5 Nadcházející hry na otevřeném světě pro zbytek roku 2022, 10 nejlepších otevřených světových her, které hrají v roce 2023 | Shotkul skalního papíru

10 nejlepších otevřených světových her, které hrají v roce 2023

Ale proč je krevní linie na seznamu otevřených světových? Vzhledem k jeho nastavení na špinavém hřišti 00s, malé, ale husté, kde se seznámíte s obyvateli, kteří zůstávají pozdě z nejrůznějších důvodů. Ve čtyřech oblastech je třeba najít liché kapsy a tajemství: Santa Monica, Hollywood, Downtown Los Angeles a čínská čtvrť. A poté, co se Gunsmoke vyčistil a vy jste selhali svůj poslední pokus o svádění, to, co si nejvíce pamatujete, je váš zkroucený byt v Santa Monice, červená osvětlená okna klubu v LA, hřbitov v Hollywoodu.

5 nadcházejících her na otevřeném světě po zbytek roku 2022

Hry v otevřeném světě jsou obvykle některé z největších videoher vydaných, obecně vyvinutých a publikovaných společností Big Name Studios. Zatímco hry na otevřeném světě nejsou omezeny pouze na tituly AAA, častěji než ne, spadají pod ten deštník. S rozsáhlými, rozmanitými a živými světy, které se cítí velmi blízko realitě, než se očekávalo, mohou tyto hry udržovat hráče obsazené celé dny.

2022 již mělo řadu velkých vydání, z nichž mnohé zahrnují tituly otevřeného světa, jako je Horizon Zakázaná West, Tunic a Elden Ring. Jak se druhá polovina roku přibližuje blíže, hráči se nyní podívají na to, co příštích několik měsíců přinese ke stolu.

Druhá polovina roku 2022 je také připravena vydat řadu her na otevřeném světě, z nichž většina je vysoce očekávaná.

Poznámka: Tento článek odráží názor spisovatele.

5 her s otevřeným světem v příštích šesti měsících (včetně kontroverzního dědictví Bradavic)

1) Sonic Frontiers

Společnost Sonic Frontiers vyvinula Sonic Team a vydaná společností Sega, má vydat ve čtvrtém čtvrtletí 2022, možná poblíž Halloween nebo Vánoce. Je to poprvé v sérii Sonic, že ​​se chystají na přístup otevřeného světa, s několika ostrovy rozptýlenými po mapě.

Sbírka plošin a prstenů se vrací spolu s Grind Rails jako Sonic, Tails a Amy Rose jsou přepravovány na ostrovy Starfall. Tyto ostrovy budou obsahovat řadu krajin včetně polí, lesů, ruin a pouště. Větší vyprávění je od nynějška nejasné, ale zahrnuje to sběr smaragdů chaosu.

Mnozí zjistí, že mechanik otevřeného světa je podobný jako u dechu divočiny. Mapy obsahují mnoho tradičních prvků, jako jsou prameny, posílení a brusné kolejnice. Po přes ostrovy jsou také rozrušeni robotičtí nepřátelé a Sonic na ně může provádět útoky. Může také skočit a bojí se v boji.

2) Saints Row

Saints Row, která slouží jako restart franšízy a přivedení hry zpět do svých uzemněných kořenů, je nadcházející hra na otevřeném světě, která vydá 23. srpna 2022. Tento akční dobrodružství vyvinul veteráni ze série z Volition a publikoval Deep Silver, je zasazen do smyšleného města Santo Ileso.

V této hře se hráči převezmou roli šéfa, když se pustí do vytvoření nového gangu, který zabaví kontrolu nad městem. Musí začít tím, že se splňují se třemi jednotlivci jménem Neenah, Kevin a Eli. Toto přátelství později rozkvete do nové říše, nazvané Svaté.

