47 Nejlepší hry s dobrodružstvím s neuvěřitelnými světy-Gamerranx, nejlepší akce-adventure hry na PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší hry-adventure hry na PC 2023

Contents

Vydavatel: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal, Ubisoft Toronto
Platforma: PlayStation 4, Xbox One, Stadia, PC
Datum vydání: Březen 2018

47 nejlepších her-adventure her s neuvěřitelnými světy

35 nejlepších akčních dobrodružných her s neuvěřitelnými světy

Pokud jste nikdy nevstoupili do jednoho z těchto podrobných akčních adventure naplněných světů, chyběl vám.

Hry v dobrodružství jsou vždy velmi populární, protože dávají hráčům příležitost prozkoumat řadu nových světů a prostředí a zároveň přijímat spoustu padouchů. Existuje tolik neuvěřitelných možností, z nichž si můžete vybrat, a může se cítit nemožné vybrat si, do kterého úžasného herního světa se vydá nejprve. Podívejte se na náš definitivní seznam 35 nejlepších her-dobrodružných her, do kterých se můžete ponořit, z nich.

#47 Red Dead Redemption

Platforma: PS4 Switch – 17. srpna 2023
Datum vydání: Xbox 360 PS3 – 18. května 2010

Jednou z věcí, která učinila z divokého Západu takové „lákavé“ místo, bylo to, že mnozí cítili, že země bude pokračovat navždy, a bylo tu spousta míst, kde se můžete pokusit založit obchod nebo domov a pokusit se žít v míru. Jedním takovým člověkem byl John Marston, který opustil svůj život jako psanec, aby se stal rodinným mužem.

Když však zákon ho dohonil, byl učiněn nabídkou, že nemohl odmítnout. Nyní je nucen lovit svou bývalou posádku Outlaw, aby získal svou svobodu.

Za tímto účelem se bude pustit do celé Ameriky a Mexika, aby je získal. Uvidíte tuto starší verzi Ameriky a dále jako nikdy předtím a užijte si mnoho dobrodružství a úkolů na cestě.

#46 zbytek 2

Platforma: PC PS5 XSX | S
Datum vydání: 25. července 2023

Jste připraveni znovu pomoci vést lidstvo proti neuvěřitelným nepřátelům? Zbytek II Sleduje titul Hit Co-op, který vás a ostatní postaví do boje za celou existenci! Máme na mysli, že doslova, jak si váš nepřítel přeje zničit veškerou realitu!

Takže jo, pravděpodobně byste je měli zabránit v tom.

Ať už hrajete sami nebo s ostatními, budete si vybavit svou postavu jako nejlepší bojovník, kterým mohou být. Použijte nové systémy a nájezd zbraní k boji k nim. Nebojte se smíchat a porovnat k čemu máte přístup!

#45 Metroid Prime Remastered

Platforma: Spínač
Datum vydání: 8. února 2023

Pro Intergalactic Bounty Hunter Samus Aran neexistuje nic takového jako „snadná mise.” V Metroid Prime Remastered, Uvidíte začátek „Phazon Saga“ s aktualizovanou grafikou a mechanikou. Zamíříte na záhadnou planetu Tallon IV.

Tam se darebáci kosmické piráti, zamíří Ridleym, snaží se experimenty s látkou phazon. Ale jaké jsou jejich konečné cíle? Co dělá Phazon tak silným? Navíc, co dělá Tallon IV tak nebezpečným?

Zjistíte to poté, co skončíte na planetě a musíte prohledat její zbytky, abyste odhalili pravdu, znovu získali své schopnosti a zastavili své plány.

#44 jako drak: ishin

Platforma: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S
Datum vydání: 21. února 2023

Samurajské příběhy nejde jen o body mečů, v nichž se účastní nebo války, na které jsou součástí. Pro mnoho samuraje je cesta v mnoha ohledech nejdůležitější.

v Jako drak: Ishin, Podíváte se na cestu Sakamoto Ryoma. Jeho cesta ho povede do Kjóta v 60. letech 20. století. V tomto období japonské historie se vše ponoří na okraji ostrého nože a čeká, až ho někdo pošle jedním nebo druhým směrem. To by mohl být ty.

Vaším osobním posláním je najít osobu, která zabila vašeho otce. Ale na vaší cestě můžete přinést spravedlnost Kjótům způsobem, že ti u moci nebudou.

#43 Hi-Fi Rush

Platforma: PC XSX | S
Datum vydání: 25. ledna 2023

Pokud jste to neslyšeli Hi-Fi spěch Teď už vážně žijete pod skálou. To byla hra z Tango Gameworks, která se stínovala na začátku roku a ohromila všechny s pulzujícím světem, chytrým bojem a jedinečným nastavením.

Hra vás staví jako Chai, chlap, který jde do experimentu a náhodou má své srdce nahrazeno hudebním přehrávačem! Jejda.

Nyní, spolu s některými misfity!

Jo, je to rytmický akční titul a vy budete chtít mít pravdu na narážce, takže můžete přinést nejvíce poškození.

#42 Legenda Zeldy: Slzy království

Platforma: Spínač
Datum vydání: 12. května 2023

Už je to dlouho, ale Legenda Zeldy slzy království Přišel. Hra se koná krátce po pádu Calamity Ganon. Link a Zelda uvolní sílu Ganondorfu a Hyrule je v důsledku toho roztrhána.

Odkaz musí odkaz oddělit od společnosti, který musí použít nové pravomoci k cestování po této nové verzi Hyrule a zachránit den!

Hra bude mít mnoho nových herních prvků, které můžete vyzkoušet a celé nové vrstvy prozkoumat v Hyrule. Jaká tajemství jsou skryta na ostrovech Sky Islands? Co čeká v podzemních částech říše?

Jaký je skutečný plán Ganondorfa? Hrajte hru a zjistěte to!

#41 Star Wars Jedi: Survivor

Platforma: PC PS5 XSX | S
Datum release: 28. dubna 2023

Příběh Cal Kestis se chystá pokračovat! Nastavte pět let po událostech první hry, Star Wars Jedi Survivor Vidí Cal, který se snaží udělat vše, co může, aby porazil říši a dokázal, že nejsou neporazitelní. Ale nové události ho přimějí zpochybnit jeho místo v galaxii a znovu ho znovu se sejde se starými přáteli.

Užijte si klasický styl bitvy světelného meče z předchozích, smíchaných s některými novými technikami, sílami a dalšími. Galaxie daleko, daleko nikdy nevypadala krásněji a nikdy nebyla tak expanzivní. Tak se potulujte a podívejte se, co vám může nabídnout!

#40 divoká srdce

Platforma: PC 16. února 2023
Datum vydání: PS5 XSX | S 17. února 2023

Kdo se nerad snižuje masivní příšery, aby předvedl, že to dokážete? Pokud jste chtěli skočit do některých titulů lovu monstru, Divoká srdce je ten, kdo si vyzkouší.

Hra vás staví do verze Japonska ve středověkém věku s některými fantasy zvraty. Tyto zvraty jsou sektou monster známých jako Kemono, která terorizuje všechno kolem vás.

