5 Nejlepší servery GTA RP, které se mají připojit v roce 2022, GTA RP Servery: Nejlepší servery roleplay GTA v v roce 2023

Servery GTA RP: Nejlepší servery roleplay GTA v v roce 2023

GTA 5 se ukázala jako jedna z nejpopulárnějších her a fanoušci jsou stále blázniví. Spolu s dvěma režimy, které vytvořila Rockstar, vytvořila komunita Modding GTA RP Mod, který zvyšuje zážitek hry.

5 nejlepších serverů GTA RP, které stojí za připojení v roce 2022

GTA 5 se ukázala jako jedna z nejpopulárnějších her a fanoušci jsou stále blázniví. Spolu s dvěma režimy, které vytvořila Rockstar, vytvořila komunita Modding GTA RP Mod, který zvyšuje zážitek hry.

Roleplay Mod umožňuje hráčům žít normální život jako NPC ve hře a dokončit úkoly, které jsou nezbytné pro fungování serveru. Jejich akce ovlivňují celý server a NPCS.

V současné době je k dispozici spousta serverů RP. Dostat se do nich však není příliš snadné. Trvá to spoustu času a hráči musí čekat ve frontách, aby se k nim připojili. Tento článek poskytuje pět nejlepších serverů GTA RP, které stojí za to se připojit v roce 2022.

Poznámka: Tento článek odráží názory spisovatele.

5 populárních serverů GTA RP, které se mají připojit v roce 2022

5) Beacon RP

Dříve známý jako rodinný RP, Beacon RP je jedním z nejlepších serverů, které se připojí k novým hráčům RP GTA RP. Má o něco menšího provozu než jiné servery RP. Ale získání souhlasu od administrátorů je na tomto serveru stále těžkou prací.

Pro hráče, kteří se více zajímají o komponentu hraní rolí, nabízí spoustu možností. Tento server je zcela zaměřen na aspekt hraní rolí a nabízí mírový herní zážitek. Některé populární postavy dostupné na tomto serveru jsou Theodora Quinn, Marcella Diaz, Keshawn Sanders a další.

4) Mafiacity RP

Mafiacity nabízí společnosti dvě strany: legální a nelegální. Hráči jsou rozděleni do dvou primárních skupin, aby ve hře plnili své úkoly. Server také nabízí firmy a korporace přizpůsobitelné hráče. Každá nemovitost ve hře je také k dispozici ke koupi.

Na tomto serveru mohou být hráči cokoli od notoricky známého zločince nebo policajta po hvězdný mechanik v Los Santos Customs. Server je hostován na režimu RAGE a nemá žádné NPCS. To bylo provedeno pro zajištění větší účasti hráčů a vytvoření pohlcujícího prostředí RP.

3) GTA World RP

Tento server RP je určen pro ty hráče GTA, kteří nechtějí verbálně mluvit s cizími lidmi a stále si chtějí užívat RP hry. Server používá k provozu komunikační systém založený na textu. Stejně jako jiné modové servery, i tento má také proces registrace a web tvrdí, že v současné době existuje 500 členů.

Hráči nemají povoleno powergame, metagame nebo dělají cokoli jiného, ​​co by se klasifikovalo jako selhání na serveru. Každý aspirující hráč může před vstupem zkontrolovat své oficiální webové stránky a fórum.

2) Eclipse RP

Eclipse je relativně nový server na seznamu serverů GTA RP. Podporuje mezi členy mírový herní zážitek. Očekává se, že se hráči budou chovat, jako by hráli jako sami ve skutečném světě.

Je jim zakázáno dělat věci, jako je obtěžování NPC nebo jiných hráčů, hackování nebo podvádění a trolling. Není povoleno žádné rasistické ani nenávistné projevy. Vydání zaměstnanců a reklamy je také ve hře zakázáno.

Člověk se může také účastnit mechaniky, pohotovostních služeb, policie, řidičů kabiny v centru a mnoho dalších vládních a nevládních frakcí.

