45 nejlepších her pro prohlížeče, které byste měli hrát (2023) | Beebom, 5 online zdarma, které nevyžadují stahování

5 online her zdarma, které si nemusíte těšit

Contents

Strašidelné bludiště je jednoduchá hra, kde musíte vést modrý bod bludištěm, aniž byste zasáhli zdi. Hra je obtížná, když jste křížové úrovně výzev. Navíc nemusí být dobrý nápad udržet svůj objem vysoký, protože po třetím bludišti jsou skokové skoky. Za to, co to stojí za to, můžete tuto hru určitě dát na vyléčení vaší nudy.

45 nejlepších her nejlepších prohlížečů, každý by měl hrát

Nejlepší hry prohlížeče

Hry jsou úžasný způsob, jak si odpočinout a zabít nějaký čas, ale nemusíte nutně sáhnout po konzole nebo spustit hru na svém smartphonu, aby odfoukl trochu páry. Hry prohlížeče jsou ideálním způsobem, jak se zapojit do příležitostné herní relace mezi vaší prací nebo studiem, a pokud je to to, co hledáte, náš seznam 45 nejlepších herních her v různých kategoriích vám jistě pomůže.

Ať už máte rádi hru v retro stylu, vychutnejte si žánr zombie, nebo si užijte předvádění své statečnosti ve fantazii inspirované MMORPG, tato rozsáhlá sestava může uspokojit vaše pulzující chutě. Protože většina her je rychle nastavena, můžete začít hned. Zatímco nabídky lehkých srdce se mohou ukázat jako skutečná fólie pro váš čas volného času, podobné střelci vesmírné a závodní dobrodružství mohou být na místě pro časy, kdy si přejete oživit adrenalin. Pojďme se tedy postavit na dlouhý výlet ve středověké fantasy říši nebo fascinující galaxii!

1. Wordle

Hra Wordle prohlížeče

Wordle je hra založená na prohlížeči, která je letos medializována. Myšlenka za hrou je jednoduchá a hraní je směšně zábavné. Navíc, skutečnost, že dostanete pouze jednu hádanku denně (a je to stejná hádanka pro všechny po celém světě) je mnohem zábavnější a zvyšuje sázky. Měli byste hrát Wordle, pokud máte rádi slovní hry a hrdí se na svou schopnost uhodnout slova s ​​omezeným počtem šancí.

Pokud se chcete dozvědět více o Wordle nebo hrát hru jako Wordle bez denního limitu, měli byste si prohlédnout náš článek o všem, co byste měli vědět o Wordle.

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, safari a firefox

2. Městský odhad

Hra na prohlížeč města

Fantazie, abyste byli občanem světa? City Castser je hra, která vás vzrušuje. Bude vám zobrazena videa z první osoby náhodného města na světě a na základě environmentálních vodítek musíte uhodnout, které je město a ve které zemi. Až budete připraveni uhodnout, můžete umístit značku na mapu světa a hra vám ukáže, jak přesná jste.

Pro ty, kteří hledají trochu jednodušší výzvu, můžete hrát hru také na úrovni země, takže si můžete vybrat, zda uvidíte pouze města ve Spojených státech, Kanadě atd. Mezitím, pokud chcete uhodnout místa při procházení klasického 360 stupně Google Streetview, můžete se podívat na Geoguessr nebo jednu z nejlepších alternativ bezplatného gueoguessr.

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, safari a firefox

3. Freeciv-Web

Zdarma CIV Web Browser Game

Pokud máte rádi hraní strategických her a dáváte přednost strategii založené na tahu před hrami RTS, FreeCiv-Web je něco, co vzbudí váš zájem. Bezplatná verze hry Populární civilizace je nyní také k dispozici pro přehrávání na prohlížečích a můžete se svými přáteli hrát buď jeho režimy pro jednoho hráče nebo pro více hráčů.

I když to není můj šálek čaje, je to skvělý způsob, jak projít nějaký čas na prohlížeči, pokud máte rádi tituly strategie založeného. A co víc, pokud vytvoříte účet, můžete dokonce uložit hru a vrátit se k ní později.

Podporované prohlížeče: Chrome, Edge (zdá se občas buggy)

4. Válečné makléři

Hra prohlížeče válečných makléřů

To musí být jedna z nejzábavnějších her, které jsem hrál v prohlížeči. Pokud jste fanouškem her FPS a chcete něco lehkého, co můžete hrát ve svém volném čase přímo ve svém prohlížeči, aniž byste museli cokoli stahovat, měli byste se podívat na válečné makléře. Můžete hrát klasické 8v8, Battle Royale a více režimů ve hře, takže bez ohledu na to, v jaké náladě jste, budete moci najít něco, co odpovídá vašim potřebám.

