5 Nejlepší veřejné servery Minecraft Java Edition, které se hrají, nejlepší servery Minecraft z roku 2022, jak se připojit, IP adresa a další otázky zodpovězeny |

Nejlepší servery Minecraft z roku 2022, jak se připojit, IP adresa a další otázky zodpovězeny

Minecraft má tisíce serverů, ze kterých si můžete vybrat a kontrolovat všechny servery a objevit z nich dobrého může být sakra úkolu. Pokud nejste ochotni prohledat všechny servery a jednoduše chcete znát Nejlepší servery Minecraft z roku 2022, Přistáli jste na správném místě. V roce 2022 máme seznam některých nejlepších serverů Minecraft, které nabízejí mimo jiné kategorie, jako jsou konkurenční minihry, relaxační parkour, klasické přežití a Pvp. Tyto servery se navíc mohou připojit k 24 × 7. Takže bez ztráty času, pojďme skočit do seznamu.

5 nejlepších veřejných serverů Minecraft Java Edition

Servery Minecraft jsou nejoblíbenějším způsobem, jak si hráči mohou užít multiplayer Minecraft. Aby se připojili k serveru Minecraft, budou muset hráči nejprve ujistit.

Veřejný server Minecraft je ten, který nemá žádná omezení, kdo se může připojit, což znamená, že každému s kopií Minecraft je udělen plný přístup do světa serveru.

5 Nejúžasnější servery Minecraft Java Edition pro kohokoli se připojit

5) Purpurové vězení

IP adresa serveru: PurplePrison.org

Fialová vězení je fantasticky zábavný vězeňský server Minecraft a nabízí řadu různých gamemodů, včetně parkouru, PvP, roleplay, Lucky Block a mnoho dalšího.

Tento veřejný server zůstává také velmi populární a může se pochlubit tisíci hráčů ve většině časů dne a přátelskou komunitou Discord s více než 50 000 jedinečnými členy.

4) Mineplex

IP adresa serveru: Mineplex.com

Jakmile král všech serverů Minecraft, MinePlex již nemusí být ve svém hlavním smyslu, pokud jde o popularitu, stále však poskytuje některé z nejlepších obsahu, který Minecraft Multiplayer nabízí.

S desítkami různých minihrů, včetně oblíbených domácích, jako jsou hry pro přežití, sestavení rychlosti a mosty, je Mineplex určitě jedním z nejlepších veřejných serverů Minecraft existující.

3) Herobrine

IP adresa serveru: MC.Herobrine.org

Herobrine patří mezi nejpopulárnější popraskané servery všech dob, které každý den protahují desítky tisíc jedinečných spojů.

Protože je tento server prasklý, přichází s výhodou, že se umožňuje komukoli připojit. To dokonce zahrnuje hráče, kteří si nekoupili oficiální kopii Minecraft.

2) Cubecraft

IP adresa serveru: přehrávat.Cubecraft.síť

Pokud jde o veřejné servery Minecraft, jen málokdo si může nárokovat dědictví, které drží Cubecraft, jeden z nejvíce dlouhodobých a nejznámějších serverů hry. Společnost CubeCraft si užila miliony spojů po celou dobu 10 let a stále hodiny s tisíci denních hráčů.

Hraní, hráči si mohou užít spoustu různých minihrů, přičemž oblíbenými fanoušky jsou Skywars, Eggwars a Lucky Islands.

1) Hympexel

IP adresa serveru: Hympixel.síť

Hymixel v současné době dominuje scéně multiplayeru Minecraft, pokud jde o počet hráčů, s více než 100 000 souběžnými hráči o rušných víkendech.

Na tomto veřejném serveru je spousta různých gamemodů, včetně postele, Skywars, Skyblock, Murder Mystery a Duels.

V současné době je SkyBlock nejoblíbenějším gamemodem na Hympixelu a tvoří kolem 40% celkové základny serveru přehrávače.

