5 nejlepších her na otevřeném světě, kdy byly vyrobeny, jednorázorové hry Open World Zombie?

Open Player Open World Zombie Games

S jeho cílem revitalizovat svou kariéru fotožurnalistiky Frank vstoupí do zamořeného města Fortune, aby prokázal svou hodnotu. Hra je stejná jako Dead Rising 2 s některými vylepšeními kvality života. Hráči musí stále prozkoumat lokality otevřeného světa pro Zombrex, aby zabránili postupu Frankovy zombie infekce. .

5 nejlepších her na otevřeném světě zombie

Žánr s otevřeným světem se propůjčil neuvěřitelně dobře pro různé žánry-od akčních RPG, jako je The Witcher 3: Wild Hunt po renomované hry FPS, jako je Crysis. Povaha žánru volné formy umožnila vývojářům rozšířit rozsah a rozsah základu těchto her do nových výšin. Jedním konkrétním žánrem, který je do značné míry synonymem s názvem otevřeného světa, je zombie žánr. Tam bylo mnoho úsilí, zejména v nezávislém a dvojitém prostoru, inovovat tuto konkrétní kombinaci.

Zatímco někteří byli úspěšní, jiní zmeškali značku. S tolika možnostmi pro hráče, které z nich vynikají nad ostatními?

Poznámka: Tento článek je subjektivní a odráží pouze názory spisovatele.

5) Dead Rising 2: Off rekord

Série Capcom’s Whacky Zombie vždy žila ve stínu prominentnějších jmen japonského vydavatele, jako je Resident Evil. Přesto to vyřezávalo svou výklenek, který byl dostatečně úspěšný, aby vydavatel investoval do půl tuctu splátek. Avšak reimagining druhého příspěvku z roku 2011. Je považován za jeden z nejlepších v sérii. .

S jeho cílem revitalizovat svou kariéru fotožurnalistiky Frank vstoupí do zamořeného města Fortune, aby prokázal svou hodnotu. Hra je stejná jako Dead Rising 2 s některými vylepšeními kvality života. Hráči musí stále prozkoumat lokality otevřeného světa pro Zombrex, aby zabránili postupu Frankovy zombie infekce. Klíčovým vrcholem je hratelnost, kde si hráči mohou vyzvednout většinu objektů v prostředí a dokonce je spojit, aby vytvořili komba bláznivé zbraně, aby se vypořádali s hordami zombie.

Dead Rising 2: Z záznamu je k dispozici na PS3, Xbox 360 a PC,

4) The Walking Dead: Saints & Sinners

Walking Dead franšíza je jednou z nejznámějších franšíz Zombie Media. Zatímco popularizovali do statusu hlavního proudu podle Telltale’s Cinematic Adventure Titules, jiná studia také vynaložila rozmanité úsilí. Možná zatím nejlepší je The Walking Dead: Saints & Sinners. Vyvinul společnost Skydance Interactive, je založena na komiksu a je to VR-exkluzivní hra na přežití VR.

Jako vlastní avatar musí hráči přežít, zatímco najdou způsob, jak uniknout hrozícímu zkáze. Hráči se setkávají s různými postavami a budou dělat tvrdá rozhodnutí, ale hratelnost je zde vrcholem. Hráči prozkoumávají městské prostředí Sandboxu pro zdroje na výrobu vybavení a spravování omezeného inventáře. Díky ponoření VR existují jedinečné způsoby, jak provést „chodci“, včetně popadnutí jejich lebky za bash na blízko nebo přesné pochválení kolem meče.

Je k dispozici na PC, PlayStation 4 a PlayStation 5 přes PSVR a PSVR2, v tomto pořadí.

3) Project Zomboid

O této položce slyšelo jen málo z nich, protože tato hra pro přežití pouze PC je v dílech více než deset let. Project Zomboid Development Studio Indie Stone tvrdě pracuje na implementaci nových funkcí a zlepšení základních systémů hry v průběhu let. To je klíčové, protože se jedná o nejsložitější a nejhlubší hru přežití zombie na trhu. .

