5 nejlepších načítání pro oživení ve Warzone 2 Season 5 Reloaded, Warzone Best Loadrout: Jak zavolat na vlastní vybavení a co si vybrat | Gamesradar

Nejlepší načítání Warzone, vlastní vybavení a co si vybrat

A konečně, nejkvalifikovanější hráči se rozhodnou využít odstřelovací pušky a pušky Marksman. Jedná se o zbraně, které by měly být použity z dálky, s potenciálem dolů nebo eliminovat hráče v jednom výstřelu. Je těžší použít, ale nejúčinnější, když se naučíte zvládnout je. Doporučujeme KAR98K, nejlepší načítání Warzone ZRG 20 mm a nejlepší načítání Warzone Swiss K31.

5 nejlepších načítání pro oživení ve Warzone 2 Season 5 Reloaded

Vzhledem k tomu, že nejnovější aktualizace sezóny Warzone 2 Season 5 přišla se spoustou zbraní a Nerfů, meta oživení v této záplatě je nyní rozmanitější než předchozí aktualizace. Sezóna 5 Reloaded of Warzone 2 začala a přinesla spoustu nového obsahu, včetně nových zbraní, formátu obrněné Royale a dokonce i nových operátorů celebrit.

Nový režim obnovení pevnosti obsahuje přepracovanou mapu založenou na Al Mazrah, která byla zmenšena pro menší režim. Fort Resurgence má svůj vlastní seznam skladeb na začátku sezóny 5 Reloaded, odděleně od ostrova Ashika Island a Vondel Rotation.

V tomto článku s pomocí návrhů od YouTuber Whosimmortalu uvádíme 5 nejlepších načítání pro oživení ve Warzone 2 Season 5 Reloaded.

Poznámka: Poskytnutý seznam načtení není v žádném pořadí zařazen.

Top 5 nejlepších načítání pro oživení ve Warzone 2 Season 5 Reloaded

1) Tempus Razorback a ISO 45

Tempus Razorback v režimu oživení Warzone 2 je podhodnocená útočná puška s potenciálem překonat konkurenci a stát se meta uchazečem. Tempus je extrémně solidní útočná puška s vysokou rychlostí ohně, dobrou přesností na dlouhou vzdálenost a časopisem, který dokáže pojmout až 60 kol, aby pomohl při zmáčknutí nepřátelského brnění v BR.

Načítání

ISO 45 ve WZ2 je S SMG S-Tier inspirovaná puškou B&T APC45 v reálném životě, která je nyní nejrozšířenější zbraní blízkého dosahu hry. Přestože je meta zbraň, ISO 45 není vždy jednoduché použít v poslední sezóně WZ2. Skutečně silná sestava ISO 45 je schopna eliminovat ty nešťastné, aby byli v linii ohně, aby mohli použít v režimu oživení.

Načítání

2) Kastov 762 a MX9 načítání

Kastov 762 vyniká mezi působivým výběrem útočných pušek ve WZ2. Tato pistole je upevněna jako jedna z nejlepších ve hře, a to díky své výjimečné síle a flexibilitě. Všestrannost Kastova 762 jí umožňuje uspět za okolností dlouhého a středního dosahu v oživení a zvyšuje jeho popularitu během sezóny 5.

Načítání:

MX9 je SMG, který, když je správně použit, může snadno zničit vaše soupeře. Tato variace Aug umožňuje hráčům rychle se pohybovat po celé mapě v oživení, což je životně důležité v rychle se rozvíjejícím režimu. SMG umožňuje hráčům rychle se pohybovat, což z nich činí obtížným cílem pro každého soupeře na bojišti pro oživení.

Načítání:

3) Lachmann-762 a Fennec 45 Load

Lachmann-762 je bitevní puška z platformy Lachmann Meer a je to obrovské monstrum v boji CQC, pokud je správně vybaveno. Jako bitevní puška vystřelí kola větší ráže, což výrazně zvyšuje výstup poškození. Když se v kombinaci s úctyhodnou rychlostí ohně dostanou ruce na bitevní pušku (BR), která zabíjí v blízkém dosahu rychleji než Lachmann Sub.