Pokud jde o hraní, nejnovější splátka zdánlivě nemá nic nového co nabídnout. Je to prohlíženo z pohledu třetí osoby a chování je stejně jako chování předchozích titulů Saints Row, mínus supervelmoci. Navzdory tomu se hra cítí velmi věrná pro starší, populárnější hry v seriálu, takže pouze čas ukáže, zda bude příběh dobrý.

3) FORMONED

Nadcházející hra od vývojáře Luminous Productions a publikovaná společností Square Enix, Forspoken je naplánována na vydání 11. října 2022. Po originálním jedinečném ději je tato zbrusu nová hra na otevřeném světě zasazena do říše Athia, rozmanité země, která ovládá represivní tanty.

Právě zde se protagonista Frey Holland ocitne poté, co byla magicky odvezena od svého normálního života v New Yorku. Poté, co se spřátelila s magickým mluvícím náramkem známým jako Cuff, Frey zjistí, že nyní má přístup k různým různým magickým schopnostem.

Hra je zdánlivě zaměřena na rychlost a plynulost terénu, jak poznamenal herní režisér. Boj zahrnuje použití různých magických ofenzivních schopností, jako jsou elementární síly. Pohyb bude také klíčovým faktorem v boji, protože hráči jsou povinni zůstat mobilní a dobře využívat schopnosti Frey’s Parkour.

4) Gotham Knights

Gotham Knights se staví v rozlehlém, živém, dýchajícím městě Gotham City. Bude obsahovat největší verzi Gotham City, která kdy byla viděna ve hře s otevřeným světem. Hráči budou moci jezdit po těžce osídlených ulicích města pomocí Batcycle nebo projít střechy pomocí jiných režimů dopravy.

V současné době hra obsahuje čtyři hratelné postavy, jmenovitě Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin. Každá postava má odlišné bojové schopnosti a pohyb a také charakteristický rys pro obezřetnost této hry s otevřeným světem. Boj hry se zdá být relativně jednoduchý a nemá složitost her Arkham. Místo toho je to podobné Insomniac’s Marvel’s Spider-Man.

Příběh se odehrává po incidentu, kdy byl Batman zabit, což vidí, jak se jeho bývalí spoluhráči vracejí do města, aby bojovali s různými zločineckými prvky. Hra má představovat mnoho darebáků z Batmanovy „Rogues Gallery“ a také první vzhled trestní organizace Court of Owls ve videohře.

5) Bradavice: Legacy

Bradavice Legacy, zasazený do magického světa Harryho Pottera, má být vydán s koncem vydání roku 2022 a je vyvíjen společností Avalanche Software. Tato hra s otevřeným světem zahrnuje především areál Bradavic i okolních oblastí, jako je Bradseade Village a Shrieking Shack.

Hráči převezmou roli nového studenta pátého ročníku, který se zaregistruje do kultovní školy čarodějnictví a čaroděje během 18. století. Tato postava bude hrát zásadní roli při rozvíjení tajemství, protože se rozruší podivná zapomenutá magie, která by mohla „roztrhat kouzelnický svět od sebe.“

Jako RPG tato hra umožňuje hráčům upravovat svou postavu, protože vidí za vhodné při účasti na třídách v Bradavicích a učit se nová kouzla. Zkrocení a péče o magická zvířata také faktoruje do hry, zatímco morální systém určí, zda hráč může vrhat určité kletby, jako je zabíjení, Avada Kedavra.

Anketa: Těšíte se na tato vydání?

10 nejlepších otevřených světových her, které hrají v roce 2023

Zkrvavený had a spol. Projděte se směrem k fotoaparátu v MGSV

Nejlepší hry Open World mohou znamenat spoustu věcí, ale tady jdeme s nejsilnějším výběrem her zasazených do karantény, kde je přežití méně na přežití a více při zkoumání nebo pátrání. Víš, druh her, kde jste se uvolnili na nějakém otevřeném trávníku, snad s cílem, možná ne, ale vždy s okem, abyste viděli, co je nad Yonderem. Existují určité výjimky z pravidla, ale domníváme se, že jsou oprávněné, protože některé světy jsou příliš zvláštní na slevu. Připojte se k nám, když jsme sestavili náš seznam 10 nejlepších her Best Open World, který si můžete hrát v roce 2023.

