5 Nejlepší světy Minecraft ke stažení v roce 2022, 20 nejlepších na vlastních minecaft světech roku 2023 – Vytvořit a učit se

Nejlepší světy Minecraft Minecraft

Contents

Black Light nasměruje strach z Outlast, je chladicí expedice do ruské psychiatrické nemocnice po jaderné explozi. Specializovaný texturní balíček dělá místo nervózně špinavé, kompletní s zlověstnými graffiti a paletou barev. Stejně jako nejlepší hororové mapy Minecraft, kvalifikované použití osvětlení dělá černé světlo strašidelné.

5 nejlepších světů Minecraft ke stažení v roce 2022

Minecraft je jednou z nejvíce pohlcujících her. Přestože je hra ve věku deseti let, hra se podaří udržet své publikum nadšené obsahem, který jim představuje. Jednou z nejlepších vlastností ve hře je, že každý svět ve hře je náhodně generován.

To způsobuje některé zajímavé situace, pokud jde o světovou generaci. Hráči najdou řadu struktur poblíž jejich bodu tření, od neobvyklých vesnic po super vzácné lesní sídlo.

Každý zážitek ve hře je vlastní hráč. Může být sdílen ve formě světových a map kolem komunity hry. Nahrávání světa mapy pro ostatní ke stažení a užívání ve stejném stavu je dnes relativně snadné. Tento článek proto představí některé z nejlepších světů/map, které jsou k dispozici pro hraní na Minecraft 1.18.

Poznámka: Tento článek je subjektivní a pouze odráží názor spisovatele.

Nejvyšší světy hrát v Minecraft 1.18 (2022)

5) Okres Shiganshina

Tento svět představuje okres Shiganshina, město z populární série Anime, útok na Titan. Mapa obsahuje masivní zeď navrženou přesně jako v anime.

Textura a barva jsou docela podobné. Drobné domy rozptýlené po městě jsou postaveny ve stejném stylu jako v sérii. Některé slavné scény z anime byly replikovány jako sochy uvnitř mapy.

Hráči si mohou tuto mapu stáhnout zde.

4) Medard Estate

Tento svět se jmenuje Medard Estate a je zdánlivě založen na stejnojmenné evropské obci. Krásný majetek se nachází na obrovském ostrově vyrobeném hráči.

Statek je postaven hlavně pomocí bílého betonu a kombinace kamene a andesite pro nadace. Na plážích majetku najdete tuny skal a každá budova má plně navržený interiér.

Hráči si mohou tuto mapu stáhnout zde.

3) Město-17

Tato mapa obsahuje City-17, masivní město vystupovalo v jedné z největších videoher všech dob, Half-Life 2. Město má Steampunk vzhled a je plné továren, domů a spoustu elektráren s chladicími věžemi, které z nich mají kouř, který má kouř.

Město je složitě navrženo a má předměty jako majáky umístěné všude.

Hráči si mohou tuto mapu stáhnout zde.

2) přístav Liyue

Tento svět obsahuje přístav Liyue z populárního dopadu Genshi Genshi. Stavba nese nápadnou podobnost se skutečným přístavem a je neuvěřitelně podrobná.

V blízkosti přístavu lze spatřit spoustu javorových stromů na míru, což zdůrazňuje jeho krásu. Kolosální struktura obsahuje spoustu stavby vyrobených z živých a barevných bloků.

Hráči si mohou tuto mapu stáhnout zde.

1) Maze

Tento svět staví hráče do bludiště z slavného filmového a knižního série, The Maze Runner. Mapa je kompletní s Glade, malou zahradou ve tvaru čtverce, uprostřed bludiště.

Samotné bludiště je plné pastí, podobné těm, které se nacházejí v chrámu džungle. Uvnitř bludiště najdete různé nepřátelské davy.

Hráči si mohou tuto mapu stáhnout zde.

Nejlepší světy Minecraft Minecraft

Vytvořit a učit se tým

Chcete najít některé z nejlepších světových světu Minecraft? Minecraft je nejlepší hra, na kterou jde, když hledáte působivě úžasné komunitní výtvory. Ať už se jedná o příběhy nebo přežití, existují nekonečné nápady a světy. V této příručce najdete kompilovaný seznam nejlepších světových a map Minecraft, které můžete vyzkoušet ještě dnes!

Objevte nejlepší vlastní světy a mapy Minecraft

Pojďme prozkoumat nejlepší dobrodružné světy, světy přežití, únikové světy a parkour! Přeskočte přímo do vytvoření všeho, co si dokážete představit v Minecraftu, učením programování Minecraft.

Získejte pomoc přizpůsobit vaši hru s živými online třídami vedenými odborníkem. Užijte si učební osnovy navržené odborníky z Google, Stanfordu a MIT a Představují Minecraft Education.

Prozkoumejte nejlepší světy Minecraft Adventure Worlds

1. Jed

Minecraft je plný intenzivních a zajímavých světů a jed se neliší. Tato mapa není pro slabé srdce, protože je plná hororových prvků pomocí mnoha funkcí Minecraft ve hře. Hra skrz vás bude skákat, křičet a dokonce se smát. Design a příběh vás udrží více.

Opice

3. Turista

Turista, extravagantní dobrodružný svět s intenzivním příběhem. Jste turista v Paříži a cesta vás zavede na místa, která byste nikdy neočekávali. Tento svět zahrnuje úžasné sestavy, epické kontrakce Redstone, humor a akce zabalené uvnitř jednoho dobrodružného světa. Podívejte se na to, abyste měli v Paříži skvělé dobrodružství, na které nikdy nezapomenete.

SkyBlock Minecraft Mapa

7. Přežití krychle

Svět přežití krychle byl inspirován Skyblockem, ale s twistem. 7 Různé ostrovy Cube jsou plné překvapení a různých biomů! Každá krychle má svou vlastní úroveň nebezpečí a cíl k dosažení. Pokud si myslíte, že můžete tento svět přežít.

Mapa Minecraft Cube Survival

8. Arktický

Pokuste se zůstat naživu v zrádných podmínkách v tomto světě přežití. Po spánku po dobu tří dnů se ocitnete na ledovém pobřeží bez jídla, vody nebo zásob. Vaše loď je zničena, sněží a noc se blíží. Myslíte si, že můžete přežít?

Planet Impossible Minecraft World

Objevte nejlepší světy Minecraft Escape

11. Průměrná úniková místnost

Vaše průměrná úniková místnost je … jen průměrná úniková místnost! Nemá hloubkový záplet, ale má úžasné hádanky. Tento únikový svět vám umožní cítit se naplněný a je velmi dosažitelný. Toto je perfektní úniková místnost pro všechny věkové kategorie a nejlépe se těší s ostatními.

Průměrný svět únikové místnosti Minecraft

12. Uniknout z restaurace

Dělat špatnou polévku, špatná rozhodnutí a praskání. To vše můžete udělat uvnitř mapy Escape the Restaurant. Tento únikový svět vás zachytí uvnitř mrazáku a musíte projít celou restaurací a najít stopy po cestě, konečně uniknout. Hodně štěstí s tímhle, protože je to složité!