Hráči ovládají vlastní protagonista ve venkovském Kentucky, bojují proti vlnám nemrtvých. Ve všech aspektech hry jsou obrovské detaily, od výběru pozadí a následujících dovedností až po navigaci v otevřeném světě. Hráči musí spravovat tucet faktorů, od únavy po nudu a dokonce i systém pohledu, což dále zvyšuje napětí. Jako obvykle musí hráči zachytit zdroje při budování bezpečí, aby zvýšili své šance na přežití. Ale šance jsou proti hráčům na každém kroku, protože i nejjednodušší chyba může vést k smrti.

2) Overdrive Sunset

V roce 2014 otočily hlavy vývojářů Insomniac Games s oznámením Overdrive Sunset. Originální IP z Ratchet & Clank Studio, zůstává jedním z nejzábavnějších zážitků z otevřeného světa desetiletí. Poté, co spěchaný šumivý nápoj ze společnosti Soda Fizzco změní obyvatelstvu západ slunce na děsivé mutanty, musí se hráč vrhnout, aby zachránil den. Pulzující otevřený svět ve městě čeká na průzkum přes železniční grinding, nástěnné a skákání.

Vlny OD překročily město, aby způsobily zmatek, takže jejich čísla musí být potlačena bizarními zbraněmi. Od laundy laundy-bear grenade launcher po garden-gnome kyselinu postřika. Ve spojení s zběsilým tempem katartického hraní je těžké se ponořit do zenového stavu. Není tam nic jiného jako.

.

1) Dying Light: Enhanced Edition

Po sérii chyb s The Dead Island Games zasáhl Techland Gold s umírajícím světlem z roku 2015. Jedná se o hrůzu přežití první osoby na otevřeném světě ve smyšleném tureckém městě Harran. Jako tajný agent Kyle Crane, hráči prozkoumávají město v karanténě při lovu jednotlivce jménem Rais, který by mohl mít stopy, aby vyléčili virus. S většinou občanů se stal nemrtvými, musí Kyle odvrátit ulice otevřeného světa ve dne a střechy v noci.

Hraní hraní první osoby je hvězdou show, protože hráči se mění po celém městě pomocí háčků a paragliderů. Vrchol je také boje na melee, s hráči se účastní brutálního boje. Vrcholní vrchol během noci, když mutanti smrtící predátoři nazvali těkavé látky, aby se objevili lovit kořist. Co-op až pro 4 hráče také dále obohacuje zážitek.

Dying Light: Enhanced Edition je k dispozici na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S a Nintendo Switch.

Open Player Open World Zombie Games?

Jednou z her, které jsem nedávno hrál na svém PS3, je Yakuza: Dead Souls (hra, kterou doporučuji fanouškům zombie se systémem, a to i bez předchozí znalosti o sérii), a to mě nutí chtít sundat a Mnohem více hnilobích mrtvol. Kromě série Dead Island, Dead Rising Series a State of Decay, existují nějaké, o kterých bych měl být vědom na páře?

Nehledám ty online jako nether nebo den z. Většinou není fanouškem hraní s jinými lidmi.

Také nechci stavební hry aka minecraft klony. .

Komentář se zhroutil.

Porážka? .

Komentář se zhroutil.

Naštěstí vím, že to je sarkasmus. Bohužel jsem to dostal.

Komentář se zhroutil.

.

Komentář se zhroutil.

Dobře, editace příspěvku. Mohl jsem přísahat, že to byl další z těch online řemeslných tvůrců, kterým jsem se vyhnul.

Komentář se zhroutil.

Komentář se zhroutil.

State of Decay je nejbližší zážitek získat nějaký hloupý z obklopeného domu a řídit je domů každých pět minut simulátoru

Komentář se zhroutil.

. Nebo při hromadění položek, což je dokonce nejhorší.

