5 nejlepší minecraft 1.19 semen pro kreativní budovu, Top 10 Minecraft Creative Mode Best Seeds | Hráči se rozhodují

Hráči se rozhodují

Plains Biomes jsou vynikajícími místy pro budování kreativního režimu v Minecraft. Obvykle jsou docela ploché a neobsahují mnoho překážek, jako jsou stromy, kopce nebo hory. Hráči technicky začínají v lesním biome, ale mohou se vydat na sever, aby našli obrovský biom Plains, který prakticky žádá o postavení. Existuje několik vesnic a základna Pillager tečkovaná biome.

5 nejlepší minecraft 1.19 semen pro kreativní budovu

Kreativní režim Minecraft je místo, kde si hráči mohou stavět na obsah svého srdce. Je to místo, kde se objevily některé z nejpůsobivějších stavebních projektů a hráči, kteří si užívají kreativní režim, mají tendenci hledat správné semeno pro své sestavení.

Se správným semenem Minecraft nebudou muset hráči trávit mnoho času čištění půdy v kreativním režimu a mohou se dostat na stavbu na stavbu. I ve verzi 1.19, hráči mohou najít tunu semen, která nabízejí skvělé stavební příležitosti hned od začátku. Hráči nebudou muset cestovat na obrovské vzdálenosti nebo vyčistit oblasti, mohou jednoduše zahájit hru a stavět pryč. Níže mohou hráči Minecraft najít nějakou skvělou verzi 1.19 semen pro kreativní režim.

Úžasná semena, která si můžete vychutnat stavbu v kreativním režimu v The Minecraft’s The Wild Update

5) 105849523

Pokud si hráči Minecraft chtějí postavit své výtvory v zasněženém prostředí, toto semeno je vynikajícím výběrem. Přímo na Spawn najdou hráči ledové hroty biome a litanii vesnic k prozkoumání.

Ačkoli vesnice nejsou v kreativním režimu tak užitečné, hráči, kteří staví, je mohou chtít použít k vytvoření zasněžené komunity nebo dokonce chladné království. Velké hory a hroty ledu jsou docela vizuálně příjemné a pro hráče je spousta relativně ploché půdy, aby vytvořili několik skvělých sestav v zasněženém terénu.

4) -266100150045570408

Plains Biomes jsou vynikajícími místy pro budování kreativního režimu v Minecraft. Obvykle jsou docela ploché a neobsahují mnoho překážek, jako jsou stromy, kopce nebo hory. Hráči technicky začínají v lesním biome, ale mohou se vydat na sever, aby našli obrovský biom Plains, který prakticky žádá o postavení. Existuje několik vesnic a základna Pillager tečkovaná biome.

3) 8658259388359648759

Pro zvýšenější stavební zkušenost mohou hráči Minecraft dát toto semeno střelbu. Začnou v biome základních plání obklopených lesem, ale míří přibližně (x: 500, z: -761), hráči najdou nádherný svažitý roviny biom sousedící s kruhovým pohořím. V této oblasti najdete dvě vesnice uvnitř i vně hor a je zde dostatek prostoru pro vytvoření nejlepšího konstruktu kreativního režimu, na který si můžete myslet.

2) 4891928243888874122

Pokud hráči Minecraft hledají úchvatné místo pro jejich tvůrčí režim, může se tento semeno jen přizpůsobit popisu. Hráči začínají na masivním útesu s výhledem na biom oceánu, což z něj činí perfektní místo pro stavbu mořských hradů nebo pirátských úkrytů. Možnosti tam nekončí, protože limity v kreativním režimu jsou omezeny pouze tím, na co si hráč dokáže myslet. Pokud se útes nehodí k chuti hráčů, mohou zamířit do nedalekého biome Stony Mountain Peak Biome na (x: 12, z: -337).

1) 4504535438041489910

Pro velkou sadu biomů s velmi sudým terénem by hráči Minecraft měli toto semeno zastřelit. Začínají ve velmi velkém biome, s lesy Taiga na západ, bažiny na sever a Savannahs hluboko na východ.

S tolika rozmanitostí místnosti a biome by hráči kreativního režimu neměli mít problém přicházet s fantastickými sestavami, které úžasné a ohromující. Určitě nebude mít nedostatek místa a nemělo by trvat dlouho, než by hráči potřebovali vyčistit žádnou zemi.

[Top 10] Minecraft Creative Mode Nejlepší semena

Světové semeno Mansion zobrazené v kreativním režimu. Nejlepší semena kreativního režimu Minecraft

Právě když jste si mysleli, že kreativní režim se nemůže zlepšit!

Co by mohlo být lepší než vzít úžasný svět Minecraft a přeměnit jej v říši jedinečných krajin, obrovských biomů a vytvoření mimořádného herního zážitku?

