5 nejlepších kořistí ve starověkých městech Minecraft, jak kopírovat starověké město v Minecraft – Minecraft Station

Jak kopívat starobylé město v Minecraftu

V nesčetných hodinách, které jsem strávil na 1.19 Aktualizace, zjistil jsem, že hluboká temnota má uvnitř téměř vždy starobylé město. Přesto, pokud se nesetkajete s biomem naplněným Sculk v blízkosti vaší základny, můžete vždy použít semeno starověkého města, které vás vytvoří přes jedno.

5 nejlepších kořistí ve starověkých městech Minecraftu

Starověká města jsou v Minecraftu zbrusu nové struktury, které byly propuštěny s The Wild Update. Tyto struktury přinesly velký zájem, když byly oznámeny zpět v roce 2021. S nebezpečným a temným tématem umístěným v hlubokém temném biome se hráči nemohli dočkat, až to prozkoumají. Chcete -li přidat k lákadlo, tato struktura je umístěna některé z nejlepších kořistí ve hře.

Vzhledem k tomu, že tato nová struktura je v hlubokém temném biome, mohou se zde také strážci vynořit. Děsivá zvíře je považována za nejsilnější dav v celé hře a rizika, které musí hráči vzít na kořist. Naštěstí kvalita kořisti ve starověkých městech více než odměňuje hráče za jejich úsilí. Zde je pět z nejlepších položek, které mohou hráči najít ve starověkých městech.

Poznámka: Tento článek je subjektivní a pouze odráží názor spisovatele.

Top 5 kořistí nalezených ve starověkém městě Minecraft

5) Echo Shards

Shardy Echo jsou zbrusu nové položky, které Mojang představil v jednom z 1.19 snímků. Tyto vzácné předměty lze získat pouze ze starověkého města. I když jsou nové, jsou trochu ohromující, pokud jde o použití. Shardy Echo se používají pouze k vytvoření kompasu pro zotavení, další novou položku, která dokáže najít, kde hráč zemřel.

Ačkoli kompasy zotavení jsou skvělé, střepy Echo dosud nejsou k ničemu. Protože však jsou ve hře nové, hráči je mohou shromažďovat a ukládat v případě, že je pro ně později přidán další účel.

4) Lektvar regenerace

Mojang chytře přidal lektvary regenerace do kořisti hrudníku, protože hráči je mohou potřebovat v zoufalých situacích. Hráči mohou snadno dělat chyby v hlubokém temném biome, spustit senzory Sculk a probudit strážce. Aby přežili děsivé zvíře tmy, mohou hráči pít lektvary.

Lektvar regenerace má téměř 36% šanci na výrobu v hrudi. Toto je jedna z nejlepších předmětů, které mohou hráčům pomoci doplnit jejich zdraví.

3) Fragmenty disku

Se všemi novými biomy a strukturami chtěl Mojang také přidat záhadný příběh pomocí nového hudebního disku s názvem ‘Disc 5.„Hráči obvykle najdou hudební disky v úplné podobě. Pouze kusy nebo „fragmenty“ disku najdete ve starověkých městských truhly.

Hráči musí shromažďovat devět fragmentů disků a umístit je na řemeslný stůl, aby získali plně hratelný disk. Stejně jako jiné očíslované hudební disky, to bude mít většinou směs záhadných zvuků, zobrazující osobu, která se vyhýbala strážce a hluboké temnotě.

2) Swift se plíží

Nové bloky senzoru Sculk a Strážce mají zvláštní schopnost slyšet entitu, která je detekuje. Pokud hráč chodí normálně, jí potraviny, otevírá truhly nebo dokonce nakreslí luk, dokážou to dozorce a senzory Sculk detekovat. Jediným způsobem, jak tomu čelit, je krčení a plížení.

Protože Crouch Walking and Sneaking je poměrně pomalý, Mojang přidal nové kouznutí pokladu s názvem Swift Sneak, které lze nalézt pouze ve starověkých městských truhly jako Enchanted Book. Hráči ji mohou aplikovat na své legíny, aby chodili rychleji, zatímco byli v plíživém režimu.

1) Enchanted Golden Apple

Veteránští hráči nejsou cizími lidmi z okouzleného zlatého jablka. Tato přemožená, velmi vzácná potravinová položka může poskytnout hráčům dalších osm srdcí zdraví a aplikuje na ně efekt regenerace na několik sekund. Okouzlené zlaté jablko bylo ve hře velmi vzácné, ale nyní je docela běžné ve starověkých městských truhly.

Jak kopívat starobylé město v Minecraftu

Poté, co byla přidána starověká města. Ale je hřiště strážce těžké kořist? Zde je rychlý průvodce, jak kopírovat starobylé město v Minecraftu.

Jak najít starobylé město v Minecraftu

Nalezení starověkého města

Pro začátek budete muset najít starobylé město, které by kořistilo. To může být skličující, protože tyto tmavé struktury se vynoří pouze v hlubokém tmavém biomu a na úrovni y = -51.

V nesčetných hodinách, které jsem strávil na 1.19 Aktualizace, zjistil jsem, že hluboká temnota má uvnitř téměř vždy starobylé město. Přesto, pokud se nesetkajete s biomem naplněným Sculk v blízkosti vaší základny, můžete vždy použít semeno starověkého města, které vás vytvoří přes jedno.