Útěk z restaurace Minecraft World

13. Barvy šílenství

Barvy šílenství jsou jedním z nejunikátnějších únikových světů. Je to velmi dlouhé a nejlépe hraje v multiplayeru. Vyzkoušejte své štěstí pomocí hádanek, parkouru a trpělivosti! Navrhnout to z této únikové místnosti používá většinou Redstone přes příkazové bloky, protože tvůrce chtěl výzvu. Udělejte si cestu skrz barevné pokoje a hodně štěstí.

Barvy šílenství Minecraft World

14. Strach z figurín

Běh! Zmizíte, pokud se nedostanete z obchoďáku do půlnoci. Tento únikový svět míchá klasické téma únikové místnosti s hrůzou. Zkuste co nejlépe, aby nebyly uvězněny a unikly, než vás dostanou figuríny!

Strach z mapy figurín pro Minecraft

15. Katakomby

S pěti hlavními logickými místnostmi a více obtížemi je to jedna z nejlepších únikových map dostupných ke stažení. Tato jednoduchá a čerstvá úniková místnost vás udrží uhodnout a přemýšlet, co bude dál. Dejte si pozor na hrobky a pasti, protože tato mapa je naplněna.

Mapa Minecraft Parkour

17. Parkour spirála

Tato mapa parkouru je jednou z nejlepších výzev Parkour. Musíte porazit mnoho různých výzev Parkour a existuje dokonce i systém hodnocení pro přehnanost. Zkuste porazit své vysoké skóre ve spirále Parkour.

Mapa Minecraft Parkour

20. Black Hole Parkour

Příběh a parkour jsou zabudovány do jednoho s tímto světem. Tato mapa je navržena speciálně pro testování schopnosti parkouru a zároveň vyprávět hloubkový příběh! Se světem v troskách kolem vás je vaší jedinou nadějí skočit na to, co zbylo ze země a budovy. Můžete se dostat na druhou stranu naživu?

Mapa parkouru černé díry

Můžete vytvořit vlastní světy v Minecraft?

Samozřejmě můžete vytvořit vlastní světy v Minecraft! S Minecraftem jsou možnosti nekonečné a nezastaví se s vlastním světem.

Jak nainstalovat mapy Minecraft

 • Krok 1: Stáhněte si a extrahujte světové soubory.
 • Krok 2: Vyhledejte složku uložení Minecraft.
 • Krok 3: Umístěte soubory mapy do složky uložení.
 • Krok 4: Přehrajte svůj nový svět Minecraft!

Konkrétní podrobnosti naleznete v tomto hloubkovém průvodci.

Začněte s nejlepšími vlastními světy Minecraft Worlds and Maps

Nyní víte vše o vývodech a outs vlastních světovách Minecraft. Nahoře se dozvědět o shaderech Minecraft.

Ponořte se do více minecraftového vytváření připojením k našim oceněným živým online třídám pro děti: Minecraft Modding Quest (Grades 2-4), Minecraft Redstone (Grades 2-5), Minecraft Code to Mod (stupně 4-7) a náš Minecraft a naše Minecraft Kempy – vše vedené odborným instruktorem USA a navrženým profesionály z Google, MIT a Stanfordu.

Napsáno společností Create & Learn Instructor Gabrielle Cindric. Gabrielle je studentka počítačové vědy ve dne a v noci instruktorem STEM. Ve svém volném čase si ráda hraje videohry a visí ven se svým pudlem Baileym a Cat Asphalt.

Mohlo by se Vám také líbit.

Zimní kodin

Zimní kódování pro děti

Náš seznam níže deseti aktivit kódování zimních zimních je perfektním způsobem, jak zlepšit vaše kódovací dovednosti a přitom se připravit na zimní měsíce dopředu.

Nejlepší mapy Minecraft

Máme všechny základny pokryté nejlepšími mapami Minecraft, včetně dobrodružství, hrůzy, přežití, kapátka, multiplayeru, puzzle a parkour.

Nejlepší mapy Minecraft - ocelový most podobné budovy po městě. Hodiny směřují na tři hodiny

Publikováno: 24. srpna 2023

Jaké jsou nejlepší mapy Minecraft? Minecraft je rájem vynálezce, ale samozřejmě je to také noční můra znalce. Díky obrovskému počtu uživatelem vytvořených mapy Minecraft je téměř nemožné najít nejlepší výtvory kolem. Kdo má dnes čas na procházení stovkou map minecraft, pohlcuje je svými digitálními smysly a dospěl k závěru, které z nich stojí za váš čas?

No, vlastně. Vyhledali jsme fóra, maratonovali videa na YouTube a vzorkovali více z nejlepších map Minecraft, než na kterých se můžeme spolehnout, že vám přinesete definitivní seznam. Abychom našli to nejlepší, omezili jsme nejjemnější uživatelsky vytvořené prostředí a umístili jsme je do své vlastní kategorie. Ať už máte rádi mapu kapátka Minecraft, která se ponoří, nebo mapu Minecraft City, ve které můžete žít své fantazie hry Minecraft Life Game, máme absolutně vše, co potřebujete, abyste z Minecraft Maps co nejlépe využili mapy.

Zde jsou nejlepší mapy Minecraft v roce 2023 podle kategorie:

 • Mapy Minecraft Adventure
 • Minecraft hororové mapy
 • Mapy přežití Minecraft
 • Minecraft City Maps
 • Mapy kapátka Minecraft
 • Minecraft Puzzle Maps
 • Mapy pro více hráčů Minecraft
 • Mapy hradu Minecraft
 • Minecraft Parkour Maps

Mapy Minecraft Adventure

Mapy dobrodružství Minecraft jsou samostatné zážitky, které jsou méně o budování a více o průzkumu a velmi často bojování. Očekávejte pasti, logické hry a nejrůznější tajemství. Také, i když můžete hrát mnoho z nich docela šťastně sami, některé jsou lepší v multiplayeru přes hosting Minecraft. Nejlepší ze všeho, protože komunita Minecraft je tak pracovitá, tisíce velkých dobrodružných her Minecraft na vás čekají na prozkoumání.

Než však zabalíte blokovou tašku, nezapomeňte, že téměř všechny budou mít zvláštní pravidla nebo nastavení, která budete muset dodržovat, abyste zajistili, že správně fungují.

Nejlepší mapy Minecraft - Biomebox ukazuje malý kousek půdy uvnitř ocelové klece zavěšené ve vzduchu

Biomebox

Existují nějaké problémy na světě, které nelze vyřešit parkourem? Zdá se, že si to tvůrce biomeboxu nemyslí.

Existuje deset vizuálně zřetelných úrovní pro hráče, kteří se procházejí jejich cestu, každý založený na jiném biome – skok od nether do dortu, pak naskočte přímo do Twilight Dreamscape. Biomebox musí být načten v Minecraft 1.6.4.

Nejlepší mapy Minecraft - Mapa Sleepu má vesničan stojící na pódiu, zatímco ostatní vesničané sledují, jak mluví o struktuře uprostřed místnosti

Spící

Sny a noční můry byly po staletí fascinací psychologů a lidí, jejichž úkolem je myslet na zátěž. Nedávno se výrobci map Minecraft vystoupili, aby se zabývali tím, co se stane, když jdeme na odložení. V případě spánku to způsobuje směšně zábavnou roumpa vesmírem, nether a několik hořících budov. Spuštění spánku ve verzi 1 Minecraft.8.