1) Nopixel

Server Nopixel existuje od roku 2014 a je jedním z nejpopulárnějších serverů RP. Na rozdíl od jiných serverů běží na serverovém systému pro více hráčů třetích stran s názvem FIVEM.

Být jedním z prvních serverů RP, existuje nekonečná poptávka, přičemž proces spojení je také velmi zdlouhavý. Hráči jsou nabízeni kolem 200 serverových spotů na nopixelu, ale podporuje pouze 32 hráčů najednou. Populární streamery jako XQC, Sykkuno a Summit1g jsou někteří pravidelní členové této komunity.

Popularita tohoto serveru je tak masivní, že se mnoho hráčů chce připojit a vyzkoušet hru, kdykoli budou vydány nové aktualizace. Vydání nopixelu 3.0 Aktualizace vytvořila GTA RP nejsledovanější titul na Twitch.

Servery GTA RP: Nejlepší servery roleplay GTA v v roce 2023

Servery roleplay GTA v GTA V

GTA V je jednou z nejlepších her pro roleplay. Pokud chcete hrát roleplay hry, GTA V má mnoho modů a podporuje mnoho platforem pro RP servery. MP FiVEM a RAGE jsou platformy, které umožňují hráčům vytvářet a připojit se k serverům roleplay. Na těchto platformách jsou tisíce serverů pro režimy GTA V. Režim roleplay je nejoblíbenější ze všech režimů.

Jak hrát GTA V RP?

Pokud chcete roleplay v GTA V s jinými online hráči, existuje mnoho serverů FiVem a Ragemp, které to mohou umožnit. Například Nopixel je jedním z nejpopulárnějších serverů RP, kde pravidelně hrají stovky twitch streamerů.

Pokud se však chcete dostat do jakéhokoli serveru GTA V, musíte dodržovat všechna pravidla a někdy možná budete muset zaplatit za registraci.

Chcete -li hrát GTA RP, budete muset:

  1. Stáhněte si a nainstalujte GTA V
  2. Stáhněte si a nainstalujte FiVem nebo Ragemp
  3. Vyhledejte RP server a klikněte na připojení

Nejlepší servery GTA V RP

1. Nopixel – nejoblíbenější server GTA V RP

Nopixel RP

Nopixel vyvinul společnost Koil, je jedním z nejpopulárnějších serverů GTA V RP na světě. Pokud sledujete Twitch RP Streamery, je velmi pravděpodobné, že sledujete mnoho nopixelů. Nopixel si vybudoval pověst pro sloužení kvality roleplay a stanovení standardů pro komunitu RP GTA RP.

Pokud jde o funkce, Nopixel využívá plný potenciál technik Moddingu GTA V. Skripty, mody, aktiva a uživatelské rozhraní Nopixel jsou inspirací pro mnoho dalších RP serverů. Mnoho serverů se snaží zkopírovat nopixel zkopírováním jeho stylu, RP pravidel a obsahu, ale nemůže nahradit originalitu serveru Nopixel.

Vývojáři nopixelů nevadí sdílet svou práci online. Většina proudu devs na Twitch při skriptování nebo vývoji aktiv.

Jak již bylo řečeno, možná budete chtít hrát také v nopixelu. Za to budete muset navštívit webovou stránku Nopixel Forums a vyplnit formulář, abyste se dostali do whitelistovaného. Zaměstnanci poté zkontrolují formulář a zjistí, zda jste odpověděli na všechny otázky podle obecných pravidel RP.

Může však trvat týdny nebo někdy měsíce, než zaměstnanci zkontrolují vaši žádost, protože existuje mnoho lidí, kteří žádají o whitelisting. V tomto případě si můžete zavázat několik měsíčních darů, aby se vaše aplikace zvýšila ve frontě prioritních.