Co byste měli nést při rabování starověkého města

Než zaútočíte na starověké město se svým nejlepším vybavením, zamyslete se znovu! Neměli byste riskovat, že ztratíte všechny své netheritové zbraně a brnění do rukou strážce. Místo toho byste měli přinést následující:

  • Spyglass. Pokud nemáte nainstalovaný optifin, Spyglass vám umožní podívat se hluboko do starověkého města pro truhly.
  • Lektvary pro noční vidění. Tito vám pomohou, když získáte efekt temnoty od Shriekera nebo strážce.
  • Hedvábná dotyková motyka. Na rozdíl od jiných bloků jsou všechny bloky Sculk těženy rychleji s motykou. Takže přinesete jeden s hedvábným dotykem Enchantment vám umožní získat jakýkoli blok Sculk, který chcete.
  • Jídlo. Z důvodu naprosté délky struktury budete rabování starověkého města, takže přináší spoustu jídla je dané!

Tipy pro rabování starověkého města v Minecraftu

Takže teď jste připraveni chytit veškerou kořist, které musí starověké město dát. Ale místo toho, abyste se jen spěchali dovnitř, zde je několik základních tipů, které můžete následovat, abyste se mohli dostat ven naživu.

Použijte vlnu

Běží na vlně uvnitř starověkého města

Když chodíte na vlně nebo umístíte položku vedle vlny, nespustíte Sculk Shriekers a senzory. Místo vlny můžete také použít koberce.

Break Shriekers

Sculk Shriekers jsou jediný blok, který dokáže svolat strážce. Takže, pokud je strategicky rozbijete, budete moci vyloučit starověké město, aniž byste se vypořádali s jeho ochráncem.

Profesionální tip: Jakmile zlomíte každý Shrieker, můžete proměnit starověké město na vaši základnu, protože se dozorce nebude moci objevit, a uvnitř něj se nevyskytuje žádné další dav.

Proplížit se

Rabování starověkého městského hrudi

Pomalý způsob, jak zůstat naživu ve starověkém městě, je vždy se vplížit. Kombinací plížící se kolem, běháním na vlněných blocích a rozbití výkřiků byste měli být schopni lehce kopírovat každou hruď ve městě.

Uniknout strážce

Ale jsou chvíle, kdy jsou otravní výkřiky tak dobře skryty, že vedle nich nakonec vydáváte hluk. Je čas uniknout strážci. Vplížit se kolem, získejte co nejvíce vzdálenosti od něj, a po několika minutách budete moci kopírovat starověké město.

Závěr

Rabování starověkého města v Minecraftu poprvé může být děsivé. Ale znát výše uvedené tipy, měli byste být v žádném okamžiku a odtamtud. Pokud potřebujete více tipů, jak koutitá starověkého města v Minecraftu, dejte nám vědět na fóru Minecraft!

Jaký typ kořisti lze nalézt ve starověkých městech v Minecraft 1.19?

Od té doby, co Mojang vydal Minecraft 1.19 snímků, miliony hráčů si ho stáhly, aby prozkoumaly starověká města a strážce. Dlouho očekávaný Deep Dark Biome také debutoval v nejnovějším snímku, se všemi novými bloky Sculk.

Starověká města je nová struktura přidaná do Minecraft 1.19 uvnitř hluboké tmavé biom. Jedná se o obrovské struktury, které budou generovat ve spodní části Overworld, mezi úrovní y -11 a -41. Budou mít také několik hrudníků s různými kořistí, které mohou hráči ukrást, i když by měli být opatrní před dozorcem.

Typy kořistí přítomné ve starověkých městech v Minecraft 1.19

1) SWIFT STLEAK

Jedním z nejzajímavějších kořistí může najít ve starověkých citetech je nová kniha Enchantment v Minecraft 1.19 snímků s názvem Swift Sneak. Toto nové okouzlení lze použít na boty, aby hráči mohli rychle chodit, když jsou v plíživém režimu. K tomuto okouzlení existují tři úrovně, přičemž nejvyšší úroveň umožňuje hráčům vklouznout tak rychle, jak mohou chodit.

Bohužel toto okouzlení lze nalézt pouze v těchto strukturách jako hrudní kořist. Přesná dostupnost okouzlení se však může změnit v konečné verzi aktualizace.

2) Enchanted Books

Kromě Swift Sneak mohou hráči najít nejrůznější okouzlené knihy v truhly přítomných ve starověkých městech. Okouzlení jako rabování, piercing, ochrana atd. lze nalézt v těchto hrudi. Okouzlení pokladů, jako je oprava, Frost Walker, Prokletí vazby atd. najdete zde také.

3) lektvary

Lektvary jsou dalším typem kořisti, který lze nalézt v hrudnících ve starověkých městech. Některé, například okamžité zdraví, zde lze běžně nalézt, aby pomohli hráčům bojovat proti děsivému strážci v Minecraft 1.19.

4) Snowballs

Snowballs jsou další položkou, kterou najdete ve struktuře. Ačkoli to nejsou nejcennější předměty, jsou stále velmi užitečné při jednání s strážcem. Hráči je mohou hodit, aby vydali zvuk a rozptylovali mocný slepý dav.

5) Sculk Blocks

Hráči mohou také najít určité bloky Sculk, jako jsou Sculk Sensors, Sculk Catalysts nebo Sculks v těchto hrudich také. Ty mohou být vypleněny a odvezeny zpět na základnu, aby s nimi dále experimentovaly. Hráči je mohou také jednoduše těžit ze starověkých měst.

Kromě těchto předmětů mohou hráči také najít svíčky, normální knihy a některé kosti také v těchto hrudich. Tyto položky naznačují, jak staré jsou starověké cidity v Minecraft 1.19.