Podporované prohlížeče: Chrome, hrana, safari

5. Velké dobrodružství Abobo

Screenshot ABOBO

Abobovo dobrodružství je pro ty, kteří touží po klasickém zážitku Nintendo Nes. Jedná se o akční RPG, ve kterém hrajete jako Abobo z franšízy Super Dragon, když bojujete s cestou skrz darebáky jako Donkey Kong a Wave After Wave of Henchmen s různými schopnostmi.

Ovládací prvky jsou jednoduché kvůli lineárnímu navigačnímu formátu, přičemž klíče „A“ a „S“ jsou jedinými tlačítky útoku pro kopy a údery. Kromě hlavního úkolu existuje několik dalších úrovní s různými postavami z klasických franšíz Nintendo.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome

6. Elektrické vedení.io

Screenshot Powerline

Pokud jste milovali klasický had a také jste měli rádi Tronovy bitev na kole, Powerline.io je hra pro vás. Cílem je Sbírejte co nejvíce power-ups Chcete -li zvětšit délku vašeho neonového hada, které lze provést pomocí kláves se šipkami.

Ale mějte na paměti, že váš had zemře, jakmile se jeho hlava dotkne jiného hada nebo vlastního zářícího těla. Také, pokud vy Kloužete k jinému neonovému hadovi, obdržíte zvýšení rychlosti. Předpoklad je jednoduchý, ale s tunou hráčů na desce je náročné vyhnout se pastům vytvořeným jejich pohyby. Je to jedna z mých oblíbených her pro prohlížeče.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Kompatibilní platforma: Chrome, Firefox

7. Pouliční bruslař

Screenshot Street -Skater - nejlepší hry pro prohlížeče

Street Skater je retro-styl bruslení, ve které vy Ovládejte skateboardista, aby provedl hladké ollies a kickflips. Cílem je sbírat co nejvíce mincí bez umírání. A s umíráním mám na mysli příšernou smrt, kde vaše hlava letí a tělo je rozbito na kousky jako sklo, jakmile narazíte na překážku, jako je železná tyče, levitační balvan atd. Stačí klepnutím na vesmírný lišta proskočit a provést letecké triky, zatímco tlačítko Shift vás trochu zpomalí.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

8. Takticscore.io

taktika core.io

Jedna z nejvíce vizuálně rafinovaných her prohlížeče, takticscore.IO vás staví do bitvy mezi dvěma frakcemi. Můžeš Vyberte si ze široké škály válečných strojů jako je pavouk, bombardér a Warhawks, mimo jiné. Hra je hladká a ovládací prvky jsou jednoduché, s pouhými myšmi a WASD natolik, aby na bojišti vyvolaly zmatek, vyfukováním některých tanků a stíhacích trysek. Na osobní poznámku, takticscore.io je ruce dolů jednou z nejpůsobivějších her pro prohlížeč, které jsem nedávno vyzkoušel.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

9. Linerider

Snímek obrazovky jezdce

Pokud jsou vaše věc simulace založená na fyzice, Linerider určitě vyzkouší vaše znalosti a dovednosti. Ve hře jste povinni Nakreslete trať, na které může chlapec sedící na saních projet. Po použití tlačítka rychlosti můžete vytvořit cesty, které jsou hladké, nebo můžete také jít na rizikové silnice pro provádění kousků a některé vysoce létající manévry, ale ale však Nekreslujte některé nerealistické cesty. Až skončíte s kresbou, jednoduše stiskněte tlačítko přehrávání a vyzkoušejte své štěstí.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

10. Skribbl

Skribbl

Skribbl je jednou z těch her, které získaly masivní popularitu uprostřed pandemie Coronavirus. Je to jednoduché Kreslení a hádání hry pro více hráčů Můžete hrát s přáteli a rodinou nebo dokonce s cizími lidmi na internetu. Jeden z hráčů bude kreslit objekty, aby reprezentovali slova. Vaším úkolem je správně uhodnout slovo dříve. V horní části stránky můžete použít náznaky, abyste věděli několik dopisů slova a počet dopisů pro lepší hádání slova.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari a Microsoft Edge

11. Nightpoint

Snímek nočního bodu - nejlepší hry pro prohlížeče

Fanoušci zombie žánru budou milovat Nightpoint, a Akční RPG hra s více hráči ve kterém ty Bojujte s hordami zombie a také soutěží proti jiným hráčům na žebříčku. Ale je tu rozdíl. Místo toho, abyste jen odstřelili Walking Deads, musíte také přikrývat střely kulky soupeři a musíte upgradovat svůj Arsenal, abyste je vytáhli jeden po druhém. Zde rada- použijte myš k rychlému střílení a změně směru, protože trackpad se ve hře příliš nepoužívá, zejména když jste obklopeni zombie a soupeři s brokovnicemi.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