2. TwitchRP – nejlepší alternativa nopixel

Twitch RP

Pokud se nedostanete do nopixelu nebo hledáte alternativu z jakéhokoli důvodu, můžete vždy požádat o TwitchRP. TwitchRP je také oblíbeným serverem RP, kde spolu hráči hodnotí roleplay Quality. Stejně jako Nopixel, TwitchRP je také plný populárních twitch streamerů a úžasných roleplayers.

TwitchRP se neptá na mnoho otázek souvisejících s RP, ale přihlásí se do příběhu. Správci posoudí schopnost roleplaying na základě příběhu postavy, o kterém se účastník rozhodl. Tímto způsobem jsou jen dobří roleplayers whitelisted a učiní celý server lepším místem pro RP.

TwitchRP je také plný RP streamerů, které můžete sledovat, abyste získali inspiraci a zábavu. Chcete -li požádat o TwitchRP, přejděte na webovou stránku TwitchRP a klikněte na tlačítko Použít. Požádá vás o vytvoření uživatelského účtu. Jakmile je účet vytvořen, můžete požádat o whitelisting.

3. GTA World-textový RP server

GTA World RP

Nelíbí se mi RP založený na VoIP? Jste OG, který roleplayed v serverech RP San Andreas s textem s textem? GTA World je textový server GTA V roleplay, který má pro hráče až 1000 hráčů.

Server má mnoho jedinečných funkcí a pravidelně se aktualizuje s více.

Světový server GTA běží na MP Rage, který je výkonným, bezplatným klientem GTA V V pro více hráčů a je považován za jednoho z nejlepších klientů dostupných pro GTA V. Nemá žádné zpoždění a žádné synchronizace.

Server má více než 100 000 registrovaných uživatelů pro roleplay. Chcete -li hrát na tomto serveru, stáhněte si klienta Ragemp, přejděte na GTA.Světový web a postupujte podle dalších pokynů.

3. DOJ roleplay – nejlepší GTA V DOJ RP Server

Doj roleplay

Department of Justice Roleplay je úžasný anglický server GTA V RP. Server je známý pro svou nepředvídatelnou komunitu RP a nejvyšší kvalitou GTA V Mods (vozidla, oblečení a MLO). Koneckonců, když hrajete GTA V, očekáváte dobré vlastní auta pro jízdu kolem nebo pro RP.

DOJ RP také dodržuje přísná pravidla RP pro realistické a profesionální roleplay. Nemůžete jen obejít, aniž byste měli správný postup postavy. Pro lidi, kteří se zajímají o COP a DOJ RP, je to jeden z nejlepších alternativních serverů nopixelů.

Chcete -li požádat o DOJ RP, přejděte na fóra DOJ RP a zaregistrujte se. Poté budete mít odkaz na vyplnění pro whitelisting.

5. Family RP – server OG GTA V RP

rodina RP

Family RP je jedním z nejstarších serverů GTA V RP, které jsou známé pro kvalitní roleplayers. Pokud už nějakou dobu sledujete GTA RP, je pravděpodobné, že o tom už víte.

Stejně jako jiné servery RP v tomto seznamu je rodinná RP anglická komunita, takže musíte být schopni mluvit a psát/číst v angličtině, pokud se chcete připojit.

Chcete -li požádat o tento server, přejděte na web aplikace Family RP a postupujte podle všech pokynů uvedených tam.

Jak se připojit k serverům GTA V RP?

Největším problémem je, když si musíte vybrat lepší server RP. Je opravdu důležité připojit se k RP serveru se správnými pravidly RP, protože k vytvoření postavy a jeho příběhu vyžaduje velké úsilí. Musíte se také ujistit, že serverový ping je minimální a že server je dobře optimalizován pro váš hardware PC.

Mnoho serverů GTA V RP je špatně skriptováno a hostováno na vzdálených místech. Výsledkem je špatná latence a FPS, což snižuje celkový zážitek role a dráždí hráče. Musíte tedy hledat server, který má minimální ping, lepší kód a správná pravidla RP.

