Energistics 2
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

Applied Energistics 2 je masivní revizi MONAFT, který zavádí závratné množství nového obsahu, mechaniky, bloků, položek a věcí, které musíte udělat. Důraz je zaměřen především na využití nového zdroje – energie – a jeho použití k napájení mnoha nových věcí, které mohou pomoci automatizovat věci, jako je řemeslné výroby, a také za představení nových příležitostí pro průzkum a boj.

Dragon Enchants

Hráč Minecraft používá jedno z kouzel přidaných s modem Dragon Enchants k udeření některých pavouků

Stažení: Dragon Enchants
Kompatibilní s: Kovárna

Dragon Enchants přepracovává vanilkové kouzla Minecraft a nabízí 17 nových fantazijních kouzel pro zbraně, brnění a nástroje. Použijte řetězové blesky k tomu, abyste poškodili skupiny nebo vybuchli, aby vaše šípy explodovaly na kontaktu. Můžete se dokonce zachránit před potenciálním hitům ​​s věčným okouzlením, pokud máte dostatek jídla v rezervě, abyste se udrželi naživu. Vanilkové kouzla se ve srovnání opravdu cítí neinspirovaná.

Oprava animace Trainguy

Hráč Minecraft se zády k fotoaparátu mává jejich diamantový meč přes hlavu

Stažení: Oprava animace Trainguy
Kompatibilní s: Tkanina
Vyžaduje: Tkanina API

Oprava animace Trainguyho nelze najít na Curseforge, ale nenechte se to odrazit. Tento chytrý mod konkurence nahrazuje většinu animací v Minecraftu se zvláštním zaměřením na animace první osoby a třetí osoby. Všechno od běhu a skákání po plavání a kývavé zbraně mělo své animace vylepšeno jemným, ale smysluplným způsobem.

Zvuková fyzika remasterovaná

Interiér duté hory v Minecraftu, plný stalaktitů a svěží jeskyně

Stažení: Zvuková fyzika remasterovaná
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina
Vyžaduje: Konfigurace látky, Modmenu (pro tkaninu)

Tento vynikající mod cranks Minecraft’s Audio Realismus do zářezu přidáním realistické simulace absorpce reverb a zvukové vlny. To znamená, že pokud jste v jeskyni, věci se ozývají realisticky a přidají do svého spelunkingu překvapivé množství ponoření, zatímco hledáte diamanty v Minecraft.

Přítomné stopy

Vlk stojí vedle vodního útvaru a dívá se na hráče v Minecraftu

Stažení: Přítomné stopy (Forge), přítomné stopy (tkanina)
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

Přítomnost stop je další zvukový mod, který přidává do Minecraftu velké množství nových zvuků po stopách, které hrají v závislosti na přesném povrchu, kterým chodíte nebo běžíte v té době. To opět přidává stupeň ponoření, které jsme nikdy předtím nezažili ve Vanilla Minecraft. Když to prosadíte, vysoká hvězdná tráva; Chůze po pískovcových svrškách a chůzi po nečistotách nebo písku vydává jemnější prašný stříkající hluk. Je to úžasné.

IMERSIVEMC

Hráč Minecraft vyrábí diamantovou motyku na vrcholu řemeslného stolu pomocí Mod IMERMIVEMC

Stažení: IMERSIVEMC
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina
Vyžaduje: API Architectury API, Forge Config API Port (pro tkaninu), Fabric API (pro tkaninu)

IMERSIVEMC je velmi jedinečný nápad pro mod, který odstraní potřebu uživatelského rozhraní v mnoha scénářích tím, že vám umožní dělat věci jako řemeslné předměty přímo ve hře na vrchol řemeslného stolu umístěním každé položky na blok řezbářství do dovnitř mřížka. Můžete také otevřít truhly a vidět, ve hře, přesně to, co je uvnitř. Je to trochu finnicky, ale je to úžasně pohlcující zážitek.

Gravestone Mod

Dva náhrobky v Minecraftu vedle sebe na některých travních porostech, jako součást náhrobního modu

Stažení: Gravestone Mod
Kompatibilní s: Kovárna

V Minecraftu bylo mnoho variací nápadu Tombstone Mod, ale Gravestone Mod to dělá nejlépe, myslím, že. Tento jednoduchý mod zasadí hrob ve vaší pozici, kdykoli zemřete, který drží všechny položky ve vašem inventáři místo toho, aby je nechali vylévat všude a potenciálně zoufalství nebo zničit lávovou nebo popínavou explozi. Rozbijte hrob a bezpečně načíst vaše položky. Můžete dokonce komunikovat s hrobem, abyste zjistili informace o tom, kdy a jak hráč zemřel, což je docela elegantní.

Waystones

Teleportující Waystone v Minecraftu, umožněný pomocí modu Waystones

Stažení: Waystones (Forge), Waystones (tkanina)
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina
Vyžaduje: Balm (pro Forge), balzám (pro tkaninu)

Pokud jste nedávno hráli Valheim a naříkejte na skutečnost, že vám Vanilla Minecraft nedává schopnost okamžitě teleportovat do různých oblastí, pak je pro vás mod. Tento elegantní a stylový mod umožňuje vyrábět Waystones a dávat jim značky, pak jim teleportujte buď s jedním použitím svitků nebo warpstone, nebo interakcí s jiným cestou jinde jinde.

Pohodlí

Oranžová houpací síť navlečená mezi dvěma stromy v Minecraftu, vyrobená pomocí komfortního mod

Stažení: Pohodlí
Kompatibilní s: Kovárna nebo tkanina

Pohodlí vám dává několik dalších možností, pokud jde o spaní v Minecraftu. S tímto modem můžete vyrábět spací pytle a houpací sítě z vlny, tyčinek a strun a použít je ke spánku, aniž byste resetovali svůj bod tření. Houpací houpačky se také chovají jako „inverzní postel“ tím, že vám během dne umožňují spát v nich a rychle vpřed čas do noci.

A s tím si myslím, že zabalíme tuto diskusi Minecraft Mods. To je docela statná řada modů, s nimiž se má stejně – z nichž některé výrazně mění hru, ale většina z nich jednoduše usnadňuje a příjemnějším a příjemnějším vyhledáváním s. Pokud chcete změnit vzhled vaší hry Minecraft více než způsob, jakým hraje, podívejte se na náš seznam nejlepších texturních balíčků Minecraft.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Blockbuster následovat
 • Microsoft Sledujte
 • Minecraft následovat
 • Mojang následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.