12. Trojice

Snímek obrazovky

Pokud se vám 2048 líbilo, téměř jistě se zamilujete do jeho předchůdce, Trojice. Cíl hry je jednoduchý – Umožněte nejvyššímu počtu kombinováním číselných dlaždic před vyplněním desky, A už už nemůžete pohybovat další dlaždice. Ale je tu úlovek. Číslo „1“ se kombinuje pouze s očíslovanou dlaždicí „2“. Jakákoli dlaždice označená číslo 3 nebo vyšší se spojí pouze se stejnou dlaždicí. Nejnáročnější část je, že jedna klávesová šipka přesune celou desku, takže plánování fúzí je obrovské riziko.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

13. Křídla.io

Křídla IO Screenshot

Pokud chcete uběhnout čas zapojený do souboje a tryskání trysek ve vzduchu, křídla.IO je perfektní řešení. Hra se nejlépe hraje pomocí myši. Stačí to přesunout a změnit průběh stíhacího letounu a udržujte levé tlačítko stisknuté, aby natáčely lasery a kulky a také na své nepřátele bomby. A nezapomeňte shromažďovat předměty, jako je zdraví a upgrady zbraní, které se padá na oblohu, aby pokračovaly v běsnění a na vrcholu grafů. Pokud jde o hry prohlížeče, je to jedna z nejlepších.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

14. Sunset Bike Racer

Nejlepší hry prohlížeče

Pokud jste fanouškem závodů a kousků, může to být ta správná hra. V závodníku Sunset Bike Racer ovládáte motorkáře, který přibližuje nerovný terén na polním bodě a provádí odvážné kaskadérské kousky. Ovládací prvky jsou také jednoduché – stisknutím prostoru se zrychlí, klíče se šipkou vlevo/ doprava se otáčí ve vzduchu, posuňte se k posílení a Ctrl stisknutím brzdy.

Prvních několik úrovní je jednoduchých, ale jak postupujete ve hře, mírné zpoždění při použití brzdy nebo nesprávného kaskadéru znamená, že hra skončila. Pokud máte rádi závody a kousky, je to jedna z nejlepších her pro prohlížeče, které můžete hrát.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

15. Copter

Hra koppající

Copter je klasická hra Flash, kterou jste pravděpodobně hráli, pokud jste dost staří. Přestože je Flash nyní přerušen a měli byste odstranit Flash ze svého stroje právě teď, internetový archiv spolupracoval s emulátorem volánku, aby hostoval ikonické flash hry. Pokud jste nikdy neslyšeli o Coptera, můžete říci, že to byl Flappy Bird předchozí generace. Musíte se ujistit, že vrtulník nezasáhne překážky a jde tak daleko, jak jen můžete Stisknutím a držením levého tlačítka myši, kdykoli je to potřeba. I když to může znít jednoduše, řeknu vám, že to není snadné, jak to zní.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari a Microsoft Edge

16. Rychle, kreslit!

Rychle, kreslit

Rychle, kreslit! je hra pro prohlížeče zkouší své dovednosti kresby. Dostanete název předmětu, který můžete nakreslit, a měli byste jej nakreslit, když jste na odpočítávání časovače. Zatímco jste tam venku, vytvářet své mistrovské dílo, web uhodne, co se snažíte nakreslit. Vaším cílem je přimět web uhodnout objekt správně, než dojde časovač.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, Firefox, Safari

17. Diep.io

Diep Screenshot

Diep.IO je jednoduchá, ale poutavá hra, do které ovládáte nádrž ve tvaru jednotky pera. Bitva přebírá grafický papír, kde střílíte plovoucí geometrické objekty, abyste získali body, musíte se však také vyhnout kontaktu s nimi nebo ztratíte zdraví. Při navigaci v okolí, Podívejte se na červené nepřátelské tanky a zastřelte je pomocí levého tlačítka myši a vyhýbat se jejich útoku pomocí klíčů WASD. Můžete si vybrat z celkem osmi herních režimů, které zahrnují přežití, 2/4 týmu, nadvládu a značka.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

18. Tetris

Snímek Tetris

Některé hry nikdy nevycházejí z Vogue a Tetris je o tom nejlepším důkazem. Populární hra blokových aranžmá proběhla dlouhou cestu od toho, aby byla na konzolech s černobílou obrazovkou, až po barevnou variantu, kterou zde navrhujeme. Cíl zůstává stejný – Získejte body vyčistováním vodorovných linek, Ale jsou to neonové bloky, které přidávají čerstvost klasické hře, která vám jistě pomůže zabít nějaký čas během přestávek.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