Chcete -li zachránit den, musíte ovládat silné zbraně a technologii, abyste zabili zvířata, než všechno zničí. Nebude to snadné, protože musí být zabíjeno mnoho typů příšer, z nichž každá má vlastní silné a slabé stránky. Takže podle toho plánujte!

#39 Bradavice Legacy

Datum vydání: 10. února 2023 | Platforma: PC PS5 Xbox Series X | S
(PS4 Xbox One 4. dubna 2023) Switch (25. července 2023)
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: ne)
Žánr: Open World, RPG, Fantasy, Action RPG

Když čtete knihy nebo sledujete filmy s Harrym Potterem a jeho přáteli, vaše největší touha byla pravděpodobně chtít být v tomto světě a vidět vše, co může nabídnout.
Dobrou zprávou je, že dědictví Bradavic vám dává touhu v piky. Převedete na Bradavice School of Witchcraft and Wizardry a budete schopni v něm prozkoumat důvody. Můžete putovat po hradu a hledat jeho mnoho skrytých místností.
Pak můžete zamířit k areálu, létat na hippogriftech nebo se ponořit do zakázaného lesa! Můžete dokonce jít na Brakemeade a mít tam jedinečná dobrodružství! Takže skočte a pusťte se do obsahu vašich srdcí!

#38 Stray

Vydavatel: Annapurna Interactive
Developer: Blue Twelve Studio
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 5, PC
Datum vydání: červenec 2022

Stray je hra sci-fi, o které jste nevěděli, že musíte hrát, a možná ta nejneobvyklejší kolem. Nastaveno ve futuristickém tajném městě skrytém pod zničeným městem, toulavá kočka se ocitne ve světě, který je zcela cizí. Estetika tohoto města byla údajně vliv od zděného města Kowloon, nevládaná a hustě osídlená čínská enkláva v Britové vládla Hongkongu. Nejen, že je prostředí neuvěřitelně futuristické, ale stále obsahuje špínu a špínu super město z naší vlastní Země – to nazývá perfektní hřiště pro dobrodružnou toulavou kočku by bylo podhodnocením.

#37 Kult jehněčího

Developer: Massive Monster
Vydavatel: Devolver Digital
Platformy: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S
Datum vydání: 11. srpna 2022

Dobrodružství a akce kult jehněčího není jedno. Což může být prokázáno skutečností, že přes 1 milion hráčů se již do tohoto podivného a šíleného titulu doposud ponořilo.

Samotná hra je záchvat jehněčího, který byl zachráněn „cizincem“ a je jimi nyní posedlý, aby splnil dluh. Co tedy musíte udělat, abyste je mohli splácet? Musíte začít kult, který vás uctívá jako boha. Žádný problém, správně?

Pozemky, ve kterých budete, jsou zralé s těmi, kteří by vás mohli uctívat. Vytvořte si stádo, poté se vydejte na nalezení „falešných proroků“ a sundejte je! Dělejte kázání, vytvářejte silné rituály a vstaňte na úroveň jehněčího boha!

#36 Monster Hunter: Svět

Action Adventure Games Monster Hunter: Svět

Vydavatel: Capcom
Vývojář: Capcom
Platforma: PlayStation 4, Xbox One, PC
Datum vydání: leden 2018

Pokud se vám líbí zabití řady mýtických zvířat v prostředí s nízkou fantazií, budete milovat Monster Hunter: Svět. Primární nastavení nového světa hry je zralé pro pátrání a průzkum. Samozřejmě je to dokonale vytvořeno pro lov také řady inteligentních příšer. Nový svět se skládá ze šesti obrovských zón, do kterých se hráči mohou volně pustit, setkat se s různými tvory a zkoumat jedinečné prostředí. Svět, kde divočina hraje těžce, Monster Hunter: Svět dává hráčům svobodu prozkoumat různé ekosystémy ve hře a nabízí hráčům neuvěřitelně rozsáhlý herní svět. Doporučujeme vzít si zvířata s přáteli, protože tato hra padá na obtížnější stránku.

#35 Scarlet Nexus

Akční dobrodružné hry Scarlet Nexus

Vydavatel: Bandai Namco Entertainment
Developer: Bandai Namco Studios
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X, Xbox One, PC
Datum vydání: červen 2021

Scarlet Nexus je hra akční adventury nastavená ve alternativní realitě blízké budoucnosti, ve které lidé získali mimosensorické supervelmoci. Tento svět je vzrušující a poněkud nervózní pohled na potenciální alternativní realitu pro lidstvo a je opravdu zajímavý z hlediska průzkumu. I když to není úplně hra o otevřeném světě, Scarlet Nexus dává hráčům nahlédnutí do konceptu jeho konceptu mozkové punkové budoucnosti.„Tato téměř futuristická krajina Japonska bere ze Západu moderní sci-fi a spojuje ji klasickým anime stylem. Konečným výsledkem je vysoce detailní a koncepčně zajímavý herní svět, který rozhodně stojí za to se podívat, pokud se vám líbí vaše dystopie s vibrací anime.

#34 Středozep: Shadow of Mordor

Akce Adventure Games Middle Earth: Shadow of Mordor

Vydavatel: Warner Bros
Developer: Monolith Productions
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, PC
Datum vydání: Září 2014

Založené na Tolkienově vesmíru a nastaveno na časové ose mezi nimi Hobit a Filmy Pán prstenů, Středozep: Shadow of Mordor vezme hráče zpět do zemí střední Země. Tato hra dává hráčům šanci prozkoumat svět jako Talion, Strážce z Gondoru, jehož hledání pomsty ho vede do Mordoru, domov k temnému lordu Sauronovi. Svět Mordoru, který hráči v této hře zažívají. Není to tak vysoká fantazie ve svém prostředí, jak někteří mohou očekávat, ale přesto je to skvělá hra pro fanoušky Tolkienových děl, které se ponoří a prozkoumávají.

#33 Mirror’s Edge

Akční dobrodružné hry Mirror

Vydavatel: Electronic Arts
Developer: Dice
Platforma: PlayStation 3, Xbox 360, PC
Datum vydání: listopad 2008

Hrana zrcadla je platforma pro akční dobrodružství, ve kterém hráči přebírají roli podzemního kurýra parkouru jménem Faith. V této hře mohou hráči použít vylepšenou mechaniku pohybu k prozkoumání rozlehlé, high-tech městské panoráma v blízké budoucnosti. Metody traversalu Faith jsou vysoká rychlost a vyskytují se v režimu první osoby, takže se opravdu cítíte, jako byste letěli přes střechy města a snadno běhali podél jeho zdí. Toto nastavení je založeno mnohem blíže k naší vlastní realitě než některé z epičtějších fantazijních světů, do kterých můžete skočit, ale to pouze přispívá k vzrušení.