Nejlepší mapy Minecraft - Herobrine

Herobrineův sídlo

Hrobrineův sídlo je dílem Hymixelu, jednoho z nejuznávanějších tvůrců komunity a výrobce jednoho z nejlepších serverů Minecraft. Tato mapa, která je nalezena s tunami věcí, zahrnuje vlastní nepřátele, půl tuctu šéfů, speciálních předmětů a jedinečných lektvarů.

Široce považovaný za jednu z nejlepších dobrodružných map, je navržen tak, aby se hrál s přáteli, ale můžete si ji užít sami.

Nejlepší mapy Minecraft - Mapa Adventure Time Map ukazuje obří dům stromů uprostřed plochých travních porostů

Čas dobrodružství

Kolik je hodin…? Pokud neznáte odpověď na tuto otázku, je to dobrá sázka, že většina obsahu této mapy vám bude ztracena.

Tato mapa inspirovaná dobrodružstvím využívá speciálně vyrobenou balíček textury Minecraft k přepravě hráčů do fantastické země Ooo.

Nejlepší mapy Minecraft - turistická mapa ukazuje vnitřek propracované katedrály

Turista

Turista nemá jen některé z nejpůsobivějších sestav v různých světech hry. Může se také pochlubit minihry, svým vlastním soundtrackem a je jednou z nejdelších dobrodružných map venku, přibližně čtyři hodiny od začátku do dokončení, v závislosti na tom, jak dlouho chcete strávit jen zírání na architekturu.

Nejlepší mapy Minecraft - Kingdom of the Sky Map má čtyři zóny spojené dohromady pátou zónou uprostřed. Každá zóna má téma prvku

Království oblohy

Kingdom of the Sky přidává poněkud nový koncept vyprávění, poskytovaný řadou videí YouTube, který hráč dává na klíčových bodech. Je to trochu jako poslouchat zvukové protokoly v systému System Shock nebo Bioshock, jak můžete hrát, zatímco vyprávění s vámi chatuje.

I když ignorujete tyto body pro vyprávění videa, stále máte imaginativní a rozsáhlou vysokou fantasy mapu, kterou je zábavné prozkoumat.

Nejlepší mapy Minecraft - Deep Space Turtle Chase má uvnitř meteoru postavenou kosmickou kolonii

Deep Space Turtle Chase

Tato sci-fi mapa Minecraft vzala své tvůrce tři měsíce, než se postavily a viděla, jak transformuje blok Minecraft, pastorační svět na něco pozoruhodně odlišného. Deep Space Turtle Chase má hráče, kteří hledají hledané zločince DR. Earl s. Testudine, skrývání se někde na těžební stanici za tarsus 3. Chytání ho bude vyžadovat všechny vaše rozum a vynalézavost.

Tato mapa je celkovou konverzí pro Minecraft, proto se před dodržováním instalačních pokynů ujistěte, že zálohujete původní kopii.

Nejlepší mapy Minecraft - město v hněvu padlé mapy, zabudované do údolí

Wrath of the Fallen

Další dílo z vynikajícího Hympexelu, tato mapa pro hack-and-Slash Adventure je plná krásných struktur, vlastních zbraní, lektvarů, předmětů, bojů šéfů, výzev, tajných sekcí a velikonočních vajec. Phew, to je hodně.

Doporučuje se to pro dva hráče, ale měli byste být schopni sólo projít, pokud si zašroubujete zuby a máte spoustu trpělivosti.

Nejlepší mapy Minecraft - Tři strážci instruují několik vězňů v mapě Escapists 2

Escapists 2

Nesmí být zaměňována se stejnojmennou hrou, tato vysoce působivá mapa založená na Escapists 2 se inspiruje z jedné z nejlepších vězeňských simulačních her (pokud je to dokonce žánr) kolem. Je vybaven osmi masivními buňkami, úlohou a měnovým systémem.

Vaším cílem je vylíhnout konečný plán úniku pomocí jakýchkoli zdrojů, které můžete najít a získat proslulost mezi svými spolužáky, aby získali pomoc. Jak Mínecraft mapy jdou, je to klasika.

Nejlepší mapy Minecraft - Pohled na krajinu na překážkovou hřišti pro vzteklé smrti na mapě poslední skokové hrdiny

Poslední skok hrdina

Při nakládání posledního skoku hrdinu se nedívejte s kontextem, soudržným vizuálním designem nebo variantou hry. Tato mapa Minecraft Parkour žádá jen několik věcí potenciálních minecrafters: Ochota skočit a předběžná přijetí selhání.

Nejlepší mapy Minecraft - císařská válečná loď a kravata bojovníka přistávající na zelené planetě na mapě Star Wars. Dva AT-ATS chodí doprava

Hvězdné války

Chceš diamantový list? Samozřejmě ano. Kdo ne? Tento epický dobrodružství také s ohledem na Hymixel a navržený s texturním balíčkem pro dolní války.

Zaškrtává všechny políčka Star Wars, představují pušky Blaster, Jedi Knights, At-AT a téměř všechno ostatní, co byste mohli chtít. Jsme také docela ohromeni, že císařští chodci v Minecraftu vypadají tak zatraceně dobře.

Nejlepší mapy Minecraft - The Fireworks Parkour Map má spoustu struktur podobných krychle, s některými kostkami zbarvené červeně

Ohňostroj Parkour

Ohňostroj Parkour, který se může pochlubit bílou a červenou estetikou volného běhu oblíbeného Mirror’s Edge.

Nemůžeme však slíbit, že se jedná o praktickou metodu pohonu: Jakmile začnete sekvenci explozí, nebudete moci pozastavit a chytit dech. Ohňostroje vylévající z každého výbuchu způsobují úhledný vizuální dotek.

Thumbnail YouTube

Pixelmon Johto

Právě když jste si mysleli, že nikdy nebudete mít na PC správné 3D Pokémon Adventure, Pixelmon je založen na Gold a Silver’s Johto a Kanto Regions. Je to v podstatě remake Pokémon Gold a Silver v Minecraft, doplněný o přepěť, tělocvičny, odznaky, týmový raketa a dokonce i celý zážitek z Elite Four Experience. Tento mod má spoustu více co nabídnout, ale nebudeme to zkazit. Tyto blokované vizuály Minecraft to také cítí jako hra Gameboy.

Boj tam musí být někde tam a tato mapa využívá Pixelmon, jeden z nejlepších MODS Minecraft, pro svůj bitevní systém. Ti, kteří hledají jinou oblast, se rádi dozví, že existuje také mapa Pixelmon Kalos založená na Pokémonovi X a Y. Pokud to pro vás není dost blízko. Máme návrhy na alternativy hry Pokémon PC, abyste místo toho vyzkoušeli.

Nejlepší mapy Minecraft - Vines rostoucí na zchátralé budově v mapě zombie apokalypsy

Zombie apokalypsa

Zombie apokalypsa, která obsahuje to, co může být nejstrašnější opětovnou skisk Minecraftových zombie.

Poněkud zadluženo do levé 4 mrtvé, když tato mapa Minecraft leží na nemrtvých, položí je na silné a rychlé. Přepadení způsobuje paniku a panika znamená špatné věci. Takže přiveďte přítele, aby ztenčil hordu v této hře Minecraft Zombie rychleji a vyřešit své kooperační hádanky.

