5 Nejlepší minecraft malý dům sestavení plánů, 20 nejlepších nápadů Minecraft Small House 2023 – Kiwipoints

20 nejlepších nápadů Minecraft Small House 2023

Tyto malé, moderní domy jsou mezi staviteli velmi oblíbené a tento obsahuje přímočarý bílý a šedý dům. Mnoho moderních budov domu najdete ve světech spiknutí vězeňských serverů. Svět spiknutí je místo ve vězeňských serverech, kde mohou hráči zobrazit své sestavy ostatním.

5 nejlepších malých domů sestavy malého domu

Budova byla vždy obrovským aspektem Minecraft a hráči rádi staví složité struktury, které předvádějí jejich kreativitu přátelům a dalším. To je velmi pravdivé a zároveň si užívat kreativní servery Minecraft.

Hráči milují jednoduché a stylové domy, jako jsou malé domy, většina věcí, které hráči milují nejvíce na sestavení. Tato příručka sestaví pět z nejlepších malých plánů pro domácí stav pro ty, kteří chtějí postavit fantastický a skutečně stylový malý dům Minecraft.

Blueprints malý dům, které jsou snadné a krásné sestavy

5) praktický malý dům

Zahájení tohoto seznamu je efektivní malý dům postavený Minecraft Youtuber “Rizzial.„Všechny malé domy jsou jednoduché, ale tento design ukazuje, jak pěkné tyto jednoduché domy vypadají.

Tato sestava je velmi útulně vypadající dům, který vypadá docela jako stavba kabiny. Tyto stavby mohou být docela úžasné. Dům dokonce má roztomilou malou verandu, která ji odlišuje od ostatních malých domů. Má také malou zahradu, s pšenicí rostoucí před domem a květy na boku.

4) Snadno staví moderní malý dům

Další je velmi moderně vypadající a snadno postavitelný malý dům. Tento tutoriál vytvořil Minecraft YouTuber “Rizzial.„Dům má velmi úhledný nový vzhled, postavený hlavně s křemenem. Tato sestava je také o něco větší než většina ostatních domů na tomto seznamu, ale je stále velmi kompaktní.

Tyto malé, moderní domy jsou mezi staviteli velmi oblíbené a tento obsahuje přímočarý bílý a šedý dům. Mnoho moderních budov domu najdete ve světech spiknutí vězeňských serverů. Svět spiknutí je místo ve vězeňských serverech, kde mohou hráči zobrazit své sestavy ostatním.

3) Estetický malý dům

To je skvělá volba pro ty, kteří hledají velmi estetický malý dům. Tentokrát ukazuje Minecraft YouTuber “Platinumthief”, jak postavit fantastický malý dům. Tato sestava může trvat trochu více práce kvůli tomu, že je trochu komplikovanější, ale stojí za to čas.

Toto je neuvěřitelně jedinečný moderní dům s velmi uměleckým vzhledem. Tento dům má listy tekoucí střechou a přidává se k bláznivé estetice. To by byla fantastická stavba pro ty, kteří chtějí předvést svůj dům na městském serveru.

2) Jednoduchý malý dům

Další je velmi jednoduchý, ale elegantní malý dům, vyrobený YouTuber “SV Gravity.„Tato stavba je docela elegantní a je fantastická volba pro ty, kteří chtějí malý dům s fantastickým vzhledem.

Je to velmi levná stavba, která obsahuje spoustu prostoru uvnitř domu, protože má dvě patra. Dům má také farmu pod ní, s schody vedoucími k hlavní místnosti domu. Toto je fantastická volba pro ty, kteří hrají na serveru přežití.

1) Moderní malý dům

V neposlední řadě je další malý moderní dům. Tento tutoriál vytvořil Minecraft Youtuber “Random Steve Guy.„Je to velmi dobře-put-together dům, který je skvělý pro kohokoli.

Tato sestava má malý dům se dvěma úrovními, spodní úroveň je vyrobena z křemene a nejvyšší úroveň je vyrobena ze dřeva. Tento dům odvádí skvělou práci, aby umožnil prostor uvnitř sestavy umístěním po schodech na vnější stranu, což mu ohromuje.

20 nejlepších nápadů Minecraft Small House 2023

Malé domy v Minecraftu jsou pro vás roztomilé prostory, abyste si mohli odpočinout a užít si krásné prostředí, které je obklopuje. V Minecraftu je k dispozici několik typů a možnosti, které přicházejí s vlastnictvím, jsou nekonečné.