19. Snail Bob

Snímek Snail-Bob

Snail Bob je hra založená na strategii, která vyžaduje kombinaci dokonalého načasování a některých fyzických dovedností k záchraně šneka z různých scénářů. Zde není nutné žádné smatování knoflíků, protože vše, co potřebujete. Předpoklad je přímý, ale mechanické pasti a koordinovaný mechanismus jednotlivých částí aby bylo stále složitější pomáhat šnek, jak postupujete přes úrovně.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

20. Shell Shockers

Screenshot Shell Shockers

Shell Shockers je velmi odlišný druh střelecké hry. Místo odstřelování hlav a strojů jste povinni střílet vejce a získat energii z vejců. Mimochodem, hrajete také jako vejce. K dispozici jsou čtyři třídy hráčů, včetně Scrambler a Eggsploder. Každý hráč je vybaven jinou zbraní vhodnou pro střelby s dlouhým a těsnějším čtvrtletími. Připravte se s kancelářskou myš a procvičte si prsty na klíčích WASD, protože šoky z skořápky vás budou nějakou dobu zapojit.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

21. Zimní spěch

Sníh sníh

Pro fanoušky zimních sportů je Winter Rush skvělou hrou, která předvádí některé lyžařské dovednosti. Hra je hladká, ovládací prvky se snadno ovládají, A skóre na pozadí je jen perfektní, aby vám pomohlo přibít některé odvážné pohyby na sněhu. Jednoduše Stisknutím tlačítka Shift Accelerate, ovládejte brzdu a A/D klíče pro kontrolu stupně leteckých pohybů. A věř mi, když to řeknu – Je dobré provést dokonalý dvojitý backflip.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

22. Perský princ

Hra prohlížeče prince Persie

Ubisoft vytvořil hru Prince of Persia Flash založenou na popularizaci původní hry Prince of Persia. Stejně jako Copter můžete hrát hru přes emulátor volánku. Hra je neuvěřitelně zábavná a nebudete litovat. Ovládací prvky jsou také jednoduché – můžete použít klávesy se šipkami k ovládání pohybu postavy a klíč šipky nahoru, pokud je to potřeba. Toto je jedna z mých oblíbených her pro prohlížeč.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari a Microsoft Edge

23. Hexar.io

hexar.io

Hexar.io je hra, kde musíte Sestavte hexagonální bloky procházením nimi. Měli byste se vrátit k jednomu ze svých stávajících bloků, abyste zachytili právě navštívené bloky. Oponenti se pokusí zasáhnout vaši stopu, když prozkoumáte nové bloky a měli byste naplánovat svou cestu tak, aby vás soupeř nemohl přímo zasáhnout. Podobně můžete zasáhnout na soupeřovu stopu, abyste je zabili.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari a Microsoft Edge

24. Kóma

Snímek kómatu

Pokud jste fanouškem her s ohromujícími snímky a pěkným skóre na pozadí, kóma je to pravé. Coma sdílí některé podobnosti s hitovou mobilní hrou, Alto’s Adventure, díky svým krásným vizuálním efektem, uklidňující hudbě a hladkým zážitkem hry. V kómatu jste pověřeni navigace alternativní reality a odhalení vrstev temného tajemství Jak postupujete ve hře a komunikujete s různými bytostmi.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari a Microsoft Edge

25. Zázrak

Zázrak

Pokud byste si přáli představit vzrušující Fantasy inspirovaný MMORPG (Massively Multiplayer Online hra na hraní rolí) Pro vaše malé, „Prodigy“ se vyplatí podívat na? Kromě nabídky spousty zábavy se hra zaměřuje také na posílení matematických dovedností a posílení sebevědomí u dětí.

Hra má mnoho zvratů a zatáčky díky Unikátní svět zázraků kde úžasní tvorové a neslušní šéfové udržují zájem naživu. Aby vyhrál každou bitvu, musí malý čaroděj nejen bojovat. A jeho konečným cílem je najít klíčové kameny odemknout záhadnou akademii. Zní to docela zajímavě, ne?

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari a Microsoft Edge

26. pohybovat se klouzavě.io

Slither.io

V „Slither se toho hodně líbí.io ”. Pro začátek má tato masivně multiplayerová online hra zajímavá hra, kde hráči musí ovládat avatar připomínající červ To jí vícebarevné palety, aby rostly velikosti. A jako hráč máte úkol do kopce pěstovat nejdelší červ na serveru.

