47 Best Kingdom / Empire Building Games na PC: Obrovská sbírka, nejlepší Empire Building PC hry v roce 2023 – Softonic

Nejlepší stavební hry Empire Building PC

Contents

Jak daleko můžete jít v nejvyšší bitvě MMORPG o nadvládu království? V Lords Mobile: Kingdom Wars budete muset dobýt nepřátelská království a postavit si vlastní říši, abyste se stali pravým pánem. . Se čtyřmi různými typy vojáků, šesti různými formacemi vojáků a mocnými hrdiny, které máte k dispozici, zdokonalujte svou strategii k porážce svých nepřátel.

Nejlepší Kingdom Empire Building Games na PC

Kianl.com - průvodce her

Žánr hry Empire Building and Kingdom-Building Games byl mezi hráči vždy populární, protože nabízí jedinečný a pohlcující zážitek z budování a správy vlastního virtuálního světa. Žánr je charakterizován jeho důrazem na strategii, správu zdrojů a schopnost přizpůsobit a rozšířit své království nebo říši. Jednou z hlavních odvolání těchto her je pocit úspěchu, který pochází z budování úspěšné a prosperující civilizace od nuly. Hráči musí shromažďovat zdroje, stavět struktury a činit strategická rozhodnutí, aby rozšířili své území a bránili se proti konkurenčním civilizacím.

. Dalším trendem je integrace vyprávění a vývoje postav do hry, která poskytuje pohlcující zážitek. Mnoho her v tomto žánru navíc nabízí různé úrovně složitosti, což umožňuje běžným i tvrdým hráčům užívat si hraní hry. Jak technologie postupuje, hry v tomto žánru se stávají stále realističtějšími a vizuálně ohromujícími a nabízejí hráčům ještě pohlcující zážitek.

Hry pro budování Empire- a Kingdom nabízejí jedinečný a poutavý zážitek, který umožňuje hráčům budovat, přizpůsobovat a spravovat svůj vlastní virtuální svět. S rostoucím počtem her v žánru, z nichž každá má vlastní jedinečnou hratelnost a funkce, je snadné pochopit, proč je i nadále oblíbenou volbou mezi hráči. V této sbírce jsem sestavil všechny nejlepší hry, kde si můžete postavit své vlastní království nebo dokonce celou říši.

Série Mount & Blade

Mount & Blade

Série Mount & Blade je vysoce uznávaná franšíza Akční RPG, která umístí hráče do středověkého světa plného nebezpečí a dobrodružství. Série je známá svou jedinečnou směsí boje s akcí, strategickým hraním a průzkumem ve stylu karanténu ve stylu karanténu. Hráči mohou převzít různé role, od skromného obchodníka po mocného pána a stavět vlastní říše prostřednictvím dobytí, diplomacie nebo obchodu.

Vysoce očekávaný nejnovější záznam v řadě, Mount & Blade II: Bannerlord, obsahuje vylepšenou grafiku, nové frakce a vylepšenou mechaniku hry, včetně pokročilejšího AI a hlubšího tvorby. Hráči mohou vést armády do bitvy, obléhat nepřátelské pevnosti a zapojit se do epických individuálních duelů s různými zbraněmi a brněním. S masivní mapou otevřeného světa, dynamickou ekonomikou a složitým politickým systémem, Mount & Blade II: Bannerlord slibuje nabídnout skutečně pohlcující a poutavý zážitek pro fanoušky série i nováčků.

Civilizační série

Civilizační série

Série civilizace je široce považována za jednu z nejlepších her pro budování říše pro PC. Série vyvinula Sid Meier a jeho tým ve hře Firaxis Games, série existuje od roku 1991 a v průběhu let zaznamenala četné iterace, z nichž každá se zlepšovala na poslední. V civilizaci hráči přebírají roli vůdce civilizace, počínaje od samého začátku lidské historie a vedení svých lidí v průběhu věků, aby se stali dominantní světovou mocí. S širokou škálou mechaniky hry, včetně diplomacie, obchodu, války a výzkumu, mohou hráči utvářet své civilizace mnoha způsoby a dokonce přepsat historii.

Nejnovější vstup do série, civilizace VI, obsahuje vylepšenou grafiku, nové vůdce a vylepšenou mechaniku hry, včetně nového okresního systému, který umožňuje strategičtější plánování měst. S jeho návykovou hraní, hlubokou strategií a nekonečnou opakovatelností je civilizace série nutností pro všechny fanoušky her Empire Building Games.

Řada osadníků

Řada osadníků

Série osadníků je dlouhodobá franšíza strategických her v reálném čase, která nabízí jedinečný pohled na budování měst a správu zdrojů. V těchto hrách hráči přebírají roli vůdce, který musí vést skupinu osadníků, aby vytvořil prosperující osídlení v nové zemi. Hra se zaměřuje na výrobní řetězce a ekonomické systémy a každá budova v osadě slouží konkrétnímu účelu, jako je výroba potravin, zbraní nebo luxusního zboží. Hráči musí pečlivě vyvážit svou výrobu, aby udrželi své osadníky šťastní a dobře krmení, a složitý obchodní systém umožňuje výměnu zboží s jinými osadami. Budování osad je poutavý zážitek, protože hráči musí zvážit faktory, jako je terén a zdroje, konstrukce silnic a mostů a bránit proti nepřátelským útokům. Series pro fanoušky strategie v reálném čase a městských her je s okouzlujícím uměleckým stylem a poutavým hraním.