Načítání

Vše, co musíte udělat, abyste odlišili Fennec 45 od nejlepšího sublootu Lachmann nebo nejlepší načítání hurikánu FSS je použití samotné zbraně. Rychle vystřelí a poskytuje velké množství poškození při krátkých výbuchtech. Je to také lehké, s vynikající mobilitou a rychlostí pohybu, což vám umožňuje volně se pohybovat s nasazeným postavou v režimu oživení.

Načítání

4) M4 a Lachmann Sub

M4 je skutečná klasika Call of Duty, a kvůli jeho snadnému použití a efektivitě je to také vynikající volbou pro režim Battle Royale WZ2. Na meta se již etabloval jako bezpečná, pro začátečníky a všestranná slušná zbraň. Má zabiják TTK, snadno kontrolovatelný vzorec zpětného zpětného rázu a dobrý rozsah poškození pro režim oživení.

Načítání:

Lachmann Sub, neboli MP5, zaznamenala různé změny v aktualizaci sezóny 5, ale zůstává populární díky své všestrannosti a mobilitě. Je to jeden z nejoblíbenějších SMG Modern Warfare 2. MP5 je kompaktní, lehký SMG s vysokou zastavovací silou. Funguje to nejlépe při pomoci hráči v krátkých až středních rozsazích.

Načítání

5) Rapp H a Vaznev-9K načítání

Rapp h in WZ2 je smrtící LMG, který může rychle zničit nepřátele. . Tato zbraň má také pozoruhodný rozsah poškození, takže je užitečné vyzkoušet v boji s dlouhým doletem. Můžete to udělat ještě mrtvějším se správnými přílohy zbraní, které můžete použít v oživení.

Načítání

Vaznev-9k získal popularitu a stal se jedním z nejpopulárnějších SMG v oživení. Je to smrtící SMG, který je velmi silný v těsných čtvrtích a dokonce i v delších rozsazích, když je vybaven konkrétním příslušenstvím. Tato zbraň je pro práci nejlepší, ať už hrajete urážlivě a tlačíte jiný tým nebo defenzivně a držíte budovu.

Načítání

Nahoře je diskutováno nejsilnější načítání zbraní pro oživení ve Warzone 2 Sezóna 5 znovu načteno YouTuber Whosimmortal. Sledujte sekci Call of Duty Sportskeeda, kde najdete nejnovější aktualizace a novinky na moderní válce 3.

Nejlepší načítání Warzone, vlastní vybavení a co si vybrat

Warzone Load

Nejlepší načítání Warzone může udělat nebo rozbít vítězství ve Warzone Call of Duty. Získání nejlepších zbraní a výstroje – za předpokladu, že si to vše můžete nárokovat – bude masivně houpat hru ve váš prospěch. Ale s tolika zbraněmi, variacemi vybavení a neustále se měnící meta může být těžké vědět, co si vzít. Je zřejmé, že existuje spousta skvělých zbraní Warzone, ale existují také některé jasné špičkové zbraně, které budete v nevýhodě bez bez. I když jsou kroky podniknuty k lepší vyvážení zbraní, zvětšete čas na zabití a přivedení všech zbraní do lepší konkurenční řady, existuje několik stále nejlepších možností, které byste měli pošetilé chybět. Navíc jsou tu výhody a taktické nebo smrtelné vybavení, které si vyberete, mnoho kombinací k vypracování. Abychom vám pomohli, projdeme zde všechny nejlepší načítání Warzone a poskytneme vám nějaké nápady, jak nejlépe vybrat vybavení a použít je ve Verdansku.

Jak voláte na načtení Warzone?

Existují dva způsoby, jak získat načtení Warzone v jakémkoli daném zápase. Prvním a nejrychlejším způsobem je koupit si jeden z nákupní stanice. V běžném Verdansku ‘84 lze zakoupit zatížení za 10 000 $, zatímco na ostrově Rebirth vás to jen vrátí zpět 7 500 $. Získáte hotovost rabováním, dokončením smluv nebo je vyzvednete od mrtvých hráčů, takže se ujistěte, že se hodně pohybujete, abyste si peníze nahradili.