10 nejlepších her Open World

Jo, otevřené světové hry jsou v roce 2023 stále velkým problémem. Myslím, že máme Bethesdu velmi očekávaný Starfield brzy, a všichni doufáme, že to žije v humbuku a není páchnoucí sci-fi nepořádek. Přestože není moc dobrý, Arkaneův redfall byl Open World Swing od Microsoftu v naději. To je věc, opravdu. Získejte otevřené světy správně a mohou být skutečně velkolepé nájezdy do nejpamátnějších prostor. Nadcházející Phantom Liberty DLC Cyberpunk 2077 bude vypadat, že například po svém skalnatém spuštění převede ty, kteří hru vykopali, například.

Snímek obrazovky z krátkého túry, která ukazuje dvě postavy chlazení táborákem

Vývojář: Adamgryu
Datum vydání: 2019
Kde to mohu získat? Pára, svědění, gog

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí? Dejte koblihové kraji a žabí detektiv víru pro podobné vibrace bez stresu. Don’t Discount Alba: Dobrodružství divoké zvěře nebo Tchia, pokud jste po rozmarné prohlídce nějaké krásné krajiny.

Krátká túra vezme korunu pro nejkrásnější hru na tomto seznamu. Hrajete jako roztomilý tučňák, který se rozhodne, že by se docela chtěli dostat na vrchol Hawk Peak. A tak, od vás pop, na uklidňujícím výstupu, který můžete řešit jakýmkoli způsobem, jak chcete. Je tu rybaření břehů řeky nebo potápění útesů a stoupání na skryté poklady.

Existuje mnoho dalších úžasných kousků o hře, ale naráží na jiné turisty, díky nimž je stoupání obzvláště nezapomenutelné. Můžete se zapojit do některých závodů, nikdy nevíte! Jo, a soundtrack od Marka Sparlinga je svěží a relaxační. Jaký svět se vsáknout. Prosím, jděte to.

9. Hitman: Svět atentátu

Ian Hitman na sobě ptačí kostým ve snímku Hitman 2

Vývojář: IO interaktivní
Datum vydání: 2022
Kde to mohu získat? Steam, epické hry

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí? Mnoho Hitmanových her, které přišly před ním. Hitman: Blood Money je vynikající, stejně jako smlouvy.

Hitman: Svět atentátního světa nemusí být na mysli jako tradiční „hra s otevřeným světem“, ale hej, je to všechny nabídky Hitmana 2 a 3 spojené do jednoho mega-balení mini-sandboxů. Ovládáte agenta 47, holohlavý muž s čárovým kódem na zadní straně hlavy. Je dobrý, když obtěžuje lidi a vytváří quips při obtěžování lidí, a je jen na vás, abyste nasadili Garrote a někdy výbušné gumové kachny, aby zavraždili vysoce postavené lidi.

To, co dělá Hitmana tak skvělou hrou otevřeného světa, je svoboda, kterou jste dostali od off. Každý závod Formule 1 nebo italské město nebo kuriózní panství má tolik způsobů, jak kreativně zabít špatné lidi. Na páře je také demo.

8. Yakuza 0

Kiryu bojuje ve snímku obrazovky Yakuza 0

Vývojář: Studio Ryu ga Gotoku
Datum vydání: 2018
Kde to mohu získat? Steam, PC Game Pass

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí? Zbytek série Yakuza! Zde je objednávka, kterou bychom doporučili, abyste je řešili.

Otevřený svět Yakuza 0 nemusí mít stejné měřítko jako Elden Ring, ale chlapec je plný barvy a osobnosti a kol a kriminálníků. Hra se odehrává v 80. letech Kamurocho a Sotenbori (založené na Kabukicho a Dotonbori), hra vidí dva časové harmonogramy, když přebíráte kontrolu nad Kiryu a Majimem, pár A-Star Fellas, kteří se vrhli do hlavy do melodramatického patra a věrnosti.