Země Vikingů

Land of the Vikings je strategická hra s tématem přežití kolonie. Jako moudrý jarl vedete Vikingovu vesnici, aby se rozšířila a proměnila ji v prosperující město. . . Vyvíjí je Laps Games a publikoval Iceberg Interactive a byl propuštěn 8. listopadu 2022.

Land of the Vikings je hra s raným přístupem, která během procesu vývoje obdrží nové funkce, mapy, cíle a další typy obsahu. Je to plně hratelné a hlavní rysy zahrnují pěstování a zdobení vesnic, obchodování, válečníky s výcvikem, nájezdy, čelí obtížným sezónním podmínkám a katastrofám. Hra nabízí více než 10 hodin hraní pro průměrného hráče. . Zpětná vazba komunity je vítána a vývojáři plánují implementovat nejlepší a proveditelné nápady navržené hráči. .0.

Série Crusader Kings

Série Crusader Kings

Crusader Kings je řada her pro budování říše pro PC, které vyvinuly a publikovaly Paradox Interactive. Hry jsou nastaveny ve středověku a nabízejí hráčům šanci hrát jako monarcha nebo ušlechtilé a budovat říši různými prostředky, včetně diplomacie, války a manželství.

Série je známá svou složitou a složitou mechanikou hry, která umožňuje hráčům přijímat rozhodnutí, která mohou ovlivnit rysy jejich postavy, a také trajektorii jejich království nebo říše. Každá hra v seriálu obdržela kritické uznání za svou pozornost k detailům a pohlcující hře a má vyhrazenou fanouškovskou základnu, která nadále podporuje hry prostřednictvím modů a expanzí. Celkově je Crusader Kings nutností pro každého, kdo má zájem o hry Empire Building pro PC, nebo pro ty, kteří si užívají hluboké strategické hry zasazené v historickém kontextu.

Série Age of Empires

Série Age of Empires

Age of Empires je renomovaná řada her v reálném čase (RTS), které od roku 1997 zachycují představivost hráčů PC od roku 1997. Tyto hry pro budování říše pro PC umožňují hráčům konstruovat a spravovat své civilizace, zapojit se do epických bitev a prozkoumat různé historické éry. Každá hra v seriálu obsahuje jedinečné kampaně, frakce a jednotky, což hráčům dává spoustu strategických možností a hodin hraní hry.

Čtvrtý vstup do série Age of Empires IV, vydán v roce 2021 po dlouhém čekání, představil několik nových funkcí a zároveň si zachoval klasickou herní mechaniku, díky níž byla série slavná. . Hra také obsahuje čtyři nové civilizace – Dillí Sultanate, Číňané, Angličané a Mongoly – každý s jejich jedinečnými jednotkami a technologiemi. Přidání památek, speciální budovy, které poskytují různé bonusy a schopnosti, přidává do hry další vrstvu hloubky.

Knights of Honor Series

Knights of Honor Series

Čestné rytíře je populární série her Empire Building, která hráčům nabízí šanci stát se vládcem jejich vlastního středověkého království. Nejnovější splátka v seriálu, Knights of Honor 2: Sovereign, vezme tuto zkušenost do nových výšin. S více než 200 královstvími, které si můžete vybrat z celé Evropy, severní Afriky a Asie. Hra také obsahuje přístupný systém velké strategie, který zahrnuje diplomacii, rozvoj města, náboženství a další, bez jakéhokoli zmatku.

Jedním z nejdůležitějších aspektů hry je shromáždění vašeho královského soudu, který se skládá z maršálů, diplomatů, obchodníků, duchovních a špionů. Tito poradci vám pomohou uplatnit vaši vůli po celé zemi tím, že vedou armády do bitvy, vyjednávají smlouvy, obchodují se zbožím, staráte se o duchovní potřeby vašeho království a dokonce podávají špionáž. Hra také nabízí vzrušující bitvy na strategii v reálném čase až se čtyřmi armádami, které si hráči mohou vést. Knights of Honor 2: Sovereign také zahrnuje robustní režim pro více hráčů, kde hráči mohou spojit své síly s přáteli, aby společně dobývali středověký svět nebo bojovali v týmech nebo zdarma pro všechny hry. S různými podmínkami vítězství a kontrolou po dobu trvání zápasu nabízí hra nekonečnou opakovatelnost pro ty, kteří hledají novou výzvu.

Série Total War

Série Total War

Série Total War je jednou z nejlepších her pro budování království dostupné pro PC. Tyto hry, vyvinuté kreativním shromážděním, umožňují hráčům budovat své říše, spravovat zdroje a zapojit se do epických bitvy v reálném čase ve velkém měřítku. Série se rozprostírá přes dvě desetiletí, počínaje vydáním Shogun: Total War v roce 2000 a pokračováním s tituly jako Řím: Total War, Medieval II: Total War a Total War: Warhammer.

Každá hra v seriálu nabízí jedinečné prostředí, jako je starověký Řím, středověká Evropa nebo fantastický svět vysoké fantazie. . S pohlcující grafikou, komplexní herní mechanikou a hlubokou historickou přesností se celková válečná série stala základem pro fanoušky strategických her a simulací budování království.

Série Europa Universalis

Série Europa Universalis

Europa Universalis je kriticky uznávaná série Velké strategie, která překlenuje staletí světové historie, od pozdního středověku do věku revolucí. Hra staví hráčům kontrolu nad národem a umožňuje jim vést jeho rozvoj prostřednictvím diplomacie, války, obchodu a průzkumu. . Hráči musí spravovat vše od ekonomiky a armády po náboženství a kulturu, a to vše při navigaci na složité síti politických vztahů mezi národy.