Nejlepší mapy Minecraft - dva ghasty, které tahají blimp v Nether v Herobrine

Herobrineův návrat

Mapy Hymixelu jsou v podstatě Triple-A Minecraft: dokonce mají pokračování. Herobrineův návrat je následkem panského sídla Herobrine a jako takový obsahuje známé nastavení vlastních nepřátel, bojů velkých šéfů, kouzelných kouzel a obchodů s NPC.

Tato mapa nese přes RPG herní tropy se zábavným výběrem vedlejších questů a skvělé skriptované momenty přidávají uvítací úroveň filmové jiskry.

Nejlepší mapy Minecraft - Mapa Teramia má velké palmy a fialové vodní fontány

Teramia

Jedna z největších map dobrodružství Minecraft, Teramia je otevřený, nelineární RPG. Bez soustředěného základního úkolu vás Teramia nechá volně putovat, prozkoumat své různé okresy a pomoci NPC, se kterými se setkáte po cestě.

Rozdělení do čtyř regionů a osídleno rozsáhlou rozmanitostí davů Minecraft a přátelských vesničanů, jsou oblasti domovem devíti dungeonů a řady pevností, které si můžete nárokovat jako své vlastní.

Minecraft hororové mapy

Jak děsivé mohou být animované bloky? Fenomenálně tak, zjevně. Pokud chcete zničit část svého spodního prádla, potřebujete chladivou hororovou mapu Minecraft. Takže dolů světla, připevněte sluchátka a připravte si nervy na strach z úhlů, které jste nikdy předtím neviděli.

Nejlepší mapy Minecraft - Tato místnost s podlahou šachovnic v mapě černého světla má ocelové bariéry blokující cestu

Černé světlo

Black Light nasměruje strach z Outlast, je chladicí expedice do ruské psychiatrické nemocnice po jaderné explozi. Specializovaný texturní balíček dělá místo nervózně špinavé, kompletní s zlověstnými graffiti a paletou barev. Stejně jako nejlepší hororové mapy Minecraft, kvalifikované použití osvětlení dělá černé světlo strašidelné.

Nejlepší mapy Minecraft - strašidelně vypadající sídlo zahalené mlhou v mapě azylu

Azyl

Opuštěné azyly jsou vždy skvělé místo pro strašidelné a vzrušení. Kromě vykonávání solidní práce při poskytování blokovaných skokových děsů a spousty zimnice, azylovy hraniční nesmrtelné davy vyvolávají pocit bezmocného teroru. Toto je svléknutá hrůza Minecraft v nejlepším.

Nejlepší mapy Minecraft - horda zombie útočí na hráče vyzbrojeného pouze mečem v hororové mapě přežití

Hrůza přežití

Ah, strašidelné sídlo na kopci. Jak by taková hororová hra nebyla středem mapy Minecraft? Vytvořeno stále nevysvětlitelným Hympexelem, Horror vás žádá, abyste přežili 25 vln stále těžších ghoulů a zvířat pomocí pouze omezených zdrojů, které najdete kolem sídla. Neúspěšný elektrický generátor eskaluje paniku a doručí čistý strach v celém.

Nejlepší mapy Minecraft - Obří tvář Gree křičí na hráče poblíž lávové jámy v troskách mrtvé mapy

Zřícenina mrtvých

Starověký podzemní chrám? Šek. Vlna po vlně zombie s jídlem? Šek. Skryté truhly z brnění, zbraní a kořisti? Šek.

Zřícenina mrtvých je vynikající mapa přežití zombie díky své progresivní hře kořistí a zvyšování potíží. Pro každého, kdo se může dostat přes 16 vln stále náročnějších nemrtvých.

Nejlepší mapy Minecraft - matně osvětlený, vzhůru nohama v putující mapě

Putování

Rife with Jump-Scares a pronásledování z prvních několika kroků, putování je nezapomenutelná mapa Minecraft. Hrajete jako Jack, třicetiletý muž, který se po únavném dni v práci vrací domů … následoval vás pouze někdo-nebo tak něco-následoval [crack o blesku, strašidelný orgánový hudbu]…

Mapy přežití Minecraft

Přežití je jedním z nejoblíbenějších režimů Minecraftu, ve kterých je vaším jediným úkolem zůstat v zemi života co nejdéle. Nejlepší mapy Minecraft tlačí vaše instinkty přežití na jejich limity a nutí vás, abyste si při těžbě omezených zdrojů přinesli nejinteligentnější rozhodnutí, vložení nemožné mezery mezi vás a životně důležitými předměty a testování vaší vytrvalosti pomocí začarovaných monster. Jiní vás prostě žádají, abyste přežili dostatečně dlouho, aby uspořádali párty vířivky. Níže najdete některé z nejlepších map pro přežití Minecraft.

Nejlepší mapy Minecraft - malý svět s několika stromy uvízlými uvnitř skleněné nádoby

Svět ve sklenici

Ve světě ve sklenici musíte přežít na sérii malých světů uzavřených ve sklenicích. Každé vězení s plovoucí sklem obsahuje jedinečný biom, obsahující směs hry čistého přežití a dobrodružství. Éterické klid v těchto zachycených prostředích dělá svět na sklenici a mapu minecraft must-play.

Svět ve sklenici - malá překážková dráha uvnitř laboratoře v mapě přežití farmy ANT

Přežití farmy Ant

Přemýšlel jsem někdy, jaké by to bylo ocitnout se uvězněni uvnitř farmy ANT? Ant Farm Survival poskytuje chybnou šablonu pro to, s čím byste se setkali – možná proveďte více vědeckého výzkumu jinde. Tato jedinečná mapa přežití, která je rozdělena do stále náročnějších sekcí, se může pochlubit hromadou výzev a některými nevyzpytatelně klaustrofobní úroveň designu.

Nejlepší mapy Minecraft - raketoplán vystoupí z vesmírné stanice na mapě smrtící oběžné dráhy

Smrtící oběžná dráha

Roleplayers, kteří si mají rádi pixelované Sandra Bullock nebo George Clooney, nemusí vypadat dále než smrtící orbita, mapa přežití s ​​tématem prostoru na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. Je to doslova inspirací. Ale i když zde není v propasti plovoucí, hollowness of Space jistě lze pociťovat.

Nejlepší mapy Minecraft - Ruiny několika budov v poušti na mapě planety

Planeta nemožná

Jedním z cílů Planet Impossible je „zkrotit dinosaura“, což je vše, co potřebujete vědět, opravdu. Pokud však potřebujete další přesvědčování, planeta Impossible je šílený max pustin a konečný cíl vaší havarované kosmické lodi. Úkolem přežití deseti dnů musíte prozkoumat svět a objevit důkazy o bývalých lidských osadnících.

Nejlepší mapy Minecraft - jeskyně pohřbená na hoře na zasněžené arktické mapě

Arktický

Umyt v Arktické tundře s ničím jiným než svým vlastním tělem, na které se můžete spolehnout, arktické požaduje, abyste založili kopy do pustých polí a postupně si vybudovali prosperující osídlení pro vás a vaše pozůstalé kamarády Jozsef a pan. Maillet. Nakonec můžete uspořádat nejvyšší párty hotvicí pěstováním plodin a udržováním farmy. Předpoklad je stejně hloupý, jak přicházejí, ale Arctic je v jeho izolaci krásná a uklidňující.