#32 Dveře smrti

Akce Adventure Death

Vydavatel: Devolver Digital
Developer: kyselý nerv
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X, Xbox One, PC
Datum vydání: červenec 2021

Poutavá indie hra, Dveře smrti je titul 3D izometrický akce-adventure, který zve hráče, aby prozkoumali cyklus života a smrti. Cestování skrz dungeony, když cestujete vyprávěním jako malá vrána obviněná ze sběru duší, Dveře smrti dává hráčům několik opravdu nádherných vizuálů. Světový design hry je ohromující, dokonce i v bezútěšných částech posmrtného života. Dveře smrti je skvělý způsob, jak strávit nějaký čas odemknutím záhady, když vezmete v nádherné scenérii a vysoce pohlcující hudbu.

#31 Far Cry 3

Action Adventure Far Cry 3

Vydavatel: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, PC
Datum vydání: listopad 2012

Far Cry 3 je titul Action-Adventure Action-Adventure a dává hráčům přístup k tropickému souostroví, které k prozkoumání. Nastavení hry je na ostrovech Rook Islands, smyšlený shluk tropických ostrovů, který hráči jsou schopni prozkoumat ve svém volném čase, když pracují v hlavním příběhu. Jako protagonista musí hráči pracovat na záchraně svých přátel, kteří byli uneseni piráty a někam se skryli na ostrovech. Traversal zahrnuje zkoumání pěšky a využití řady vozidel a leteckých metod. Toto je vzrušující svět, který se má prozkoumat, protože procedurální generace se používá k tomu, aby se zabránilo tomu, aby se krajina opakovala nebo navigace.

#30 l.A. Noire

Akční dobrodružné hry la noire

Vydavatel: Rockstar Games
Developer: Team Bondi
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch, PC
Datum vydání: květen 2011

V LA v roce 1947 byla hrana vyšetřovací akce-adventure v LA, L.A. Noire dává hráčům volnou vládu nad ulicemi naplněných zločinem 40 let Los Angeles. Tato hra je ódou do města té doby; Mnoho památek a budov hry je založeno na památkách a místech té doby. Příběh o L.A. Noire přispívá k vzrušující a poutavé cestě světem hry, která hučí s pocitem autentičnosti. Úroveň detailů zapojených do městské architektury a vizuálního designu je neuvěřitelná a fanoušci filmu Noir jsou povinni získat kop z tohoto dramatu založeného na temném detektivu.

#29 Far Cry 5

Akční dobrodružné hry daleko Cry 5

Vydavatel: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal, Ubisoft Toronto
Platforma: PlayStation 4, Xbox One, Stadia, PC
Datum vydání: Březen 2018

Far Cry 5 je pátá splátka v Daleko pláč série a sídlí ve smyšlené oblasti Montany známé jako Hope County. Toto je prostředí otevřeného světa, ve kterém mohou hráči prozkoumat volně pěšky nebo v jedné z odrůd vozidel hry. V Hope County prozkoumáte různé regiony, které jsou založeny na reálných oblastech jihozápadní Montany. Hra také obsahuje řadu environmentálních aktivit, které se hráči mohou ponořit do hlavního příběhu. Udělejte si čas na rybaření nebo lov, vytvořte nějaké materiály, nebo dokonce použijte WingsUit a klouzat přes Hope County pro letecký pohled.

#28 Mafia: Definitivní vydání

Action Adventure Games Mafia: Definitive Edition

Vydavatel: 2K hry
Developer: Hangar 13
Platforma: PlayStation 4, Xbox One, PC
Datum vydání: září 2020

Remake originálu Mafie Hra z roku 2002, Mafia: Definitivní vydání je nastaven do třicátých let Illinois a sleduje vykořisťování gangstera a jeho zločinecké rodiny. Nastavení Lost Heaven je panoráma města, které jsou hráči schopni prozkoumat volně díky designu otevřeného světa hry. Takové neuspěchané zkoumání lze provést mimo hlavní příběh hry, což znamená, že řada sběratelských předmětů a vedlejších úkolů může být součástí další hry. Světový design Mafia: Definitivní vydání Ukazuje velká vylepšení originálu, přičemž město nyní mnohem více připomíná Ameriku 20. a 30. let, že hráči považují více rozpoznatelné.

#27 Far Cry: Primal

Akční dobrodružné hry daleko plakat prvotní

Vydavatel: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Platforma: PlayStation 4, Xbox One, PC
Datum vydání: únor 2016

Hra přežití zasazená do pravěké doby, Far Cry: Primal vezme vzorec Daleko pláč franšíza a otočí ji na hlavu jeho nastavením. Jako prehistorický lovec se schopností zkrotit zvířata a vytvářet vlastní primitivní zbraně, můžete zažít život v dobách dlouho před standardním bojem založeným na střelných zbraních a traverzálním vozidlem ostatních Daleko pláč hry. V této hře se přežití stává důležitou součástí vaší hry. V 10 000 před naším letopočtem je spousta flóry a fauny, o kterých se objeví a dozvíte se, ale existuje také spousta nebezpečných přírodních predátorů. Klíč je stát se jedním z životního prostředí Far Cry: Primal.

#26 Batman: Arkham Series

Batman Arkham Knight Action Adventure Games

Vydavatel: Eidos Interactive, Warner Bros. Interaktivní zábava
Developer: Rocksteady Studios, WB Games Montréal
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox Series S/X, Xbox One, Xbox 360, PC
Datum vydání: 2009-2019

The Batman: Arkham Série her existuje již více než deset let. Jejich ekologické vyprávění využívá filmové vlivy, které zajišťují, že svět, do kterého skočíte, když hrajete jednu z Batman: Arkham Games se cítí stejně věrný zdrojovým materiálu postav. V těchto hrách prozkoumáte Arkham Azyl, Arkham City Super-Cerison, Gotham City (staré i nové) a řadu dalších míst známých Arkhamverse, jak je známo. Pokud jste fanouškem CAPED CRUSADER, užijete si téměř všechny tyto hry.

#25 Stranding smrti

Akce Adventure Games Death Stranding

Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Developer: Kojima Productions
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, PC
Datum vydání: listopad 2019

Další hra nastavená v apokalyptické budoucnosti je Smrtící smrt. Tato hra obsahuje ponuré prostředí, kde monstrózní, destruktivní zvířata se potulují po Zemi a vaší rolí kurýra je dodávat nákladu na různé izolované základny. Je to také nejlepší bizarní, pokud jde o zkoumání světa, který se snaží přežít tváří v tvář kataklyzmatickým šancím. Prušená pustina, se kterou se setkáte, když procházíte prostředím otevřeného světa hry.

#24 Sky žádný muž

Nikdo

Vydavatel: Ahoj hry
Developer: Ahoj hry
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X, Xbox One, Nintentdo Switch, PC
Datum vydání: srpen 2016

Nádherná hra průzkumu prostoru zasazená do procedurálně generovaného vesmíru, Sky žádných mužů je neomezené cvičení ve hře na otevřeném světě. Jako kosmický hráč v této hře je galaxie zcela na dosah ruky. S více než 18 kýtami planetami, které můžete objevit a prozkoumat, můžete strávit věky hledáním známek nového života, těžbou zdrojů a učením o mimozemských kulturách. Nalezení a pojmenování nových planet je také skvělým aspektem Sky žádných mužů. Je to určitě jeden vyzkoušet, pokud jste do vesmírného dobrodružství.