S každou novou hrou v seriálu jsou mechaniky mapy a hry rozšířeny a vylepšeny, což pro fanoušky žánru poskytuje neustále se vyvíjející a poutavý zážitek. Ať už hraje jako evropská síla během renesance nebo koloniální říše v novém světě, Europa Universalis nabízí bezkonkurenční úroveň hloubky a ponoření pro ty, kteří si užívají velké strategické hry.

Série pevnosti

Série pevnosti

Série pevnosti se zaměřuje na budování hradu a obléhání války. Hráči musí konstruovat a řídit své hrady, najmout armády a zapojit se do bitvy, aby bránili své území nebo dobyli nepřátelské země. Hry jsou známé svou podrobnou mechanikou budování hradů, které vyžadují, aby hráči vyvážili svou ekonomiku, zdroje a vojenské síly, aby uspěli. Společnost Fortrhold také nabízí řadu různých herních režimů, včetně kampaní pro jednoho hráče, bitvy pro více hráčů a kooperativních misí. Celkově je série pevnosti nutností pro fanoušky budování hradu a obléhání strategických her.

Pevná království

Pevná království

Pokud hledáte online středověkou strategii, věnujte pozornost královstvím pevnosti. Jedná se o strategickou hru pro více hráčů zdarma, která staví hráči do role středověkého pána, pověřenou budováním a rozšiřováním jejich hradu, spravováním jejich zdrojů a zapojení do diplomacie a války s ostatními hráči. Nastaveno v přetrvávajícím světě v reálném čase, hráči musí stavět své hrady, řídit své ekonomiky a vychovávat armády, aby bránili své země a dobýt své nepřátele. S celou řadou herních režimů, včetně sólových her, kooperací a PVP, stejně jako robustního obchodního systému, aliancí hráčů a obrovským technologickým stromem, Kingdoms Feormold Kingdoms nabízí hráče, kteří chtějí vyřezávat, hluboký a poutavý strategický zážitek jejich roh středověkého světa.

Vyloučený

Vyloučený

Vyloučený je strategická hra na budování indie, kde hráči ovládají skupinu exilovaných cestujících, kteří musí začít nový život v nové zemi. .

Primárním zdrojem jsou obyvatelé města a hráč je musí udržovat zdravé, šťastné a dobře krmené, aby město rostlo. Existuje dvacet různých povolání, které mohou obyvatelé města vykonávat, a hráči musí pečlivě spravovat zdroje, aby zajistili úspěch svého města. Hra je náročná a úspěch nebo neúspěch města závisí na vhodném řízení rizik a zdrojů.

SimCity

SimCity je simulační hra pro budování města, která umožňuje hráčům navrhovat, stavět a spravovat svá vlastní virtuální města. Na rozdíl od tradičních her pro budování království není důraz zaměřen na dobytí jiných území nebo zapojení do bitů, ale na vytvoření prosperujícího a udržitelného městského prostředí. Hráči musí vyvážit různé faktory, jako je bydlení, doprava, veřejné služby a zábava, zatímco reagují na potřeby svých občanů a řízení katastrof, jako jsou požáry, zemětřesení a bouře. Hra nabízí řadu scénářů a úrovní obtížnosti, což hráčům umožňuje přizpůsobit jejich zkušenost jejich preferencím. I když to není tradiční hra budování království, SimCity sdílí mnoho podobností s žánrem, protože oba zahrnují správu zdrojů a vyvážení potřeb různých skupin pro budování a udržování úspěšné společnosti.

Série Tropico

Série Tropico

Série her TROPICO je simulace budování a managementu na budování města na tropickém ostrovním národě. . . Hra také zahrnuje politické aspekty, jako jsou volby, frakce a zahraniční vztahy, díky čemuž je více než jen typická hra pro budování města. Série se stala populární pro svůj humor, poutavé hry a jedinečné prostředí, což hráčům umožňuje vytvářet a vládnout svému vlastnímu karibskému ráji.

Série Anno

Série Anno

Série Anno je populární strategická hra na budování měst, která nabízí jedinečnou směs městského řízení, obchodu a průzkumu. Hry, které se odehrávají v různých historických obdobích, od středověku po budoucnost, vyzývají hráče, aby stavěli a řídili prosperující města, zakládali obchodní sítě a objevovali nová území. Mezi klíčové funkce série patří složité dodavatelské řetězce, přizpůsobitelné budovy, výzkumné stromy, námořní válčení, diplomacie a možnosti multiplayeru. Pozornost her k detailům a pohlcující atmosféře v kombinaci s jejich komplexní mechanikou herní hry je učinila populární mezi fanoušky strategie, kteří hledali náročné a odměňování herních zážitků.

Města: Skylines

Města: Skylines

CITIES: Skylines je simulační hra na budování města, která vyzývá hráče, aby řídili a rozvíjeli vlastní město. S důrazem na urbanistické plánování a infrastrukturu musí hráči spravovat vše od toku dopravy a veřejné dopravy po územní plánování a zdanění. Hra nabízí robustní sadu nástrojů a funkcí, které umožňují podrobné přizpůsobení a kreativní svobodu, a také podpora modingu pro ještě více možností. I když to není přísně hra na budování království, města: Skylines sdílí mnoho podobností s žánrem a nabízí hluboký a poutavý zážitek pro fanoušky strategických a simulačních her.