Přestože již existuje mnoho z těchto malých domů, není vždy snadné najít nové a jedinečné vzory. Zde se tento článek stává užitečným přínosem. Součástí zde je seznam 20 nejlepších nápadů Minecraft Small House. Tyto možnosti jsou rozprostřeny na různých biomech a jejich složité úrovně sahají od obtížných po opravdu snadné. Přečtěte si dále a zjistěte, co by pro vás bylo lepší.

1. Estetický malý dům

Tento design domu je docela snadný. Celé rozložení sestavení zabírá malou oblast, ale konečným výsledkem je kuriózní chata, která má vše, co dům vyžaduje. Položky použité k jeho vytvoření jsou následující: Oakské schody vzhůru nohama, kamenné cihly, svléknuté dubové desky, dubové desky, dlážděné stěny, dubové ploty atd. Pro malý dům má také různé typy zeleně, od plíživých keřů po jasně zbarvené květiny. Všechny tyto se přidají, aby daly místo jedinečné přitažlivo.

2. Útulná kabina

Útulná kabina v lese zní jako cesta, pokud chcete postavit malý dům. Tento dům je lepší volbou pro ty, kteří mají rádi soukromí, protože je trochu izolovaný z rušných vesnic a nepřátelských davů. K vybudování domu byste potřebovali leštěné Andersite, smrkové desky, stěny Andersite, svléknuté tmavé dubové desky, kamenné desky, skleněné tabule, pec, kovadlinu, truhly a květináče, mimo jiné důležité materiály. Kabina má exteriér, který je hlavně dřevěný, zatímco vnitřek domu je postaven s cihlami. Kromě toho je k dispozici také roztomilý krb a obchod a kouzelník, takže je dobře vybaven pro vaše primární potřeby.

3. Malý dům

Tento malý japonský dům je kuriózní i funkční. K tomu přidáno, dům také není těžké stavět. Design je kombinací robustního dřeva i obílených stěn, díky čemuž je rozložení elegantní. YouTuber, který přinesl tuto japonskou sestavu, vysvětluje, jak jej postavit v dobře uvedeném videu. Pokud tedy tento malý dům vypadá jako nemovitost, kterou chcete vlastnit v Minecraftu, můžete pokračovat v kliknutí na tutoriál a udělat si jeden pro sebe.

4. Starter Boat House

Tento startovací lodní dům je specifický pro biome a obsahuje věci, které by uživatel Minecraft potřeboval v domě. Představte si malý lodní dům umístěný uprostřed moře. Nadace musí být umístěna pod vodou, aby byla sestava stabilní nad ním. Protože je to malý dům, jsou vyrobeny pouze základní pokoje. V lodních domě je ložnice, řemeslnou stanici, řemeslný stůl, pec a různé lucerny, které zajišťují bezpečnost obyvatelům domu.

5. Fantasy chata

Jako fantasy chata je tato stavba přichází s jedinečnými barvami a elfským stylem, který je přítomen v interiéru a vnějších částech domu. Chcete -li vytvořit své, musíte tyto předměty získat: Smrk a dubové protokoly, kamenné cihly, stěny, dubové prkna a schody, knoflíky atd. Kromě toho, aby byl vnější exteriér domu vizuálně přitažlivější, jsou kombinovány bílé vlny a hranole, které pomáhají vytvořit magickou atmosféru. Nakonec je vegetace, jako jsou květiny a nadzemní trávy, umístěna v různých bodech k dokončení designu domu.

6. Přežití igloo

Tento přežití igloo je malý dům postavený ve světě minecraft, který má sníh. Potřebné položky jsou specifické pro biome, takže byste museli být nejprve na místě, než se něco vytvoří. Pro tuto sestavu byste potřebovali sněhové bloky, smrkové protokoly, schody, desky, dubové deníky, pasti, táborák, dlážděné schody, stěny atd. Kromě toho jsou rozměry, které je třeba, docela jednoduché. Tento článek obsahuje video tutoriál s pokyny krok za krokem, které lze použít k vytvoření tohoto igloo.

7. Hobibova díra

K vybudování této hobitové díry byste potřebovali vhodný kopec. Jakmile jej můžete najít, musíte hodnotit stěny se spoustou pískovce. To by usnadnilo by zbytek domu. Mezi materiály potřebné k vytvoření této hobitové díry patří oranžová terakota, cihlové schody, kvetoucí azalea listy, písek, kámen, pece, dubové prkna, řemeslné stoly, kuřák, smrkové kulatiny a prkna, lucerny atd. Dům má také mini zahradu udržovanou podzemní vodou. Všechny tyto funkce zajišťují, že hobitova díra je dostatečná pro kohokoli, kdo v ní žije.