Nejlepší mapy Minecraft - Lava se pomalu stéká k obsidiánovi pod ním v Contenting Survival 2

Přežití zadržování 2

Chytrý zvrat na portálu, přežití kontejnmentu 2 postupuje výběrem kontejnmentových buněk, z nichž každá obsahuje jedinečný biom. Uváděno šíleným AI, máte dokončit výzvy pro přežití na těsném časovém limitu. Pomocí vynikající sbírky hlasových překročení se AI potápí a ponižuje vás, když se pokoušíte uniknout. Dobře navržená sekvence prostředí a výzvy Cements Contenting Survival 2 jako jednu z nejlepších map Minecraft.

Nejlepší mapy Minecraft - Slunce zapadá v klidném městě divokého západu

Divoký západ

Whoa tam, cowpoke! To nemusí být hranice Gunslinging Red Dead Redemption, ale tato dobrodružná mapa zachycuje pocit divokého západu. Smokomovací západ slunce, obrovské kaňony a ulice, která se účelně připravila na epické souboj.

Zkrocení koní Minecraft je stejně součástí života na ranči, jako je to život v pískových blocích Mojangu. Zachycení monster pomocí pastí založených na kaktusu je méně, ale jsme docela rádi, že to také dáme. Jediná věc, která vám chybí, je seznam skladeb nejlepší hudby od Ennio Morricone, který hraje na pozadí, aby nastavil náladu.

Nejlepší mapy Minecraft - opuštěný ostrov s malým plotem v mapě ostrova Survival Island

Ostrov přežití

Ostrov Survival je klasický originál, Coca-Cola map na zakázku. Staví své dědictví s vysokými obtížemi, ale to oslavuje jeho odměny. Dům větviček je skutečný úspěch, a když jste králem svého hradu, víte. Líný srovnání Klaxon: Ostrov Survival Is Dark Souls se setká s Minecraftem.

Nejlepší mapy Minecraft - hráč stojí na platformě s hrudníkem. Na dálku jsou na ostrovech různé biomy

SkyBlock Advanced

SkyBlock Advanced je založen na jedné z „originálních“ vlastních map Minecraft. Může to zpočátku chybět ozdůbky a výhledy, ale nabízí výzvu s rock-solid. Jen si vezměte utrpení ostrova o přežití a pozastavte jej tisíce stop na obloze. Tato verze také nabízí sezónní mapy, takže je zde docela docela odrůda.

Vaše malá hromada nečistot je jediným zdrojem, který máte, a proto je vyžadována spousta vynalézavosti a mysli pro ochranu. Se správnými chytřemi budete ohromeni tím, co můžete sklízet ze stromu a několika bloků nečistot. Hrajte tento s přáteli, pokud se odvážíte.

Nejlepší mapy Minecraft - strom a plot na vrcholu velké koule na obloze v přežití koule. Tři ovce a kráva se zoufale snaží nespadnout

Přežití sféry

Zajímavé zvrat na klasickém vzorci SkyBlock, přežití sféry vás staví na gigantické koule. Posílá vás na váš veselý způsob, jak se pokusit přemostit do ostatních sférických světů mapy, zatímco odrazí popínavé popínavé a další nasties. Tato mapa Minecraft je sen přežití.

Minecraft City Maps

Turistika Minecraft určitě zachránila naše peněženky na putu. Úspora peněz nám na dopravu, hotely a jídlo, mapy měst Minecraft nám umožňují prozkoumat rušné městské krajiny, skutečné i fantastické, bez jakýchkoli úderů nebo cestovního pojištění.

Od loajálních rekreace Sunny Sao Paulo po města budoucnosti, zde jsou mapy Minecraft City, ve kterých byste měli mít putování a espresso.

Nejlepší mapy Minecraft - rekreace bytových domů v Pripyat

Pripyat

Strašidelný region Pripyatu je v našich myslích zakořeněn od té doby, co nás Call of Duty poslal pobíhající po opuštěném městě Černobyl, vyhýbal se kapesám záření a ostřelování nešťastných ultranacionalistických vojáků. Nyní to bylo pečlivě znovu vytvořeno v této mapě Minecraft City, ve které můžeme předběžně prozkoumat.

Nejlepší mapy Minecraft - hangár s proudem Harrier, který se chystá vzlétnout v budoucím městě

Budoucí město

Válka světů je katapultována do budoucnosti, protože hrozivá nepřátelská aliance zaútočila na několik planet. Budoucí město je jádrem těchto mezigalaktických potíží. Je to svět ohromujícího měřítka s piercingovými mrakodrapy a moderní technikou, takže pokud jste vždy chtěli zažít Coruscant Star Wars, aniž byste museli žaludku předzvěst, měl by být budoucí město by mělo být vaším dalším cílem.

Nejlepší mapy Minecraft - několik ikonických mrakodrapů ve světě mapy světa

Svět světů

World of Worlds je mapa města Minecraft pro hráče zmrzačeného nešťastnou kombinací putování a nedostatkem finančních prostředků. Cestujte světem přes hranol Minecraft Block na této mapě, který obsahuje neskutečně obnovené budovy z 85 měst v reálném světě. Pokud nejste neobvykle dobře cestování, je jisté, že pro vás budeme nová místa.

Nejlepší mapy Minecraft - obří robotická želva v mapě Atropos

Atropos

Atropos je úžasné město Minecraft postavené na želvě. Nejen rozmarný nápad, Atropos je také ve stylu Steampunk Art: každá položka je zdobena mosaznými trubkami a převodovkami hodinek. Je tak podrobné, že například povrch samotné želvy je hmotnost propojených kovových desek a ozubených kog.

A co víc, Atropos je obrovský. Na zádech je město v plné velikosti zdobené stejným druhem elegantních detailů, které obtěžují jeho exteriér. Město sestupuje do břicha zvířete; Atropos je tak obrovský, jako je působivý.

Nejlepší mapy Minecraft - obrovská budova Capitol v císařském městě

Imperial City

Imperial City je docela úžasná sbírka struktur, originální stvoření, které kombinuje prominentní architektonické styly z 19. a 20. století. Rozhlédněte se kolem a na jeho designu najdete neoklasické, Beaux-Arts a moderní vlivy. Ale zatímco budovy Imperial City jsou jeho hlavními umělci, jejich rozvržení poskytuje trvalou páteř této mapy Minecraft. Imperial City se cítí jako město; Rozestup silnic, pořadí budov a břehy řeky přispívají k městu, které se cítí skutečné.

Nejlepší mapy Minecraft - Spousta výškových bytů a mostů ve Vertoak City

Vertoak City

Vertoak City je to, o čem jsou mapy Minecraft City: velikost a svoboda. Zkoumání tohoto nádherného světa je dobrodružstvím neomezených možností bez zatížení cílů, které je třeba dodržovat nebo pravidla dodržovat. High Streets jsou husté, ale složité, pláže podobné Copacabana se natahují na míle daleko a listová předměstí jsou tam jako relaxační ústup z velkého kouře.