Světová semena jsou kódy, které mohou být vstup do mapy světa, aby se vytvořily různé krajiny. Tato semena se liší od změn terénu po ohromující vesnice s kořistí. Několik z těchto semen dokonce umisťuje hrudi (někdy obsahující diamanty!) přímo v bodě Spawn!

I když jsou k dispozici stovky různých semen, existuje několik, které mezi ostatními vynikají. Tato semena transformují jakýkoli zážitek z minecraft na něco pozoruhodného a příjemného, ​​i když se pouze uchází o zkušební běh!

Pro tento seznam se podíváme na některá z nejlepších semen Minecraft pro kreativní režim, zejména ty, které jsou k dispozici pro Minecraft Java Edition 1.14 a nedávné aktualizace.

10. Houby a Mooshrooms (3327780)

Je to celý ostrov plný hub, doplněný Mooshrooms poblíž. Toto světové semeno vytváří velký houbový biom, což umožňuje některé jedinečné struktury a zajímavé farmy. Proč hledat biom, který nemusí existovat na náhodně generované mapě, když můžete generovat velkou zásobu hub. Toto zábavné semeno lze získat zadáním semenného kódu 3327780 nebo prostřednictvím kódu „ztraceného“.

Co je na tomto semenu úžasné:

 • Přístup do mooshroomů – proč nevytváří farmu Mooshroom?
 • Ostrov je obklopen oceány a jinými biomy, což umožňuje použití různých materiálů k tvorbě.
 • Vzrušující a jiný způsob, jak zahájit neformální hru Minecraft.

9. Marooned (-782825413)

Fanoušci nechvalně známého filmu Tom Hanks „Case Away“ zbožňují toto světové semeno. Třina uprostřed ostrova, s omezenými zdroji a poblíž pouze ztroskotání lodi, mohou hráči žít své „uvízlé na ostrovních fantaziích“ z pohodlí a bezpečnosti svého domova! Toto vzrušující semeno lze získat zadáním kódu semen -782825413 nebo prostřednictvím kódu „EvilFrogs“.

Co je na tomto semenu úžasné:

 • Žádné stromy, žádné starosti! Používání kreativního režimu může vytvořit některé působivé struktury, dokonce i na tomto malém ostrově!
 • Vzrušení pro fanoušky žánru „Ztracené na moři“, aby otestovaly své dovednosti řemeslného a přežití s ​​omezenými zdroji odebranými z malého ostrova a nedalekého lodi.
 • Tajemný ostrov v dálce – Vysvětlení a těžit, pokud najdete způsob, jak se k němu dostat!

8. Ultimate Farm (1594305760)

Stát se konečným farmářem! V tomto semeni se hráči vycházejí mezi velké množství nehostitelských davů: koně, prasata, kachny a ovce. Toto semeno je ideální pro hráče věnovanému rozsáhlé farmě a od začátku poskytuje přístup k užitečným zvířatům. Toto osivo s tématem zemědělství lze získat zadáním semenního kódu 1594305760 nebo prostřednictvím kódu „CANTBESAVED“.

Co je na tomto semenu úžasné:

 • Hráč se vynoří uprostřed pláně Biome, doplněný nedalekým biomem Savannah pro nějakou rozmanitost materiálů.
 • Vytvořte nejúžasnější farmy pomocí koresování zvířat, jejich chov a jejich používáním pro výrobu potravin nebo materiálu.
 • Okamžitý přístup ke skále a uhlí na Plains Biome, abyste se okamžitě dostali do práce a vytvořili užitečné nástroje!

7. Igloo w/suterén (-986625532)

Je to zimní divů, k dispozici po celý rok! Toto světové semeno generuje rozsáhlou zasněženou tundru biome, včetně předem vytvořeného igloo. Uvnitř igloo je suterén plný užitečné kořisti a dalších dobrot. Toto krásné semeno lze získat zadáním semenného kódu -986625532 nebo prostřednictvím kódu „Gonecolor“.

Co je na tomto semenu úžasné:

 • Vhodné obytné místnosti, přímo u startovní brány! Není třeba stavět dům, když je pro vás poskytnuto!
 • Kořist a poklady dostupné v suterénu těsně pod skrytým kapkem.
 • Spousta zasněžených hor a tundra biome pro ty, kteří dychtí zažít potěšení z zimy.

6. Mishaft Ravine (927605758)

Pod kovářskou vesnicí je skrytá minovina uprostřed rokliny. Prozkoumejte vesnici, shromažďujte své zdroje a až budete připraveni jít, dobře kopat vedle vesnice a spadnout přímo dolů do rokliny. Je to temná a nezapomenutelná cesta a jediným limitem je vaše představivost. Toto hloubkové semeno lze získat zadáním kódu semen 927605758 nebo prostřednictvím kódu „Hitland“.