Dalším způsobem, jak získat pokles načítání, je počkat, až se během zápasu vynoří zdarma. Během zápasu se dva dvakrát vynoří. První z nich vyvolává 10 sekund před začátkem druhého kruhu, zatímco další se vynoří přímo na začátku pátého kruhu.

Mějte na paměti, že v těchto časech se vždy vynoří kapka načtení, i když tam, kde se zdá, se bude lišit. Například, pokud jste v těsné blízkosti ostatních hráčů, objeví se více kapky více načítání a bude riskantní přiblížit se. Pokud jste sami na okraji mapy, s největší pravděpodobností získáte načítání načtení.

Hlavní věcí, které je třeba věnovat pozornost, je počet krabic, které se objevují. Pokud existuje vícenásobné, je to dobrý indikační nepřátelští hráči jsou poblíž. Pokud je to jen jeden, jste více než pravděpodobné bezpečné. Uvědomte si to, než se vrhnete směrem k volnému poklesu načítání, jak byste mohli být vyřazeni, když si vyberete zbraně.

Nejlepší primární zbraně Warzone

Nyní, když jste si vědomi toho, jak dostat své vybavení v zápase, měli byste se naučit, jak skutečně vytvořit načítání Warzone. Nejprve se dotkneme několika různých primárních zbraní, což bude chléb a máslo vaší vlastní třídy.

Existuje spousta různých zbraní, ze kterých si můžete vybrat v závislosti na preferenci a stylu hry, ale hlavním typem, který byste měli zvážit, jsou útočné pušky. Ty budou ideální na střední až dlouhém dosahu a měly by být postaveny s ohledem na přesnost. Zbraně jako Fara 83, Krig 6 a Ram-7 jsou vynikající, protože zabalují úder a mají nízký zpětný ráz, který je snadno ovládatelný. Podívejte se na naše nejlepší načítání Warzone Fara 83, které vám pomohou s prvním.

Pokud jste více nakloněni používat těžší zbraň, která pracuje v dosahu, možná pro vás může fungovat LMG. Doporučujeme Stoner 63, nejlepší načítání Warzone MG82 jsou skvělé a nejlepší načítání Warzone Bruen také. Mějte na paměti, že tyto zbraně budou mnohem pomalejší, ale vysoce efektivní v delších rozsazích.

Kromě toho možná budete chtít vyzkoušet některé z možností Warzone Best SMGS pro blízké čtvrtiny, jako je několik sestavení Warzone MP5 (zejména varianta studené války), pak je tu Warzone Best PPSH 41 načítání, které je třeba zvážit, nebo některé Warzone Best LC10, nebo některé Warzone Best LC10 načítání. Všechny tyto mají výhody a nevýhody, ale hlavním bodem je, že vynikají z blízkého středního dosahu.

A konečně, nejkvalifikovanější hráči se rozhodnou využít odstřelovací pušky a pušky Marksman. Jedná se o zbraně, které by měly být použity z dálky, s potenciálem dolů nebo eliminovat hráče v jednom výstřelu. Je těžší použít, ale nejúčinnější, když se naučíte zvládnout je. Doporučujeme KAR98K, nejlepší načítání Warzone ZRG 20 mm a nejlepší načítání Warzone Swiss K31.

Nejlepší sekundární zbraně Warzone

Vaše sekundární zbraň vám často zachrání život, takže je dobré přinést ten, který dobře funguje pro váš styl hry. Většina zbraní je špatná, ale Sykov je fantastická volba, protože se téměř cítí jako SMG. Máme nějaké nejlepší načítání Warzone Sykov, které vám tam pomohou. Stejně tak je Diamatti také vynikající zblízka.