Pokud se pro vás zdá, že hratelnost je trochu jednoduchá, dovolte mi, abych vás upozornil, že vás ostatní hráči nenechají tak snadno mít cestu. A pokud jste Vylíhněte strategii zabijáka, Šance jsou docela vysoké, že váš červ nebude růst nad určitou délku. Pokud se vám tato hra líbí a chcete hrát podobné hry, podívejte se na náš seznam sklouzů.IO alternativy.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari a Microsoft Edge

27. Qwop

qwop online

Jak název napovídá, QWOP je hra, kde hrajete s klávesami Q, W, O a P na klávesnici. Hra zahrnuje ovládání pohybů sportovce a běhu 100 metrů. Věř mi, není to snadné hrát, zejména poprvé. Musíte pochopit mechaniku a podle toho zasáhnout klíče, abyste posunuli stehna a telata ve správný čas bez pádu.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari a Microsoft Edge

28. Děsivé bludiště

děsivé bludiště

Strašidelné bludiště je jednoduchá hra, kde musíte vést modrý bod bludištěm, aniž byste zasáhli zdi. Hra je obtížná, když jste křížové úrovně výzev. Navíc nemusí být dobrý nápad udržet svůj objem vysoký, protože po třetím bludišti jsou skokové skoky. Za to, co to stojí za to, můžete tuto hru určitě dát na vyléčení vaší nudy.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari a Microsoft Edge

29. Chrome Dino

Chrome Dino

Pravděpodobně jste hráli hru Chrome Dino, když jste offline. Hra Chrome Dino přináší hru online, takže můžete hrát hru, aniž byste museli vypnout Wi-Fi na počítači nebo mobilu. The Hra je podobná původní hře Dino. Kromě toho také získáte režimy noci a barevných her. Existuje také možnost hrát hru jako Mario, Batman a Joker.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox, Safari a Microsoft Edge

30. Pokemon Showdown

Hra pokemon showdown webového prohlížeče

A konečně, pokud jste jako já, je pravděpodobné, že vám chybí staré hry Pokemon a bojovat s dalšími trenéry s Pokemon. No, s Pokemon Showdown můžete udělat jen to. Hra vás hodí přímo do bitvy Pokemon s vaším Pokémonem. A co víc, i když prohrajete, můžete skočit přímo zpět do jiné bitvy a hrát si, aniž byste museli odpočívat, uzdravit svého Pokémona nebo něco takového druhu. Je to jen zábavný způsob, jak projít nějaký čas.

Podporované prohlížeče: Chrome, hrana, safari

31. Krtek

Krtek hra

Krtek je perfektní hra prohlížeče pro ty, kteří hledají hra hrát s jediným klíčem. Ano, čtete to správně. Tato umělecká hra Pixel používá vesmírný klíč pro přesun přehrávače. Vaším cílem je skočit mezi stěnami a bezpečně přistát, když jste u toho. Přestože je předpoklad hry jednoduchý, je to docela návykové. Proto se ujistěte, že máte nějaký čas zabít, když to kontrolujete.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, Firefox, Safari

32. Shapez.io

Shapez io

Shapez.IO je další hra prohlížeče, kterou můžete hrát a zabít čas. V této hře byste měli stavět automatizované továrny, které můžete vyrobit, kombinovat a barevné tvary. Chcete -li začít, měli byste umístit extraktor na horní část kruhu a připojit extraktor s dopravním pásem. Pokud se vám hra líbí, můžete se také rozhodnout zakoupit a nainstalovat plnou verzi hry z Steam s více úrovněmi, budovami a tmavým režimem.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, Firefox, Safari

33. Šestistranné ulice

Šestistranné ulice

Než to zamítáte jako hexagonální hru Tetris, řeknu vám, že tomu tak není. V této hře je vaším cílem vyrobit malé město z centra města. Získáte 1 bod pro spojování street hexes s centrem města. Kromě toho každý přístav, který se připojíte k centru města s ulicemi, vám dává 3 body. Mezitím byste měli umístit větrné turbíny takovým způsobem, který se navzájem nepřijímá. Získáte také bonusové body za umístění turbíny na kopec. A konečně, zelené hexy jsou parky a získáte 5 bodů za připojení parku se 3 hexy. Šťastná budova!

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, Firefox, Safari

34. Hrom

Hrom

Thunder je jednou z těch her, které se zdají být snadné, ale ukázalo se, že je tvrdší, než jste si představovali. Ve hře Thunder zasáhne podlahu shora a měli byste takticky uniknout příchozímu šroubu. Úlovek je, že bodový systém je spojen s hromem. Jakmile Thunder zasáhne podlahu, objeví se zlaté částice a shromažďují se, což vám dává skóre. Pokud zůstanete příliš daleko od hromu, zlatý částice by zmizel, než byste je mohli sbírat. Proto budete muset najít rovnováhu mezi únikem z hromu a shromažďováním bodů, abyste si užili hru.

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, Firefox, Safari

35. Flip o

Flip o

Fanoušek klasické pinballové hry a jako hry z cihel? Flip o, hybrid obou je to, co byste se měli podívat. Získáte mechaniku pinballu pro ovládání míče, zatímco míč jde nahoru, aby zlomil cihly. Předpoklad hry je poměrně jednoduchý. Jediné, co musíte udělat, je rozbít všechny cihly blízko k vám a přežít tak dlouho, jak můžete. Pokud to zní jako něco, o co vás zajímá, podívejte se na hru níže!