#23 A Plague Tale: Innocence

Akce Adventure Games A Plague Tale: Innocence

Vydavatel: Focus Home Interactive
Developer: Asobo Studio
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X, Xbox One, Nintendo Switch, PC
Datum vydání: květen 2019

Morová příběh: nevinnost je nádherně navržená hra s akční adventurou ve Francii 14. století. V době francouzské inkvizice a uprostřed pozadí černé smrti budou hráči jít na cestu, která zahrnuje tajné, přežití, řešení hádanek a příležitostný boj. Různé oblasti Aquitaine, které hráč prozkoumá jako Amicia, protagonistka hry, jsou hluboce zakořeněny v historii a dávají hře realistický pocit. Je to vynikající hra, ve které se můžete ponořit, zejména pokud jste fanouškem historických událostí.

#22 Dying Light

Akční dobrodružné hry umírající světlo

Vydavatel: Warner Bros. Interaktivní zábava
Vývojář: Techland
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X, Xbox One, Nintendo Switch, PC
Datum vydání: Leden 2015

Umírající světlo dává hráčům šanci zažít městskou karanténní zónu zamořenou zombie, kteří reagují podle dynamického cyklu hry ve hře. Zkoumání hlavního prostředí hry v otevřeném světě, Harran, je klíčovou vlastností hry. V rámci toho je procházka po městě prováděna především prostřednictvím řady parkourových metod, což znamená, že hráči se mohou cítit, jako by byli plně ponořeni do reality bojového nebo letu ve stylu nastavení hry. Umírající světlo je důkladně poutavý svět, ve kterém si můžete užít dobrodružství, zejména pokud se vám líbí váš průzkum se stranou pomoci zombie bashing.

#21 dní pryč

Dny pryč

Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Developer: Bend Studio
Platforma: PlayStation 4, PC
Datum vydání: Duben 2019

Dny pryč Pevně ​​se podívá na to, jaký by byl život v post-pandemickém světě. Dva roky po globální pandemii se staví na drsných divočinách Oregonu, hráči se musí pokusit přežít zombie-podobné stvoření, na které se většina lidstva proměnila. Cestování herního světa Pacifiku na severozápadě na motocyklu, hráči mají svobodu potulovat se, jak vidí za vhodné, zatímco budování důvěry s různými osadami, s nimiž se setkávají na svých cestách. Jedná se o plně vyvolaný svět, který obsahuje rozmanitost terénu, který je věrný oblasti kolem Oregonu a dává převažujícímu vyprávění moderní a realistický pocit.

#20 Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Vydavatel: Electronic Arts
Developer: Respawn Entertainment
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series S/X, Xbox One, Stadia ,, PC
Datum vydání: listopad 2019

Vytvořeno s nereálným motorem 4, Star Wars Jedi: Fallen Order Přijímá metroidvania styl průzkumu mapy, když se hráči pustí do futuristického světa kolem nich. Hraje jako poslední Jedi, je na hráčích, aby převzali roli Padawan Cal Kestis, aby procházeli galaxií jakýmkoli způsobem, který si vybere. Prostředí v této hře byla opravdu krásně navržena. Planety jsou vaším hřištěm, když prozkoumáte řadu neuvěřitelných scenérií, včetně strašidelných džunglí, starověkých lesů a větrných útesů na vaší cestě k obnovení vašeho padlého rozkazu na velikost. Obrovský hit s hardcore Hvězdné války Fanoušci, tento titul je také skvělý způsob, jak kdokoli na chvíli uniknout z pomlčky skutečného světa.

#19 Marvel’s Guardians of the Galaxy

Zázrak

Vydavatel: Square Enix
Vývojář: Eidos-Montréal
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series S/X, Xbox One, Nintendo Switch, PC
Datum vydání: říjen 2021

Jedna z her zasažených z konce loňského roku byla Marvel’s Guardians of the Galaxy. Titul bere hráče na divokém prostorovém dobrodružství přes hvězdy, ale to, co opravdu vyniká, je jeho použití vyprávění environmentální. V této hře prozkoumáte celou řadu kosmických lodí, seznámíte se s Knowhere Mining Colony a Trading Post, podnikáte napříč nepřátelskými a neznámými planetami, trávíte trochu času na Zemi z 80. let a dokonce se pilotujte přes hvězdy. Pokud chcete prozkoumat skutečně barevný a neuvěřitelný vesmír – nebo pokud jste fanouškem nemovitosti obecně – pak je tato hra skvělá volba.

#18 Alan Wake

Alan Wake Remastered

Vydavatel: Microsoft Studios
Developer: Napravování zábavy
Platforma: Xbox One, Xbox 360, PC
Datum vydání: květen 2010

Široce považovaný za příklad vyprávění brilantnosti ve hrách, Alan Wake je atmosférický thriller zasazený do smyšleného města Bright Falls ve Washingtonu. Zažijte noční můru, která se stala realitou jako thriller romanopisce Alan Wake, který musí prozkoumat různé oblasti jasných pádů, aby vyřešil tajemství zmizení jeho ženy. Tento herní svět je hlavně o přežití v prostředí otevřeného světa, kde tma doslova přebírá. Strašidelnost příběhu hry opravdu podporuje nastavení Bright Falls, které má samo o sobě ohromnou hororovou filmovou, malé americké město vibrace. Ponořte se do tohoto neuvěřitelného světa a jděte na psychologickou cestu, na kterou ve spěchu nezapomenete.

#17 The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Vydavatel: Nintendo
Vývojář: Nintendo
Platforma: Nintendo Switch, Wii U
Datum vydání: Březen 2017

The Legend of Zelda: Breath of the Wild je skvělým příkladem akce-adventure setkání s otevřeným koncem. Jeho nastavení a design znamenají, že hráči se mohou plně ponořit do mýtického království Hyrule a zažít hru nelineárním způsobem. V této hře existují různé prostředky světového průchodu, díky čemuž je průzkum map mnohem více vzrušující, než je omezen na zkoumání pěšky. Jako odkaz, můžete vylézt, plavat a používat paraglidera k plavbě vzduchem, když jste dobrodružstvím napříč krásně navrženým světem Hyrule. The Legend of Zelda: Breath of the Wild je mistrovská třída v eskapismu a svět, do kterého by se všichni fanoušci Nintendo měli milovat ponořit.

#16 Shadow of the Tomb Raider: Definitivní vydání

Akce Adventure Games Shadow of the Tomb Raider

Vydavatel: Square Enix
Developer: Eidos-Montréal, Crystal Dynamics
Platforma: PlayStation 4, Xbox One, Stadia, PC
Datum vydání: listopad 2019

Poslední splátka v Trilogii Reboot Trilogy Tomb Raider vidí Lara Croft, která dosud zavázala svou nejrozsáhlejší misi. V této hře se hráči procházejí v závěrečné kapitole v příběhu původu Lara. Cestování po tropických oblastech Ameriky Při hledání legendárního ztraceného Incan City of Paititi se hráči mohou cítit opravdu v jednom s jihoamerickým divočině. Prozkoumejte obrovské peruánské džungle, mexický ostrov Cozumel a nakonec ztracené město Paititi samotné. Tento neuvěřitelný herní svět je silně ovlivněn mayskou a aztéckou kulturou ve svém designu a má spoustu obsahu, aby fanoušci historie udrželi závislost na historii.