Jakmile si vyberete RP server, další věcí, kterou byste měli udělat, je dostat se do whitelisted. Všechny dobré servery RP jsou whitelistovány. Povolují pouze hráčům, kteří znají správná pravidla RP. Většina serverů také zvládne až 128 hráčů najednou. Některé servery se účtují za to, že se dostali do whitelistovaného, ​​zatímco některé servery jsou zdarma, ale musíte nejprve vyplnit formulář a dát rozhovor.

Jakmile budete whitelisted, správce serveru vás požádá o připojení k kanálu Discord nebo internetové fórum. Tam najdete všechny podrobnosti o procesu IP a whitelistingu serveru.

Poslední myšlenky

Všechny tyto servery RP jsou populární a velmi dobře optimalizované z hlediska skriptování. Společenství těchto serverů RP chápe důležitost roleplay. Tyto servery roleplay jsou samy o sobě zcela novým světem. Můžete nosit identitu smyšleného charakteru a chovat se jako ona nebo. Jsem si jistý, že na těchto serverech budete mít spoustu zábavných roleplay.

Ručně vybraný seznam nejlepších serverů RP GTA

GTA RP

Logo ESL

Až budete připraveni prozkoumat nový svět v Grand Theft Auto V, existuje spousta různých zábavných věcí.

Můžete jít na mise, běžet kolem a způsobit nějaký chaos, nebo jen vzít do krásné scenérie, kterou Los Santos nabízí.

Pokud však nic z toho nezní přitažlivě a hledáte něco trochu pohlcujícího, pak RP servery jsou přesně to, co potřebujete.

Servery GTA RP vám umožňují mít úplnou kontrolu nad vaší postavou, když interagují s postavami ostatních hráčů.

Můžete být kdokoli nebo co chcete – můžete být čestným občanem, který jde o jejich den nebo dokonce zločinecké okraje bank! Možnosti jsou téměř nekonečné, pokud jde o hraní rolí v rámci GTA V.

Neexistuje žádný limit, kolik RP serverů existuje v GTA V; Pro hráče je k dispozici tolik možností, které hledají něco nového.

Proto jsme přišli s tímto spěchem nejlepších serverů RP GTA, které byste měli zvážit alespoň jednou:

Obsah

Co je GTA RP obecně?

GTA RP

GTA RP je nejlépe popsána jako Grand Theft Auto V splňuje Sims. Ano, opravdu.

Vím, co si myslíte: Jak by se mohla hra, která se živí z chaosu střelby a krádeže?

Přemýšlejte o tom tímto způsobem: V režimu GTA V pro jednoho hráče můžete do značné míry dělat, co chcete-můžete pokračovat v zabíjení sprees, ukrást auta, jít do strip klubů-podstatně cokoli, co byste viděli ve filmu s hodnocením R s hodnocením R.

Pak je tu GTA RP: Hráči se připojují k serverům pořádaným společností FIVEM namísto výběru typické možnosti „online“.

Jakmile se připojí ke serveru, musí převzít roli postavy s vlastním příběhem a motivacími.

Očekává se, že se hráči budou chovat, jako by hráli jako sami v reálném světě – ne tak běh na chodci nebo okradení bank (alespoň ne bez následků).

Každý server má svou vlastní knihu pravidel, ale většina zakázání násilí mezi hráči (ouch).

Nejlepší servery RP GTA, které se mají připojit

1. Eclipse RP

Nejlepší servery GTA RP

název Eclipse roleplay
webová stránka https: // eclipse-rp.síť/
Svár
Kapacita 200
Whitelisted Ano

Toto je skvělý server, pokud hledáte pokročilý a pohlcující zážitek z hraní rolí, který vám umožní budovat vaši postavu a komunikovat s ostatními hráči.

Eclipse RP byl založen nedávno, takže se považuje za poměrně nový server.