Často však výbušnější přístup funguje nejlépe nejlépe. Z tohoto důvodu bychom poradili RPG-7 nebo Strela-P, které lze volně vyhodit, aby poškodily hráče. Konečně je tu spousta melee zbraní, ale zdaleka jsou nejlepší jsou Kali hole, které lze otočit velmi rychle, takže je snadné dolů hráče zblízka.

Samozřejmě, pokud provozujete přehnanou výhodu (kterou pokryjeme níže), budete mít mnohem rozmanitější načítání.

Nejlepší výhody načítání Warzone

Bohužel není mnoho životaschopných možností, pokud jde o nejlepší výhody Warzone. To je hlavně proto, že je užitečná pouze několik z nich, zatímco většina ostatních je podhodnocena a nevýhodou vás. Ale existuje několik dobrých možností Warzone Perk, kterou byste měli zvážit:

 • Perk Slot 1: Dva, které bychom doporučili, jsou buď e.Ó.D. nebo rychlá oprava. Pěkná věc na E.Ó.. je to, že je to docela praktické, takže vás činí méně náchylným k poškození vyvolaných výbušnin. Rychlá oprava je další dobrá, protože po odstranění nepřátelského hráče spustí okamžité regenerace zdraví. Je to mnohem užitečnější v režimech založených na týmu, jako jsou tria a čtyřkolky, takže mějte na paměti. Double Time je také slušná volba, ale je to méně užitečné než ostatní dva.
 • Perk Slot 2: V zásadě má pouze dvě možnosti. Nejčastěji používanou volbou je Ghost, protože vám brání objevit se na minimapu během UAV a brání vám v objevování na senzory srdečního rytmu. Druhou životaschopnou možností je nadměrná. To vám dává dvě primární zbraně, což je zjevně ideální. Mnoho hráčů se rozhodne, aby nejprve získali nadměrné načítání, následuje duchovní načtení – tak budou mít dvě primární zbraně, zatímco budou mít stále vybavené duch.
 • Perk Slot 3: A konečně, třetí slot Perk se skládá z většinou zbytečných možností, ale naše go-to je zesílena, což vám dává rychlejší rychlost výměny zbraní. Tracker je také slušný, ale více, pokud používáte SMG nebo jinou zbraň z blízkého dosahu. Tento výhoda vám dává možnost dočasně vidět nepřátelské stopy na zemi.

Nejlepší varianta Warzone Lethal

Pokud jde o vybavení smrtícího válečného načítání, existuje několik životaschopných možností. . . Ti, kteří se rádi odstřelují.

Ostatní kvalifikovaní hráči skutečně využijí házení nožů k rychlému dokončení sestřeleného hráče. Mnohokrát bude hráč vyřazen při pokusu o odstranění sestřeleného hráče. Nebo se možná po střelbě sestřeleného hráče chytí znovu načtení. .

Nejlepší taktická možnost Warzone

Většina taktického vybavení Warzone není skvělá, ale existuje pár, které vynikají nad zbytkem. Nejužitečnějším kusem taktického vybavení je senzor srdečního rytmu. To ukáže jakoukoli nedalekou nepřátele v okruhu 50 metrů, pokud nejsou duchové. Dalším užitečným taktickým vybavením je omračující granát, který, jak naznačuje jeho název. To může udělat nebo zlomit určité boje, aby byly vysoce praktické.

Pokud budete využívat druhé načítání, jak je uvedeno výše, měli byste pravděpodobně použít senzor srdečního rytmu na prvním. Je to proto, že většina hráčů bude pravděpodobně posledně jmenovanou částmi zápasu strašidelná, takže snímač srdečního rytmu je mnohem méně účinný než omráčení.

Nejlepší načítání Warzone – Season 5 Reloaded Guide

Nejlepší načítání Warzone - Season 5 Reloaded Guide

V této příručce vám ukážeme, jak vytvořit best warzone načítání pro Sezóna 5 se znovu načte V Call of Duty: Warzone a Black Ops: Studená válka.

