5 Nejlepší M4A1 Assault Rifle Modern Warfare Class LoadOuts: přílohy, nastavení, perk – dexerto, warzone nejlepší načítání M4A1: Naše doporučení třídy M4A1 a jak odemknout M4A1 vysvětleno |

Warzone Best M4A1 Loadrout: Naše doporučení nastavení třídy M4A1 a jak odemknout M4A1 vysvětleno

Statistiky podporují, že od té doby, co vykonávají perfektní práci při masivně zvyšování přesnosti i dosahu a poskytují malé zvýšení kontroly, to vše, zatímco jen mírně klesající mobilita, což není nejdůležitější věcí pro útočné pušky.

5 Nejlepší M4A1 Assault Rifle Modern Warfare Class LoadOuts: přílohy, nastavení, perk

Assault puška M4A1, běžně označovaná jako M4, je jednou z nejmocnějších zbraní v Call of Duty: Modern Warfare a my jsme přišli s pěti načítáními, které jsme použili v multiplayeru pro různé druhy herních stylů.

Zatímco mnoho věcí se změnilo v moderní válce mezi beta a plnou verzí, jedna věc, která do značné míry zůstala stejná, byla silná životaschopnost M4.

Díky dobré síle a přesnosti je to více než použitelné na dlouhém doletu, zatímco jeho všestrannost a obratnost umožňují obdivuhodně provádět obdivuhodně při střelbách z těsné čtvrtiny.

Článek pokračuje po reklamě

Níže najdete naše nejlepší třídy pro zbraň pro pět různých variací-běh a zbraně, taktické a dlouhodobé, vyvážené, konkurenceschopné a nadměrné-to vše s vlastním souborem připoutání, výhody, letály a taktiky.

Článek pokračuje po reklamě

Všimněte si, že všechny třídy předpokládají, že vše již bylo odemčeno, takže pokud vidíte připojení nebo házení, které jste dosud neodemkli, nahraďte je něčím, co má podobné statistiky a atributy.

Nejlepší načítání M4 „Run-and-Gun“

Infinity Ward

Přílohy

 • Barrel: FFS 11.5 ″ komando
 • Laser: 1MW laser
 • Optic: Cronen LP945 Mini Reflex
 • Akcie: Žádná zásoba (jedná se o skutečnou možnost připojení)
 • Zadní přilnavost: uvězněná rukojeť

Sekundární – nůž

Výhody

Házení

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco útočné pušky se obecně nepoužívají pro běh a střelbu ve službě Call of Duty, všestrannost M4 umožňuje použití v rychlejších stylech přehrávání, zejména když je vybaveno tímto nakladem.

Všechny přílohy upřednostňují mobilitu za cenu rozsahu a kontroly a dokonce i zasunutí kyčle se vylepšuje s 1MW laserem.

Jak sekundární i dvojnásobný čas nože umožňují rychlejší pohyb, zatímco taktická stimulata dává hráčům způsob, jak se uzdravit rychleji, když se musí znovu zapojit po zranění.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší taktická a dlouhá doleta M4 třída

Infinity Ward

Přílohy

Sekundární – M19

Výhody

Házení

Tato třída je určena pro ty, kteří rádi zveřejňují pozici na energetické pozici s M4 a sledují jízdní pruhy a populární místa na mapě, pouze nepřátele na středně dlouhých rozsazích.

Proto integrální hybridní optika, která může přepínat mezi 1x reflexem a 3.25 skautů, což vám umožní mít efektivní pohled na všechny druhy vzdáleností.

Zbytek příloh má za cíl posílit statistiky, jako je přesnost, dosah a kontrola, zatímco má velmi negativní účinek na mobilitu, což pro tuto třídu opravdu není potřeba.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Nejlepší načítání Warzone: 6 nastavení špičkových tříd pro všechny hry

Pistole M19 je dobrá mít jako sekundární, protože má vyšší rychlost požáru a může být dobré použít proti nepřátelům, kteří se příliš blízko.

Článek pokračuje po reklamě

Výhody doplňují tuto třídu tím, že zajistí, že granáty a omráčení/záblesky nelze použít k odstranění vás, Claymore je účinný při sledování vlastních záda a kouření lze použít k rychlému útěku, pokud vás začne tlačit příliš mnoho nepřátel.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Nejlepší vyvážená třída M4

Infinity Ward

Přílohy

Článek pokračuje po reklamě

 • Barrel: FFS 14.5 ″ tac lite
 • Optic: Cronen LP945 Mini Reflex
 • Akcie: Stock M-16
 • UnderBarrel: Taktical Foregrip
 • Zadní přilnavost: uvězněná rukojeť

Sekundární – 0.50 GS

Výhody

Házení

Vytvoření zcela vyváženého nastavení M4 je mnohem snazší, než je provedeno, protože téměř každá kombinace příloh nevyhnutelně způsobí alespoň jednu statistiku zasáhnout.

Tato třída je jedním z vyváženějších zatížení, protože to zvyšuje přesnost a kontrolu pro tyto středně až poloobchodní střely a zároveň zvyšuje mobilitu pro více zakázek v těsné čtvrtině.