#15 Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Vydavatel: CD Projekt Red
Developer: CD Projekt Red
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X, Xbox One, Stadia, PC
Datum vydání: listopad 2020

Svět Cyberpunk 2077 je nastaven především v Night City, prostředí otevřeného světa v temném, futuristickém vesmíru. V této hře se hráči prozkoumají rozlehlé, neonové potěšení z Night City v RPG, které sleduje vaši cestu jako kyberneticky vylepšeného žoldáka. Night City je neuvěřitelná metropole budoucnosti a může si ji užít pěšky nebo vozidlem. The Cyberpunk Vesmír, ve kterém je hra nastavena, využívá myšlenky z Cyberpunk Concepts of Transhumanism and Dystopian Science Fiction. Je to neuvěřitelně pohlcující svět a svět, do kterého určitě stojí za to se pustit, pokud si představujete futuristické světy. Od doby, kdy se jedná o vydání, název zaznamenal řadu aktualizací a oprav, takže stojí za to skočit zpět do.

#14 Uncharted Series

Uncharted

Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Developer: Naughty Dog
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, PC
Datum vydání: 2007-2022

Tato dlouhodobá a dobře milovaná franšíza sleduje dobrodružství lovců pokladů Nathan Drake a Chloe Frazer. The Uncharted Série her bere hráče na soupravě dobrodružství na glóbusu s různými nastaveními založenými na místech v reálném světě. Hráči mohou prozkoumat, stoupat, plavat, bojovat a řešit hádanky na více světových mapách. Mezi ně patří Panama, Amazonský deštný prales, neznámý jihoamerický ostrov, Tibet, Istanbul, Borneo, Nepál, Londýn a Kolumbie, abychom jmenovali alespoň některé. Ponořte se do různých měst, džunglí, ostrovů a dalších míst v těchto neuvěřitelných akčních adventurech.

#13 Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider

Vydavatel: Square Enix
Developer: Crystal Dynamics, Eidos-Montréal
Platforma: Xbox Series S/X, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Stadia, PC
Datum vydání: listopad 2015

Rise of the Tomb Raider je druhá splátka v Tomb Raider Reboot série a mnoho je považováno za standout vstup do franšízy. Na tomto dobrodružství Lara prochází celou řadou vzrušujících a vysokých intenzity, když přežije mrazivou sibiřskou divočinu, zkoumá potopené chrámy v Sýrii a loví záhadnou organizaci Trinity na snaze objevit ztracené město Kitezh. Světová building a scenérie v této hře jsou fantastické a v ruském a syrském prostředí je skutečný pocit autentičnosti. Toto je skvělá hra zasazená do poutavého herního světa a měla by vás dostat do nálady na lov pokladů a řešení hádanek.

#12 Grand Theft Auto V

GTA 5 Akční dobrodružné hry

Vydavatel: Rockstar Games
Developer: Rockstar North
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox Series S/X, Xbox One, Xbox 360, Microsoft Windows
Datum vydání: Září 2013

Grand Theft Auto V je skvělým příkladem herního designu na otevřeném světě, který vybízí hráče, aby se pustili mimo své hlavní cíle příběhu. Hra je umístěna ve fiktivním stavu San Andreas v Kalifornii a má směs otevřených krajin a městských prostředí. Fiktivní město Los Santos bylo založeno na moderní Los Angeles, což propůjčuje hraní pocitu autentičnosti způsobem, s nímž se mnoho hráčů opravdu spojilo. Tento neuvěřitelný areál hry Grand Theft Auto V’s epickým vyprávěním ve smyslu reality. Je to skvělá hra, do které se uvízne, pokud si užijete dobrodružství, které se cítí, jako by to mohlo být skutečně pravdivé. Koho to zajímá, jestli to vyšlo téměř před deseti lety?

#11 Assassin’s Creed IV: Black Flag

Vrah

Vydavatel: Ubisoft
Developer: Ubisoft Montreal
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch, Stadia, PC
Datum vydání: říjen 2013

Assassin’s Creed IV: Black Flag je zasazen do smyšlené historie a míst v reálném světě, jmenovitě západní Indie od roku 1715 do roku 1722, jinak známý jako zlatý věk pirátství. Hlavní pozadí historického tématu hlavního příběhu slouží jako skvělé prostředí pro hru, což umožňuje hráčům vydat se plavit jako proslulé a notoricky známé piráti. V Assassin’s Creed IV: Černá vlajka tvoří hlavní města Havana, Nassau a Kingston hlavní oblasti průzkumu, stejně jako velké množství okolních míst, a to jak na zemi, tak na otevřené vodě. K této hře je mnohem více pocitu otevřeného světa než v dřívějších splátkách AC franšízy a je to skvělé dobrodružství, do kterého potopí zuby.

#10 Skyrim

Skyrim

Vydavatel: Bethesda Softworks
Developer: Bethesda Game Studios
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X, Xbox One, Nintentdo Switch, PC
Datum vydání: listopad 2011

Skyrim je klasickým příkladem vysoce fantazijního stavebnictví a stále stojí test času po desetiletí po jeho prvním spuštění. Hra se odehrává v nejsevernější provincii Tamriel, na světě, ve kterém události všech her v The Elder Scrolls se koná franšíza. Skyrim, odolná, chladná a hornatá oblast je krajina roztrhaná válčícími frakcemi, bandity, příšerami a náboženskými otřesy. Je to základ, na kterém se dnes staví mnoho her na otevřeném světě a je fantastickým příkladem nelineárního průzkumu v otevřeném světě. Navíc to stále vypadá krásně o několik let později, zejména s mody.

#9 Fallout 4

Vydavatel: Bethesda Softworks
Developer: Bethesda Game Studios
Platforma: PlayStation 4, Xbox One, PC
Datum vydání: listopad 2015

Set v post-apokalyptické budoucnosti Ameriky, Fallout 4Herní svět je skutečný svátek pro smysly. Hra se odehrává v Bostonu v roce 2287, asi 200 let po světě, protože víte, že ji zničili jaderné bomby. To vše způsobuje vzrušující hru na prvním místě, ale je to jen poté, co jste se uvolnili, abyste skutečně prozkoumali zničenou krajinu kdysi proslulého amerického města, že skutečně získáte pocit ponoření. Fallout 4Mapa je obrovská a zahrnuje velkou oblast včetně města Boston a dalších oblastí Nové Anglie. Je jasné, jak design úrovně vzal vlivy z moderních památek a geografie Bostonu a okolí, což vás opravdu vtáhne a dává a dává a dává Fallout 4Environmentální vyprávění spousty autentičnosti.