Frostpunk

Frostpunk

Frostpunk je hra pro přežití ve městě zasazené do zamrzlého, post-apokalyptického světa, kde musíte vést skupinu pozůstalých a činit obtížná rozhodnutí, abyste zajistili jejich přežití. Hra kombinuje prvky strategie a správy, když stavíte a spravujete své město, shromažďujete zdroje a rozhodujete se, které ovlivní osud vašich lidí. .

Northgard

Northgard

. Hráči musí vést klan Vikingů, když prozkoumávají, dobývají a vypořádají nově objevený kontinent, zatímco čelí divokým nepřátelům, tvrdým povětrnostním podmínkám a omezeným zdrojům. Se zaměřením na přežití musí hráči spravovat ekonomiku svého klanu, výzkumné technologie a činit strategická rozhodnutí, aby přežili v této neodpustitelné půdě. Unikátní směs správy zdrojů, průzkumu a boje Northgarda vytváří poutavý a náročný zážitek z hraní, který udrží hráči v návratu pro více.

Nekonečná legenda

Nekonečná legenda

Nekonečná legenda je 4x tahová strategická hra založená na jedinečném fantasy vesmíru, představující pohlcující příběh a dynamickou hratelnost. . Navíc hra představuje inovativní systém hrdinů, který umožňuje hráčům rozvíjet své hrdiny a přiřadit je k vedení armád nebo vládních měst, jakož i složitý systém budování měst, včetně pokročilých technologických stromů a městských specializace. .

Rimworld

Rimworld

. Hra je simulátor přežití, který staví hráče do role skupiny kolonistů, kteří byli uvězněni na drsném mimozemském světě. Hráči musí spravovat zdroje své kolonie, stavět struktury, aby chránili a nakrmili své lidi a bránili před lupiči, nemocí a dalšími hrozbami.

. . S více úrovními obtížnosti, širokou škálou počátečních podmínek a bezpočtu k dispozici ke stažení je Rimworld hra, kterou lze hrát nespočetnými různými způsoby. Hra navíc obsahuje procedurálně generované světy, události a postavy, což zajišťuje, že žádné dva hry nejsou nikdy stejné. Kombinace těchto faktorů vedla k masivní a specializované fanbase, která nadále podporuje a expanduje na hře, navzdory své minimalistické grafice.

Přežívající Mars

Přežívající Mars

Přežívající Mars je strategická hra, která vyzývá hráče, aby stavěli a spravovali kolonii na červené planetě. . I když to není přesně o budování království ve vesmíru, hra umožňuje hráčům utvářet svou kolonii podle své vlastní vize, s různými technologiemi, zdroji a politikami, které mohou ovlivnit jeho vývoj. Obecně je přežívající Mars zajímavá a pohlcující hra, která nabízí nový pohled na žánr budování města.

Vzdušné království

Airborne Kingdom je jedinečná hra pro budování měst, která umožňuje hráčům vytvořit si vlastní létající království a vést ho na úkolu přes obrovský, randomizovaný svět. Hra nabízí zajímavou mechaniku, jako je vyvážení vzduchového tažení s pohonem a výtah s hmotou. Hráči se musí věnovat potřebám svých občanů budováním bydlení a služeb, zkoumáním technologií a shromažďováním zdrojů. . S většinou pozitivními recenzemi je Airborne Kingdom kriticky uznávaným stavitelem Sky City, který nabízí hráčům příjemný a relaxační zážitek.

Písně Syx

Písně Syx je fantasy městská hra, která byla převážně pozitivně přezkoumána hráči. . . Jakmile se však hráči ve hře pohodlně stanou, mohou do ní snadno potopit stovky hodin.

Hlavní výhodou hry je její hloubka a složitost, která nabízí hráčům obrovskou škálu možností, jak prozkoumat, když rozvíjejí svou civilizaci. Je to však také nevýhodou, protože hra může být náročná, zejména pro ty, kteří jsou v žánru noví. Grafika hry navíc nemusí být na stejné úrovni jako nejnovější hry, ale nemusí to nutně pro ty, kteří se o hraní více zajímají, než o grafiku.

Pokud jste fanouškem žánru budování a strategie města a hledáte náročnou a komplexní hru, pak se vyplatí platit písně Syx. Pokud však nemáte rádi učení křivek nebo datované grafiky, možná budete chtít hledat jinde.

Ostrovani

Islanders je jednou z nejlepších her pro budování království pro PC, vyvinuté společností Coatsink, Grizzlygames a Stage Clear Studios a publikované společností Coatsink. Je to minimalistická strategická hra, kde hráči staví města na barevných procedurálně generovaných ostrovech, body výdělku za každé umístění budovy. Hra nabízí nekonečné množství ostrovů, které lze prozkoumat, relaxační atmosféru a zářivé barvy. Nemá funkce, jako jsou zbraně, kořist nebo mikrotrankce. Islanders je ideální pro hráče, kteří rádi hrají nedbale, objevují nové ostrovy a vyzývají se, aby porazili své vysoké skóre.

Království a hrady

Kingdoms and Castles je simulační hra na budování města, kde hráči pěstují království z malé vesničky do rozlehlého města a impozantní hrad. Hra umožňuje hráčům uzavřít obchodní dohody, spojenectví a válku se sousedními královstvími kontrolovanými AI. Každý vesničan a zdroj je individuálně simulován. Nabízí výkonný systém stavby hradů, kde jsou hrady konstruovány pomocí bloků, které lze umístit kdekoli. . . Kingdoms and Castles má stylizovaný procedurální cloudový systém a sezónní cyklus od léta do zimy. Realistický algoritmus růstu stromů simuluje lesy.