V rámci 15. září Call of Duty: Warzone Sezóna 5 se znovu načte Aktualizace, mnoho z nejlepších zbraní hry podstoupilo podstatné změny. Z velké části tyto zbraně obdržely znatelné Nerfy, které pravděpodobně ovlivní vaše načítání.

Vzhledem k objemu změn se meta Warzone Meta přesunula stále tak lehkově, přičemž některé z nejlepších zbraní byly nyní mnohem méně použitelné (zatímco jiné jsou zcela nepoužitelné). Jiní vyšplhali na řady díky přijímání nadšenců. V posledních měsících software Activision a Raven zvýšil úsilí o to, aby se více ze zbraní konkurovalo. Přesto jen 13 jsou považovány za meta.

Po nedávné aktualizaci jsou to aktuální Meta zbraně:

Více Call of Duty:

Nejlepší načítání Warzone pro sezónu 5 Reloaded

The Nejlepší načítání Warzone zbraně pro Sezóna 5 se znovu načte jsou:

AK-47 studená válka (podpora odstřelovače)

 • Čenich: Gru supresor
 • Microflex LED
 • UnderBarrel:
 • Časopis: 45 Rnd
 • Hadí zábal

Přestože AK-47 (studená válka) nedávno obdržela redukci vizuálního zpětného rázu, je stále náročné použít v dlouhých rozsazích. . Do 30 metrů je to místo, kde tato zbraň svítí, což vám umožní efektivně pokrýt většinu vašich základen.

AK47 vždy zasáhl tvrdě, ale bylo těžké ho použít kvůli svému kopu a pomalé mobilitě. Když ji postavíte jako ostřelovací podporu, můžete zachovat rychlost jejího cíle dolů (ADS) a zároveň umožnit zbraně, aby zůstala konkurenceschopná ve střední řadě. Pro cokoli za 30 metrů byste měli zvážit použití odstřelovače. Ale zblízka a ve středním rozsahu je tato zbraň nesmírně podceňována – ještě více od svého nedávného buffu.

EM2 (rychlý čas na zabití)

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: 27.4 ”Ranger
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Polní agent Foregrip
 • Časopis: 40 RND

Nejlepší věc na současném stavu EM2 je, že po aktualizaci 15. září neobdržela žádné Nerfy. Vzhledem k tomu, že se změnilo mnoho dalších špičkových zbraní, EM2 byl nepřímo zvednut.

A ještě před aktualizací byl EM2 – a stále je – skoky a ohraničují se lépe než většina útočných pušek na dlouhé vzdálenosti ve hře. Podle Truegamedaty má EM2 rychlejší čas zabíjet (TTK) než Fara 83, QBZ, Krig 6 a C58. Je to spíše určené pro zakázky s dlouhým doletem, ale je to vyšší dovednostní zbraň kvůli několika faktorům. Přesto je to ohromné ​​TTK více než to nahradit.

To je dost důvodu, aby to zkusil, i když mějte upozorněny, že EM2 je mnohem pomalejší než jiné špičkové útočné pušky. Má pomalejší čas reklamy a je plochou těžší, téměř se cítí jako LMG v závislosti na tom, jak jej stavíte. Pokud se můžete naučit, jak ovládat EM2 a správně postavit, vyjdete na vrchol, protože to tak rychle zabíjí. Dokud můžete přistát své záběry.

Grau 5.56 (nízký zpětný ráz)

 • Čenich:
 • Hlaveň: Tempus 26.4 Archanděl
 • Optický: VLK 3.0x Optic
 • Commando Foregrip
 • Časopis: 60 kulatých magů

Pamatujte na Grau 5.56? Toto je moderní zbraň války, která při spuštění dominovala meta. Od té doby se to podařilo na zadním sedadle mnoha nejlepších zbraní studené války, ale nyní, když se meta tolik změnila, Grau 5.56 má šanci zářit. Nemá to nejlepší TTK, ale jeho zpětný ráz neexistuje a nahrazuje masivní Nerf Krig 6.