Co je na tomto semenu úžasné:

 • Velká, neprozkoumaná minovina osvětlená lávovým dobrodružstvím, které čeká na to.
 • Pomocí kreativního režimu vytvořte jasné spojení mezi vesnicí a tímto podzemním průchodem k vytvoření úžasných podzemních struktur.
 • Okamžitý přístup k bohatému dodávce lávy a nedalekých struktur k vytvoření užitečných materiálů.

5. Zombie-infited Village (1028438881)

Pro fanoušky hororového žánru i výzvy je to pro vás semeno. Toto semeno, které se třpytí ve zničené vesnici, doplněné pavučinami a budovami bez dveří, poskytuje další výzvu, když slunce klesá dolů. Toto děsivé semeno lze získat zadáním kódu semen 1028438881 nebo prostřednictvím kódu „WaitDeal“.

Co je na tomto semenu úžasné:

 • Prvek hrůzy – ne příliš děsivý, ale dost na to, aby se krev pumpoval!
 • Vesnice s kroucením, představující budovy zamořené pavučiny a zničené struktury pro prozkoumání a převod.
 • Transformujte tuto run-down vesnici na pevnost v kreativním režimu a využijte šanci proti koni zombie v režimu přežití!

4. Shipwrecked (-613756530319979507)

Ostrovní vesnice s lodi na zemi a pod vodou? Sakra ano! Hráči se rozčilují na ostrově plném dokončených struktur a lodního zápisu, mohou hráči žít svá ostrovní dobrodružství a uvolnit své vnitřní pirát v tomto světě semena. Jste dost stateční, abyste se splnili všechny své nejdivočejší sny? Toto jedinečné semeno lze získat pouze zadáním kódu semen -613756530319979507.

Co je na tomto semenu úžasné:

 • Ani jeden, ale dva lodi na prozkoumání a sklizeň zdroje z!
 • Podvodní plodiny a nedaleké ostrovy šířit dobrodružství na různá místa a udržovat zábavu v chodu.
 • Pod vlnami sídlí zřícenina oceánu, poblíž druhého lodi!

3. Zřícenina oceánu na ostrově Turtle (519124461)

Kdo nemiluje želvy? Vzrušující aktualizace světa Minecraft, toto světové semeno přistane hráč plácnutí uprostřed ostrova s ​​okolním oceánským ruinami a želvami. Postavte chatu a žijte mezi želvami, zatímco prozkoumáte nedaleké ruiny a odhalujte tajemství, která oceán nabízí. Toto nádherné semeno lze získat zadáním semenného kódu 519124461 nebo prostřednictvím kódu „předem s ním“.

Co je na tomto semenu úžasné:

 • Želvy, spousta a spousta želv!
 • Zříceniny z oceánského památníku na pláži a poskytování přístupu k materiálům, které mohou za běžných okolností v režimu přežití obtížné získat.
 • Šance vytvořit ostrovní dobrodružství a strávit nějaký čas relaxací mezi divočinou.

2. Meteor Impact (-2084759484)

I když meteoři nejsou součástí světa Minecraft, to neznamená, že si hráči nemohou užít výhody meteorového úderu! Toto světové semeno vytváří masivní jeskyni připomínající meteorovou kráteru, který se nachází vedle vesnice. Postavte si svůj domov, sklizeň a prozkoumejte nedalekou jeskyni, pokud se odvážíte. Toto chladicí semeno lze získat zadáním semenného kódu -2084759484 nebo prostřednictvím kódu „downdown“.

Co je na tomto semenu úžasné:

 • Přístup do dokončené vesnice hned vedle netopýra s užitečnými strukturami, nástroji a místy k usazení na noc!
 • Důl meteorské havárie, to vše bez nutnosti pustit se příliš daleko od civilizace!
 • Veškeré vzrušení těžby s ochranou nedalekého útulku.

1. Vesnice Mansion & Blacksmith (960570313)

Toto semeno, které představuje velké sídlo v dálce. Po rabování vesnice a shromáždění všech pokladů, které nabízí, může hráč zahájit cestu do sídla – a dokonce ji nazvat domů, pokud si přejí! Toto nádherné semeno lze získat zadáním semenného kódu 960570313 nebo prostřednictvím kódu „Lifetime“.

Co je na tomto semenu úžasné:

 • Železo, meče, brnění a další dobroty dostupné ihned po tření.
 • Vesnice k prozkoumání a velké sídlo v dálce k dobytí.
 • Zámek se nachází uvnitř zastřešeného lesního biomu a nabízí řadu různých herních zážitků!

Pokud se vám tento článek líbil, může vás také zajímat:

 • [Top 10] Minecraft Nejlepší hororové mapy
 • [Top 10] Minecraft Nejlepší hororové mody
 • 10 dalších úžasných semen minecraft, které musíte zkontrolovat
 • Top 10 Ultimate Best Minecraft Modpacks
 • Top 15 nejlepších kůží Minecraft, které vypadají úžasně
 • Top 10 nejlepších serverů Minecraft s nejvíce hráči