Výše uvedené veřejné servery Minecraft jsou samozřejmě k dispozici pro kohokoli, kdo se má připojit.

Všechny tyto veřejné servery jsou také skvělým místem pro nařízení nových přátel s podobně smýšlejícími hráči.

Nejlepší servery Minecraft z roku 2022, jak se připojit, IP adresa a další otázky zodpovězeny

Minecraft má tisíce serverů, ze kterých si můžete vybrat a kontrolovat všechny servery a objevit z nich dobrého může být sakra úkolu. Pokud nejste ochotni prohledat všechny servery a jednoduše chcete znát Nejlepší servery Minecraft z roku 2022, Přistáli jste na správném místě. V roce 2022 máme seznam některých nejlepších serverů Minecraft, které nabízejí mimo jiné kategorie, jako jsou konkurenční minihry, relaxační parkour, klasické přežití a Pvp. Tyto servery se navíc mohou připojit k 24 × 7. Takže bez ztráty času, pojďme skočit do seznamu.

Co jsou servery Minecraft?

Servery Minecraft jsou servery pro více hráčů vytvořené pro hru. Tyto servery umožňují herním nadšencům hrát online nebo připojím k síti místní oblasti s ostatními lidmi. Spojení Serverů Minecraft Free Minecraft je jedním z nejlepších způsobů, jak najít a komunikovat s ostatními hráči Minecraft.

Nejlepší bezplatné servery Minecraft z roku 2022

1. Fialové vězení

Fialový vězeňský server je jedním z špičkových serverů ve světě vězeňských serverů. Server jsme uvedli v horní části seznamu, protože za posledních 7 let obdržel časté aktualizace od svého vytvoření. Je to jeden z populárních serverů, protože nabízí zajímavé hry v kategoriích, jako je stavba, PvP, těžba, parkour a další. Chcete-li se připojit k serveru, můžete použít výše uvedenou IP adresu. Herní režimy jsou vězení, PvP a Parkour. Fialový vězeň Minecraft Server má více než 1200 průměrných hráčů.

2. Roleplay-Hub

Další na seznamu je server roleplay-hub, který je známý pro jeho populární společenský roleplay. Má průměrný počet hráčů 200+ a vítá veterány a nováčky. Server roleplay-hub je oblíbený pro svou japonskou roleplay na střední škole, kde si hráči mohou vybrat roleplay buď jako student, nebo jako učitelé. Hráči mohou svobodně vytvářet své příběhy interakcí se stovkami dalších hráčů, kteří také role hrají uvnitř školy. Připojte se k serverům s výše uvedenou IP adresou. Herní režimy jsou roleplay, RPG a sociální.

3. Původní říše

Původní říše jsou také známé jako Minecraft V2. V současné době je veřejně k dispozici ve formě beta, což znamená, že se můžete připojit k serveru a vyzkoušet inovace. Origin Realms je populární mezi komunitou Minecraft, díky funkcím, které přináší na stůl, včetně animovaných cutscenes, Rick Questline a vlastní položky. Zdá se, že vývojář vynaložil velké úsilí do vývoje tohoto serveru, což z něj dělá jeden z nejlepších serverů Minecrart venku. Servery mají režimy her, jako je přežití, RPG a úkoly. Průměrný počet hráčů na serveru je více než 150.

4. Minecraft Central

Minecraft Central byl vytvořen v roce 2016 a od svého spuštění zůstal populární. Server se skládá z tisíců souběžných hráčů a nabízí rozmanitou škálu herních režimů v klasickém stylu. Každý herní režim obdržel neustálé aktualizace v posledních několika letech. Server zahrnuje herní režimy, jako je přežití, frakce, skrýt a hledat, kreativní a Skyblock. Má více než 1400 průměrných počtů hráčů, což z něj dělá úspěšný server.