Nejlepší mapy Minecraft - Spousta bytových domů s betonovými sloupy ve městě Tazader

Město Tazader

Jedna z největších map v Minecraft se stále zvětšuje. Původně exkluzivní vydání Pocket Edition, Tazader City je neustále aktualizováno s více mrakodrapy, stadiony a hotely. Kromě hodin ztratíte průzkum a vyhřívání v detailu tohoto města; Můžete si odpočinout ve svém plyšovém novém hotelovém pokoji, objevit zapomenuté backstreety a sportovat. Vše bez jakýchkoli škrábaných kolen.

Nejlepší mapy Minecraft - Spousta apartmánů a mrakodrapů v Sun City

Sun City

Města jsou skvělá a všechna, ale můžete zničit úžasná místa jako Londýn s bezútěšnými šedými mraky a srážkami, které nejsou přívalové, ale dost na to, aby vám zničily den. Sun City je však mapa městské minecraft inspirované ostře naborát brazilská města Sao Paulo a Goiania. Sun City nemusí být největší mapa města bez jakýchkoli cílů, ale přinejmenším váš blokový avatar bude mít volný čas na tolik potřebné opálení.

Mapy kapátka Minecraft

Nedívej se dolů! Vlastně, možná budete chtít udělat jen to, když přijde na mapy kapátka Minecraft. Zde musíte spadnout takovým způsobem, abyste se, co nejlepšeněji vyhýbali blokům v cestě. Pokud přejděte na dno úrovně kapátka se všemi bloky vaší postavy na místech, kde by měli být, gratuluji, přežili jste. Vyzkoušejte svůj závratě pomocí těchto zábavných map minecraft s tématem gravitace.

Nejlepší mapy Minecraft - šroubovice barev v mapě dropper 2

Dropper 2

Podtitule „Newton vs Darwin“, kapper 2 vás uvolní z výšky indukující vertigo a žádá vás, abyste přežili. Když klesáte složitá pavučina bloků a bariér, musíte své tělo posunout správným směrem, abyste zabránili potlačení proti překážce (i.E. Těžba bloku, když ho zasáhnete, je pevně zakázána). Pomyslete na ty šílené sekce prostoru z mrtvého prostoru a vy jste na půli cesty.

Nejlepší mapy Minecraft - jáma se spoustou tyrkysových bloků v mapě kapátků s více obtížemi

Multi potíže s kapátky

Multi obtíže Droppers je mapa Minecraft, která vás vyžaduje „git gud“. To znamená, že před postupem do jiného prostředí musíte porazit každý z nich při každém nastavení obtížnosti. Jakmile však přistáváte úspěšně, poblahopřál vám exploze ohňostrojů Minecraft a bezstarostným na zdraví dětí. Yay?

Nejlepší mapy Minecraft - Strom vyrobený z bloků je překážkou v mapě anti Dropp3R

Anti Dropp3r

Co získáte, když vezmete hlavního mechanika mapy kapátka a otočíte ji, kontroluje poznámky, vzhůru nohama? Horní mapa? Mapa levitátoru? Dobře, nejsme tu myšlenky, lidé. Tato pocta jde na tvůrce AddiT95, Drosselbard a Scribblelp, kteří tolik levitovali, že E Key spadl z klávesnice.

Anti Dropp3R je rouhavá mapa kapátka, která dokazuje, že konečný výsledek je téměř stejný bez ohledu na to, zda zapnete gravitaci nebo vypnete gravitaci. Na druhou stranu, existuje několik rychlostí levitace a můžete ji dokonce hrát v multiplayeru.

Nejlepší mapy Minecraft - duhový kapátr se spoustou linek působících jako překážky v mapě nemožné kapper 2

Impossible Dropper 2

Myslím, že jste včelí kolena při pádu? Tato mapa Minecraft je tak ďábelsky obtížná, že podle názvu je nemožné. Impossible Dropper 2 obsahuje spoustu trollů a některých zmizených malých přistávacích míst; I když se vyhýbáte všem překážkám, je na konci nesmírně těžké uniknout smrti. Ještě jsme to nedokončili, protože jsme se k tomu nedostali. Jo, to je ono.

Minecraft Puzzle Maps

Četli jste o tom, jak používáme pouze 10% našich mozků? To je celkem Guff. Dokažte těmto kovbojským vědcům špatně v Minecraftu tím, že nejvíce tyto mapy puzzle vybírají mysli. Od Crystal Maze-like Headscratchers po PhD-Botherling Coundrums, najdete některé z nejlepších hádanek PC Gaming v Mojang’s mistrovské dílo. Tyto mapy Minecraft jsou nejchytřejší, jaké jsme našli.

Fialová úroveň v mapě Ivoted Minecraft

hlasoval jsem

Mapa Ivoted Minecraft je jedinečná, protože využívá veselé rysy šílené verze Minecraft vydané v dubnovém dni blázna 2023. Jedno z mnoha vydání April Fool z Mojangu, verze 2023 představovala schopnost hlasovat pro změny při hraní. I když tato mapa není replikou toho a tuto verzi můžete stále přehrávat výběrem na kartě instalací na Javě, tato mapa místo toho používá některé mechaniky, které byly pro tuto sestavu přidány, je náročné únikové místnosti puzzle únikové místnosti.

Nejlepší mapy Minecraft - Spousta bloků s písmeny a čísly zavěšenými ve vzduchu 30 způsoby, jak zemřít mapa

30 způsobů, jak zemřít

Smrt: Je to nezbytná součást života. Je to však také jediný prostředek progrese v této mapě Morbid Minecraft. Hráči budou připraveni na konkrétní nástroje pro každou úroveň a budou muset přijít na to, jak je používat, aby se zabili. Hodně štěstí, předpokládáme.

Nejlepší mapy Minecraft - Mapa kódu má přehrávače řešit hádanku s knoflíky v uzavřené místnosti

Kód

Výjimečně chytrý a inteligentně navržený mozkový ohýbač, kód obsahuje chodbu ďábelských hádanek k prasknutí. Jejich řešení vám poskytne kód, který otevře vedle. Hádanky jsou všechny výjimečně rozmanité, od matematických hádanek až po testy rychlosti a síly. Naštěstí existuje systém nápovědy ve hře, ale my jsme to naprosto nepotřebovali.

Mapy Minecraft - malá jáma uvnitř místnosti v portálu

Portalcraft

Imitace je nejvyšší forma lichocení, a pokud si nějaká logická hra tam nějaké zaslouží, je to portál. Portalcraft obnovuje vědu clony s záhadnou přesností, replikuje nejen vzhled, pocit a mechaniku portálních her, ale také jeho hádanky. Existuje několik znatelných minecraft-ismů, protože výtahy a dveře nejsou úhledně automatizované. Skutečnost, že portály fungují tak, jak by měly a vaše hybnost stále záleží.

Nejlepší mapy Minecraft - znamení, které říká

The Puzzle Cube

The Puzzle Cube je mapa Minecraft s velkým trikem: můžete chodit po stranách krychle. Počínaje exteriérem krychle musíte vyřešit hádanky na všech stranách, abyste mohli postupovat do středové komory.

Místo toho, abyste spadli, když procházíte přes okraj krychle, gravitace převrátí a budete pokračovat v chůzi po další straně. Hrongums eskalují v obtížnosti spravedlivou sazbou. Je také hratelný v multiplayeru, nejlepším způsobem, jak hrát tuto mapu Minecraft.