Pokud jste nikdy předtím nehráli hru Yakuza, jste na největší léčbě. Svět a jeho příběh se vynoří od vážného k šílenému, ale způsobem, který se jen … hodí? Půjdete od srdečného cutscénu na palubu automobilu Hot Wheels, po správu kabaretového klubu a zase zpět. Existují šokující zvraty a opravdové smíchy, všechny zasazené do rušných ztvárnění nejslavnějších japonských zábavních čtvrtí. Upřímně není nic jako série Yakuza a Yakuza 0 je The místo pro začátek.

7. Forza Horizon 5

Jeep dělá obrovský skok ve Forza Horizon 5

Vývojář: Hry na hřišti
Datum vydání: 2021
Kde to mohu získat? Steam, PC Game Pass

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí? Je pravda, že to byla velmi blízká soutěž mezi Forza Horizon 5 a jeho předchůdcem Forza Horizon 4, takže jo, jděte to také hrát. FH4 má pravděpodobně hezčí ulice a hezčí scenérii, pokud jste na skotských polích na rozdíl od mexického slunečního svitu.

Justin řekl, že Forza Horizon 5 je „tak blízko k bezchybnému, jak jakýkoli závodník kdy přišel“ v naší recenzi. Ať už si o tom možná myslíte, hra je moci moci otevřeného světového závodníka, který je – tak cheesy, jak to zní – skutečný festival. Sekání zaprášených pláží, zamotaných džunglí a slunečných ulic v Mexiku je bezstarostnou oslavou houpání zpět. Mapa je plná zajímavých šikmých na tradičních závodech a je to možná jedna z nejpozitivnějších her, vůbec? Je to druh hry, kde byste mohli naradit svůj Bugatti Veyron skrz něčí verandu, poskytlo by vám to trochu zacházení.

Možná jedním z nejsilnějších aktiv FH5 je závodní hra pro lidi, kteří nemusí být do závodních her. Můžete to brát tak vážně, jak byste chtěli, a je to skutečná radost naskočit a na chvilku jezdit po Mexiku, ať už je to s kamarády nebo na vaše osamělosti.

6. Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 Obrázek ukazující Arthura Morgana na koni s spojencem, zatímco zírá směrem k fotoaparátu. Drží revolver

Vývojář: Hry Rockstar
Datum vydání: 2019
Kde to mohu získat? Parní,

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí? Dejte originální/pokračování červené mrtvé vykoupení! Jiné hry Rockstar nemusí zachytit vibraci Wild West, ale nesledujte Grand Theft Auto V.

Red Dead Redemption 2 se může zdát jako příliš zřejmá volba pro seznam, jako je tento, ale je to zřejmá volba z nějakého důvodu: je to opravdu dobré. A člověče, jeho otevřený svět je úžasný čin a naprosto přepravní. Rozmanitost flóry a fauny, kopyta se drtí ve sněhu, krčí se přes kliftop a sledujte stádo bizona pasoucí se. Nemusí to být tak hustě zabalené, jak říká, Elden Ring, přesto to není cíl Rockstar zde.

Jak jsme zdůraznili v našem recenzi Red Dead Redemption 2, hra je spíše orchestrací akce zřídka vidět ve hrách Open World Games. Dostali jste pečlivě kurátorské loupeže, s příběhem s pomalým hořením, který katalogizuje vzestup a pád Arthurova gangu jako motivace, jakmile se zarovnávají z kloubu. Je tu relativní svoboda relaxovat-alespoň brzy-a namočit se do potěšení z bublinkové koupele nebo lovit gator, nebo jednoduše převalit potenciální nákup kolem rukou v nějakém obchodě s cestou v malém městě. RDR2 je zvláštní.