Od svého založení však výrazně vzrostl z hlediska počtu hráčů a funkcí serveru.

Na serveru je třeba dodržovat některá pravidla: žádné obtěžování, žádné hackování nebo podvádění, žádné trolling a žádné rasismus nebo nenávistné projevy.

Vydávání zaměstnanců není ani povoleno. Kromě toho je reklama přísně zakázána; Pokud vás to chytí, budete na serveru zakázáni a můžete také čelit zákazu všech serverů Eclipse.

2. Mafia City RP

Nejlepší servery GTA RP

název Mafia City Roleplay
Kapacita 200
Whitelisted Ano
webová stránka https: // mafiacity-rp.com/
Svár https: // Discord.com/invite/gtavrp

Mafia City RP je relativně dobře napájený server s dobrou komunitou, snad proto, že má velmi vysokou kvalitu roleplayingu.

Tento server je skvělý pro lidi, kteří chtějí zažít nejlepší roleplaying GTA V, aniž by museli dělat hodně práce.

Je to také skvělé pro lidi, kteří mají rádi zbraně a gangy, které se liší od těch v reálném životě, protože vám dá příležitost vyzkoušet nové věci, které jsou stále dostatečně realistické, aby byly založeny na realitě.

Je to vynikající volba, pokud hledáte realismus, přizpůsobení a rozmanitost ve vašem zážitku roleplayingu GTA v roleplaying.

3. GTA World RP

Nejlepší servery GTA RP

název GTA World Roleplay
Kapacita 150
Whitelisted Ano
webová stránka https: // gta.svět/
Svár https: // Discord.com/invite/kjgn2sn

GTA World stojí za výstřel, pokud hledáte nový server RP. Je to zcela nové, ale s humbukem, který dosud vygeneroval, se zdá, že tento server bude už dlouho. Roleplay je realistický, více než mnoho z jejích konkurentů.

Existují pravidla na vrcholu pravidel, což je skvělé, pokud chcete hrát v pohlcujícím prostředí s mnoha různými činnostmi. Nevýhodou je, že se najednou děje příliš mnoho.

Pokud jste snadno ohromeni podrobnými systémy, které vyžadují čas a úsilí, možná budete chtít přeskočit a vrátit se, když komunita začala věci snižovat zářez. Pokud hledáte přátelskou komunitu smíchanou s kvalitními funkcemi RP.

Tento svět má vše, o čem by ctižádostivý zločinec nebo důstojník mohl snít!

4. Lucid City RP

Nejlepší servery GTA RP

název Lucid City Roleplay
Kapacita 200
Whitelisted Ano
webová stránka https: // fóra.LucidCityrp.com/
Svár https: // Discord.com/pozvání/lucidcity

Lucid City nabízí zážitek na rozdíl od jiných na tomto seznamu. S vlastní mapou a vlastním skriptem se tvůrcům Lucid City podařilo vyřezat svůj vlastní malý kousek GTA online a zároveň stavět něco zcela jedinečného.

Cílem Lucid City je vytvořit realistický zážitek z rolepyingu v Los Santos, s hráči, kteří jsou povzbuzeni, aby hráli svou vlastní roli v městském trestním podsvětí.

Vaše postava může být tím, co chcete, aby byly: policista, detektiv, hasič, občan dělnické třídy nebo vysoce placený zločinec-volba je na vás.

Samozřejmě, pokud se chcete jen pohrávat s přáteli, je to také v pořádku. Komunita je přátelská a vítaná pro nováčky a obsahuje spoustu tvůrců obsahu a někteří pozoruhodných členů z GTA Online, včetně člena Claakly Faze Clan Cloakzy.

5. Nopixel

Nejlepší servery GTA RP

název Nopixel roleplay
Kapacita 250
Whitelisted Ano
webová stránka https: // www.Nopixel.net/upload/index.PHP
Svár https: // Discord.com/invite/qnmnjv78nu

Nopixel je server, který existuje od roku 2014, takže měli spoustu času na zdokonalení svého řemesla.