Alek – Ztracené království

Alek - Ztracené království

Pokud hledáte fantasy RPG Adventure, které vám umožní stavět vesnice a spravovat výrobní linky, pak by Alek mohl být pro vás pro vás. Tato hra vyvinula Jessy Lemieux a vydala společnost Blackmyers Studio, má verzi Early Access vydanou 16. ledna 2021 a očekává se, že bude dokončena do roku 2025. Hra se odehrává v otevřeném světě Zarabonu, kde musíte znovu vybudovat vesnice a spravovat výrobní linky pomocí vesničanů. Hra obsahuje 5 pozemků dostupných pro stavbu vesnic a loveckých zvířat, jako jsou jeleny, vlk a medvěd. Hra také zatím nenabízí žádný režim hlavního příběhu. Frakce ve hře, včetně orc, elfů, trpaslíka, mága a trolla, každá z nich má jedinečné zbraně a brnění a můžete vytvářet aliance a vést válku proti jiným frakcím.

Tovární město

V továrně městě je vaším cílem budovat a optimalizovat obří továrnu na 3D terénu pomocí různých dopravních systémů, jako jsou dopravní pásy, vlaky, skluzy, dýmky a vzducholodiště. Zboží můžete prodat do nedalekých vesnic, abyste rozšířili své hranice, zvýšili štěstí a odemkli ještě lepší technologii. Jednotky pracovníků vám mohou pomoci přesunout zboží mezi výrobními budovami a trhy, ale většina pracovního zatížení by měla být automatizována. Neexistují žádní nepřátelé ani hladovění, o které byste se měli obávat, takže si můžete užít výzvu pro logistiku bez stresu, abyste maximalizovali produkci a štěstí. Můžete hrát prostřednictvím osmi vestavěných map kampaní s jedinečnými cíli nebo spustit vlastní přizpůsobenou/náhodnou mapu od nuly a můžete dokonce přizpůsobit pravidla a vytvářet nové položky pomocí funkcí Steam Workshop.

Průmysl Titan

Když hrajete Industries of Titan, jste zakladatelem nové městské korporace a musíte soutěžit s dalšími konkurenčními korporacemi na Titanu pro zdroje, území a sílu. Hra je inovativní hra sim/strategie, která vám umožní hledat vítězství prostřednictvím technologie, vlivu, války nebo bohatství extrahovaného z vašich občanů. Byl propuštěn 31. ledna 2023 a byl vyvinut a publikován společností Brace Yourself Games.

Industries of Titan je nastavena na Saturn’s Moon, Titan, a musíte prozkoumat ruiny zapomenuté civilizace, zatímco se zabýváte nemilosrdnými rebely a konkurencí od vašich firemních soupeřů. . Hra také obsahuje boje bitevní lodi, technologickou nadřazenost a politický vliv.

Dawn of Man

Co by mohlo být lepší než budování království, ale v pravěku? Dawn of Man vám umožňuje ovládat osídlení starověkých lidí a vést je věky v jejich boji o přežití. Tato hra pro přežití/městský stavitel začíná v době kamenné a zavede vás až do doby železné a trvá více než 10 000 let lidské prehistorie. Budete muset lovit, shromažďovat, řešit nástroje, bojovat, zkoumat nové techniky a čelit výzvám, které na vás hodí prostředí, aby pomohli svým lidem přežít, rozšiřovat a vyvíjet se.

Hra obsahuje různé činnosti, jako je shromažďování zdrojů, stavební struktury a dokonce i konstrukce megalitických struktur. Odemkněte zemědělské technologie a zvířata domestikujte, abyste poskytovali jídlo, zdroje a zvýšenou svalovou sílu. Každý nový objev usnadní vaše vypořádání podporovat větší populace, ale také přinese nové výzvy, jako je zvýšená poptávka po potravinách, problémy s morálkou a častější útoky na Raider.

Univerzim

Univerzim

Kdykoli máte náladu na nový typ hry, Universim je skvělou volbou, kterou je třeba zvážit. Tato hra, vyvinutá společností Crytivo, je hra GOD, která vám umožní spravovat své vlastní planety, když vedou civilizaci po celé věky. Jedná se o hru včasného přístupu, která byla vydána v srpnu 2018 a od té doby obdržela velmi pozitivní recenze od více než 5 800 uživatelů. The Universim je nové plemeno hry, které spadá do kategorií indie, simulace a strategie s motivem Colony Sim a Sandbox+.

Vývojáři hry investovali spoustu času a vášeň do vytvoření hlubokého simulace a systému živého světa, díky čemuž hraje hrací a rozmanitý pro hráče. Vítá zpětnou vazbu od komunity, aby jim pomohli dosáhnout jejich vize pro hru a nakonec prosím fanoušky. Přestože existují chyby a chybějící funkce, být součástí komunitě Early Access Community vám poskytuje šanci, aby pomohl učinit Universim to nejlepší, že to může být. Hra probíhá a bude pokračovat ve vývoji nového obsahu a zavádění nové mechaniky. Univerzim ukáže svůj plný potenciál do 12-18 měsíců od nynějška a hráči mohou po vydání očekávat mnohem více leštěnou hru.

Železniční říše

. . Abyste zůstali před konkurencí, budete muset postupovat prostřednictvím pěti éry technologických inovací a rozvíjet více než 300 různých technologií. Ale pozor – s až třemi konkurenčními magnáty soupeřícími o úspěch se možná budete muset uchýlit k taktice Cutthroat, jako je sabotáž a průmyslová špionáž, abyste vyšli na vrchol.