8. Pastel Modern House

Tento dům je jednoduchý a obsahuje kuchyň, ložnici a jídelnu, která by stačila pro jednoho hráče. Vnější část tohoto domu je vyrobena z bílé a růžové terakoty, díky čemuž se budova potěší podívat na. Kromě toho nejsou předměty, které mají být postaveny, ve velkém množství a zahrnují následující: bloky trávy, bříza, schody hladkého křemene, břízové ​​prkna, dveře břízy, šedé vitráže atd. To vše přispívá k tomu, aby byla tato budova velmi moderní a snadno živá.

9. Malý dům věže

Tato kompaktní sestava bude jistě sloužit jako úkryt a bude vás chránit před nepřátelskými davy a odpůrci, s nimiž se můžete při hraní hry setkat. Věžový dům je jen jeden podlaží a má malou ložnici, prostor pro horní místnost, kde můžete zkontrolovat své okolí a další malé oddíly, které lze použít pro různé funkce. Kromě toho jsou kolem domu umístěny lucerny, aby zajistily stabilní světlo a udržovaly základnu v bezpečí.

10. Kompaktní dům

Ačkoli je tento dům útulný, obsahuje také několik krásných funkcí, díky nimž je pěkná budova. Příklady těchto funkcí jsou dobře vytvořené skleněné exteriér, malá zahradní ložnice a interiérový design, díky kterému se cítíte vítáni. Kromě toho je celé uspořádání tohoto kompaktního domu velmi minimalistické a nevyžaduje to tolik materiálů, abyste to nastavili. Díky tomu je nejlépe vhodné pro ty, kteří chtějí postavit malý dům a nechtějí, aby se stal náročným úkolem.

11. Zimní kabina

Pokud při hraní Minecraftu narazíte do sněhového biomu, pak by se hodila k této zimní kabině. Budova je vyrobena převážně ze smrkového dřeva, s rysy, jako je kuřácký komín, lucerny a krásná vegetace kolem ní. Kabina je velmi útulná a nevyžaduje mnoho zdrojů, aby se stavěla, což z ní činí dobrou volbu pro hráče Minecraft, kteří začínají. Kromě toho je interiér této budovy dostatečně zdoben krbem a pokoji pro relaxaci.

12. Jeskynní dům

Dům uvnitř jeskyně je rozhodně dobrodružství a ten zde uvedený. K vybudování tohoto domu jeskyně byste potřebovali následující: Splash lektvar pro noční vidění, které by vám umožnilo správně vidět uvnitř jeskyně, svléknuté dubové dřevo, svléknutá smrková prkna, smrkové schody, smrkové desky a smrkové pasti, mimo jiné. Když vstoupíte do domu, uvidíte ložnici, úložné prostory, kuchyň, malé rostliny v rohu, místnost, kde jsou uchovávány knihy, a různé lucerny, které pomáhají zajistit, aby je jeskynní dům přiměřeně osvětlený.

13. Birch Starter House

Krémová barva břízy pomáhá dát tomuto domu jedinečný design. Mezi položkami používanými k jeho sestavení je také dubové dřevo, které představuje atraktivní kontrast s břízou. Pro exteriér jsou do hlavního domu vedou schody, květiny a mini zahrada, kterou můžete použít k farmě různých plodin. Kromě toho je video tutoriál, který vysvětluje, jak tento dům vytvořit.

14. Malý moderní dům

Ačkoli tento moderní dům není příliš velký, je to preferovaná volba pro ty, kteří zůstávají sami a potřebují pouze prostor pro svůj majetek. K tomu je přidáno, místo je vizuálně přitažlivé a má atraktivní nábytek, jako je skleněná krabice v prvním patře, díky kterému je elegantní a elegantní. Nejen pouhá estetická sestava, je také užitečná pro skladování vašich věcí a má vnější stranu vyrobené převážně z šedého betonu a bílého křemene.

15. Pod vodou kopule

Pokud jste někdy chtěli vytvořit sestavu pod vodou, která nezahrnuje příliš mnoho pokojů a není příliš náročné stavět. Pak je to určitě ten, na který byste měli dávat pozor. Obsahuje okouzlující místnost, úložný prostor, postele a další základní předměty. Výzdoba kupole je velmi minimalistická a není vůbec složitá. Hlavní část kupole, zejména exteriéru, je vyrobena ze skleněných krytů, a to dává jedinečný pocit podvodní kupole.