Článek pokračuje po reklamě

Jediným nepříznivým účinkem je rozsah, takže zbraň nemusí být při střelbě po celé mapě tak efektivní, ale celkově toto nastavení dělá dobrou práci udržovat zbraň velmi všestrannou.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší konkurenční třída M4

Infinity Ward

Přílohy

 • Barrel: Stock M16 Grenadier
 • Optic: Cronen LP945 Mini Reflex
 • Akcie: Singapur Arms Invader
 • UnderBarrel: Provozovatel předvolba
 • Zadní přilnavost: Pogumovaná rukojeť

Sekundární – .50 GS

Výhody

Házení

Tato třída přichází s laskavým svolením Iana „Crimsix“ Portera, vítězného profesionála Call of Duty, který v současné době hraje za franšízu Dallas Empire. Jeho přístup k budování načtení M4 rezonoval v konkurenční komunitě, takže je to více než pravděpodobné dobré.

Statistiky podporují, že od té doby, co vykonávají perfektní práci při masivně zvyšování přesnosti i dosahu a poskytují malé zvýšení kontroly, to vše, zatímco jen mírně klesající mobilita, což není nejdůležitější věcí pro útočné pušky.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší třída Overkill M4

Infinity Ward

Overkill je významný výhoda v moderní válce, ještě více než v minulých titulech Call of Duty. Nedostatek systému PICK-10 znamená, že existuje omezení příloh, které můžete dát na primární, který se používá jako sekundární, aby obě zbraně mohly být vybaveny maximálním množstvím příloh.

To je obzvláště dobré pro hráče, kteří rádi používají M4 konkrétním způsobem. Některé možnosti zahrnují běh a kulomety nebo taktické a dlouhé dolety. Toto nastavení jim dává možnost mít sekundární zbraň pro případ, že by se vypukla těsně rozsazená střelba.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Nejlepší Stoner 63 Warzone načítání: přílohy stoner, výhody, další

Hráči běhu a gun mohou použít odstřelovací pušku nebo Marksman Rifle, pokud potřebují někoho vybrat z dlouhého doletu, zatímco pomalejší a taktičtější hráči mohou používat SMG s vysokou rychlostí ohně nebo dokonce brokovnici, pokud budou nuceni blízkým -Čtvrtletní střelby.

Ti, kteří běží nadměrné třídy. S bitvami se však nikdy nemůžete pokazit.

Článek pokračuje po reklamě

Tady to máte – nejlepší třídy, které můžete použít pro populární útočnou pušku M4A1! Nyní se vraťte zpět do hry, vyzkoušejte tyto načítání a dejte nám vědět, co si myslíte!

Článek pokračuje po reklamě

Nezapomeňte také zkontrolovat některé další průvodce zbraní, které jsme dosud udělali pro moderní válčení:

Warzone Best M4A1 Loadrout: Naše doporučení nastavení třídy M4A1 a jak odemknout M4A1 vysvětleno

Zde je návod, jak vytěžit maximum z M4A1 v Call of Duty: Warzone.

Průvodce přispěvatelem Hirun Cryer
Aktualizováno 7. prosince 2020
Sledujte Call of Duty: Warzone Caldera

The M4A1 ve Warzone je jednou z prvních dostupných zbraní, ale nenechte se tím odradit od toho.

M4A1 je pro naše peníze jednou z nejlepších zbraní ve Warzone a vyrovnává přesnost s mocí pro bojové schopnosti s dlouhým doletem.

Nová roční období a aktualizace Warzone vždy přinášejí změny zbraní a příloh, ale to neznamená, že M4A1 byl pro hru Battle Royale něco méně než vynikající než vynikající.

M4A1 je jednou z nejlepších zbraní ve Warzone, protože je vhodný pro každý herní režim a situaci, ve které se ocitnete. Zbraň vyniká v boji s dlouhým doletem i těsným čtvrtí a je to vynikající volba bez ohledu na to, zda hrajete sóla, duos, tria nebo jednu z omezených časových událostí, jako je lup nebo zombie Royale.

Tato stránka vysvětluje, jak používat Nejlepší načtení M4A1 vytvořit Nejlepší třída M4A1 umožnit vám vytěžit maximum ze zbraně.

 • Jak odemknout M4A1 ve Warzone
 • Nejlepší načítání M4A1 a přílohy ve Warzone
 • Nejlepší třída M4A1 nastavená ve Warzone

Nejlepší načítání M4A1 a přílohy ve Warzone

Níže si můžete prohlédnout krátký seznam nejlepších příloh M4A1, které bychom doporučili vybavení ve společnosti Call of Duty: Warzone.

 • FSS Commando (odemknutí na úrovni 9)
 • Zrak operátora Reflex (odemkne na úrovni 7)
 • Akcie M16 (odemknutí na úrovni 16)
 • Commando Foregrip (odemknutí na úrovni 4)
 • Granulovaná přilnavá páska (odemknutí na úrovni 22)

Na hlaveň M4A1 budete chtít dát komando FSS, což vám dává zvýšení zaměřené na rychlost a rychlost pohybu, přičemž bývalá je kritická v rychlém tahu proti oponentům blízkých čtvrtí. Pro Optics můžete opravdu jít s tím, co se cítíte pohodlně pomocí jako zaměřující síťovi, ale zjistili jsme, že Reflex Operator Reflex zasáhne pěkný rovnováha mezi přesností blízkého a dlouhého dosahu.