#8 Marvel’s Spider-Man Remastered

Datum vydání: listopad 2020
Vývojáři: Insomniac Games, software Nixxes
Platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows
Vydavatelé: Sony Interactive Entertainment Europe, Sony Interactive Entertainment

Snadno jedna z nejlepších věcí Marvel’s Spider-Man Remastered je průzkumný prvek názvu. Nebudete mít jen část New Yorku, abyste mohli jít a prozkoumat, získáte v podstatě celý New York! New York, který je velmi věrný původní mysli.

S svobodou se dostanete k webovému úlevě, která upřímně nebyla ve hře Spider-Man již dříve, a budete si užívat přechodu z místa na místo po vaší cestě.

Navíc existuje spousta sběratelských předmětů, které můžete jít a najít ve městě! Batohy, které odemknou speciální obleky, boční mise a úkoly, které vám pomohou odemknout lepší vybavení a další. Jo, a zmínili jsme režim fotografií? Ve hře budete pořizovat spoustu fotografií!

#7 Ghost of Tsushima

Duch Tsushimy

Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Vývojář: Produkce přísavek
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4
Datum vydání: červenec 2020

Nastaveno během první mongolské invaze do Japonska, Duch Tsushimy Vidí hráče, kteří mají pověřeni rolí samuraje, jehož povinností je chránit ostrov Tsushima před útočníky. Světový design této hry je rozsáhlý a dává hráčům úplnou svobodu prozkoumat ostrov Tsushima, jak považují za vhodné. Vizuálně je svět ve hře ohromně krásný a je založen na ostrově Tsushima v reálném světě. Prozkoumejte řadu neuvěřitelně podrobných nastavení ostrova podle obsahu vašeho srdce. Duch Tsushimy představuje tolik krásných krajin, bylo by těžké si vybrat, ale pokud hledáte vysoce pohlcující bojové dobrodružství v tajném boji nastaveném na atmosférické soundtrack ve vizuálně neuvěřitelném světě, je to hra pro vás.

#6 Horizon Zero Dawn

Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Developer: Guerrilla Games
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 5, PC
Datum vydání: únor 2017

Nastaveno v post-apokalyptických Spojených státech, předpokladu Horizon Zero DawnPříběh je ze své podstaty vázán na jeho dystopické prostředí. V tomto novém vesmíru zasazeném v USA v 31. století už lidé nejsou dominantním druhem Země. Místo toho je svět překonán stroji, ale samotný svět zůstává poněkud věrný přirozenému stavu Země. Pokud máte zájem vidět, jak by se svět mohl starat o úpadku tisíciletí Horizon Zero Dawn je hra pro vás. Průzkum v otevřeném světě je klíčovou součástí této nádherné hry, která byla dokonale postavena pro ztracení v. Jen dávejte pozor na stroje.

#5 Bůh války

Akční dobrodružné hry God of War

Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Developer: Sony Santa Monica
Platforma: PlayStation 4, PC
Datum vydání: Duben 2018

Volně inspirovaná norskou mytologií a představováním hlavní postavy, jejíž bývalá role Zeusova syna byla jako řecký bůh války, je dalším skvělým příkladem historického herního designu inspirovaného reálným světem historickým fikcí. Hra se odehrává v éře, která předchází Vikingům, a tak hráči zažijí mnohem starodávnější verzi Skandinávie. Bůh války Umožňuje hráčům prozkoumat šest z devíti říší norského mýtu. I když to není technicky považováno za otevřený svět, různé úrovně, které mohou hráči prozkoumat, jak postupuje hra. Je to atmosférické a vizuálně ohromující a krásný svět se ponoří.

#4 Assassin’s Creed Odyssey

Action Adventure Games Assassin

Vydavatel: Ubisoft
Developer: Ubisoft Quebec
Platforma: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Stadia, PC
Datum vydání: říjen 2018

Jedenáctá splátka nesmírně populární Assassin’s Creed Franšíza vezme hráče zpět do starověkého Řecka. Nastaveno během éry války mezi Atény a Spartou, Assassin’s Creed Odyssey ponoří se hlouběji do historické mytologie než některé ostatní hry v seriálu, což způsobuje obrovský svět bohatý na tradici, ve kterém mohou hráči volně prozkoumat. Je to také hra, která se trochu odchyluje od typické tajné mechaniky franšízy, pokud jde o boj. Assassin’s Creed Odyssey je vizuálně ohromující a přitahuje hráče s používáním námořního průzkumu a boje a také s hlavním použitím traverzů s otevřeným světem. Toto je určitě hra pro milovníky řecké mytologie.

#3 Red Dead Redemption 2

Akční dobrodružné hry Red Dead Redemption 2

Vydavatel: Rockstar Games
Developer: Rockstar Games
Platforma: PlayStation 4, Xbox One, Stadia, PC
Datum vydání: říjen 2018

Atmosférická, šíleně dobře detailová a široce považovaná za orientační bod, pokud jde o návrh hry s otevřeným světem, Red Dead Redemption 2 je mistrovské dílo. Hra je zasazena do smyšleného prostředí založeného na západních, středozápadních a jižních Spojených státech z roku 1899. Světové mapy jsou obrovské, protože nastavení má pokrýt celé pěti fiktivních amerických států. V Red Dead Redemption 2 se vaše vykořisťování jako Outlaw Arthur Morgan odehrává napříč řadou prostředí, od zametacích údolí, horských divočin a měst pro dobytek po jezero, zálivy a přístavní města, abychom jmenovali alespoň. Toto je jedna z nejkrásnějších her s dobrodružstvím a je třeba ji považovat za věřící.

#2 Horizon zakázán West

Action Adventure Games Horizon zakázán West

Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
Vývojář: Guerilla hry
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4
Datum vydání: únor 2022

Pokračování nesmírně úspěšného Horizon Zero Dawn Vidí, jak se protagonista Aloy vrací do světa post-apokalyptické Ameriky. Příběh pokračuje v událostech předchozí hry a jako takový zůstává nastavení futuristické verze USA ve 31. století stejné. Tentokrát tvoří západní Spojené státy Kalifornie, Nevada a Utah nastavení otevřeného světa, když se Aloy vydává, aby prozkoumal, co se nyní staly známými jako; Zakázaný západ. Herní svět je stejně vizuálně ohromující jako v Horizon Zero Dawn, Tentokrát však podvodní průzkum také tvoří součást hry. v Horizont zakázán West, Také se setkáte s některými zajímavými novými povětrnostními systémy a více zpustošené krajiny.

#1 The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

Vydavatel: CD projekt
Developer: CD Projekt Red
Platforma: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S/X, Xbox One, Nintentdo Switch, PC
Datum vydání: květen 2015

Žádný seznam akčních dobrodružných her s neuvěřitelnými otevřenými světy by nebyl úplný bez prosazování The Witcher 3: Wild Hunt. Kromě mistrovského vyprávění, mapy a prostředí této hry skutečně vyvolávají ducha slovanské mytologie, na které byl fantasy svět postaven. Vstupné nohy uvnitř světa Geralt of Rivia se opravdu cítí, jako byste navštěvovali éru, která není tak daleko od naší vlastní historické reality, i když s přidanou magií, monstra a záhadou hodeno pro dobrou míru. TOn Witcher 3: Wild Hunt je široce uznáván jako mistrovské dílo hraní a na tomto seznamu je na prvním místě číslo jedna. Pokud chcete skutečně uniknout do prostředí s vysokou fantazií se skutečně lidským podtónem, pak je to hra, která to může udělat.