Cliffská říše

Cliffská říše

Nejpopulárnější strategie hry dnes zahrnují budování říší a správa města, ale Cliff Empire to posouvá na jinou úroveň. Nastaveno v post-apokalyptickém světě, kde je život na povrchu nemožný, musíte spravovat navrácení života na Zemi vývojem a obchodováním mezi několika nezávislými městy postavenými na útesech. S dynamickým systémem změny klimatu, různými možnostmi napájení napájení, více než 120 struktur pro konstrukci a dalšími možnostmi výzkumu, tato nezávislá simulace a strategická hra pro PC vás vyzve k přestavbě civilizace a přežití proti všem šancím.

Přežívá propast

V této hře Fresh Colony-Building budete spravovat hluboké vědecké zařízení v éře studené války Earth, jehož cílem je zdokonalit lidské klonování. Vyvinutá společností Rocket Flair Studios a publikovaná společností Paradox Arc, přežívání Abyss je tvrdá strategie přežití, kde musíte prozkoumat temnotu, důlní zdroje pro stavbu a udržet svou posádku naživu při zachování kyslíku, jídla a mnohem více. .

Hra obdržela většinou pozitivní recenze. Byl propuštěn 17. ledna 2023 a v současné době je v raném přístupu. Vývojáři plánují začlenit zpětnou vazbu komunity do hry a učinit z ní nejlepší možný zážitek. Hra je k dispozici v angličtině s plným zvukem a titulky.

Proti bouři

Proti bouři

Neměli bychom také zapomenout na jedinečný herní zážitek, který proti bouři nabízí. Jako místokrál musíte vést své osady k úspěchu ve světě zpustošeném Blightstorm. S různorodým souborem fantazijních závodů, které máte k dispozici, každý s vlastními potřebami a schopnostmi, budete muset spravovat zdroje, budovat infrastrukturu a udržovat morálku vysoko, aby přežila nebezpečí divočiny. .

S celou řadou biomů a modifikátorů her představuje každé nové osídlení své vlastní výzvy a příležitosti pro růst. . A když shromažďujete metaprogresivní zdroje na upgrade doutnajícího města, budete moci komunikovat a obchodovat s jinými zavedenými osadami a vytvořit rostoucí a dynamický svět pro vás prozkoumat.

Ixion

Ixion

Prostor je nebezpečný a Země je na pokraji kolapsu v ixionu. Jako správce Tiqqunu, prototypové vesmírné stanice, která unáší vesmír, musíte spravovat jeho infrastrukturu, obyvatelstvo a zdroje, abyste zajistili přežití lidstva. V této hře s budováním města budete muset neustále posoudit a přizpůsobit se nebezpečím vesmíru a zároveň odhalit jeho tajemství a navigovat výzvy, které představují jiné frakce pozůstalých. Vaše rozhodnutí budou mít dopady a určí úspěch nebo neúspěch mise, takže je na vás, abyste řídili rizika, vypořádali se s mimořádnými událostmi a vedli svou posádku do nového domova.

Navzdory skutečnosti, že nejvzdálenější hranice je hra s raným přístupem, již obdržela velmi pozitivní recenze, s více než 11 000 hodnoceními na Steam. V této nezávislé simulační a strategické hře, vyvinuté a publikované společností Crate Entertainment, musí hráči vytvořit prosperující město na okraji známého světa, v nezkrotné divočině. Za tímto účelem musí lovit, ryby, farmy a sklizeň suroviny, zatímco vyrábějí vytvořené předměty k obchodu, konzumují, vybavují a bojují s nimi. .

Nejvzdálenější hranice byla navržena tak, aby nabízela hráčům asi 20 hodin hraní, a probíhala je přes čtyři úrovně budovy města a obrany proti lupičům. . Vývojáři uvedli, že na fórech budou shromažďovat zpětnou vazbu od hráčů, aby zdokonalili a vyleštili hru a rozšířili pozdní hru dalšími funkcemi. Očekává se, že plná verze bude zveřejněna 8-12 měsíců po datu vydání včasného přístupu 9. srpna 2022.

Nadace

Nadace

Kingdom Building Games dosáhly nové éry s nadací-středověkou městskou hrou, která se zaměřuje na organický vývoj, konstrukci památek a správu zdrojů. .

Od skromných začátků, stavět pracoviště, extrahovat a ukládat zdroje, vytvářet obchodní cesty a postavit majestátní památky, aby se rozvinuly rušné město ve vašich nově objevených zemích. . Díky komunitě a podpoře Moddingu můžete vytvořit a sdílet své vlastní postavy, budovy, úkoly, terény a vylepšení hraní a ponořit se do blaženého soundtracku audinity, talentovaní skladatelé, kteří pracovali na paradoxních titulech, jako jsou Crusader Kings II a Europa Universalis IV.

Timberborn

? . Hra je zasazena do post-apokalyptického světa, kde lidé zmizeli a bobři zůstali jako dominantní druh. Hráči musí bojovat s smrtící such, navrhnout vertikální architekturu a řídit tok řeky. . Hra je v současné době v raném přístupu, ale již má ohromně pozitivní recenze od hráčů. .