Dostupnost: Volný, uvolnit

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, Firefox, Safari

36. Nikdo nemusí zemřít

Nikdo nemusí zemřít prohlížeč

Máte rádi hraní náročných, tahových her, kde se vaše akce mohou rozhodnout, kdo žije nebo ne? Nikdo nemusí zemřít, je zábavná hra pro prohlížeče, kde máte na starosti dostat se z čtyři lidí uvíznutí v budově, která zapálila. Můžete se pohybovat lidi kolem, zamknout dveře a dokonce aktivovat vodní body, abyste zabránili šíření plamenů. Během hry budete čelit rozhodování, kdo prožije utrpení. Je to opravdu zábavná hra, kterou bych doporučil všem, aby to zkusili.

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, Firefox, Safari

37. Krunker.io

45 nejlepších her nejlepších prohlížečů, každý by měl hrát

Další zábavná hra prohlížeče FPS, kterou můžete vyzkoušet, je Krunker.io. Toto je trochu jedinečná hra FPS. Je rychlý, ale způsobem, který ztěžuje zvládnutí pohybu. Uvidíte, jak vás lidé skákají, ale pokud dokážete ovládat pohyb fotoaparátu (což je také docela rychlé), měli byste být schopni porazit své nepřátele. Hra nabízí spoustu různých zbraní, ze kterých si můžete vybrat, spolu s hráči a dalšími. Pokud jste do her FPS, Krunker.io je jedna hra prohlížeče, kterou bych doporučil.

Podporované prohlížeče: Chrome, Safari, Edge, Firefox

38. Divočiny.io

Hry pro prohlížeče divočiny

Přemýšleli jste někdy, jestli to dokážete v neodpustitelných pískech? Divočiny.IO je hra, která vás hodí (spolu s náhodně přiřazenými spoluhráči) do pouště. Máte základní pevnost druhů a můžete se vydat ven a shromáždit dřevo, aby vaše sporák byla osvětlena a pevnost v teple. Navíc budete muset zabít nepřátele a sbírat jejich upuštěnou kořist, aby se vyrovnala vaše postava.

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, safari, firefox

39. Twitter Data Dash

45 nejlepších her nejlepších prohlížečů, každý by měl hrát

Tato zábavná hra pro prohlížeče byla vytvořena společností Twitter, aby vzdělávala uživatele o svých zásadách ochrany osobních údajů a postupy sběru dat. Je to plošinka, ale po každé úrovni získáte nějaké informace o zásadách a o tom, jak Twitter shromažďuje a používá vaše data. Vy spolu se svým psem „Data“ budete cestovat přes Pásování a spolu se všemi informacemi se budete dozvědět více o tom, jak můžete své zkušenosti ovládat na Twitteru.

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, safari, firefox

40. Pomalé silnice

Slow Roads je jednou z nejpůsobivějších her založených na prohlížeči, které jsem viděl. Je to vyvrcholení více než 16 měsíců práce sólovým vývojářem a je to hodně legrace. Řídíte auto, kolo nebo dokonce autobus, podél silnic v různých povětrnostech a v různých časech dne. Ovládací prvky jsou jednoduché a existuje dokonce i režim automatického pohonu, pokud se chcete jen rozhlédnout a užívat si scenérie bez obav z ovládání vašeho automobilu. Právě teď zde není žádné bodování, ale je to jen zábavná hra, která projde nějaký čas a projížďka ve vašem prohlížeči.

Hnací hra pro prohlížeč pomalých silnic

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, safari, firefox

41. Mini Royale: Nations

45 nejlepších her nejlepších prohlížečů, každý by měl hrát

Mini Royale: Nations je hra pro prohlížeč FPS a strategie s nějakou neuvěřitelnou grafikou. Hra má tři různé režimy – Team Deathmatch, zdarma pro všechny a zachytit vlajku. V zápase trvající asi 2-3 minuty hrajete s 9 dalšími hráči a vyhrajete klanové války. Můžete začít hrát přímo bez přihlášení nebo si můžete vytvořit účet na bláznivých hrách, pokud nechcete hrát jako host. Tato hra střelce se hraje pomocí klávesnice a myš.

Podporované prohlížeče: Chrom, hrana, safari, firefox

42. Astro Race

Astro Race

Chcete závodit s neonovými kosmické lodě rychlostí planoucí? Astro Race je hra, na kterou byste se měli dostat. Tato hra pro prohlížeče je hra pro zábavu, kde závodíte proti jiným kosmickým lodím, abyste překročili cílovou čáru. Spolu s závodem je také fyzikální aspekt ve hře. Kosmická loď je ovládána pomocí kláves se šipkami, protože potřebujete ovládat jeho hořící ocas místo samotné kosmické lodi. Úrovně jsou obtížné, když se pohybujete nahoru a také odemknete nové lodě získáním skóre.