Nejlepší hry-adventure hry na PC 2023

Jedi bloky a příchozí rána v akční dobrodružné hře Jedi: Fallen Order

Jaké jsou nejlepší hry s dobrodružstvím na PC? Tyto hry zachycují vzrušení z expedice od té doby, co Indiana Jones otočila propast s jeho důvěryhodným bičem, aby získala idol z hrobky zachycené na zbarvení. PC se může pochlubit některými skutečnými klasikami žánru, od klasické hrobky nájezdu po hry s dostatečným průzkumem, aby naplnila celou karanténu – ne ten na dvorku.

Tento seznam obsahuje některé z nejlepších PC her, jaké kdy byly vyrobeny, akční adventure nebo jinak, včetně několika titulů, které změnily herní průmysl. Původní Uncharted Trilogy není tady, protože emulace nebo Playstation se nyní nepočítají, ale my jsme šťastně změnili mysl, pokud by to někdy přišlo na PC. Zde je definitivní seznam nejlepších her a dobrodružství.

Nejlepší akce s dobrodružstvím jsou:

Nejlepší akce -adventure hry - Lara Croft od restartu Tomb Raider, stojící v dešťové bouři na vrcholu útesu při západu slunce, drží brokovnici a sekeru

Tomb Raider

Příběh o obrubě Lara Croft, který má obrovskou inspiraci z Uncharted, měl být hrozný nápad, zejména poté, co dobře přijatý (ale špatně prodávaný) podsvětí, ale vývojářská krystalová dynamika způsobila, že to fungovalo. Zatímco většina výzev, které Lara Experience měla zabít – jako ten rezavý hřebík žaludkem – dávají emoční váze a hodnotu šoku.

Hra je perfektní kombinací boje, průzkumu, lezení a řešení hádanek, z nichž všechny chcete vidět v piky z akce-adventure hry. Příběh je tak uchopený, že film Tomb Raider z roku 2018 ho prakticky zkopíroval velkoobchodní. Horolezectví se cítí hmatatelnější a přirozenější než mnoho jiných her v žánru a boj je zábavný, aniž by hru ohromil, a opravdu jezdí domů, kterou boj Lara prochází. Pak jsou tu neuvěřitelná výzva-fantastické, dobře navržené logické místnosti, které vyvolávají dřívější hry v sérii.

Původní raider Tomb Raider z roku 1996 vytvořil žánr, ale někteří by mohli říci, že restart z roku 2013 to zdokonalil. Jen nezmiňujte film.

Nejlepší akce -adventure hry - Eivor stojí na přední straně lodi a křičí bojový výkřik, zatímco Arrows pro létají kolem ní v Assassinu

Assassin’s Creed Valhalla

Série Assassin’s Creed jde plně dobrodružstvím s Assassin’s Creed Valhalla, která nejen představuje vynikající hru s otevřeným světem, ale je to také skvělá hra Viking. Hrajete jako Eivor, vikingský raider dohnal politických otřesů Skandinávie z 9. století. Zatímco v Norsku se odehrává překvapivé množství hry, podíl lva nastává v Anglii během Velké pohanské invaze, která přinesla Alfredovi velkému významu.

Zatímco v současnosti existuje meta pozemek a obvyklé templáři vs. V minulosti se dějí věci Assassins, to, pro co jsme opravdu tady, je žít naše Vikingské sny naplno. Existuje dohoda, kterou můžete vybudovat a spravovat, ale můžete také vyjmout svou dlouhou lodi, abyste přepadli pobřežní a říční osady a jen se pustili do dobrých staromódních nájezdů na koni také. Cokoli může Viking udělat, a Valhalla vám to úplně dovolí. Konec je trochu bonkers, mysl.

Nejlepší akce Adventure Games - Leon Kennedy stojí v lomu, který se chystá čelit proti obři v Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake

Jak se zlepšujete o tom, co je široce považováno za nejlepší hru v sérii? To je otázka, že remake Resident Evil 4 odpovědi stylem. Má své problémy, ale možná největší otázka, na kterou odpověděla recenze našeho rezidentního zlého 4. Odpověď je ano. Stále to sleduje stejnou cestu, jakou udělal originál, přímo dolů k kousku, kde hodíte kopí na obří rybu v jezeře.

Pravděpodobně je jeho magisterský kufr v tom, co se mění remake. Resident Evil 4 Remake smíchá zpanikařené přestřelky, vzrušující akční scény a napjaté řešení hádanek a přidává nové sekce pro Ashley a New Boss Encounters, aby nahradila některá nudnější setkání v originále.

A stejně jako originál to všechno začíná útokem na dům divnými vesničany – velmi podobný noci živých mrtvých – krátce nato následovaným bojem o přežití, když uslyšíte ohavný zvuk řetězové pily, která prořízne vaši obranu. Zvukový a vizuální design je neuvěřitelný, a přestože části, kde hájíte Ashley před infikovanými vesničany.

Nejlepší akce -adventure hry - Batman upustí špatného chlapa z groteskní v Batmanu: Arkham Asylum

Batman: Arkham azyl

Hry licencované byly vtipem před Batmanem: Arkham Asylum. Vydavatelé vyzvedli IPS a vyřadili hru, aby vydělali rychlou buck. Pak přišel Rocksteady a navždy zvedl bar.

Batman: Arkham Asylum je pravděpodobně dokonalost v designu her. Tím, že se Batman omezil na nejznámější polohu Gothamu, měl Rocksteady plnou svobodu pečlivě navrhnout každý centimetr azylu, takže krásně protékáte jeho pokoji a temná architektura je jednou z nejvíce skličujících postav ve hře.

Hraní ve stylu Metroidvania se také perfektně hodí do Batmanova inventáře a nastavení dalo perfektní omluvu k přinesení řady ikonických darebáků. Kdo může zapomenout, když se poprvé setkali s strašákem? Skutečnost, že Rocksteady obsadila mnoho herců z Batmana: Animovaná série a najatý veteránský komiksový spisovatel Paul Dini je jen třešničkou na neuvěřitelně lahodném a vícevrstvém dortu. Bat dort? Battenberg? To je jedno.

Velkou součástí toho, co dělá Arkham Azyl brilantní, je krásný rytmus boje, který musí každá akční dobrodružství třetí osoby nyní vytrhnout-například Marvel’s Spider-Man. Jiné hry pro dobrodružství mohou být větší, ale jen málo jiného je lepší než první hra Arkham.

Nejlepší akce -adventure hry - The Guardians of the Galaxy bojují na palubu lodi proti uniformovaným strážcům

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Mnoho akčních her s obsazeními souboru by vás hrálo jako každá postava v celé hře, ale Marvel’s Guardians of Galaxy se udržuje úzké zaměření. Jako Star-Lord můžete ve svém týmu štěkat objednávky a zároveň je podporovat jako dobrý vůdce, spíše než převzít kontrolu nad bojem jako přemoženého hrdiny s pomocníkem.