To je skvělá zbraň, kterou můžete použít, pokud nejste nejlepší při kontrole zpětného rázu, zejména pro nové hráče. Má použitelné železné památky, i když se nám líbí využití optiky k zajištění těchto delších rozsahů. Asi 40 metrů, Grau skutečně svítí, ale bez ohledu na to, jak daleko váš cíl, budete mít snadný čas ovládat zbraň díky své nesmírně nízkému zpětnému rázu.

QBZ-83 (snadné použití)

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: 15.
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • Časopis: Stanag 60 Rnd Drum
 • Zadní přilnavost: Hadí zábal

Dříve byl Krig 6 nejpříjemnějším napadením dlouhého doletu, ale po jeho drastickém nervu již zbraň již není životaschopná, bohužel. Nastavení svého místa je QBZ-83, útočná puška, která v posledních měsících stoupá po řadách. Necítí se přesně jako Krig, ale jeho poškození je podobné, spolu s jeho snadným použitím. .56, ale s více zpětným rázem.

To je o QBZ: nezasáhne to tvrdě, ale má nízký zpětný ráz, což znamená, že je snadné ovládat. To nahradí jeho nedostatek síly obrovským způsobem. . Vzhledem k tomu, že zpětný ráz je tak nízký, můžete se dostat pryč s přeskočením podřízeného výměnou za zadní přilnavost hada, což zlepšuje rychlosti reklam.

PPSH-41 (střední dosah)

 • Čenich: Zvukový potlačování
 • Hlaveň: 15.7 ”pracovní skupina
 • Raider Stock
 • Spetsnaz Grip
 • Časopis: Spetsnaz 71 Rnd Drum

Ačkoli SMG jsou téměř vždy používány pro své výhody z blízkého dosahu, PPSH-41 se doporučuje kvůli tomu, jak dobře funguje ve střední řadě. Ve skutečnosti, během zakázek kolem asi 17 metrů, zjistíte, že PPSH je jedním z nejlepších (pokud ne) nejlepších SMG ve hře. Jistě, pokud se postavíte proti někomu, kdo ovládá brokovnici nebo ots 9 zblízka, pravděpodobně nebudete mít šanci, ale naštěstí je docela běžné to bojovat na střední řadě – což je místo, kde září PPSH.

Kromě toho má PPSH-41 velkou velikost časopisu 71, což je ideální pro přehrávání velkých týmových režimů (zejména železných pokusů). Má jednu z nejlepších rychlostí mobility ve hře spolu s rychlými reklamami, což ztěžuje předání nahoru. I když to není nejlepší zblízka, PPSH-41 to nahradí téměř v každém jiném ohledu.

MP5 MW (blízký dosah)

 • Hlaveň: Monolitický integrální supresor
 • Laser: TAC Laser
 • Optický: Solozero Optics Mini Reflex
 • Commando Foregrip
 • Časopis: 45 kulatých magů

Přestože MP5 právě obdržel znatelný Nerf po spuštění sezóny 5, stále zůstává jedním z nejlepších SMG ve všech Warzone.

Nyní vám pravděpodobně vezme další kulku, abyste s ní zajistili eliminaci, ale vzhledem k tomu, že to bylo tak dobré, zůstává konkurenční volbou. . Je to lehká SMG, která je již léta a z dobrého důvodu svolán Call of Duty. MP5 byl vždy vynikající volbou.

Pěkná věc na této zbrani je, že má hlaveň, která má vestavěný potlačování, což vám umožňuje využít další slot pro připojení místo toho. Mějte na paměti, že MP5 je výrazně méně efektivní za asi 9 metrů, ale pokud se držíte v blízkosti zakázek, pravděpodobně s tím vyhrajete většinu svých bojů.

OTS 9 (rychlá sazba požáru)

 • Čenich: Zvukový potlačování
 • Hlaveň: 8.1 ”pracovní skupina
 • Laser: Tiger Team Spotlight
 • Skladem: KGB Skelet Stock
 • Časopis: VDV 40 RND Rychlý mag

Nedávná aktualizace významně znepokojila OTS 9, ale přesto je to jeden z nejlepších SMG ve hře. To jen ukazuje, jak to bylo dobré předtím. Nyní je to mocné místo toho, aby byl přemožen. Jeho TTK je v souladu s nejlepšími SMG ve hře, ale nyní je o něco těžší používat, kvůli celkovému snížení poškození.