43. Club Collisio

Hra na prohlížeč Collisio Club

Collisio Club je závodní hra pro prohlížeče zdarma, kde závodíte s lesklým autem s jednoduchými ovládacími prvky. Můžete také získat garáž, které si můžete vybrat z různých aut, ale budete se muset přihlásit a různé skladby, abyste mohli otestovat své závodní dovednosti a zvýšit obtížnosti. Club Collisio je moje oblíbená hra prohlížeče, která hraje, aby zabila čas. Navíc můžete vytvořit turnaj, který bude soutěžit se svými přáteli online v závodní hře.

Podporované prohlížeče: Chrome, Firefox

44. Pole zuřivosti

Hra na prohlížeč Fury Fury

Fancy a multiplayer online střelecká hra ve vašem volném čase? No, pole zuřivosti je konečná hra pro prohlížeče, která má co nabídnout. Vyberte si ze sady mocných zbraní a sbírejte mapy, zatímco sestřelíte své nepřátele. Potřebujete dobrou kontrolu nad myší, aby ve hře stříleli, a to je to, co je náročné. Respawn je povolen několikrát, když se hra stává frustrujícím, když jste sestřelili, jakmile přistanete na bojišti.

45. Udělejte to meme

Udělejte to hru pro prohlížeč meme

Zaokrouhlení seznamu s jedinečnou hrou prohlížeče. Make It Meme je hra, kde vytváříte a hodnotíte memy. Existují tři různé režimy hry – normální, stejné meme a relaxovat. Každý hráč dostane meme a musí myslet na titulek pro meme. K dispozici je chatovací schránka pro sdílení textu s ostatními hráči. Musíte také ohodnotit meme za 15 sekund a udělit meme-buddy za váš oblíbený meme. Na konci všech kol uvidíte body skórované různými memy a pokud si meme vybral své oblíbené výhry, získáte více bodů. Pro fanoušky Meme je to jedna z nejlepších her pro prohlížeče.

To uzavírá náš seznam 45 herních herních her na různých žánrech, které vám pomohou zabít nějaký čas. V případě, že chcete prozkoumat více, můžete navštívit MiniClip a Kongregate a vybrat si jednu ze své obrovské knihovny bezplatných her pro prohlížeče bez nutnosti instalace jakéhokoli souboru nebo posunutí zdrojů počítače na limit. Jak jsem řekl, ideální pro příležitostné hraní bez ozdůbků a bez rozruchu.

Doporučené články

8 nejlepších emulátorů GBA pro Android

6 Nejlepší emulátory GBA pro PC

Hrajte hry s chatgpt

8 nejlepších her, které můžete hrát s chatgptem

15 nejlepších karanténních her, jako je Minecraft, měli byste hrát

15 nejlepších karanténních her, jako je Minecraft, měli byste hrát

Quest 2

15 nejlepších Oculus Quest 2 hry v roce 2022

Společnost Sony se vzdává 80% slevy na hry ve svém obchodě PlayStation; Podívejte se na ně hned teď!

Sony dává těžké slevy na Battlefield 2042, FIFA 22 a další hry; Podívejte se hned teď!

Nejlepší offline hry pro iPad představovaly

30 nejlepších offline her pro iPad (zdarma a placené)

28 komentářů

Měli byste si stáhnout VPN. Je to to, co dělám, a to vám dává přístup na většinu webových stránek, když jste ve škole.

Pokud stále přijdete na tomto webu, nebo dokonce to dostanete, nevím. Co se stane, pokud máte Acer Chromebook a nechce si nic stáhnout �� I když existuje hra, kterou chcete hrát ��

5 online her zdarma, které si nemusíte těšit

Hry zdarma online

Univerzitní život přichází se spoustou stresu a emocí. Přestože existuje mnoho způsobů, jak tomu uniknout, skvělou volbou, která nezlomí banku, je hrát online hry online. Přidání trochu času na hraní her do vašeho rozvrhu by mohlo zlepšit vaše duševní zdraví mnoha způsoby, které by vás mohly překvapit.

Nejhorší na tom je, že je třeba si udělat čas na stažení těchto her. Většinu času hry zabírají na počítači hodně prostoru, což vyžaduje, abyste měli notebook dostatečně schopný podporovat vaše stahování. Více než to, stahování her často trvá hodně času – což je nežádoucí, pokud hledáte rychlou studijní přestávku.

Nebylo by to skvělé, kdybyste tedy mohli hrát tyto bezplatné hry online, aniž byste se museli starat o jejich instalaci do svého počítače?