Je na místě základní mechanika dřeva, včetně terraformingu, přehrad s fyzikou vody, zavlažování, energetických sítí, okresního systému a dalších. Hráči si mohou vybrat ze dvou hratelných bobřích frakcí a nekonečného režimu přežití, kde svět střídá mezi mírným počasím a stále mrtvějším suchem. Zpětná vazba hráčů bude diktovat specifika toho, jaké funkce budou přidány dále, včetně dalších bobřích frakcí, více hry souvisejících s vodou, rozšířeného vědeckého systému, nových zdrojů, čerstvých potravinových řetězců a možná dokonce i obchodního systému. . Přestože hra je v raném přístupu, již existuje prosperující komunita pro moding a vývojářská mechanistka aktivně spolupracuje s komunitou, aby začlenila zpětnou vazbu a návrhy.

. . Svou postavu můžete rozvíjet od začátečníka na pána, když shromažďujete zdroje, řemeslné vybavení a chráníte se před divokými zvířaty. S náročnými zimami a neočekávanými událostmi budete muset být vynalézaví, abyste vytvořili prosperující dynastii, která bude trvat po generace.

Kenshi

Kenshi

. Hráči mohou být kdokoli od obchodníka po rebela, farmář k válečníkovi, nebo dokonce jen pro kanibaly. . Kenshi neomezuje osobní hry hráčů a nabízí realistický lékařský systém, který ovlivňuje hratelnost. .

Hráči mohou na vlastní design tolik postav, kolik chtějí, a vybudovat celý tým, aby za ně bojovali. Postavy rostou a zesilují se zkušenostmi, nejen ve svých statistikách, ale také ve svém vzhledu. Inteligentní umělá inteligence hry umožňuje postavám uvažovat a pracovat na dlouhodobých cílech a touhách a čety spolupracují a přenášejí své zraněné do bezpečí. Kenshiův dynamický svět se bude i nadále pohybovat a měnit bez ohledu na akce hráče a hráči mohou buď pomoci, nebo se staví proti různým frakcím na světě, přičemž usilují o sílu a bohatství nezbytné k jednoduše přežití v drsném prostředí. Neexistují žádné fantasy klišé a hra nabízí originální pohled na hybridní žánr RTS-RPG, kde se každá postava a NPC hráč setká s potenciálně stejným a má jméno a život.

7 dalších online her pro budování království pro PC

Hry uvedené níže jsou multiplayer a primárně navržené pro platformy Android a iOS. . .

Land of Empires: nesmrtelný

Land of Empires: nesmrtelný

Online strategie, jako je Land of Empires, nabízejí hráčům šanci zachránit lidstvo před démony útočící na smrtelnou říši. Vedoucí přeživší, najímají legendární válečníci, inkubují Titany a obry a prozkoumejte obrovský nadsvětí, aby získali zdroje a poklad. Hra umožňuje hráčům řídit a budovat svá města, provádět výzkum a vytvářet aliance s ostatními pány, aby bojovali proti démoni a dobývali trůn. K dispozici pro hraní na PC prostřednictvím emulátoru, Land of Empires: Immortal je bezplatná hra, která slibuje bitvy v reálném čase s filmovými scénami, aby hráči udržovali zapojení do jejich snahy obnovit slávu lidstva.

Stav přežití

Stav přežití

Tato hra není jen o budování vlastního osídlení v apokalypse, jedná se o hru SLG a RPG, která nabízí hádanky, střelbu a více hráčů, kde musíte použít mozek k přežití a budování vašeho post-apokalyptického světa. Stav přežití je k dispozici na mobilních zařízeních a lze jej také přehrávat na PC prostřednictvím emulátoru a je zcela zdarma. Zapojte se do konkurenčních bitv pro více hráčů, prozkoumejte svět, shromažďujte zdroje, najímají přeživší a bojujte s hordami zombie v tomto vzrušujícím zážitku na hraní rolí. .

Vzestup kultur

Vzestup kultur

. . S funkcemi, jako je odblokování různých kultur, spojování aliancí, obchodování se sousedy, zkoumání nových technologií a setkání s slavnými historickými postavami, mohou hráči postupovat ve hře a ovládnout strategické bitvy PVE, aby získali globální nadvládu. .

Pán prstenů: válka

Pán prstenů: válka

Pojďme se podívat na Pána prstenů: válka, hra zdarma na PC prostřednictvím emulátorů. . . Prozkoumejte zázraky a zažijte epickou bitvu mezi Beornings a Orcs. Žijte svou válku prstenu a ovládněte střední Zemi tím, že zmocníte kontrolu nad jedním prstenem. Vaše strategie a může určit výsledek této legendární bitvy.

Lords Mobile: Kingdom Wars

? . Nábor hrdinů z různých pozadí a sestavte svou armádu, aby bojovali v kampaních ve stylu RPG. .

Postavte si vlastní království upgradem budov, prováděním výzkumu a školením vašich vojáků. Připojte se k aliancím a bojujte spolu se svými spojenci v vzrušujících událostech, jako jsou války Guild Wars a Kingdom versus Kingdom Bitles. . Sledujte, jak se vaše armády střetávají v krásné 3D grafice a zažijte vzrušení z války z první ruky!

Tři království: Overlord

Nejlepší způsob, jak znovu prožít historii období tří království, je prostřednictvím hry tři království: Overlord. . Se stovkami měst k dispozici pro dobytí mohou hráči spravovat a rozvíjet svá nově získaná území, najmout hrdiny, aby posílili své armády a vytvořili spojenectví s ostatními hráči, aby dosáhli vítězství. . .

Forge of Empires: Build A City

. S miliony aktivních hráčů po celém světě, Forge of Empires vám umožní ovládat své země a zkušenosti s historií, vyvíjet vaši vesnici do města a poté do megapolis, a to vše při soutěži o taktické bitvy PVP nebo obchodování s vašimi sousedy. . .