16. Dům přežití

Tento dům přežití přichází s prostory, které můžete použít pro několik funkcí. Přestože je malý, obsahuje většinu funkcí, které byste museli vykonávat své aktivity v Minecraft. Chcete -li to vytvořit, budete potřebovat dvě hlavní položky: Cobblestone a Oak Planks. Kromě toho má tento dům vzdušné prostory a vy byste byli schopni uložit svůj majetek bezpečně. V domě je také portál nethers pro dopravu a také kousavý stůl. Všechny tyto funkce dělají z tohoto sestavení vzrušující.

17. Středověký dům

Crafting tohoto domu je výhodnější možností pro začátečníky, kteří se chtějí najímat své stavební dovednosti. Tento středověký dům je postaven s jednoduchým rozvržením a Youtuber, který přišel s designem. Budova má základnu Oakwood a jeho interiér obsahuje úložné prostory, ložnici, úzké průchody a oblast pece, mimo jiné důležité rysy.

18. Věžový dům

Tento dům věže je malý a kompaktní. Nejlepší části budování jsou funkce a rozvržení, se kterými přichází. Před pokračováním do složitějších návrhů můžete začít s praktikováním tohoto snadného věže. Ačkoli interiér nemá velké prostory, obsahuje vše, co potřebujete pro přežití. K dispozici je úložný prostor, kuchyň, ložnice, střecha, okna s krásným výhledem a bezpečné okolí, které by vaši mysl uklidnilo.

19. Starter House

Pokud hledáte snadný startovací dům, pak by tento uvedený by měl být na vrcholu vašeho seznamu. Budova přichází se základními položkami potřebnými pro přežití, ale Youtuber, který vychoval tento design. Přestože dům není v širokém prostoru, jeho interiér je konstruován tak, aby žádná část domu vypadala stísněně nebo necitující. Tento startovací dům zahrnuje řemeslnou místnost, ložnici, visící vegetaci, úložný prostor, kvetoucí rostliny, ploty a lucerny kolem konkrétních míst domu. Všechny tyto věci se zvyšují, aby se z tohoto startovacího domu stal velkým přínosem.

20. Moderní útesový dům

Tento moderní útesový dům je vyroben hlavně z bílého betonu, a ačkoli je ve srovnání s jinými moderními domy kompaktní, tyto funkce z něj činí skvělou sestavení. Kromě toho, že je velmi esteticky příjemný, má tento útesový dům také bazén na své střeše. U bazénu je také salonek s červenými a bílými koberci, které napodobují deštníky; Interiér domu je stejně vynikající. Má jídelnu, ložnici, krásně navrženou kuchyň, vnitřní schodiště, které vede ke střeše, lucerny, dubové listy, které slouží jako přirozená vegetace a mnoho dalších. Pokud to zní jako malý dům, který jste hledali, postupujte podle pokynů ve videu tutoriálu Random Steve Guyem a začněte tvorbu svého vysněného domu.

Fóra Minecraft

Zobrazit profil MangoBuilds

Ahoj kluci, moc děkuji za úžasnou zpětnou vazbu v mém prvním příspěvku. Hlasování jsou v a vy jste vy jste požádali o 10 nápadů na malý dům. Takže jsem strávil asi 2 hodiny výrobou těchto úžasných domů! Doufám, že se vám líbilo. A pokud chcete vidět více, naskočte na můj kanál YouTube a podívejte se na moje další videa díky! [Klikněte sem pro kanál YT]

Tady je úhledný pohled na všech 10 sestav, trochu vyloučil moderní dům lol.

Tento dům je malý středověký ideální pro tyto severské projekty.

Ach radosti z Steampunk. Steampunk je pravděpodobně nejvíce rozlišitelný styl. Tato sestava ukazuje perfektní příklad toho, jak dobře Steampunk funguje v těsných prostorech.

Pouštní oáza. Pokud jste jedním z těch poušťových hráčů, je tento dům perfektní šablonou pro váš svět.

Příměstský útulný domov. Tento dům je trochu běžel, ale stále vypadá hezky. Pokud potřebujete post-apokalyptickou mapu dobrodružství, je tento dům ideální pro tuto mapu.

Středověké udržování. Pokud jste rytíř, to je místo, kde žijete.

Fantasy příbytek. Pěkný útulný dům pro váš svět Elvish-Fantasy.

Pagoda. Tato pagoda je ideální pro váš svět přežití, protože její docela efektivní ve srovnání s ostatními domovy.

Ahhh, viktoriánský, takový elegantní styl. V tomto stylu bylo postaveno tolik úžasných měst.

Měli byste to znát.

Moderní. (Nemám rád moderní)