Prohledali jsme internet, abychom vám našli pět bezplatných her online, které jsou bez stahování:

5 her zdarma online, které nemusíte stáhnout ke hře

Městský odhad

Pokud potřebujete malou pauzu a chcete cestovat po světě ze své ložnice, je pro vás hra City Háka. Tato online hra pro prohlížeče vyžaduje, abyste uhodli jméno každého města. Je to ideální hra pro všechny milovníky geografie.

Hráči budou zobrazeni obrázek města a musí uhodnout jeho jméno na základě toho, co je vidět v okolních oblastech. Zde je tip: Vezměte na vědomí značky a auta, protože vám mohou poskytnout solidní náznaky. Budete také schopni určit obtížnost hry a vybrat si zemi, ve které vaše město bude založeno.

Nejlepší na tom je, že můžete hrát City Castser se svými přáteli. Jediné, co musíte udělat, je vytvořit soukromý pokoj a můžete začít konkurovat proti sobě.

Online-hry-to-are-state-bez přetížení

Wordle je hádací hra, kde hráči mají šest pokusů uhodnout slovo pětipisů. Zdroj: Stefani Reynolds / AFP

Wordle

Hry slovy jsou skvělým způsobem, jak si udělat mentální přestávku ze stresu univerzitního života. A co je nejdůležitější, pomáhají studentům kartáčovat jejich slovní zásobu nebo objevovat nová slova, když hrají. V roce 2021 se všude začaly objevovat žluté, zelené a šedé krabice, kdy všichni zveřejňovali své denní skóre Wordle.

Wordle je online hra, která generuje nové slovní puzzle každých 24 hodin. Hráči mají šest pokusů uhodnout slovo.

Pokud však nemůžete čekat 24 hodin na novou hádanku, objevily se různé variace Wordle. Například Nerdle, který jste uhodli rovnici místo slova, byl pro všechny fanoušky Lord of the Rings zřízen Lordle of the Rings a The Ultimate Challenge, nutná hráče, aby hráči uhodli čtyři slova najednou.

Tak na co čekáš? Hádejte s těmito kvízy.

Zapletení

Pokud slova nejsou vaše věc, pak se vám bude líbit tato hádanka. Entanglement je hra logika navržená společností Gopherwood Studios, ve které musí hráči vytvořit nejdelší možnou cestu strategickým umístěním dlaždic.

Dlaždice jsou náhodně generovány, takže vše, co musíte udělat, je otočit a umístit šestiúhelníkové dlaždice, aby se vytvořila cesta, aniž by dorazila do zdi. Ale nebojte se, existuje mnoho možností, takže nebudete frustrovaní. Budete proti sobě soutěžit, abyste porazili svůj vlastní rekord.

Hry zdarma online, jako je zapletení. S uklidňující hudbou na pozadí bude těžké se uvolnit.

Entanglement je k dispozici online zdarma bez nutnosti stahování.

Online-hry-to-are-state-bez přetížení

Hvězdy HBO hit série Game of Thrones. Zdroj: Kevin Winter/AFP

Hra o trůny: přichází zima

Tenhle je pro všechny fanoušky Game of Thrones. Pokud jste hledali oficiální hru Game of Thrones, Game of Thrones: Zima přichází je odpověď.

Na základě populárního televizního seriálu HBO, hra začíná poté, co Eddard Stark zemře, následuje, když Kingdoms bojuje o trůn. Přebíráte roli Pána nebo dámy v jednom ze sedmi království a provedete je jejich částí chamtivosti a moci. Hra má dokonce i mapu serveru založenou na Westerosu kompletní se všemi orientačními body, které jsou v knihách a televizních seriálech.

Toto je masivně multiplayer online strategická hra v reálném čase (MMORTS), takže budete moci vybudovat své království, trénovat vojáky a formovat spojenectví se svými přáteli. Ještě lepší je, že do své armády budete moci přidat slavné tváře z franšízy jako Arya Stark, Jon Snow a Daenerys Targaryen.

Tato bezplatná online prohlížeč je k dispozici pouze pro uživatele PC a nevyžaduje žádné stahování.

Připraveno k přestávce studia a vedení vašeho království? Kliknutím sem přehrajte Game of Thrones: Zima se blíží.

Karty proti lidskosti online

Pravděpodobně jste hráli tuto populární karetní hru alespoň jednou ve svém životě, ale věděli jste, že existuje online verze karet proti lidskosti? Není nutné žádné přihlášení nebo stahování. Stačí otevřít kartu v prohlížeči a vytvořte virtuální místnost pro vás a vaše přátele.

Ačkoliv si více zábavy hrajete s přáteli, tato online verze vám umožní nahlas se smát, když potřebujete propustit pár páry.

Podívejte se na online verzi zde .