Vzhledem k tomu, že tato zbraň omezuje na 40 časopisů, vřele doporučujeme ji používat v sólech nebo duosech. Cokoli jiného by to mohlo být těžké, protože zbraň má tak nízkou velikost časopisu. Abychom tomu pomohli zmírnit, doporučuje se použít rychlý mag VDV 40 RND, aby využil rychlejší rychlosti načtení. OTS 9 je o něco těžší používat, ale stále konkurenceschopný v meta SMG.

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: 5.9 ”pracovní skupina
 • Laser: Tiger Team Spotlight
 • Skladem: Raider Stock
 • Časopis: Stanag 53 Rnd Drum

Mac-10 kolísal dovnitř a ven z meta, ale vždy to byla populární volba, dokonce i po obdržení pozoruhodných Nerfů. V současné době je MAC-10 stále dobrou volbou kvůli jeho všestrannosti a klesá pouze mezi PPSH-41 a MP5 (MW). Není to nejlepší v jedné situaci, ale zůstává v mnoha scénářích konkurenceschopný. MAC-10 je zbraň, která má vysokou mobilitu, rychlou rychlost ohně a konkurenční TTK, zejména v Mid Range.

Mezi 10 a 20 metry je Mac-10 ve skutečnosti jednou z nejlepších možností, který porazil mnoho dalších nejlepších SMG, takže to mějte na paměti, když se rozhodnete, kdy zaútočit. Má rychlé rychlosti reklam, skvělé železné památky a snadno se používá, a to i při tak vysoké rychlosti ohně. I když byste mohli ztratit boje proti určitým SMG zblízka, MAC-10 stojí za to použít kvůli tomu, jak dobře to funguje ve střední řadě.

Nejlepší načítání Warzone: brokovnice

Gallo SA12

 • Čenich: Agentura Choke
 • Hlaveň: 21.4 ”posílená těžká
 • Ember pozorovací bod
 • Skladem: Žádné zásoby
 • Časopis: Stanag 12 Rndtube

Vzhledem k tomu, že meta těsně rozsah se tak drasticky posunula, brokovnice jsou životaschopné a pravděpodobně nejlepší je Gallo SA12. Pokud je postaven správně, můžete si před opětovným nabití vymazat celou skupinu, i když váš rozsah je omezen na několik metrů. Brokovnice nejsou pro každého, ale pro ty, kteří se chtějí bojovat zblízka, je Gallo stejně dobrý, jak přicházejí.

Jedna věc, kterou si musíte poznamenat, je, že při použití brokovnic budete chtít zakázat automatický taktický sprint, protože jinak budete při pokusu o vystřelení přerušit. . To znamená, že budete moci začít střílet, než vaši nepřátelé mohou dokonce reagovat.

Nejlepší načítání Warzone: Marksman Rifle

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: Singuard Custom 27.6 “
 • Laser: TAC Laser
 • Optický: Sniper Scope
 • Zadní přilnavost: Granulovaná rukojeť

Mezi komunitou je debata o tom, co je nejlepší agresivní odstřelovač, a vždycky jde o KAR98K a Švýcarské K31. Švýcarsko pokryjeme o něco dále, ale prozatím byste měli vědět, že Kar98K je snadno nejlepším odstřelovačem, pokud jde o rychlosti reklam. Takže pokud jde o agresivitu, budete chtít Kar použít, protože vám to umožní rychleji zarovnat vaše výstřely.

Při používání KAR má většina hráčů tendenci přebírat nepřátele nad asi 30 metrů, ale kvalifikovaní hráči se často cítí pohodlně používat ji při 20 metrech nebo dokonce blíž. I když to nedoporučujeme používat v rámci hasičských firmách, Kar98K je vynikající, protože může přehrávače v jednom výstřelu na hlavu. Je to zbraň s vysokou dovedností, kterou lze použít k vyhlazení konkurence, pokud si uděláte čas na to, abyste se naučili jeho vtípky.