Tento server se však teprve nedávno prudce zvýšil v popularitě vydáním společnosti Rockstar Games Launcher a následnou dostupností GTAV na PC.

Toto zvýšení popularity přilákalo některé špičkové streamery, aby hostily své živé proudy na nopixelu, jako jsou XQC, Summit1g, Lirik a mnoho dalších.

Kombinace zkušených vývojářů RP a velkého počtu hráčů vytváří vzrušující herní zážitek na nopixel.

6. Twitchrp

Nejlepší servery GTA RP

název Twitch roleplay
Kapacita 200
Whitelisted Ne
webová stránka https: // twitchrp.com/
Svár https: // Discord.com/invite/twitchrp

Twitch RP je komunita roleplayingu GTA 5 s populací přes více než 3 000 hráčů a rostoucími. Jak by název napovídal, Twitch RP je připojen k širokému světu streamování, což znamená, že se během hraní můžete setkat s některými rozpoznatelnými jmény – i když stojí za zmínku, že většina lidí zde jen hledá zábavu.

Server má specializovaný tým administrátorů a moderátorů, kteří udržují věci hladce, takže se nepřekvapujte, pokud je uvidíte občas.

Zaměstnanci Twitch RP jde nad rámec toho, aby se ujistili, že se všichni cítí vítáni a dobře se baví, vysvětluje, jak věci fungují brzy pro nové hráče, kteří již nejsou obeznámeni s vstupy a výstupy serverů roleplay.

Jakmile si stáhnete požadované mody a připojte svůj účet Discord s Twitch (jak je popsáno v našem připojení sekce RP serveru), přejděte na oficiální web Twitch RP.

Zde najdete vše, co musíte začít – včetně map předvádějících všechna klíčová místa v Los Santos a odkazy na videa, která poskytují přehled o tom, co se od hráčů očekává, když jsou na serverech Twitch RP.

7. Doj roleplay

Nejlepší servery GTA RP

název Doj roleplay
Kapacita 200
Whitelisted Ano
webová stránka https: // www.dojrp.com/
Svár https: // Discord.com/invite/bcdojrp

Toto je server pro pokročilejší hráče a streamery rolí. Roleplay je intenzivní a komunita je docela konkurenceschopná, takže pokud jste příležitostným hráčem nebo se snažíte namočit nohy roleplayingem, není to pro vás server.

DOJ existuje už dlouho, což znamená, že komunita bude poměrně zavedena, ale také by to mohlo znamenat, že to není tak otevřené novým lidem jako některé další servery na tomto seznamu. Události jsou časté a vždy zábavné.

Server vyniká při poskytování poutavého obsahu pro své hráče. Mají web (který také obsahuje docela skvělé umění), který sleduje jejich žebříčky žebříčku a umožňuje hráčům žádat o připojení pracovních míst jako policista nebo hasič ve hře prostřednictvím webu.

I když mají proces žádosti o whitelist, který je přístupný pouze prostřednictvím jejich serveru Discord (opět nemůžeme zdůraznit, jak důležité je mít nesouhlas), podporují inkluzivní prostředí tím.

8. Rodina RP

Nejlepší servery GTA RP

název Rodinná roleplay
Kapacita 200
Whitelisted Ano
webová stránka
Svár

Server je založen na modu GTA V Roleplay a existuje od prvních dnů vydání mod.

Je to jeden z největších serverů, s mnoha aktivními hráči, kteří vždy hledají nové členy, kteří se připojí k jejich řadám.

Můžete si vybrat mezi hraním jako donucovacího důstojníka, jako policista nebo hasič, nebo se dostat do nějaké trestné činnosti tím, že se stanete členem gangu nebo zlodějem.

Rodinná RP je skvělá, protože má pro hráče mnoho příležitostí, aby se zapojili do jakékoli činnosti, kterou chtějí, a navázali přátele.