V našem Marvel’s Guardians of the Galaxy Review také chválíme příběh, protože „většinou přibije nepředvídatelný tón a postavy, v které fanoušci budou doufat“. Hra superhrdiny má také vynikající soundtrack plný licencované hudby, i když se randomizovaným skladům někdy podaří proměnit nejdramatičtější boje na „vhodně mimo bitvu“.

Nejlepší akce -adventure hry - RAZ prochází lesem se stromy pro oči v Psychonauts 2

Psychonauts 2

Psychonauts 2 je podle naší recenze lepší než první. Sukne to hranici mezi akčním dobrodružstvím a plošinovcem svými nezapomenutelnými postavami a vynikajícím příběhem. I když nevidíme některé táborníky na Whispering Rock, setkáváme se s Dogenovým dědečkem a řekněme, že sdílejí některé spíše výbušné rysy osobnosti.

Skutečnou radostí je však objevování bizarních a vysoce imaginativních úrovní Psychonauts 2 z televizní herní show, kde musíte zapůsobit na kozy svými kulinářskými výtvory do knihovny plné vnímavých obrázků z knih. Zdaleka je nejlepší úroveň Sensorium Psi Kinga, které je zasazeno do hudebního festivalu s více barvami a trippy vizemi než žlutá ponorka Beatles. Psychonauts 2 stála za to čekat, ale doufejme, že nemáme tak dlouho čekat na další.

Nejlepší hry s dobrodružstvím - muž položí ruku na orc

Středozep: Shadow of Mordor

Monolith býval známý pro hry první osoby, jako je F.E.A.R. a odsouzen, ale studio to opravdu vzalo zářez při útoku na žánr hry s akční adventurou, podobně jako strážce, který bodl ork hlavou. Monolith’s Middle-Earth: Shadow of Mordor konkuruje to nejlepším z nich a je to díky jednomu slovu: Nemesis.

Systém Nemesis Monolith představený s prequel Pána prstenů umožnil Orcs nést zášť a dokonce se stát smrtelnými nepřáteli. Pokud vás někdo zabije, dokonce i náhodné zavrčení, udělá si jméno pro sebe a podruhé jsou mnohem tvrdší hrozbou.

Shadow of Mordor je kombinace Assassin’s Creedova průzkumu a lezení s Batmanovým tajností a bojem a funguje to perfektně. Pak, v polovině cesty, hra najednou představuje schopnost náboru orků, abyste si mohli vytvořit svou armádu, takže se cítí jako úplně jiná a fantastická hra.

Nejlepší akce -adventure hry - Nathan Drake pózuje pro kameru uprostřed džungle v Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Uncharted 4 se zaměřuje na osobnější příběh než obvykle, s Nathan Drake přinucený zpět do světa zloděje po odchodu z lovu z štěstí. Drake se brzy vydá se svým bratrem Samem, aby našel dlouho ztracený poklad kapitána Henryho Averyho na palubě Libertalia.

Stejně jako ostatní hry v seriálu budete čelit proti jiným nájezdovým hrobkám v intenzivních bojích při navigaci smrtících pastí a nebezpečných překážek. Tato hra také představuje háček na zápas, který vám umožní zavřít nepřátele nebo popadnout z nich zbraně, než na vás zaútočí. Uncharted 4: Konec zloděje je jízda na bílém kloubu a v minulosti a budoucnosti vám dává chuť dalších dobrodružství. Tato kolekce také přichází se samostatným DLC s Nathanovým kamarádem, Chloe Frazerovou, když se pokouší najít zlatý kloub Ganesh, aby ho udržel mimo ruce teplého.

Nejlepší akce -adventure hry - žena se otočí, aby uvolnila telekinetické síly pod kontrolou

Řízení

Hra nadpřirozeného akce-adventure z nápravy párů The Studio’s Ochranní známky volně tekoucího boje třetí osoby s nejsilnějším vyprávěním. Hrajete přes tajné ústředí agentury a vyšetřujete jinou světovou hrozbu známou jako HISS. V naší kontrolní recenzi je popsáno jako „uchopený sestup do něčeho mezi alternativní historií a horečkou, uvědomil si krásně v audiovizuálním vkusu.“

Kontrola se zaměřuje na dobrodružství nad akcí, s bojem většinou tam rozbít průzkum a vyprávění. Existuje posypání hádanek, které získá přístup do nových oblastí a náročný systém kontrolního bodu, který vyžaduje vaši znalost mapy agentury. Hrajete Jesse, nový ředitel Federálního úřadu pro kontrolu, a je vaší prací přijít na to, jaký je zdroj invaze za syčivé. Upgrady postav vám umožní specializovat se na různé dovednosti, jako je narážení vašeho zdravotního fondu nebo aby vaše telekinetické síly ještě devastující. Váš arzenál roste, jak postupujete skrz hru, a budete se hromadit nadpřirozené předměty, jako je revolver s nekonečnou municí, která se může změnit mezi odstřelovací puškou, brokovnicí, pistolí nebo kulometem v okamžiku.

Jaká kontrola absolutně nehty je však silný pocit místa. Ústředí předsednictva je tvarovaný labyrint děsivých koridorů a nedotčených rad, které se cítí naprosto přesvědčivě navzdory fantastické paranormální činnosti, se kterou se tam setkáte. Úryvky příběhu jsou rozptýleny všude ve formě rozhlasových programů, televizních pořadů, souborů případů, nahrávek a zpráv o rozhovorech, ale každá z nich se váží tolik intrik.

Nejlepší akce-adventure hry-B-12 je skenování některých run pro Cal ve Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order nedělá nic zvláštního nebo svěží ve hrách s dobrodružstvím, ale dělá to s hvězdnou válkou lízání barvy, což stojí za to oslavit sám o sobě.

S vlivy z těžkých tmavých duší v jeho bojovém a úrovni designu, spousta hrobků puzzle k vyřešení a tajemství napěchovaná do každého koutku a lebky, je to hra Star Wars, která se cítí dobrodružná a hravá v každé bitvě Jedi Flip a Lightsaber. A co je důležitější, s BD-1 by Respawn Entertainment možná vytvořila nejroztomilejšího droida ve vesmíru Star Wars, což není žádný průměrný výkon. Dejte našim hvězdným válkám jedi: Fallen Order Recenze přečtete a zjistěte, co dělá tuto hru tak zvláštní.

To jsou nejlepší hry s akcí a akcí, které najdete na PC. Doufáme, že jste na cestě nezlomili příliš mnoho neocenitelných historických artefaktů. Přesto, pokud jste to udělali, doufáme, že jste se tak bavili. Pokud se vám však vaše dobrodružství líbí s menší akcí, podívejte se na nejlepší dobrodružné hry na PC nebo nejlepší nečinné a klikové hry na PC místo toho. Jsou trochu méně nebezpečné.

Další položky Jordan Forward, Dave Irwin a Joe Robinson

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.