. . . !

Kianl 0

Profesionální hráč, blogger YouTube, webový vývojář, individuální podnikatel. Žiji a pracuji na Ukrajině. . Studium herní mechaniky je moje přímá odpovědnost, protože musím kompetentně učit nováčky. . Ale jak by řekli ve Francii, C’est la vie. Vše pro vás, lidi.

Čtvrtá splátka oceněné série Europa Universalis. .

 • ..com/app/236850/europa_universalis_iv/
 • Věkové hodnocení: Není k dispozici
 • Kategorie: Není k dispozici
 • Vydavatel: Není k dispozici
 • Velikost: Není k dispozici

Gregory Barnett

Matthew Ortega

2. Civilizace Sid Meiera VI

Placené: 59 $.99 s nákupy v aplikaci

. Byl vydán 21. října 2016 a je k dispozici na uživatelích Windows, Mac a iOS.

 • .poháněný párou.
 • Věkové hodnocení: Není k dispozici
 • Kategorie: Není k dispozici

Vydavatel: Aspyr

Žánr: Strategie založená na tahu

Charles Weaver

Charles Weaver přezkoumal 2. července 2018

3. Crusader Kings 2

Crusader Kings II je strategická hra zasazená do středověku, kde hráči ovládají středověkou dynastii. Hra je simulátor dynastie, který vás s některými DLCS nastaví ve středním věku od 782 do 1456.

Crusader Kings 2

 • Web: https: // obchod..
 • Kategorie: Není k dispozici
 • Vydavatel: Není k dispozici
 • Velikost: Není k dispozici

Vincent Adams přezkoumal 14. března 2019

Beatriz Calderón

Kimberly Aguilar

Matthew Willis

Autor: Matthew Willis přezkoumal 2. července 2018

.

Celková válka: Shogun 2 je strategická videohra zasazená do feudálního Japonska 16. století, v důsledku války v Ashikaga Shogunate. Byl vyvinut společností Creative Assembly a byl vydán společností Sega.

Věkové hodnocení: 13+

Vydavatel: Sega, Feral Interactive

Žánr: Stategy

Frances May

Frances May přezkoumala 14. března 2019

Guillermo Mata přezkoumala 4. srpna 2018

5. Řím: Totální válka

. Byl vyvinut společností Creative Assembly a publikoval SEGA.

  Web: Není k dispozici

+

Vydavatel: Sega

od Vibhore Verma přezkoumáno 14. března 2019

Peter Ward přezkoumal 2. července 2018

Craig Castillo

Craig Castillo přezkoumal 2. července 2018

Rosalba Escamilla

.

. Představuje elizabethské nastavení války v oceánech Evropy. .

Empire: Total War

+

Susan Freeman přezkoumala 14. března 2019

David Johnson

David Johnson přezkoumal 2. července 2018

Claire Sun

od Claire Sun přezkoumala 22. března 2018

7. Age of Empires II HD

. . .

+

Žánr: Strategie v reálném čase

Vincent Gomez

RIDHI PATEL ROZHODNUTÍ 2. července 2018

Wayne Walters

Wayne Walters přezkoumal 22. března 2018

.

Hříchy solární říše jsou počítačová hra sci -fi RTS, která se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kde hráči musí dobýt hvězdné systémy pomocí vojenských, ekonomických a diplomatických prostředků. .

Věkové hodnocení: 13+

Žánr: Strategie

Christopher Ortega

Guillermo Zárate

Autor: Guillermo Zárate přezkoumán 2. července 2018
Theresa Hart přezkoumala 2. července 2018

.

Imperia online je strategie pro více hráčů a hra založená na webových prohlížečích vyvinutá bulharskou herní společností Imperia online JSC. .

 • Web: https: // reklamy.AD4Game.com/www/doručení/dck.PHP?nabídku = 384 & ZoneId = 65988 & Affid = Solutionsio
 • Kategorie: Není k dispozici

Vydavatel: Imperia online JSC

od Dennis Rios přezkoumal 14. března 2019

10. Command & Conquer Generals: Zero Hour

. .

Command & Conquer Generals: Zero Hour

 • Věkové hodnocení: Není k dispozici
 • Vydavatel: Není k dispozici
 • Velikost: Není k dispozici

. MajlorCommand

MalorCommand je herní web, který obsahuje úžasnou rizikovou hru, která je v současné době k dispozici online. .

 • Web: https: // www..
 • Vydavatel: Není k dispozici
 • Velikost: Není k dispozici

12.

. .

+

Žánr: Strategie

Manuel Cortés

?

Věděli jste, že mongolská říše byla největší sousední říše v historii? .. . Mongolové byli známí svými brutálními a silnými způsoby dobytí různých území od Asie do Evropy. . . V roce 1331 začala černá smrt v Mongolsku a zahájila pomalý pokles říše.

Jako to, čeho Mongolové dosáhli, lze hrát hry na budování Empire. Je to podžánr strategických her, kde se hráči mohou pokusit shromáždit moc, bohatství, zvýšit pozemky a ničit nepřátele. . . Z tohoto důvodu jsou tyto hry pro budování království považovány za jeden z nejlepších žánrů strategických her.

Nejlepší stahování her pro Mac

Roblox

Roblox

V této hře budujte virtuální světy

Třetí část klasické série GTA

Platforma Ultimate Games z Valve

Storyteller

Vytvořte svůj příběh v této logické hře

GTA: Vice City

 • strategické hry
 • Strategické hry pro Windows 7