9. Orange County RP

Nejlepší servery GTA RP

název Orange County Roleplay
Kapacita 300
Whitelisted Ano
webová stránka https: // ocrp.online/
Svár

RP Orange County je relativně nový server, ale rychle roste v popularitě. Má solidní komunitu dobrých hráčů a pozorný tým zaměstnanců.

RP Orange County je plná příležitostí pro roleplay, ať už chcete být policistou, zločincem, hasičem nebo lékařem.

Existuje také mnoho dobrých funkcí, jako je manželství na tomto serveru. Jedinou nevýhodou je, že hráči mohou být někdy otravní. Orange County RP vás však pobaví po dlouhou dobu.

10. Nový den RP

Nejlepší servery GTA RP

název Roleplay
Kapacita 200
Whitelisted Ano
webová stránka https: // newdayrp.com/
Svár https: // Discord.com/pozvání/skn4tkbqmg

Nový den RP je RP server s jedinečným pohledem na žánr GTA RP. Sázky jsou vyšší, roleplaying je intenzivnější a je zde větší zaměření na ponoření, než máte tendenci vidět na jiných serverech. Když poprvé vstoupíte do hry, je to jako vstoupit do jiného světa.

Komunita má více vážného tónu, ale za tímto účelem to neobětuje zábavu nebo rozmar. Ve svém jádru je to stále hra GTA RP – právě hra s tmavší hranou a větším potenciálem pro komplexní roleplay.

Atmosféra New Day RP způsobuje, že to vyniká z podobných her. Není zde žádný nedostatek dobrodružství – můžete být policajt nebo zločinec, váš místní politik nebo někdo, kdo je chce vyhodit z kanceláře – ale možnosti tam nekončí.

Je to všechno o zodpovězení této otázky: Pokud byste mohli žít nějaký život, jaký byste chtěli, co by to bylo? Pro některé hráče to znamená běžet po městě a způsobit chaos; Pro ostatní to znamená zřídit obchod jako vlastní majitele podniků a oživit své nejlepší nápady.

11. Project Homecoming RP

Nejlepší servery GTA RP

název Projekt Homecoming roleplay
Kapacita 200
Whitelisted Ne
webová stránka
Svár https: // Discord.com/invite/xbf6pvh

Pokud nemůžete vydržet teplo ostatních serverů, které jsme zmínili, vypadněte z kuchyně a do projektu Homecoming.

Tento server je mix mezi RP serverem a simulací policie. Používá populární mod pro hráče PC, což vám umožňuje hrát jako policista v GTA V.

Tento server obsahuje některé opravdu elegantní systémy, včetně systémů, kdy vás jiný hráč zabije, můžete utratit peníze za to, že se po zpracování (zatčeni) můžete utratit peníze z vězení (zatčeni). Pokud vaše postava zemře, zůstanou mrtví až do dalšího dne.

To dává serveru určité skutečné napětí a nutí hráče, aby zpochybňovali jejich činy a dokončili cíle a úkoly, aby pokročili v jejich postavách. Silná roleplayingová komunita také povzbuzuje hráče, aby používali nesmrtelné prostředky.

Navíc jsou streamery hrající na tomto serveru velmi zábavné a obvykle mají velké následky, které pro nové hráče usnadňují připojení k jejich herním sezením s malým rozruchem nebo zmatením.

Závěrečná slova

Takže to máte: nejlepší servery GTA RP pro GTA 5 na PC. Šli jsme podrobně o tom, jaké druhy rolí serverů, misí a zážitků všechny tyto různé servery nabízejí, takže doufejme, že najdete ten perfektní pro svůj styl hraní.

Další čtení:

  • 10 nejrychlejších motocyklů v GTA 5
  • GTA Trilogy: Remastered GTA zážitek
  • Komplexní průvodce pro instalaci modů v GTA V [Techlatest]