5. Subnautica

Podmořský průzkum na snímku obrazovky Subnautica

Vývojář: Neznámá světová zábava
Datum vydání: 2018
Kde to mohu získat? Steam, epické hry

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí? Subnautica: pod nulou je nastavena dva roky po originálu a hraje docela podobně, pokud je to trochu horší. Přesto je to více subnautica. Nebyla žádná obloha žádného člověka nabídnout podobný pocit objevování nových mimozemských zemí.

Otevřený svět Subnautica je z velké části podvodní říši divů plný korálových útesů, sopek a neonových medúzy. Je to hra přežití v srdci, kde vyrábíte kyslíkové tanky a podmody, abyste se udrželi v špičkovém stavu. A není nic takového jako jízda ručně vyráběnou ponorkou z okraje útesu a zíral do obrovské inkoustové temnoty. Upřímně řečeno, je to jak fascinující, tak děsivé, když se divíte, co je pod ní, pak slyšíte bublinu řevu krve. Subnautica je bezpochyby hororovou hrou v přestrojení.

Stejně jako u všech otevřených světů na tomto seznamu vám Subnautica umožňuje ponořit se kdekoli a všude. Ale je to skvělé, když vám informujete své limity a postupně vás vystavují novým a užitečným materiálům nebo oblastem, nebo co. Hra nikdy neznamená, že aspekt přežití je fuškou.

4. Americký kamion simulátor

Snímek simulátoru amerického kamionu

Vývojář: Software SCS
Datum vydání: 2016
Kde to mohu získat? Parní

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí? Euro Truck Simulator 2 nabízí velmi podobný zážitek z přepravy pro ty, kteří nenajdou žádné dobrodružství v Aberdeenu ve Washingtonu, ale jsou slabé na kolenou, která si představí, že dodává draslík do Aberdeenu ve Skotsku.

Pro hru omezenou na hlavní dálnice a cesty ve snížené verzi zlomku USA (stále budovaně na východ s každou expanzí) se americký simulátor nákladního automobilu cítí obrovský a svobodný. To je částečně romantika, kterou americký přepravu platí pro Evropan: volání otevřené silnice, ty ploché pozemky s nekonečnou oblohou a Americana, která kape z každé vintage konvertibilní a neonové čerpací stanice. Ale je to stále obrovské a cítí se překvapivě otevřené a svobodné, i když většinou řídíte nastavenou cestu k časovému limitu.

Jedna práce, kterou vytáhnete nakládací dálnici Pacifik pobřeží za slavný den, dále se v noci navíjíte úzkými neznámými silnice ‘T chce žít, ale jsou rádi, že jsem krátce věděl. A vždy můžete vyhodit a prozkoumat, protože hej, jsou to jen peníze. Vývojáři také stále více podporují cestovní ruch, přidávají hlediska na hezkých místech a dokonce vytvářejí důvody pro nákladní automobily, kam by neměli, do Yellowstone. Honk Honk!

3. Kovový ozubená zařízení solidní V: Bolest fantomové

Zkrvavený had a spol. Vystoupte z vrtulníku a projděte se směrem k kameře v MGSV: Phantomová bolest

Vývojář: Konami digitální zábava
Datum vydání: 2011
Kde to mohu získat? Parní

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí? Opravdu není nic jako MGSV, ale můžete dát Kojimovu smrt. I když je to výrazně odlišné, má otevřený svět se vší podivností Kojimy.

Kovový ozubená zařízení byla vždy uctívána pro své komplexní systémy plížícího. Plížení se přes sluneční hora v Afghánistánu je stejně výkonem představivosti, jako je test vašich tajných schopností. Jistě, můžete se rozhodnout, že se dostanete dlouhou cestu kolem nepřátelské základny. Pokud jste nudí. Ale proč místo toho jezdit rovnou koněm a vyhýbat se konfliktům skrýváním se proti tělu důvěryhodného steedu? Nebo vyjměte vojáky pomocí klidového pistole, než je odešlete na domovskou základnu pomocí velkého komediálního balónu? Nebo se vyhněte úplně utajení a zavolejte do vrtulníku, aby je odrazil, zatímco A-ha si vybírá z jeho reproduktorů?