Ztratil jsem jednu z mých hlavních postav, bylo to jako návnada, když jsem se dostal do domu, dům byl přeplněný desítkami zombie, když jsem popadl věci. Dostal jsem opravdu naštvaný TBH, dostal jsem se dovnitř domu Stealth, neudělal nic hloupého, zombie se najednou přesunuly z dvoru, příliš mnoho příliš mnoho na to, aby zvládla uvnitř domu, byla postava roztrhána během několika sekund.

Komentář se zhroutil.

State of Decay není online hra. Je to jeden hráč a zní přesně jako to, co hledáte.

Komentář se zhroutil.

. . Otevřený svět, mnoho a krásných podrobných míst k návštěvě, velké množství misí, tisíce zombie a nulové otravné hráče v cestě. Úplně sám (: P). Jedna z mých oblíbených her ^_ ^

Komentář se zhroutil.

Nevím, imo, je to trochu těžké hrát později.

Komentář se zhroutil.

Ne, s dobrým sestavením a upraveným zbraním je to náročné, ale velmi proveditelné. Originál je dosud moje oblíbená zombie hra.

Komentář se zhroutil.

No, toto není otevřený svět, ale je to zdaleka nejlepší zombie hra, kterou budete kdy hrát

Budete plakat, pokud budete hrát tuto hru, a budete plakat ještě více, pokud budete hrát sezónu 2.

Nezaměňujte tuto hru s The Walking Dead: Instingt Survival, tato hra je ohavností.

.

Instinkt přežití je podle mého názoru zábavná stealth hra. .

To také není nic jako to, na co se ptám. SI je blíže tomu, co chci, i když oblasti ve hře bývají větší než velikost bloku nebo dvou.

.

7 dní 2 Die má režim pro jednoho hráče, ačkoli není nic, co by opravdu provedl progresi moudrý. Jakmile najdete/najdete ty nejlepší věci, vše, co můžete udělat, je vytvořit základnu. Stále zábava: P

Komentář se zhroutil.

Myslím, že hledá „dobrou“ hru.

Komentář se zhroutil.

Ohhhhhhhhhhhhhhhhh výstřely vystřelily

Komentář se zhroutil.

Pokrst rameny Bavil jsem se s tím. Názory jsou jako kreténi, můj příteli, každý má jeden a všichni si myslí, že všechny ostatní smradla.

Komentář se zhroutil.

Řekl žádné stavební hry

.

To bylo upraveno až poté, co jsem našel někoho post minecraft.

Komentář se zhroutil.

„Zafehouse: deníky“ by mohly fungovat. Také „projekt zomboid“.

Samozřejmě, vždy doporučím Telltale’s TWD Season 1, pokud chcete dobrý příběh zaměřený na zombie.

.

.

Komentář se zhroutil.

Řekl bych, že nákaza je spíše hra s více hráči, ale lze ji také hrát.

Komentář se zhroutil.

Co takhle přežít? Není to fantastické, ale v páře jsem si to užil dost, abych si ho koupil v prodeji z obchodu PSN.

Komentář se zhroutil.

Přichází také nová zombie hra také otevřený svět, ale zapomněl jsem na jméno:/

Komentář se zhroutil.

Mrtvý levý? To je stále ve vývoji, ale vypadá to docela slibně. .

Komentář se zhroutil.

S největší pravděpodobností myslel, že umírá světlo?

Komentář se zhroutil.

Nejsem si jistý částí „otevřeného světa“, ale umírající světlo rozhodně není hra pro jednoho hráče. Str

Komentář se zhroutil.

Vlastně umírající světlo je; má režimy SP, Coop a MP. . Obecně se snažím získat pouze hry, které mají možnost SP, protože nikdy nehraju s nikým kromě něj.

Komentář se zhroutil.

Pak jsem opraven. Všechno, co jsem o této hře viděl, bylo multiplayer a/nebo co-op. Myslím, že jsem byl dezinformovaný.

Komentář se zhroutil.