Nejlepší mapy Minecraft - Černá místnost s bílými čarami, které tvoří dveře, stěny a centrální strukturu v mapě vnímání

Mimo vnímání

Jednoduchý koncept mapy Minecraft Beyond vnímání je to, co ji odlišuje v přeplněném žánru puzzle: Zapnutím za zapnuté nebo vypnutí stínování můžete zajistit, aby se objevily a zmizely některé objekty, což vede k brilantnímu hádanku, kde nevíte, co opravdu je, co je opravdu tam a co ne.

Nejlepší mapy Minecraft- malý ostrov s domem a doku v mapě Enigma Island. Má dvě krávy, dvě prasata a ovce

Ostrov Enigma

Island Enigma Island má svůj vlastní systém rad, který dává stopy pro všechny hádanky, na které se obzvláště přilepí, výměnou za diamanty – pečlivě spravujte své zdroje, abyste to provedli. Prozkoumejte ostrov, získejte mozek do zařízení a objevte mnoho skrytých tajemství.

Mapy pro více hráčů Minecraft

Není zábavné jít sám, tak proč se spojit s přáteli, cizími lidmi a nepřáteli, aby způsobil malý chaos? Existuje spousta skvělých serverů Minecraft pro více hráčů, ale to, co opravdu potřebujete, je mapa na zakázku Minecraft Mapa. Všichni jsou pocty jiným hrám, ale odborně znovu vytvářejí svou mechaniku.

Nejlepší mapy Minecraft - Spousta hráčů, kteří se navzájem střílejí ve městě zdobeném červené lucerny v endgadě výplaty 2

Payday 2: Endgame

Inspirovaná vynikajícím herní hrou Overkill, Payday 2: Endgame je vůbec ne namalaná mapa Minecraft na porušování autorských práv se sedmi plně hratelnými loupeže v kooperaci. Čtyři budou známé výplatním hráčům, jako je rámování prvního a dva, velký olej a hasičský startér – ale zbytek jsou původní výtvory. Stimulace je klíčová a Endgame zachycuje kompetentně utajovanou křivku Payday. Existují také bezpečnostní systémy pro sabotáž a efektivní obchodní systém, s nímž se můžete připravit.

Nejlepší mapy Minecraft - Hráč stojí za jiným hráčem, který dělá úkol na mapě mezi námi. Na obrazovce je výzva k zabití

Mezi námi mapa Minecraft

Pokud jste stejně jako my strávili nespočet hodin lháním, vraždou a spojením malých drátů společně mezi námi v sociální dedukční hře, pochopíte, proč se stal jednou z nejznámějších nezávislých her všech dob všech dob.

Pro neznámé, předpoklad je docela jednoduchý – jste uvízli na lodi s kohortou barevných kamarádů posádky – ale někteří z vás jsou oškliví podvodníci na misi, aby zradili ostatní hráče, když všichni běžíte kolem lodi, která dokončí (nebo jste dokončili (nebo předstírá, že dokončíte) životně důležité úkoly zajistit bezpečnost posádky. Je to perfektní kandidát na rekreaci v blokovaném světě Minecraft.

Mezi námi je několik různých map Minecraft, ale líbí se nám verze zveřejněná Minecraft YouTuber Phoenix SC, která je k dispozici ke stažení z jeho webových stránek. Je kompatibilní s 1.16.4 a také vyžaduje přehrát Minecraft Resource Pack, který je zahrnut do stahování. Dodává se s Minecraft verzemi původních tří mezi americkými mapami-Skeld, Mira HQ a Polus-a je široce podobný původnímu, hraní-moudrému, s několika změnami; Úkoly jsou sdíleny mezi hráči a chování Impostorů je mírně odlišné, ale určitě vám poskytne stejné vzrušení jako pravidelná hra mezi USA.

Nejlepší mapy Minecraft - místnost plná láv a obsidiánských bloků v IT

Je to lepší spolu

Tato mapa dobrodružství dvou hráčů je naplněna do bodu prasknutí složitým, portálem 2-esque kooperativní quandary. Vyrobeno s ohledem na hráče Vanilla Minecraft, vy a váš přítel nebudete muset snášet zdlouhavou instalaci problémů, než se vydáte dovnitř.

Nejlepší mapy Minecraft - modrý tunel, který

Můj 4 mrtvý

Zombie budou vždy populární, ale jsou ještě lepší s lžičkou ventilu. Mine 4 Dead je klasický Zombie Co-op-´em-Up Left 4 Dead Game znovu vytvořenou jako mapa Minecraft. Vezměte si s sebou tři přátele (budete je potřebovat) a připravte se na zaplavení zamícháním, páchnoucími, hnijícími mrtvoly.

Nejlepší mapy Minecraft - červená a modrá budova v mapě týmu 2

Týmová pevnost 2 v Minecraft

V Minecraft’s Dustbowl je Team Fortress 2 o něco zvláštnější. Ve skutečnosti je to jeden z nejlepších příkladů práce s příkazovým blokem, který uvidíte, s plně funkčním systémem kontrolního bodu, který zachytí klasickou akci pro více hráčů. Tato mapa Minecraft zvedne základní třídy, červené versus modré týmy, skříňky na zásobování a dávkovač z TF2 a bezchybně fungují. Skutečnost, že Dustbowl je perfektní vizuální replika původní mapy, je jeho nejméně zajímavá funkce.

Nejlepší mapy Minecraft - lidé ve frontě mimo zábavní park Funland 3

Funland 3

Co potřebujete pro perfektní den se svými přáteli? Stovky horských dráh se rozprostírají na hranice Sky Box Minecraft, pokud to oko vidí. Tato minecaftianská óda do pokorného zábavního parku je ideální pro lidi, kteří milují horské dráhy, ale nenávidí fronty. Možná to nezkoušíme ve VR, díky.

Mapy hradu Minecraft

Od strašidelných gotických citlivosti hradu Dracula až po působivý dragonstone, ohnivé zvířata kaskádové kolem jeho tyčících se věží jsou hrady nejchladnějšími budovami kolem. A Hádej co? Jsou ještě lepší jako mapy Minecraft. Ať už se jedná o fantazii nebo parní pozemky, které se snažíte vládnout, staňte se králem jakéhokoli světa, který se vám líbí s těmito velkými mapami zámků Minecraft.

Nejlepší mapy Minecraft - The Oakhold Map je zasněžené město s budovami středověkých stylů

Dub

Tato mapa Minecraft je jednou pro fanoušky série Elder Scrolls. Oakhold vám vyrazí dech, stejně jako to udělal jako samota a císařské město, ale ujistěte se, že máte nainstalovanou texturu Sphax Purebdcraft.

Tento hrad s fantazií zasazený uprostřed oblohy vysoké lesní baldachýn je obrovský, s 29 jedinečnými byty, domy, věžemi, obchody a mnohem více, s nimiž můžete žít své nejdivočejší královské sny. Udržujte krok s webovou stránkou tvůrce Dovetail pro nejnovější aktualizace Oakhold.

Nejlepší mapy Minecraft - Dragonstone v Minecraft stojí na kopci poblíž moře

Dragonstone

Čekání na další Game of Thrones Goodness je vždy nesnesitelná, ale alespoň můžete uklidnit své zoufalství, aby se znovu sešli s Daenerys v jejím domě Dragonstone. Mohlo to být postaveno spíše s bloky, než aby se vyvolalo ohněm, ale Dragonstone v Minecraft není o nic méně úžasný.