Nejlepší načítání Warzone: Sniper Rifle

Švýcarský K31 (agresivní stavba)

 • Čenich: Gru supresor
 • Hlaveň: 24.9 ”Combat Recon
 • Laser: SWAT 5MW laserový pohled
 • Vandal rychlostní nakladač
 • Zadní přilnavost: Hadovitá přilnavost

Zatímco KAR98K má několik nevýhod, švýcarský K31 ve skutečnosti vyplňuje některé mezery svého konkurenta. Obě zbraně jsou téměř identické, ale Švýcarská ve skutečnosti způsobuje více poškození hrudníku než Kar98K. Z tohoto důvodu považujeme za o něco snazší používat, zejména pokud jste hráč, který často chybí hlavy.

Švýcarská má také rychlejší čas na načtení než KAR98K, což je opět skvělé pro hráče, kteří nejsou tak zkušení – kteří by se mohli častěji znovu načíst. A když už mluvíme o tom, co má ve výchozím nastavení vestavěný rozsah odstřelovačů, to ve skutečnosti uvolní slot pro připojení, což vám umožní použít něco jako vandal rychlostní nakladač, abyste získali ještě lepší čas načtení. Nakonec jsou oba ostřelovači fantastickí, takže si vyberte, který z nich vyhovuje vašemu stylu a dovednosti.

 • Čenich: Moderátor agentury
 • Hlaveň: 43.9 ”Combat Recon
 • Laser: SWAT 5MW laserový pohled
 • Časopis: 5 RND
 • Zadní přilnavost: Hadí zábal

. To vám umožní odstranit své soupeře, aniž by věděli, co je zasáhlo – a za to doporučujeme ZRG 20mm. Na první pohled je tato zbraň snadno přehlédnutelná, protože je pomalá a ve výchozím nastavení má pouze 3-koladovou velikost časopisu. Ale to se narovná tím, že má jednu z nejlepších rychlostí rychlosti kulky v celé hře.

Dříve HDR držel korunu pro rychlost kulky, ale nyní je ZRG králem a je vhodný pro pořizování záběrů na několik set metrů pryč. Mít rychlejší rychlost střely znamená, že nebudete muset vést své výstřely tolik, takže mějte na paměti, že při výběru odstřelovačů s dlouhým doletem. .

Stoner 63

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: 21.
 • Optický: VisionTech 2x (nebo něco podobného)
 • Skladem: Raider Pad
 • UnderBarrel: Uchopení polního agenta

Tuto zbraň jsme podrobněji zakryli v našem Stoneru 63 v našem průvodci načítání zde, ale zkrácenou verzí je, že je to nejlepší LMG ve Warzone. Je to relativně v souladu s mnoha nejlepšími útočnými puškami Warzone, ale má mnohem více munice a je mnohem snazší ovládat než jiné zbraně. A asi 35 metrů asi tak má Stoner 63 lepší TTK než EM2, Krig 6 a Fara 83. Jedna věc, kterou musíte mít na paměti. I když, i přesto je těžké porazit.

Jistě, je to pomalá LMG s delšími časy reklamami a rychlostmi načtení, ale stále to velmi doporučujeme. S touto zbraní nebudete moci zipu kolem mapy, protože je tak těžká, ale pokud si můžete vzít čas na nastavení výstřelů, budete moci absolutně sekat několik nepřátel najednou, než budete muset načíst. Není to vždy nejpraktičtější, i když s Stonerem 63 pravděpodobně uspějete, pokud víte, jak jej používat.

Nejlepší načítání Warzone: Čestná uznání

Od nedávné aktualizace vyvážela tolik zbraní, mnoho z nich bylo mnohem životaschopnějšími. . Některé z těchto zbraní se po aktualizaci nezměnily, ale vzhledem k vyvážení jiných zbraní jsou životaschopnější než dříve.