5. Lunární síť

Další na seznamu serverů Minecraft je bezplatný síťový server Lunar. Server získal obrovskou popularitu v Minecraft 1.8 hráčů PVP. Tento se stal hotspotem pro hráče, kteří chtějí doladit své dovednosti PVP, protože server nabízí režim 1v1. Má vlastní klient s názvem Lunar Client, který pomáhá nadšencům her ke zlepšení jejich dovedností. Má také vestavěný anti-cheatový systém, který zajišťuje fair play. Lunární síť má v současné době více než 350 průměrných uživatelů a nabízí herní režimy jako PvP a Kit-PVP.

6. Hymbael

Hymixel server má více než 1,00 000 souběžných hráčů v době vrcholu dne. Důvodem úspěchu serveru je neustálý vývoj a inovace nových herních režimů. Hymbael nabízí herní režimy, jako jsou minihry, skyblock a postele. Má průměrný počet hráčů o více než 90 000.

7. Mineclub

Mineclub je server, který přichází se zábavným herním zážitkem. Je to server sociálního Minecraft a nabízí hráčům mini-hry, aby se na serveru bavili. Kromě toho mohou hráči vydělat mince, aby odemkli odměny, jako jsou vlastní kosmetika, šílené zadní klobouky a další. To znamená, že pokud hledáte hru s vysokou intenzitou, pak to pravděpodobně není pro vás. Server má herní režimy jako minihry, roleplay a sociální. Průměrný počet hráčů na serveru je více než 600.

8. Poke-Smash

Pokud máte zájem o herní režim Pokemon a Pixelmon, pak je Poke-Smash ideálním místem k zastavení. Server vám umožňuje prozkoumat blokované pozemky Poke-Smash a je to jeden z největších podávání, pokud jde o servery Pixelmon Minecraft. Na tomto serveru můžete trénovat, chytit a obchodovat s Pokemons, můžete se také rozhodnout pro bitvy Pokemon. Dodává se také s funkcemi, jako jsou bitevní turnaje, vzácný lesklý Pokémon, Pokemon Gym a další. Server má více než 250 průměrný počet hráčů.

9. Campercraft Survival SMP

Campercraft Survival SMP je malý server, který vám nabízí přátelský SMP těsné Knight (Multiplayer Survival). Server přijímá neustálé aktualizace, které umožňují hráčům užívat si nové funkce Minecraft. Má herní režimy jako Survival a SMP, server má průměrný počet hráčů 50+ hráčů.

10. Parkour Craft

Parkour Craft je specializovaný server Minecraft pro parkour. Jak všichni víme, Parkour je herní režim pro všechny typy hráčů Minecraft, který jim umožňuje skočit z jednoho bloku do druhého. Parkour je po celá léta součástí Minecraft a nadšenci her jsou stále blázniví.

Server má více než 100 jedinečných přizpůsobených map Parkour. Hráči všech úrovní dovedností mohou tyto vlastní mapy dokončit. Neexistuje žádné omezení. Každá mapa přichází s jinou úrovní obtížnosti a tématu. Jakmile hráč dokončí mapu parkouru, dostávají ve hře o odměny. Můžete použít mince pro nákup klobouků, bot, vlastní kosmetiky a další. Průměrný počet hráčů pro server Parkour Craft je více než 100 hráčů.

Jak se připojit k serverům Minecraft?

Pokud jste ve hře nováčkem a nevíte, jak se připojit k serveru Minecraft, pak se nebojte, dostali jsme záda. Postupujte podle pokynů níže a připojte se k serveru Minecraft:

  • Nejprve musíte hru spustit na svém příslušném zařízení (PC, konzola, smartphone)
  • Poté se přihlaste do Minecraft
  • Klikněte na možnost pro více hráčů v hlavní nabídce
  • Vyberte „Přidat server“ a zadejte IP nebo webovou adresu serveru Minecraft, ke kterému se chcete připojit
  • Stiskněte tlačítko „Připojit se“ a je dobré jít