Nejlepší mapy Minecraft - hrad Steampunk stojící na vrcholu tří sloupů uprostřed pouště

Hrad Steampunk

Zámky nemusí být omezeny na fantasy světy. Hrad Steampunk dokazuje právě to: Je to konstrukce, která na obzoru vrhá jedinečný tvar. Vyměňte draky za blimpy a větrné mlýny s touto mapou; Můžete také objevit tajemství, velikonoční vejce a skrytý příběh.

Nejlepší mapy Minecraft - Ruiny Dol Guldur stojí na vrcholu hory

Dol Guldur

Dokonce i hrady s těžce posílenou obranou a mocnými vládci se nemohou držet navždy – jako příklad vezměte Dol Guldur, Sauronova opuštěná elfská pevnost. Seznam nejlepších map Castle Minecraft nemohl být úplný bez vstupu Pána prstenů, ale s tímto láskyplně podrobným fantasy faxem můžete prozkoumat Tolkien Lore, aniž byste riskovali hněv neslavného nekromanceru.

Nejlepší mapy Minecraft - Castle Verilian z Aeritus stojí uvnitř údolí s vodopádem

Hrad Verilian z Aeritus

Castle Verilian of Aeritus dokazuje, že nejlepší mapy Minecraft nejsou nutně největší. Toto drobné sídlo Dominionu nahradí svou relativně útulnou velikost, složité detaily interiéru a název nakopného zadku. Z impozantní hlavní brány musíte projít dlouhou, klikatou cestou, která zabírá masivní vodopády a stromy do vašeho pokorného příbytku. Kings zvyklý na větší hrad by o tom měl myslet, že hrad se setkává s Kráběcí zemí.

Minecraft Parkour Maps

Pro mnohé, Minecraft je o výrobě a obdivující inspirativní, gargantuanské struktury. Pokud jde o mapy Minecraft Parkour, existuje umění a majestátnost v tom, jak jsou tato prostředí procházena. Ať už je to rozdrcené, skákání nebo skákání kaňony nebo hory propínajících oblohu, téměř jistě půjdete příliš rychle na to, abyste se postavili a užili si výhled. Zde jsou nejlepší mapy Minecraft Parkour.

Thumbnail YouTube

Pouze v Minecraft

Jsme si jisti, že jste slyšeli jen o šílené, virové parkourové hře, která vás úkolu vylékne, nahoru a dobře, dále nahoru. No, ať už jste hráli originál a nemůžete se dostat dost, nebo prostě fantazie vyzkoušet nejnovější herní posedlost internetu uvnitř Minecraft, pak Hugmag znovu vytvořil hru v této mapě Minecraft. Tato výzva však není pro slabé srdce, protože tato masivní a barevná mapa parkouru nemá žádné kontrolní body-jako je jeho hra jmenovky-takže jeden falešný krok vás může vrátit zpět dlouhý, dlouho cesta.

Nejlepší mapy Minecraft - překážková dráha vyrobená z dřevěných bloků ve škole Parkour

Parkour School

Na YouTube jsem někdy viděl nějaký hardcore parkour? Nebojte se: Každý musí někde začít a Parkour School je perfektní mapa Minecraft Parkour, se kterou začít. Společnost Parkour School vás uvolní jemnou křivkou obtížnosti, naučí vás základy systémem kontrolního bodu a tematickými zónami. V žádném okamžiku budete vystřelit přes nejtěžší úroveň parkouru.

Nejlepší mapy Minecraft - Canyon Jumps má hráče prozkoumat pouštní kaňon

Kaňony skoky

Už jste někdy byli u Grand Canyonu a pomysleli si: „To je skvělé a všechno, ale nebylo by lepší, kdybych mohl přes něj skočit ve vzduchu, bez bezpečnostního postroje“? Samozřejmě ne, protože jste chytří.

Canyon Jumps je mapa Minecraft Parkour, která vám umožní žít ten děsivý a podivně specifický sen, který nikdo nikdy neměl. S důrazem na přesnost nad rychlostí je to mapa skoku „n“, která pozastavuje vaši trasu v tenkém vzduchu uprostřed kaňonového nastavení působivého měřítka. Rovněž jsou také 48 výzev a automatický systém výsledkové tabulky ve hře.

Nejlepší mapy Minecraft - místnost plná červených bloků v hologramu parkouru

Hologram Parkour

Vynikající, éterický twist, odlišuje hologramový parkour od sebe vzdáleného žánru Minecraft Parkour. Jste tváří v tvář mapě dvou polovin: jedna strana má trasu bez bloků, zatímco na druhé straně jsou stěny a vytvářejí jakýsi druh asymetrického zrcadlového obrazu. Použití druhé poloviny k posouzení, kam zaměřit svůj skok, se objeví holografické bloky, než objevíte správnou cestu, jako by magií. Míchání plošin a prvků puzzle, hologram Parkour nesmí nechat ujít.

Nejlepší mapy Minecraft - Spousta bloků vrhá tuto ledovou krajinu v skokovém útěku

Skok útěk

Jump Escape je v podstatě Parkour Meets Portal (PortalKour?). Z estetického hlediska to je. Přecházíte mezi úrovněmi s výtahem, který připomíná klasický puzler Valve, ale jinak je to silná a jednoduchá mapa Minecraft Parkour. Možná nebudete potrestáni za pomalost jako včas zemřít, ale časovač je vždy k tomu, aby vás přiměl k oholení každou poslední sekundu a předvede se ke zbytku vašeho blokového gangu.

Nejlepší mapy Minecraft - italské město v Assassinu

Assassin’s Preep

Žádné ceny za hádání série, na které je tato mapa založena. Assassin’s Creep je silně ovlivněn hrami Stabby Stealth Games Ezio a Co. S pomocí balíčku textury Assassini Costruttori. Na rozdíl od vystopování těchto peskily skrytých peří před dřívějšími tituly Assassin’s Creed je zde vaší posláním lokalizovat devět bloků vln. Každý z nich je na vrcholu vysokých historických věží, což je místo, kde přicházejí vaše dovednosti parkouru. Skryté čepele jsou volitelné, ale doporučuje se.

Thumbnail YouTube

Potala palác

Pokud máte rádi nějakou virtuální cestovní ruch, můžete se vydat k tomuto stvoření paláce Potala v Minecraftu. V případě, že si nevíte, je toto kopcovité příbytek největším palácem v Tibetu a rezidencí poslední Dalajlámy. Tento je ideální, pokud chcete krásné místo k prozkoumání nebo skvělou novou arénu pro vaše oblíbené herní režimy – dostaneme, jak to jde.

Phew, to je spousta map Minecraft, aby si udrželi jednu z nejlepších PC her desetiletí tak nový jako váš první den. To vás určitě udrží na dlouhou dobu, ale je tu ještě více od nás, pokud jde o Mojangovo blokované dobrodružství. Nejprve se budete chtít ujistit, že oslňujete své online kamarády svým bezchybným módním vkusem, takže se podívejte na náš seznam nejlepších kůží Minecraft, které vypadají skvěle. Pak, pokud hledáte jiný způsob, jak změnit svůj hratelnost ve vašem světu vanilkových minecraft, podívejte se na nejlepší semena Minecraft, která chcete prozkoumat.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.