Svět MGSV je jistě potěšením, ale jsou to hravé věci, které v něm můžete udělat, takže se cítí opravdu zvláštní. Každá cesta zpět na nepřátelské území je novou příležitostí pro expresivní rozhodování. Část pohlcující sim, část Stealth Sandbox, hra je opravdu něco jiného.

2. Vampire: Maškarní krevní linie

Klidná ulice města v noci ve vampire The Maškaráda: krevní linie

Vývojář: Hry Troika
Datum vydání: 2004
Kde to mohu získat? Steam, Gog

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí? Možná krevní linie 2, pokud to někdy vyjde. Původní hry Fallout nejsou úplně všechno, co gotické nebo erotické, ale zachycují podobnou amoralitu. Proběhla také debata o tom, zda by toto místo mělo jít do Dragon Age 2, tím kompaktnější věk draka, kde vidíte město město po celá desetiletí.

Vampire: Krevní linie Masquerade může potřebovat velký ol ‘mod, aby se to dostalo do provozního stavu, ale je to pero’ n ‘papír RPG je skvělý sestup do sexu, krve a závislosti, jít do tmavých koutů a lekcí, které se ostatní hry neodvažují ne. Hra vám také nabízí tolik možností – způsoby, jak uspět nebo selhat, nešťastně – v první polovině, což z ní činí jeden z nejpravdivějších RPG na PC. Existuje mnoho způsobů, jak řešit jakoukoli situaci, ať už je to nalezení některých průsmyků, sání na některých krcích nebo dělat nějaké sexy sladké řeči. Spojte tyto volby s vynikajícím psaním a máte svět, který se skutečně cítí naživu, i když vypadají modely postav. méně naživu.

Ale proč je krevní linie na seznamu otevřených světových? Vzhledem k jeho nastavení na špinavém hřišti 00s, malé, ale husté, kde se seznámíte s obyvateli, kteří zůstávají pozdě z nejrůznějších důvodů. Ve čtyřech oblastech je třeba najít liché kapsy a tajemství: Santa Monica, Hollywood, Downtown Los Angeles a čínská čtvrť. A poté, co se Gunsmoke vyčistil a vy jste selhali svůj poslední pokus o svádění, to, co si nejvíce pamatujete, je váš zkroucený byt v Santa Monice, červená osvětlená okna klubu v LA, hřbitov v Hollywoodu.

1. Elden Ring

Volkano Manor in Elden Ring

Vývojář: Fromsoftware
Datum vydání: 2022
Kde to mohu získat? Parní

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí? Jiné hry Souls nemusí nabídnout podobný rozsah, ale sporné Dark Souls 2 jsou pravděpodobně nejoblíbenější z parta.

Elden Ring je RPG Open World v zemích, místo, které se hemží s gangly zvířaty, která vás chtějí zavraždit. Až na to, že je to opravdu skvělý svět. Ten, který vás jemně vede správným směrem, přesto vás pokouší z vyšlapané stopy a do zničených pevností nebo těsných pletených jeskyní nebo výtahů, které vám vyhodí mysl. Aniž byste zněli overdramaticky, pravděpodobně jste se nikdy nesetkali s otevřeným světem tak hustým jako Elden Ring.

Zvláštní na Elden Ring je jeho svoboda prozkoumat, nejen na vašem spektrálním steedu, ale také ve vytváření vaší postavy. Chci jít samurai? Tak určitě. Chcete jít na hybrid mága a rytíře? Absolutně. Je to první hra Fromsoftware, která vás aktivně povzbuzuje k prozkoumání tmy, pokud bojujete s velkou překážkou. Nikdy nevíte, co byste mohli najít, a zásadně, jak – pokud dokážete přežít, aby vaše lebka rozdrtila skalním gigantem, nebo tak něco – cokoli klesne nebo odemkne, může vám pomoci tlačit dále.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.