Zvýšená stabilita zaměřená na cíl může z těchto důvodů učinit M4A1 powerhouse s dlouhým doletem, takže z těchto důvodů doporučujeme dát zásobu M16, komando a granulovanou pásku přilnavosti na zbraň. Všechny tři přílohy poskytnou vašemu M4A1 velkou podporu stabilitě zbraní a zejména komanda vám poskytne pěknou podporu stabilizaci zpětného rázu.

Nejlepší třída M4A1 nastavená ve Warzone

Zde je náš výběr nejlepších položek výhod a vybavení pro vytvoření nejlepší třídy M4A1 v Call of Duty: Warzone.

 • Perk 1: Kill Chain (odemknutí na úrovni 34)
 • Perk 2: Ghost (odemknutí na úrovni 24)
 • Perk 3: Tracker (odemknutí na úrovni 51)
 • Sekundární: Strela-P (odemknutí na úrovni 17)
 • Taktical: Senzor srdečního rytmu (odemkne se na úrovni 30)
 • Lethal: Claymore (odemknutí na úrovni 1)

Stejně jako u většiny vlastních tříd ve společnosti Call of Duty: Warzone, vřele doporučujeme vzít si duchovní port do vašeho druhého perkového slotu a senzoru srdečního rytmu jako taktické vybavení. První z nich vás skrývá před nepřátelskými radarovými drony a UAV, zatímco druhý vám umožní vyzvednout blízké nepřítele signály.

Claymore je při výběru smrtícího vybavení vždy solidní volbou, protože vám dává velkou výhodu, když se hromadí dolů a obranute polohu. Jinde budete chtít vzít zabíjený řetězec, abyste zvýšili své šance na nalezení zabijáků v zásobovacích boxech a sledovač pohledu, aby sledoval nepřátele z stop, které zanechávají.

Pokud hledáte jednotlivé volby zbraní, může naše stránka Modern Warfare Best Guns pomoci.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Warzone Caldera následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Jak vytvořit nejlepší třídu M4A1

Pokud máte ucho na zem na cokoli Call of Duty: Modern Warfare, pravděpodobně jste slyšeli o M4A1. Je to třetí útočná puška odemčená v této třídě zbraní a je odemčena poměrně brzy. To je jeden z důvodů, proč je právě teď velmi populární v moderním válečném multiplayeru.

AP A3C771DB-922E-4B95-96C0-009B8D98BCA3.JPG

Dalším důvodem je to, že je to velmi dobré a určitě jedna ze zbraní, která by měla zabírat jeden z vašich pěti vlastních načítání. Existuje celá řada způsobů, jak tuto zbraň zpívat, a záleží na tom, jaké přílohy a optiku jste odemkli pro zbraň.

Protože k pistoli můžete připojit pouze pět příloh, s pohledem a optikou, která se zabývá dvěma z těchto pěti, pokud se rozhodnete je používat, budeme uvést pět příloh, o kterých si myslíte, že byste měli vybavit tak, aby vytvořili nejlepší třídu M4A1.

Nejlepší třída nízké úrovně M4A1

AP 850643DE-5F79-44AC-85CD-50251A20774F.JPG

 • Barrel: Stock M16 Grenadier
 • Optic: Reflex
 • Akcie: Stock M-16
 • Zadní přilnavost: Granulovaná rukojeť
 • UnderBarrel: Commando Foregrip

Nejlepší třída M4A1 na vysoké úrovni

AP 9F4405D6-BCE2-4541-A72E-108C132A423F.JPG

 • Barrel: Marksman
 • Optika: Integrální hybrid
 • Akcie: Stock M-16
 • Zadní přilnavost: Pogumovaná rukojeť
 • UnderBarrel: Ranger Foregrip

Nejlepší třída M4A1 Pokud jste předobjednali moderní válku

AP C707C4E7-EFBC-4FF6-80BA-B9F8BA44469A.JPG

 • Pokud jste předobjednali moderní válku digitálně nebo pokud jste předobjednali fyzickou tmavou vydání, měli byste obdržet balíček XRK zbraní, který vám dává XRK M4A1 a XRK .357 HANDGUN.
 • Protože XRK M4A1 je legendární plán, pro použití této zbraně musíte upravit načtení a vybrat M4A1
  • Napravo od zbraně na stránce Úpravy načtení uvidíte možnost zbrojnice – vyberte možnost zbrojnice a zobrazí se vaše plány a je to zde, že musíte vybrat legendární XRK M4A1 Blueprint.
  • Barrel: FFS 12.4 Predátor
  • Laser: tac laser
  • Optika: Integrální hybrid
  • Akcie: Stock M-16
  • UnderBarrel: Commando Foregrip